Jaunībā izlasīju „Vējiem līdzi”, jo patika meitene no klases, kura to ^£*& lasīja. Varbūt bruņinieku romānam kā žanram jābūt bibliotēkas makulatūras plauktiņā? Varbūt bibliotēka ir sabiedrības spogulis, vai varbūt – muzejs?
(Lasīt komentārus)
Nopūsties: