yesterday the night before tomorrow [entries|archive|friends|userinfo]
yesterday the night before tomorrow

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Latest Lapas karte Update ]

[18. Aug 2014|23:21]
[Tags|]

Automašīnai izdega priekšējā lampa. Tā vietā tagad deg kaut kāda cita blakus. (aj, nu jā, es zinu, ka tā kā blondīne, bet nu neatminos tos precīzos nosaukumus visiem, toties zinu, ka tagad tāpat mierīgi varu braukt, bet nākamnedēļ jābrauc uz TA)
Es to lampiņu pati varu nomainīt vai man uz servisu jābrauc? (auto ir sestā gada rav4)
Link5 raksta|ir doma

[18. Aug 2014|13:54]
Karstajā laikā bērns pārsvarā dzīvojos softbumos, dažreiz plānās kleitiņās un krekliņos. Krietnu laiku netika vilkti bodiji, pidžamas, bikses. Sākoties vēsākām dienām, nācās meklēt arī pārējās drēbes. Ņemu vienu bodiju, neder, ņemu nākamo, atkal neder, tad pidžama par mazu, tā nu nemanot Helme ir izaugusi arī no 62. izmēra drēbēm. Šodien izravēju visas drēbes skapī, tā paknapi sāk izskatīties, samazgāju vēl vienu maišeli ar drēbēm. Izskatās, ka drīz būs jāsāk tam bērnam arī drēbes pirkt.
Linkir doma

[18. Aug 2014|12:36]
Rīt dosimies mazā izbraucienā beidzot. Visu vasaru gaidīju, kad beidzot brauksim uz Līgatni atpūsties. Vasaras sākumā Helme šķita pārāk maza, lai brauktu. Tomēr ar tik maziņu bērnu nevarētu tās takas izstaigāt, tagad vismaz ergosomā varēšu ielikt, jo ar ratiem jau neizbraukās un tādus smagos jau negribēsies arī nekur nēsāt.
Būs tik caur Ogri jāizripina, tur tik aši zemesgrāmatā ieskriet un tad jau uz Līgatni, līkums gan pamatīgs, bet nu vismaz ir īsāks gabals nekā speciāli braucot, kas vēl zina, kad nākamreiz vizināsimies tajā virzienā.
Ceru, ka Helme labi uzvedīsies un nakšņošanas vietās pārāk neplosīsies. Nē nu ok, viņa jau mums mierīga ir, bet nu tas Mērfijs var jokus sastrādāt.
Šovakar jau būs jāķeras pie pakošanās darbiem un jāpiekrauj puse mašīnas. :>
Link2 raksta|ir doma

[17. Aug 2014|22:27]
Vīrs mani drīz uztrenēs un es varēšu sākt skriet.
Katru otro dienu ejam uz piemājas skolas stadionu futbola bumbu dzenāt. Spēju noskrieties ar vien ilgāk un ātrāk, pati esmu pārsteigta par progresu.
Plus katru dienu cenšos arī kārtīgi izstaipīties. Drīzumā tikšu arī pie tā monstrozā riņķa, ceru, ka rēta nesapēs un tas moku rīks neieguls kādā nostūrī. (tauta gan runā, ka man būšot zili sāni)
Tagad sveru 57 kg, mazāk par 55 gan negribētos nokristies, gribas tikai nostiprināt ķermeni un savākt nedaudz to vēderu.
Linkir doma

[16. Aug 2014|23:48]
Var jau būt, ka tas ir tikai tādēļ, ka es nevaru tagad, bet tāāāā gribas labu vīnu un veselu pudeli un tad vēl ar olīvēm un sieriem. Puskaraļvalsti par šito, jā. Kad es vairāk nebarošu bērnu ar krūti, tad noteikti to visu realizēšu. Jā, bet nu visticamāk, ka pēc pāris gadiem varbūt tikai tas sanāks, ehz.
Link13 raksta|ir doma

[15. Aug 2014|21:01]
Biju šodien pie fizioterapeita, tā tīri savam sirdsmieram, ka visu daru pareizi. Vienkārši bērniņš man tāds ātrs, skrienošs. Fizioterapeita arī teica, ka pēc visiem parametriem viņa man ir kā piecus mēnešus vecs bērns, nevis 'bez piecām minūtēm' četrmēnešnieks.
Linkir doma

[14. Aug 2014|00:32]
Esmu pamainījusi iepirkšanās paradumus, ja kādreiz neko nesūtīju internātos, tad tagad labāk sēžu dīvānā, čekoju internetu un pēcāk tikai aizbraucu uz pastu. Nav īsti vēlmes pavadīt ļoti daudz laika vazājoties pa veikaliem, kuros tāpat nekā nav, kas man patīk.
Linkir doma

[13. Aug 2014|00:42]
Godīgi sakot, es esmu ļoti slinka. Bet nu bebiņa šo slinkumu ir izdzinusi. Visu laiku kaut kas ir jādara, jārosās, tur un šur, tāda mierā sēdēšana pat vairs nesanāk. Es pat vairs nevaru iedomāties kā tas ir, ka var nosēdēt visu dienu dīvānā un skatīties mīļāko seriālu vai lasīt grāmatu ntās stundas no vietas.
Nav slikti, nebūt nav slikti, tikai esmu tikusi līdz etapam, kad gribas izdarīt vairāk un vairāk. Vispār jau man šķiet, ka man ir darbu saraksts vēl mēnesim uz priekšu. :)
Link4 raksta|ir doma

[12. Aug 2014|03:04]
Pff, kopumā jau ir saliktas 48 gurķu burkas. Ievārījumus gan neesmu skaitījusi. Bet tur jau vēl priekšā abolu laiks, būs vēlās avenes un vēl noteikti kaut kas pa ceļam pagadīsies. Tagad man tikai atliek iekārtot pagrabu. Tur man vajag pašauru skapi(lai pa durvīm iekšā var dabūt), var arī kaut kādu vecu, ko kāds ārā met, ja ne, tad būs vien kaut kāds parastais jāapskatās iekš jysk.
Pilnīgi vai neticas, ka esmu visu šo sataisījusi ar savu mazo bērnu! :)
Link4 raksta|ir doma

[11. Aug 2014|14:47]
[Tags|]

Vilhelmīne šodien trīs reizes apvēlās no vēdera uz muguras. (es visu laiku neticēju, ka tas ir apzināti un vēlu atpakaļ uz vēdera) Tā patizli viņai tas vēl sanāk, bet nu jau prot apvelties, uz puzles paklājiņa arī centās apvelties, bet tad man nācās viņu pārtvert un iet uz vannu plunčāties.
Bijām šodien arī uz to gūžu usg, nu re, tagad viss ir kārtībā. Centīgi visu laiku darbojos ar bērniņu, pūles ir atmaksājušās.
Linkir doma

[10. Aug 2014|15:54]
Tas mirklis, kad esmu iepirkusi 20kg gurķus, lai tos samarinētu un varētu visu dienu feini rosīties, bet bebiņa ir izdomājusi pamosties jau septiņos, bet man pašai vēl tāāā nāk miegs.
Paspēlējāmies, padarbojāmies kādu stundu un viņa uz mirkli piemiga. Čuššš bija no manas pagulēšanas.
Bet tad atnāca uz istabu vīrs un piedāvājās bērnu izklaidēt, kamēr es čuču. Tā pusotra stunda miega bija tik svētīga, ka tagad ir spēka rosīties.
Linkir doma

[8. Aug 2014|12:57]
Vilhelmīne centīgi stutē kājas zem dibena, mēģina uz rokām celties un par visām varītēm tikt uz priekšu. Es ceru, ka vēl mēnesi viņa nepratīs pārvietoties tālākus gabalus. Bet nu tā apņēmība, pff, īsu brīdi bija miers mājās, tagad ar kaujas saucieniem viņa apgūst jaunas iemaņas.
Ar gulētiešanu mūsmājās ir pamatīgas problēmas. Viņa vienkārši nespēj iemigt pati, arī pa dienu ne. Kad nāk miegs, viņa niķojas, raud, bet nekādi neiemieg. Palīdz tikai šūpināšana, tad jā, pāris minūtēs iemieg. Vakaros arī jāiet ārā ar ratiem, lai iemidzinātu vai jāguļas blakus un jāliek pie krūts, pēdējais variants arī ne vienmēr strādā, bieži paēd un sāk koķetēt atkal.
Vakar vakarā iegājām abas reizē gulēt, baroju mazo un abas aizmigām, kad pamodos, Helme jau gulēja uz vēdera (aizmigusi), vismaz nepamodās. Es pat nemanīju kā viņai tas izdevās, klusiņām apgriezās, pagrieza galvu un čučēja tālāk.
Vilhelmīne vispār ir kā maza nāriņa, viņai tāāāāā patīk iet vannā. Mazajā vanniņā vairs pat nevaru likt, tad visa vannas istaba pludo, bērniņš tik šļakstās ar visām četrām un smejas balsī. Ejam abas divas lielajā vannā un plunčājamies, šķiet, ka tas ir viņai dienas priecīgākais notikums. :>
Linkir doma

[7. Aug 2014|10:36]
Izskatās, ka nu beidzot ir pienācis laiks, kad varu ēst visu. Vēlreiz mēģināju pienu, biezpienu, puķkāpostus. Mazajai viss ok, nekādas reakcijas vairs.
Laikam kopš lielā ogu ēšanas laika, puncis nostabilizējies. Bija ar tām visām ogām gandrīz visu laiku zaļi kakši, bet tā kā bērns bija omulīgs, ēda un autiņus smērēja, tad turpināju ogas arī ēst, divu nedēļu laikā pats viss pārgāja.

Un šim karstajam laikam ir tikai viens pluss- Softbumi ātri žūst.
Linkir doma

[6. Aug 2014|16:27]
Ja sen nav cepta pica, tad gribas visus variantus reizē gandrīz. :) Rezultātā man cepeškrāsnī cepas pica ar garnelēm, četriem dažādiem sieriem, sēnēm, papriku un peperoni.
Laikam jau nav prāta darbs vēl vairāk karsēt dzīvokli, bet nu ēst arī gribas.
Un tad vēl pavisam drīz, pēc pāris nedēļām, jāved auto uz TA. Nav ne jausmas kas ko un kā. Varēs visi besīties, ka blondīne atbrauksi, bet man nav ko aizsūtīt manā vietā.
Link16 raksta|ir doma

[6. Aug 2014|13:58]
Vakar pusaizmigušu bērnu liku gultā, bet viņa uzreiz aizveļās uz vēdera un pamodās. Un vairākas reizes šādi. Nācās midzināt pa otru lāgu. Labi, ka pa nakti vēl skaisti guļ uz sāniņa, neveļas uz vēdera un nemostas.
Bet nu velšanās māksla ir pilnībā apgūta, ja iepriekš vēl uz mirkli gadījās kaut kur apstāsties, netikt pāri rokai, tad tagad tas ir pāris sekunžu darbs. Tiesa gan, pagaidām veļas tikai caur vienu sānu.
Tagad, kā tiek uz vēdera, tā jau mēģina līst uz priekšu, uz īsiem brīžiem uzstutējas uz izstieptām rokām, saliek arī celīšus zem dupša. Prot jau ļoti skaisti pārvietoties pa to puzles paklājiņu, iepriekš tikai lēni rotēja, tagad desmit sekunžu laikā spēj pagriezties gandrīz par 180 grādiem, arī dibena atrašanās vieta ir mainīga. Ja priekšā noliek mantiņu, kas nav rokas stiepiena attālumā, tad arī tai jau tiek klāt ar laiku.
Šodien uzliku Helmei arī tās dzintara krellītes, zobus gan vēl neredzu, bet gan jau drīz.
Un vizuāli arī bērniņš izskatās jau krietni paaudzies.
Link4 raksta|ir doma

[5. Aug 2014|13:33]
Vilhelmīnei ir klāt vecums, ka viņai bieži vien labāk patīk skatīties apkārt, nevis kārtīgi paēst. Kaut ko nedaudz uzēd un skatās apkārt. Mierina tas, ka viņa man ātrēdāja, parasti desmit minūtēs pieēdās pamatīgi, tajās pāris minūtēs arī kaut ko saknābā tomēr. Bet nu jau esmu arī iemanījusies šo joku apiet. Kad bērns ir aizmidzis, kādu brīdi pagulējis un sāk nedaudz knosīties, tā lieku pupu mutē, lai paēd kārtīgi. Darbojas vismaz šī sistēma.
Naktīs joprojām ceļas divas reizes. Ap trijiem un pēc tam ap sešiem/septiņiem. Ja septiņos noķeru mirkli, kad viņa tikai knosās un nav pamodusies, tad Helme paēd un guļ tālāk līdz deviņiem. Citreiz gan pamostas astoņos, bet nu jau tagad ir labi, viņai tāpat ir ko darīt to stundu līdz deviņiem, mierīgi spēlējas savā nodabā un smejas.
Jā, smejas gan viņa ļooooti daudz.
Linkir doma

[5. Aug 2014|11:33]
Varbūt kādai ir 'Bērna vadīta ēšana' un var man iedot palasīt?
Linkir doma

[5. Aug 2014|11:26]
Reizēm sanāk pat ilgāk pačučēt. Bērns pamostas, pasmaidās, padūdinās, tad apgriežas uz vēdera padzīvojas krietnu brīdi un tikai tad ir neapmierināti ņurdieni un man ir jāceļas.
Forši, ka bērniņam patīk uz vēdera dzīvoties. Jau kopš pirmajām dienām liku uz vēdera uz dažām minūtēm daudzreiz dienā, pakāpeniski laiku palielinot (precīzāk sakot, griezu atpakaļ, kad bērns jau protestēja). Vienu brīdi Helmei ļoti patika, ka tētis nēsāja viņu lidmašīnas pozā (otrajā mēnesī). Bet nu tādi prieki bērnam, ka prot jau velties uz punča! Apveļas un tāāāā smaida! :) Liela jau!
Šodien Vilhelmīne atklāja, ka viņai ir auss. Saķēra aiz rokas un mēģināja dabūt līdz mutei, vairākkārt, un brīnījās, ka nesanāk un laikam arī sāp. Nu tik smieklīgi. :>
Linkir doma

[4. Aug 2014|11:42]
Ir karsti.
Ratu kulbu esmu nomainījusi jau pret sporta daļu. Kulbai ir ventilācija no apakšas, kapucē, bet tik un tā, man šķiet, ka tur iekšā ir par karstu (runā, ka kulbā varot uzkarst līdz pat 50 grādiem). Sporta daļa man ir nolaižama pilnīgi horizontāli+ bērniņu ir ērti piesprādzēt, lai neizveļas ārā kaut kur. Tur vismaz gaiss vairāk cirkulē, nav pārkaršanas draudi.
Mazajai arī dikti patīk kājeles stutēt uz tā drošības stieņa. :) (bija doma ņemt nost tagad uz vasaru, bet atstāšu, lai bēbis priecājas) (un ar stieni ir arī vieglāk autokrēsliņu uzstūķēt, kamēr ejam līdz automašīnai)
Link2 raksta|ir doma

[4. Aug 2014|10:27]
Aizbraucām vakar uz ezeru, vispār dikti feina vieta. (netālu no Mārupes, šosejas malā, tur vēl tāda balta pludmale, nu kad brauc no Mārupes/Jaunmārupes puses uz Olaines pusi/Jelgavas šoseju)
Ūdens tīri tāds neko, beigās arī bērniņš līdz dipsītim tika ielikts ezerā. Vairāk gan pabaidījos, maziņa vēl tomēr. Bet nu par kājām ūdeni dikti neprotestēja, skatījās un mēģināja šļakstīties. :)
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]