... [entries|archive|friends|userinfo]
...

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Latest Lapas karte Update ]

[29. Aug 2015|17:52]
Un izrādās, ka lietusbikses nemaz tik vienkārši šobrīd nav nopirkt (rīt braucam uz laukiem, gribas, lai ir ko uzvilkt, ja nu kas). Lai gan mājas lapās bikses bija bodēm izliktas, realitātē gandrīz nekur nebija. Nu nekas, toties Helme tika pie labām biksēm. (Ņēmu gan melnās, būs brālim pēc tam)
Kopā ar košām un meitenīgām jakām nav tik traki, bet nu ir lietas, kuras tagad skatos neitrālos toņos, lai pēcāk nebūtu otrreiz jāpērk.
Link6 raksta|ir doma

1g4m [28. Aug 2015|22:39]
Niķojās, niķojās pēdējās dienās un pēkšņi kļuva bērniņš dikti advancēts. Vairāk runā, pēkšņi sāka iet uz podiņu, kā iemainīta. :)
UPD. par tām lietus biksēm. Kad šodien takās bērnu pārģērbu reizes trīs, sapratu, ka lietus bikses ir jāpērk obligāti. Tā viņš ir, viss nāk ar pieredzi (un jūsu lieliskajiem ieteikumiem :>)
Link6 raksta|ir doma

1g4m [27. Aug 2015|22:12]
Pamazām sāk saprast, ka un kā dibens kļūst slapjš. Ja lieku pamperus, tad pa dienu tādus, kuriem sliktāka uzsūktspēja, ātrāk slapjums jūtams, softbumiem mazākos ieliktņus. Un bērns ir pasācis nākt pie manis un teikt/rādīt, ka 'dibens jānomaina'.
Bieži jau dzīvojas arī bez pampera/softbuma, tiklīdz dibens pliks, tā iet sēdēt uz podiņa. Kad pajautāju, vai nevajag uz podiņu, arī aiziet pasēdēt. Šmuces jau gadās bieži un tas ir normāli.
Šodien gan bija progress, biku sapilināja grīdu, ātri aptvēra, ka čura nāk un skrēja uz podiņu pabeigt iesākto. Malacītis. Jāskatās, kā mums tas viss turpināsies. Bet nu jau var redzēt, ka katru reizi, kad apsēžas uz podiņa, cenšas pačurāt.
Link2 raksta|ir doma

[27. Aug 2015|14:00]
Kad sūtīju no crocs.eu rudens zābakus, kaut kā pie reizes neapskatījos parastos gumijniekus, tiem gan arī bažījos vai kāja iekšā ies, tādi šauri izskatījās stulma daļā.
Bet nu nekas, rezultātā atradu iekš open24.lv rozā gumijniekus (ar baltu, bez tiem 'rokturiem', caurumiņš sānā) vajadzīgo izmēru pa 14 eiro. Hrm, pasūtīju, šodien saņēmu, teikšu tā- lielisks pirkums. +3eiro un kurjers pieved klāt. (lietotus bieži vien pat dārgāk pārdod :D)
Un lieliski arī der. Pēc tiem izmēriem (tajā openā ir norādīti parasti izmēri, bez c un nav norādīts vai izmērs dalītais) arī veiksmīgi sanāca, zābakiem c6c7 izmērs, varbūt pat pavasarī derēs (šaubos gan, bet ja nu), jo Helme tikko no c5 izauga.
Linkir doma

[26. Aug 2015|18:59]
Nu mums te riktīgi dāsni tie kaimiņi. :> Šodienas lieliskajā piedāvājumā izlikts bērnu velosipēds, skrejritenis un autokrēsliņš (izskatās tāds pamatīgs, laikam jau no 9kg der, iepakots plēvē, nevar saprast) un viss, protams, labā stāvoklī.
Link2 raksta|ir doma

[24. Aug 2015|13:16]
Kad man vēders viļņojas, tad Vilhelmīne dikti smejas un bučo to! :)
Linkir doma

1g4m [24. Aug 2015|11:04]
Iemācījās beidzos palēkties, šito praktizēja ilgi un dikti. :)
Šorīt pamanījās apzīmēt dīvānu ar pildspalvu. (bet nu samērā maz nedarbus dara)
Zina, kur ir rotaļu laukums, kaut arī tur nekā prātīga nav, patīk tur iet un spēlēties.
Šūpojas uz 'lielajām' šūpolēm- pati turas (nav muguras atbalsta). Rāpjas visur un patīk šļūkt pa slidkalniņu. Noiet var daudz un ilgi, bet bieži ieslēdzas prom bēgšanas mehānisms. :D Kaut ko ierauga, aizmirstas un tik jož prom.
Pati iet tīrīt zobus pēc katras ēdienreizes. :D Ļoti patīk kārtība, visām lietām ir jābūt savās vietās.
Sāk vairāk runāt.
Pati iet izmest savus pamperus, netīrās drēbes nes līdz veļas mašīnai. Ja kaut kas izlīst uz grīdas, paņem dvieli un saslauka.
Linkir doma

Auto [24. Aug 2015|10:56]
[Tags|]

TA atkal veiksmīgi izieta, bez nekādiem aizrādījumiem. Onka gan bija tik drūma paskata, ka sāku no tā nedaudz satraukties, ļoti negribējās, ka būtu kāda vaina, kaut arī pirms mēneša bija pilnā apkope un amservā teica, ka TA iziešu bez aizķeršanās.
Pie kasēm meitene gan tāda neattapīga patrāpījās, bet tas ātrumus nemazināja, padsmit minūtēs tiku jau cauri.
Aptieciņas, ugunsdzēšamos aparātus nepārbaudīja nevienam, ne pirms manis, ne blakus esošajos boksos.
Linkir doma

[23. Aug 2015|12:13]
Rīt no rīta jāaizvizinās uz to TA, ļoti ceru, ka būs kā pagājušo gadu- bez nevienas mazākās piezīmes. Un tad varētu mēģināt arī līdz baskāju takai aizbraukt, ja nesanāks rīt, tad trešdien.
Naivi cerēt, ka Vilhelmīne noies saviem spēkiem visu taku, bet nu garlaicīgi un slikti nebūs.
Link8 raksta|ir doma

[22. Aug 2015|22:55]
Emmaljungas toddler seat ir savienojams tikai ar sporta daļu, meh, bet man vajag tādu, lai var arī kulbiņai virsū uzkabināt, citādāk garās pastaigas nespīd.
Smille, kur tu to savējo uz kulbas liekamo sēdekli pirki/sūtīji?
Link3 raksta|ir doma

[22. Aug 2015|20:25]
[Tags|]

Bijām šodien dārzā, ēdām tās manas miljons saceptās kotletes un kotlešu zostē saceptos kartupeļus ar dillēm un baudījām dabu. Citi brauc strādāt uz dārzu, es atpūsties.
Bērns nodzīvojās svaigā gaisā, saēdās labumus, paspēlējās ar ūdeni un nemaz negribēja mājās braukt, līdz pienāca guļamais laiks un kašķis.
Atpakaļceļā izgriezu no mazās takas uz lielā ceļa, skatos, aiz muguras policijas auto, braucu pieklājīgi- atļautais ātrums (70km/h)+ 10km. Kā vienmēr, šie pabrauc kādu gabalu aiz manis rāmi un tad apdzen un turpina ceļu uz 90 ar astīti. Pabraucu krietnu gabalu šiem astē, bet nikā, reakcijas nekādas. :D Tādas man tās braukšanas izklaides pēdējā laikā.
Linkir doma

[19. Aug 2015|23:32]
Otrais sūtījums e-maximā veikts (pff, nu reāli laiks ietaupās, nekur nav jābrauc, ātri saķeksēju visu, kamēr Helme guļ, izvēlos piegādes laiku un viss, atliek gaidīt rītdienu)
Bet nu jā, pēc visām atsauksmēm, rīt man onka stāvēs un gaidīs, kamēr es visu rūpīgi pārbaudīšu. Neko darīt.
Nuko mājas lapā atkal lasu, ka šiem bezmaksas piegāde no jebkuras summas, nav tādas minimālās.
Link4 raksta|ir doma

Rudenim [19. Aug 2015|17:28]
Tātad kaut kādā septembrī (ja pat ne oktobrī) jāskatās tie crocs zābaki Helmei, jāaiziet uz vietas jāaptausta, pēc tam laikam no tā open24 jāsūta, tur laikam labāka cena būs nekā Spicē. Tagad viņa valkā izmēru 4c5 (klasiskajiem krokšiem), jāskatās, kuru izmēru tad viņai rudenī vajadzēs, pagaidām šķiet, ka c6 būs ok, c7 krietni pa lielu, bet varbūt ne (jāaptausta, jāizmēra).
Tad vēl nesaprotu vai vajag lietus bikses. Vairākas rudens jakas, veste ir. Šito atlikšu uz pēdējo brīdi, ja vajadzēs bikses, paķeršu kaut kādas lētās iekš h&m (ja manīšu, ka tiešām vajag, tad jāskatās kaut kādas normālās laikam).
Ziemas kombis jau ir, zābakus pavisam ziemīgos arī skatīšos, kad būs tā vajadzība, tos laicīgi nepirkšu.
Tādos lielos vilcienos bērns rudenim gatavs.

UPD. Hrm, crocs.eu jaunajai kolekcijai 25%atlaide, ar visu šipingu (ja pareizi saprotu, tad zem 10 eiro) sanāk lētāk kā lv pirkt.
UPD. Nu ja jau, tad jau, pasūtīju Helmei un sev arī zābakus, bridīsim pa rajonu abas krokšos. :D
Link18 raksta|ir doma

[19. Aug 2015|12:42]
[Tags|]

Cik labi, ka te cibā man pilns ar muļķībām, iebridu palasīties ko un kā man tur labāk pirms auto TA darīt. Internetā jau visu samaksāju, tagad nākamnedēļ sākumā jāaizripinās mašīnu papurināt. Teorētiski vajadzētu visu ar pirmo reizi iziet, amservs jau visu tā kā nočekoja pirms mēneša.
Linkir doma

[19. Aug 2015|10:39]
Un šovasar arī esmu malacis, savārīju bik vairāk kā 35l melleņu ievārījumā, ķiršus kādus 20 kg ar astīti (pag. gad. bija vairāk, vajadzēja jau vēl, bet nu ar to karsto augustu un izbraucieniem galīgi nesanāca), zemenes ir, bet nepiefiksēju, cik tur daudz apstrādāju, tad vēl eksperimenti ar smiltsērkšķiem. Kopumā skapis ir diezgan pilns ar labumiem.
Gribējās jau vēl visādus salātus sataisīt un salikt, bet nu tas augusts tiešām nebija tāds, ka nu nekā. Teorētiski jau vēl ir laiks.
Link6 raksta|ir doma

[19. Aug 2015|09:57]
Es visu dienu kaut ko daru, pa ceļam starp istabām kaut ko paceļu, kaut ko piekārtoju. Tad vēl pusdienu gatavošana. Reizēm ņemos, ņemos un tāpat perfektāk nekas nekļūst.
Un tad es atstāju V. mājās ar Vilhelmīni uz pāris stundām. Kad atgriežos, es redzu kā tas viss izskatās, ja neviens ik mirkli kaut ko nedara un nepiekārto! Nu šausmas vienkārši, karalauks vistiešākajā nozīmē. Pēc gada, pusotra šitais viss man būs laikam divtik. :D
Bet vispār Vilhelmīne kaut kā pamatīgi nogurdina V., kad viņi abi paliek mājās vieni. Kaut kādā mirklī V. kaut ko ir nočakarējis un Helme viņu naturāli tin ap pirkstu visu laiku. :D
Link10 raksta|ir doma

[16. Aug 2015|11:18]
Tas bērnu kilomax ir vienkārši burvīgs, šodien tiku pie visa, ko vajadzēja Helmei. Divas rudens jaciņas, pilnīgi jauna veste, kaudze ar legingiem, bikses, krekliņi, džemperīši. Daļa pat ar birkām, vēl daļa vispār izskatījās nevilktas ne reizi.
Jau biju sākusi netā skatīties, kur ko rudenim sūtīt, labi, ka aizbraucu uz šito veikalu, ietaupījums jau pamatīgs.
Un tad tur vēl bija tik burvīga rudens jaciņa, vienkārši perfekta, tāda ļoti gaumīga, pavisam jauna no next`a, bet nu Helmei pa mazu, ļoti žēl. Un žēl, ka nepaķēru tāpat, kaut grozīju rokās ilgi, būtu kādai citai jaunkundzei noderējusi.
Bet nu starpība vispār ir pamatīga, nesen to pašu summu iztērēju Lindexā, nopērkot Helmei divas bikses un vienu džemperīti, a te pilns maiss ar labumiem (next, gap, jasper conran u.c brendi). :D
Link7 raksta|ir doma

1g4m [15. Aug 2015|22:42]
Helme ir pārgājusi uz vienu miegu pa dienu, noguļ aptuveni stundu, citreiz divas, atkarīgs, cikos aizmieg.
Ar vien biežāk parādās visādi mazie rituāli pirms kādas darbības, ja pienākot pie pusdienu galda, viņa pēkšņi kaut kur skrien prom, tātad tam ir pamatots iemesls. Atdarina mūs pēc pilnas programmas, ja V. pēc āra pastaigas (basām kājām) steidz mazgāt kājas, tad tur var izstiepties vai sarauties, bet Helme no vannas istabas izies ārā tikai tad, kad arī kājas viņai būs nomazgātas. Toties zobu tīrīšana vairs nav problēma. ;)
Saprotamos vārdus runā maz, bez liekas vajadzības to nedara, daudz vervelē savā valodā. Toties ēst, padzerties un vēl šo to paprasīt prot, ja dikti kaut ko gribas. Saprot ļoti labi, ko viņai saka. Ja saka, ka dibens jāmazgā, tad iet uz vannas istabu utt. Saucu priekšmetus istabā, viņa norāda uz tiem. Ja paprasu, kur ir kaķis, tad steidz pēc grāmatas un uzšķir lapu ar kaķi. :>
Ja nav nogurums, tad nu jau gandrīz vienmēr varam arī kaut ko sarunāt. Reizēm gan ar to skriešanu prom mums ir problēmas lielas, ja ir kādu brīdi sēdējusi rāmi, tad pēc tam viņai ir jāskrien un jāskrien.
Ļoti patīk pucēties, dievina kleitas, kurpes un somiņas. Ja ir uzvilktas bikses pa dienu, tad mēdz tās novilkt pati un tad mēģina pati uzvilkt kleitu, ja nesanāk, tad liek man palīdzēt, bet kleitas ir obligāti vajadzīgas.
Patīk zīmēt, spēlēties ar lego un principā nesmādē nevienu no attīstošajām rotaļlietām, tās visas tīk.
Linkir doma

[13. Aug 2015|11:17]
[Tags|]

Pilnīgi vai neticas, bet tūlīt, tūlīt jau trešais trimestris.
Linkir doma

[12. Aug 2015|19:18]
Pirmā sadarbība ar nuko.lv ļoti laba, izcils serviss, komunikācija un pirkumus ienesa dzīvoklī. Noteikti turpmāk sadarbošos ar šiem, ērti, pamatīgi laiku ietaupīju šodien, nebraucot pašai uz veikalu.
Laikam jau kaut kad būs piespiedu brīvprātīgā kārtā arī tā e-maxima jāizmēģina, žēl, ka nav citu alternatīvu, bet nu tur ir lietas, kuras nav nuko.lv.
Link2 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]