friends [entries|archive|friends|userinfo]
dekaels

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[22. Aug 2017|00:30]

rasbainieks
šis ir rēcīgi
poldi uzmetis lūpu uz breitbārtu, un ir par ko
http://www.bbc.com/sport/football/41003699
Link1 raksta|ir doma

[21. Aug 2017|19:52]

virginia_rabbit
[Tags|, , ]

braucām uz kapiem spārdīt bumbu, laist ar pulti vadāmo mašīnu un skrituļot, bet pēkšņi no zilām debesīm sāka līt. mēs atdevām Eiženu ar visu pulti un mašīnu Reinim, un ar jaunāko bērnu, kurš mīl ēdienu, aizgājām uz kafejnīcu. neatceros, kad pēdējo reizi biju kafejnīcā, nejūtoties nožēlojami un pat baudot ēdienu. varbūt Briselē, kad bija parādījusies nauda. bet ne ar Ingmāru, jo viņš jau parasti tad pieska'tija bērnu, ja es gāju uz restorānu.
Simonam nav jālūdzas pagaršot - viņš pats stiepjas pretī ēdienam un ēd gan terijaki gaļu, gan zaļas pupiņas un gaileni, tomātu, karamelizētu sīpolu, zupu. vienkārši sēž kā ķipis vismaz 10 min un ēd. protams, pirms tam paskraidījis pa āra terasi, paspēlējies ar pieejamajām mantām, paskatījies multnes, bet ēd. nevis ar asarām acīs piekrīt apēst dažus frī.
Linkir doma

love each other undyingly [21. Aug 2017|16:01]

neoplasm
[Garastāvoklis: |piepūšu sevi apukaļ]
[Mūzika |kuššš]

vakardien pirmoreiz mūžā biju īstās indiešu kāzās, līdz ar ko šodien diemžēl nevarēju aiziet uz darbu. īsāk sakot, tāda glamūra vēl nekad nebiju redzējusi. darbakolēģis rō bija uzaicinājis visu nodaļu, piepisāmies vienkārši spektakulāri. laulību ceremōnija bija gara un nesaprotama. pie brokastīm ar šeiniju ķiķējām, ka nevar saprast, kura no klātesošajām dāmām ir līgava, jo praktiski visas izskatījās pēc diskōbumbām - visi tie krāšņie sari un to nenormāli skaistās nēsātājas. ceremōnijas sākumā tomēr noskaidrojās, kura ir līgava - viņa ienāca spilgti sarkanā un zeltainā sari, tikpat spilgtu lūpukrāsu un zeltainām rotām no deguna līdz ausij. rō mugurā bija kaut kas neticams un neaprakstāms un galvā sarkans turbāns, no kura priekšpusē karājās pērļu virtenes, kas slēpa viņa seju. pie jostas viņam bija zelta zobens zelta makstī. man priekšā sēdēja indiešu kundzīte oranžā sari, ap plecu apmetusi tumžili zeltainu villaini auseklīšu rakstā :) viss pēc jau ir diezgan miglā tīts, jo alkohōls bija neierobežotā daudzumā. atceros, ka pie bāra man iedeva trīs glāzes prosekō, kuras es 10 sekundes vēlāk uzgāzu sev virsū. kleitas krāsa bija tam ideāli piemērota un principā tas bija patīkami atvēsinoši. aizgāju atkal uz bāru un viņi piedāvāja pienest tās prosekō glāzes man pie galda, bet atnesa pilnas glāzes un vēl pilnu pudeli. viesu bija ap 400, pilnīgs bardaks, bet arī ļoti skaisti un interesanti. pēc pāris dančiem atklāju, ka uz spoguļ-dānsflōra brīnišķīgi redzamas gan manas, gan arī keitas apenes. visām pārējām dāmām bija vai nu garie sari vai garās vakarkleitas un tik apkaunojoši momenti līdz ar to izpalika, lai gan pēc pusspaiņa prosekō arī mani tas vairs pārāk nesatrauca.

pīpētavā man piepisās viens reti pretīgs tips of the classic type of douchebaggery that transcends all races - ar pārlieki atpogātu kreklu, zelta ķēdi un zelta riņķi ausī. no sākuma šeinijam stāstīja, ka "ājā, latvija, zinu tādu", jo viņš jau ar visām tur esot gulējis, protams. kad noķēra mani vienu pašu, tad darīja man zināmu, ka "i want to take you out some time". vairākas reizes viņam pieklājīgi atteicu, līdz ar ko viņš sajuta vajadzību man paskaidrot, ka ne jau uz randiņu, bet vienkārši nopisties, ja tas man būtu pieņemamāk. saņēmis kārtējo atteikumu, viņš, protams, pajautāja, vai gadienā neesmu lesbiete. jo tik skaista un single, tāds kā vīlies, ka pat viņa nauda mani neimpresē. 47 gadi, 2 dēli, kam 15 un 17 gadu, 2 gadus šķīries, intereses: narkōtikas [kokaīns! tikai pats vislabākais!] un ballītes [visu laiku! non-stop!]. iekšēji uz maiņām smējos un vēmu. don't hesitate, dude, kill yourself now.

kāzas bija birmingemā, motociklu muzejā. atpakaļceļā visi gulēja, izņemot taksistu un mani. kad izkāpām mūsu miestā, visi paklīda un es dabūju stiept toniju kalnā, jo viņš murmulēja kaut ko par braukšanu ar mašīnu, lai arī nevarēja pat paiet. tonijs piekrita braukt ar tramvaju tikai tad, ja mēs iesim sadevušies rokās, kas ir viens no viņa stulbajiem, bet nevainīgajiem jokiem, bet, hare rāma, paspēju izrauties no viņa ķetnas taisni momentā, kad uz mūsu pusi rāpoja sadzērusies priekšniece, kura pēc tam vēl minūtes 5 karājās tonijam kaklā. pieskrēja arī šeinijs, lai arī sen bija atvadījies un itkā aizgājis, bet beigās palīdzēja man ielādēt toniju tramvajā. un uz atvadām neveikli palūdza apskāvienu.

šodien bezkaunīgi aizrakstīju uz darbu, ka nebūšu, jo vienkārši nevaru, visi bija ļoti saprotoši. māja ir tukša un klusa, un man ir neierobežots daudzums serjālu. top of the lake ir depresīvi brīnišķīgs un skaists, kā jau jaunzēlande, ideāli piemērots paģirainai pirmdienai, kas alsō iekritusi par mēnešreižu pirmo dienu, kad segapakša ir viss, ko vēlamies. kad pārnāks kriss, es ieiešu dušā un iešu uz jōgu, lai varētu turpināt ne ar vienu nesarunāties.
Link15 raksta|ir doma

[21. Aug 2017|17:37]

artis
the truth is a terrible thing but not compared to falsehood
Link1 raksta|ir doma

[21. Aug 2017|18:07]

bozena
Man ir atvaļinājums, Dārgo Dakter un Mīļo Garkājtētiņ! Šodien es piebeidzu krāsot vasarsmājas guļamistabas notecējušos griestus. Griesti notecēja, būsim atklāti, pirms gadiem pieciem. Vēl es biju uzkāpusi uz jumta apsekot jumta stāvokli. Jumta stāvoklis ir tāds, ka jāpērk substance vārdā Bitumena Mastika un jādarvo. Man vispār bail kāpt uz jumta. Īpaši kāpt lejā bail. Es spiedzelēju un īdu, kad jākāpj lejā. Vēl man šodien papus rādīja, kā jātīra skurstenis. Es arī dabūju nedaudz patīrīt. Pirmo reizi mūžā. Papus arī bija uzkāpis uz jumta, kā tad citādi viņas varētu man parādīt, kā tīra skursteni. Papum ir astoņdesmit astoņi gadi, un vēl vēzis, tāpēc viņš grib parādīt visādas tādas lietas.
Skursteni ir ļoti svarīgi iztīrīt, citādi skurstenī var aizdegties sodrēji.
Vēl mums jākrāso mājas koka daļas un jāslej jauna siltumnīca, bet par to es domāšu rīt.
Tagad mēs ar Jaunkundzi sēžam lievenī saulē, un ir mierīgi un labi.
Link5 raksta|ir doma

[21. Aug 2017|11:36]

krii
Pareklamēšu šeit, jo viņu FB lapa ir diezgan nepārskatāma.
Tātad Sv. Pāvila baznīcā līdz 6. septembrim svētdienās 14:00 un trešdienās 19:00 notiek brīnišķīgi ērģeļmūzikas koncerti. Ieeja par ziedojumiem. Iesaku visiem.:)
Link3 raksta|ir doma

[21. Aug 2017|10:18]

rasbainieks
[Tags|]

te dienās tāda hohma gadījās
es jau biju veiksmīgi aizmirsusi, ka kopš pēdējās mana žurnāla izvazāšanas pa cehu/delfiem te stāv atslēgti anončiku komentāri
(dārgie anončiki, paldies sakiet tik ļoti zolīdajiem kungiem no ceha)
bet ir cilvēki, kurus tas neattur, un viņi ar mani parunāties dodas mana dzīvesbiedra cibā, un nevis vienkārši mana dzīvesbiedra cibā, bet pie gadu pusotru veciem ierakstiem
[šeit ievietojam castle.gif]
jāteic, dzīve bez anončikiem ir patīkama un plūst kā rāma upe
un kā jums šķiet? vai būtu laiks anončikiem atkal te nākt un diet?

Poll #21056
Open to: All, results viewable to: All

anončikiem būt?

View Answers

būt
6 (25.0%)

nebūt
18 (75.0%)

Link17 raksta|ir doma

[21. Aug 2017|10:29]

honeybee
Tātad.
Worldcon bija fucking awesome. Milzīgi cilvēku bari, un katru stundu kādas 6-7 lietas, kas notiek, no kurām parasti gribas vismaz 2. Un turklāt tur bija viss, nu, t.i., tu vari iet uz lekciju, kurā četras dažādas transpersonas (t.i., ja pareizi atceros, patiešām dažādas, jo "nu kā, trans- taču nozīmē operāciju, citādi nekā nav") stāsta par to, kā rakstīt YA gabalus un "beidziet tak vienreiz ar to gender disphoria" (kas būtu bijusi arī mana kļūda, rakstot par klasisku transpersonu) vai uz lekciju par marsa terraformēšanu, vai (kā ļoti bieži izvēlējos es) vienkārši ieblandīties kaut kur un ļaut sevi pārsteigt (šādā veidā es paklausījos normālu tuvo austrumu diršanos par fantasy tropiem un uzzināju, ka Oktāvija Batlere ir kaut kas tāds, ko man būtu točna jāzina, nu paskatieties kaut vai uz šo aprakstu: "Butler followed Clay's Ark with the critically acclaimed short story "Bloodchild" (1984). Set on an alien planet, it depicts the complex relationship between human refugees and the insect-like aliens who keep them in a preserve to protect them, but also to use them as hosts for breeding their young. Sometimes called Butler's "pregnant man story," "Bloodchild" won the Nebula, Hugo, and Locus Awards, and the Science Fiction Chronicle Reader Award.")
Bērni bija fucking awesome, gan Džonatans, kuram ēst nedod, tikai pastaigāt pa lekcijām (nu tā, ka man tiešām nav skaidrs, ko un kad viņš ēda, jo jāstaigā taču pa lekcijām), gan Lia, kas pārmaiņus nodarbojās ar crafts un rūpējās par Stellu, gan Stella, kas dauzījās kā viens zvērs un vienlaikus brīnišķīgi turējās
Teamwork arī bija brīniškīgs
Ajmīn aizbraukt ellē ratā uz Somiju ar visiem bērniem, nenormāli nogurt, bet vienlaikus respektēt otra cilvēka dīvainības un vajadzības, ne reizi nesakasīties, ne reizi neprasīt no otra to, ko otrs nevar sniegt
(Un tad aizbraukt mājās, pagulēt uz momentā sakasīties par feminismu vai par ko nu mēs tur parasti kasāmies)
Link9 raksta|ir doma

[21. Aug 2017|07:25]

chimera
aknīstes novada vēstis pilnas ar domes lēmumiem piešķirt dažādus pabalstus, līdzjūtības apliecinājumiem un pārdodamiem/izsolāmiem nekustamiem īpašumiem par tādu cenu, ka aš gribas kādu nopirkt tāpat vien, tik ko ar tādu darīs. bet viss nav tik slikti. ir dzimis arī kāds bērns, kuru sac imanuīls vai imanuīla, pēc akuzatīva nevar saprast.
Linkir doma

[20. Aug 2017|23:42]

virginia_rabbit
[Tags|]

Link1 raksta|ir doma

[20. Aug 2017|23:27]

rasbainieks
[Tags|, ]

kaķu ziņās te iet tā, ka vakar notika tas – pūce uzkāpa uz virtuves palodzes
ilgi sēdēja un saspringti skatījās, saņemšanās bija acīmredzama, tad izdvesa tiešām garu un tiešām apņēmīgu kaujas saucienu un augšā bija
nebūs vairs boldrikam iecienītās gulēšanas uz palodzes pie atvērta loga ar izkārtu elkonīti come here often
un arī virsmu skaits, kur viņš var mierīgi pagulēt tā, lai mazais bandīts viņam liktu svētu mieru, strauji sarūk
pūce vairs neizskatās pēc kaķēna, nu jau izskatās pēc kaķa, tikai maziņa
Linkir doma

Cilvēks dispensers [20. Aug 2017|22:41]

virginia_rabbit


Link1 raksta|ir doma

[20. Aug 2017|21:47]

virginia_rabbit
[Tags|, ]

Eižena svinības bija diezgan epic, bet man episkākais brīdis bija, kad, beržot piepūšamo pili, pamanīju, ka Simoniņš ir jau uz kraujas malas, lai iekristu Zunda kanālā.E: viss bija baigi labi, bet nekas nebija tā, kā es gribēju.

Oh, well!
Link13 raksta|ir doma

runā kubriks, nummurs aizkrāšņots [20. Aug 2017|20:42]

dooora
man ir jauna atkarība. šūpeļtīkls.
jūs mani no intranetiem brīdinājāt…
turpmāk es tikai šūpēšos.
Linkir doma

[20. Aug 2017|17:16]

mazeltov
Mūsmājās šodien gan es, gan beļģiete gatavojam rosolu (pseido gan, jo skābētus gurķus un "doktordesu" te nevar atrast).

AH gan pārdod kaut kādus pre-made russian salad, bet tie ir totāli neēdami - viss samalts putrā, kas noslīcināta negaršīgā majonēzē un ar kaut kādu etiķīgu piegrašu.

Jā, auksto zupu un rosolu tagad gatavo arī kādā tālā Kanādas ciemā.

Principā, esmu aukstās zupas un rosola vēstniece ārvalstīs.

Ā, un es tak pat vienreiz mūžā esmu cepusi pīrāgus (tā, ka no a-z) un arī - tikai Kanādā. Jo mājās jau vienmēr izcepa mamma vai vecāmamma.
Linkir doma

[20. Aug 2017|16:10]

mazeltov
Drīz jābrauc ciemos pie draudzenes, kurai ir trīs sīči un, kā jau parasti, gribas kaut ko aizvest dāvanā.

Neko jau briesmīgi īpašu, tikai kaut kādus tur krutākus flõmīšus, 2 matu sprādzes, nomazgājamos tetovējumu loksni un kaut kādu tur arts & crafts uzlīmju grāmatu - 27 eiro.

Tajā pat dienā pirku sev pretbērnu šaibas sešiem mēnešiem - kopā 19.50 eiro.

Mjā.
Link4 raksta|ir doma

[20. Aug 2017|09:47]

anonymous
Kā jau ne reizi vien esmu pārliecinājies, sapņos telefona kamera nedarbojas. Tu spied to pogu, it kā viss ekrānā redzamais fotografējas, bet pie bildēm nekas nesaglabājas. Tāpēc arī neko nespēju jums parādīt. Piemēram, mūsu pašu jūru, kas laikam no kaut kādām aļģēm bija kļuvusi sarkanīgi rozā. Vai paceļamo tiltu pār Daugavu, kas celties sāka ar visiem uz tā esošajiem cilvēkiem. Un oranžos miglas mākoņus virs upes. Vai braucienu ar kuģīti pa to pašu sarkanīgo jūru - to gan laikam nebūtu bijis jēgas fočēt vai filmēt, jo jau sapņojot pamanīju, ka tā aina ir montēta: apkārt redzamā ainava izskatījās kā filmēta vienā dienā, bet paši kuģītī sēdētāji – citā laikā un citā paņēmienā.
Link1 raksta|ir doma

LG [20. Aug 2017|03:57]

garamgajejs
https://youtu.be/rWGk6j3ypdo
Linkir doma

[20. Aug 2017|00:51]

virginia_rabbit
[Tags|]

spilvens filmu skatīšanai un pilnvertīgai audio pieredzei

Linkir doma

[19. Aug 2017|23:19]

mindbound
[Tags|, , , , , , ]
[Garastāvoklis: |awake]
[Mūzika |Desiderii Marginis - Behind The Canvas Of Time: The Sleep Of Reason Produces Monsters]

Vajadzētu atsākt foldot. Nav darīts aptuveni gadu.
Link5 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]