friends [entries|archive|friends|userinfo]
dekaels

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[2. Mar 2015|23:20]

vistu_zaglis
Vai mēs iesim uz šitento izstādi? Hell yeah!
Linkir doma

[30. Mar 2015|21:57]

helvetica
teātru/ōperu afišas skaistas, šķiet, pēdējo reizi bija 19.gadsimtā. Vispār, ņemot vērā mērogus un (teātra/izrādes)iekšiņas-(būves/pilsētas)āriņas saatiecības tas tāds sarežgīts žanrs, bet opera man šodien pārsteidza nesagatavotu. Kaut ko drausmīgāku esmu redzējusi tikai Zemitāna ielas kaktu teātrī.
Link6 raksta|ir doma

do you want to be right or friends [2. Mar 2015|17:59]

neoplasm
[Garastāvoklis: |izsalcis]
[Mūzika |New Order - Run]

ai, nu labi, uzrakstīšu tomēr. priekšnieks šodien nolēma mani paraustīt aiz astes. itkā jau nevar cilvēku vainot, viņš ar mani ir izmēģinājis visas metōdes, bet es joprojām ieturu distanci. sāka mani publiski dirsināt par kaut kādu netīru klaviatūru, saproties. jā, man praktiski nekad uz galda nav kārtības, bet es tur perfekti visu atrodu un, acīmredzot, dzīvoju ilūzijā, ka gar manu darbagaldu nevienam nav nekādas daļas, jo katram tāds ir pašam savs persōnīgs. bet viņš atnāk man kaut ko instalēt, jo es aiz labas sirds piekritu izlīdzēt un piekritu arī veselai kaudzei virsstundu, un sāk tātad mani dirsināt. visi smejas, mani ieskaitot, bet ir tā, ka es savācu savu galdu, kad man ir laiks, jo spodrības day errday man asociējas ar prastu prokrastinēšanu, ar ko mani kolēģi nodarbojas vienā laidā. un viņš man rāda, skaties, reku roksijai tīra klaviatūra, džekam tīra, priekšniecei, pat džeimsam tīra un tas ir džeimss, mkēj. un visi korītī hihī hahā, uz ko es viņam mierīgi atbildu, ka "i don't care, i don't waste my time", kas, pēc visa spriežot, viņu ļoti sarūgtināja. pats sava joka rezultātā pats krasi sabesījās. ņemot vērā, ka man ir ķermojaģernijs pms šodien, es ar sevi ļoti lepojos, jo viņam varēja iziet krietni plānāk. es varēju arī palūgt, ja jau salīdzinām, tad salīdzināt arī produktivitāti un samērīties un apjautāties, porkē tās virsstundas tiek piedāvātas taisni man un vispār atrakstīties no visas šitās izpalīdzēšanas, bet negribēju būt tas idiņš, kurš pārspīlē :) man tikai sanāca smiekli par to, ka viņš pats beigās aizsvilās [ok, es viņu nosaucu par princesi, varbūt nevajadzēja, bet alsō, varbūt nevajadzēja mani aiztikt in the first place]. nezinu, vai viņš man piepišās un sūta smaidīgas īsziņas aiz tam, ka viņam liekas, ka mani vajag steidzami integrēt kolektīvā vai arī mani koļī, man ir pilnīgi vienalga, es nepiedalos. ar kolektīvu man ir ļoti labas attiecības, bet izskatās, ka viņš pats nevar mani sagremot. es zinu, ka neesmu nekāda dieva dāvana un mēdzu būt snappy, bet man nav jāapmierina viņa neadekvātā vēlme draudzēties un būt stilīgajam priekšniekam, kas visu laiku tikai ampelējas un nerubī, kas realitātē notiek. man arī ir tiesības nospraust robežas. viņš mani var bakstīt un močīt, cik grib, es esmu neapgāžama :P

un nabaga katolim džeimsam arī ar mani nav viegli:
dž: [nošķaudās]
es: bless you..
dž: aww, thank you, neō!
es: ..BY SATAN >:D
dž: naww, that's just charming :(
es: too late to take it back, man ¯\_(ツ)_/¯
Link1 raksta|ir doma

[2. Mar 2015|19:24]

virginia_rabbit
mājās toties - vēl vakariņas nav apēstas, ka man jau jāapsola, ka dejosim "Petit-Jean qui danse". pamēģiniet šitādu, kur jākustina visi orgāni, kas tiek nosaukti, bet starpspēlēs, paceļot otru cilvēku un ātri, ātri griežot: http://youtu.be/p3OoTMl1OPs
turklāt viņam ar 1 deju nekad nepietiek.
Link7 raksta|ir doma

[2. Mar 2015|19:19]

virginia_rabbit
izlavījos no darba 15 min ātrāk, apsoloties padarīt vēl no mājām, lai ātrāk tiktu pie Eižena. rezultātā iekāpu metro, bet tas mēsls nekustējās. tikai solīja kādas 15 min, ka drīz brauksim. peronu apvilka ar drošības lentēm, vēl 20 min solīja braukt, tad noņēma drošības lentas, ielaida vēl cilvēkus, izkustējās, paveda 1 pieturu un paziņoja, ka nebrauks vispār. pie Torņa visi panikā metās uz autobusiem, bet tie mēsli arī nenāca, sastrēgumi drausmīgi. aizskrēju izņēmu naudu, stādināju takšus, viens mani paņēma, bet izrādījās asshols, kurš neprata ar navigāciju atrast vajadzīgo adresi vai arī tīšuprāt aizveda caur sastrēgumu pāris pieturas pretējā virzienā. ierados stundu vēlāk nekā parasti. samaksājusi lielu naudu un pārbesījusies.
Link1 raksta|ir doma

не будем о грустном [2. Mar 2015|19:54]

ezss
Es biju uz cibās saslavēto eskeiprūmu, to, kas Dzirnavu ielā, jo izrādās Brīvības ielā arī ir. Es jums teikšu - bērnu spēles! Bet bija forši, kādreiz iešu vēl, tikai "lētajā laikā".
Link18 raksta|ir doma

recepšu nevienmērīgums [2. Mar 2015|17:31]

barbala
Re, atliek vien cilvēkam kļūt tievākam/reljefākam, ka apkārtējie itin mierīgi var uzdot jautājumu – "euu, kā tu to izdarīji, pateiksi savu recepti?"

Pretējos gadījumos, kad mierpilni pieņemies svarā, tad padomiņus un receptes neprasa neviens, vien brālīgi padalās ar savu "palutini sevi" miltaini cukuraino receptīti, lūdzu, pasmeķē, dzīve ir īsa un baudu nav daudz, šejumsvējakūkas bez vēja, uzēd, uzēd, gan jau nokusīs.

Elementārpsihe – pozitīvajam, iedvesmojošajam piemēram ir jābūt uzskatāmam, tuvu, ("agnese zeltiņa" vs "darba kolēģe") un recepte jāizsniedz matricas veidā, jo nepaplašinātas atbildes, teiksim, "es vienkārši domāju, ko daru" – tādas neder, ir jābūt obligātajai maģijai. Vai tās ir īpašās atslodzes dienas, attīrošais pulveris, sarežģīts sporta plāns, adatu terapija, dūņu aplikācijas, karsto akmeņu masāža – viss viens, kaut kāds maģisks rituāls, kurš ļauj spert riekstiņus no grāmatvedes galda un apsola tos neuzkārt uz gurniem: šādas lietas nedrīkst būt vienkāršas, paškritikā, lēmumos un galvā sakņotas, modernā cilvēka veiksmīgajai metodei jābūt iekopējamai un pavairojamai, jo visam pamatā taču ir formula, kurai katrs var sekot ar brīnumproduktu sarakstu un vēl neizzināto zināmajā.
Link23 raksta|ir doma

[2. Mar 2015|16:41]

artis
"I believe that most men who have been to war would have to admit, if they are honest, that somewhere inside themselves they loved it too, loved it as much as anything that has happened to them before or since. To love war is to mock the very values we supposedly fight for. It is to be insensitive, reactionary, a brute. But it may be more dangerous, both for men and nations, to suppress the reasons men love war than to admit them. Alfred Kazin wrote that war is the enduring condition of twentieth-century man. He was only partly right. War is the enduring condition of man, period. Two million Frenchmen and Englishmen died in muddy trenches in World War I because a student shot an archduke. The truth is, the reasons don't matter. There is a reason for every war and a war for every reason.

For centuries men have hoped that with history would come progress, and with progress, peace. But progress has simply given man the means to make war even more horrible; no wars in our savage past can begin to match the brutality of the wars spawned in this century, in the beautifully ordered, civilized landscape of Europe, where everyone is literate and classical music plays in every village cafe.

Like all lust, for as long as it lasts it dominates everything else; a nation's other problems are seared away, a phenomenon exploited by kings, dictators, and presidents since civilization began. The love of war stems from the union, deep in the core of our being between sex and destruction, beauty and horror, love and death. War may be the only way in which most men touch the mythic domains in our soul. It is, for men, at some terrible level, the closest thing to what childbirth is for women: the initiation into the power of life and death. It is like lifting off the corner of the universe and looking at what's underneath. To see war is to see into the dark heart of things, that no-man's-land between life and death, or even beyond.

It is no accident that men love war, as love and war are at the core of man. It is not only that we must love one another or die. We must love one another and die. War, like death, is always with us, a constant companion, a secret sharer."

http://public.wsu.edu/~hughesc/why_men_love_war.htm
Link7 raksta|ir doma

[2. Mar 2015|13:35]

garamgajejs
I must remind you of the enduring and universal validity of the international human rights treaties that your States wrote and ratified. In reality, neither terrorism, nor globalisation, nor migration are qualitatively new threats that can justify overturning the legal foundations of life on Earth. They are not new.
Linkir doma

[2. Mar 2015|15:23]

anonymous
Izklausās interesants pasākums: "Cīnoties ar "zaļo pūķi", konferencē tās dalībnieki analizēs risinājumus alkohola patēriņa mazināšanai Latvijā."
Link3 raksta|ir doma

[2. Mar 2015|15:03]

es_shobrid_lasu

[kochka]
Linkir doma

errātum errātōrum [2. Mar 2015|11:42]

dooora
jāatvainojas vēstures annālēm - Cojs raidījumā Взгляд pirmoreiz parādās 1988. gada 8. martā, padomju sievietēm veltot dziesmu par zemi, debesīm un kaŗu.
http://vk.com/video26321065_168251704
no ģeōpolītikas uz debešpolītiku
Linkir doma

[30. Mar 2015|10:07]

helvetica
tikko samaksāju 143 Eur par savu vieglprātību. Vispār, ja man būtu daudz naudas, varētu samaksāt par visām savām vieglprātībām un likties mierā. bet diemžēl man nav. un tagad jau nu pavisam.
Link3 raksta|ir doma

veiksmes stāsts [2. Mar 2015|09:09]

dooora
sēņlatvieši arī par sēnēm izrāda interesi. un rūpību.
varētu visu preses namu sēnē pārvērst.

sakss sēs stōrī
Linkir doma

filma [2. Mar 2015|00:14]

garamgajejs
Linkir doma

[1. Mar 2015|23:48]

mindbound
[Tags|, , , , , , ]
[Garastāvoklis: |awake]

Šodienas sasniegumi - izpratne par to, ko patiesībā nozīmē frāze "man kaut kas ir uz sirds".

Also, Nākotnes dienas svinību pasākums izdevās labi, atskaitot vienu no nez', kādas malas uzklīdušu jukušo, kuru nācās izvadīt no telpām. 8.5/10, will repeat.

Link7 raksta|ir doma

[1. Mar 2015|23:44]

krii
Ziemas vairs nav, pavasara vēl nav. Nekad neesmu sapratusi šo gadalaiku. Neesamības fragments. Tukšā telpa starp atomiem.
Link7 raksta|ir doma

karikatūras brīvība - brīvības karikatūra [1. Mar 2015|22:14]

virginia_rabbit
žurnāla redakcijas noslepkavošanai neesot precedenta (vismaz Rietumvalstīs). aresti, deportācijas, sodīšana ar nāvi - jā, bet tieši slepkavības - nē
Link6 raksta|ir doma

[1. Mar 2015|18:53]

bozena
Divarpus dienas pavadīju bez visādiem plaš un šaursaziņas līdzekļiem. Un kas notiek? Vairākas lietas. No tām vismaz viena slikta (Ņemcovu nošauj) un vismaz viena laba: somi aizsūta uz Eurovīziju Pertti Kurikan Nimipäivät.
Bet vispār bailīgi.
Linkir doma

! [1. Mar 2015|22:16]

barbala
kā cilvēks, kurš nemāk monogāmi/monotoni/neaizmiegot/nedīdoties skatīties ekrānā un pa dzīvi ir skatījies apmēram četrus seriālus (bordertauna, sex&city, newsroom, house of cards) ziņoju – akjēziņšmēziņ, cik tā jaunā house of cards sezona ir tomēr lieliska. vaimandieniņ, kevinspesij, cik trāpīgi. un tieši šobrīd, tā sērija ar krievijas prezidentu petrovu, vaiiii.
Link6 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]