Decembris 17., 2019


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
06:59
Ko es dzīvē vēl gribētu: kļūt autentiskāka ar sievietēm

Ir dažas, kuras es varētu uzskatīt par draudzenēm vai pat ne tik daudz; ir cilvēki, ar kuriem man nav iesprindziena "akdies kā tu izskatījies, kādu sejas izteiksmi tu uztaisīji, omg, tu pieskāries, dura bļaģ"

Kas interesanti, tad nosacīti "profesionālās" attiecībās man nav problēmu, problēma parādās tikai nosacīti "personiskās" attiecībās; dīvaini, ka caur šo es varu saprast arī citus cilvēkus, kas jūtas droši vienā un mazāk droši otrā versijā par sevi (nu dīvaini tādā ziņā, ka the fuck, es taču esmu diezgan ilgi ar šo problēmu, kāpēc es nekad nebiju piefiksējusi, ka viņa tāda ir & ka ir tikai loģiski, ka citiem arī tā ir?)

(7 teica | man šķiet, ir tā...)

Comments:


[User Picture]
From:[info]klusums
Date:17. Decembris 2019 - 15:24
(Link)
Nesen sapratu, ka mēģinu atspārdīties no visiem, kas mēģina būt mani draugi/izrāda kaut kādas draudzēšanās pazīmes. Un tad es brīnos, ko man tik maz draugu! :D
Bet jā, tas ir tieši par to pašu jušanos mierā profesionālās attiecībās (kolēģi, kursa biedri, mūsu mazo sanākšanu cilvēki), bet ne tad, kad tas kļūst draudzīgāk.
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:17. Decembris 2019 - 16:04
(Link)
Pēdējā reizē, kad kāds mēģināja būt draudzīgs ar mani, mana pirmā doma bija tipa "the fuck, nevar būt, ka tu esi tik vientuļš, paskaties apkārt, dzīve ir skaista"

(Un arī otrā un arī trešā)
[User Picture]
From:[info]penny_lane
Date:18. Decembris 2019 - 00:19
(Link)
tava pirmā doma ir iet uz otru pusi!
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:18. Decembris 2019 - 06:19
(Link)
:D
[User Picture]
From:[info]dejavu
Date:18. Decembris 2019 - 04:50
(Link)
Jā!
Bet tam autentiskumam jābūt arī no otras puses. Sievietes kopumā visai daudz uzspēlē.
Paliek tik tās dažas ar kurām jau tik daudz piedzīvots, ka nekāda spēlēšana nestrādās. Abpusēji.

Dzīve ir skaista, bet draudzības tomēr ir vērtība, kuru mēs pārāk maz novērtējam (es te no zinātnisku pētījumu aspekta, kas to pierāda) un spēja veidot jaunas draudzības vecumā "pēc 25" ir vispār izzūdoša māksla, tā vien šķiet.
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:18. Decembris 2019 - 06:30
(Link)
Nu nē, autentiskums, imo, ir pašvērtība, kam maz sakara ar otras puses izpildīšanos (izņemot kkādus ekstrēmus gadījumus). Un visas manas šībrīža draudzības ir "pēc 25", tā arī nav problēma. Lai gan vispār mana autentiskā izpildīšanās ne obligāti ir draudzību veicinoša :)

Ajmīn dāmas bija briesmīgas pamatskolā, tas jā, bet nu tagad taču man ir iespēja (autentiski) izvairīties no riktīgi toksiskiem kadriem.
[User Picture]
From:[info]dejavu
Date:26. Decembris 2019 - 16:20
(Link)
Es pat nedomāju automātiski, ka tā uzspēlēšana ir toksiska. Bieži vien tā ir tāda virspusēja laipnība un jaukums, pie tam ar labiem nodomiem. Bet dziļāku kontaktu neveicina.
Nez kas tas ir, ko es tur uztveru... patiesas intereses par citiem zudums vai kaut kas tāds. Nereti aiz noguruma vai brīvu mentālo resusrsu neesamības. Nu jo pašu ģimenes un bērni un dzīve un darbi utt utt.
honeybee -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi


> Go to Top
Sviesta Ciba