FIFIX blogs

Diskrēts ...

fifix

piezvani man izmantojot Skype!

Diskrēts ...

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Ir otrā diena 2.semestrī. Klāt nākuši jauni priekšmeti, tāpēc ar nepacietību apmeklēju lekcijas, lai uzzinātu , kas tieši tajos ir. Mani interesējošie priekšmeti: Datu struktūras, Diskrētā matemātika un elektrotehnika. Auditorija Datu struktūru lekcijas laikā bija vienkārši PĀRpildīta, iespējams tas liecina par šī priekšmeta popularitāti vai varbūt tā tam bija arī jābūt ... Katrā ziņā es biju viens no tiem laimīgajiem, kuriem 'palaimējās' sēdēt beigās, līdz ar to, pasniedzēja teiktais līdz manīm nonāca ar 85% zudumu, dēļ lielā skaļuma, bet vismaz bija interesanti ... Elektrotehnika - pirmkārt - auditorijā bija pabeigtas galdu konstrukcijas, taču nebija uzliktas virsmas, nemaz nerunājot par krēsliem, tādējādi nācās sēdēt bezmaz vai uz dzelžiem, vai arī mazāk extrēmiem cilvēkiem (100% no visas zāles) - jāpaņem parastie krēsli un tad cenšoties kādam netrāpīt ar krēsla kāju, aiznest to līdz noskatītajai vietai un veiksmīgi apsēsties. Varbūt tas bija kā parsteigums - uzdevums kas studentiem būtu jāpaveic praktiskajās nodarbībās - salikt galdus. Kā teikt veiksmīga resursu izmantošana by RTU :)
Nesen atgriezos no Diskrētās Matemātikas. Vispirms jau dīvaini tas, ka skaitlīši tur ir maz, tikai burti ... Lai arī sākumā vēl spēju sekot līdzi, kas notiek, tad vēlāk jau manas cerības pazuda. Domājams, tāpat arī pārējiem, kas lekcijas pirmajā daļā, cītīgi sekoja līdz, pierakstīja, bija klusums, bet otrajā nu ... matemātika vairs nebija topā! :) Kā par brīnumu, likās, ka Diskrētās matemātikas lekcijas pagāja ātrāk nekā citas (varbūt tomēr interesantas?) ...
 • Datu struktūrās galvenais dabūt konspektu un iet uz praktiskajām, lekcijās praktiski Matisons lasa konspektu, kuru eksāmenā drīkst izmantot :)
  Elektrotehnikā nāksies iet uz visām lekcijām(btw pie kā tev tās notiek?) un, galvenais, arī uz laboriem.
  Vai jums ir ķīmija šo semestri? Ja jā, tad pie kā labori?
  • Thanks, būs jāievēro! :)
   Mums elektrotehnikā lekcijas notiekās pie Priednieka. Ķīmijā lekcijas pie Millera, bet labori gan nezinu pie kā notiek (zinu, ka Āz14-425). Tiesa gan, ķīmijas vēl mums nav bijušas, varbūt kaut kas arī mainās.
   • Hmm, pie Priednieka būs pagrūti ar mājas darbiem, jo viņš prasot skaidrot risinājumu utt.(cik nu no kolēģiem dzirdēts) :(
    Man gan viņš bija elektrotehnikas laboros un tur visu izdarīt bija viegli, un jautājumus nekādus neuzdeva.
    Laboros, savukārt, nenovēlu Antonoviču - arī "labas" atsauksmes dzirdētas.

    Ķimijā novēlu, lai laboros nav Millers, jo citādāk būs grūtāk uzrakstīt abus kontriķus un arī nodot pašus laborus...
Powered by Sviesta Ciba