laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Tuesday, June 28th, 2016


dienasgramata

2:12p
DELFI. Valdība tomēr apstiprina sarežģītāku tiesību iegūšanas kārtību.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

2:11p
DELFI. Elizabete II joko, ka pēc pēdējā laika notikumiem vēl ir dzīva.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

1:59p
DELFI. Rasnačs publiski atvainojas par skapja pārvadāšanu.

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, June 27th, 2016


dienasgramata

8:52p
DELFI. Savas izredzētās vārdu Kaimiņš rūpīgi sargā, un sociālajos tīklos nav atzīmējis, kura tad ir tā laimīgā, kas pieņēmusi viņa pasniegto gredzenu. Pēdējos gados vienīgā, kam publiski piedēvēts deputāta draudzenes statuss, ir telekanāla "Rīga TV24" žurnāliste Paula Muzikante.

(ir ko piebilst)

Saturday, June 25th, 2016


rkktzd

12:54a
random

*akustiskais cilvēks

*poliuretāna baznīca

*varžu karš ar ugunsdzēsējiem

(ir ko piebilst)

Thursday, June 23rd, 2016


dienasgramata

1:46a
NRA. Vasaras saulgrieži jeb Jāņi latviešiem ir īpašs laiks, kad labākas nākotnes vārdā ieteicams veikt maģiskas darbības.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

12:51a
DELFI. Par automašīnas vadīšanu lieguma laikā aiztur nihilistisku šoferi.

(ir ko piebilst)

Wednesday, June 22nd, 2016


ulvs

1:59a
Eiropa, Ilūzija

Žēl, ka tik daudz cilvēku nemaz neapzinās, ka viņu ekspektācijas attiecībā pret Eiropu ir viena liela ilūzija, ko pie dzīvības uztur apziņa par Eiropas vēsturi. Neskatoties uz to, ka Eiropa principā ir viens liels kara, posta un ciešanu lauks, tā vāsturiski tomēr ir bijusi vissvarīgākā no svarīgākajām polit-ekonomiski sociālajām vienībām, no kā izriet vairums pārējo.

Mēs, pašu aizspriedumu ietekmē, esam joprojām tendēti skatīt Eiropu tās pagātnes gaismā - kā to vareno, ietekmīgo, ekonomiski veiksmīgo, labklājības un saticības izstarojošo vienību, kas tā bija reiz (ja uzticamies pieņemtajām vēsturiskajām atziņām par to). Tā kā mums ir noteikts priekšstats par to, kas ir Eiropa, mēs nespējam līdz galam pieņemt faktu, ka mums ir tā nelaime dzīvot t.s. pārmaiņu laikā. Laikā, kad pastāvošās politiskās, ekonomiskās un sociālās vērības ir metamorfozes stadijā, tām tiekot vai nu pielāgotām reālajai situācijai, vai nu nomainītām ar jaunām vērībām.

Pasaule ir mainījusies, un Eiropa vairs nav pasaule, tāpēc tā ir spiesta mainīties līdz ar visu. Viens mans geiminga dāņu biedrs par to izteicās diezgan skaidri:

"The World has really changed. More and more we see the emergence of a multi polar world, where prosperity will be increasingly shared. This tendency lead to a reduced prosperity for the old dominating powers, here-under the European nations, which is partly why the stagnation of economical growth, has initiated as a general tendency.

So the change in the world picture, is decisive, meaning its consequences will not disappear until Europe and its nations adapt and overcome with a new set of framework. Now, since the European Union was created long time ago, in another reality, based on the crisis-pattern, ranged from approximately 1920 to 1945, with economic depression and world war, it is no more a useful solution."

Es saprotu, ka to patiesībā nav tik viegli pieņemt - faktu, ka Eiropa ir spiesta mainīties līdz ar pasauli. Jo tā taču ir Eiropa - piemērs, pēc kā vadās Pasaule. Vispār, rakstot par šo tēmu, sāku apzināties, cik liela un spēcīga patiesībā ir šī mūsu (mana?) iluzorā Eiropa. Jo patiesībā Eiropas valstis kā lielie spēlētāji savu patiesi lielo ietekmi zaudēja pēc abiem pasaules kariem, sabrūkot koloniālisma pasaulei un parādoties jauniem pasaules līmeņa spēlētājiem - ASV, Krieviju un Ķīnu.

Es kaut kad pirms laika cibā rakstīju, ka Eiropa vien ir tāds izteikti asi un distinktīvi smirdošs līķis. Bet toreiz es vairāk tēmēju uz Eiropas kulturālo identitāti un ideju par to kā tādu, nevis reālo polit-ekonomisko vai/un sociālo ietekmi.

(7 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, June 21st, 2016


ulvs

11:55p
jā, protams

TVNET - Sandis cietuma vietā izvēlējās elektronisko aproci, lai būtu kopā ar meitu

(ir ko piebilst)

ulvs

11:35p
Labi, tā kā parīt notiek balsošana, sākam feikas derības attiecībā pret Brexit iznākumu.

Es lieku visu uz to, ka Britānija paliks ES, un par izstāšanos balsos aptuveni 45%-48%. Mani britu draugi pēdējā laikā runā par ļoti lielu silent majority, kuri balsos pret.

Teic komentāros savus potenciālo Brexit procentu attiecību!

(20 comments | ir ko piebilst)

apjukums

9:15p
Klusā daba ar beigu putnu

Dzirdu, kaķis virtuvē aizdomīgi aktīvs, nagi vien skrapst. Eju skatīties, nomedījis putnu un nododas slepkavas priekiem, dzenājot līķi pa grīdu. Saņēmu dūšu, iznesu guvumu laukā, kaķis to apostīja, it kā sāka ēst un tad arī pameta. Lieliski.

(ir ko piebilst)

Monday, June 20th, 2016


anonymous

9:32a
Teiksim, Dundagas saimniecības preču veikalā var iegādāties pet pudelēs safasētu eļļu zāģiem, zāģu ķēdēm u.tml. Propāna-butāna sarkanos balonus vispār var samainīt pie katra miesta kioska.
A nafig vēl tuvākās un mazākās apdzīvotās vietās nav to galdiņu ar nolietotās vanaga vai Džonija Vokera pudelēs sapildītu benzīnu kā Kambodžā vai vēl visur kur?

(3 comments | ir ko piebilst)

rkktzd

5:49a
"The Rip"

As she walks in the room
Scented and tall
Hesitating once more
And as I take on myself
And the bitterness I felt
I realise that love flows

Wild, white horses
They will take me away
And the tenderness I feel
Will send the dark underneath
Will I follow?

Through the glory of life
I will scatter on the floor
Disappointed and sore
And in my thoughts I have bled
For the riddles I've been fed
Another lie moves over

Wild, white horses
They will take me away
And the tenderness I feel
Will send the dark underneath
Will I follow?

Wild, white horses
They will take me away
And the tenderness I feel
Will send the dark underneath
Will I follow?

(4 comments | ir ko piebilst)

Saturday, June 18th, 2016


rkktzd

9:35p
pārvākšanāspārvākšanāspārvākšanāspārvākšanāspārvākšanāspārvākšanāsvisurirpārvākšanās

(ir ko piebilst)

anonymous

9:10p
Klau, mēģinu atcerēties, kā sauca vienu reiz kino festivālā Arsenāls senos laikos skatītu filmu. Bija ieturēta tādā sēpijas brūnganā toņkārtā, un tās varonis bija vecs rado dīdžejs, kas spēlēja vinila plates, bet gabaliem pa starpu kaut ko komentēja nazālā veca dīdžeja balsī. Taču viņa "radio" neraidīja nekādā ēterā, bet tikai no pagalma malā staba galā uzlikta skaļruņa. Filmas finālā kāds nolēca (vai tika nogrūsts) no (ūdens?)torņa.

Es taču to nevarētu būt nosapņojis, vai ne?

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, June 17th, 2016


dienasgramata

2:35p
DELFI. Populārā dziedātāja Poļina Gagarina šobrīd piedzīvo sliktu laikus – kā vēsta Krievijas mediji, cilvēki vairs nevēlas apmeklēt viņas koncertus.

(ir ko piebilst)

kants

10:58a
dakter hofman, nāciet palīgā

vakar ar velosipēdiem nonācām muse drōņu koncertā. drōņi izvizināja jumtu un atdeva zudušo ticību estrādes mūzikas koncertu apmeklēšanai.

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

9:29a
Jaunā grupele "Juris on Co" būs slaveni, ja šitā turpinās.

(4 comments | ir ko piebilst)

Thursday, June 16th, 2016


apjukums

8:25p
Microsoft arī taupa

"Paldies! Mēs veicam jūsu atsauksmes pie sirds"
"Klientu atsauksmju viesošanai mums ir izveidota partnerība ar UserVoice - trešās puses pakalpojumu".

(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

6:31p
Šodien redzēju [info]rasbainieks, bija uz riteņa.

(9 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

4:04p
KASJAUNS. Miris motokrosa fanātiķis.

(ir ko piebilst)

toadbeauty

2:56p
Dzīve ir pārsteigumu pilna. Pašlaik mācos dzīvot mājā ar ūdeni, sūkni, krāniem un veļasmašīnu, kam nav jāstāv blakus.
Iedomājies - sasmalcini sīpolu blenderī un izskalo aparātu! Uzvāri bērnam kakao - izskalo grāpīti!
Netīrie trauki krājas mazākā kaudzītē. Wii!
Veļu ieliec mašīnā un aizmirsti uz dažām stundām - nav ar kanniņu jālej ūdens iekšā.
Un kad būs karstais ūdens, tad vispār būs ... nu tad būs...
Vīrs plosās pa māju - līmē flīzes, liek trubas, skrūvē un žāģē. Es tām visām izvirtībām pelnu naudu. Ar domu - štrunc, ir vasara, ēdīsim kaut vai zāli un zemenes, bet jaunu vešmašīnu un vaterklozetu man vajag.

(7 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:43a
DELFI. Tā kā liela plastmasas iepakojumā pildīts alkoholiskais dzēriens ir lētāks, stipru alu visbiežāk pērk personas, kas lieto alkoholu pārmērīgi, jo īpaši laukos.

(ir ko piebilst)

ulvs

11:26a
Man šonakt bija tik jocīgs murgs. Es centos iegādāties kaut kādus opiātus tajā Vecrīgas bulciņu kioskā, kas atrodas pie gājēju pārējas (kas, savukārt, atrodas pretī Bastejkalnam - zinu, ka ziniet, par ko runāju). Pārdevēja bija simpātiska jauniete ar brillēm. Viņa uzstāja, ka man jāpamēģina tieši heroīns, jo esot jauns pievedums. Okej - nodomāju - un teicu, ka vēlos 1/4 gramu pa 30 eiro. Viņa piekrita, un es sniedzu viņai savu ex-draudzenes kredītkarti. Ak jā, sapnī mēs joprojām bijām kopā (un es vēl biju atkarības epicentrā). Tad notika pats smieklīgākais - es zinu, ka es pat tagad atceros tās sūda kartes pinkodu, bet sapnī es to zināju, taču tomēr nezināju, jo es visu laiku - kādas 20 reizes - sajaucu vismaz vienu ciparu (dīvainā kārtā tas nenobloķēja karti). Tas ilga līdz brīdim, kad pie kioska jau bija milzīga rinda (taču visi pacietīgi gaidīja savu kārtu, un neviens nebija pikts), un es pamodos no dusmām uz savu nespēju uzspiest tos sūda ciparus (interesanti, ka pinkods sastāvēja no 8 cipariem: pirmie 4 bija tie, ko atceros, bet pārējie 4 bija sajaukti pirmie četri).

Don't you fucking tease me bro (faking zemapziņa)!

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, June 15th, 2016


anonymous

9:03p
Īsti nesaprotu, kam adresēta visādos sabiedriskajos tīklos čakli rādītā probācijas dienesta reklāma par elektronisko uzraudzību. Vai tiešām viss tik ļoti tagad mainījies, ka cietumnieki ir aktīvi sociālo tīklu lietotāji un varētu tikt iekārdināti? Vai varbūt vienkārši kaut kur mētājās nauda, un to vajadzējis notriekt?

(7 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:32p
Meitenes un puiši labi pastrādājuši: Sievietes ķermenis - sievietes lēmums? (video, 8 minūtes)

(ir ko piebilst)

apjukums

3:11p
Nekad neesmu bijusi sajūsmā par iespēju uzstāties publikas priekšā, neuzskatu sevi par iedvesmojošu runātāju, bet jaunajos darba pienākumos piedienas.
Pirms divām nedēļām pirmo reizi vadīju prezentāciju par vienu no mūsu pakalpojumiem. Pašai likās tā ne visai, bet direktors tikai māja ar galvu un mājās nesūtīja.
Tagad pārsūtījis piedāvājumu vadīt lekcijas divos akadēmiskos pasākumos.
Ermmm, ar šo es pieņemu, ka manas prezentēšanas prasmes ir ņemtas par labu. Man joprojām kājas trīc, reizēm arī burtiski.

(ir ko piebilst)

anonymous

2:29p
"Svētdienas naktī Rīgā aizturēts kāds pamatīgi iereibis vandalis."

(3 comments | ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system