covid_19 ([info]covid_19) rakstīja,
hehe ... he .. heee ... bibis dod hamasam naudu, lai šie ielas vidū slaktētu ... davienalga ko un uzņemtu to tv un liktu tirnetā


nu tas ir no sērijas ukraiņi paši sevi ar raķetēm bombardē, krievi tikai humanitāri palīdz viņas piegādāt


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?