... [entries|archive|friends|userinfo]
...

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Latest Lapas karte Update ]

[24. Okt 2014|19:10]
Man vienkārši pietrūkst laika visam. Nu nevaru es uztaisīt kārtīgas pusdienas, izvest bērnu ārā, vēl izdarīt tūkstots sīkumus vienā dienā, tāpat paliek daudz kas nedarīts, pie tam, ap septiņiem jau esmu sagurusi un neko vairs īsti darīt negribas. Dienās, kad V. dodas mazos ķiparus trenēt šahu, es principā arī neko negatavoju, jo V. paēd pēc nodarbībām, bet man vienkārši nav laika neko gatavot, nu ok, reizēm es kaut ko iemetu cepeškrāsnī, reizēm palūdzu atvest kaut ko ēdamu. Toties tādās dienās kā šī, kad esmu bijusi tirgū, uzvārījusi lielo katlu ar zupu, savākusi māju, izspēlējusies ar bērnu (un nu jau viņa ļoti daudz uzmanības prasa (ok, šodien viņai jau bija arī astoņas kakas un vispābā ir no tā visa sarkans dibens, jau nedēļu viņa pietaisa autiņus vismaz trīs reizes dienā, ceru ka beidzot atnāks tie zobi un būs miers mājās)) Jā, un to zupu jau pusi katla vien jau izēdu, nu kā tādā caurā maisā. (Nu labi, reizi dienā jau sanāk kārtīgi paēst, ja nu tiešām arī sagribas, nav nekā mājās un nav laika gatavot, man ir ļoti viegli arī saģērbties un aizbraukt līdz tai pašai Spicei)
Vienvārdsakot, es šodien esmu nogurusi.
Link3 raksta|ir doma

[23. Okt 2014|13:04]
Viņa paliek vienu soli ar kāju, paliek roku uz priekšu, kaut kā jau cenšas uz priekšu tikt arī rāpus. Ļoti aktīvi trenējas bērns. Gan jau pēc nedēļas aizrāpos mans mazais pīrādziņš.
Linkir doma

[22. Okt 2014|11:33]
Vilhelmīne ir riktīga koķete. Vakar ēdām vakariņas Himalaju Āzijas virtuvē un tad nu šī kārtējo reizi izpildījās, koķetēja ar visiem, tā smējās un smaidījās, ka neviens vienaldzīgs nepalika. Kad viņai ir labs noskaņojums un ir kārtīgi pagulējusi, tad viņa liek smaidīt pilnīgi visiem apkārt.
Vēl viņai šobrīd ir tāāāda sajūsma par tēvu, kā ierauga, tā smaids līdz ausīm, sajūsmas spiedzieni pa visu māju un tad tik stāsta un stāsta viņam kaut ko. No rītiem viņai ļoti patīk arī tētuku modināt, pielien klāt, pasit ar roku pa muguru, lai mostas, kad pagriežas tēvs, tad atkal sajūsmas spiedzieni un sejas glaudīšana tētim. Vispār es ļoti priecājos, ka viņiem jau kopš dzimšanas ir tā sava īpašā saikne, jau kopš paša sākuma viņiem ir savas rotaļas, savas īpašās nodarbes. Un vēl vairāk man priecē tas, ka es spēju nejaukties viņiem pa vidu, netraucēt viņu nodarbes kopābūšanas laikā.
Linkir doma

[22. Okt 2014|09:44]
Esmu atklājusi priekš sevis visērtāko risinājumu, lai dotos ārā ar bērnu un auto. Mazajai pāri bodijam un biksēm ir cepure, zābaki un rudens veste ar kapuci. Autokrēsliņā iekšā, sega pāri līdz acīm, kad iesilis, sega nost. Kad jākāpj ārā un jāpaiet kāds gabaliņš, tad ergosoma+ mans grūtniecības laika mētelis (ļoti labi nosedz Helmei visu muguriņu, ja pieriktē) Iekštelpās pietiek novilkt man mēteli un Helmei noņemt cepuri, zābakus un vesti attaisīt (nu ok, vakar vienā vietā bija vēsas iekštelpas, bet nu vesti arī viegli novilkt).
Šodien dosimies pa vairākām vietām, saplānota diena, nezinu vai pat uz pastaigas laiku ņemt līdzi ratus, tad atkal citas drēbes vajag vēl līdzi, ērtāk būtu tomēr ergosomā.
Link4 raksta|ir doma

[21. Okt 2014|08:49]
Softbumi mūsmājās ir uz mirkli atlikti malā, Vilhelmīne citādāk savu darbiņu mēdz pēdējās dienas padarīt pamatīgi un vairākas reizes. Bērns arī ir tāds kašķis, ka maz neliekas. Sestdien jau viņai bija paradīze ar visiem tiem ciemiņiem, visiem pa rokām, smaidījās un koķetējās, nebija laika pīkstēt tik daudz. Labi, ka bija tikai viena nakts, kad bērns pupā nokarājās visu nakti, šonakt jau vispār viss vecajās sliedēs, tikai divas reizes modās.
Tā kā viņa man ir ļoti kustīga, tad nācās domāt, kā tās mūsu abas sabīdītās gultas padarīt drošākas, jo bērnam spilveni un segas vairs nav šķēršļi. Nolaidu Helmes gultiņu uz viszemāko pozīciju, tagad viņa joprojām guļ man blakus, bet tikai bedrē. Ir jau sarežģītāk atkal, jāpiedomā, kad baroju, lai neieveļas, bet tas būtu tāpat, ja gultai pieliktu redeli un atbīdītu, šādi vismaz nav nekur jākāpj ārā.
Linkir doma

[20. Okt 2014|10:08]
Laiks skrien ātri un bērni aug vēl ātrāk.
Vilhelmīnei šodien jau seši mēneši. Pa kuru laiku?
Link10 raksta|ir doma

[20. Okt 2014|09:29]
Izdomāju, ka man vajag overloku. Principā visam, ko gribas sašūt, tas ir arī vajadzīgs, lai iekšpuse skaisti izskatītos. Protams, vēl visādu citādu feinu ideju realizēšanai arī tas overloks vajadzīgs.
Link8 raksta|ir doma

[18. Okt 2014|22:15]
Vakar Vilhelmīne tā pielika autiņu, ka pats autiņš pilns līdz malai un vēl viss bodijs gandrīz līdz kaklam nošmulēts. Saucu V. palīgā, jo tiešām nezināju no kura gala ķerties klāt tam bērnam. Ieliku mazgāties ar visu bodiju un pamazām likvidēju šmuci. Žults ziepes vispār ir kaut kas lielisks, jau otrais bodijs, divu dienu laikā, tika izglābts no izmešanas, traipi skaisti izmazgājās.
Šodien ciemiņu diena bija, pat pa vairākiem lāgiem sanāca, nevarēja būt visi reizē. Un bērnam tāāādi prieki, visiem pa rokām dzīvojās, smaidīja, spēlējās. Helme tiešām ir ļoti sabiedriska. Rīt vēl otra babuļka ciemos brauc.
Un tad vēl vakarnakt viņa visu nakti nokarājās pie pupa, pilnīgi šausmas, labi, ka šodien nekas nebija jādara daudz, ciemiņi paši pratās. (un mamma vēl traukus nomazgāja)
Pilnie autiņi pa vairākām reizēm dienā, karāšanās pupā- ceru, ka šoreiz tiešām tie zobi arī iznāks. Citādāk būs kā iepriekš. Nāca, nāca un pagāja garām.
Link3 raksta|ir doma

[17. Okt 2014|08:30]
Tagad Helme pie katras izdevības taisa šūpiņ` šūpiņ. Vakar jau spēja līdz piecām minūtēm četrāpus nostāvēt. Beidzot pa ilgiem laikiem redzēju kā bērns arī nogurumā noliek galvu pie zemes.
Šķēršļi arī tagad patīk, slaidos lokos rāpjas visam pāri. Būs jāizdomā vēl kas interesants.
Guļ man viņa ļoti maz, pati aizmigt nevar joprojām. Ar miegu mums tiešām ir pamatīgas problēmas, bet nu laikam jāpieiet šai lietai nopietnāk klāt. Toties ergosomā aizmieg pāris minūšu laikā.
Tā īsti arī vēl viņu nepiebaroju, tikai dodu visu ko pagaršot. Sagaidīšu, kad sēdēs, tad iesim tālāk ar šo visu. Svara pieaugums viņai arī ir lielisks, tā kā nav pamata satraukties un kaut kur skriet. Un pašai viņai arī nav pārāk liela interese uz ēšanu, pagaidām vēl tikai pēta un skatās visu vairāk.
Žiperis jau viņa man pamatīgs, šodien tomēr nedaudz norobežoju vietu pie ārdurvīm, nav ko bērnam aizrauties ar tēva zābaku zelēšanu, jāskatās kā labāk būtu, varbūt kādu sētiņu sadomāt tur priekšā nolikt, drīz tāpat būs slapdraņķa laiks.
Kādi jums ir tie 'nākamie' autokrēsliņi? Tos arī sāku palēnām pētīt, drīz būs aktuāli. Ar virsdrēbēm tomēr sākuma krēsliņš drīz kļūs par šauru.
Link20 raksta|ir doma

[16. Okt 2014|08:27]
Šonedēļ tikšu galā ar to radinieku ciemošanos, Helmes vārda diena ballīti, nākamnedēļ pieķeršos jaunu barjeru veidošanai. Žēl, ka nesalasīju vairāk kastaņus, šobrīd lielā cieņā ir lina auduma maišelis, kura tagad tiek kā barjera izmantota un Helme pāri rāpjas. Spilvens, sarullēta sega, tas nav tas, tam viņa mazāk uzmanības pievērš vai arī vienkārši ar roku pastumj malā.
Linkir doma

[15. Okt 2014|10:56]
[Tags|]

Pieci mēneši 25 dienas.
Svars 7500g
Garums: 67,5 cm

Vispār diezgan labi svarā pieņēmusies ir kopš iepriekšējās reizes.
Link9 raksta|ir doma

[14. Okt 2014|19:05]
Helmei ļoti patīk, ka taisu tādu pfff skaņu, nu tā riktīgi skaļi. Šodien viņa iemācījās to atkārtot. Rezultātā siekalas šķīda mums uz visām pusēm. Devu pa dienu viņai banānu, bet tas riktīgi izspļaudījās pa visu apkārtni (jā, jā, ar to pašu viņas pfff skaņu :D)
Šodien viņa vēl aktīvāk celīšos šūpojas.
Vilhelmīnei ļoti patīk spogulēties, rotaļlaukuma vienā malā ir atstutēts spoguļveidīgais, tad nu viņa tur ķēmojas.
Gulēt ejot, tagad viņai ir jādzied obligāti dziesmiņas, tad viņa ātrāk kļūst mierīga un vieglāk aizmieg. Ja kādu iemeslu pēc midzininu viņu ergosomā un šūpojoties uz bumbas, tad abas ritmiski dziedam āāā, āāā, āā, a, līdz Helme aizmieg.
Rīt brauksim nosvērties un nomērīties, kā nekā pēc neilga laika jau pusgads bērnam.
Un vajadzētu tikt skaidrībā arī ar barošanas krēsliņu, jāapskatās klātienē tie koka krēsliņi.
Linkir doma

[13. Okt 2014|22:20]
Tā Vilhelmīnes šūpāšanās ir tiiik mīlīga. Šodien visu dienu to tik vien darīja kā šūpojās. Un tik ilgāk un ilgāk jau ar katru reizi. Interesanti, kas būs nākamais- sāks rāpot vai apsēdīsies. Bet nu tiešām neticas, ka mazais pekausis tik ātri visu ir sācis darīt, kaut gan pati jau nu es arī nekāda lēnā nebiju.
Link10 raksta|ir doma

[13. Okt 2014|09:11]
[Tags|, ]

Tas bērns vispār visu no tēva mācās. Šis pirms laika līda pa grīdu bērnam pa priekšu un viņa jau kādu laiku tādā pat manierē pārvietojas pa māju, vakar no rīta ierādīja, ka var šūpoties celīšos taisnām rokām un nu viņa visu laiku tagad tā dara. Bet nu skats amizants bija, kā V. šūpājas istabas vidū un Vilhelmīne lielām acēm to pēta.
Tagad man virtuves zonā vēl jāatbrīvo skapītis Helmei. Vakar gatavoju pusdienas un viņa spēlējās ar kārums siera trauku vāciņiem turpat uz grīdas. (oi, tā siltā grīda mani priecē, nav jāsatraucas, ka bērns dzīvojas pa aukstu flīžu grīdu)
Vakar bērnam iedevu banānu, ar kāru muti ēda.
Linkir doma

[11. Okt 2014|23:10]
Man vajag palīdzību no zāles.
Sestdien ciemosies ap padsmit radiniekiem, jāizdomā, ar ko es šos cienāt varēšu. Laiks gatavošanai ir diezgan ierobežots. Var sanākt kaut kas vairāk, var arī nesanākt.
Kā viens no variantiem ir sacepti marinēti vistu spārniņi, tie ir gardi gan silti, gan arī atdzisuši. Ko vēl varētu tā ātri pagatavot?
Link11 raksta|ir doma

[11. Okt 2014|22:42]
Šorīt iedevu rokās bērnu un pati nodevos mājas tīrīšanai, pagāja krietnas divas stundas un rezultātā- vīrs nogura tā, ka gājām gulēt visi trīs. :>
Smējos, ko tad šis tā nogura, ka es katru dienu, paralēli Helmes ucināšanai šo visu daru. V. mirkli padomāja un noteica, ka es esot pieradusi. Toties pusdienas gan ēdām ārpus mājas, jo nosnaudāmies tā skaisti un pamatīgi.
Bet nu jā, bērns jau vairs nav maziņš, neguļ vienā vietā. Un es tomēr tos Helmes niķus un stiķus labāk zinu. Bet tā jau tētuks ļoti labi galā tiek ar meitēnu.
Link2 raksta|ir doma

[11. Okt 2014|11:42]
Cālis ne cālis, bet nu mums tās aprīlēnu meitenes tādas dikti feinas nolasījušās un regulārie bēbīštusiņi ir patiešām feini. Un Vilhelmīnei arī ļoti patīk citi bērniņi, kā tāda maza ūdenszāle dzīvojas. Vakardien tā arī nobraukājāmies, izciemojāmies, izklačojāmies.
Fonā gan visu laiku bija tv ieslēgts, skanēja kaut kāda pleiliste. Bērnam jau acis vispār lielas, kā kāds ekrāns blakus, tā tik jāskatās. Protams, neļauju jau viņai neko tādu, mājās mums tv nav, datorā viņa neko neredz, ja skatos kaut ko, tad dators ir tā, lai bērns neko neredzētu. Nu jā, ciemojoties jau nesanāk tā nokontrolēt, sevišķi, ja man bērns pārvietojās pa telpām, rezultātā šonakt viņa pa miegam raudāja. Un tā daudzas reizes šonakt. Pietika pačubināt, sabučot, iedot rociņu un bērns gulēja tālāk. Ap četriem jau ņēmu pavisam sev blakus, gulējām cieši apskāvušās, citādāk jau kļuva par sarežgītu ripināt visu laiku turpu šurpu starp abām gultām un mierināt viņu.
Link2 raksta|ir doma

[9. Okt 2014|22:30]
Šovakar dikti gribas sēdēt virtuves zonā uz grīdas.:D Šorīt bija pirmais rīts, kad vēlējos, lai ir pieslēgta apkure, bija tikai 21 grāds. Un re, vakarā arī ir. Jau laicīgi uzgriezu silto grīdu uz trijnieku, lai uzreiz pamanītu, kad apkure ieslēgta. Helme arī varēs priecāties un dipsi sildīt.
Visi tā slavē to Bulku Liepājas ielā, kaut kā nebiju iegājusi. Blakus tā padrausmīgā Maxima visu iespaidu bojāja (reizēm (nu īstenībā- ļoti reti) tur sanāk ieskriet pēc kaut kāda sīkuma, kad braucu mājās no tirgus un negribas uz Spici braukt). Principā, cenas atbilstošas kvalitātei, bija ļoti gardas brokastis man šorīt, noteikti vēl iebraukšu.
Link2 raksta|ir doma

[8. Okt 2014|22:46]
Pēdējā laikā sanāk biežāk ergosomu izmantot, tagad uz vēsāko periodu ir ideāla mans grūtniecības laika mētelis, ļoti labi apņem bērnu ergosomā. Nu ok, varbūt par knipuci varēja arī augstāk apņemt to somu un bērnu, bet ir diezgan labi. Patīk arī pašam bērnam somā, šādi šad tad izejam nelielā pastaigā arī pavērot dabu un grēkojam dienās, kad nesanāk mums raiti gulēt ieiet.
Vilhelmīne tagad pasākusi mēģināt sēdēt. Ja autosēdeklītī vēl nav piesprādzēta, tad ar rokām pieķeras pie tā stiprinājuma, kas staklē un pievelk sevi sēdus pozīcijā (labi, ka piesprādzējoties viņa to vairs nevar izdarīt). Kad spēlējamies, mīļojamies un viņai ātri izdodas tā feini manī ieķerties, tad arī hops un augšā ir. Esmu jau iemanījusies uzreiz novērst uzmanību, kad manu, kas viņai prātā. Lai iemācās pareizi apsēsties, nevis šitādus pigorus taisīt.
Link2 raksta|ir doma

[8. Okt 2014|16:28]
Protams, ka šodien no temperatūras ne miņas.
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]