Emīlija ([info]eos) rakstīja,
@ 2020-01-12 07:03:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Next
Dažas attiecības beidzas tā pat īsti nesākušās.

Like we tried. Bon voyage uz iedomāto sapņu ostu, kur galā ir pirāti. Apzog mūsu pašu mazie pirātiņi. Baltais vilks cīnās ar melno vilku uz dzīvību un nāvi.


Paldies par kopīgi pavadīto laiku. Mēs abas spēlējam vijoli katra savā tonalitātē. Skan kaut kā savādi. Dažreiz lociņš pārāk nospriegots.

***Zini, tās pēcsajūtas pēc šķiršanās ir tādas trulas. Kaut kas ir aizgājis. Kaut kāds tukšums. Taču kaut kas vēl asiņo.

Mēs spēlējamies ar asinsvadiem emociju vietā. Artērijās skan mūzika. Ja nu tas ir doom metāls?

Varbūt šķirties kā draugiem ir pārāk sāpīgi. Vajag daudz laika, lai saprastu lietas no malas. Vienatni, vēlreiz vienatni.

Aizlāpīt to var tikai ar pašmīlestību. Palutināt sevi no sirds.

Kaut kā skumji, ja lutinām sevi tikai svētdienās. Var lutināt arī citās domās un dienās.

***

Ledlauži sasalušajās sirdīs pēc šķiršanās ar laiku izšķūrē gaismu un cerību, ka varbūt nākamās attiecības arī ir tā vērtas. Lai piedzīvotu.

Kur meklēt prieku, ja esi viens? Vai tā ir ilūzija, būt vienam? Katram cilvēkam sava dzīve, ja otrs Tev bija puspasaules, tad pēkšņi tukšums ir pārāk liels. Tu saraujies tumsā embrija pozā un raudi.

Zini, tā dažreiz ir tāda liela vēlme pēc tā happy ending. Iepazīstināt savu meiteni ar tēvu, māti, ar vectētiņu, aizbraukt pie viņiem visiem ciemos. Apprecēties.

Nu, un ko tad? Kur mēs dzīvotu? Kas no tā mainītos?

Tas zīmogs pasē, kādi benefiti no tā ir?

Tu meklē piederību kaut kam. Cilvēkus, kuri Tevi sagaida atplestām rokām.

Jā, ja būtu savas lauku mājas, ja vajadzētu saimnieci, tad vieta būtu iekārtota, tad varēs vest un izrādīt – te virtuve, te viesistaba, te pieliekamais, nāc pie manis, Te tev būs labi.

Kas ir manas mājas, kur es vispār kādu varu vest?

***

Kādreiz likās, ka es būšu laba diezgan, lai mani pašu kaut kur aizvestu. Tās sievietes, kuras gribējušas ar mani iepazīties – laikam uzzinot, ka man ir tas, kas man ir, pārstāja interesēties.

Un laikam jau labi.

Kā tas vispār notiek? Kāda meitene uzraksta, ka man ir forši stāsti, forša bilde fb, foršs imidžs, nu vispār – viss ir foršs un tip-top. Un tad cer, ka es viņu aicināšu satikties. Vismaz tā bija pēdējoreiz.

Tagad ar sevis reklāmu nodarbojos maz. Vienkārši daru savu darbu un ticu, ka tad, kad darīšu to izcili, cilvēks uzradīsies.

Vai tā var ilgi gaidīt? Varbūt. Tad jau redzēs. Vismaz ex-labākais čoms ir ticis pie draudzenes. Par to arī jāiedzer silts ūdens. Priekā!


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]kochka
2020-01-12 20:22 (saite)
Somewhere I belong. Sāka skanēt galvā LP dziesma.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]eos
2020-01-13 02:02 (saite)
jā, ļoti atbilstīgi

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]kochka
2020-01-12 22:11 (saite)
mākslas jēga? https://youtu.be/3y-Nz7VJdWs

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?