insomia ([info]insomia) rakstīja,
@ 2010-04-04 09:55:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Sēžu, deru saldu kafiju ar pienu, ēdu tostermaizes. Tūlīt būs jākrāso olas. Slinkums. Rīt pēdējā brīvdiena.Dēļ vakardienas viss ir nedaudz izgājis no ierindas. Parasti jau Lieldienu rītā viss ir padarīts, izņemot šo reizi.
:@:@:@


(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?