friends [entries|archive|friends|userinfo]
dekaels

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[24. Apr 2017|14:28]

vistu_zaglis
[Mūzika |Diskavers vīklijs]

Pārnācu no bodes, Endomondo nekavējoties pajautāja, vai tiešām es negrasos iegrāmatot savu 20 minūšu skrējienu.

Endo, draugs, mēs esam kopā jau cik gadus, pa šo laiku varēji pamanīt, es tā eju, tas ir normāli. Nu vai ievies disciplīnu "gājiens uz bodi" un grāmato zils zaļš palikdams, protams.
Linkir doma

kamēr ikdienas cilvēks nevar saņemt pat mazākos laimestus... [24. Apr 2017|13:12]

kalevala
"Loterijas ir interesants veids, kā iegūt iespēju uzvarēt ļoti lielu naudas summu un, kā jau mēs visi zinām tad, tas, kurš nepērk šīs loterijas biļetes tad arī nesaņem šo iespēju uzvarēt tajās. Bet tā, kā lielo loteriju izredzes parasti ir pat zemākas kā 1: 90 miljoniem (kā tas ir EuroJackpot loterijā) un tāpēc jebkura darbība, kas tev var palīdzēt uzvarēt šajā loterijā ir jāizmanto. Un tāpēc arī daudzi cilvēki bieži vien meklē laimīgos skaitļus un mēģina apiet šīs zemās izredzes ar dažādām zinātniskajām vai ne tik zinātniskām metodēm. Lai gan līdz šim neviens zinātniski nav pierādījis veidu, kā ir iespējams samazināt šīs izredzes neskaitot iegādājoties vairākas biļetes ar dažādiem skaitļiem, tomēr vairākkārtējie loteriju uzvarētāji parasti piekopj metodes, kas viņiem ļauj uzvarēt vairākas reizes, kamēr ikdienas cilvēks nevar saņemt pat mazākos laimestus."

at http://www.eurojackpotlv.com/laimigie-skaitli-loterijas/
Linkir doma

laik šēr abōrt ignōr rītraij [24. Apr 2017|13:42]

dooora
[Tags|]

bet vispār jau ta' es pa' ko?
pa' to, ka svētki šodien.

aizgāju uz blakusistabu meklēt kādu gaviļnieka krājumiņu, bet tai herbārijā ir nu jau kategōriski vājprātīgs bardaks.
atnācu uz zōfu ar ca. 21 nepareizu, bet daļēji paskaidrojošu grāmatiņu. ir arī viens dēvēdē.
es nesaprotu laiku, laiks nesaprot mani, mēs lepni pašķiramies kā džankas Tonkinas līcī.ja jūs nerubījat gagaūziski, oriģināls te pazibēja pirms svešiem gadiem.
Link1 raksta|ir doma

[24. Apr 2017|12:36]

chimera
stacijas tunelī ubags ar my fitness somu.

***

starp citu, kas notiek ar to kafijas/hispertfūdu kiosku*, kas bija ieperinājies zz tunelī un lika parastajam kontingentam neizpratnē grozīt galvas? cik saprotu, viņi knapi bija paspējuši ievākties, kad kāds viņiem pārgrieza visus elektrības vadus. pārvilka vadus un strādāja atkal. bet tagad vieta atkal stāv tukša. kas tur par stāstu? cilvēki normālie cīnās pret jobaniem hipsteriem pēc savas inciatīvas? vai sabotāža, jo smirdīgais tunelis ir zelta bedre?

*http://www.db.lv/mazais-bizness/mana-pieredze-piedava-kafiju-tuneli-461699
Link5 raksta|ir doma

Atgriežoties pie publicētā [24. Apr 2017|12:06]

kautskis
Un vēl, kā ar vārgi slēptu sajūsmu ziņo itin visi, kas bija taisījuši Francijas priekšvēlēšanu aptaujas, viņas tik tiešām izrādījušās visnotaļ precīzas. Varbūt neteiksim, ka aptaujas atguvušas savu moudžou, bet katrā ziņā runas par viņu nāvi izrādījušās priekšlaicīgas.

Es domāju gan. Varbūt citur ir kautrīgie vēlētāji, kam negribas atzīties, es balsošu par to un to. Bet frenči, ha, lai nu kas, bet frenči ir nācija, kas nekautrējas.
Link2 raksta|ir doma

[24. Apr 2017|11:42]

dooora
reizēm mamma, pasaulīgās dzīves sarūgtināta, mēdz uzklupt radītājam.
šodien, lūk, viņš esot slinks. (skaidrs, izklaidējas šaitans 85 gados un svaigā gaisā huskvarnējot sešmetrīgus šāļus) vēl vairāk, pastāv nepārprotamas norādnes, ka tāds viņš allaž ir bijis.
– atceries, piemēram, kā viņš toreiz sēņojot bija par slinku, lai pieliektos pēc baravikām un sita tās nost no kātiem ar nūju. sak, atceļā salasīšu. ja ne pats, tad kāds Cits (mamma, tobiš).

jā, mammu, es atceros šo skandalōzo gadījumu. jūs mani, piecgadīgu knēveli, pamodinājāt ibiōmaķ kaukādos četros vai piecos, iegrūdāt rīklē sviestmaizi ar doktordesu, ielējāt manī kaut ko diskomfortabli karstu un ne tik vieglajā automobīlī Žiguļi ar reģistrācijas numuru ЛАУ-7284 transportējāt mani uz Smilksteni vai Dundadzi. paldies par to. un vēl visām iepriekšējām un sekojošām reizēm.

bet, mammu, vai Tu kādreiz esi iedomājusies, ka fāčam pat sūda upeņu krūms aizsedz apvārsni? ka viņš ir Budda, kas to vien vēlas, kā sēdēt un vērot to vietu, kur ūdeņi saplūst ar debesīm. (mēs ar mā esam Zemes zīmes, pā – kaukas radikāli cits, bet sorrī, es tikai pagāšgad dārzkopības kalenderī sāku tās zīmes studēt)

no otras puses, mēs jau to realitāti iepazīstam salīdzinājumā. un papam tur riņķī visa tā bijušo jauniešu plejāde ir bladī iespaidīga. nu, tādi, kas māk aplaudēt arī ar pusplaukstu, uzcelt māju no sērkociņiem vai, kā minimums, vadīt ledlauzi.

tad nāk vēl viens empīrikā sakņots darba hipotēzes stiprinājums:
– viņš pat meitenes ķert bija slinks. zini, kā mēs iepazināmies? viņš sēdēja pie Lunas savā Pobēdā un pa logu man uzsauca – meitenīt, pavest nevajaga?

nu, vot, baba-jaga vai rādiō gāgā, bet te nu es esmu, šo jauko cilvēku radīts, lai jums to visu izstāstītu.

vispār jau man nepatīk nosacīti netīro veļu wēwēwērbalizēt, bet šitais ir tik vispārcilvēcīgi, ka grēks nepadalīties.

iemetīšu graķīti strukturētas šveiciešu ļergas uz papa veselību. kā memme nesaprot, ka tas džeks ir ģēniski sešās paaudzēs programmierēts bēgt no šīs zemes nolādētās? no tēva vai muižkunga, kas tad nu tagad pastāstīs, kā būs būt, un paralēli vēl ar savu nebūtisko perpendikulu aizsegs daļu svētākā, kas var būt. apvārkšņa.

vo, bļin. allaž domāju, ka tā perša par ābeli un ābolu manu gadījienu būs apgājusi. skuju.
iemetīšu vēl vienu, pats par sevi. dooo' Dies, man līdz Tēva slinkumam aizkārpīties.

dziesmas nebūs, kā vienmēr
Link9 raksta|ir doma

[24. Apr 2017|10:04]

artis
Linkir doma

Studijā ziņas [24. Apr 2017|10:47]

kautskis
Īpaši pat negribas neko komentēt par Francijas preža vēlēšanām. Ja jūs nenojaušat, ko tieši es varētu domāt par ex-investīciju baņķieri, kas iestājas par brīvo tirgu, starptautisko tirdzniecību un uzņēmējiem draudzīgāku vidi, tad jūs droši vien manā žurnālī esat iemaldījušies pavisam nejauši un iepriekš viņu neesat lasījuši. Īsumā: pirmkārt, iepriecināja balsošanas rezultāti Savojā, man tomēr attiecīgais reģions ir mazliet sirdij pieaudzis, es par viņu esmu labās domās. Otrkārt, ja man prasītu, kur es vēlētos atrasties pēc trim gadiem, es droši vien nevarētu aizdomāties necik daudz tālāk par msjē Makrona pašreizējo stāvokli. Izņemot to precēšanos ar skolotāju. Vispār viņa kundze diezgan izskatās pēc manas vidusskolas somu valodas skolotājas, bet tālāk šo tēmu neizvērsīsim.

Mūsu draudzīgā kaimiņvalsts, cik saprotu, jau laikus pamanījās sadirsties ar msjē Makronu, acīmredzot būdami pārliecināti, ka 2. kārta būs starp prokrievisku kandidātu un prokrieviskāku kandidātu. Nesanāca. Vispār kaut kā nelāgi beidzamā laikā Putinam iet ar to ārpolītiku; tiesa, tas vien, ka Tramps tagad ir darījis šo to, kas Krievijai nepatīk, vēl nenozīmē, ka Krievija nekādi nav palīdzējusi viņam ietrausties preža krēslā. Pašai Krievijai taču savulaik bija vadonis, kas pie varas nāca tad, kad ārvalstis izdomāja krievu lāča kažokā ielaist blusu aizzīmogotā vagonā. Šīs pašas ārvalstis drīz vien saprata, ka drusciņ pārrēķinājušās, bet tas jau faktu nemaina.

Savukārt Rīgas domes vēlēšanas man ir gana vienaldzīgas. Ja būtu puslīdz reāla iespēja, ka Ušakovu kāds varētu nomainīt, tad nebūtu. Bet nu es esmu puslīdz samierinājies ar to, ka Rīgā vienkārši tā notiek. Vispār Ušakovs ir brīnišķīgs piemērs kārtīgam mūsdienu sociķim. It kā teorētiski sociķiem vajadzētu iestāties par sociālās nevienlīdzības mazināšanu, vai ne? Bet praksē viņi ne tikai neķeŗas klāt tiem, kam ir ļoti daudz apšaubāmi dabūtas naudas -- nē, viņi ar viņiem metas pa draugam un par nelielu, bet negodīgu atlīdzību palīdz izbīdīt cauri citus apšaubāmus projektus. Savukārt rēķinu par pabalstiem trūcīgajiem un negodīgo atlīdzību sociķiem apmaksā vidusšķira. Tieši tas ir galvenais iemesls, kāpēc man nepatīk sociķi. Nē, es, protams, jūtu līdzi Vācijas bērniem, un piecdesmit kapeiku man arī nav žēl. Vienkārši man nešķiet pareizi, ka sociālās nevienlīdzības mazināšana nozīmē vidusšķiras pabīdīšanu uz leju, trūcīgo pabīdīšanu mazliet augstāk un vajadzīgo cilvēku iebīdīšanu stratosfērā.

Un vēl drusciņ par sociķiem. Iesaku visiem populisma karodziņu vicinātājiem pievērst uzmanību msjē Melenšona diezgan būtiskajiem panākumiem (lai gan viņa atbalstītāji feisbukos tagad lej gaužas asras par to, ka msjē Fijons tomēr dabūja maķenīt vairāk balsu). Ir aizdomas, ka šī nebūt nav pēdējā reize, kad mēs dzirdam par šo kungu īpaši un līdzīgu uzskatu pārstāvjiem kopumā; tas vilnis, kas tagad rādās vairāk skalojamies uz ļoti labo pusi, tikpat braši var pārsvērties uz ļoti kreiso pusi. Citiem vārdiem sakot, tie vēkšķētāji par kultūrmarksistiem vienā jaukā dienā var atjēgties ar, well, marksistiem.
Link7 raksta|ir doma

O, Come All Ye Faithful [24. Apr 2017|10:42]

dooora
[Tags|]

dīzelīts
Linkir doma

[24. Apr 2017|07:22]

bauda
[Tags|, ]

Sēžu vilcienā no Tilburgas uz Eindhovenu. Visu cieņu fenomenāli lieliskajai Čelsijai Vulfai, tomēr par Roadburn 2017 naglu (666 naglām) diezgan negaidīti, bet cieti un pārliecinoši kļuva norvēģu psihodēliski industriālā black metal kvintesence Mysticum, kas burtiski apžilbināja ar 100% pārdomātu un tehniski nevainojamu uzstāšanos, arī burtiski atrodoties 3 metrus virs pārējiem. I'm pretty sure I witnessed the single most impressive metal performance of my life so far. Ja neticat, pagūglējiet. (Kaut ko jau arī nofilmēju, paldies nistagmam par 64 GB atmiņas karti!?) Ja sanāks, uzrakstīšu vairāk, jālasa Blaumanis lol

Īsumā čārtiņš tāds: 5. Those Poor Bastards 4. Wolvennest 3. Oranssi Pazuzu 2. Chelsea Wolfe 1. MYSTICUM!

Link3 raksta|ir doma

[24. Apr 2017|01:27]

artis
"At the FSB, Dokuchaev was partnered with Sushchin, and the two recruited Belan, a Latvian-born hacker who had been on a list of the FBI’s most wanted since 2012."

https://www.wired.com/2017/03/russian-hacker-spy-botnet/
Link1 raksta|ir doma

trivium [24. Apr 2017|02:02]

dooora
preparation, execution, deathtination
Linkir doma

[24. Apr 2017|01:47]

virginia_rabbit
[Tags|]

dies pasargi no šitāda jurista... http://www.la.lv/idejas-kas-apdraud-eiropu/
Link4 raksta|ir doma

[23. Apr 2017|21:47]

kautskis
Oui Nous Pouvons
Link

[23. Apr 2017|17:38]

neesmusuns
pirms aptuveni meenesha es pazaudeeju vienu cimdinju. man ir cits jauns paaris, bet turpinu lietot to vieniiti, jo eniivejz tikai vienai rokai man ir pirksts - aukstuma detektors.
Linkir doma

[23. Apr 2017|19:11]

helvetica
Kazahstānas Vadonis par sabiedrības apziņas modernizāciju

Kazahstānas Vadonis pret bārdām puišiem un melnām drēbēm meitenēm"В результате непросвещенности наши молодые люди отпускают бороду и подрезают себе брюки. Увеличивается количество казахстанских девушек, которые полностью покрывают себя черными одеяниями. Это не соответствует ни нашим традициям, ни нашему народу. Необходимо проработать вопрос запрета этого на законодательном уровне. Казахи одевают черную одежду в траурное время", - обратился глава государства.
"Если молодежь будет следовать наставлениям, чуждым нашему народу, то, что будет с государством? Мы недопустим этого. Независимый Казахстан должен иметь светлое будущее, нация должна быть едина, страна должна быть светской и развиваться дальше. Мы не потерпим тех, кто выступает против нашей цели. Это интересы не только государственного аппарата, это интересы всего народа Казахстана, его будущего", - сказал Нурсултан Назарбаев."

Kazahstānas Vadonis par vēlamajām krāsām ēku fasādēs

Tadžikistānas Vadonis par tautisku vārdu došanu tadžiku tautas bērniem"Отныне присвоение имен и их правильное написание в Таджикистане будут строго контролировать на предмет соответствия культуре и национальным традициям, заявил Рахимов. Перечень допустимых имен содержится в утвержденном правительством Реестре таджикских национальных имен. Они, как и отчества, и фамилии, по словам чиновника, должны быть в Республике Таджикистан четко обоснованы «историческими ценностями и таджикской национальной культурой"

Žēl, ka man nav prasmju un laika, varētu aizkustinoši traģikomisku multenīti sastiķēt - "Vadoņu rūpes un ciešanas pār savu tautu, nabadzīti", reāli mokās tie vīriņi daudzās pasaules malās, крокодил не ловится, не растет кокос.
Link1 raksta|ir doma

[23. Apr 2017|19:01]

dienasgramata
kam tas vajadzīgs?

redzi šo dzejoli?
tas tika
uzrakstīts skaidrā
man nevajag dzert
lai rakstītu
es varu rakstīt bez
dzeršanas.
sieva saka es varu.
es saku varbūt.
es nedzeru
un es rakstu.
redzi šo dzejoli?
tas tika
uzrakstīts skaidrā.
kam vispār jādzer?

ja nu vienīgi lasītājam

(Čārlzs Bukovskis)
Link2 raksta|ir doma

[23. Apr 2017|17:03]

artis
"Copyright terms have been radically extended in this country largely to keep pace with Europe, where the standard has long been that copyrights last for the life of the author plus 50 years. But the European idea, “It’s based on natural law as opposed to positive law,” Lateef Mtima, a copyright scholar at Howard University Law School, said. “Their whole thought process is coming out of France and Hugo and those guys that like, you know, ‘My work is my enfant,’” he said, “and the state has absolutely no right to do anything with it—kind of a Lockean point of view.”

It was strange to me, the idea that somewhere at Google there is a database containing 25-million books and nobody is allowed to read them. It’s like that scene at the end of the first Indiana Jones movie where they put the Ark of the Covenant back on a shelf somewhere, lost in the chaos of a vast warehouse. It’s there. The books are there. People have been trying to build a library like this for ages—to do so, they’ve said, would be to erect one of the great humanitarian artifacts of all time—and here we’ve done the work to make it real and we were about to give it to the world and now, instead, it’s 50 or 60 petabytes on disk, and the only people who can see it are half a dozen engineers on the project who happen to have access because they’re the ones responsible for locking it up."

https://www.theatlantic.com/technology/archive/2017/04/the-tragedy-of-google-books/523320/?single_page=true
Link1 raksta|ir doma

[23. Apr 2017|17:40]

fjokla
Tr tr
- Halļo!
- Jājā, klausies labāk anekdoti par Ļeņinu...
-...
- Ļeņins, viņš ļoti nemīlēja mietpilsoņus, iet vienreiz gar māju, skatās, lodziņš, aizkari plīvo un ģerānija podiņā. Šis uzreiz skrien klāt, rauj to ģerāniju no poda laukā, sapluina un vēl ar kājām dubļos piemīda. A zemi, zemi viņš atdod zemniekiem!
-...
- Zemniekiem! Ha ha ha! No tā poda! Zemi tautai! Labi čau
pīp pīp
Link3 raksta|ir doma

[23. Apr 2017|17:36]

krii
Dārgā Ciba, tu, kas zini visu, jo īpaši akadēmiskajās lietās!
Kas jādara cilvēkam, kurš hobija, ne akadēmiskas/dokumentāli apliecināmas vajadzības mudināts vēlas iepazīties ar kāda muzeja materiāliem? Nu, piemēram, radusies privāta vēlme izpētīt un aprakstīt populārākās dāmu vēdeklīšu formas Rīgā, 1760.gada vasarā, vai kas tamlīdzīgs.
Vai jādodas pie attieīgā muzeja atbildīgās amatpersonas (direktora? krājuma glabātāja?) ar butelīti konjaka un eklēru sainīti un jāmēģina iekarot laipnība? Vai jāraksta kādi oficiāli iesniegumi? Jāsameklē draugs, kura kolēģa brālēns ir precējies ar attiecīgā muzeja darbinieces klasesbiedreni?
Kā jūs to darāt?:)
Link9 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]