friends [entries|archive|friends|userinfo]
reliģiskais moments

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jul. 4th, 2022|12:41 am]

virginia_rabbit
link2 comments|post comment

piezīmes no Amerikas [Jul. 3rd, 2022|12:27 pm]

inese_tk
[Tags|]

Joprojām neesmu redzējusi nevienu amerikāņu kaķi. Ne stray, ne mājas. Lai gan vienu dienu nācu kādus 6 km kājām no Komo ezera caur dzīvojamajiem rajoniem. Bet ir daudz trušu, vāveru un burunduku.
link4 comments|post comment

Piezīmes no Amerikas [Jul. 2nd, 2022|06:06 pm]

inese_tk
[Tags|]

Vēl es tiešām nesaprotu amerikāņu brīvības koncepciju. Jautāju vietējiem kā var nebūt tehniskās apskates mašīnām - jo tas ierobežojot brīvību - mana mašīna, pats saprotu vai var ar tādu braukt vai nevar. Uz jautājumu, kas tā par brīvību iet pa ielu un tapt nolūzuša riteņa nosistam - neatbild. Mašīnas nedrīkst aiztikt (tas gan dažādos štatos ir atšķirīgi), bet tavu ķermeni var ierobežot. Un ieroči - vakar ziņās stāstīja, ka braucot uz domestic violence izsaukumu nošauti 2 policisti un vēl vairāki ievainoti. Minēja arī, ka pagājšgad šāda veida izsaukumos cietuši gandrīz 200 policisti (no šaujamieročiem). Tātad ir brīvība iegādāties ieroci un būt vardarbīgam pret savu ģimeni, skolasbiedriem un policistiem, bet nav brīvība veikt abortu ne izvarošanas, ne incesta, ne vienkārši nevēlamas grūtniecības upuriem. Es gan atrodos štatā, kurā vismaz pagaidām, ar abortu brīvību viss labi. Starp citu ir teorija, ka Minesotā vispār sociālā aizsargātība ir labākā līmenī (un attiecīgi arī lielāki ar to saistītie nodokļi), jo te vēsturiski ir bijuši daudz ieceļotāji no Skandināvijas.
link3 comments|post comment

Piezīmes no Amerikas [Jul. 2nd, 2022|05:37 pm]

inese_tk
[Tags|]
[mood |gaidu, kad Amanda pagulēs]
[mirkļa teksts |Kondicionieris]

* par to briesmīgo amerikāņu kafiju - tā tiešām ir šļura ar kafijas garšu, ko pat visādā ziņā cienījamos iestādījumos vienkārši ielej no termosa. Esam atradušas pāris kafenes ar īstu kafiju, bet nav lēti un strādā līdz trijiem. Blakus viesnīcai ir liela itāļu vieta - restorāns, bistro, veikals un kūciņotava. Noskatījos, ka tur ir pieklājīgs kafijas automāts, pasūtīju kafiju - dabūju no termosiņa.
* Šajā un vēl dažās pilsētās ir ļoti sirreāls veids, kā pārvietoties pa dauntaunu - skyway. Tas ir tuneļu tīkls, kas savieno visādas augstceltnes un ir publiski pieejams. Tur var noiet vairākus kilometrus ejot no biroja èkas uz banku uz fitnesa klubu uz veikalu uz nesaprotamām tukšām hallēm uz viesnīcām uz muzeju uz teātri uz vēlnezinkurieni. Izej pa stiklotu koridoriņu un nomainās smarža, vieta, skaņu ainava, vaibs. Baigi tripīgi https://www.tripsavvy.com/st-pauls-skyway-system-2370010
* starp citu ielas un ietves tikpat bedrainas kā LV. Kad braucām busā no lidostas, kurš iet pa vienu no galvenajām Sentpolas ielām, kungs ar kuru pa ceļam tērzēju, visu laiku atvainojās par bumpy road un teica, ka jūtoties par to apkaunots
* Šodien dzirdēju Ilinoisas universitātes kori - amerikāņi bez saistības ar LV pusstundu ļoti augstā līmenī dziedāja latviski. Arī solo.
* Toties beigās uz open mic parādījās Svetlana no Liepājas (šobrīd no Mičiganas). Tas bija ļoti savādi. Ļoti krindžīgi, bet arī aizkustinoši. Viņa arī ņēma un apraudājās uz skatuves. Un dziedāja latviešu dziesmas džeza ritmos smagā krievu valodas akcentā. https://svetlanastone.com
* No rīta biju uz foršu filmu. http://valiant.lapamuzejs.lv/home-english/
* Trimdas latviešu kultūra ir ļoti jocīga un, jo tuvāk ir iespēja uz to skatīties, jo jocīgāk liekas, bet es pagaidām nemāku noformulēt konkrētāk un nezinu arī vai to vispār vajag kaut kā formulēt
* Vēl jāizcieš rītdiena un tad braucam uz laukiem. Man vispār riebjas karstumā būt pilsētā, bet te ir īpaši nogurdinoši. Daudz ātri braucošu mašīnu, pat zaļais luksofora signāls gājējiem ļoti īss. Un vai nu biroja ēkas vai dzīvojamie rajoni un gandrīz nekur, kur palikt cilvēkam
* Es vispār neesmu bailīga un parasti man ļoti patīk staigāt vienai, bet šeit brīžiem ir visai neomulīga sajūta. Domāju moš esmu vienkārši sadomājusies, bet izlasīju, ka St. Paul has a higher crime rate than the state and national averages, both in violent and property crimes.
* Rīt varbūt aizbraukšu līdz Mineapolei, tur gan nav nekas labāks kā šeit, tikai lielāks
link2 comments|post comment

Kā man gāja LAMPĀ [Jul. 3rd, 2022|12:10 am]

apolineers
Nekādā Lampā es nebiju, tikai visu laiku rukāju pa laukiem un nepīpēju jau četras dienas ko nevarētu teikt par alu un tamlīdzīgi.
Ir kaut kāds pilnīgi peak libido stāvoklis, visu laiku gribas sx un pat kaut kādi veci LTV arhīvi, kurus mamma skatās, turn up'o ar visām šitām Ilonām un Irēnām kaut kādos tur iestudējumos.
Bet LAMPA šogad reāli laba, jā, ja nu par to.
Nu, vai arī nav laba. Bet to jau pateiks laiks.
link1 comment|post comment

[Jul. 2nd, 2022|11:28 pm]

saccharomyces
man nepatīk (šis) nogurums
linkpost comment

[Jul. 2nd, 2022|09:00 pm]

pajautaa

[ulvs]
Labvakar. Vai tas ir nokaltis ceriņš? Kāds ceriņa paveids? Vai kas? Netipiskas lapas. Četras foto šeit: 
https://ibb.co/gy5nYs6
https://ibb.co/ccwLR4F
https://ibb.co/pLFWMJJ
https://ibb.co/bBBMYcX
link5 comments|post comment

[Jul. 2nd, 2022|06:58 pm]

virginia_rabbit
varētu kādu no ielām pārsaukt par Ryhannas ielu
link1 comment|post comment

[Jul. 2nd, 2022|03:12 pm]

virginia_rabbit
iespaidi no Eižena nometnes:
"mums istabiņā bija puisis, kuru meitene jau trešo reizi pamet, kaut arī viņam ir visi devītnieki"

"viena meitene iesita puisim pliķi ne par ko, bet kad viņš iesita atpakaļ, reidžoja un sūdzējās"

"viena meitene raudāja, jo viņai bija jādejo ar krievu. bet viņa vairāk raudāja par to, ka viņš ir vīrietis, nevis krievs"
linkpost comment

[Jul. 2nd, 2022|04:30 am]

zivs
Gudrāk būtu bijis tomēr paskatīties epastā jau ceturtdien, ne piespamot cibu ar alko inducētu depri un draņķi.
Padsmit stundas nogulēts kā plaušai, nu redbulli, xanax, un post-alko deprī jāmauc darbi. Nekas neder un nepatīk. Tik tukšs noskaņojums.
Dombravai savā ziņā taisnība – visi pilsētā dzīvojošie ir dzīvie miroņi, ar atsevišķiem izņēmumiem.
linkpost comment

[Jul. 1st, 2022|03:07 pm]

zivs
Bļ, lauž acis arā. Aizkarus ciet. Man patīk
linkpost comment

[Jul. 1st, 2022|02:37 pm]

zivs
Pēc lorafēmniem sākāš huiņa. Esnu nomocījies. Ir ēšanas un seksuālā apetīte un šausmīgi karsti pat plikam.
Ūdeni litriem
linkpost comment

[Jul. 1st, 2022|01:53 pm]

zivs
Kad G atnesa nevaicāto altāri, ar 0,7, ar Gotfrīdu kodām drusku jau sabēdājušies, jo alko ir pamatīgs depresants, klausījāmies Borisu Grebenščikovu, un vismaz es biju tuvu raudām. Arī Gotfrīds, daudz stiprāks cilvēks, atzina, ka nav šobrīd nekā piemērotāka.
G izcēla visu pasākumu. Tik kolosāla humora izjūta. Atnākusi, nostrādājusies visu dienu, bet visa cieņa pret svinošajiem draugiem.
linkpost comment

[Jul. 1st, 2022|01:17 pm]

zivs
Kaut kādi mietpilsoņi esot bombījuši Zemfiras pagraba studijas durvis ārā, jo naktī bija ļoti skaļa mūzika. Zemfira pofigā atvilka ar draudzeni, un neklapēja ar ausīm. "viņi nav pat mana nogriezta naga vērti" (c) Feita

Lāčplēsielā, burvīgi 10 gadi ar G (ir daudz vairāk, bet tie nebija burvīgi), kaimiņiem neklājās, bet nebombīja. Vasarā izņemti visi logu rāmji, trīs viru logam, un stereo uz max, naktīs, dienās.
Ieliktu bildi, kā ar Londonas profesoru Gotfrīdu atlaidām, smēķējot kalijānu, kaut nekad nav paticis to želeju smēķēt – G patika vilkt lietas mājās, un tad jau arī kalijānu. Gandrīz pliki, smejoties, rubījoties ārā pie 30 Celsijā, bet no dox for friends.
Bija ienācis draugs, tas, kurš vēlāk nojūdzās ar skābi, un izveidoja brīnišķīgu fotosesiju. Reāli labi sanāca mūs atspoguļot.
linkpost comment

[Jul. 1st, 2022|01:07 pm]

zivs
Nē, nafig, vēl divus lorafēnus. Sakrīt ar beibes angļu vārdu.
linkpost comment

[Jul. 1st, 2022|12:45 pm]

zivs
Man bija divi, viens laikam zudis, nevaru atrast, leģendāri t-krekli.
Zudušo valkāju gadus 10. Atlika vien uzvilkt vāji saskatāmu USA skolas reklāmu "Winners don't use drogs" ar lauvas portretu, un droga lidoja tieši rokās, ir nauda vai nav. Max apsišanās ar to kreklu vienmēr. Tikai uzvelc.
Otrs vēl ir. Tas ir roku griešanas un puspašenes krekls. Brīnos, ka nav traipu. Noliets ar asinīm, citrreiz ar melnu šļuru, ar ko mani mediķi skaloja, pirms vest uz slimnīcu.
Vesels xanax, bet nevaru izrubīties, viņš vēl tikai kūst uz mēles. Es neko neko negribu, tikai nekad nepamosties. Miedzenes nē, manī tāda Zemfira, ka mirt negribu.

Mitsubishi krekliņam bija īsa dzīve. Klubi, dejas, meibī gads.
linkpost comment

[Jul. 1st, 2022|11:38 am]

zivs
G ir tik ļoti stipra kā Zemfira, tik neaizsniedz, jo laukus no meitenes nevar aizvest. I tried hard for years. Tieši neesmu teicis, jo labākais draugs ever, viņa tāpat visu rubī. Esmu tikai ļoti atklāti teicis, ka viņā ir tāds spēks kā Zemfirā. Novērtēja. Visas sievietes, ko pazīstu, rubī vairāk par mani. Pat mamma, totāli slējoties durakā. Džeki, nu tā, nav daudz gudrāku par mani, vai vnk pofig, un nelielās.

Эта грустная сага никогда не закончится
Мне не надо и надо, ты - моё одиночество
Я не драматизирую, я держу тебя за руку

Случайно падали звёзды
В мои пустые карманы
И оставляли надежды
linkpost comment

[Jul. 1st, 2022|11:22 am]

zivs
L man piesējās, un es piesējos viņai. Visa Zemfira ir par viņu. Zemfira ir par mīlestību, kādu mana deformētā dvēsele vnk nespēj piedzīvot. Tas ir par maz, arī 2019 lupatās sagrieztās rokas, no kurām notašķīto t-kreklu G whatsappā vnk vēma agri no rīta. Vajag lai pat nevaru izdzīvot. Kam to vajag? L mierīgajai un dziļajai mīlestībai nē

Ja kāds netic, tad labi, ka ir reliģija. Man nav daudz jādomā, vnk pārsvempties tam sūda betonam. Es spētu pat lekt, pēdējo reizi dzīvē. Es vnk baidos, to nepiedos, jo tas ir pašlepnums.
linkpost comment

[Jul. 1st, 2022|11:10 am]

zivs
L, es tev uzticos, es tev atdošu visas savas diesmas. Man tādu nav, un manis nav
linkpost comment

[Jul. 1st, 2022|10:41 am]

zivs
Normāls psc. Laika skala nepastāv. Tikko vēl bija 1o vakarā. Nerubīju kā plkst griežas
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]