FIFIX blogs

Jaunākais

fifix

Izvēlne:

Navigācija:

piezvani man izmantojot Skype!

20. Februāris 2007

Ripo, ripo no kalniņa ...

Add to Memories Tell A Friend
Kurš kalns varētu būt labākais iesācējiem, kuri vēlētos pirmo reizi izbaudīt sniega dēļa priekus?

Reālais negatīvisms optimistiskās noskaņās

Add to Memories Tell A Friend
Jocīgi, ka daži cilvēki slēpj savu negatīvo un nelaimīgo attieksmi pret dzīvi aiz "reālista maskas". Man jau liekas, ka tāda "reālista" nemaz nav - ir vai nu optimists, vai pesimists, atkarīgs tikai, cik lielā mērā. Manuprāt, prasme priecāties kaut vai par tik mazām lietām - kā lēni krītošs sniegs, nevis sūkstīties par netīrītajām ielām, noteikti padara dienu labāku :) Bet, protams, cik cilvēku tik viedokļu un sajūtu.

5. Februāris 2007

Jaunumi

Add to Memories Tell A Friend
Pēc ilgāka pārtraukuma esmu atsācis rakstīt. Pa šo laiku ir sadarīts daudz, esmu mainījis vairākas dzīvesvietas, kur beigu beigās sanāca lieliska riņķveida kompozīcija, lai ar jaunu sparu dotos tālāk uz priekšu, ceru, ka ne uz riņķi vairs. Esmu sapratis, ko vēlos (bet nekad nav par daudz saprast :D ) un iemācījies. Vairāk rakstīšu iekš sava jaunā bloga un droši vien arī šeit ik pa brīdim parakstīšu.

11. Augusts 2006

Nu nu nu ...

Add to Memories Tell A Friend
Ļoooti ļoooti ļoooooti ilgi nav sanācis rakstīt.
Ar laiku taps nedaudz uzspodrināta rakstvietne ;)

3. Maijs 2006

Add to Memories Tell A Friend
4:2 un 2:0 zaudējumi Krievijai kā arī uzvaras ar 3:1 pret Somiju, 5:3 pret Dāniju un 3:1 pret Šveici, pagaidām Latvijas hokeja izlase neizskatās tik slikti. Cerams, ka pašā čempī arī viss būs labi ...

10. Aprīlis 2006

Termini, termini ...

Add to Memories Tell A Friend
Man jau likās, ka esmu nopircis vienkārši mūzikas austiņas. Interesants to formālais nosaukums:


4. Aprīlis 2006

Add to Memories Tell A Friend
Pēdējā laikā diezgan liela nepieciešamība pēc kaut kā graužama. Kaut kā paranormāli iegaršojies ir šis produkts :)

19. Marts 2006

Logo

Add to Memories Tell A Friend
Diezgan regulāri apmeklēju hockey.lv lapu, lai uzzinātu par jaunāko Latvijas hokeja pasaulē, taču tikai šodien pamanīju, ka iekš viņu logo tā sarkanā čupiņa zem cilvēciņa izskatās diezgan divdomīgi ...


11. Marts 2006

Cosmos in Europe!

Add to Memories Tell A Friend
Beidzot tas ir noticis, formalitātes nokārtotas, Latviju šī gada Eirovīzijā pārstāvēs Cosmos. Pelnījuši biji visi dalībnieki, taču iespējams Cosmos ir tie, kas spējīgi atmodināt slinkos eiropiešus. Vai tā notiks, redzēsim. Domāju, ka Cosmos mūzika ir pietiekami inteliģenta, Eirovīzijai netradicionāla, lai pievērstu uzmanību, taču tāpat iespējams, ka Eiropa kaut ko tik 'mierīgu' nesadzirdēs ...
Lai veicas!

7. Marts 2006

Add to Memories Tell A Friend
Sekojot anducs piemēram, arī vēlējos noteikt savu zvaigzni! :)

Моя звезда - Каус Медиус
Луна в момент рождения расположена: 21°15'43" Стрелец. Ваша звезда: Каус Медиус - Дельта Стрельца, оранжевый гигант, 3-й звездной величины. Индийское название: Пурвашадха (Purvashadha). Пурвашадха - плохая звезда, 'земная' по своему характеру. Она управляется Венерой, указывающей на популярность. Ее название переводится как 'непобедимая', или 'непокорная', что служит признаком того, что человек, испытывающий ее влияние, может быть независим и богат, или на то, что такие люди делают то, что им нравится, не считаясь с мнением других. Символически ее изображают веером, это указывает, что их имя широко известно. Такой человек будет гордым, его дружба и преданность будут крепки, он будет иметь хорошего, дружески к нему расположенного партнера в браке.
Ваша звезда     © Шаунака [info]seasmile

23. Februāris 2006

Tā nu tas ir ...

Add to Memories Tell A Friend
Kādu laiku virtuālajā pasaulē ceļo šāds te :)

22. Februāris 2006

Some kind of defeat ...

Add to Memories Tell A Friend

Tāda sajūta - cik ātri hokejs sākās tik ātri arī beidzās. Latvijais hokeja komandai olimpiskās spēles ir beigušās. Beigušās tā, ka nekādas pozitīvās sajūtas nav raisījušās - pēc cerīgā 3:3 ar ASV seko sagrāves pret Krieviju, Zviedriju un KAZAHSTĀNU (!!!). Mūsējie ar 1 punktu atrodas pēdējā vietā, ne tikai savā grupā ... tātad priekšā mums ir itāļi, kazahi, vācieši utt. Divi no Latvijas izlases līderiem, Ozoliņš un Cipruss saka ardievas valsts izlasei. Delfi.lv, Tvnet.lv, Hockey.lv, Apollo.lv burtiski deg no fanu komentāriem. Katrā ziņā interesanti, kas notiks tālāk ... Vai būs jauns treneris? Varbūt kaut kas jāmaina dziļāk Latvijas sistēmā? Cik daudz izdosies sakārtot līdz šī gada pasaules čempionātam Rīgā, līdz kuram vairs tikai daži mēneši.

Lai nu kā - bravo Latvijas izlases hokejistiem, kas aizstāvējuši (un veiksmīgi) Latvijas valsts godu, taču arī viņi ir tikai cilvēki, kas nevar visu mūžu uz 100% joņot pa ledus laukumu. Agrāk vai vēlāk jānāk jauniem izlases balstiem. Cik tie būs spēcīgi, rādīs laiks.

16. Februāris 2006

Hockey

Add to Memories Tell A Friend
Yeaah, sveicu letiņus ar lielisko spēli hokejā. 3:3 pret ASV nav peļams rezultāts, lai arī bijām vadībā 3:2, tādēļ gribējās jau uzvaru (ehh tas maximālisms). Bet apsveicami, ka mūsējie nepadevās un blieza līdz galam, taču kāda daļa no nervu šūniņām pavisam atmirusi, bet vēl jau spēle rīt ... un vēl sestdien, svētdien ...!


Izdevās mums kojās sagādāt TV, tāpēc pēc 'nelielas' istabas antenas regulēšanas un lidināšanas pa gaisu, izdevās iegūt kaut cik sakarīgu bildi un varējām pilnībā baudīt translāciju no olimpiskā hokeja laukuma! Dažbrīd varēja dzirdēt bļāvienus no citām istabiņām, it īpaši pēc Latvijas 2 ātrajiem vārtiem ... patīkami! :)

Papildināts 16.02.2006 Manuprāt pret Slovākiem arī nemaz tik traki nebija, ok 6:3 mūsējie zaudēja, taču likās ļoti saturīga spēle LV izpildījumā, katrā ziņā, Slovākiem bija labāka individuālā meistarība, taču komandas spēles ziņā mūsējiem viss bija kārtībā (kas gan cits atliek īstenībā :) Sarauj!!! Nepatīkams pārsteigums par maniem otriem favorītiem Zviedriem (Yeah, Toronto Maple Leafs and Mats Sundin [and Macabe CAN, Kaberle CZE, Antropov KAZ] ) ... 5:0 zaudējums Krievijai!


Hokejskatvide... )

14. Februāris 2006

Vaaal ... Vaaal ... Vaaalentīndiena!

Add to Memories Tell A Friend
Kamēr vēl ir "visu mīlētāju" dienas otra daļa, sveicu šīs dienas svinētājus. Pats gan to īpaši nesvinu, manuprāt, nav jāgaida vesels gads, lai pateiktu/sagādātu kādai/am ko mīļu, bet nu ... ne jau man spriest. Bet jauki tāpatās.
Tad, lai visi, kas patiesi mīl, mīl arī turpmāk un tie, kas vēl nemīl, lai rod, ko mīlēt! :)12. Februāris 2006

I Found Myself

Add to Memories Tell A Friend
Kādu laiku atpakaļ nolēmu padoties aktiera profesijas vilinājumam! Šis tas iz filmu plakātu arhīviem :D


8. Februāris 2006

Moving

Add to Memories Tell A Friend
Šodien nedaudz pārmaiņas - ar Gunchu pārvācāmies uz jaunu istabiņu kojās pie kursa/grupas biedra. Istaba tīri jauka, kopumā liekas pat mājīgāka par iepriekšējo. Pirmais, kas piesaista uzmanību - liels, tumšs, intersants attēls pa visu sienu. Pie tā arī atrodas mana gulta, redzēs vai sapņi tagad būs krāsaināki ... :)Istabas Panorāmas skati )

5. Februāris 2006

Zzzzz ...

Add to Memories Tell A Friend
Daudzu studentu/skolēnu/u.c. dzīvē reiz pienāk brīži, kad dažu stundu/lekciju/nodarbību laikā prāts iekļūst tādā kā miegā, vieni vienkārši aizmieg uz sola, citi, kuriem pa rokai pagadās kāds rakstāmais, sāk zīmēt visādus ķeburiņus savā informācijas krātuvē - burtnīcā. Pēc nelielas savu veco (arī jauno) pierakstvietu pārlūkošanas, nolēmu izvilkt dažus miegadarbus ...

Vēl daži ... )

2. Februāris 2006

Matemātiskais Smaids

Add to Memories Tell A Friend
Nedaudz paspēlējos ar MathCad, starp citu noderīga programmiņa mācībās! :)31. Janvāris 2006

Domu Lidojums.

Add to Memories Tell A Friend


Vai uzņēmumiem tā būtu laba reklāma, ja tie maksātu cilvēkiem, lai tie savus jaundzimušos nosauktu ar uzņēmumiem saistītos vārdos? Piemēram, Tilde Rozīte, Kola Bērziņa, Gūgls Adomaitis, Intels Kōivu, Aipods Briedis, Aivis Samsungs, Alfa Zvaigznīte, Edgars-Rimi-Ozols, utt. Kā izklausītos cilvēks vārdā Jaunais Laiks? Vai Hansabanks Riekstiņš?

Diskrēts ...

Add to Memories Tell A Friend
Ir otrā diena 2.semestrī. Klāt nākuši jauni priekšmeti, tāpēc ar nepacietību apmeklēju lekcijas, lai uzzinātu , kas tieši tajos ir. Mani interesējošie priekšmeti: Datu struktūras, Diskrētā matemātika un elektrotehnika. Auditorija Datu struktūru lekcijas laikā bija vienkārši PĀRpildīta, iespējams tas liecina par šī priekšmeta popularitāti vai varbūt tā tam bija arī jābūt ... Katrā ziņā es biju viens no tiem laimīgajiem, kuriem 'palaimējās' sēdēt beigās, līdz ar to, pasniedzēja teiktais līdz manīm nonāca ar 85% zudumu, dēļ lielā skaļuma, bet vismaz bija interesanti ... Elektrotehnika - pirmkārt - auditorijā bija pabeigtas galdu konstrukcijas, taču nebija uzliktas virsmas, nemaz nerunājot par krēsliem, tādējādi nācās sēdēt bezmaz vai uz dzelžiem, vai arī mazāk extrēmiem cilvēkiem (100% no visas zāles) - jāpaņem parastie krēsli un tad cenšoties kādam netrāpīt ar krēsla kāju, aiznest to līdz noskatītajai vietai un veiksmīgi apsēsties. Varbūt tas bija kā parsteigums - uzdevums kas studentiem būtu jāpaveic praktiskajās nodarbībās - salikt galdus. Kā teikt veiksmīga resursu izmantošana by RTU :)
Nesen atgriezos no Diskrētās Matemātikas. Vispirms jau dīvaini tas, ka skaitlīši tur ir maz, tikai burti ... Lai arī sākumā vēl spēju sekot līdzi, kas notiek, tad vēlāk jau manas cerības pazuda. Domājams, tāpat arī pārējiem, kas lekcijas pirmajā daļā, cītīgi sekoja līdz, pierakstīja, bija klusums, bet otrajā nu ... matemātika vairs nebija topā! :) Kā par brīnumu, likās, ka Diskrētās matemātikas lekcijas pagāja ātrāk nekā citas (varbūt tomēr interesantas?) ...
Powered by Sviesta Ciba