Maijs 22., 2018
| 17:02
|
Comments:
Idiokrātiju, cita starpā, rada informācijas paslēpšana aiz harizmātiskiem audio vai, vēl jo vairāk, video.
Video reālas infas nodošanas blīvums ir apmēram 10% no tekstā pieejamā - pie tam, video ir tik daudz distrakciju, ka daudz vairāk paslīd garām. T.i. video ir lieliski double whammy idiokratizēšanai - gan efektīvs veids smadzenes paskalot, gan veids, kā nodrošināt, lai faniem neiznāk laika iegūt citu informāciju.
Transkripts, or go home.
Es te nesaku, ka self-help grāmatas ir labākais, pēc kā spriest par autora domas dziļumu, bet vērtēt video augstāk par tekstu ir vienkārši LOL.
Erm.. kur es saku ka video ir augstāks par tekstu? Es viņa selfhelpošanu vispār gandrīz neesmu skatījies. Man personīgi likās diezgan interesantas viņa lekcijas par reliģijas tēmu. Tas viss būtu vēl kvalitatīvāk, koncentrētāk caur tekstu, protams. Bet principā galvenais iemesls viņa noderīgumam personīgi manās acīs ir tieši politiskajā diskursā, kur arī pirmo reizi šamo pamanīju. Par psiholoģiju, daudzi tiešām slavē, saka, ka ir tikuši palīdzēti caur viņa darbiem (nezinu, lekcijām vai ko citu), bet pieļauju, ka tie ir pamatā jaunieši vecumā no 18līdz 2ščemto, tātad ne mūsu auditorija. Varbūt honeybee bērniem kaut kad noderēs.:)
Nu, nu - dziļākie filozofi rietumu (varbūt arī pasaules) vēsturē tieši ir bijis tie, kuri paši tikpat k;a neko nav sarakstījuši, bet kurus visi atcerējās pēc paidagoģijas, runām, jautājumiem, diskusijām lekcijām utt. Kaut vai tāda foundational figūra kā Sokrats. Jā, ne viss, kas ir peer-reviewed, garantē Jēgu.
Jā nu tik senus kā Sokrats kad bija citi info nodošanas paņēmieni nav īpaši korekti piesaukt, davaj ka parādi kādu jaunāku piemēru
/Jā, ne viss, kas ir peer-reviewed, garantē Jēgu./
Nu un? Kas *nav* recenzēts, to garantē vēl mazāk :D
Par Platonu taču ir dzirdēts?
Jā, bet {latons mūsdienu nu marxistiem dikti nepatīk. Labāk nepiemini. Pietam viņām patikās atsaukties uz Sokrātu bļeķ. |
|
|
|
Sviesta Ciba |