cuc ([info]cuc) rakstīja,
@ 2011-06-15 23:51:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
“Skoļzkie ulici” jeb slidenais temats
Publiskoju savu viedokli par integrāciju un krievu valodu Latvijā!

"Vienā no karaokes vakariem Londonas DVF nama bārā divas latviešu meitenes izvēlējās nodziedāt Prāta Vētras dziesmu “Skoļzkie ulici”. Publikā uzradās kāda sieviete, kura sāka skaļi protestēt pret krievu valodu. Vēlāk, apspriežot šo incidentu, izskanēja doma, ka tā jau ir, DVF namā krieviski dziedāt nevajadzētu, jo publikā var būt cilvēki, kuru radinieki tika aizvesti uz Sibīriju."

Tālāk var lasīt te: http://www.latviesiem.co.uk/?ct=komentari&fu=read&id=199&start=1


(Ierakstīt jaunu komentāru)


(Anonīms)
2011-09-17 11:14 (saite)
Integrācija nenozīmē aiz laimes smieties un plaukšķināt, kad latvieši runā krieviski.
Latvijā integrācija nozīmē sabiedrības saliedēšanu uz latviskās kultūras un pasaules uzskata bāzes. Latvijā krieviem ir jāruna latviski, nevis latviešiem jārunā krieviski. Nekādi kompromisi te arī nav vietā, jo 50/50 kompromiss starp laupītāju un aplaupīto arī ir netaisnīgs pēc būtības.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]cuc
2011-09-18 03:04 (saite)
Tas aplaupīto-laupītāju diskurss manuprāt Latvijā ir ieildzis. Dzimst nākamās paaudzes un visiem Latvijā piedzimušajiem ir tiesības uzskatīt Latviju par savu dzimteni neatkarīgi no viņu dzimtās valodas. Latvijas krieviem nav jākaunās par to, ka viņu dzimtā valoda ir krievu valoda. Ja vien asimilācija nav galīgais mērķis, krievu valodas un krievu kultūras ignorēšana manā izpratnē ir līdzvērtīga necieņas izrādīšanai. Latviešu valoda ir valsts valoda un tas netiek apstrīdēts. Bet ir lietas, kuras ar nevar panākt ar varu. Nevar ar varu piespiest mīlēt valsti, kura pastāvīgi no tevis taisa otrās šķiras pilsoni. Latvieši ļoti bieži izmet etniski aizvainojošas frāzes un to pat nepamana. Krievi iemācās latviešu valodu, bet viņu attieksme pret Latvijas politiku ir tāda, kādu latvieši ar mietu ir iebikstījuši.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Anonīms)
2011-11-23 20:49 (saite)
Atradu vecumvecos bookmarkos šo linku. Liels bij mans pārsteigums, ka tu vēl kaut ko iecibo! Tu tagad Englandē? Kad pēdējo reiz par tevi dzirdēju, biji Varšavā. Tagad Londonā gan jau paietu viens otram garām i nepazītu :)

vasjox

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]cuc
2011-11-24 10:17 (saite)
ej nu ej nepazītu! vai ta bārdu būsi ataudzējis? ;)
tu arī Londonā?? vajag saskrieties! :)
mans numurs 07942632044

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


(Anonīms)
2011-12-09 13:22 (saite)
Bārda ir ataudzēta gan :) Es vēl pa LV dzīvojos un uz kaut ko ceru.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?