![[info]](http://klab.lv/img/userinfo.gif)
![[info]](http://klab.lv/img/userinfo.gif)
mēs pirms kāda laika tā arī mēģinājām, 90 ls mēnesī ēdienam. nav neiespējami, bet diezgan grūti, reāli sanāca kādi 120. tomēr jāpiebilst, ka tad ēdiena pirkšana un gatavošana ir full time job - jādomā, jāplāno, jāskaita, jāiet uz izdevīgāko veikalu (nevis tuvāko), jāvelta vairāk laika ēdiena sagatavošanai (piemēram, kartupeļi ar mērci un dārzeņu salātiem ir lētāki nekā pelmeņi ar krējumu).