Tue, Oct. 11th, 2016, 03:56 pm
Kulinārijas progress. Or not.

Tā kā rīsu nūdeles bija lielā neatvērtā iepakojumā, nolēmu, ka tad jau labāk rīsus. Tagad problēma tāda, ka rīsi ir labi izvārījušies, bet vīns (pielēju par daudz, labi, gandrīz 0.5 l) vēl ir kodīgs, Cabernet Sauvignon, ja drīkst palamāties, šausmīgi egocentriska vīnoga. Noliku, lai stāv zem nosūcēja, varbūt iztvaikos sīvumu laukā, bet vārīt vairs nedrīkst, citādi tie rīsi pārvārīsies. Var vēl ko darīt?
Cik pirmāspasaulesproblēmīgi, ne?
Es esmu laimīgs cilvēks.

P.S.
Bet vispār ir ļoti labi, man parasti negaršo cūkas un meža cūkas, bet vīns un ķīniešu garšvielas ir viņai izvilkuši laukā foršu garšu.

Tue, Oct. 11th, 2016, 06:09 pm
[info]blond


Es tomēr ieteiktu rīsus vai nūdeles vispār nepievienot sautējumam, bet, kad ēd, tad uz rīsiem (vai nūdelēm) uzlikt sautējumu. Tad arī gadījumā, ja sautējumu neizēd vienā dienā, rīsi (vai nūdeles) neizmirks. Tādu sautējumu (bez rīsiem vai nūdelēm), ja ir sagatavots vairāk, var pat ielikt saldētavā un kādā bada reozē atkausēt un uzliet uz svaigi izvārītiem rīsiem vai nūdelēm.
Rīsus var vārīt ar dažādām garšvielām vai garšaugiem, bet tas jau ir cits, garāks stāsts.
Tomātu un garšvielu buljons - tomāti pirms tam jāmizo (noblanšē un noņem mizu, tas ir ātri un vienkārši), izgriež cietās serdes, ja tādas ir.
Vispār es ieteiktu sākumā drusku turēties pie receptēm. Internetā var ļoti daudz laba un vienkārša sameklēt.

Tue, Oct. 11th, 2016, 06:16 pm
[info]iive

O, cik forši. Paldies par norādēm!
Mēs 50 % gatavošanu blanšējam un mizojam tomātus, šoreiz es gandrīz aiz spīts lēmu, ka blenderis visu izdarīs. Tā nav. Mizas paliek.