FIFIX blogs

Jaunākais

fifix

Izvēlne:

Navigācija:

Skipped Back 20

piezvani man izmantojot Skype!

27. Janvāris 2006

Urbis

Add to Memories Tell A Friend


Pirmā sesija mūžā pabeigta. Vidējā atzīme 7 pa trijiem eksāmeniem, tāpēc pieņemu, ka nav tik traki. Strauji tuvojas otrais semestris. Priecē tas, ka 5dienās lekcijas nenotiksies (yeeeeah) :)
Pēc nelielas vakardienas pasēdēšanas ar draugiem, bija vēlme/cerība koju istabiņā mierīgi atpūsties, bet še tev ... pirmais skats - kaut kādi vadi priekšā durvīm, džekiņš stāv uz saliekamajām trepēm un kaut ko cītīgi urrrrbj! Izrādās kojās tiek vilkti dūmu detektori. Ehh, attā sveces, attā ūdenspīpes, ja vien, protams, nevēlas ciemiņus formās ar lielu trubveidīgu ūdensaparātu rokās (diez vai viņi būtu atnākuši tīrīt istabiņu) ... Katrā ziņā, pāris stundas nācās klausīties izcilās urbja serenādēs, taču būtu ar mieru vēl paklausīties kaut ko līdzīgu, ja vien mums mainītu logus, jo tagadējie ir ziemai "nedaudz" nepiemēroti. Lielā aukstuma laikā, bija pat novērojama leduskārtiņa uz logu rāmjiem (no istabas puses!), nežēlīgi velk cauri aukstums ... Labi, ka vasara tuvojas ;)

19. Janvāris 2006

Rīts

Add to Memories Tell A Friend
Bija parasts ceturdienas rīts, pamodos, izkāpu no gultas, aizgāju pie ledusskapja, piesēdos pie kompīša, paberzēju acis un ... paberzēju vēlreiz, kas tad tas???15. Janvāris 2006

Liktenis

Add to Memories Tell A Friend
Liktenis eksistē?! Šķiet, ka nē, drīzāk jau prasme un veiksme! "Katrs pats savas laimes kalējs" ... Kas zin, varbūt visuma galaktiku, planētu, zvaigžņu gravitācijas un citu ūberspēku ietekmē kaut kas mainās kā nekā, pat pēc fizikas vidusskolas kursa zināms, ka ķermeņi savstarpēji pievelkas, arī uz Zemes. Iespējams, ka no šī visa var rasties kāda "veiksmīga" vai gluži otrādi "čakarējoša" sagadīšanās, un konkrētu cilvēku ceļu krustošanās, bet negribās ticēt tam, ka tas viss būtu kaut kur "ierakstīts" ...

14. Janvāris 2006

Njā!

Add to Memories Tell A Friend
Varētu apbrīnot tos cilvēkus/pārus, kas dzīvo kopā gadiem, varbūt pat desmitiem, un joprojām spēj neapnikt viens otram, saglabāt to maģisko "dzirkstelīti" savā starpā, bet nu tādu, kas nesaucas "tikai pienākums" un iekļaujas laimes definīcijā, ja vispār tāda pastāv ... ;)

10. Janvāris 2006

Dancing :)

Add to Memories Tell A Friend
Kādu laiciņu atpakaļ rakstīju par to, ka pieteicos uz balles deju kursiem savā bijušajā skolā. Patikās, nu jau zinu 1 gramu vairāk par dejošanu nekā līdz pirms tam, taču diemžēl tie nodarbību laiki man nebija diez ko izdevīgi, jo pēc lekcijas 1h laikā bija jātiek uz Jelgavu, tāpēc nu jau kādu laiku neesmu nodarbības apmeklējis ... taču esmu pilns apņēmības sameklēt atkal kādus labus deju kursus! :)
Lai nu kā, rakājoties pa kompītu atradu savu deju pamatsoļu špikeri. Nu jā, forši jau nav, ka dejojot špikeris rokā, bet tā nu sākumā ir ;) Būs kaut kāda grāmata jānopērk/jānokopē/jānolejuplādē.

Deju soļu paraugi )

...

Add to Memories Tell A Friend
Slinkums rakstīt sesija laikā, taču nav slinkums turpināt saslimt ar TestoMāniju! :)

Teeesti ... )

5. Janvāris 2006

Tests again ;)

Add to Memories Tell A Friend
Ideāla diena priekš testiem ...

Rezultāti )

31. Decembris 2005

2006. GADS!!!

Add to Memories Tell A FriendNu ko, gandrīz jau pienācis laiks, kad varēsim teikt, jā - mēs dzīvojam 2006. gadā, suņa gadā. Ko gribētu visiem vēlēt? Nu paredzēt, kas nākamgad notiks, ir grūti, tāpēc vēlos vēlēt visiem, lai tas, kas notiks - notiktu tikai uz labu! Lai atrodas tas, kas tiek gaidīts un meklēts! Laimīgu jauno gadu! :)

30. Decembris 2005

Istaba

Add to Memories Tell A Friend
Panorāmas skatiņš kā mēs kojās 3atā dzīvojam ...

23. Decembris 2005

Priecīgus Ziemassvētkus!

Add to Memories Tell A Friend

Ziemassvētku egle

Pavisam neilgs laiks līdz Ziemassvētku vakaram. Kā par brīnumu, ir parādījies sniegs, iespējams šur tur manāms arī vīriņš sarkanajā halātā ar sārto degunu un sniega balto bārdu ... ;) Ir brīdis, kad būtu vēlams apstāties, aizmirst ikdienas rutīnu, uzlikt foršu Ziemassvētku vai citu jauku meldiņu, pasmaržot egli un apsveikt visus savus tuviniekus, mīļos cilvēkus, ja ne Ziemassvētkos, tad vismaz tāpat, par to, ka viņi vienkārši ir ... Ir laiks atpūtai un siltumam!

Priecīgus un gaišus Ziemassvētkus! :)

Bezgalība, Infinity, Unendlichkeit, бесконечность

Add to Memories Tell A Friend
Vai bezgalība?
http://zapatopi.net/themes/dactylfractalzoom.html

Ja jau tā ir cilvēkam neizprotama, tad kāpēc tas cenšas to izprast? A kāpēc es cenšos izprast, kāpēc cilvēki cenšas izprast to, ko viņi nevar izprast? A kāpēc citi cilvēki cenšas izprast, to, kapēc es cenšos izprast to, kāpēc cilvēki cenšas izprast, to, ko viņi nevar izprast? ;) Kaut gan tas jau ir normāli - cilvēka daba.

17. Decembris 2005

Uzdevums ...

Add to Memories Tell A Friend
Neliels uzdevums, kuru izlasīju iekš žurnāla Terra kā arī dzirdēju matemātikas praktiskajās nodarībās. Ja kads zin atrisinājumu ...

3 vīrieši pēc pusdienām restorānā oficiantei iedot pa Ls 10 katrs. Kopā Ls 30. Oficiante lūdz uzgaidīt, lai atnestu atlikumu. Tā savam mazajam dēlam iedot Ls 5 un lūdz, lai aiznes tos onkuļiem. Dēls jau arī nav vakarējais - paņem sev Ls 2, bet pārējo tiešām atdod onkuļiem. Sanāk, ka  katram onkulim tiek atdots atpakaļ Ls 1. Tas nozīmē, ka katrs vīrietis ir samaksājis Ls10-1, jeb Ls 9 un kopā Ls 3*9 = 27. Zināms, ka dēls pievāca Ls 2, bet kur tad paliek vēl viens lats?

16. Decembris 2005

GOOOO Planet!

Add to Memories Tell A Friend
Kā gadījās kā ne - šodien (vakar) par laimi nenotika fizikas laboratorijas darbi un lietojumprogrammatūra. Būtībā tas nozīmēja brīvu dienu, ko ar kursa/grupas biedriem Valchu un Gunchu veltīt izklaidei, precīzāk - doties uz Purvciemu iečekot virtuālās izklaides centru - Go Planet. Galvenais mērķis - lāzer kariņi un 4D kino.
Devāmies kādos plkst. 15:00, tur bijām kādos 16:00. No ārpuses, tīri simpātiska, moderna ēka, tiesa gan - super uzraksts - Go Planet nebija izgaismots, tāpēc tumsā to grūti saskatīt, bet tas tā. Pati apkārtne ap Go Planet, diez ko simpātiska nav, vismaz vizuāli. Pārliecinājāmies arī par to, ka gājējiem TIEŠĀM ir jābaidās, neskatoties uz to, ka ir tiesības itkā mierīgi pāriet gājēju pāreju, taču pēc pāris minūšu izvairīšanās no auto un zīlējot vai tās apstāsies, vai arī mums griesties atpakaļ no gājēju pārejas, kaut kā tomēr tikām kārotajā mērķī.

Tad nu par to, ka virtuālajai ēkai vēderā:
Ienākot iekšā iespaids tīri labs, interjers ierīkots smuki, visur zibsnī ekrāniņi, pretī durvīm uz sienas milzīga F1 formula (reālajos izmēros), pa kreisi līdzīga F1 formula, kas gan ir simulators, kur katrs (nu gandrīz) kurš vēlas, var izmēģināt savus spēkus. Izrādās, pirms lieto Go Planet piedāvātos pakalpojumus, ir jāiegādājas id karte par 30 sant. Tajā tad var arī ieskaitīt naudiņu un to arī tērēt, bez sirdsapziņas pārmetumiem, kad tiks pārtērētas milzu summas, pat nemanot. Pēc karšu iegādāšanās un naudas pārskaitīšanas, nopirkām biļetes uz interesanto lāzer kariņu pasākumu. Pricips līdzīgs kā populārajām shooter tipa spēlēm (Unreal, Quake un citi sviestiņi) - ir bruņas, ierocis, ej tikai un bliez pa sliktajiem ienaidniekiem. Mūsu spēles grupa bija interesanta situācija - 50% mazie cilvēciņi, ar skolas somām mugurās, taču kuru spēles profesionālais līmenis šķiet bija krietni augstāks nekā mums - pārējiem penšiem.  Spēles laiks ir dots 15 min un godīgi sakot ar to pilnībā pietiek, lai nosvīstu un nogurtu gan morāli, gan fiziski.
Nākamais solis - 4D kino teātris. Ilgums arī kādas 15 minūtes, kuru laikā tas pat sāk apnikt uz beigām ... Bet pirmie iespaidi tīri simpātiski. Filma (animācijas filma) par dinozauriem. Jāuzliek speciālas brillītes un 4D efekts gatavs, tāda sajūta, ka visas stikla lauskas, sprādzieni un ūdens šļaksti lido tieši sejā, ir padomāts arī par papildus efektiem - ūdens pūtieniem sejā, lai imitētu ūdeni, sēdekļa strauja noraustīšanās pie trokšņiem. Vēl gan trūkst silta gaisa plūsma sejā pie sprādzienu efektiem, taču labi, ka nav padomāts par dinozauru elpas imitāciju ...
Bez kino un lāzerblieziena, apstaigājām  pārējās Go Planet telpas. Neizlaidām arī spēļu zāli, kur gan godīgi sakot, tās spēlītes izskatījās gan tehniski, gan morāli novecojušas, bet nu varbūt kādam patīk izjust spēli ne tikai ar klaviatūras tausiņiem, bet arī ar stūri, pedāļiem un citiem papildrīkiem ...
Kopumā dienu uzskatu par izdevušos, par spīti īpaši lietainajam, dubļainajam un ne pavisam ne normālai ziemai atbilstošajam laikam :)

8. Decembris 2005

Tests tests tests tests tests ...

Add to Memories Tell A Friend
Nu jau kādu ilgāku laiku  iekš ūberpopulārā portāla -  draugiem.lv ir aktivizējusies informācijas apmaiņa sakarā ar www.manidraugi.lv testu veidošanas lapu. Cilvēki taisa testus, sūta to linkus viens otram un priecājas par rezultātiem! Ideja gan jau kaut kur redzēta, bet tas jau netraucē vispārējam priekam!

Es arī kaut kā nenoturējos ;)

Tests par mani

7. Decembris 2005

Add to Memories Tell A Friend
Kurš gan nezin pasaulē slavenāko "veiksmes" vīru - Mērfiju. Tas mūs pavada no rīta, vakarā, mājās, skolā, darbā, ceļojumā. Tu viņu neredzi, bet viņš ir - precīzāk - ir viņa likumi. Mērfijs - tas ir "veiksmes" likumu Einšteins.

Mērfija likumi radās 1946. gadā Edvarda lidmašīnu karabāzē. Tie tika nosaukti par godu kapteinim Edvardam A. Mērfijam - inženieriem, kurš strādāja pie projekta MX981, kas veidots, lai pētītu cik lielu triecienu (ātruma samazinājumu) cilvēks spējīgs izturēt avārijā (bet nu tas nav tik svarīgi).
Kādu dienu Mērfijs atklāja, ka MX981 ir nepareizi savienots sadalītājs, un par to vainoja tehniķi teikdams - "Ja ir kāda iespēja kā kaut ko izdarīt nepareizi - tad viņš (tehniķis) to noteikti atradīs". Vispār Mērfijs bieži vien izspēra interesantus izteicienus. Ar to pietika, lai MX981 projektu vadītājs tos šad tad saglabātu ierakstu burtnīcā, kuru kopumu tad arī viņš nosauca par Mērfija likumiem.

Daļa no Mērfija likumiem:
 • Ja kaut kas var noiet greizi, tad tā noteikti arī notiks.
 • Ja ir iespēja, ka kāda no lietām var noiet greizi, tad tā, kura rada lielākos zaudējumus, arī noies greizi.
 • Ja nekas nevar noiet greizi, tad tāpat noies greizi.
 • Atstātas pašplūsmā, lietas ir tendētas virzienā no sliktās uz sliktāko pusi.
 • Ja šķiet, ka viss rit labi, tad tu droši vien esi pārskatījies.
 • Lietas kļūst vēl sliktākas zem spiediena.
 • SMAIDI :) Rīt būs sliktāk!
 • Viss noiet greizi vienlaicīgi.
 • Materiāla bojājums ir proporcionāls tā vērtībai.
 • Dabā nekas nav perfekts. Un ja ir, tad kaut kas nav pareizi ...
 • Nekas nav tik viegli kā izskatās.
 • Katrs risinājums rada jaunas problēmas.
 • Kopijas salasāmība ir apgriezti proporcionāla tās svarīgumam.
 • Iespēja, ka maize nokritīs ar sviesta pusi uz leju ir tieši proporcionāla paklāja cenai.

4. Decembris 2005

Alumātikas konspekts! :)

Add to Memories Tell A Friend
Alus ir viens no vecākajiem pasaules dzērieniem. Zinātnieki uzskata, ka alus ir radies nejauši. Kā zināms alus ir labības produkts. Pateicoties maizes pagatavošanai, iespējams, ir cēlies arī alus. Viena no versijām vēsta, ka maizīte traukā atstāta zem klajas debess un uzlīstot lietum tā izmirkusi. Pēc kāda laika cilvēciņš remdējis slāpes no trauka un patīkami apreibis.

Alus visās slāvu valodās nozīmē „dzert”.
 • Forra, Mazar – tā dzērienu dēvē Etiopijā.
 • Caelia, Cerea - dzērienu dēvē Spānijā, par godu Dievam ar identisku nosaukumu.
 • Cythos - šādi dzērienu dēvēja senajā Aleksandrijā.
 • Ale, beer - tā dzērienu dēvē Lielbritānijā.
 • Peor, bior, Pier - dzērienu dēvē Vācijā.
 • Biere - šādi šo dzērienu dēvē Francijā.
 • Alus – latviskais nosaukums, kurš iespējams ir cēlies no latīniskā nosaukuma Alu, Alo vai Ealo.
Alus blīvums ir sauso vielu daudzums suslā pirms rūgšanas, kurš izteikts % vai Ballinga grādos.

Alus stiprums ir spirta daudzums alū. Daudzās valstīs spirta daudzumu mēra % salīdzinājumā ar tilpumu, jeb apjomu (abv - alcohol by volume), savukārt Amerikā alus stiprumu mēra % salīdzinājumā ar svaru. (abw - alcohol by weight)

Alus pasniegšana
 • Alu pasniedz Alus glāzē, krūzē, kausā vai grand wine glāzē.
 • Alus pasniegšanas temperatūra Lager tipa alum ir + 5 +8 c grādi.
 • Alus pasniegšanas temperatūra Ale tipa alum ir +10 + 18 c grādi.
 • Diezgan bezgaumīgi ir lietot restorānos alus kausus.
...
papildināts

[links] Studentiņi no LU rāda kā alus var bīdīt (finansēt) labas idejas!

24. Novembris 2005

Stulbie spami ...

Add to Memories Tell A Friend
Šodien cauri inbox.lv spamu filtram kaut kā tika cauri šāda idiotiska mēstule (kā jau visas) ...

Sensa-tional revolution in meedicine!

Enlarge your penis up to 10 cm or up to 4 inches!

It's herbal solution what hasn't side effect, but has 100% guaraanteed r-esults!

Don't loose your chance and but know wihtout doubts, you will be impressed with results!

C-lick h-ere: http://realtors334.info

21. Novembris 2005

Add to Memories Tell A Friend
Sakarā ar klab.lv tehniskajām problēmām, nevarēju agrāk apsveikt visus Latvijas proklamēšanas dienā :) Vismaz pie mums, Jelgavā tiešām varēja pamanīt, ka ir svinības - Lielās ielas apmales bija apliktas ar svecēm, arī centra parkā bija dažādas figūras, kuras veidoja Jelgavas skolu pārstāvji. Un nešaubos, ka arī citās Latvijas vietās viss notika godam. Jelgavā bija dzirdamas arī no centra nākošas koncerta skaņas, kuru diemžēl man neiznāca noklausīties, bet sākumā spēlēja grupa "Klaidoņi", par kuru jāatzīst dzirdēju pirmo reizi ... :D Nu kā tad, protams, bez salūta. Ja sākums tam likās totāla vilšanās - izskatījās pēc kaut kāda prasta privātās dzimšanas dieniņas "ugunspuķu" laišanas, tad turpinājums jau bija foršs. Laiku gan neuzņēmu cik ilgi salūts notikās, taču kādas 5 minūtes gan jau bija. Jelgavniekiem ļoti izdevīgi bija tas, ka Rīgā salūts paredzēts 1h vēlāk, tāpēc arī daudzi devās uz turieni, es gan nebiju to skaitā, jo pēc studentu dienas, dēļ noguruma īpaši doties nekur nevēlējos ... ;) Jāatdzīst gan, ka nedzirdēju ne prezidentes runu, ne arī redzēju Rīgas salūtu, varbūt tomēr jāsāk biežāk skatīties TV? :)

Tad mazliet par 17.11:
Daudziem, īpaši studentiem, zināms, ka 17.11 bija starptautiskā studentu diena, tāpat arī nav noslēpums, ka jau sen atpakaļ tradīcijām bagātākā Latvijas vieta bijusi un ir studentu pilsēta Jelgava. Es kā jelgavnieks, kurš mācās Rīgā nespēju vien apvaldīt sajūsmu, ka sākas brīvdienas, kas būtībā nozīmē to, ka varu atbraukt uz Jelgavu pie tam - šeit notiek studentu dienu pasākumi. Lai arī Jelgava nav pilna klubiem, dažādām atpūtas vietām un ikdendēļas pasākumiem pārbagāta, tomēr neliela izvēle bija - Jelgavas 4 balti krekli, kur spēlēja R.A.P. un Dzelzs Vilks, Tonuss (Pienvedēja piedzīvojumi, Gain Fast), Jelgavas sporta halle (Putnu Balle, Fēlikss Ķiģelis, Tumsa) kā arī Jelgavas ledus halle, kur gan es nezinu, kas notikās.
Tā nu man un Guncham (bijušajam klasesbiedram, tagadējam kursa un koju istabiņas biedram) fizikas laboratorijas darbs beidzās 14:00, pēc kura gājām uz Ķīpsalas peldbaseina trenažieriem. Līdz ar to mājās, Jelgavā tikām tikai kādos 19:00. Pēc mazas apspriedes nolēmām doties uz Jelgavas sporta halli, blakus mūsu mīļajai, bijušajai skolai - Jelgavas Valsts ģimnāzijai.
Uz pasākuma norises vietu mūs piedāvāja atvest mūsu bijušā klasesbiedrene Katrīna un paldies viņai par to, taču dažus jautrus faktus es gan noklusēšu, bet tas nav ļauni domāts ... :)
Tā arī sagadījās, ka tieši šajā dienā vēl vienam mūsu bijušajam biedram bija vārda diena, tāpēc pirms pasākuma vietas, nolēmām iebraukt iekš Rimi un izdomāt/nopirkt dāvanu. Tad nu devāmies uz sporta halli. Izrādās, tur vēl notika dziesmu duelis tā kā par biļešu pirkšanu uz koncertu vēl i domāt pat nevarējām, jo nācās gaidīt dz.dueļa beigas. Paskatījāmies kas notiek apkārt un iekšā. Mašīnu biju ļoti daudz - brīvu stāvvietu bija maz, arī iekšā viss bija pilns un nav jau nekāds brīnums - Jelgavā bija sabraukuši studenti gandrīz no visām Latvijas daļām - šeit bija delegācijas no Ventspils, Valmieras, Rīgas utt. Katrā ziņā Jelgava bija studentu pilna un tas priecē! :)
Pirms sporta halle kas sācies, nolēmām apskatīt, kas notiek Jelgavas kreklos, aizbraucām, iegājām iekšā, taču nekas tur nebija sācies, picorāns bija pilns, taču neizskatījās jautrāk kā sporta hallē, tāpēc uz Tonusu un Ledus halli pat nebraucām, bet pa taisno uz sporta halli. Vienīgais mīnuss gan tāds, ka 40 minūtes vajadzēja gaidīt rindā pēc biļetēm, taču tā rindā stāvēšana nemaz tik slikta nebija, pat otrādi, jo blakus bija bijušās klasesbiedrenes un biedri. Mazliet pārrunājām kā nu kuram iet, taču lielāko laika daļu dzinām jokus, jāatzīstas, ka tā smējies nebiju kopš vidusskolas beigām ... ehh ... atkal skaistās atmiņas ;) Pa starpām, sporta halles apsargi neiztika arī bez pārpratumiem. Izrādās, ka, ja esi nopircis biļeti uz Dziesmu dueli, tā biļete vairs nav derīgi uz nākamajiem koncertiem. Par to nebija apmierināti daži apmeklētāji, iespējams, ka arī studenti, kuri bija "nedaudz zem grādiem". Tā nu tie sparīgi atbildēja uz apsargu grūstīšanos un prasībām iziet ārā, līdz beigās tas viss nonāca līdz kautiņam. Visapkārt bija klusums, visa uzmanība bija koncentrēta uz šo gadījumu, bet par laimi viss beidzās labi. Es pat nezinu, kurai pusei varētu būt taisnība. Jā, bija mazliet nepilnības no organizācijas puses, taču lai pretotos apsargiem un izraisītu kautiņu ar tiem, nu neuzskatu, ka kaut kas tāds ir vajadzīgs.
Lai nu kā, tikuši iekšā, pirmais, ko darījām - sameklējām galdiņu, pievācām no apkārtējiem krēslus un kādu brīdi sēdējām kopā. Kaut kas arī sāka notikties - uz skatuves dj, mūzika, cilvēki sāka sarosīties. Nolēmām arī iet "ieslidīties", kārtīgi izgriezāmiem un izlēkājāmies un sākās pirmās noguruma pazīmes, ehh ... tā pensija ... :D Bet tas vēl bija tikai sākums. Vēl jau bija veseli 3 koncerti, pēc kuriem, tad arī biju pilnīgi paguris ... vienīgais mērķis bija mājas, gulta, gulēšana ... taču ak vai, Jelgava bija studentu pilna, kas nozīmēja to, ka būs pamatīgas problēmas izsaukt taksi un tā arī bija ... gaidījām kādas 30 minūtes autoostā, nelīdzēja pat vien taksista vizītkarte, visi bija pilni izsaukumiem. Izdomājām tad iet uz 4 baltiem krekliem, jo bieži vien tur pie ieejas gaida takši un tā arī bija, laimīgi pārguruši tikām mājās :)

7. Novembris 2005

Add to Memories Tell A Friend
Nu nespēju es atturēties no testiem! :D

rezultāti ... )

2. Novembris 2005

Dejas

Add to Memories Tell A Friend
Tā nu ir sanācis, ka es nevaru lepoties ar sevišķi labu dejošanas prasmi. Nu ar dejošanu es domāju valsi, sambu un pārējās, kuras dejo ballēs. Mazliet bija apnicis aizejot uz kādu balli skatīties, kā tie "meistari" tur "lido" pa zāles grīdu un palaikam pašam censties "padejot" khm ... domāju vairāk gan par "tizlošanos" to nosaukt nevarētu, jo no tā ne pašam, nedz arī domāju deju parterei nekāda īpaši bauda nebija. Joprojām nožēloju, ka mazāks būdams nemācījos dejot, laikam jau biju slinks, varbūt pārāk bieži sēdēju istabā pie sava mīļā aparāta - kompīša un taisīju visādus sviestiņus, bet varbūt pārāk daudz mocījos ar kompleksiem būt  notikumu centrā, visu acu priekšā ... Tā nu beidzot esmu nolēmis ko darīt lietas labā, vismaz mēģināt ... t.i. esmu pieteicies uz balles dejām savā mīļajā, bijušajā vidusskolā - Jelgavas Valsts ģimnāzijā. Izrādās, ka nodarbības tur notiek jau kādu pusotru mēnesi, taču pats pirmo reizi par to uzzināju un aizgāju tikai aizpagājušo nedēļu. Deju soļus, kas tur jau bija mācīti iepriekš, protams, nezināju, bet nekas, gan ar laiku ... ;) Pat sāk patikties un rīt jau otrā nodarbība ...

Kopš studiju sākšanās, šķiet laiks rit paātrinātā režīmā, nedēļa skrien viena pēc otras, 1. , 2., 3. ... 9. un 4dien vēl kontroldarbs fizikā, kuras saturu sāku daudz maz saprast tikai šonedēļ, jo beidzot ar istabas/kursa biedru sākām risināt uzdevumus. Arī sesija nav aiz kalniem, redzēs vai maz tādas ziemas brīvdienas sanāks ...
Powered by Sviesta Ciba