: who's that girl? - : hipotēzes un teorēmas

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Janvāris 3., 2019


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
10:15 - : hipotēzes un teorēmas
mana personīgā super medicīniskā teorija ir tāda, ka tad, kad viņš ir iekārtojies ar galvu uz leju, tā priekš manis ir maksimāli neērtākā poza, ko viņš vispār jebkad būtu varējis ieņemt, jo liek man justies tā, it kā man būtu krampji klāt un invalīds piemeties.
tas, par laimi, bija vakar.

(6 with milk | cup of coffee?)

Comments:


[User Picture]
From:[info]au
Date:3. Janvāris 2019 - 10:50
(Link)
Es biju laiiiiimīga, ka beidzot ar galvu uz leju - krūškurvis brīvs, var elpot, ēst, kāpt pa trepēm :)
šausmīgi interesanti, cik dažādi var to pašu just, cik katrs tomēr esam nenormāli atšķirīgs anatomisks komplekss.
[User Picture]
From:[info]f
Date:4. Janvāris 2019 - 10:04
(Link)
vai ne! pirmā doma uzreiz - cik maz svara tad visādiem ieteikumiem no citu topošo puses, hehe. var tikai dalīties pieredzē.
[User Picture]
From:[info]217
Date:3. Janvāris 2019 - 11:39
(Link)
ahh, manējā ap 35/36 nedēļu vēl bija ar galvu uz augšu, mani dēļ tā gandrīz vai norīkoja uz ķeizaru nevis parastajām dzemdībām, par laimi pēdējas pārbaudes dienā, līdz kurai viņai bija jāapgriežas, viņa apgriezās ar galvu uz leju. nav patīkami, bet vismaz laba poza dzemdībām :D
[User Picture]
From:[info]f
Date:4. Janvāris 2019 - 10:10
(Link)
uz saistītas nots - par to apgriešanos es arī domāju - pēc idejas viņi taču tur var grozīties uz vienu un otru pusi pēc savas patikas un cik uziet, tā ka tas, kā guļ tagad, nav jau nekāda garantija, ka tā arī paliks.

vienai druškai tieši pirms dzemdībām bija tieši pretēji - pirms dzemdībām ņēma un apgriezās otrādi, un bija jālido uz ķeizaru.
[User Picture]
From:[info]217
Date:4. Janvāris 2019 - 11:10
(Link)
gulēšanas pozu ap šo laiku sāk skatīties, jo pēc kkādas 36 nedēļas viņiem apgriezties kļūstot fiziski par grūtu, tb tas var notikt, kā gadījās Tavai draudzenei, bet tas esot ļoti reti, jo maz vietas, to es atceros, no tā, ko man vecmāte pārbaudot teica, tāpēc viņa toreiz tā arī teica, ja līdz otrdienai neapgriezīsies ar galvu uz leju, es varu mēģināt vēl viņu manuāli apgriezt, bet tas būs sāpīgi, nu vai arī tad tevi uz ķeizaru. un tad jau arī lēnām viss sāk kārtoties uz dzemdībām ar. droši vien arī individuāli tas atkarīgs no katra ķermeņa uzbūves. un no bebja pozīcijas.
bet omg Tu drīz satiksi savējo :)!
[User Picture]
From:[info]f
Date:4. Janvāris 2019 - 11:15
(Link)
izklausās legit par to vietu. nupat sonogrāfā paskatījāmies, jau riktīgi seju var redzēt, tik, cik tik to neaizsedz rokas ( šķiet, būs tēta deguns :D ), un ārste teica, ka labāk vairs arī nesaredzēs, jo nu jau viņš tur ir pilnīgā aploksnē salocījies un nav īsti vietas, kur manevrēt. tas bija diezgan exciting, redzēt to degunu, hehe, bet vīrs teica, ka nosvīdis slapjš no nerviem :D

> Go to Top
Sviesta Ciba