03 November 2022 @ 12:02 am
Tā jau pārsvarā saņemu kritiku  
Bet vismaz šodien darbā vadītāja man pateica paldies par profesionālu un labi paveiktu darbu. Savā perfekcionismā biju to novērtējusi kā baigais sūds. Man šķiet, ka 2-3 nedēļas ar to muļļājos, kritu izmisumā, ka nekas nesanāk, tad ēdamtelpā muļķīgas mūzikas pavadījumā izdejojos, taisīju no jauna, bet rezultāts līdz galam neapmierināja. Gan jau no jauna taisītu trešo darbu, ja nebūtu pārsniegusi visus iespējamos termiņus. Pieslīpēju tehniskas lietas un ar sažņaugtu sirdi nosūtīju, cerot, ka būs pieņemami un vismaz atpakaļ nemetīs. Nu re, nemaz tik traki nebija. Biju aizmirsusi, ka cilvēki arī centību novērtē, lai gan maz ko tāda atzinība izsaka, jo par labāku cilvēku tas īsti nepadara. Varbūt tiešām vienīgais ko dzīvē protu ir intelekta muskuļu kačāšana. Un arī pat šo jomu kādu laiku biju pametusi novārtā, lai pierādītu, ka nemaz īsti neesmu prāta cilvēks. Pa pusei cilvēks varbūt esmu.
 
 
( Post a new comment )
aborigens[info]aborigens on November 3rd, 2022 - 12:11 am
perfekcinisms izklausās pēc laba jaunvārda. žēl, ka izlaboji :)
(Reply) (Thread) (Link)
木[info]dombrava on November 3rd, 2022 - 12:14 am
Es citreiz būtu atstājusi, bet nobijos no tā cinisma. Laikam patiesa pārrakstīšanās:)
(Reply) (Parent) (Link)
missalise[info]missalise on November 3rd, 2022 - 09:04 am
Tik pazīstama sajūta. Man šādi bija ar maģistra darbu. Muļļāju, mocījos, likās, ka galīgi diez kas nav. Beigās dabūju deviņi un uzslavas. :)
(Reply) (Thread) (Link)
木[info]dombrava on November 3rd, 2022 - 11:45 am
Jā, ar studiju darbiem tā bieži var būt, jo, iedziļinoties tēmā, saproti, ka visu, kā vēlies, grūti uzrakstīt. Kad esi iekšā darbā parasti no malas grūti redzēt. Mums reiz pasniedzēja stāstīja, ka pēc studenta sejas izteiksmes (vai vērīgs pasniedzējs pamana ieliktās pūles?) bieži varot pateikt, kāds būs rezultāts.
(Reply) (Parent) (Link)