04 October 2016 @ 02:50 pm
Vēl pāris sūdzības  
Polijas protestu atspoguļojumā politiķu pohujisms acīmredzams, Vaščikovskis - "Niech się bawią! (Lai jau izklaidējas!)". Trololo. Tātad bābu ballīte? Girls just wanna have fun, nē, es nevaru. Tā augstprātība, es jau nu nenolaidīšos līdz tam līmenim, man ir svētā taisnība, tāda hepeninga, cirka atmosfērā netaisos ielaisties nekādās sarunās, ejiet dirst, bābas! Hohoho. Tas nav nopietni! Vēl kāds cits - Ar sievietiem manipulē, viņas visu ir pārpratušas, ļaundari samusinājuši šīs jaukās, mīļās radībiņas! Protams, sievietēm nav smadzeņu. Ibio! Vēl kāds gudrelis izmet - Tā ir cīņa starp dzīvības un nāves kultūru. Absurdā retorika. Kas tad ir šī nāves kultūra? Vai tad nāves kultūrā augstākās vērtības ir cilvēka persona, mērķis, griba, kreativitāte? Nav iespējams iet atpagaļgaitā, draugi!


Kopētājs tomēr noder, lai pagatavotu melnu pastkarti. Rakstīšu tur visu, kas sakrājies.


Rādās, ka būšu nosapņojusi pravietisku sapni.
 
 
( Post a new comment )
gnidrologs[info]gnidrologs on October 4th, 2016 - 07:19 pm
A viņam ko vajadzēja teikt - ka šī situācija rada satraukumu or smth? Tēlot? Čupiņa hipsteru par kaut ko protestē. Tata jaunums. Fakts, ka viņus neapzvetē ar ūdensmetējiem kā ģermāņu menti, kas tādā veidā naski apkaro anti-establišmenta demonstrācijas, jau būtu jāvērtē kā progresa un demokrātijas uzvaru. Visi drīkst brīvi izteikt savu neapmierinātību par ko vien vēlas, atšķirībā no progresīvās Vecās Aeropas, kur jau parādījies tāds amats kā feisbuk kontrolieri. ;]
(Reply) (Thread) (Link)
木[info]dombrava on October 4th, 2016 - 07:56 pm
Skaldi un valdi
Vajadzēja pamatot nostāju vismaz. Vai atvainoties sievietēm. Šī poza jau norāda, ka ir samīzies. Neesmu viņa sekretārs vai runu rakstītājs, bet ar šādu pohujismu protestētājiem nekas nekļūs skaidrāks, drīzāk satracinās. Kā arī norāda, ka vēlētāju viedoklis ir sūds.
Protestēja ne tikai hipsteri. Sižetos manīju arī kundzes gados, vienkāršas sievietes. Polijā jau tā aborti tiek diezgan stingri kontrolēti. Kāpēc kaut ko vēl aizliegt?
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
gnidrologs[info]gnidrologs on October 4th, 2016 - 08:49 pm
Re: Skaldi un valdi
jau komentēju pie iivas, kas reāli tas priekšlikums neies cauri, jo ar pašreizējo abortu politiku visas puses ir mierā. Un es tomēr atturētos lietot vārdu ''sievietes'', ja iet runa par šādām akcijām, jo Polija tiešam, atšķirībā no daudzām citām E valstīm, ir vismaz kulturāli diezgan pamatīgi attačota kristīgajām normām, kur aborts nav nekas cits kā slepkavība. Pats neesmu gluži 100% abortu pretinieks, jo zinu kā dažreiz dzīvē notiekās, bet tas protests ir tik pat margināls kā ierosinājums aizliegt pavisam.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
木[info]dombrava on October 4th, 2016 - 09:56 pm
Re: Skaldi un valdi
Tas labi, ka neies cauri. Un politiķim vajadzēja to paskaidrot. Protams, nevar zināt, ko viņš ir reāli teicis un ko ziņu lapas viņam pierakstījušas klāt. Daži politiķi saka, ka margināls, bet viņiem var ticēt tikpat lielā mērā kā ziņu lapām.
(Reply) (Parent) (Link)
Hedera helix L.[info]hedera on October 4th, 2016 - 07:46 pm
Cibas tusiņš 2016
Sveiks!

Aptaujā pie [info]ulvs ļaudis sabalsojuši, ka pasākums notiks 15. oktobrī. Tu biji balsojis, ka tev labāk der 8. datums, tādēļ jautājums, vai tomēr nāksi. Ja jā, un ja tev nāk uz e-pastu komentāri, tad noinformēšu par pasākuma norises vietu.
(Reply) (Thread) (Link)
木[info]dombrava on October 4th, 2016 - 07:57 pm
Re: Cibas tusiņš 2016
Diemžēl 15. datumā netieku.
(Reply) (Parent) (Link)