laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Thursday, October 19th, 2017


teja

10:32a
Šodienas rokturītis ir #notmyjob (TM) [info]kbrgs_

(10 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, October 18th, 2017


teja

10:09p
Lack of Object Constancy

(ir ko piebilst)

anonymous

1:03p
Brīnums, ka Otto Ozols vēl nav nācis klajā.

(5 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, October 17th, 2017


ulvs

7:33p
te atkal es, yo, dalos ar to, kas reiz biju, yo

Tā kā manas slepenās posthārdkōra grupeles LOKATORS muzačka drīz, iespējams, būs vienā britu filmā par skeiteriem, thanks to our drummer Didzis J., tad es izmantošu šo niecīgo spike in popularity (instinktīvi gandrīz uzrakstīju "population") un padalīšos ar Lokatora debijas albuma "Pis kamēr silts" mp3 failiem, ko var novilkt šeit (failiem.lv) un noklausīties bendkempā.

Rekomendēju visiem lo-fi, outsider, psst-hardcorepunk un psst-rock faniem. 

(1 comment | ir ko piebilst)

teja

2:14p
manas roku locītavas ir pārāk vārgas tiem trikiem, ko es vēlos darīt. tā ir garīguma vai resnuma pazīme?

(11 comments | ir ko piebilst)

teja

1:41p

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:33p
the downfall of Sk.Mežs

Aizvadītajā piektdienā man un draugiem sanāca iemaldīties "Sk.Mežā", kas norisa bijušajās k/t "Daile" telpās. Ko lai saka? Vilšanās cikls turpina griezties un griezties. Plus, tā kā ar gadiem muzikāli esmu kļuvis par izteiktāku snobu, neka biju agrāk, tādas mūzikas baudīšana, kas skanēja piektdien "Dailē", bija vairāk kā neizturama. Noklausījāmies divus disonantus vijolniekus un tad divus ritmiski sloppy dīdžejus, un ar to pietika.

Eh, atceros tos laikus, kad "Sk.Mežs" norisa E.Smiļģa muzejā (vairāk kā 10 g. atpakaļ) - tie pasākumi un tie vakari bija kā no maģiskā reālisma *slash* pasaku grāmatām, kaut kas neaptverams, taču pavisam reāls. Tie bija laiki, kad Gailītis mums sniedza ieskatu ļoti kvalitatīvā eksperimentālajā mūzikā, ko veidoja nevis džeki ar laptopiem un efektu blokiem, bet gan, teiksim, džeza bundzinieks, plaša spektra basists/kontrabasists un trompetists, šim spēka trio radot ko neaptveramu un ģeniālu. Varbūt kāds atceras, kā sauca šo grupējumu, kas uzstājās reiz E.Smiļģa muzejā? Atceros, ka savulaik (tas bija pirms mazlie vairāk kā 10 gadiem) aktīvi klausījos viņu albumu pēc tam, kad izdzirdēju viņu daili "Sk.Meža" ievaros.

Protams, tolaik arī bija džeki ar laptopiem, taču viņu mūzika bija daudz augstvērtīga. Man patika latviešu mākslinieks Error, nemaz nerunājot par ģenijiem Claustrum un viņu blakusprojektu Rudens Lapas, ko klausījos vēl daudzus gadus pēc tam.

(12 comments | ir ko piebilst)

anonymous

10:35a
"meitene ar zēngalviņu"

(6 comments | ir ko piebilst)

Monday, October 16th, 2017


teja

1:49p
Latest post

jaunākajam crush ir, wait for this, mazbērni

(10 comments | ir ko piebilst)

Sunday, October 15th, 2017


anonymous

2:58p
Pa radio atkal skan populārā dziesma ar piedziedājumu:
- Neučipaijs, kurš ar kura dzīvi dzīvojam, neuičipaijs...

(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

1:53a
Fida no FIBa.

(1 comment | ir ko piebilst)

Saturday, October 14th, 2017


teja

6:10p
Lasu ābolus tumsā

(ir ko piebilst)

dienasgramata

5:46p
SKATIES. Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju, kas ar sportu nenodarbojas, to pamato ar laika trūkumu.
PROTESTI. Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju dzīvo uz nabadzības sliekšņa.
JAUNS. Gandrīz puse jaunu cilvēku vecumā no 22 līdz 35 gadiem par uzkrājumiem pensijai nemaz nedomā.
SIEVIESUKLUBS. Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju visbiežāk pērk melnas krāsas apavus.
KAPITALS. Gandrīz puse Twitter lietotāju nav uzrakstījuši nevienu "tvītu".
JAUNS. Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju jūtas laimīgi.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

5:43p
BOTANIKA. Latvijā ir vairāk nekā 550 sūnu sugu, aptuveni puse no tām ir reti sastopamas.
TVNET. Latvijā šķiras aptuveni puse laulāto jeb pieci līdz seši tūkstoši pāru gadā. 1/4 daļai no šiem pāriem nav nekādu savstarpēju pretenziju.
LA. Aptuveni puse no lauku saimniecībām Latvijā neko neražo pārdošanai.
LSM. Aptuveni puse skolēniem organizēto vasaras nometņu neatbilst dažādu valsts iestāžu prasībām, tādēļ nav uzskatāmas par drošām.
RITAKAFIJA. Aptuveni puse Latvijas iedzīvotāju atsakās no tradicionālās televīzijas.
INGVILDA. Puse aptaujāto Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka vismaz reizi mēnesī vai biežāk izmet daļu pārtikas.
DNB. Aptuveni puse Latvijas iedzīvotāju tuvāko gadu laikā neplāno doties ceļojumā.
LKR. ASV aptuveni puse protestantu tic tāpat kā katoļticīgie, ka glābšanai nepieciešama ne tikai ticība, bet arī labi darbi.
SKDS. Aptuveni puse Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Latviju apdraud starptautiskais terorisms.

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

2:13p
Atmiņas robi un zudumi

Varbūt kāds atceras, kurš/kura kaut kur reiz izrunājās/izrakstijās par to, ka, lūk, vārds "jā" latviešu valodā esot salīdzinoši nesens aizguvums, bet pirms tam piekrišana izteikta krietni vien garākās un izplūdušākās formās?

(13 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:57p
DELFI. Gadiem ilgi tika uzskatīts – brīdī, kad sieviete sasniedz baudas virsotnes, viņas smadzenes atslēdzas. Tiesa, jaunākie pētījumi šo mītu apgāž.

(7 comments | ir ko piebilst)

Friday, October 13th, 2017


ulvs

6:20p
Biju piemirsis par Don Caballero.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

1:21p
DELFI. Apgalvojums par nelicencētām peldēšanas nodarbībām ir maldinoša manipulācija

(ir ko piebilst)

Wednesday, October 11th, 2017


ulvs

11:09p
Skatoties aizraujošos youtube lietotāja petey twofinger izveidotos raidījumus "Acid Causalities"- šoreiz par ASV mūziķi (vienu no Jefferson Airplane bundziniekiem, kā arī tolaik negaidīti influentālās grupas Moby Grape ģitāristu) Skipu Spensu, uzdūros kaut kam negaidīti izcilam - Skipa Spensa solo albums "Oar". Tik haunting hippy mūziku nebiju dzirdējis, tā vairs nešķiet samākslota; noteikti saistīts ar viņa heavy drug use, menālajiem breikdauniem, kā arī kulturālajiem breikdauniem, apzinoties, ka vēsturiski '68tais jau ēras norieta dienas. Approach this album with caution (nopietni)! Ja kas, viņš visas instrumentu partijas un vokālus iepisa pats (kā jau trve-solo albumā pienākas).

Jā, un raidījums Acid Causalities ir baigi feins. Šeit par Rokiju Ēriksonu. Interesantāka kompilācija, nekā tā, kas par Skipu (jo trakāka?).

(4 comments | ir ko piebilst)

anonymous

10:55p
Ménage (Tenue de soirée, 1986)Depardjē jaunībā un savā ampluā.

(1 comment | ir ko piebilst)

teja

7:15p
vai jums r tā, ka gribas palikt divatā ar kādu domu, un šī iemesla dēļ jūs aizbēgat no mājām vai atceļat randiņu, vai kaut ko citu, lai vienkārši staigātu kopā ar šo domu un zūmotos viņā iekšā ārā un izbaudītu tās ietekmi uz prātu un ķermeni

(5 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, October 10th, 2017


rkktzd

9:33p
atsākās migrēnas. nekad neesmu spējis to aprakstīt kādam ārstam. tā sajūta nelīdzinās nekam citam, ko esmu jutis. ir sajūta, ka atveras kaut kāds ļauns portāls un staro savus ļaunuma starus uz manas pieres kreiso pusi, tieši virs acs tikai sev saprotamā ritmā un dozējumā. tas portāls vienmēr ir man aiz muguras.
tās nav vienkārši sāpes, tas ir pizģets. protams ir drausmīgas, koncentrētas sāpes minētajā pierē, bet paralēli tā sajūta ir tāda it kā man nebūtu kaulu un muskuļu, turklāt ir ļoti grūti, gandrīz neiespējami paskatīties uz gaismu. trakākajās reizēs kļūstu gandrīz akls. ir sajūta, ka tās sāpes kā tāda betonsmaga migla nolaižas pār mani un disablē muskuļus un vispār mani visu, liekas ka darbojos par kādiem 34%.
pēdējos gados viņas parādās apmēram reizi pusgadā. dažreiz biežāk. kādu mēnesi atkārtojas un tad vnk beidzas

(11 comments | ir ko piebilst)

teja

8:08a
Man piemēram viņa teica, ka dzīves uzdevums ir vispirms atpūsties un tad jau redzēs

(ir ko piebilst)

teja

8:01a
Mums vajadzētu uztaisīt mākslas projektu par to, ko katram ir teikusi ragaciema agnese, jo ar likteni pagaidām neviens vēl nejoko

(12 comments | ir ko piebilst)

Monday, October 9th, 2017


ulvs

9:29p
Kad neesmu gulējis nakti (šoreiz ar mērķi salabot miega režīmu), visas instinktīvās zināšanas par latviešu valodas ortogrāfiju un interpunkciju vienkārši nahuj izlido pa logu. Nemaz par stilu nerunājot, yo. 'Tis only normal - mani mierina sirsniņa - You're but a mere human.

Risināšu ar negulēšanu un uzpīpēšanu negaidīti uznākušo anxiety'iņu ar kārtīgu dušu un vienu bundžu Cēsu Premium. Dzīvoju kā faking karalis, yo bļa.


current music: Комитет охраны тепла. Скоро Лето (Где вы, растаманы?)

(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

9:06p
aksidentāli turpinot par kino

Netīšām /r/drugs subredita vietā atvēru reddit galveno lapu un ar acs kaktiņu pamanīju maigi intriģējošu virsrakstu - Free MIT Course Teaches You to Watch Movies Like a Critic: Watch Lectures from The Film Experience (links uz reddit lapu, ja interesē). Vēlāk uzpīpās un iečekos, kas tur darās.

(ir ko piebilst)

ulvs

6:11p
pixo

"Pixo" ir mēreni interesanta dokumentālā filma par kādu fenomenu Brazīliešu urbānajā mākslā, dēvētu saīsinājumā tieši tāpat, kā sauc šo filmu - par "pixo" (skatīties šeit - Vimeo, 61 min). Kā māksla tā no pirmā acs uzmetiena šķiet ļoti necila - kriptiski skribelējumi, kaut kas starp neveiksmīgiem grafitti un t.s. tegošanu jeb tagging, kas nomaļākos, policistu patruļvienībām nepieejamākos rajonos izpletušies teju pāri katras otrās ēkas sienu un to māksliniekiem esot tik nekaunīgiem, ka nereti šie sienu "gleznojumi" tiek veikti, apzinoties, ka visas pilsētas acis pavērstas pret viņiem. Tas labi redzams filmas pirmajos kadros, kur jaunieši pārdroši rāpjas augšup pa daudzstāvu ēkas balkoniem, lai nokļūtu vienā no augstākajiem stāviem un veiktu kārtīgu skribelējumu, kas vismaz uz brīdi radītu ilūziju par viņu dvēseles nemirstīgumu kārtējā 20 miljonu pilsētā, SanPaulu, kur šāda indivīda dzīvības un dzīves vērtība parasti tiek mērīta žūksnītī papīra banknošu, pārdesmit gramos lētā, vietējā kokaīna, vērtīgākajos gadījumos sasniedzot pielādētas ziemeļamerikāņu ražojuma pistoles cenu. 

Jāatzīst, es šo dokumentālo filmu pats noskatījos fragmentāri - jā, es meloju, ka man tā šķita mēreni interesanta. Tā nebūt nav. Vienkārši ir tā, ka šīs urbānās artistiskās kustības esenci (brazīlieši savā portugāļu mēlē šo kustību dēvē par "pichação") var uztvert un diezgan labi izprast līdz ar pirmajiem filmas kadriem - tie ir nabadzīgās urbānās populācijas neizsapņotie sapņi par mūžīgumu, cenšoties saskatīt skaisto neglītajā, kā arī radot šo škietamo skaistumu iekš neglītās miljonu pilsētas vaļņiem. 


(ir ko piebilst)

ulvs

3:50p
atgriez 80tos, kungs Jēzu un virskungs Dieviņ, un starpniek sv.gar!

Kāds ir tava "repetetīvā/simplistiskā darba" saundtreks? Es, jāatzīst, esmu pamatīgi un jau mazliet neveselīgi uzsēdies uz jau, šķeit, iepriekš piesauktās "Back to the 80's" kompilācijas (bļin, kas tā par autodeģeneratīvu tendenci manī, kas izpaužas grūti pārvaramās alkās uzrakstīt, piemēram, vārdu "komplinācija" gramatiski nepareizi, kā "koNpilācija). Lūk, šīs "mazliet neveselīgās" izjūtas dēļ vēlos pa(ar)baudīt ko citu. Nosacījums: up-tempo elektroniskā mūzika - šajā gadījumā sintezatori un 80to vaibs nebūt nav svarīgs, taču nevaru noliegt, ka esmu pozitīvi aizspriedumains pret new wave estētiku. 

Tagad, rakstot šo postu, protams, pārstāju, cerams, uz brīdi "strādāt" (mans repetetīvais šī brīža darbs - vecā labā foto keywod'ošana, tā teikt, inb4 automated image keywording software storms the common market and makes me an obsolete boy) un sāku prokrastinēt, lasot par iepriekš postā piesauktās kompilācijas māksliniekiem, precīzāk, par mākslinieku "Mitch Murder". Viņš ir autors tādai izjustai yet ļoti blīvai muzačkai (piemērs), kas ļoti labi raksturo piesauktās kompilācijas garu. Ja kādam tiešām incē, tad es par viņu lasu iekš mājaslapas, kas pieder viņa mūziku lolojošajam leiblam "Rosso Corsa". Whatever, sāku jau garlaikot sevi, tāpēc pārstāšu rakstīt, it kā tas vairs nav aktuāli (neuztraucies, mans draug, tas ir aktuāli!). 

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:39p
zany

Man agrāk patiesi nepatika sieviešu vārds Zane. Asocējās ar, saprotams, ko gan citu, kā zarnām. Tagad gan ir pretēji - es pat klusībā pie sevis diezgan izteikti par to tīksminos, iztēlodamies, ka visas Zanes ir nedaudz "zany".

(7 comments | ir ko piebilst)

Sunday, October 8th, 2017


teja

4:03p
Dzīve Somijā

Vilcienu satiksme ir slēgta, jo šorīt netālu no Joensuu vilciens ir saskrējies ar alni

(ir ko piebilst)

ulvs

5:45a
Atzīšos, man ļoti besī Rodžers Voterss. Pirmkārt, jau viņa seja, kas pauž to, ka persona valkā daudz maskas. Otrkārt, t.s. liberastu aģendas līdzi skrējējs (popularitātes atgūšanas vārdā, saprotams). Lai vai kā, neskatoties uz visu šo naidu, es iešu uz viņa koncīti. Kāpēc? Tāpēc, ka man mūzikālā kārtā ir dziļš respekts pret viņu un Gilmoru, pateicoties tam, ka viņi radīja skaņdarbu "Echoes" (nez kāpēc nepieminu pārējo grupu, kas arī piedalījās skaņdarba radīšanā). 

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, October 7th, 2017


teja

11:31p
Biju uz izrādi par vilku šķūnī, un vilks somiski ir SUSI, man ne no kā gandrīz nav bail

(ir ko piebilst)

apjukums

7:51p
Kulinārās izvirtības Rīgā. Pēc Nīderlandes gastronomiskās vienmulības viss šķiet tik ekstravagants.

(5 comments | ir ko piebilst)

teja

1:01p
Diena bez treniņbiksēm, can't believe it

(ir ko piebilst)

anonymous

12:01p
Doctor please, some more of these
Outside the door, she took four more
What a drag it is getting old

(ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system