Ideāliste ([info]idealiste) rakstīja,
@ 2007-10-24 01:40:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
es gribu kaukt un plēst savas brūces.
es laikam tiešām pie visa esmu vainīga pati. Pamatos.
atkal vis sir sagruvis. tikai šoreiz ir bērns.

es nespēju pieņemt. man liekas, ka tulīt pamodīšos un viss būs labi. būs siltums, būs sapratne, nebūs strīdi, būs kopīga nākotne, atbalsts vienam otram un iekšēja harmonija.

Sūdu tā būs. Būs tā - pārdosim dzīvokli, nomaksāsim parādus. atlikušo sadalīsim uz pusēm un jānis aizbrauks paceļot, pastoppt, paanarhijot, papankot. Aizbrauks un dzīvos tā, kā gribējis vienmēr un kā viņam pienākas.
Es palikšu ar mazu bērnu un mēģināšu būs apzinīga vientuļā māte.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


(Anonīms)
2007-10-24 01:48 (saite)
Tiešām nav ceļa atpakaļ?

(Atbildēt uz šo)


(Anonīms)
2007-10-24 01:53 (saite)
Jā, būs kādu laiku ļoti grūti, bet pēc tā, ko lasu - būs labāk un šo lēmumu ilgtermiņā tu nenožēlosi. Zinu, ka šobrīd nevari noticēt - bet būs labi. Tu visu vari :)

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]idealiste
2007-10-24 02:56 (saite)
zin, cik šobrīd ir sāpīgi dzirdēt - tu visu vari!? es vienmēr visu varu. Šīs laulības sākumā es domāju, ka beidzot man ir kāds, uz kā atbalstīties, kurš mani lolos un uz kuru es varēšu paļauties. Sāpīgi ir sasisties.

vēl sāpīgāk saprast, ka arī ne jau viņš to visu ir vēlējies. Ka arī viņš bija cerējis, ka būs laimīgs. Ka nepratām nosargāt.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


(Anonīms)
2007-10-24 03:01 (saite)
Secinājumus izdarīt droši vien ir lieki - tik vai tā cilvēki tikai no savām pašu kļūdām mācās. Bet centies to visu nenegatīvi tvert. Viss ir tikai uz labu. Un būs vēl labāk.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?