Emīlija ([info]eos) rakstīja,
@ 2019-08-30 10:31:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Sapnī redzēju kāda cilvēka dvēseles uzdevumu(?)
Sapņa beigas bija par ķermeniskumu. Bija kāds ārkārtīgi skaists ķermenis. Reiz dzīvoja cilvēks ar brīnišķīgu ķermeni. Man pat negribētos lietot vārdu "cilvēks", taču man šis sapņa ķermenis tomēr asociējas ar vienu konkrētu cilvēku.

Šis ķermenis bija perfekts un apbrīnojams līdz pēdējai dzīsliņai. Trausls, taču ļoti lunkans un vingrs. Ļoti, ļoti ātrs un izveicīgs. Šis ķermenis bija daudz skaistāks par jebkādu modeles ķermeni, jo bija gala produkts, nevis instruments kaut kā pārdošanai.

Sapnī es vienkārši apbrīnoju un pētīju. Nebija ne pūtīšu, ne pumpu, ne aizvērušos poru. Ķermenis bija jauns, vai, pareizāk sakot, uzturēts ideālā kārtībā.

Visdrīzāk tā bija ideja par ideālu ķermeni, jo tam nebija dzimuma vai vecuma. Skaista āda un labi veidoti muskuļi. Ar tādu ķermeni ir ļoti viegli dejot un vingrot.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]eos
2019-08-30 13:20 (saite)
Diez vai.

Sapnī jau bija cilvēks ar šo ķermeni, taču lielā starpība starp sapni un realitāti bija tāda, ka šis cilvēks ķermeni kopa nevis ego dēļ, vai lai fotografētos, bet vienkārši priekam un skaistumam.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]dombrava
2019-08-30 13:29 (saite)
Ā, es saprotu. Tad jau skaists sapnis. Lai gan subjektīvi šāds skaistums man pašai šķistu pārāk perfekts un vēss kā neoklasicisma gleznas. Bet nu tas jau nebija varbūt īsti cilvēks, tāpēc skaidrs, kāpēc var likties kaut kas svešs in attālināts, kā no citurienes.

Vēl nebiju pamodusies, tāpēc parpratu, ka tāds ķermenis tika piešķirts. Gifts are dangerous when they are given and not earned

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?