hipopotama pieraksti

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
bija jau paredzams - muusu shtataa shajaa maaciibu gadaa skolas valjaa vairs nebuus

bija jau paredzams 2 - saldeetavas nebuus
 • Es joprojām ceru, ka pie mums vismaz bērnudārzus normāli vasarā atvērs un būs arī kaut cik droši tos bērnus tur vest... A tā līdz maija vidum stabili nekas te nebūs, visticamāk jau tomēr, ka ilgāk.
  • Mūsējais dārziņš karantīnā, pēc nepilnām divām nedēļām atvērsies, tikai diez uz cik ilgu laiku.
  • Jaaaa, par vasaru vispār nav sapratnes.
   Mana darbavieta gan tagad piedāvā 3mēn atvaļinājumu, ja ir bērni un nav kur viņus likt. Bet nu - tas laiks neieskaitās bonusos + karjeras izaugsme droši vien bremzējas (es tā kā mazliet ceru uz paaugstinājumu, lai gan realitātē nevajadzētu). +, ja paņemu atvaļumu tagad, augustā diez vai varētu uz Latviju. Lai gan augustā droši vien tāpat uz Latviju nesanāktu :(
 • Jūtu līdzi no sirc - kā vien izolēts divbērnu vecāks var just līdzi trīsbērnniekam
 • Kā jums tiek organizētas attālinātās mācības?
  • pagaidaam ir visaadi materiaali un "dariet, cik speejat, paaraak nestresojat"
   Shobriid ir pavasara briivlaiks, bet peec tam nedeelju skolotaaji maaciishoties un plaanoshot, un tad saaksies taalmaaciiba, pirmskolai apmaaciibas reekjina uz 1-1:15h dienaa, 2.klasei nedaudz vairaak. Vinji uzreiz nemetaas maaciit, jo cereeja, ka veel buus valjaa un vnk pagarinaas gadu (sheit vienmeer pagarina gadu, lai atskaitiitos par aarkaartas briivdienaam, piemeeram, sniega deelj). Liidz shim vinji vairaak iespringa par pamatvajadziibu nodroshinaashanu: visi beerni var pretendeet uz briiveedienu (brokastis, pusdienas, vakarinjas), ko izsniedz noteiktaas skolaas un laikaa. Kam nebija, sagaadaaja datorus. Tagad domaas par maaciibaam.

   Mees pa maajaam kopsh 12.marta.
Powered by Sviesta Ciba