Comments: |
tas ir tad, ja zini, ko nozīmē piesauktie vārdi un nosaukumi, ja kkāds "jānis bērziņš" cilvēkam neko neizsaka, tad lietderīgāka ir par 160 zīmēm plašāka informācija. Tāpat arī ir sab. grupas, kas neizmanto tviteri, kā arī, pat ja neizmanto tviteri, bet citas virtuālas ekstras, tāpat sanāk pašam baigi meklēties un līdzi sekoties, pīrāgi paši mutē diemžēl vēl neskrien
Man kā sliņķim, kas par visādiem labiem pasākumiem uzzina post factum un vispār ļoti reti kaut kur sapošas aiziet, būtu labi kāda vienota mājaslapa, kur apkopotu kultūrorientētus pasākumus. Šķiet, ka tādas nav; ir vai nu biļešu tirgotāji ar saviem konkrētiem pasākumiem, vai n-tās iestāžu mājaslapas. Ja pēkšņi rodas doma "sestdien vajag pasākumu, kur aiziet divatā vai ar bērnu", tad pat nav ideju, kur meklēt (tieši pēc kalendāra un pasākuma veida principa).
pārsteidzošā kārtā visjēdzīgākā pagaidām ir studentnet.lv mājas lapa, tur gan nebūs visādi "iekšējie" pasākumi, par kuriem, piemēram, var izlasīt pēc zinošas meklēšanāš īpašos neceļos, bet gana plaša un nešķirojoša informācija (līdz ar ko netiek atmesti nost tie foršie pasākumi, kurus vnk sijātājs nesaprot, nevis, ka tie būtu neforši)
Pietiek sekot kaut tikai muzeju biedrības profilam, viņi parasti iemet linkus uz muzeju mājaslapām, kur ir plašāk par pašu notikumu vai pasākumu. Pašam gan arī jāmeklē, bet tā jau ar visu.
muzeju biedrība, kultūrpieminekļu aizsardzības sistēma, KM, rigas kult. dept. u.t.t., u.t.jp., man personīgi tādā ziņā vislabāk patīk pierakstīties uz jaunumiem epastā un tad jau tur, izlasot vēstules titulu, izlemt izdzēst neatverot, vai atvērt un paskatīties. Diemžel ļoti reti kāds vispār kko sūta :D | |