Piektdiena, 15. Nov 2019, 22:47

Kosmoss patīk.

Sestdiena, 16. Nov 2019, 00:38
[info]paceljam

User Khosmos? Ja spriež pēc ierakstiem, šķiet, ka tas ir cilvēks ar smagiem garīgiem traucējumiem, kāds kam nu jau laikam vajadzīga ārstēšana. (Lai gan neņemšos spriest tikai pec izlasītā, jo dzīvē jau mēdz būt citādāk nekā lasītajā, un dzīvē nepazīstu/nezinu.) Bet izklausās diezgan slimi un pašapsēsti, laikam visvairāk no cibas lietotājiem. Un pārāk, pārāk, pārāk daudz.

Sestdiena, 16. Nov 2019, 00:42
[info]divas_zosis

Ja brūtgāns sit un nav darba, katrs cilvēks sabēdāsies un dažs varbūt paplosīsies - man neliekas slimīgi, prāts it kā vesels, diezgan dzīvi.

Sestdiena, 16. Nov 2019, 01:45
[info]paceljam

Kāpēc vajadzīgs brūtgāns, kas sit. No tādiem vajag pa gabalu pie pirmā sitiena (un labāk vēl pirms tam). Labi tālu. Neizklausās, arī, ka pārējie bijušie bijuši sakarīgi, piemēram, sickboy.
Un kāpēc nav darba.

Plus, ļoti daudz ierakstos tiek vainots viss cits, ne pats user, tad darbadevēji ne tādi, tad tik slikti maksā (it kā kāds būtu parādā tam cilvekam darbu), tad vēl šausmoņi, kāds vēl nenovērtē akadēmisko izglītību. Sanāk tāda baigā žēlošanās, citu vainošana tā vietā, lai aizspertu no savas dzīves prom visus mēslainos cilvēkus, kas viņu nenovērtē vai čakarē privātajā dzīvē. Un vai nu savāktos un atrastu darbu, vai, ja nevar atrast sev patīkamu darba devēju, tad jāveido savs uzņēmums vai jābrauc ārzemēs, tur vismaz maksās normālu algu, bet, redz, atkal nav labi, jo jau būts, un tur var sajukt prātā, vai ko tur vēļ.

Ja tie būtu pāris ieraksti, nu, piemēram, nedēļu, mēnesi, varbūt pat divus vai trīs, jā, tad varētu saprast, katram var gadīties melnais posms dzīvē, kam negadās, bet šis trādirīdis iet jau vaļā kādu gadu, varbūt pat divus, varbūt kļūdos, tik cieši nesekoju. Tā kā laiks nu būtu savākties, vai, ja nevar, tad jāmeklē palīdzība, jo izskatās, ka cilvēks galā netiek ar sevi.