insommnia ([info]insommnia) rakstīja,
@ 2015-03-23 06:41:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis:awake
Mūzika:Led Zeppelin
Entry tags:es, life, puikas

Oficiāli ir sācies pavasaris
Kā zinu? Tāpēc ka visādi vecie puikas ko pusgadu neesmu ne redzejusi, ne dzirdējusi parādās ēterā.
Vispirms jau aristokrāts.
Sarunājam dzērienus rit. Jāizmanto vina nekustamā īpašuma māklera skilli un lai palidz atrast man foršu jaunu majokli :) laiks gan ir lidz maija beigām, bet to sūdu jāsāk kustināt a to būs par vēlu.

Otrs kas pag nedēļ atsutija message un sestdien bakstija fb ir mc. To man liekas ka neesmu redzējusi kopš kāda oktobra, kad bijām dzert. Pacalojam par neko un tā viss pagaidām arī palika. Bet šitā jau ar viņu ir. Driz aicinās uz pinti hehe.

Bet lielākais pārsteigums ir Timmy. Nu tas pats kuram tevs skotu soprano un ar kuru piecus gadus esam tikai tikušies reizi gadā uz pinti.
Nu lūk. Satikāmies otrdien uz pinti un jams piedavaja piektdien iet uz fetish party. Vai tad man divreiz jāprasa :)
Bet tā kā Timmy ir tieksme nozust tad baigi nesatraucos. Bet nu piektdien viss notika.
Atbraucām pie manis, iekodam, iedzeram sampi, piebazam degunus un devāmies uz balliti. Pati ballīte nekas īpašs. Esmu bijusi forsakas bet muzika un dzērieni un kompānija bij forša. Pabucojos ar random meitenēm.
Timmy visu vakaru, nakti un sestdienas rītu pierunāja man pilnas ausis par to, cik jams vienmēr par mani domā un ka bijis asshole utt. Un ka nu jams tiešām grib mani savā dzīvē. Uz ko es sim atbildeju ka jams ir bijis manā dzīvē kopš es uz Londonu pārvācos un neredzu iemeslu kāpēc lai neturpinātu.
Nu nebūs jau uzreiz bf :) un neivaksies. Bet jā Timmy man vienmēr ir paticis. Neskatoties uz to ka satikāmies tik reti un sex mums bij narkotiku reibumā sestdien pirmo reizi, nedomāju ka kaut kas diži mainīsies

Vot man pavasaris(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?