conocimiento

> recent entries
> calendar
> friends
> profile
> previous 20 entries

Sunday, May 2nd, 2010
11:46 pm
- I am just thinking: what if...
- That's how you go crazy

current mood: crazy

(comment on this)

Thursday, March 4th, 2010
6:01 pm
Pie mums sodien vasara, +22C. Dienasviduu gadiijaas pastaigaat pa pilseetu un savaas melnajaas zekjbiksees sajutos gandriiz neadekvaati.

current mood: amused

(comment on this)

Tuesday, February 16th, 2010
5:23 pm
Jau kaadu laiku juutos pilniibaa iekljaavusies shejienes sabiedriibaa, jo man ir uzradies vieteejais stalkeris. Ar taalrunja numuru 617162107. Zvana visaados briinumainos laikos, pat pusdivos naktii. Kad pacelju telefonu, lai atbildeetu, mani briidina, ka atbildeeshana maksaashot tieshi 30 eirocentus minuutee. Tas droshi vien atkal ir kaads naudas pelniishanas variants, kuru es nesaprotu. Bet ir diezgan nogurdinoshi.

current mood: tired

(comment on this)

Monday, January 25th, 2010
11:41 am - Nu kaapeec
Kaapeec, kaapeec maniem koleegjiem ir taada vaajiiba uz "Reply to All" opcijas izmantoshanu, atbildot uz e-pastiem??? Esmu pirmo nedeelju darbaa peec sava vaajuma 2 meeneshu garumaa, bet jau tagad koleegju izdariibas man liek raustiities izmisuma krampjos. Es zinu, tolerance nav mana stipraa puse, bet kaa es necieshu shaadu random izsaciishanos. Ja Tev ir kaut kas ko teikt, saki to tiem, kas var paliidzeet, nevis liec ciest cilveekiem 200. Un tas viss veel taadaa izteiksmee, it kaa kaads vinju viedokli buutu prasiijis, luuk piemeers:

Good morning,

I agree with Elena. L1 should stand on its own and remain visible. It should NOT be drowned into L3.

Regards

Ja mani atmina nevilj, tad pirms kaada laika te pat tika izsludinaata iniciatiiva pret e-pastu piemeesloshanu, kur viens no elementiem bija akuraat "Reply to All" lietoshanas izskaushana. Bet kur nu, vai tad kaadam ruup.

current mood: annoyed

(comment on this)

Friday, October 30th, 2009
10:48 pm - piens
Vienmēr, kad ieraugu veikalā šo pienu,
Photobucket
man ir iemesls apbrīnot spāņu veiksmi preču zīmes izvēlē.

(2 comments | comment on this)

Monday, October 26th, 2009
1:25 pm - par shiibriizha populaaraako teemu
Re, kads virsraksts poaraadiijaas, atverot spaanju yahoo:

Moscú, 26 oct (EFE).- Un meteorito cayó anoche en el norte de Letonia, junto a la frontera con Estonia, y dejó un cráter de veinte metro de diámetro y diez de profundidad, sin causar víctimas, informó hoy desde Riga la agencia oficial rusa RIA-Nóvosti.

Staasts par slaveno meteoriitu, protams. Bet neizpratni (un sashutumu) raisa peedeejais teikums: ...sodien no Riigas informeeja Krievijas oficiaalaa (zinju) agentuura RIA-Novosti. WTF? Kaapeec zinju avots ir Krievijas zinju agjentuura nevis LETA????

Bet teema kaa taada vispaar ir cienjaa, tikko Mazsalacu raadija arii Niiderlandes zinjaas. Yay, tas noteikti veicinaas LV atpaziistamiibu pasaules meerogaa. Domaas jau dzirdu taadas spaarnotas fraazes kaa "Oh, so you are from the meteorite country!".

current music: Down to Earth - Jem

(2 comments | comment on this)

Friday, October 16th, 2009
4:18 pm - plaani, plaani
Veel nemaz novembra Japaana nav izbraukaata, kad jau saaku apcereet, kur vareetu aizshmaukt janvaarii. Sogad vairs nekas taads nopietns nesanaaks, jo atvaljinaajums izteereets liidz peedeejai dienai. Veel jau gan ir Z-sveetku un J-gada periods, bet tad droshi vien viss iestreegs parastaas ES-NL-LV dilemmas robezhaas. Un varbuut labi, ka taa.

current music: Joyride - Giovanca

(comment on this)

Friday, October 2nd, 2009
10:57 pm - piektdienas vakara sindroms
Atklāju Nederlands humora skeču sēriju - Theo en Thea, var skatīties arī jūtūbā. Tagad staigāju pa māju vislaik murminādama: haaalllloo, ik ben Theeeeaaaa.

current mood: viss līdz brošai

(comment on this)

Saturday, September 19th, 2009
5:57 pm - and the Oscar goes to...
Français!
Savā prātiņā izķīmiķoju, ka Deutsch var drusku pagaidīt, jo pamatzināšanas vēl nav pilnībā aizgājušas pa pieskari un advancēties vēl pagūšu. Ar Nederlands ir tā, ka vārdi un izteicieni arvien vairāk pielīp paši no sevis, no televīzijas vai tad, kad Mr P ar suni runā.

Toties français es māku tik vien kā skaitīt līdz seši un pateikt lorlõž, mon ami, oui un že se pā. Visai nabadzīgs vokābulārijs, lai neteiktu vairāk. Pie tam var izrādīties, ka frančū valoda man visā drīzumā bus pat ļoti nepieciešama.

Tātad nolemts: spāņu valoda tikai uzturēšanas režīmā, liekam franču bildi iekšā, trešdien pirmā nodarbība. Sasaucas ar [info]puuce rakstīto, tikai al revés.

(comment on this)

Wednesday, September 9th, 2009
12:11 am - pīrādziņi II
Pēc šodienas lielā 3h mītiņa man viss ir skaidrs - esmu pīrādziņu cepēja! Kā gan man kaut kas cits varēja ienākt prātā??? Muļķīgas ilūzijas!

Brainwashing tāda mērogā vēl nebija piedzīvots, esam sasniegushi jaunu līmeni, menedžments kļūst arvien atklātāks savos nākotnes nodomos: visu vienkāršot un nonivelēt, cept pīrādziņus vienvardsakot. Atradušies te mākslinieki, taisās izrakstīties pēc sirds patikas un citēt visādas brīvdomības, kas nav Lielo Galvu apstiprinātas, kas vēl nebūs! Lielo Galvu priekšnieks bija pat ilustrāciju pauverpointā sataisījis, ziniet. Ta teikt, tie, kas neuztver tekstu, varbūt bildi iegaumēs: ja attēlā var saskatīt gan zaķi, gan pīli, un Lielās Galvas tur saskata pīli, tad zaķa tur NAV!!! Gribat sekot kādām jaunām vēsmām? Priekš kam, mums taču ir PRAKSE!Un vispār, kāpēc mēs rakstam tik gari, var taču īsāk, nav te nekads divritenis jāizgudro.

All in all: sen neesmu bijusi tik saērcināta, gribas lamāties rupjiem vārdiem. Mītiņš bija no rīta, bet joprojam nevaru nomierinaties. Pec sapulces gan ar bijušo priekšnieku iesmējām par tēmu, ka drīz mūsu garadarbus varēs saņemt īsziņas formā; maksimalais zīmju skaits 160 un visiem labi. Mums output, klientiem rezultāts.

Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik traģiski.

current mood: angry

(2 comments | comment on this)

Monday, September 7th, 2009
12:54 pm - piiraadzini
Taa arii nespeeju izpraatot, vai esmu piiraadzinju cepeeja vai tomeer intelektuaala darba dariitaaja. Standarta probleemu risinaajumus (un standarta probleemas ir aptuveni 70-80% no visaam) speeju uzrakstiit, aci nemirkskjinot. Tikai tie atlikushie 20-30% piedaavaa iistu intellectual challenge un tas skjiet paaraak viegli/maz. Bet taa jau laikam ir jebkuraa jomaa, ka peec kaada laika tikai nestandarta probleemu risinaajumi veel var sniegt gandariijumu.

Vasara (teoreetiski) beigusies, attaisnojumu nav, jaasaak energijas paarpalikums ieguldiit kaadaa augligaa nodarbee. Piemeeram, valodas zinaashanu uzlaboshanaa. Jautaajums ir - Dutch vai German?

current mood: determined
current music: Matt Bianco - Matt's Mood

(comment on this)

Monday, August 24th, 2009
1:26 pm - 30h Madridee
Meenesha lielie darbi apdariiti, taapeec sho piektdien man pienaakas briivdiena. Kameer visi sevi cienoshie madrileños veel sauljojas manaa miestaa, tikmeer es braukshu ieelpot galvaspilseetas, khem, silto gaisu, izveedinaat galvu un nedaudz pabuut vienatnee. Plaans ir skaidrs: laba viesniica, Reina Sofia, Retiro, graamatu veikali un nedaudz no rebajas astesgala.

current mood: anxious

(comment on this)

Wednesday, July 29th, 2009
7:30 pm - +34C bez airco
Rāpoju pa māju kā apdullusi muša, strādāt un gulēt ir iespējams tikai pie ieslēgta ventilatora. Pilnīga letarģija, ne tur vairs kāda skriešana pa vakariem, ne autokursi, darba dienas beigās smadzenes draud uzvārīties.

current mood: sweaty

(comment on this)

Friday, June 19th, 2009
10:02 am - muuzikas terapija
Netaalu no muusu maajaam atrodas vieteejaa skola, colegio. Kaa noprotu, skolas vadiiba ir noleemusi jauno paaudzi ietekmeet arii zemapzinjas liimenii, t.i. katraa starpbriidii, kad mazie mezhonji kliegdami skrien pa savu nozhogoto pagalmu, aaraa tiek atskanjota skalja muuuzika. Vinjiem gan ir sanaacis arii spillover efekts, jo mans maajas biroja logs iziet tieshi uz to pusi. Pats interesantaakais tomeer ir muuzikas izveele: Vivaldi mijas ar Phantom of the Opera un amerikaanju popsu.

current mood: amused

(2 comments | comment on this)

Thursday, June 11th, 2009
12:00 pm - ola de color
El Mundo zinjo:

Llegan días con 39ºC. El tiempo seco y soleado protagonizará los próximos días -puente en comunidades como Madrid o Castilla La-Mancha-, con notables ascensos de las temperaturas, que el viernes alcanzarán los 39 grados, "temperaturas excesivamente altas para esta época, más propias de julio o agosto".

Huh, cerams, ka tie briesmiigie graadi liidz sejienei neatnaaks. Nu vismaz ne 39. Juunijaa nee, luuuuudzu! Nomirt no karstuma veel paguushu juulijaa un augstaa.

current mood: worried

(comment on this)

11:26 am - reorganizaacija
Mana pashreizeejaa darba vieta manii buus iedzinusi fundamentaalu riebumu pret jebkura meeroga organisational changes. Nee, nu es jau saprotu, ka muusdienaas taa vajag un ka tas ir drosaakais veids kaa jebkurai iestaadei apliecinaat savu dinamiskumu un tieksanos pretii paarmainjaam, bet nu visam tak ir robezas! Ja esmu seit nostraadaajusi nepilnus cetrus gadus, bet, buutiski nemainot pienaakumus un paliekot tajaa pasaa amataa, esmu jau pabijusi trijos dazaados departamentos, tad tas, manupraat, liecina par probleemu, kura varbuut tomeer nav risinaama ar reorganizaacijas paliidziibu.

current mood: fed up

(comment on this)

Wednesday, June 10th, 2009
1:04 am - O, jē

(comment on this)

Saturday, June 6th, 2009
5:01 pm - suns
Photobucket

Suns gan pirms nedēļas bija sadūris ķepu uz kaut kāda asuma, tapēc pagaidām, kamēr brūce dzīst, staigā ar to nejauko tūti galvā. Tūte apvienojumā ar zeķi uz ķepas viņu savā ziņā pat izdaiļo, hehehe.

(comment on this)

2:28 pm - twisted
Tikko paēdu brokastis un salasījos svešas cibas. Vairāk nekā vienā no tām cilvēkiem ir aktuāla pastāvīgā rezidenta vai pilsoņa statusa iegūšana Spānijā. Un manam jau tā nelīdzsvarotajam prātam to tik vien vajadzēja. Citi cibiņi, izradas, kāro pēc tā, kas man jau krietnu laiku ir un varetu būt vēl ilgi, bet es no šī goda grasos atteikties par labu citiem medību laukiem. Bet šitie cibiņi man sajauca visas kārtis, pēkšņi manā sirdī sāka gruzdet neliela nožēlas un varbūt pat skaudībiņas oglīte.

Es zinu, tas ir pilnīgi nejedzīgi, savu dzīvi mērot ar svešiem lineāliem, bet es jau teicu, ka esmu nelīdzsvarota un man vienmēr ir gribējies apsēsties uz diviem krēsliem reizē. Jā, un kaimiņu darza āboli arī man vienmēr ir garšojuši. Bet šī situācija jau kļūst mokoša, man steidzīgi jāatgūst zaudētā racionalitāte.

current mood: jealous

(comment on this)

Wednesday, May 27th, 2009
11:57 pm - tough choices
Spānija vs Luksemburga, pagaidām vadībā Luksemburga. Bet spēle vēl nav galā.

current mood: restless

(comment on this)


> previous 20 entries
> top of page
Sviesta Ciba