covid_19 ([info]covid_19) rakstīja,
@ 2026-06-25 18:02:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
es reizēm nevaru saprast
pasauli, kurā māte nelasa vinnija pūka piedzīvojumus

pats nelasa karlsonu un pepiju garzeķi, neko nezina par kontiki un ra ceļojumiem, 13 krēsliem, šveika piedzīvojumiem ... 2000 ljē zem jūras dzelmes, lidojumu uz mēness, nezinīti, zīļuku, neredzamo cilvēku, austrumu ekspresi, mazos nigerēnus, holmsa bāskvervillas suni, ziemassvētku sonāti

kā cilvēks nemāk siet mezglus, nemaz nerunājot par plakanajiem un buliņiem

ka nav lasīta eneīda un iliāda un odiseja


nezin džeku londonu un veco dzērāju hemingveju, dimā tēvu, rutku tēvu erc

fuck, kur ellē es esmu nokļuvis, kas ir šie cilvēki man apkārt, ko es te daru


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?