laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Saturday, November 28th, 2015


teja

11:46a
visi manas personības attīstībai nozīmīgākie notikumi ir notikuši ar interneta starpniecību

nav jau tā ka es pirms tam nebiju, vienkārši internets savieno punktus

manas dvēseles ilgām pēc skaistuma, patiesības un rakstīśanā balstītām attiecībām, un ārējiem objektiem, kas šīs ilgas remdē, vismaz uz laiku

par pagājušā gada nozīmīgākajiem notikumiem es uzskatu šo mākslinieku iepazīšanu: amalia ulman, audrey wollen, chris kraus, tao lin. man viņu vārdus neviens nepateica, es tos izdzirdēju internetā

par rakstīšanā balstītām attiecībām es vēl neesmu gatava runāt, es tikai varu pateikt to, ka man realitāte bieži vien ir pārāk spēcīgs kairinājums: es nevaru nosargāt sava prāta robežas pret otra cilvēka prāta izplešanos, tas ir par stipru, man ir vajadzīgs laiks un vēstuļu apmaiņa un pastaigas parkā dienasgaismā

(ir ko piebilst)

teja

11:30a
nošēroju ielūgumu uz prozas brokastīm. sākumā domāju, vai tā nebūs tāda lielīšanās un pašreklāma, pēc tam domāju - tomēr nē, es to varētu pasniegt kā iespēju neredzētiem draugiem kas grib atnākt. Uzrakstīju Hey ho un nošēroju. Pēc tam pāŗdomāju, izlaboju uz hei ho nāciet bērni brokastīs ar 3 izskaukuma zīmēm. pēc tam vēlreiz pārdomāju izlaboju uz to pašu tikai vispār bez nevienas izsaukuma zīmes... varbūt vienu tomēr atstāt... varbūt nē... nē, vienu tomēr atstāšu, es negribu arī izskatīties pārāk atsaldēta, un kas stilo, bet nevēlos arī izskatīties stulba. domāju ka viena izsaukuma zīme būs pašā laikā. 5 minutes, divi laiki, divas labas draudzenes. paldies meitenes.

nejauši pamanīju, ka nošērota tā bilde, ko viņiem aizsūtīju. es tur neesmu ietagota bet es labprāt sevi ietagotu, jo, manuprāt, es tur izskatos diezgan normāli. izrādās, ka ietagot nevar, nekādā veidā. un neviens no dalībniekiem nav ietagots. es nolēmu - viens no diviem, vai nu šī pasākuma organizatori nezina par to ietagošanas iespēju, jo ietagots vsp nav neviens, vai arī viņi seko kādam īpaši augstam ētikas kodeksam. kad pabeigšu iegūglēšu par tagošanas sociālpsiholoģisko ietekmi

dramatic accidents caused by tagging

pagājusi diennakts
ierakstam ir tikai pieci laiki
nevarētu teikt, ka mani tas uztrauc, bet perifēri piefiksēju
nevarētu teikt, ka es to izdzīvoju kā īstu noraidījumu, bet nevarētu arī teikt, ka neuztveru kā zaudējumu
lai gan pašlaik par to jau rakstu daudz ilgāk, nekā es to atceros, tāpēc likšu punktu. man nepatīk mākslīga atcerēšanās
lietas dzīvē un internetā mani stipri ietekmē bet es negribu pārspīlēt, par to izsakoties
es tikko pārspīlēju

iemāca prātā frāze 'cilvēks internetā izdzīvo savus kompleksus un skatās kaķīšu video'

mana latviešu valoda ir ievērojami pasliktinājusies, šajos 5 gados, kopš nekas īsti nav rakstīts

vēl es izlasīju foršu definīciju postinterneta mākslai: cilvēks rada mākslu pēc tam, kad ir lietojis internetu

(6 comments | ir ko piebilst)

muzons

[ nefolk2 ]
10:10a
bc kolekcija

Pilns internets ar mūziku, bet nav ko klausīties? Man tā nekad nav.

Privātā akcija «uzsauc pa aliņam mīļākajiem māksliniekiem»
(jeb virspusējs/vispusīgs ieskats pēdējos pāris gados klausītajā)

p.s. te ir vēl kāds, kas iepērkas bandcampā?

(ir ko piebilst)

dienasgramata

2:08a
DELFI. Latvijas iedzīvotājiem zināšanas par alkoholu ir nepietiekamas.

(5 comments | ir ko piebilst)

Friday, November 27th, 2015


anonymous

9:11p
Plāni


(3 comments | ir ko piebilst)

teja

7:28p
bet nu labi ar to mūziku ir tā ka vienkārši reti kas iejūsmina, apmēram reizi gadā viens, piemēram šis mākslinieks pēdējais kas iejūsmina, turklāt ir bijis Latvijā, kā izrādās, tā kā lūdzu sakiet ja vēl ko līdzīgu zināt. ar līdzīgu es domāju nevis mūzikas žanru bet skaistuma un patiesības īpatsvaru materiālā

(ir ko piebilst)

teja

10:57a
esmu pamanījusi ka nezinu gandrīz nevienu grupu un filmu

(2 comments | ir ko piebilst)

teja

10:51a
galvenais ir sevi nemānīt ne vienā ne otrā virzienā. esmu pamanījusi, ka fiziski šim stāvoklim var pietuvoties, atslābinot vēdera orgānus un muskuļus

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:12a
"Iestūrēs laulības ostā"

DELFI. 2013. gadā uzvirmoja runas par Lemberga attiecībām ar domes darbinieci Kristīni Krasovsku, un drīz vien abi kopā sāka apmeklēt dažādus pasākumus. Septembrī tapa zināms, ka 37 gadus vecā Kristīne ir mātes cerībās, un Lembergs 62 gadu vecumā kļūs par tēvu trešajai atvasei, un tagad pāris savas attiecības nolēmis noformēt arī oficiāli. Ventspilnieki zina stāstīt, ka lielajam notikumam rezervēta Ventspils Livonijas ordeņa pils.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, November 26th, 2015


sin

10:48p
pēdējā laika mīļākais citāts.."Iedomājieties, ka jums pieder miljons dolāru vērts sacīkšu zirgs. Kā jūs ar šo zirgu apietos un kā viņu barotu? Vai dzirdītu to ar degvīnu un citrona sulas kokteili un dotu ēst ceptus kartupeļus ar majonēzi un desertā šokolādes putas? Vai ūdens vietā dotu tam alu un auzu vietā - mārciņu trekna krējuma plombīra? Vai liktu cēlajam dzīvniekam klausīties skaļu mūziku un vazātu to līdzi pa naktsklubiem? Vai radinātu to smēķēt un novietu stallī televizoru, lai dzīvnieks kļūtu nervozs un naktīs slikti gulētu?
Neko tādu jūs, protams, nedarīsiet. Bet kāpēc tik daudzi cilvēki to nodara savam ķermenim?"(5 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, November 25th, 2015


teja

11:18a
es palasīju, kā uz noraidījumu reaģē psihiski veseli cilvēki: sākumā noskumst, varbūt piedzeras, bet pēc laika atgūstas un noglabā to plauktiņā "too bad for them"

(20 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

8:16a
12. - 17. diena

Dīvaini, bet pastāvīga kontrole pār savām domām būs līdzējusi.
Labākās zāles ir disciplīna visās jomās.
17. novembrī bija skaists koncerts, kas, protams, arī stipri uzlaboja garīgo, bet pēc tam jau cik darbadienas bijušas. Vajadzēja jau tā kā atkal ieslīgt melnā nolemtībā, bet nē.
Kaut kā ir vairāk vai mazāk ok.
Es pat aizvakar balsī smējos kopā ar bērniem par kaut kādām viņu stulbībām. Neatceros, kas tas bija, bet bija jautri.
Es skaļā balsī smējos - tas gadās tik pat reti kā mēness aptumsums.

Vot.
Un puikas ballītei es gatavojos tīri vai ar prieku. Sagādāju smieklīgus papīra traukus un izejvielas picām. Atliek piepirkt šampi un kūku, un būs jau labi. Nekādus kulināriskos šedefrus tik un tā šajā vecumā neviens nespēj novērtēt. Vot kartošku frī - to gan.

Vārdu sakot - turpināšu tādā garā rosīties. Man pat izdodas vienu darba dienu nedēļa palikt mājās, kā bija plānots. Tas ļoti palīdz. Esmu pat paguvusi aprunāties ar visādiem paidagogiem par jauniešu sekmēm.

Turpinu nelamāties, domāt smukas domas pat, ja vilcienā unkulis blakus smird. Ļoti smird.
Bet man vismaz ir dators un Ciba.
Nē, es tā nepārspīlēju ar pozitīvismu - neķiķinu kā dura un nelidinos no puķītes uz puķīti, bet tā mēreni pozitīvi. Kā kaķis uz pečkas mūrīša.

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, November 24th, 2015


ulvs

6:57p
mans mazais viedoklīts par SU-24 notriekšanu

Īsumā par notriekto krievu SU-24 kaujas lidaparātu un iespējamo ceļu uz WWIII. Neuztraucieties, lai arī Turcija ir NATO, viss būs kārtībā. Jā, tā izskatās pēc NATO provokācijas, gluži kā daudz citu elementu, kas vērsti pret Krievijas vēlmi saglabāt dominējošas lielvaras statusu. Un tāds tas patiesībā arī ir, jo es šaubos, ka Turki atļautos nomočīt Krievu ļoķeni bez augstākstāvošo NATO vīru apstiprinājuma. Tas ir šahs, un tie pagaidām ir bandinieki. Un par laimi (mums) bandinieku mūsdienās ir sasodīti daudz.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

6:47p
dusi saldi

RIP Koils ??? - 2015. Aizgāja ar sirds problēmām nakti vai divas iepriekš. Ceru, miegā.

***

Ja kāds vēlas palīdzēt, notiek naudas vākšana (600 Eur) viņa bērēm, ņemot vērā, ka viņam nav tuvinieki (man teica, ka ir māte, taču viņi nekomunicēja). Ja kāds vēlas piedalīties, zvaniet uz nr. 27420990. Nr. īpašnieks uzņēmās noorganizēt pienācīgas bēres pienācīgam aizgājējam.

(ir ko piebilst)

teja

3:23p
man dzīvē vienmēr ir vajadzīgs (un jau no pirmajiem soļiem internetā ir bijis) kāds cilvēks, ar kuru rakstiski apmainīties ar absurdām fantāzijām, jokiem, jocīgām pieredzēm un izjūtām, izsmalcinātu treša estētiku, netradcionāliem viedokļiem, neparastiem ikdienas stāstiem utt. tas nav kā aizvietojums reālajai komunikācijai, jo reālajā saziņā nekas tāds nav iespējams; mums ir pārāk īsa uzmanības noturība un pārāk funkcionālas vajadzības citam no cita. Ja man dzīvē nav tāda cilvēka, es jūtos tā, it kā viena manis daļa, un, iespējams, pat labākā no tām, gulētu stikla kalnā, puķes miegu.

(5 comments | ir ko piebilst)

teja

12:49p
iepriekšējā ieraksta ilustrācija (you better get ready)

(ir ko piebilst)

teja

11:38a
visiem, kas man jautā, kā es varu sešus gadus nodzīvot valstī un neiemācīties runāt tās valodā, un, implicīti jautā, vai tas ir tāpēc, ka es esmu stulba vai ļauna un man nav cieņas pret vietu, kurā dzīvoju, varu atbildēt, ka es personiski valodām neticu, man viņas liekas vecmodīgas, un es uzskatu, ka drīz mums tās vairs nevajadzēs, jo mēs varēsim sazināties ar sirdīm, pieskārieniem un mūziku, un valodas prast būs tikpat lieki kā mācēt braukt ar manuālo kārbu vai programmēt ar perforētāju. valodu vietā iesaku jums mācīties kontaktimprovizāciju, tantrisko meditāciju, enerģētiskās masāžas un mūzikas instrumentus. un visi tie, kas publiski izrunājas, cik skaista ir latviešu valoda, valoda, dziļumi, manas mājas ir valoda - tie visi mani jau sen besī.

(7 comments | ir ko piebilst)

Monday, November 23rd, 2015


kants

5:00p
londonas zvērības un (ne)vietas

clapham junction pie mājām mūs sagaidīja milzīga lapsa, savukārt borova tirgū - brokastis ar lieliskām vietējām (ziemeļjūras?) mazajām austerēm, acu priekšā ceptām jūras ķemmītēm un vēl maizīti ar pīles konfitu. turpat arī smalkākais no daudzajiem šais dienās dzertajiem sidriem. vēl labāks bija tikai mūsu, pasaulē skaistākās himnas atskaņojums st martin-in-the-fields bazilikā pie trafalgāra sfēra - izsmērē līdz asarām un pēc tam vēl nospēlē piekto, atkal izsmērē. tur pat mocarts labi skanēja!
katlu ar mīdijām toties sanāca izēst belgo gluži industriālajā koventdārza barotāvā. mājīgāk gan bija jz. rasbainieks ieteiktajā slepenajā bārā pie trišas uz grieķu ielas, par spīti vakara agrumam un transvestītu trūkumam. izdevās atrast arī pašam savu ūķi - project orange clapham junction nomalē, tumšu metālistu bāru ar šotiem no stikla galvaskausiem un darba sludinājumu ar lakonisku specifikāciju 'no cunts'.
mākslas ziņā līdzvērtīga izrādījās kibbo kift kindred - pērnā gadsimta divdesmito gadu skautu-okultistu-pcifistu kustības - izstāde vaitčapales galerijā. izslavētā padomju kosmonautika zinātnes muzejā gan arī nebija slikta.

(6 comments | ir ko piebilst)

apjukums

3:43p
Trimdā dzīvojot

Nezināju, ka latviešu valodā ir vārds "pierīce".

(1 comment | ir ko piebilst)

muzons

[ blackantlers ]
2:15p
Cockroach Prophets - Cockroach Prophets (2015)


Latviešu swamp-folk / alternative country grupas debijas albums.
(nevis šlāgeris, bet - kantrī, ok)
Iespējams lejupielādēt PAR BRĪVU Bandcamp (dažādi formāti) vai failiem.lv (mp3 320kbps)
Iespējams klausīties arī Spotify, iTunes, Google Play, Deezer u.c.
<3

(5 comments | ir ko piebilst)

teja

11:16a
summary of my love life

Paul acclimated himself to this new reality, in which he would talk to Erin less and never with full attention, always distracted by, if not someone else, the ever-present silhouette of a possible someone else.
/ Tao Lin

(3 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

12:06p
Draudzīga klase - tas ir labi, bet, kad dzimšanas diena nozīmē akurāt to, ka visa klase uzprasās ciemos, tad... eee...
Nu ok, cerēsim, ka būs labs laiks un varēs iet laukā bumbu dzenāt.
Un labi, ka nav kā man - 30 ģīmji klasē, bet tikai 15.

(1 comment | ir ko piebilst)

teja

10:11a
'Lockdown' nozīmē 'viss ciet'

(3 comments | ir ko piebilst)

teja

12:07a
teroristu dienas - kaķīšu dienas

Brux policija lūdza nevienam netvītot par to, ko redz un dzird uz ielām, (un ko redzēt bija), tāpēc visi ar #BrusselsLockdown salika pilnu twitteri ar kaķīšiem. sociālie mediji realitāti padara par videospēli. I like.

http://mashable.com/2015/11/22/brussels-lockdown-cats/?utm_campaign=Feed%3A+Mashable+%28Mashable%29&utm_cid=Mash-Prod-RSS-Feedburner-All-Partial&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter#67s1wyuXAOqP

(6 comments | ir ko piebilst)

Sunday, November 22nd, 2015


dienasgramata

3:50p
BBC. The trouble is, it’s harder than it seems to spot life from millions of miles away, especially if it’s not intelligent.
http://www.bbc.com/future/story/20151115-to-find-aliens-we-need-to-build-a-giant-space-parasol

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:08p
DIEVIETEI. Medicīniskie izmeklējumi ir apstiprinājuši garšvielu noderīgumu, kuras nu jau daudzus gadus izmanto indiešu sievietes.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

1:35a
DELFI. Adele jauki izāzē

(ir ko piebilst)

Saturday, November 21st, 2015


copy

10:15p
frankenšteins

iedomājieties viena aktiera monoizrādi uz dailes teātra lielās skatuves. tāds apmēram ir frankenšteins. šai izrādei vajadzēja dot nosaukumu "'dainis grūbe".
un atkal šodien esmu ļoti ļoti priecīgs teātra mīlis.

(6 comments | ir ko piebilst)

Friday, November 20th, 2015


copy

1:26p
indulis un ārija

liepājas teātris pēdējā laikā ļoti iepriecina. es vispār teātros neceļos nekad kājās stāvovācijās, bet vakar jau izrādes vidū izdomāju, ka nu šoreiz gan! skaties un priecājies par visiem tiem simboliņiem, mūziku, aktieriem, visu visu. atkal jau kādā brīdī pieķēru sevi pie domas, ka skatos nevis parastu teātra izrādi, bet piedalos notikumā.
pašas beigas nepatika, bet tas nekas. 

(2 comments | ir ko piebilst)

Thursday, November 19th, 2015


apjukums

2:51p
Sometimes it's nice to go away to learn to appreciate the life you left behind.
Teica kāda ex-kolēga, pēc 3 gadiem, pavadītiem kustībā, atgriežoties pelēkajā Nīderlandē.

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:03a
Šodien ir starptautiskā Filozofjas diena, starptautiskā Vīriešu diena un starptautiskā Tualešu diena. Jāaiziet uz vīriešu tualeti pafilozofēt?

(6 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

8:55a
11. diena

Njā, joprojām jāatgādina sev, lai nelamājos.
Mēģinu visā saskatīt kaut ko labu un pasmaidīt.
Nav viegli.
Neredzu nekā laba tajā faktā, ka atkal jābrauc uz Rīgu un jāiet uz bardakaini histērisko biroju. Nē, bardaks tur nav tikai manisdēļ. Visi tur kaut kādi aptrakuši.
Gribas kaut ko ļoti mainīt savā dzīvē.
Nu tā pavisam ļoti.
Tikai nezinu, ko un kā.
Tā kā nav laika piebremzēt un padomāt, es tiešām vairs nezinu, kas man patīk un kas - nē, un ko es vispār po-žizņi gribu.

Tas arī varētu būt šīs dienas galvenais mērķis - saprast, ko es gribu.

(10 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:41a
atgādinājums sev pašam

Yo, vajag briketes. Lētas un labas, mmm. Šeit mans pajutā posts, ja kas.

(9 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, November 18th, 2015


ulvs

10:09p
Salūtu, protams, nokavējām. Bet tāpec sūkāsim pimpi (tie nav mani vārdi).

(ir ko piebilst)

ulvs

10:04p
ieskats manā bērnības māxlā

Ak jā, šādus zīmējumus bērnībā (nez, no 6-7 g.v., līdz 13 g.v., kad nostabilizējās ideja par datorspēlēm, plus, pieeja tām) ar flomasteriem zīmēju uz A4 lapām. Tā principā bija mana turn-based (but in my mind- real time) strategy without any gaameplay functions, only artistic ones. Tas ir, tur nebija nekādu noteikumu. Ja uz pretējā kalna ir snaiperis (parasti zīmējos bija 2 distinktīvas puses, kas izpaudās kā ģeo.elementi, ēkas, u.tml.), tad, ja viņš bija "ļaunā snaipera" field of view (t.i., ļaunais snaiperis viņu varēja redzēt- citiem vārdiem, starp viņiem abiem bija novelkama taisna līnija kā šajā zīmējumā (starp spotter un heli)), tad viņš tika nošauts. Uh, tur bija tik daudz nerakstītu likumu, ka man šodien, romantiskajā vasarā (kāds mīļš cilvēks jau man sācis masēt muguru, garlaicības un manu bērnības murgu mākts...), tas jāpārtrauc. Vakarā, ne vasarā. 


(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:17p
DELFI. Astrologs iesaka neapmeklēt speciālistus līdz 20.novembrim. „Pastāv iespēja, ka ārsti var noteikt nepareizu diagnozi,” paskaidroja astrologs.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

8:34p
Joņevs = Filipa Deruma pseidonīms

Bļaģ, Lasot "Jelgava '94", es vienmēr atduros pie tā, cik ļoti manā apziņā protagonists atgādina [info]quizer. Ne-nor-mā-li. Visa viņa domu gaita, domas par mūziku, viedokļu maiņa, attiecības ar vienaudžiem un jaunuvēm - tas viss ir totāls Filips. Manuprāt, abiem jaunajiem ārtistiem vajadzētu iepazīties un, kas zina, moš pat veikt kādu koloborācijas projektu, ņemot vērā, ka Filips arī ir no pāķiem (bērnību pārdzīvojis Jelgavā un, pieņemu, izbaudījis šo to no grāmatā notiekošā). Jā, es lasu vairs it kā neaktuālu literatūru un skatos vairs it kā neaktuālas filmas, jo vienkārši tad, kad tās bija aktuālas, man bija pofig.

(9 comments | ir ko piebilst)

ulvs

8:33p
par to, kādu stilīguma pakāpi esmu zaudējis gadu laikā

Neesmu redzējis salūtu kādus gadus 5-6. Šis vakars būs īpašs ar to, ka, manis spiesti, apmeklēsim šo šķietami bezjēdzīgo pasākumu. Hah, tas man liek atminētis savas ūber nonkonformista *slash* tīņu dumiķa dienas. Kaut kad pāris gadus pēc milēniuma ar LV skinhediem pēc kaut kāda punk konča ex-RTU kafejnīcas telpās, gājām skatīties salūtu. Biju mazs dumiķis. Mums bija riktīgi alkohola inducēti "sieg heil", ideja par to, ka vajadzētu atrast agresīvi noskaņotus krievus, piekaut viņus un nofilmēt to, jo tajā laikā pseidolegālā (man liekas, ka to beigu beigās aizliedza) bumfights.com par violence footage piedāvāja doļikus "sākot no 100$ par pāris min. garu materiālu). Biju operators. Krievus, protams, neatradām. Piepisāmies, un skinhedi, šķiet, sāka pizģīties savā starpā.

Bet tas dumpinieciskumā ir nozīmīgs gads ar to, ka, salūta laikā būdams uz Vanšu tilta, es apgriezos uz otru pusi un gaidīju, kad salūts beigsies, pūļa ovāciju un alko/pseidopatriotisma ekstāzes apņemts. Kāpēc es tā rīkojos? Tikai, lai justos labāk. Nebija pat nevienas meičas apkārt, kurai tādi izpatikt. Jā, manā pasaulē meičas parādījās jeb sāka parādīties tikai ap to laiku. Līdz tam man bija pārāk bail no viņām (nu, līdz 18 g.v.).

(1 comment | ir ko piebilst)

toadbeauty

8:01p
Īvāns

Vienu citātu no filmas var izdrukāt un likt pie sienas (nepretendēju uz precizitāti):
"Teikt, ka esam neuzvarami, ir nedaudz pārspīlēti, bet uz to pusi ir."

(ir ko piebilst)

kants

11:33a
šodienas lasāmais

esejists, viegls, bet faktiem bagāts tekstiņš un daudz bildīšu!
arsenālā bija ļoti nocenota.

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, November 17th, 2015


kants

11:05p
skrien kā toms veits

tumsā, novembra lietū, līdz attopies laimīgs kaut kur starp dzelzceļa sliežu atzariem, asinis deniņos pulsē, džonijs kešs dzied tev vienai visā rajonā. tāpat pārdaugavā var vēl atrast jaunas vietas, kur kāds izdzīvošanas instinkts mudina izslēgt mūziku: tumšs parks starp pamestām mājām, kur biežā kārtā lapām klāts ceļš līkumo gar kaut kādiem dīķiem vai pielijušu izgāztuvi vairākus metrus lejā, šaipus betona sētām ar dzeloņdrātīm gar augšpusi un citām pamestām ēkām otrā pusē. un galā bērnudārzs ar nosaukumu brīnumiņš. bārtas iela.


current mood: santoro: primitivo 2014
current music: Dirty Three: I Really Should've Gone Out Last Night

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:29p
DELFI. Godinot un cienot savu ciklu, ejot rokrokā ar tā ritmu, ir iespējams līdzsvarot un spēcināt sievišķo būtību un radošo potenciālu, kā arī nonākt ciešākā kontaktā ar pirmatnējo dabu.

nedaudz tālāk: "Viens no vienkāršākajiem veidiem šī mērķa sasniegšanā ir ieklausīšanās savā ciklā."

(5 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

9:56p
Šodien koncerts pagastmājā. Puiks ar klasi uzstājas. Dzied un skaita dzeju. Skaisti.
Tad vēl citi pagasta talanti rādīja, ko prot. Mums te daudz labu dziedātāju.
Un tad bija filma "Īvāns".

Kopumā pasākums uzvandīja patriotiskuma atliekas. Dziesmas par ezeru zemi atgādina, kavova huja es TO visu daru.

(ir ko piebilst)

teja

8:41p
may you all have some ease of being.

(3 comments | ir ko piebilst)

teja

8:39p
sevis apšaubīšana ir mana pamattēma, un man tas ir OK.

(ir ko piebilst)

teja

8:38p
manuprāt, es par daudz klikšķinu uz saitēm. cilvēks ar veselīgu pašcieņu tā nedara.

(2 comments | ir ko piebilst)

kants

8:28p
sarkanbaltsarkans

šājā dzīvoklī gāja ļoti omulīga dzīve, kura visvairāk norisinājās ķēķī. liels speķa cienītājs būdams, skalbe še viņu čursktināja cauriem vakariem uz pannas. še tika runāts par dažādām latvijas lietām un gaišā paredzēšanā atvērās viss tas, kas ar latviju vēlāk notika. še tika arī sastādīts krāsās un samēros arī tagadējais latvijas karogs.
(vrza e. skalbe strēlnieku pulkos. 1929)

(ir ko piebilst)

kants

4:36p
london calling

ieteikumi laika pavadīšanai galvaspilsētā no ceturtdienas līdz svētdienai?


current music: ahs5 titri

(12 comments | ir ko piebilst)

Monday, November 16th, 2015


kants

10:39p
labsirdīgs krievu kino

intersanta, prikolīga, panaiva, bailīga, sirsnīga filma - Парень с нашего кладбища (2015). nav gluži izsmalcināts arthouse, bet uzmanību notur līdz beigām. atrodama arī zem nosaukuma kapsētas (ap)sargs, kādēļ iespējams sajaukt ar jauko itāļu Dellamorte Dellamore (1994), par kuru rakstīju kaut kad agrāk. nedaudz cits žanrs!
uz garā vīkenda fōna varētu salīdzināt, ka aptuveni kā american ultra (2015) - nekā izcila, bet labāka par agent 47: hitman vai fantastic 4, laikam arī antman. current music: Lera Lynn: The Only Thing Worth Fighting For

(ir ko piebilst)

apjukums

9:43p
7 years anniversay it is

Staroja Rīga un starojām mēs.

(1 comment | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system