FIFIX blogs

FIFIX draugi

fifix

Izvēlne:

piezvani man izmantojot Skype!

15. Janvāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Blakus istabā skan Radio Klasika ar Šostakoviča klavierkoncertiem, bet tāda sajūta, it kā tur rādītu "Bonifācija brīvdienas". Tagad speciāli paskatījos - nekā kopīga. Dīvaini. Te ir tas Allegro no Otrā klavierkoncerta.

14. Janvāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Kolka - not so cool
... )

11. Janvāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Vispār interesanti.
Kolēģim pie mājas privātā teritorijā viens no kaimiņiem regulāri liek stāvvietā automašīnu, kurai nav biedrības izsniegtās atļaujas.
Jautrais fakts ir tāds, ka municipāļi atbrauc, sodu uzliek, bet to jau var nemaksāt, jo automašīnai ir UK numurs, kuru pārbaudot DVLA servisā, var redzēt, ka automašīna noņemta no uzskaites 2014. gadā.
Vakar kāreiz pievērsu uzmanību vienam pa priekšu braucošajam ar UK numuru, piefiskēju - izrādās, tas pats varonis.

No kā var secināt, ka pa LV 3 gadus var mierīgi braukāt ar ārzemju auto bez tehniskās apskates (diez, kas ir ar OCTA) un neviens to pat nepamanīs.

10. Janvāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
vēl cīņa nav galā un nebeigsies,
tev, Rokpelni, pietiek.com palīgā ies!

Add to Memories Tell A Friend
Vēl es tagad varu darīt to, ko nedrīkstēju, kad biju precējies - klausīties divas mūzikas vienlaicīgi. Vakar uzliku viesistabā CD ar Frenka Zapas "Man From Utopia", bet darbistabā sagribējās pēkšņi paklausīties Genesis "Three Sides Live" uz datora. Tā arī sēdēju un kādu brīdi klausījos abus. Produktīvi.

9. Janvāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Uzcepu kartupeļus (ar koka lāpstiņu tas ir daudz vieglāk un pannai draudzīgāk, nekā bakstīt ar dakšiņu vai nazi), apēdu ar skābu kāpostu salātiem, tagad dzeru balto tēju, bet dzīves kvalitāti man šodien vēl uzlaboja Getsbijs, kurš parkā gandrīz nemaz neaprēja suņus, tikai ļoti brīnījās un ar trijiem pat saostījās un saluncinājās. Man gan būtu žēl, ja tas būtu tikai tāpēc, ka es viņu visu dienu biju atstājis dzīvoklī vienu pašu (no deviņiem līdz septiņiem ar pusi). Vēl es sapratu, ka Getsbijs atklājis nišu aiz durvīm gaiteņa galā, kur nomestas dažas vecas tvīda žaketes (pirktas Liepājas humpalā par 1 latu gabalā), un labprāt tur ieritinās, lai pagulētu. Tikai nezinu, vai tas tāpēc, ka viņam nepatīk viņa jaunā gulta, vai arī viņam vienkārši ļoti patīk manas vecās tvīda žaketes. Vēl, protams, nišas faktors. Sava niša vienmēr ir cool.

Add to Memories Tell A Friend
Kas šodien varētu uzlabot manu dzīves kvalitāti? Nopirkt koka lāpstiņu pannai vai jaunu katliņu? Vai kā uzlabot dzīves kvalitāti, neko nepērkot?

UPD. nopirku koka lāpstiņu. 0.65 eiro

8. Janvāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Man jaungada apņemšanās, tiesa ar gandrīz nedēļas nokavēšanos, būs - katru dienu izdarīt kaut ko tādu, kas uzlabotu manu dzīves kvalitāti (atvainojos par šo klišeju). Sākumā pietiks ar mazumiņu - aizbraukt ar suni uz Mežaparku, izskrieties gar ezeru, tad pārstāt bezjēgā dzert, to es izdarīju sestdien, iztukšojot pēdējoās brendija paliekas, vakar izsmēķēju pēdējo cigareti (nē, pēdējo vienā paciņā es atstāju, lai nebūtu tās sajūtas, ka, ak, mans Dievs, man nav cigarešu un tā gribas uzsmēķēt! nē, man ir cigarete, es to vienkārši pietaupīšu), paņēmu no dēla indukcijas plītiņu un tagad varu jau uzcept olas brokastīs, atnesu arī mājās Modra Brasliņa gleznu ("Vētras tuvošanās", tāda milzīga izmēra - 115 reiz 150 CM)), tā tagad aizsedz nelīdzenumus sienā, bet šorīt atsāku savu kuslo jogas vingrojumu kompleksu un, redz, uzreiz arī saule uzspīd starp mākoņiem, bet pa ceļam uz darbu dabūju buču Jaunajā gadā no senas draudzenes.

6. Janvāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Man nepatīk veikals ELVI, dārzeņi tur vispār sūds, apkalpošana bēdīga, tagad ieviesuši kafijas automātu un "svaigi ceptas maizītes", tās tiešām atnes karstas, nu, tas ir, sākumā, pēc tam viņas tur atdziest pārdevējas nomācošā skatiena iespaidā, bet buljona pīrādziņš bija kaut kas prātam neaptverams, šis, viens no visprimitīvākajiem padomju mīklas izstrādājumiem ar raksturīgu pelēcīgi irdeno, gaļai tuvu stāvējušo masu iekšā, šeit tas sevī bija paslēpis glumu pusjēlu kotleti, kuru tūdaļ izspļāvu, tad vēl bija gadījums ar vakuumā iesaiņotu gaļu, tipa latviešu vītināto šķiņķi, nezinu, kas tur varēja noiet greizi, bet atverot iepakojumu nosmakoja (es vēl nodomāju, kā dažkārt tie salāti, kas ir iesaiņoti kaut kādā inertajā gāzē) un pirmais kumoss garšoja tieši tā - "gāzēti", ja spējat iedomāties, kā pavītušas gaļas šķēle var garšot "gāzēti", norīt nespēju, jo prātā apsvēru visādas versijas par to, kas tieši ar šo gaļu varētu būt nogājis greizi, derīguma termiņš vēl bija kādas 18 dienas, ja ne vairāk. Tad šodien - maize "Kaņepju", saprotams, bio eko un visādām sēkliņām iekšā, saprotams, plēves maisiņā, bet mitrums sašķēlētā kukulīša centrā bijis tik liels, ka tas izpelējis cauri ziliem ziediņiem, vienīgais, kas tajā ELVI ir labs, ir uzlejamās nūdeles Oyakata, kas rada pārliecinošu iespaidu, ka tiešām no Japānas, lai gan visdrīzāk tās ir poļu, bet katrā ziņā - maz kopīga ar Roltoniem. Arī tehnoloģija cita - uzlieto ūdeni nokāš caur caurumiņiem glāzes vāciņā, bet uzbriedušajām nūdelēm uzspiež speciālā paciņā ievietotu visai kvalitatīvu mērci. Starp citu, par Ojakatām Japānā sauc pensionētus sumo cīkstoņus.

4. Janvāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
atšķiru Delfus
Powered by Sviesta Ciba