yesterday the night before tomorrow [entries|archive|friends|userinfo]
yesterday the night before tomorrow

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Latest Lapas karte Update ]

[15. Sep 2014|22:34]
Lidosta ir samērā netālu no mājām, ap 45 min pastaiga sanāk. Tad nu šodien nolēmu uz to lidostas pastu iet ar kājām. Ķīnieši maniem apaviem nebija pierakstījuši, ka gifts, nācās iet nodokli maksāt. Atpakaļceļā ratiem piemetās caura riepa, piestāju benzīntankā piepumpēt, bet tur kaut kas pamatīgi čušs ir.
Bet nu par pastu/muitu runājot, tur tā sistēma tik vienkārša, ka bezmaz mājās apsēdies, uzzīmē cedelē, ka prece maksājusi mazāk nekā patiesībā. Tā jocīgi, tiešām uz godīgumu cer?
Štrunts ar to visu, apavi feini, pirmo reizi sūtīju un esmu ar visu apmierināta.
Link2 raksta|ir doma

[14. Sep 2014|11:39]
Un nedaudz par mazās dāmas pucēšanu.
Kamēr Vilhelmīne ir maziņa, es atļaujos izvēlēties viņas vietā. Rozā drēbītes, kruzuļbikses, matu lentes, ciku cakas. Jā, kādreiz teicu, ka es nudien nebūšu tā nenormālā, kura bērnu tik cakina rozā drēbēs, bet nu... Galu galā, drīz jau Helme būs pietiekami liela, lai pati izlemtu, ko vēlas vilkt mugurā, varbūt viņai pat nepatiks visas tās princeškleitas un smukumlietas. Vismaz man būs bijis prieciņš.
Link13 raksta|ir doma

[13. Sep 2014|23:05]
Visi esam puslīdz veseli beidzot, kas nu galīgi vesels, kas nu vēl klepo tā diezgan padaudz.
Aizvizinājos šodien uz to andeli mandeli ar domu, ka tajā bērnu zonā apskatīšos Helmei kombinezonu ziemai. Jā, un atradu arī, nu vienkārši pasakaini skaistu kombīti, Helmei arī patika, viņa to čamdīja un smaidīja dikti. Aug maza modes dāma. :)
Nu uz šo vecumu maz kas prātīgs bija (biju uz 11iem), brīnos kā daudzas vispār tādus novazātus/netīrus apģērba gabalus tirgot nesa. Toties vietās bija tādas pārdevējas, ka stāvēju un vēl un vēl skatījos un priecājos par gaumīgām štātītēm. Gan žēl, gan labi, ka Helmei kleitu ir gana, negribas arī neko lielāku sapirkt un pēc tam aizmirst un vispār neuzvilkt. Pa pārējo daļu izmetu vien vienu slaidu loku, tā tīri intereses pēc, jo pašai pilnīgi galīgi neko nevajag.
Tikmēr vīrs mājās ar bērnu izklaidējās. Biju 100% pārliecināta, ka Helme uzreiz aizmigs, bet nekā, viņa visas tās divas stundas ampelējās, aizmiga 10 min pirms es atbraucu. Un vīra kungs bija izveicis gadsimta darbību- nomainīja Helmei otro reizi autiņu (viņam paveicās, sačurātu) un mājās sagaidīja mani lepns kā pāvs. :)
A es, a es, velti laiku netērēju un izmantoju, ka bērns guļ. ;)
Linkir doma

[11. Sep 2014|10:51]
Vakar arī V. attapās ar temperatūru 38.6, tomēr arī viņš pievienojās slimotāju pulciņam. Vilhelmīne sāka pirmā, pabeidza pirmā un tika arī visvieglāk cauri. Pavisam nedaudz vēl ir puņķi, bet pārējais viss ir jau labi.
Iepriekšējā diennakts vispār bija šausmas. No sākuma nevaru ieiet gulēt, jo visu laiku jāklepo. Kad klepus rimstas, eju gulēt, pēc laika tas atsākas, nerimstas un pamodina bērnu. Vienvārdsakot, pusi nakts nojāņojām, jo visu laiku sanāca pamodināt Helmi ar to klepu. Vakar pa dienu slēdzos ārā no tā, kā man nāk miegs, bet V. arī nebija jau nekāds lielais palīdzētājs ar savu temperatūru.
Toties šonakt gan gulēju, pa miglu tik atceros barošanas reizes.
Linkir doma

[10. Sep 2014|12:07]
[Tags|]

Četros mēnešos, divās nedēļās un sešās dienās Helme ir:
65cm gara
6750g svarīga
Linkir doma

[9. Sep 2014|18:09]
Bērns šodien čīkstulis, pīkstulis. Labi, ka izvešana ārā ratos darbojas un Helme ātri iemieg. (nu ja ir kārtīgi pagulējusi, tad gan neguļ)
Link3 raksta|ir doma

[9. Sep 2014|15:59]
Mazais bērns taisās uz sešiem mēnešiem jau rāpot, vismaz tā izskatās. Tagad viņa spēj nostāties uz taisnām rociņām, celīšos (rāpošanas sākumpozīcijā, gandrīz ideālā) uz pāris sekundēm. Njā, vēders pēkšņi kļuvis manāmi vieglāks, aug bērniņš, aug spēciņš.
Un pirmie zobi arī būs kuru katru dienu, jau pavisam plāna tā ādiņa palikusi, divi mazi baltumi jau gandrīz izdīguši.
Linkir doma

[9. Sep 2014|08:28]
Pūtu vakar laringo un faringo sprejus, paskaloju vēl ar glisteru, bet tāpat klepus nerimās. Iedzēru 20 g balzāma un gāju gulēt. Uznāca tāds karstuma vilnis, sviedri lija aumaļām, izcepos zem segas pamatīgi. Un šodien jūtos jau daudz labāk.
Mājās ir ļoti viegli pateikt, kad jūtos normāli. Ja ir slikti pavisam, es kafiju nedzeru.
Šorīt uztaisīju savu lielo kafijas krūzi.
Bērns arī izklausās labāks, deguns šorīt brīvs, pa nakti neklepoja (paklepoja, kad apvēlās uz vēdera tagad no rīta) un temperatūra arī normāla.
Link8 raksta|ir doma

[8. Sep 2014|20:21]
Tas Lindex`a plīša kombinezons tomēr būs pa lielu Helmei šoruden, nekas, ceru, ka pavasarī derēs. Bet nu nāksies iepirkt vēl vienu. (ceru, ka tur tas baltais, fifīgais vēl būs pieejams, žēl, ka nebūs feinas atlaides, bet nu nekas.)
Linkir doma

[8. Sep 2014|16:30]
Bija dakteriene pie mums atbraukusi.
Plaušas tīras, kakls nedaudz apsārtis. Skatīsimies kā būs pēc pāris dienām. Ceturtdien tāpat jādodas svērties un mērīties, tad apskatīsimies uzlabojumus. Bērniņš arī sāk labāk izskatīties.
Bet nu pati gan jūtos kā izkakāta jāņoga. :(
Link2 raksta|ir doma

[7. Sep 2014|20:10]
Slimot, kad ir mazs bērns ir vājprāts, vēl lielāks vājprāts ir, ja arī bērns slims. Nē nu ok, Vilhelmīnei nav tik traki, no lielās puņķu devas no rīta atbrīvoju, pa dienu paskalojam un tad vēl tikai tas klepus, temperatūra arī puslīdz normas robežās. Saukšu rīt dakterieni uz mājām.
Parunāju no rīta ar māsu, saņēmu kaudzi ieteikumus, noprasīju, kas būs, ja nedarīšu tā un tā, bet darīšu tā un tā. :>
Vienīgā diena šogad, kad gribēju, lai man mājās ir TV, bet nu no otras puses, pusi dienas vienkārši slēdzos ārā, mēģinot izklaidēt bērnu, barojot viņu un mainot autiņus (nu ok, uz nakti laikam uzlikšu ārā metamo autiņu, tad vismaz līdz pieciem, sešiem dibens nebūs jārauga).
Vakar kā reizi vēl bijām līdz dārzam aizbraukuši, V. mammai palīdzēt aizvest saaudzētos labumus uz mājām. (tā jau nebūtu braukusi, arī nejutos pārāk labi, bet nu- apsolīts bija, neko neteicu, iedzēru paracetamolu un braucu) Tagad stāv trīs kastes ar āboliem, daudz cidoniju, ķirbji vēl uz pagrabu jānones būs (nu jādod tāda komanda vīram, bet nu pirms tam man pašai tur bik jāpievāc)
Bet nu jā, vienā brīdī šodien pasaucu vīru un pateicu, ka neko nezinu, skaties bērnu, es guļu. :) Tāds svētīgs miegs sanāca. (pat vairākas reizes, jo vīrs pieslēdzās uz pusi dienas)
Jā, kopumā Vilhelmīne aktīva, priecīga, tāda pati kā parasti. Vienīgi, viņa dikti smejas katru reizi, kad ar viņu runāju (man balss aizsmakusi)
Link8 raksta|ir doma

[7. Sep 2014|08:04]
Pati esmu galīgi slima. Iesnas, kakls sāp un temperatūra.
Bērnam arī divas dienas viss bija labi, bet vakarā bija temperatūra 37.4 (sāku šaubīties par savām spējām, jo pašai temperatūra tādēļ iepirku to knupīštermometru) Naktī parādījās iesnas un klepus.
Iesnu atsūcējs gan ir viena ellīga padarīšana, ceru, ka Helme pārāk uz mani neapvainosies.
Jāsagaida pusdienas laiks un māsai jāuzzvana, ko labāk darīt šodien.
Pirmdien saukšu dakteri uz mājām, lai plaušas paklausās.
Link10 raksta|ir doma

[6. Sep 2014|15:39]
Vakar tik ātri centos izpirkt visu tirgu un skriet vēl uz Rimi, ka saulē sakarsušajā automašīnā izdomāju ieslēgt kondicionieri uz septiņpadsmit grādiem, nu, lai ātri atdziest, tad uzslēgtu uz normālu temperatūra. Mh, kā tad. Nemaz nemanīju to vēsumu, rezultātā, sāp kakls un ir iesnas. Nu pamatīga nolaidība.
Bērniņš arī visu laiku tik īd, čīkst un pīkst, knapi spēju mājas soli apdarīt. Guļ jau viņ arī tagad tikai divas reizes pa dienu, liela meitene jau.
Linkir doma

[6. Sep 2014|15:27]
Kad es vienreiz iemācīšos, ka ejot izžaut softbumus uz balkona ir pienācīgāk jāapģērbjas, nevis jāskrien ārā apakšbiksēs un mazkrekliņā ar lielo bļodu rokās? :D
Linkir doma

[5. Sep 2014|18:29]
Šobrīd viena no mūsu mīļākajām nodarbēm ir gulēšana lielajā gultā ar deguntiņiem kopā un tas, ka rīvēju Helmei smaganas ar pirkstu. Tad viņas seja ir svētlaimes pilna, kad pārtraucu berzēt smaganas, viņa ķer manu pirkstu un bāž atpakaļ mutē.

Kopumā bērns ir zinātkārs, visu laiku ir jāizdomā jaunas rotaļas, mantiņas tiek dotas uz maiņām, katru dienu citas, izņemot mīļākās mantiņas, tās gan pieejamas visu laiku. Šodien sabēru plastmasas pudelē pupas, mazā dikti priecājās par šo jauninājumu. Principā ļoti bieži izmantoju visu ko mājās atrodamu, saķimerējamu no jau esošām lietām un bērnam par ir tikai sajūsma.
Patīk visādi pantiņi, kur kustinu rokas viņai līdzi, kopā dziedam dziesmiņas un kustamies. Patīk, ka lasa priekšā pasakas.
Linkir doma

[5. Sep 2014|17:58]
Tā kā mājās bija 'piemeties' pamatīgs 'iztukšītis', braucu šodien uz tirgu. Šoreiz vīrs un bērns palika mājās. Nu jā, gaļas tašu vien nācās ātri nest uz mašīnu, jo nejaudāju to vēl nēsāt pa visu tirgu, pērkot citus labumus. Esmu jau iepraktizējusies, ka pārdevējām var uzreiz likt sapakot tā, lai mājās atliek tikai saldētavā samest, pašai nekas vairs nav jāgriež (nu ok, izņemot karbonādes gabalus (kurus uz vietas sagriež šķēlēs), tos atliek tik sadalīt pa vajadzīgajiem daudzumiem un salikt saldējamajos maisos).
Rīt būs jāuztaisa arī cēzara salāti ar vistu, neesmu nekad taisījusi, ceru, ka Uwa`s receptes mērce ir tiešām garda. :>
Link3 raksta|ir doma

[4. Sep 2014|20:45]
Lūk, sagribējās kaķim apelsīnus. Ieskrējām paēst pusdienas, pasūtīju zupu ar pīles gaļu un baravikām. Ēdu, ēdu, līdz skatos, ka baravikas tādas vispār tārpu sliežu izvagotas, apskatos, ka vēl viens gabaliņš no kātiņa, pfee, tas izrādās ir ar smiltīm. Vīlos jau nu pamatīgi, labi, ka puisis bez neviena lieka vārda atnesa man citu zupu.
Es laikam vairs nevienā ēstuvē neēdīšu baravikas (un sēnes vispār). Pietika, ka jau šodien tārpus paēdu.
Linkir doma

[4. Sep 2014|10:10]
Paaugstināta temperatūra vakar vakarā bija vien īsu brīdi. Visu nakti bērns bija normālā temperatūrā.
Linkir doma

[3. Sep 2014|22:28]
Atnāca vakars un atnesa temperatūru. :(
Jāizdomā ko un kā labāk rīt darīt.
Link6 raksta|ir doma

[3. Sep 2014|18:33]
Uz pēcpusdienu Helmei jau temperatūra mazinājās. Dziedājām dziesmiņas, sitām plaukstas un daudz smējāmies. Kopā uztaisījām zupu. Vēl vienu spēlēšanās apli tikko pieveicām un nu bērniņš čuč. Galviņa patīkami vēsa (tā kā pie normālas temperatūras).
Redzēs, kas būs vakarā/naktī. Es jau ceru, ka tie mazie, baltie spīguļi pa tām satūkušajām smaganām sāks spraukties ārā beidzot, lai man ir miers līdz nākamajiem zobiem. (nu neizskatās, ka mums te kāds vīruss vai saaukstēšanās)
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]