Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
apdarīju kādus miljards mazus sīkumus, tad ievēroju plauktā grāmatu "the seven habits of highly effective people" un nolēmu palasīt, bet secināju, ka burti lēkā, un nolēmu, ka es nebūšu highly effective person, because srsly fuck that shit.
* * *
DELFI. Divi saslimušie saistīti ar uzliesmojumu draugu lokā
* * *
Pašlīmējošas mozaīkas flīzes virtuvei
Labdien!

Kur varētu iegādāties pašlīmējošas mozaīkas flīzes virtuvei?
Diemžēl interneta meklētājs slīcina reklāmās un neatbilstošos piedāvājumos.

Paldies!

* * *
Kafija
Šobrīd kafiju gatavoju, aplejot krūzītē. Problēma – kafija ir par karstu, lai uzreiz dzertu. Labākie risinājumi problēmas novēršanai, kas neatšķaida kafiju (t.i. piens vai ledus nederēs)? Šķīstošā kafija arī nē. Skatos kafijas aparāta virzienā, bet ļoti negribu ar kapsulām un ļoti negribu maksāt 500 eiro. Ir varianti, vai arī jāsamierinās? Paldies visiem un produktīvu dienu :)
* * *
grāmatas
Kurš ir labākais latviešu grāmatu veikals internetā, kurš sūta grāmatas arī uz ārzemēm?
* * *
Boi ou boi, biedru sētā izmests artdeko spogulis ar tumbačku. Stāvoklis, protams, restaurējams, bet spogulis ir ok un koka detaļas arī diezgan normālas, nebūs jāceļ no pavisam mirušajiem. Tā kā ļaudis - kam zelta rokas un/vai restaurācijas bizniss, var tikt pie vēsturiskas štučkas!

Kopš photobuckets nedala bildes ar trešajām pusēm, es nemāku vairs te ielikt attēlus, bet, nu, ja nu kādam interesē, rakstiet savu e-pastu te komentos (var dzēst, man pienāk uz epastu), es nosūtīšu bildi, nu, vai arī pastāstiet, kā ievietot te bildi; kurš/-a grib braukt pakaļ - iedošu adresi.

* * *
Rit laikam būs cry it out gulētiešana, slīkoņa pēdējais salmiņš.
* * *
es sēžu un skatos kā ūdens vārās
lēni velkot cigaretes dūmus pie aizvērta loga
un pavisam nespeciāli
paiet laiks
ūdens vārās
nogurst rokas

cenšos sakārtot domas
un atcerēties vai kāds nav ielūgts uz tēju
koridorī stāv atstātas somas
kāds nāca
vai aiziet
es nezinu, bet aizpīpēju

* * *
Vakar mēģināju pati salabot šujmašīnu. Šujmašīnas galdam apakšā ir eļļas vanna, eļļas sadales sistēma šo eļļu uzsūc caur filtru un aizgādā uz svarīgām, kustīgām šujmašīnas daļām tās iekšienē un tāda kā blīve gar vannas malu nodrošina, ka tā eļļa netiek pie kuģīša un augšā uz šujmašīnas korpusa. Lūk šī blīve vecuma un (????) ietekmē ir sacietējusi un palikusi poraina un vairs nepilda savu funkciju, kas vēl būtu ok korpusa eļļainībai jo to es varu atcerēties noslaucīt, bet tas ka tā tiek pie kuģīša ir totāls dizāsters, tur pastiprināti krājas putekļi, kas tagad ir eļļaini, reizēm eļļa iekļūst arī kuģīša mehānismā un tad saeļļojas mazais zīdpapīriņš kas man nodrošina ka kuģītis nedaudz bremzējas un mašīna sataisa eļļainu diega čupu. Mēģināju šito izstāstīt mūsu meistaram uz izsaukuma, bet kā jau bieži vien viņš pateica ka neko nevar izdarīt (piemēram adatas lampu es arī pati pieliku jo viņš pateica ka to nevar izdarīt, bet es tomēr izdarīju). Apdomāju dažas iespējas un atradu kreiso risinājumu. Lai izņemtu veco blīvi man būtu jāiztecina visa eļļa no tās vannas un pati vanna iespējams jāizmazgā ar benzīnu (?) Bet tas šobrīd nav iespējams jo mūsu viduslaiku projekts jau tā paņem no manis pārdivpadsimt stundas darbā katru dienu un dīkstāve nepieļaujami nozīmētu kavēšanos, īsāk sakot, madariņa atstiepa savas loga blīves un es tur tās ieklāju gar maliņu, šodien pagāzu šujmašīnu un izskatās ka būs nostrādājis, vismaz tā vannas daļa kas ir zem kuģīša ir sausa, bet nu redzēs, kā arī skaidrs ka šāds risinājums nav ilglaicīgs, tapēc draugi, radi un citi zvēriņi, iesakiet labāku.
* * *
Laivošanas pieredze
Sveiki, gribam tā čilīgi(padsmit km dienā)palaivot 2 dienas ar gumijlaivām skaistā upē, bet ļoti slinki uz bagātīgā piedāvājuma pētīšanu, varbūt ir kāds pašu baudīts maršruts, nakšņošanas vietas, mājiņas, kempings utt.
* * *
datora upgrade
Darbam (cad utml) lietoju pirms ~7 gadiem komplektētu galda datoru ar šādiem parametriem: Asus B85M-E plate ar 4. paaudzes i5-4670 CPU @3.4GHz / 16gb ram / iebūvētā videokarte / ssd diski. Vai ir jēga domāt par tāda komplekta uzlabošanu? Ja jā, ko vajadzētu uzlabot?
Datora ātrums priekš manis kopumā ir ok, dažreiz gribētos nedaudz ātrāku.
* * *
VPN?
Gribu izlikties par britu, lai varētu piekļūt visādam straumēšanas saturam. Es pareizi saprotu, man VPN vajag? Kādus iesakāt? Varu maksāt saprāta robežās (nu tur līdz 8 eu/mēn or so).
* * *
android stream app
Kāds apps derētu, lai fočējot vai filmējot, tas vienlaicīgi sūtītos prom uz citu nesēju (epastu, cloud, hoč telefona adresātu), lai fiksēto nevar izdzēst, iegūstot manu ierīci? Android
(saprotu, ka var fb vai whatsapp atvērt kontaktu un sākt ierakstīt, bet būtu labi kāda panikas poga uz ekrāna, ja jāiesaistās nejēdzībās, un vislabāk netraucējot nevienu no kontaktiem)
* * *
ko klausīties ziemeļu vasarā pēc garas darba dienas?
izkausēties bossā

https://www.youtube.com/watch?v=XHmO1klmBNg

https://www.youtube.com/watch?v=pSMdOCly_6c

* * *
USA karogs
kur var nopirkt USA karogu Rīgā vai pierīgā?
Tags:
* * *
īsumā par jāņiem - bijām salā uz polārā loka, kur sagadījās, ka tieši tajās dienās tieši tur bija zemestrīču epicentrs. spēlēju un dejoju koncertā, kas noslēdzās ar nenorietošu sauli un zemesplātņu līgo bungām virs piecām ballēm. mums nekas negruva, bet ziemeļmājās gan akmeņi pakustējās.
Tags:
* * *
Labs zobārsts Rīgā
Labrīt!

Vai kāds varētu ieteikt pēc pieredzes labu zobārstu Rīgā, lūdzu? Dzīvoju UK, taču esmu pamanījusies pa karantīnas laiku iedzīvoties vairākās zobu problēmās (jāplombē caurums, jātīra saknes kanāls jau sen tīrītam zobam un jāliek kronis utt.) Šeit šobrīd netieku pierakstā pie neviena zobārsta, tāpēc domāju vai doties mājās ir variants. Liels paldies.

* * *
Meklējam masu ainu aktierus
Piedāvajam darbu masu ainu aktieriem vecumā sākot ar 25 gadu vecumu. Lomas latviešu seriālā no garāmgājēja līdz varoņiem ar tekstu.

Uz adresi gribufilmeties@gmail.com lūgums sūtīt:
pāris foto ar seju un pilnā augumā
vecumu, augumu, apģērba izmērus
tālruņa numuru!
iepriekšēja pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību!

Šobrīd īpaši meklējam skarba izskata vīriešus 25-45 gadu vecumā. Vēlams bez bārdas.

Sazināšos ar kandidātiem, kas atbildīs nepieciešamajām lomām!

* * *
Veļļuka iegāde
Iespējams, ka šis ir kkas līdzīgs "iesakiet labu filmu" jautājumam, bet kkur jau ir jāsāk...
Ir vēlme beidzot iegādāties veļļuku, bet tas piedāvājums (gan modeļu, gan tirgotāju ziņā) ir tik plašs, ka grūti saprast, kur un kā labāk sākt.
Sliecos uz t.s. hibrīda velo iegādi (p., https://www.bikko.lv/hibridvelosipedi/) un gribētu saprast, kas ir tie pamatjautājumi, kas jāuzdod..
Pielietojums būtu gana standarta, kā man šķiet : pa pilsētu, uz darbu varbūt, kkur pa meža ceļiem/takām vai mazliet off-road.
Cik liela ir nozīme konkrētam zīmolam, cenas diapozonam (200 - 1200 ēras), par ko un kādām "fīčām" ir vērts piemaksāt?
Tirgotāja ziņā labprātāk atbalstītu kādu mazāku entuziastu bodi, pat ja tas ir 15%-20% dārgāk, un ideāli, ja vēl nodrošina pēcapkopi.
* * *
Jauni, nelietoti Adidas sporta legingi, L izmērs, cena - 15 Eur (pirkti Sportland Outletā par 17.98 Eur). Pārdodu, jo nopirku bez mērīšanas un mājās sapratu, ka manam 42. lejasgala izmēram jostas daļa ir bišku par vaļīgu. Derēs kādai ar lielāku izmēru vai kam patīk brīvāka vidukļa daļa.
Detaļas - sanitag@gmail.com


* * *

Previous