aksakals ([info]aksakals) rakstīja,
Jaunībā izlasīju „Vējiem līdzi”, jo patika meitene no klases, kura to ^£*& lasīja. Varbūt bruņinieku romānam kā žanram jābūt bibliotēkas makulatūras plauktiņā? Varbūt bibliotēka ir sabiedrības spogulis, vai varbūt – muzejs?


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?