Nepabeigtā dienasgrāmata


25. Februāris 2006

(bez virsraksta) @ 18:25

Tags:

noseivošu, ja nu kādreiz noder:


# Pirmā stadija. Mēs likvidējam pašu galveno organisma iekšējās intoksikācijas avotu – pilnībā attīrām gremošanas traktu. Tas (gremošanas trakts) ir “laidara vārti”, pa kurieni organismā ieplūst neskaitāms daudzums ārējās pasaules faktoru, kuri izmaina organisma iekšējo vidi un saindē to.

# Otrā stadija. Mēs attīrām tādu kā “starpposmiņu”: to, kas savā starpā sasaista galveno intoksikācijas avotu un šī avota “perifēriju” – iekšējos orgānus un sistēmas. Galvenokārt tās ir asinis.

# Trešā stadija. „Perifērijas”, orgānu un audu šūnu atjaunošana.

Kā uzskatāmu un ļoti efektīvu piemēru aprakstīšu tā saucamo asins attīrīšanu, kura ļoti īsā laikā spēj izmainīt pietiekami dziļus un ilgus organisma stāvokļus.

Vispār vislabākais laiks dažāda veida tīrīšanām ir Mēness cikla otrā puse, dilstošs mēness. Šajā laikā organisms intensīvi atbrīvojas no uzkrātā atkritumvielu balasta. Ar sekojošo metodi ir iespējams pietiekami nopietni attīrīt zarnu traktu un, izmantojot putraimu absorbcijas spējas, aktivizēt uzkrāto vielmaiņas produktu izvadīšanu no organisma. Visas procedūras rezultātā gandrīz simtprocentīgi varam novērot ļoti būtisku pašsajūtas uzlabošanos, spēcīgu ādas stāvokļa uzlabošanos, visdažādāko alerģisko procesu pilnīgu izzušanu vai vismaz atvieglojumu, vielmaiņas uzlabošanos, dažos gadījumos pilnīgu sāpju sindroma izzušanu locītavu saslimšanu gadījumos, nopietnu imunitātes uzlabošanos un bieži vien pat pilnīgu hronisku saslimšanu izārstēšanu, piemēram, pielonefrīta gadījumā.

Tātad. Vēlams, taču nav obligāti, iepriekšējās dienas vakarā izdzert kādu caurejas līdzekli, vislabāk zāļu tējas veidā. Tas tādēļ, lai gremošanas trakts jau būtu vairāk vai mazāk brīvs. Turpmākās desmit dienas ēdam tikai putraimus: rīsus, griķus, prosu, kviešus. Turklāt putraimus vārām jūras sāls ūdenī. Izmantojam arī zaļumus – dilles, pētersīļus. Dzeram ļoti stipru zaļo tēju.

Putraimus pirms vārīšanas nedaudz apcepam uz pannas – tik daudz, lai tie pavisam nedaudz mainītu krāsu. Putraimus vārām piecās vai pat septiņās ūdens daļās, līdz tā pilnīgai iztvaikošanai. Nekādā gadījumā tos neskalojam un ūdeni nenolejam. Var kopā ar putru apēst vienu nelielu sīpolu, kas tvaicēts, izmantojot maksimums vienu ēdamkaroti saulespuķu eļļas. No rīta dzeram stipru zaļo tēju, kurai pievienota šķipsniņa jūras sāls. Maksimālais dienā izdzeramais šķidruma daudzums – ne vairāk kā 750 ml. NEKO CITU ĒST UN DZERT NEDRĪKST! Rīsu vislabāk izvēlēties neslīpēto. Efekts dažkārt pārsniedz cerēto. Ticiet man, tas ir to vērts.

Vēl viens pozitīvs attīrīšanas rezultāts būs ļoti smalka un precīza tā efekta apzināšanās, ko ķermenim un apziņai dod viens vai otrs produkts. Un tad jau kļūs nesalīdzināmi vieglāk pielāgot konkrēto diētu tieši savam organismam.

Pats par sevi noteikts uzturs var izveidoties par ārkārtīgu efektīvu līdzekli veselības uzlabošanai un dzīves tonusa uzturēšanai. Mūsu apstākļiem, manuprāt, piemērotākā būs ēšanas sistēma, kuru tūlīt aprakstīšu. Par ēdienreizes pamatu kļūst putraimi, mazāk – dārzeņi. Vienu – divas reizes nedēļā var ēst zivis, nedēļā apēst ne vairāk kā četras olas. Pākšaugus – ne biežāk kā vienu reizi nedēļā. Zivis, olas un pākšaugi tiek ēsti vieni paši vai arī ar dārzeņiem: nekādā gadījumā ne kopā ar citiem produktiem, kaut vai tiem pašiem putraimiem. Pēc iespējas vairāk ēst zaļumus.

Rieksti, medus, ogas, āboli un žāvētie augļi ir pavisam īpaši produkti, kuri ēdami pilnīgi atsevišķi no pārējā un uzskatāmi par patstāvīgu ēdienreizi. Savienojot savā starpā nesavienojamus produktus, organismā sākas pūšanas procesi un runāt par kādu nebūt iekšējās vides balansu būs grūti.

Kategoriski no uztura vajadzētu izslēgt visus tos produktus, kas satur raugu, cukuru, etiķi un visas mākslīgās sastāvdaļas – konservantus, aromatizētājus, irdinātājus utt. Pēc iespējas mazāk lietot, ideālā variantā pat izslēgt, pienu, kartupeļus, tomātus un baklažānus.

Gribu atklāt kādas zāļu tējas recepti, kura jau sen tiek veiksmīgi lietota organisma optimāla stāvokļa uzturēšanai. Tā ļoti efektīvi attīra un tonizē organismu, rada labai pašsajūtai visoptimālāko iekšējo stāvokli, līdzsvaro organisma darbības, neitralizējot dažādas iekšējās vides atkāpes no normas. Šīs tējas sastāvā ietilpst kumelītes, vērmeles, salvija un mārsils. Turklāt augi tiek vākti, ievērojot daudzas nianses, taču viens no galvenajiem noteikumiem ir to savākšana pilnmēnesī, (ir pieļaujama atkāpe par nedēļu uz vienu vai otru pusi).

Lai sagatavotu efekta ziņā “visskarbāko” šis tējas variantu, jāņem no katras sastāvdaļas pa ēdamkarotei, pēc tam jāaplej ar vārošu ūdeni. Apmēram 40 minūtes jāļauj ievilkties, kamēr biezumi nosēdīsies pilnībā. Uzreiz pēc tam tēju var sākt dzert, lietojot 150 – 200 ml trīs reizes dienā 40 minūtes pirms ēšanas.

Iespējams, šis variants ne visiem būs pieņemams. Sievietēm varbūt piemērotāk būs vērmeļu vietā lietot vēl vienu ēdamkaroti kumelītes, vīriešiem savukārt – mārsilu.

Šo tēju var lietot četras dienas no vietas, pēc tam ievērojot četru dienu pārtraukumu. Vai arī nedēļu dzeram, nedēļu pauzējam.

Ievērojot tikko aprakstīto ēšanas režīmu, ir iespējams pamazām radīt organisma iekšējai videi vispiemērotāko stāvokli, atjaunot un optimizēt visu iekšējo orgānu darbību.

Tāpat būs vērtīgas periodiskas atslodzes dienas. Vislabākais variants būtu 36 stundu pauze no vienas ēdienreizes līdz nākamajai, nosacīti tas varētu būt no pirmās dienas plkst.18 līdz aiznākamās dienas plkst. 12.

Izklausās neticami, taču tas ir fakts, ka tikai ar pareizu uzturu un ārstniecisko augu palīdzību var atrisināt veselu problēmu gūzmu. Daudziem rezultātiem savulaik es pats nebūtu noticējis, ja vien nebūtu to redzējis savām acīm. Onkoloģija un imūndeficīts, kas vilcies gadiem ilgi, neveiksmīgi ārstētas visdažādākās saslimšanas atkāpjas un pāriet tad, kad mēs vienkārši izbeidzam traucēt organismam pašam sevi atveseļot... Jūsu rokās ir ārkārtīgi spēcīgs līdzeklis un jūs veiksmīgi varat to likt lietā!

Raksta autors Vjačeslavs Smirnovs labprāt atbildēs arī uz jautājumiem savā mājas lapā: www.hatha-yoga.com.ua.

 

Comments

 
From:[info]dzeina
Date: 25. Februāris 2006 - 18:33
(Link)
vispār sanāk pa lēto
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 25. Februāris 2006 - 19:15
(Link)
sevišķi tās 36 stundu pauzes
[User Picture Icon]
From:[info]bez4pieci
Date: 25. Februāris 2006 - 18:47
(Link)
cik tas v. smirnovs ir ņemams nopietni? viņa saits neveras vaļā mozillā :\

Nepabeigtā dienasgrāmata