dogaresse's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, January 21st, 2022
  krii
  11:43p
  R.I.P.
  Arnis Līcīti es atceros vēl kā stāru, mazliet novecojošu, bet joprojām centīgi šarmējošu.
  Un manā dzīvē ir bijis pusotra gada, kad mēs ar viņu dēvējāmies par kolēģiem.

  Klusā, smeldzīgā svilpoņa, laikmetam aizejot.
  dienasgramata
  12:37p
  Šodien jūra mazliet ierāva, domāju, noiešu gar maliņu - tur tieši tāda josliņa brīva no ūdens, bet jau pēc dažiem soļiem attapos piespiests pie izskaloto kāpu kabatiņas un vilnis līdz viduklim, ne kur atkāpties, ne palēkties, pēc tam domāju, labi, ka somu neieskaloja jūrā, man tur dzīvokļa atslēgas, tā man tāda fobija, ejot ārā no dzīvokļa, pirms aizcērtu durvis, vienmēr sataustu, vai atslēgas līdzi. Mirt nav bail, bet palikt uz ielas bez atslēgam gan ir.

  IMG-9226
  bozena
  1:06a
  Daudzi vīrieši nemaz nenojauš, ka atrodas vairāk vai mazāk pastāvīgās attiecībās vairāk vai mazāk tāpēc, ka viņi māk kaut ko salabot vai izremontēt. Vairāk vai mazāk. Sevišķi laukos.
  Thursday, January 20th, 2022
  pajautaa
  [ rkktzd ]
  9:10p
  kur vislabāk meklēt audio vst plaginus priekš mac?
  mazeltov
  7:06p
  Saņemu īsziņu no draudzenes, kura paziņo, ka ir mums nopirkusi biļetes uz Skunk Anansie 25 gadu jubilejas konci un ka man nav izvēles, un lai es tikai pamēģinot neierasties.
  Nopirku ļotenes biļeti.
  pajautaa
  [ aai ]
  5:42p
  Gaisīgais MacBook
  Sveiki,
  Ir meklēts arī Mac un citos forumos (kur citiem līdzīga sāpe), bet nekas konkrēts nav atrasts - izdomāju pajautāt arī šeit, jo varbūt ir personiskā "man arī tā bija!" pieredze.
  Man privātais MacBook Air (2020) šad tad niķojas un pazaudē Wi-Fi mājas signālu, pie kam tas ir neregulāri, lai būtu kaut kādi jēdzīgi novērojumi.

  Var būt tā, ka vienu nedēļu viss ir OK, bet tad citreiz ir dienas, kad tas notiek pa četri vai pieci lāgi dienā, vai reizi divās dienās.

  Ir pavecāks darba MacBook Pro, kas šādi nekad neuzvedas, arī iPhone vai citas ierīces tajā brīdi Wi-Fi signālu nezaudē, kas liecina, ka vaina nebūs rūterī.

  Varbūt kādam ir idejas?

  Agrāk to vairāk piefiksēju tieši vakaros un bija sajūta, ka kompis saka "es te visu dienu esmu rukājis, tagad mazliet atslēgšos no Wi-Fi". Ir reizes, kad savienojums atjaunojas pats pēc 20 sekundēm vai 1 minūtes, citreiz līdz Wi-Fi OFF/ON vai Forget This Network, citreiz tikai paša MacBook vai rūtera pārstartēšana.
  Wednesday, January 19th, 2022
  bozena
  11:19p
  Ja vien cilvēks dzīvo pietiekami ilgi, viņam ir iespējas no personas, kurai jāiet pie psihoterapeita, kļūt par personu, kuras dēļ jāiet pie psihoterapeita!
  wowow
  3:46p
  uzbrukuma vakcinācija
  taisni_banani
  12:12p
  mēs esam Putina moodboards. viņa rokdarbu lādīte. vakar vēlreiz noklausījos cik fantastiski strādā viņa iestādītie epiteti - "transportē tankus no Vladivostokas pa dzelzceļu" utt.

  es īstenībā atceros 2000-os Rīgā, stendzenieka laikus. kad radošums bija mūsu viss, baltais pulverītis, kas transcendē labo un ļauno.
  krii
  10:58a
  Vispār arī citos janvāros Apokalipses gaidas ir normāla parādība.
  Tuesday, January 18th, 2022
  krii
  9:29p
  Vēroju, ar kādu nepiespiestu eleganci Ričmonda žokļi vienā krakšķī pārlauž liellopa kaulu, un apceru, kas paliktu pāri, piemēram, no manas rokas, ja viņš tajā spēlējoties nejauši iekamptu.
  mazeltov
  5:14p
  Agri no rīta, ap pusdeviņiem, ievilkos dušā, izlēmu, ka jāizskuj paduses.
  "Šis skuveklis ir tik aprīnojami maigs!" samiegojusies pie sevis nodomāju.
  Tajā brīdī nokrita skuvekļa plastmasas aizsargvāciņš.
  pajautaa
  [ gribu_gribu ]
  12:45p
  Sveiki Cibiņi,

  Vai kādam no jums ir bijusi nepieciešamība vērsties tiesā ar prasību par parāda piedziņu no fiziskas personas, ja nav bijis aizdevuma līgums?
  Ir sarakste whatsapp, kurā ir tiešs lūgums aizdot, un konta numurs, uz kuru sūtīt naudu, kā arī bankas izraksts, ka esmu pārskaitījis.

  Summa nav "liela", tie ir 35Euro, bet esmu gatavs samaksāt divreiz vairāk, lai tikai cilvēks gūtu mācību un atcerētos teicienu ”parāds nav brālis”.
  Mācības gūšana jāsaprot tiesiskā ceļā, nevis a'la 90tie vai pirkstu laušana krūmos.

  Bijušais kolēģis, kuram vairākkārt aizdevu, un parādu atdeva norunātajā laikā.
  Šo pēdējo aizdevumu izsniedzu, kad viņš bija pametis mūsu kopējo darba vietu.
  Ir pagājis pusgads, un naudas atdošana nesekmējas, jo kā vienmēr ir "problēmiņas", savukārt
  parādu piedzinēju kantoris nevēlas neko darīt, ja aizdevuma summa ir mazāka par 50Euro.

  Vai Jums ir bijušas šādas situācijas?

  Current Mood: hyper
  indulgence
  7:31a
  Monday, January 17th, 2022
  bozena
  11:11p
  Nekur nav!
  Mīļā Ciba! Tu visu zini! Kur dzīvokli es varētu būt nolikusi savas tāluma brilles? Nav jau divas nedēļas. Netīrās veļas grozā un pie suņa es jau meklēju.
  Kur vispār brilles var notikt cilvēks, kurš bez tām diezgan slikti redz? Vispār viņas bija padārgas, jaunas, smukās krāsiņās un es biju brillītēm ļoti pieķērusies!
  P.S. Man vēl ir datora brilles, arī smukas, bet ar tām es neatpazīstu kaimiņus.
  indulgence
  7:50p
  Gints Apals. PRIEKŠSTATI PAR NĀCIJAS TAPŠANU
  "(..) Valdošā vēstures paradigma no jauna formulēta 2014. gadā pieņemtajā Satversmes preambulā – “Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu [..] Latvijas identitāti Eiropas kultūrtelpā kopš senlaikiem veido latviešu un lībiešu tradīcijas, latviskā dzīvesziņa, latviešu valoda, vispārcilvēciskās un kristīgās vērtības”. Šajā formulā iebūvēta doma, ka duālas izcelsmes (latviešu un lībiešu!) un valodas kopības definētā nācija ir Latvijas valsts un Latvijas tautas pamats. Tās veidošanās saistīta ar nekonkrētiem senseniem laikiem un aptuvenu priekšstatu par latviešu vēsturiskajām zemēm, kas pašsaprotami ietver arī lībiešu teritoriju. Šāda konstrukcija grūti saprotama bez zināšanām par Andreja Pumpura daiļradi (..)"
  veed_logs
  4:45p
  Skatos, ka Navaļnijs jau gadu nosēdējis. Diez gan skarbi. Ņemot vēl vērā, ka attieksme cietumā pret viņu ir īpaša. Tomēr nezinu, kāpēc, bet, kad redzu Navaļniju, man viņš asociējas ar vienu mākslas filmu, ko noskatījos jau stipri pasen. Land of the Blind saucas. Šī te:
  https://www.imdb.com/title/tt0433405/

  Sižetu precīzi sīkumos neatceros, bet [tālāk spoileri] galvenā doma, ko atceros bija tāda, ka kaut kādā Orveliskā izdomātā valstī cietumā iemet galveno "teroristu", kas patiesībā ir cīnītājs pret valdošo totalitāro iekārtu. Cietumnieks cieš, bet nezaudē savu pārliecību. Beigās sanāk tā, ka esošais sadistiskais un kompleksu māktais vadonis tiek gāzts un tā vietā tiek iecelts ideoloģiski pārliecinātais cietumnieks. Bet pēc īsa brīža izrādās, ka jaunais sirdsšķīstais valsts vadītājs ir kļuvis par tādu pašu sadistisko un totalitāro vadoni, kurš ne ar ko neatpaliek no iepriekšējā.

  Nezinu, kāpēc man tādas asociācijas. Varbūt tāpēc, ka tu vari ielikt jebkādu vadoni un gaidīt, ka tas tev iztīrīs tavu piemīzto kāpņutelpu, salabos jumtu un iznesīs miskasti, bet, ja pats neko nedarīsi, tad nekas jau nemainīsies. Diez vai tajā pašā Krievijā sabiedrība vispār ir gatava būtiski mainīt valsts iekārtu. Jaunu vadoni - to vienmēr laipni, bet pašam to kāpņutelpu iztīrīt vai vismaz nepiemīzt, nu... tas kaut kā nav tik vilinoši. Tas viss teātris ar tām Putina tiešraidēm un ļaužu lūgumiem caram, lai uztaisa mājā remontu vai izmaksā algu jau uzreiz automātiski ierindojas humora zelta fondā.
  mufs
  4:57p
  Saistībā ar maniem sirmajiem matiem ar Vladu aizrunājāmies par zvēru miršanu un eitanāziju.

  Brīdī, kad viņš stāstīja, kā palaidis savu suni un teicis tam, lai skrien brīvi, ilustratīvi pacēla kopā saliktas plaukstas kā uzpūšot ceļavēju, uz sekundi pazuda elektrība.
  mazeltov
  2:49p
  Liku uz šķīvja vakardien pagatavoto čilikonkarne un aizrijos ar siekalām.
  mazeltov
  1:09a
  Dažas šausminās un nesaprot, kādās šaubīgās kompānijās jāuzturas, kurās kāds atļaujas kniebt dibenā.

  Piemēram, šādăs: vasaras pēcpusdienā braucu ar velo no mx sacensībām uz attālo autostāvvietu. Kāds garāmbraucoša auto pasažieris domāja, ka tas būs baigi forši, ja viņš izlieksies pa logu un iesitīs man pa dibenu.

  Tāpat vienā LV klubā esmu piedzīvojusi slaveno "grab em by the pussy" no kāda aspiring trampista. Kā var ienākt prātā darīt kaut ko tādu? Tieši kāda ir tā loğikas ķēde galvā?

  Kaut kādā ziemas vakarā gāju mājās no sabiedriskā, kad piesējās kaut kādi iedzēruši krievi. Viss, protams, sākas ar ğevuška, bet kad ğevuška ignorē, retorika mainās.

  Visi tie catcall un dibenā kniebieni nav "nekas". Tie ir "kaut kas", kas nosēžas atmiņā un tur arī, diemžēl, paliek, pat ja tos neprasās izrunāt psihoterapeita kabinetā.

  Tā kā es totāli esmu tās beibes pusē, kura tviterī ierakstīja, ka esot sākusi skriet pakaļ džekam, kurš viņu vēlā vakarā izlēma catcallot, savukārt tviteris aizrunājās līdz tam, ka viņa ir psihopāte ar Baskervilas suni, kura uzdevums ir sakropļot Bolt kurjeru un, protams, pats galvenais trumpis - viņa taču nav nemaz tik smuka, izklausās neticami, ka viņu kāds catcalloja.
  Sunday, January 16th, 2022
  zuzanna 7:20p
  Mūžīgā eglīte
  Es vēl neesmu novākusi svētku eglīti. Varbūt šovakar, varbūt nē.
  krii
  11:52a
  " -Nav jēgas karot ar savu vidi, - atbildēja Ome Amigorena. - Ar vidi jāsadzīvo.
  - Pati tik skaisti izdomājāt? - jautāja Miki.
  - Nē, - atbildēja Ome Amigorena. - Izlasīju rakstā par pelējumu.
  - Tātad tagad jūs uzskatāt mūs par pelējumu?
  - Kāpēc tagad? - atjautāja Ome Amigorena."

  /Undīne Radevičūte "Zivis un pūķi", tulkojusi Dace Meiere/
  martcore
  11:28a
  svētdienas skola [NSFW, explicit]
  kaut kā biju palaidis šo garām, taču tāpat kā restam, man arī bieži pālī šādi jautājumi parādas!
  mufs
  12:13a
  tviterī nupat bija MAS ielikt veco laiku bildes

  long story short,
  piefiksēju dāmu, kas ir 1981, tobiš gadu jaunāka par mani, un viņa izskatās pēc vecas tantes

  tā kā es zinu, ka mēs pret sevi un sen zināmiem cilvēkiem neredzam objektīvi... nu.
  jātinas palagā un jārāpo uz kapiem.
  feminisms,bodupositivity,noagism'n'shit, bet this I just cant
  Saturday, January 15th, 2022
  mazeltov
  5:00p
  Šodien neesenciālie veikali atkal bija vaļā, ciemata galvenā iela bija cilvēku pilna. Iegāju dārgajās humpalās un atradu ideālo žaketi - 100% vilna, lielisks piegriezums, grābu ciet.
  Labas žaketes apkārt nemētājas.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba