| gorgesefid ( @ 2011-04-23 16:12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Mūzika: | Martin Dupont, etc. |
acquaintance making's anniversary
1993: And Also The Trees’ gig at Come In. Dre an nos en ur rann-vro eus Berlin dianavezet betek 5 eur vintin.
2002: Sant Jordi i em quedo a casa, vaja! solitud de puta merda... primavera.
2004: two mails from Lynne with flight info.
2005: Who’s That Knocking At My Door? (Scorsese 1968, reminds me of my life so far).
2006: walk around Nicolasviertel. Tasty fondue at the Thai restaurant.
2007: depressed at work. Galactica’s finale with Omar. Shannon Wright till 4am.
2008: Arina man parādīja divus dzīvokļus, un pa starpām tēju kioskā (dīvaini) – beigu beigās paņēmu dārgu dzīvokli Merķeļa ielā. Ar Viju TB-ā. Naba radio līdz 3iem.
2010: Riga Decay vakars. Čau Vadim, Soti, Mora, Santa, Anda! Iepazinos ar ļoti šarmantu meiteni, ar labu muzikālo gaumi un interesantu... (jau uzaicinājis šonakt pēc pasākuma Draugos, Facebook-ā un Myspace-ā).
2011: pagājušo gadu nokavēju Robert Smith dzimenes pasākumu, arī tāpēc, ka augšminētā meitene mani nebija uzaicinājusi, vai pat pieminējusi iespēju tur tikties... bet nu jā, mani arī neminēja šepat Cibā, un visu nedēļu pēc tam viņas raksti dēvēti ar burāmvārdiem “nav ierakstu”... droši vien domā par visu ko citu iespējamo, izņemot par to, kas pelnījis... šodien jātulko, bet/un mūzika netraucē to darīt. Aizdevu AUStiņas, dabūšu pirmoreiz mūžā ēst cūkas AUSis.Nopūsties: