ena ([info]ena) rakstīja,
@ 2019-06-03 14:17:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Kad vins atgriezjas peec kaarteejaas pazusjanas es vienkaarsji pasaku vinjam - aa ok tu neesi beigts un tad vinju ignoreeju it kaa es ne priecaatos ne dusmotos vienkaarsi man gribeetos lai vinjs domaa ka man ir veel vairaak vienalga nekaa vinjam bet nu skaidrs jau ka vinjam vienkaarsi ir vienalga par to vai man ir vienalga


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?