Telpas · elpa

teksti · kalendārs · lasu šos · Antiņš

* * *
labāk
labāk kaut kas nekā nekas?
labāk draņķis nekā nekas?
Nē!

Kāds var palīdzēt? Pirms "nekas" ir jāliek komats?

tagad skan:
HDD laptopā un basi no nezkādas mūzikas stāvu augstāk
* * *
mežs
gribēju kaut ko nopietnu, bet .. ai.. šaize vispār.. lai iet beidzot diena, kad pēdējoreiz biju mežā.



te bik vairāk )
tagad skan:
PJ Harvey - Shame (vairākreizpēckārt')
* * *
ak jā sapnis
Šo aizmirsu uzrakstīt, bet sapni nebiju aizmirsis.
Tas bija jaunākais, jo pēc tā pamodos.

Dinamo uzvarējam, es arī laikam spēlēju. Bet tas viss bija ļoti īsi. Tūlīt pat vajadzēja spēlēt basketbolu. Bet tur pretī lieli tumšādainie, nu tādi milži, bet es pavisam maziņš, kā piecgadīgs puišlis. Tā arī nesanāca spēlēt, jo mums visiem (vēl kaut kādi no malas) vajadzēja rādīt teātri. It kā kaut kāda vasaras nometne. Skatītāju nav. Vien jau sadalījušies grupiņās, sagatavojuši priekšnesumus. To visu vada kāda pazīstama meitene, nevienu citu sapnī nepazinu. Viņa ļoti pozitīva, smaida tik ļoti, kā neviens normālos apstākļos nedara. Cenšas mani iesaistīt, daudz ar mani runā. Visi parāda priekšnesumus, tā meitene arī, sagatavojusi pat tērpus kkādus jocīgus.
Bet man nekā nav. Varētu improvizēt, bet ko? Pat milzu basketbolisti parādījuši kko sapņa vajadzībām sakarīgu. Garu pat nevajag, nevienam pat par pusminūti nebij garāks. Bet tādēļ jau vajag ko īpašu, tā domāju. Tikai es un vēl kāda klusa meitene nav rādījusi priekšnesumu. Mums jārāda kopā. Nu bet tā būs izgāšanās, kā var improvizēt ar kādu, ko nemaz nepazīsti un redzi, ka šī vispār ir nemanāma, varbūt tādēļ. Un tā supersmaidīgā meitene tik iedrošina un iedrošina. Nespēju izturēt, ka es neko neprotu izdomāt - modos... Pusnomodā vēl mēģināju, ko izdomāt. Ko, piemēram, es esmu lidmašīna, viņa mani nošaus un mēs tēlosim, ka esam pilots, kas laižas lejā ar izpletni? Drausmīgi nejēdzīgi. Biju jau laikam pamodies, kad vēl turpināju prātot, ko varētu rādīt.

* * *
sapņi un zemapziņa
Apziņa, zemapziņa.. Iepriecina tas, ka par spīti manām slimajām, kaitīgajām domām, sapņos ļoti reti izpaužas biedējošas ainas. Nesen iedomājos, ka es apziņā jau esmu paspējis visu slikto izmurgot, tādēļ miegam nekā neatliek. Satraucoši sapņi (daudzus no tiem es dēvēju par action sapņiem, jo atgādina filmu sižetu, pārspēj jebkuru filmu, kas taisīta kaut vai 4D) gadās, bet tikai vienreiz bijis sapnis, kas man patiešām riebās un nobiedēja. To nemūžam nestāstīšu. Ir vēl bijuši arī citi, kas neiepriecina, jo tos tak mana zemapziņa radījusi (tas nozīmē - es radīju).

Tad nu dienas laikā atcerējos nedaudz no iepriekšējās nakts (vai šā rīta) sapņiem.
Vispirms atcerējos, ka man izkrita 2 zobi. Sākumā jutu, ka kustas, varbūt pat nedaudz sāpēja. Nedaudz pakustināju un izrāvu. Tad sapēja vairāk. Un skatījos spogulī. Tūlīt pat izrāvu vēl vienu. Turpat bija kāds, ko pazīstu, neatceros gan, kas tieši. Viņ(??) rādīju savus izretinātos zobus.
Iepriekš man tikai dažas reizes sapņos bija izkritis zobs.. Precīzāk - nokritis mans vienīgais mākslīgais zobs (tam izskaidrojums - bailes, ka patiešām izkrīt). Iespējams 1x man sapnī nolūza īstais zobs. Šoreiz zobiem palīdzēju izkrist  žokļa kreisajā pusē. Šaubīgi, bet tomēr 51:49 par labu apakšējai zobu rindai. Zobi nebija blakus, šķiet, starp tukšumiem bija viens vesels zobs. Zinu, kāds skaidrojums zobu izkrišanai, izraušanai sapņos. Un šis ir vienīgais, kam ticu un no kā baidos, jo ir novērots, ka piepildās. Brr..

Pirms kādas pusstundas atcerējos ko citu no pēdējās miega reizes sapņiem. Redzēju ziemeļblāzmu, dzīvē nekad neesmu redzējis, tikai video un foto. Bija tāda bāla, vāja, bet gandrīz pa visu debesjumu. Bija ziema, blakus vēl vismaz 1 cilvēks, maksimums - 3. Šķiet, iznācām no meža. Tad nebija ziema. Ak.. tagad sajūtu - bija tīkams un interesants sapnis.


tagad skan:
daudz (PJ Harvey, Machine Head, Skyforger, Silverchair)
* * *
zīmes
Šodien redzēju zīmi
sajutu zīmi
ar mani notika zīme
.
Kādu laiku zīmes nerādījās. Ja bija
(tikko mēģināju no monitora nokasīt punktu, to pašu, kas 2 rindiņas augstāk)
Tik spēcīga (zīmīga, pārliecinoša) zīme nav bijusi ilgu laiku. 
Šodien arī saredzēju nedaudz vairāk no manu zīmju būtības. Tās nerāda virzienu. Tās atgādina par sekām, attēlo tās - pagājušas, notiekošās vai iespējamās, vai varbūt neizbēgamās. Zīmes nesaka, kas pareizs, labs vai slikts. 


Un tagad par ko citu.
Izaicinājums ir ne tikai saprast zīmes, bet arī atsiet mezglu skatoties tā spoguļattēlā :D izjutu vajadzību pēc gariem nagiem.

Tags: ,
sajūtas:
sick sick
tagad skan:
Jonny Cash (pa vienai dzēšu ārā no kompja)
* * *
melnbaltās filmas krāsainais troksnis
* * *
Marc Chagall
Self-Portrait with Seven Digits.


vakar tiku līdz šim
* * *
The New Age is coming


Pirms



Foto: Anna Maskava

tagad skan:
Rotting Christ - Keravnos Kivernitos
* * *
neliels prieciņš
sen sen man ļoti iepatikās šis attēls, bet nezināju, kas autors.. Un tikko atradu, paldies vairāku apstākļu sakritībai (tai skaitā arī ZPD rakstīšana, vai pat tā nerakstīšana)
Giuseppe Arcimboldo


Tā nav oriģinālās gleznas reprodukcija laikam. Te mākslinieka darbu oficiālā web adrese


* * *
ceļš
ceļš uz ārprātu

mēģinu tulkot, vizuāli nespēju uztvert krievu valodu
"Задача фотохудожника заключается здесь в том, чтобы привлечь внимание зрителя с помощью цвета, броских форм или какого – то другого неожиданного приема."
bet *ausīm* vienmēr tīkama ir jebkura literāra valoda. lasiet vairāk

paralēli tam
aplausi nebeidz sākties - ko tas nozīmē?!? (brālēns gala sākumam?)

.
iesākumā bija haoss
lai tas arī paliek iesākumam

bet manā sākumā nebija haosa
vien brīnumaina precizitāte
cilvēka prātam (vēl) netverama

lai sākas haoss
pēc sprādziena būs kārtība
starp haosu un mieru
būs viena dzīve
* * *
bvujtnt
1993. gada aprīlī Mērsraga "Jaunpārupjos".
Vecvecāki. Bērni un mazbērni. Tagad esam ~ 3x vairāk. Mani varat atrast? ja neatrodi, tad te lielāka

Šī fotogrāfija vienmēr izraisījusi 2 lielus "jautājumus"... Vienu šoreiz neatklāšu. Otrs skar fotogrāfa darbu.
Pēc Rolāna Barta teorijas par punctum (domāju, ka vismaz divi no jums zin, kas tas tāds) skatoties, šajā attēlā redzu sev vairākus tādus. Daudz cilvēku un tādā garā...


* * *
gribēju kaut ko teikt... rakstīt

nav ko rakstīt
pārāk daudz

* * *
laiks
Taisnība, pareizi bija darīts
ka laivā vienu nevilka
Tikai savējiem un tiem
kas vienmēr būs sveši
lai tiek roka dota
* * *
CE
Angļu valodas, latviešu valodas un literatūras CE papīri bija nepieciešami. Bet nepalīdzēja.
Un tā iedomājos, ka vēstures eksāmenu, kuru no brīvas gribas izvēlējos, pielietot vēl neesmu mēģinājis. C līmenis mani nemaz neiepriecina, lielas vērtības arī nav.
* * *
mūzika
PJ Harvey - Shame

tagad skan:
PJ Harvey - Shame
* * *

Previous · Next