Nepabeigtā dienasgrāmata


1. Decembris 2007

(bez virsraksta) @ 18:25

 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]wu
Date: 2. Decembris 2007 - 17:14
(Link)
Bet varbūt tas ir speciāli izprojektēts pasākums, pēc ASV lūguma/rīkojuma.


Kā tu atšķirsi - kurš ir situācijas autors?Dots: Ir aukstā kara stila pelēkā PR filma par Putinu (tā patiešām ir, es noskatījos)

Tālāk - soļi:

1. Izsludināt TV programmā to, ka vēlēšanu priekšvakarā būs šāda filma, kas apsola kaut ko pastāstīt par Putina Sistēmu, par kuru neviens lāgā neko nezin;

2. Cilvēki sakāro skatīties filmu;

3. Tālāk ir 2 varianti:

3.a. Krievijas vara laicīgi pamana, ka šāda filmas demonstrācija paredzēta, tai nepatīk filmas saturs un tā sūta neapmierinātu vēstuli (apmēram tādu kā šī - http://www.belgium.mid.ru/press/139_ru.html) uz mūsu ĀM, piemēram. Filmas rādīšana tiek atcelta, kā iemeslu minot tehniskas problēmas. Tiek izdotas presrelīzes LETA un BNS.

3.b Dienu pirms filmas demonstrācijas to atceļ pati LTV, kā iemeslu minot tehniskas problēmas. Tiek izdotas presrelīzes LETA un BNS.

4. Presrelīzes nekavējoties uzķer avīzes, tv ziņu raidījumi un internet portāli un publicē ziņu pirmajās lapās. Saderam, ka būs "Dienas" 1.lapā rīt no rīta? :)

4. Cilvēku neapmierinātības vilnis un rūcieni interneta kompentāros, 80% mērķauditorijas spontāni saprot - cik Putins un Krievija kā valsts vispār ir slikti un lieku reizi nodrebinās. Tiek publicēti daudzi linki uz filmu internetā, vairums filmu noskatās tā vai tā.


Kā tu atšķirsi - kurš ir situācijas autors?
[User Picture Icon]
From:[info]wu
Date: 2. Decembris 2007 - 17:20
(Link)
Ā, ir vēl viens svarīgs bonuss no visas situācijas. Divi svarīgi bonusi.

70% ziņu izlasījušo lieku reizi saprot, cik gan nožēlojama un vāja ir mūsu valsts vara un Ārlietu ministrija, cik ļoti tā ir Krievijas ietekmē.

50% no viņiem lieku reizi saprot, ka valstī ir par maz drošības un ka vajag vairāk domāt par savu drošību un varbūt pat lūgt palīdzību ASV, ES un NATO. (http://www.delfi.lv/news/national/politics/article.php?id=19664302)

Nepabeigtā dienasgrāmata