insomia (
insomia
) rakstīja,
@
2010
-
04
-
04
09:55:00
Sēžu, deru saldu kafiju ar pienu, ēdu tostermaizes. Tūlīt būs jākrāso olas. Slinkums. Rīt pēdējā brīvdiena.Dēļ vakardienas viss ir nedaudz izgājis no ierindas. Parasti jau Lieldienu rītā viss ir padarīts, izņemot šo reizi.
:@:@:@
(
Ierakstīt jaunu komentāru
)
Neesi iežurnalējies.
Iežurnalēties?
Navigate:
Sveiks, Cibiņ!
Login
Bīdīt tekstus
Izveidot jaunu dienasgrāmatu
Latest posts
Meklēšana
Random!
Katalogs
Pēc Interesēm
Advanced
Pirmā palīdzība
Aizmirsu paroli!
Lapas karte
Browse Options
Contact Info
Ask a Question
FAQ
Info par Cibu...
Statistics
Download
General Info
Lietošanas noteikumi
Informācijas privātums
Juridiskā informācija
Lapas karte
Browse Options