friends [entries|archive|friends|userinfo]
dekaels

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[23. Sep 2014|22:59]

barbala
Ja es runātu [mēlēs] un dziedātu [balsīs],
tad sacītu katram un vienam,
ka būtu labi, ja pirms met akmeni kāda cita dārzā,
sacīdams, ka visiem jums tie bērni tādi kretīni skaļi un neaudzināti mežoņi un tas traucē man kvalitatīvi klausīties LNSO timpānistē,
tad teiktu es – cilvēk,
bet vai pats neesi traucējis citiem klausīties LNSO timpānistē, ar savām jadore vai boss boss smaržām, tālruņa zvana toni, knosīšanos, programmiņas šķirstīšanu, slikto izelpu, somiņu, stulbo frizūru, debīlo džemperi, vulgāro dekotē, plakanajām krūtīm, blaugznām, plesi, nesaskaņoto jostiņu pie somiņas, pārāk saskaņoto somiņu pie jostiņas vai vēl ļaunāk- ar nelūgtu un nederīgu un pavisam ļauni- nekādi vai sūdīgi argumentētu viedokli?

vai piemēram, pirms met akmeņu kārtas sacīdams,
ka visi citi ir visiem citiem radi un draugi un to vien dara viņi visi ar saviem radiem un draugiem slepšus izzog kopkatlā labumu, atņem "valsts līdzekļus"
tad vaicātu es,–
vai tu tā skaidri vari teikt, ka maz esi ko ieguldījis šajā kopkatlā, kā sastāv ar sabiedrības vienkāršāko līdzdalības formu: samaksātiem nodokļiem šajā taksācijas periodā, nevis vien viedokļiem par jebkuru taksācijas periodu? kā vēl tu piedalies koplabuma celšanā? tā konkrēti, ar darbiem?

vai kad kretinē kontrolējošs stulbums (tas ir tad, kad ne par ko nepārliecināts stulbenis tevi mēģina kontrolēt),
bet tak pati, nevaldot pār kādu situāciju, esmu "sevi mierinot un mānot" uzvedusies kā žēlojams brand/proj/vads bez izpratnes dzenot visus tos
"kur ir/kad būs/kāpēc tā?". Nu nevaru, nevaru mest ar ķieģeli, kaut gribētu un sejā tieši un brillēm nožvadzot."Трудно быть богом."

Pēc pases, alkohola iegādāšanās un pārdošanas vecuma sasniegšanas jāatzīst, ka grūtākā lieta ir spēt sadzīvot ar citiem visiem tādiem ikdienas visā savā un viņu, tas ir - jūsu un mūsu košumā. Bet alternatīvu jau nav.
Tāpēc nē, nē, bērni koncertos nav lielākais ļaunums. Stulbums ikdienā- darbā, kantorī, avīzēs, kaimiņos, tēvē, internetā, mežā- tas lūk, ir visdižākais grūtums.
Tikpat grūti, cik tīkami ir visu maņu un muskuļu atmiņā zināt, kas gan ir tas ko mīli un kāpēc vispār šī vide/vieta/zeme/valsts/telpa/laiks/utt.

ķipa- zec laif und now - liv it.
Link11 raksta|ir doma

[23. Sep 2014|15:28]

mazeltov
Domājot par kultūras mantojumu, uzskatu, ka Raiņa spārnoto "pastāvēs, kas pārvērtīsies" vislabāk izprot un visaktīvāk dzīvē izmanto politiķi mainot partijas, apvienojot partijas un atkal un atkal iekļūstot Saeimā. Tāpat arī visas tās brīnumainās pārvērtības, kas pie varas maiņas notiek, kad no valdes locekļa uzņēmumā x šī pati persona pārvēršas par valdes locekli uzņēmumā y, u.tml.
Linkir doma

[23. Sep 2014|14:56]

mazeltov
Woohoo, found it!
Linkir doma

Television's second most exciting season is just 200 exciting seconds away! [23. Sep 2014|21:43]

kautskis
Jūs zinājāt, ko sāk rādīt 5. oktobrī? Bob's Burgers piekto sezonu, lūk, ko! Un Lielajā Videonomā droši vien parādīsies tieši sestajā oktobrī, ak, Fox, paldies, tā tik tiešām ir burvīga dzimšanas dienas dāvana.
Link1 raksta|ir doma

[23. Sep 2014|18:23]

virginia_rabbit
šī recepte ir fail: http://www.la.lv/kabacu-un-sampinjonu-sacepums/
jebkā citādi pagatavoti šie dārzeņi ir garšojuši labāk.
Link2 raksta|ir doma

īrēt dzīvokli vai istabau [23. Sep 2014|16:36]

vajag

[skropstutussa]
Vēlos īrēt 1istabas dzīvokli vai vienu istabu dzīvoklī centrā vai Pārdaugavā (Iļģuciemā, Dzegužkalnā . .)
Būtu forši, ja varētu forši tikt uz Ķīpsalu, bet vēl foršāk būtu, ja izdotos vienkārši atrast dzīvokli vai istabu.

Esmu super-jauka un draudzīga īrniece. Nemēdzu trokšņot un cūkoties. Esmu kārtīga. Varu dalīties ar kartupeļiem. Cītīgi studēju RTU.
Tas īsumā.
Vēlamā cena būtu no 150-200 oiro.
Ja izīrē vai zini kādu, kas izīrē, padod ziņu ;)

Link10 raksta|ir doma

[23. Sep 2014|14:10]

mindbound
[Tags|, , , , ]
[Garastāvoklis: |working]
[Mūzika |Headscan - Shaper And Mechanist: Silent Running]

Link24 raksta|ir doma

incidentally, Christ HAS returned [23. Sep 2014|13:42]

dooora
Ra EL

kopiju lūdzu nosūtīt ministru kabinetam
Linkir doma

[23. Sep 2014|13:42]

dooora
evrībladī kan bī Džīzes!
Latvju velōvōterasti, saņemamies!

www
Linkir doma

there's always teh first time [23. Sep 2014|13:22]

dooora
fairtrade
Link1 raksta|ir doma

[23. Sep 2014|12:06]

vanga
[Tags|]
[Mūzika |Supersimmetria - Proxima Centauri]

Linkir doma

Vēlēšanu ceļvedis kopā ar Kautski [23. Sep 2014|12:54]

kautskis
Nē, nu kas to būtu domājis! Ar visu šito čemodānu krāmēšanu un gudrošanu, kad tad nu jātinas prom, tak gandrīz biju palaidis gaŗām, ka mūsu valstij atkal tuvojas Ceļojošais Cirks jeb Saeimas vēlēšanas. Protams, šī nu reiz (atkal) ir tā reize, kad jāiet balsot, jo, ja nebalsosim, salīdīs visādi sumpurņi, kas mūsu krāšņajā dēmokrātijas ēkā piečurās visus kaktus, izdauzīs logus un uz sienām uzrakstīs "Zģes bil Nil". Un kam tad tas vajadzīgs, vai ne?

Tā nu es viss tāds pilsoniski apzinīgs atvēru Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapu un apskatījos, ko tad man piedāvā. Un teikšu, kā ir: diez kas nav.

Pirmkārt, protams, ir tie, pret kuŗiem jāiet balsot, jo, ja tos ievēlēs! Lūk, piemēram, Latvijas Krievu savienība jau nosaukumā paziņo, kādas tautības vēlētājus viņi sagaida un kam nav vērts censties. Ļoti parocīgi. Savukārt Saskaņa nolēmusi paplašināt savu potenciālo vēlētāju loku, nodēvējot sevi par sociāldēmokrātisko partiju. Jo, kā mums visiem zināms, sociāldēmokrātiskas partijas vienmēr mēdz cieši sadarboties ar totālitāriem meļu, laupītāju un slepkavu režīmiem. Un vēl sociāldēmokrātisku partiju īpaša iezīme ir korupcija, pilsētas zemju izpārdošana un populisms. Tā sanācis, ka es šīs parādības neuzskatu par īpaši atbalstāmām, tādēļ acīmredzot neesmu sociāldēmokrāts.

Tad, kā jau pienākas jebkuŗās Saeimas vēlēšanās, ir Princis Baltā Zirgā jeb šajā gadījumā Princese Sudraba Ponijā. Viņa kārtējo reizi ir vienīgā godīgā, kas nemelo un beidzot — beidzot! — visas lietas Sakārtos. Šādiem saulvežiem ir stabila un gana liela mērķauditorija, kuŗu it nebūt nemulsina tas, ka prinči ir atjājuši un aizjājuši, bet lietas kā bija Nesakārtotas, tā ir. Viņu izpratnē Saeimas vēlēšanas ir tāda liela bezmaksas loterija, kuŗā viņi cer izvilkt laimīgo lozi. Bet ja nu paveicas?! Nauda tak nav jāmaksā.

Tad ir daži iepriekšējie balto zirgu prinči, kas piesola šoreiz goč pendel izdarīt to, ko pirmajā reizē neizdevās. Kā ierasts, šo Latvijas atkalaplaimotāju bara priekšgalā stalti stāv Šlesers, kuŗš gan cits, kas uz piedalīšanos savā kārtējā mēģinājumā iekulties Saeimā pielauzis kādu strēķīti pavecu, dzīves nogurdinātu vīriešu ar lieko svaru. Acīmredzot šī ne īpaši graciozā performance uzrunājusi arī Einaru Repši, kas uztaisījis partiju ar burvīgu nosaukumu "Latvijas attīstībai". Beidzot, beidzot ir kāds, kas uztaisījis partiju attīstībai, kamēr visi pārējie piesola tikai pagrimumu, postu un iznīcību! Vispār laikam jau neatlaidība ir slavējama rakstura īpašība, taču brīžam gribas gan apjautāties, kas tieši ir šo kungu problēma un kādēļ viņi nespēj padzīvot ārpus polītikas.

Protams, ir arī pašreizējās varas partijas. Droši vien ir spridzīgi būt tādai Vienotībai — gandrīz visas pārējās partijas sevi raksturo tikai kā "ļaujiet mums pastāstīt, kā mēs atšķiŗamies no Vienotības", savukārt Vienotībai sevi ar nevienu salīdzināt nevajag. Un tas ir labi, jo Vienotībai nenāktos viegli pastāstīt, kā tieši viņa atšķiŗas no Tautas partijas. Zaļo un zemnieku savienība kopš sākta gala vienmēr bijusi vietas aizpildītājs, tāda kā apkaltusi baltmaize, ko piemalt klāt kotletēm, vai kompozīcija Run for Your Life albumā Rubber Soul. Vietu aizpilda, īpaši pamanīt viņu nevar, un arī tas ir labi, jo tā baltmaize ir mazliet iepelējusi, bet Run for Your Life vispār ir kaut kādas šausmas. Savukārt Nācionālā apvienība par savu kampaņas saukli acīmredzot izvēlējusies "Mēs pilnīgi noteikti neesam nacisti. Ja vien jūs negribat balsot par nacistiem. Tādā gadījumā ļaujiet jūs iepazīstināt ar Jāni Iesalnieku." Jo koalīcijas partijām neklājas jūsmot par fašismu.

Taču šādu ierobežojumu nav sīkpartijām, kas dalās divās grupās: tās, kas izliekas, ka tiks Saeimā, un tās, kas neizliekas. Pirmie kaut ko stāsta par attīstību, taisnu valodu un lietu saukšanu īstajos vārdos. Otrie pavisam dzīvespriecīgi lamā tumšādainos un šķībacainos, piesola nedot bērnus Eiropas pederastiem un aicina sakārtot Latviju enerģētiskajā līmenī.

Tā, lūk. Un no šitādiem te mums ir jāizvēlas. Ņemiet vērā, tas ir lieliski, ka mums ir jāizvēlas. Piemēram, Krievijas iedzīvotājiem šādas izvēles mokas atkrīt, kā Vadonis pateiks, tā būs. Tā ka ejiet, balsojiet, kazi, varbūt tiešām ar savu izvēli novērsīsat to, ka arī mums kādu dienu nekādas izvēles nebūs.
Link37 raksta|ir doma

[23. Sep 2014|12:26]

rasbainieks
šī diena vēsturē:
2010. gadā ar fanfarām uz cibas skatuves iznāca kamrāds hotai
http://klab.lv/users/martcore/3037660.html
(jāatzīst, ka pie spicauša "+20 punkti karmas un charizmas un liek puikām iet un darīt muļķības" es teicu aww)
Link6 raksta|ir doma

bipride [23. Sep 2014|11:03]

ingmars
Priecīgu biseksualitātes dienu.

Link7 raksta|ir doma

[23. Sep 2014|11:52]

rasbainieks
no rītiem man patīk strādāt pēc londonas laika. vakaros ne pārāk.
Link3 raksta|ir doma

[23. Sep 2014|11:37]

virginia_rabbit
naktī Eiženam sakāpa +39 un mēs neaizbraucām ekskursijā. precīzāk, bijām jau izlēmuši tāpat nebraukt, jo jutu no skolotāju puses jau tādu kā izsmieklu, ka es atkal taisos braukt līdzi. laimīgs, harmonisks un izgulējies bērniņš dzīvo pa māju, spēlējas ar kaķi, vilkdams pa grīdu sarkanu lentīti, un es tīri normāli strādāju.
Linkir doma

[23. Sep 2014|10:42]

dooora
freespeech
Linkir doma

[23. Sep 2014|10:35]

zimbabve
[Tags|]

Nevaru beigt sajūsmināties par CrossFit vingrošanu. Prieks, ka jūt un redz rezultātu, ķermenim ļoti patīk un arī tarakānus galvā lieliski izvēdina, ja tādi tur iemetas. Tagad grupai pievienojusies viena norvēģu meitene, ar ko esam aptuveni vienā līmenī (pārējās ir sākušas atpalikt, hehē) un varam sacensties ātrumā. Tas ļoti motivē pielikt vēl papildu pūles, setā iespiest vēl pāris vingrojumus un skrienamo daļu noskriet ātrāk.

Vēl treneres ir ieviesušas jaunu mārketinga līdzekli, un treniņa vietā tagad stāv plakāts ar grupas nosaukumu un linku. Tad nu amizanti - kamēr mēs izspūrušas un sarkanas vingrojam, cilvēki nāk klāt un uzdod jautājumus par to, ko darām, bet parunāt ta nevar, jo elpas īsti nav, hehe. Un vēl ļoti gribētos atsākt skriešanu un paskatīties, kā tagad ir ar ātrumu un izturību. Nekad neesmu bijis gargabalnieks, bet pēc CrossFita ieviešanas vajadzētu iet labāk. Gribētos virzīties uz 10k, bet iesākumā varētu arī smuku 5k rezultātu dabūt.

Tagad jāievieš sporta drēbes rudens/ziemas sezonai, tik nevar saprast, ko īsti vajag. Garās skrienambikses jau ir, laikam vajadzētu cimdiņus un cepuri brīdim pēc treniņa, vairākus slāņus augšdaļai, lai var ieviest sīpoliņa metodi. Turp un atpakaļ ap 7km braucu ar riteni, un vējā jau tagad ir par vēsu. Sportiskie cibiņi, vai jums ir kādi īpaši ieteikumi augšdaļai? Ar termoveļu būtu pa karstu, bet laikam vajag kaut kādus garroku kreklus un vēju aizturošu jaku, ne?
Link26 raksta|ir doma

[23. Sep 2014|10:01]

morloku_karalis
biju izdomājis ielikt bildi, kurā policisti arestē ledus lāci, bet tad es sev teicu "jā, visus totāli interesē kā kaut kādā amerikā kaut kādi šādi tādi liek rokudzelžus kaut kādam" un izlēmu ielikt šo, bet iemesla īsti nav arī tam.

Link5 raksta|ir doma

dizaina ziņas [23. Sep 2014|09:24]

helvetica
Kas tās tādas par jaunajām pieturvietu nojumītēm? što za projekt? Kto afftar? Jo izskatās, protams, 'futūristiski', bet ir tik briesmīgi nepraktiski! Soliņš uztaisīts, šķiet, lai bomži nevarētu gulēt virsū, attiecīgi, nav arī pārāk ērti sēdēt, tā teikt - puspietupienā, balstoties uz kājām, lai pakaļa neslīdētu nost; kā arī izmērs - pilsētas centrā uzlikt solu pustorai mammīgai tantei vai divarpus skalīgiem onkām. un jumtiņš, kas pacelts leņķī - drošvien, lai sniegs pats šļūc ziemā nost - kamēr sānu malu augšējās šķautnes nav nekādā leņķī, bet ir šķirbā; jau gara acīm redzu, ka vējainos lietainos rudeņos un vējainās sniegotās ziemās nesīs visu to žļurgu iekšā; baigā jēga no tādas "nojumes".

kā arī Rīgas uzraksta pūristi - vai esat redzējuši pie Zinātņu akadēmijas uzlikto "vides objektu"? hehehē. Rīgas uzraksts mēroga modelītī, uz 'i' zilibalta sirsniņa.
Link8 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]