June 3rd, 2023


ulvs
10:54 pm
Pēc šizobotu uzbrukuma cibai esmu kļuvis uzmanīgāks. Tagad, pamanot katru jaunu lietotāju, tam manā galvā jāiziet "šizobot" tests, kur es konstatēju, vai tas ir īsts cilvēks vai, nu, jūs sapratāt. Tā šoreiz ir ar [info]zvaigznjustari - pēc šī cilvēka jocīgā pajautā posta iegāju palasīt personiskos ierakstus. Tā arī netapu gudrāks par to, vai tas ir kā part of someones schizoposting effort vai arī reāls tēls. Turu īkšķus par otro.

(6 comments | Leave a comment)

ulvs
10:42 pm
Spotifaj free ir labs vienīgi tādā ziņā, ka tas, gribot negribot, liek iepazīt jaunu mūziku. Nekad nebiju dzirdējis Mission of Burma, baigi iemīlējos viņu dziesmā Secrets, Tik burvīgs un smalks rawness, vienkārši uh. 

(2 comments | Leave a comment)

gnidrologs
04:06 pm - piezīmes par progresu
Interesanta lieta par moderno IT, programmatūra, interneta pārlūkprogrammas, operētājsistēmas. Viss mūsdienās tiek reklamēts kā "more user friendly/streamlined", but it's anything but. Varbūt tā ir vnk pusmūža veča ņerkstēšana, bet, kad es sāku lietot datorus pirms 20 gadiem, ap win98->XP laiku, lietas, kas ietekmē tavu "user esperience" varēja atrast un kontrolēt bez problēmām. Protams, es tad biju daudz jaunāks, spraunāks, ziņkārīgāks un bieži līdu iekšā gūglē, lai atrastu solūšenus tai vai vai citai problēmai. Nereti vnk aiz intereses izšķirstīju visus iespējamos operētājsistēmas vai citu programmu opciju logus, lai atrastu, ko vajag. Bija straight forward.
Tagad es bieži vien nespēju pat saprast kurā vietā ir pilnīgi pašsaprotamas opcijas un ķeksīši par to vai citu programmas funkciju un kā es pēc tam uzzinu, tad, lai piekļūtu pie tām ir specifiski "jāuzhako" tavu beisik programmu kaut kādā 'developer mode', ko var izdarīt lienot dziļi iekšā opcijās un izdarot specifiskas lietas, ko var saprast tikai tie, kas ir nērdi. Un PAT TAD, bieži nevar izdarīt to, ko gribās, jo daudzas fīčas un kondīcijas ir pa lielam hard coded sistēmā un jūzerim tiek parādīts vidējais pirksts. Our way or highway.
Tas pat nebūtu nekas tāds, ja mūsdienu software tiešām būtu foršs un funkcionāls. Es var saprast fool-proof ideoloģiju, kur programmas tiek taisītas, lai vidējais lohs to var lietot un nespētu sapist, bet tas vienkārši nestrādā, jo tieši pēdējos 10 gados visa programmatūra, kas nav specifiska profesionāļiem, ir kļuvusi tik neērta, stulba un neefektīva, ka tieši gribās vai nu totāli pārtaisīt tās funkcionalitāti caur setting logiem vai vispār nokačāt third party modus, kad uzhako un pārtaisa tās. Out of the box everything is shit un ja tu to šitu gribi uzlabot, tad izmetas logs ar gebešņiķu, kas vicina pirkstu un saka "doperekļučaješsja".

(1 comment | Leave a comment)

pajautaa
[zvaigznjustari]
11:51 am - Industrial aftercare
Meistars ieteica 2x dienā pabīdīt un tīrīt arī pašu stieni, that mf painful as shit. Kādam ir pieredze un padomi prātīgai pirmo dienu kopšanai?

(2 comments | Leave a comment)

gnidrologs
01:14 am - John Wick 4
"Es nesaprotu kas tur notiek - bet man patīk :D"
Nekādas politikas, nekādas loģikas, nekāda sižeta, nekādas fizikas, prosta tups ekšns 80ties style. Tā kā jābūt.

(3 comments | Leave a comment)

June 2nd, 2023


gnidrologs
11:04 pm - briesmīgie atpalikušie viduslaiki

(Leave a comment)

June 1st, 2023


gnidrologs
11:33 pm
Ronja Laupītāja Meita. Tur bija pelēkie mošķulīši un rumpainīši. Abi tādi it kā ne obligāti bīstami ienaidnieki no pirmā acu skata. It īpaši otrie. Bet kad sanāk ar viņiem saskarties, tad saproti, ka būs sūdi. Vai nu viņi vai mēs.

(Leave a comment)

pajautaa
[lavendera]
11:02 am
kā jūtubē atrast normālas līgotnes, kas nav a la Drēģeris ar rumpi pumpi vai arī akadēmiskais koris? (vēlams komplektos, nevis pa vienai)

(4 comments | Leave a comment)

May 31st, 2023


ulvs
03:05 pm - First ghay prezī of the world
Vēl viena uzvara Latvijai. Nākošais prezidents būs Rinkēvičs!

Mums nevajag biznesmeni, mums nevajag to bezsejaino dāmīti, mums vajag gudru, valsts lietās pieredzejušu, respektablu tēlu šajā reprezentatīvajā, taču nozīmīgajā valsts galvas amatā.

(21 comments | Leave a comment)

May 30th, 2023


ulvs
05:44 pm - Nacionālā basketbola līga
Pēdējos gados nedaudz sekoju līdzi NBA (pagātnes krindžotu par šo faktu, bet pagātnes es bija duraks pa žizņi). Sekošana līdzi izpaužas kā noteiktu spēļu full highlits noskatīšanos Youtube (šeit, piemērām, pusfināla pēdējā spēle). Baiss prieks par Miami Heat ar Džimiju Batleru priekšgalā. Viņi atkārto vēsturi, jo, šķiet, tā ir otrā reize NBA pastāvēšanas laikā, kad 8th seed spēlēs finālā (pret nepārspējamajiem Denveras Nuggets). Jāatzīst, es vēlos, lai uzvar Nuggets, jo basketbola ģēnijs Nikola Jokičs ir beidzot pelnījis gredzenu. Džimijs arī, varbūt pat vēl vairāk, ņemot vērā viņa ilgo atrašanos NBA, taču Jokičs viennozīmīgi ir daudzpusējāks- ritot sezonai, viņa spēle ir izteiktāk konsistenta. NBA šogad viņam neiedeva MVP award, lai fani nedusmotos, ka viņš to saņem 3.gadu pēc kārtas. NBA vispār viņš diezko nepatīk, jo nav pārāk marketable (neizskatās labi, nav izteikta, pārdodama personība, utt.)

(3 comments | Leave a comment)

May 29th, 2023


gnidrologs
09:00 pm

(4 comments | Leave a comment)

pajautaa
[begemots]
12:13 pm
Nobanot varēja tikai, ja kāds atstāj komentāru tavā cibā, jeb bija kaut kāds vēl veids? Lapas kartē kaut kā nespēju ieraudzīt.

(2 comments | Leave a comment)

extranjero
06:06 am
Visā šajā sajūsmas eiforijas brīdī derētu arī visiem atgādināt – hokeja čempionāts un vispār profesionālais sports ir tikai izklaides pasākumi. Uzvaras tajā globāli nav neko nozīmīgas un neko neliecina par valsts stiprumu vai sasniegumiem.

Kā piemērs – iepriekšējos gados daudz uzvaru hokejā bija guvusi Krievija. Tagad šī valsts ir kļuvusi par terorisma atbalstītāju un sūta nevajadzīgā nāvē gan savus pilsoņus, gan civiliedzīvotājus Ukrainā. Tās prezidents ir kara noziedznieks, kurš agri vai vēlu stāsies Hāgas tiesas priekšā.

Tomēr ir pozitīvi, ja kāds notikums, pat ja citādi ļoti maznozīmīgs, spēj apvienot tautu un motivēt to uz kopīgu rīcību. Svarīgi, lai šī rīcība būtu pozitīva. Lai nebūtu kā Krievijā, kurai tikai sakāpa galvā par savu pārākumu un noveda pie milzīgas traģēdijas. Latvija šo sajūsmu varētu ieguldīt pozitīvā gultnē – dot cilvēkiem lielākas brīvības, ātrāk atrisināt jautājumus par finansējuma palielināšanu veselībai. Saeima vakar parādīja, ka var ātri pieņemt lēmumus.

Pēkšņas brīvdienas iedošana ir strīdīgs jautājums, bet domājams, ka problēmu ir mazāk un vairums cilvēku protestē tāpēc, ka viņiem ir grūti paciest nenoteiktību – vai man uz darbu ir vai nav jāiet un vai bērnudārzs strādā? Kad tas noskaidrosies, tad būs vieglāk.

Viena brīvdiena nevar nodarīt lielākus zaudējumus nekā vairāku nedēļu un mēnešu ilgas piespiedu dīkstāves kovida ierobežojumu laikā. Turklāt toreiz tās bija pilnīgi bezjēdzīgas un tikai radīja nopietnu ekonomisko krīzi un daudziem arī garīgās veselības problēmas. Cilvēkiem šodien tas ir acīmredzami, bet kas bija tā apmātība, ka to nespēja ieraudzīt pirms 3 gadiem? Droši vien tā pati iracionālā kolektīvā domāšana, kāda tā ir šodien no vienas komandas uzvaras izklaides pasākumā.

(2 comments | Leave a comment)

May 28th, 2023


ulvs
10:45 pm
Dievs faking svētī Latviju!

(1 comment | Leave a comment)

pajautaa
[lidaka]
01:31 pm - Papardes Zieds
Ļoti specializēts jautājums, bet vai kādam, kas kādreiz darbojās Papardes Ziedā, gadījumā nav saglabājušās koka loceklīšu bildes? Varbūt kāds, kas bijis Papardes Zieda vienaudžu izglītības programmā, pamanījās vienu nofočēt? Asking for a friend.

(1 comment | Leave a comment)

May 27th, 2023


gnidrologs
07:35 pm - muh ism

Ironically the most self-obsessed tribe is also the tribe least inclined to self-reflection… as if “antisemitism” arose in a vacuum and has nothing to do with Judaism’s Master Race creed or Jewish behavior.

 

That defect alone is enough to discredit the self-vaunted “genius” claimed by the tribe. There are consequences to Jewish behaviors: Jewish supremacisminstigating gentile-against-gentile warsfomenting revolutionssuborning heresiesundermining Christian societyfalse flagsbig liesinflicting multiculturalism, and perpetrating viceritual murdergenocideslavery and economic crimes against humanity, including usury, fractional reserve banking, swindling, and tax farming. The perpetual pose of Jews as innocent victims is a fraud. Are there innocents among the Jews?  Initially, many! But those innocents, in shielding the guilty, have made themselves accomplices of the guilty, over the millennia earning the expulsion of Jews from over a thousand nations, principalities, and city-states.

 

Yet despite millennia of such Jewish misanthropy, malevolence, and genocide, Israeli President Herzog claims the existence of antisemitism in the world today is “inexplicable.” Clueless or self-serving denial?

https://www.jpost.com/diaspora/article-701842


(2 comments | Leave a comment)

gnidrologs
12:09 pm - zažoloģisms
"Communism was always supported by the wealthiest people in the West" (0.01%)

(Leave a comment)

gnidrologs
09:15 am
"Berlīnē izmeklē Rodžera Votersa uzstāšanos nacistu uniformai līdzīgā tērpā"

(Leave a comment)

gnidrologs
12:48 am
"You put a jew in charge of informal policy and you get a war"
Apskatāmies kas ir (((Anthony Blinken))) un visa pārējā varza, kas nosaka Pedo Bidē politiku.

(Leave a comment)

gnidrologs
12:40 am
E Michael Jones

(Leave a comment)

May 25th, 2023


ulvs
10:56 pm - Latvija, Latvija, Latvija!
Jāatzīst, ka tik, cik man sanācis redzēt (un tas nav daudz, jo sāku tik no spēles ar Šveici), Latvijas izlase šogad spēlē sev netipiski baudāmu hokeju (Ar to es domāju - beigās uzvar). Prieks skatīties. Nav vairs nepārtrauktā spēle savā aizsardzības zonā un truls metiens pēc metiena pa mūsu vārtiem. Tiešām būs palīdzējis jaunais treneru korpuss? Vai arī tas, ka tēvzemes bērni spēlē uz savas zemīte palielina viņu Willpower un Resolve status par +20%? Iespējams abi.

Dievs svētī Latviju!

(11 comments | Leave a comment)

ulvs
01:30 pm - Par mūzikas spēli, aparatūru un būšanu par vājāko ķēdes posmu
Pēdējā laikā izdzīvoju pazemīgu (humbling) pieredzi saistībā ar t.s. musicmanship.

Tagad, kad man ir laba basa aparatūra- viss nepieciešamais, lai dārdinātu pagrabos, pļavās un stadionos-, esmu sapratis, ka savā mūzikas sistēmā es esmu vājākais ķēdes posms, a bottleneck if you will. Un kā nekāda jauna muzikālā aparatūra nemainīs šo faktu.

Tā ir patīkama apziņa - ka viss, kas man tagad atliek, nav atkarīgs no naudas, bet no paša gribasspēka. Jo skaidrs, ka mūzikas teorijas pamatu apguve nav saistīta ar talanta esamību vai neesamību, bet gan gribu un pacietību. Tīra graindošana.

Jāatzīst, es agrāk biju sasodīti spītīgs cilvēks - neizmantodams youtube mūzikas pamatu tutoriāļus (un tagad jau chatGPT, kas man ļoti jauki izskaidroja par SUS akordu veidošanu). Jūtu, ka pus gada laikā, kopš paralēli fokusējos uz teoriju, mana spēlētprasme un muzikalitātes izjūta ir augusi.

Tai pat laikā apzinos, ka, ja visi nokļūtu pie šīs atziņas, mūzikas instrumentu tirgus nebūtu diezko priecīgs. Cilvēki pārstātu pirkt pedāļus un instrumentus, cerībā, ka tas darīs viņus laimīgus (nespējot līdz galam īstenot laimi muzikāli bāzes teorijas nezināšanas dēļ; been there, fel that).

(2 comments | Leave a comment)

extranjero
09:25 am
Birokrātu prieks:
https://twitter.com/GundegaFelicity/status/1661606057582514176
https://twitter.com/KPitkevica/status/1661613565625737217

Pilnībā pievienojos šiem viedokļiem. Ārsta izziņa, ka bērns drīkst kārtot mūzikas skolas eksāmenu vai izziņa par asinsgrupu vasaras nometnei ir ar nulles lietderību, pilnīgi nevajadzīga birokrātija un līdzekļu un laika atņemšana svarīgākām lietām.

Īpaši jocīgs tas komentārs ar ideju – bet domāju, ka tomēr var noderēt. Tu taču esi mediķis? Kāpēc tu iebilsti?

Gan jau atnāks resorts un pateiks to pašu par būsteriem. :)

(Leave a comment)

May 24th, 2023


gnidrologs
07:44 pm - lol
Lots of YouTubers pushed the vaccine during the pandemic. I wonder how they're doing right now?
Galnais tas, ka viņi šito arī mēģina palikt zem like/subscribe uzvedības modusa. Ja man uzrastos vēzis, aizietu zapojā un kādu mēnesi no mājas ārā nerādītos, tajā skaitā virtuāli, bet šitiem tas ir kārtējais attention whoring etaps. Good riddance. Gudbai!

(1 comment | Leave a comment)

pajautaa
[begemots]
02:38 pm - AI transcription LV
Vai kāds ir lietojis online mašīntranskripcijas servisus video/audio latviešu valodā, un var ko ieteikt?

Es skatos, ir, piemēram, tāds simonsays.com , bet nav ne jausmas, cik labi transkribē LV.

(3 comments | Leave a comment)

ulvs
12:11 am - nEtIcAmAs eMocIjAs
Latvija tika ceturtdaļfinālā, jo es apzināti šogad neskatījos hoķi. Vienkārši zināju, ka kārtējo gadu skumji zaudēsim (ja nebūtu iedarbināts Lielais Hadronu Pātrinātājs, simts punkti būtu papisuši kā parasti), tāpēc negribēju lieki tērēt nervus. Katru reizi, kad skatījos agrāk, latvieši vienmēr smagi aplauzās.

Labi, labi, jāatzīst, es tomēr skatījos kādas 2/3 šī vakara spēles pret Šveici.

Dievs svētī Latviju, mūs dārgo tēviju!


P.S.
Tāpat zaudēsim Zviedrijai ceturtdaļfinālā

(Leave a comment)

May 23rd, 2023


gnidrologs
09:49 pm - ((()))
Skatos hokejstrīmu kādā ASV/Kanādas kanālā. Tur trīs veidu reklāmas.
1) Melnais vīrietis ar balto sievieti.
2) Tusiņš ar daudz cilvēkiem, kur viens vai divi ir baltie, visi pārējie kolorēto krāsu brūni/melni.
3) Visi melni/brūni
4) Pilnīgi visās reklāmās pieaugušie, kas uzvedas kā bērni - manierisms, žesti, grimases, stulbi pamatskolnieku joki.
Reklāmas tēmētas uz populāciju, kas (pagaidām) mažoritāri baltie.


(Leave a comment)

brookings
12:20 pm
Martin Amis nomira. Ieteiktu 'The Information' un 'London Fields' (esmu lasījis tikai šīs divas viņa grāmatas).

'The Information' ir īpaši aktuāla.

(Leave a comment)

May 22nd, 2023


gnidrologs
06:13 pm
So, in the department at work in Office, there are around 80+ people working total. Only 5 of us resisted the VAXXX. Sure it was a difficult couple of years, couldn't go to movies, gym, lot of sports events, parties, travel out of state, tourist locations etc. But fortunately, our workplace never dared to impose vax or get fired mandate formally on paper. This might be because when they approached and tried to verbally bully the five of us into taking the VAXXX; I showed them a strongly worded draft in legalese and demanded an affidavit which places the liability ( INR 50 million or 5 crore) of vax injuries on the Chief Medical Officer. And told without signed order with company stamp, affidavit and formal assurance of vax injuriy liability I will not budge. Most people thought me crazy, keeping these documents ready for WEEKS to ambush the medical personnel who were pressurizing for vaxx.

Well it had its share of problems. I was targeted and harassed by the management, with promotions/pay-raises delayed for a couple of years, humiliations - called to meeting but no chair provided; offsite duty but forced to travel with laborers in a truck instead of luxury sedans my vaxxed colleagues traveled in etc for my hyper aggressive stand. But the five of us still have our job.


But now? The five of us have schadenfreude on the fate of the sheeple.

Hilarious how the vaxxed people in my department are getting cancers (3 cases), heart attacks (7 cases - 2 dead), strokes(5 cases- 1 paralyzed, undergoing physiotherapy for several months to barely walk ), kidney issues (3 cases - 1 on dialysis, waiting for transplant), fatty liver (2 cases), diabetes (1 case - this guy never had blood sugar issues) and 10+people with skin eruptions (nasty red boils/rashes all over the body).

its been what, 3 years since the satanic vaxx?

how a bout a decade down the line? how many of these seemingly "healthy" people suddenly develop cancers, heart attacks and strokes?

(Leave a comment)

pajautaa
[lavendera]
02:25 pm
telts vai guļamtīkls? kādas ir priekšrocības? personiskā pieredze ar nakšņošanu tīklā?

Ceļotājā visam 40% atlaide, bet tas, ko gribēju, nav manā izmērā...
Nē, nenopirku tīklu.

(43 comments | Leave a comment)

BFFs

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 30 entries

> previous 30 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba