laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Wednesday, October 26th, 2016


ulvs

1:22a
Poll #20863 Tavi 3 mīļākie medikamenti
Open to: All, results viewable to: All

Kādi ir tavi 3 vismīļākie recepšu/bezrecepšu medikamenti? (sen aizliegtie/vairs neesošie neskaitās; piemēri: morfīns, kokaīns)


(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:21a
tavi mīļākie medikamenti

Kas ir tavi mīļākie medikamenti? Atbildi pollā, kas būs nākošajā postā. Tie var būt jebkādi medikamenti, sākot no pretsāpju zālēm (vienalga kādām), beidzot ar, nezinu, kodeīnu un xanax/valium. Šajā postā turpināšu par 2 savām pieredzēm ar deksofānu. 

Jā,bet, pirms rakstu par deksofānu, mazliet par tēmu un ideju. Iedomājos - varbūt, ja runājam par legālajām vielām, tad cilvēki varbūt nekautrēsies un atklās, kas viņiem tik no medicīnas. Ko nozīmē "tīk no medicīnas"? Atceros, kad biju students LU JF, tad tolaik kopā ar [info]neesmusuns mēs bijām ļoti iemīlējuši dekstrometorfānu jeb Dexofan, ko aptiekās tirgoja vai nu pretklepus sīrupos vai 30 mg tablešu formā, kas tika tirgotas burvīgos 10 tablešu iepakojumos - tieši tik, cik ir vidējā deva, lai apreibinātos.

Tāpēc pastāstīšu par šo vienu no medikamentiem, kas man savulaik (pirms gadiem 8-9 biju tipisks psihonauts jeb cilvēks, kurš ir ļoti ieinteresēts, banāli izsakoties, apziņas paplašināšanā) ļoti aizrāva.

Lielās devās dekstrometrofāna hidrobromīds (30 mg tablešu aktīvā viela) ir tipisks disociatīvs. Šo substanču klasi vislabāk izskaidro izjūta, ko var raksturot ar vārdiem - smadzenes atrautas no ķermeņa, vai otrādi, bet tas nav svarīgi, jo tu tripa laikā (4-8 h) esi tādā kā caurumā (nelielās devās) vai arī siltā vairogā, kur tevi nekas neaizskar, ja vien tu neesi sabiedrībā (disociatīvi ir tipiska reibinošā substance, ko ieteicams lietot, esot drošā vietā), savukārt deksofāns lielās devās izraisa pilnīgi dissociāciju starp ķermeni un smadzenēm, radot absolūti reālas halucinācijas. Tālākais, kur es šajā ziņā esmu bijis, ir aceteku pilsētas mūri - es, apēdis 600 mg, un pa virsu ieelpojis tā saukto popperi, acumirklī attapos pie kādas senas acetku pilsētas mūriem (geju kultūrā populāra substance, kas balstīta uz ātri iztvaikojošas, ēteriskas bāzes, un kā efekts ir izteikts sārtums vaigos līdz ar sirdsdarbības paaugstināšanos un pāris minūšu ilga mild euphoria, kā ietvaros, tā runā, atslābinās sfinktera muskulatūra, tāpēc substance ir tik populāra geju vidū, jo, to state the obvious, tā vieglāk iebāzt). 

Viena no ļoti mīļāk agrīno tīņu dienu grāmatām man ir Artura Lielā "Konkistadori". Joprojām diezgan dzidri atceros acteku pilsētu aprakstus, to savādos, monolītos mūrus un augstos tempļus, kas slējās aiz tiem. Un tas bija tas, ko redzēju halucinācijā - viss bija pilnīgi fotorealistisks. Interesanti, ka apkārt esošie indiāņi uz mani skatījās ļoti savādu skatienu. Bet bez bailēm. Tas bija viss, ko redzēju - labi, ja desmit sekundes. Popperim, ejot ārā no sistēmas (tam ir ļoti ātrs pussabrukšanas laiks), es momentā atceļoju atpakaļ realitātē ar tik pārlaimīgu ģīmi. Aizmirsu piebilst - vēl mums bija izcils zaļais, un tolaik mana tolerance bija sasodīti maza.

Taču tas ir atpisks trips. Tipisks trips izpaužas kā nevēlēšanās pārvietoties, jo ķermeņa un prāta disociācija ir tik liela, ka cilvēks deksofāna reibumā parvietojas t.s. robowalk'ā jeb stīviem locekļiem, kā 3PO jeb zeltītais robots no Star Wars frančīzes. Cilvēks under influence vienkārši guļ gultā un ceļo savā apziņā. Ceļojumi ir ievilkušies tik dziļi, ka es reiz, aizvērtām acīm, redzēju milzīgu sfērisku objektu, kam pietuvojos savā halucinācijā (tā bija ļ.netipiska halucinācija, jo es reizē apzinājos pasauli) - tā izrādijās esam planēta, uz kā izvietots tāds kā milzīgs ofiss, kur katrā nodalītajā būdiņā ir pa darbiniekam, kurš aktīvi runā pa telefonu ar, pieņemu, kādu citu (vai visiem) šī ofisa dalībniekiem. Piezūmojot tuvāk, es sadzirdēju īstu bābeli - un tā bija ļoti baisa izjūta, jo viņu sinhronās balsis runāja man svešā valodā, un viņu daudzums panāca tādu mega konsonanses efektu, visam nonsensam saplūstot vienā vienotā, pulsējošā skaņā, kas mani aptvēra un it kā vilka dziļāk. Pēc šīs pseidohalucinācijas, jau esot mazliet skaidrāks, es daudz par to domāju. Secināju, ka tā bija planēta Zeme, ko apdzīvojam neviens cits, ka mēs. Taču tas bija kā filmā Matrix - tas ir, es sajutos, kā tās varonis, kurš ir redzējis planētas patieso stāvokli. 

Man ir prieks par šīm pieredzēm. Es pat teiktu tik daudz, ka katra out-of-body experience, kas man ir bijusi, ir mani kaut kādā mērā ļoti, khm, mācījusi.

Tagad tava kārta - ieraksti poll'ā, kas būs nākošajā postā, 3 savas mīļākās legālos (recepšu/bezrecepšu) vai ļoti nesen aizliegtos medikamentus. 


(ir ko piebilst)

ulvs

12:21a
kā mūs redz dators

Ar ko man nereti asocējas zīdaiņi? Spied šeit, lai redzētu. Starp citu, ļoti interesants ir stāsts, kā šīs .gif animācijas ir radītas. Tās radīja dators, pamatojoties uz to, kā zīdaiņi kustās. Aizmirsu citus faktorus, kas ietekmēja šo interesanto rezultātu (tā teikt, pēc datora domām - tādi ir zīdaiņi).

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:09a
-

Esmu parāk noguris un pat mazliet apreibis no mēģinājuma, tāpēc par Gati Z., cerams, turpināšu rīt. Kāpēc es vispār par viņu rakstu? Nav jau tā, ka es kaut kā vēlētos vērsties pret viņu - lai taču cilvēks dzīvo, kā vēlas. Taču tas neliedz citiem analizēt viņa izgājienus un aprunāt viņu aiz muguras, hehe! Kīp in tač, maza fakas, mazie zvēri.

(ir ko piebilst)

Tuesday, October 25th, 2016


rkktzd

10:10p
ciparkūkas

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

4:44p
Komentārs pie [info]quizer vadītā, pirmā Difūzijas raidījuma ieraksta

Tas Gatis Ziema ir kaut kāds slims, glumjš, parazitējošs tārps, ko apbrīno tādi paši dzīvē vīlušies vientieši, kas neko citu, kā deldēt kreāslus chomsky un teātra bārā nav spējīgi. Redz, kaut ko tur gudri cenšās dirst cik viss šeit slikti - nevienam neviens nemaksā, jo visi viens otru pazīst, bet tajā pašā laikā pats nav spējīgs samaksāt pat saviem grupas biedriem.
Tajā mūzikā nekā nav, tikai patmīlīga pidara ego priekšādiņas staipīšana.
/vijolniece

Man ir šaubas, ka šī komentāra autors tiešām ir vijolniece (meitene). Lai gan - kāpēc nē? Kāpēc? Tāpēc, ka neesmu manījis, ka meitenes brīvi lietotu tādu leksiku. Jā, šis komentārs būtu citādāks, ja to būtu rakstījusi sieviete. 

Es jau kādu laiku, kopš Gatis iesita Armandam uz skatuves par to, ka Armands nolažoja pāris notis uz trompetes (kas visā savā varenībā ir iemiesots video, kas, savukārt, ir pieejams i-netā), esmu vēlējies parunāt nedaudz par Gati. 
Tātad, mazliet par psiholoģisko portretu. Gatis ir tāda tipa cilvēks, kurš apzinās savu presence un izmanto to. Tik bez pārpratumiem - tas nav nekas negatīvs. Es arī daru tāpat. Un tu, iespējams, neapzinoties vai pat apzinoties dari tā. Taču man patīk analizēt šo cilvēku presence faktoru... bet par to vēlāk.

Gati pazīstu jau kopš seniem laikiem. Atceros, ka kaut kad pirms 7 gadiem spēlējām kopā DEPO. Viņš vēl bija tik maziņš un tik pieticīgs. Skatījās uz visu it kā no apakšas, bet ne pazemīgi, drīzāk draudzīgi inkvizitīvi un analītiski. Katrā ziņā man viņš patika, jo bija izjūta, ka viņš vēlas mācities, apgūt, izprast, un tādā garā. Taču viena lieta, kas mani kaitināja jau tad, bija viņa Dž.Hendrixa tipa soļņiki, kurus viņš noodle'oja nepārtraukti, pat esot uz skatuves ar pieslēgtu ģitāru. Tas ir tik sasodīti kaitinoši un banāli, taču tas nekādā ziņā neietekmē cilvēka personību vai to, kā skatos uz viņu. 

Šajos gados viņš ir ļoti izaudzis, kas ir normāli, jo ir pagājuši daudz gadi. Ceru, ka ievērojāt manieri, kādā runāju par viņu - familiāra. Es viņu zinu ļoti labi. Tā man labpatīkas domāt. Jo tur nav nekas komplicēts. Un katrā ziņā tur nav nekas dižs vai cēls - šie ir aspekti, ar kuriem viņš viļ citus cilvēkus. Bet par to un citām lietām nākošajā postā. Turpināšu tieši par šo pašu tēmu (man šobrīd ir time out).(4 comments | ir ko piebilst)

kants

2:06p
imperiālistu ekspluatatori

Hi, John!

I must apologise on behalf of Freelance Latvia, the information provided there is mostly on Latvian. Columns 5 and 6 indicates price range for hours. I hope that will help calculating the work amount/pay proportion and finding the right person for your task!

Sincerely yours,
kants


current music: Satie: 08 - Gnossienne, 5. Modйrй

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

10:22a
Pēdējā laikā spēlēju Paladins. Mana mīļākā varone ir Ying. Idejiski tas ir support character (hīleris), taču viņa arī var nodarboties ar crowd control un nedaudz DPS. Viņa var radīt 2 ilūzijas, kas ir identiskas viņai (tikai statiskas), kas hīlo apkārtējos draugus, bet reizē, ja es piespiežu "shatter" pogu, tad tās veic allahu akbar cienīgu gājienu un skrien uz ienaidnieka pusi, lai eksplodētu. Ļoti kruta hero shooter/pseido-line pushing spēle (tipa DOTA2, tikai FPS).

Viņai ir visstulbākie un nesmieklīgākie joki emote ietvaros, bet katrs šāds sīkums viņu manās acīs padara burvīgāku. 


(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

8:40a
Les Attitudes Spectrales

Pavisam aizmirsu pastāstīt par grupu "Les Attitudes Spectrales". Ļoti svaiga mūzika priekš mūsu zemītes. Kaut kas starp maniem mīļajiem (lai gan mīlu tikai pirmos 4 albumus) Deerhoof un visādām psihodēliskā roka grupām, kā arī tiem duetiem, kur parasti ir džeks un meitene (viens spēlē bungas, otrs ģitāru vai basu) - kā sauca tās populārās underground duo grupas, kas spēlē ko līdzīgu? Pavisam izkritušas no atmiņas. Un nē, nerunāju par Ligthtning Rod, bet gan tieši par beibe, plus, džeks sastāvu. 

Patīkams lo-fi ieraksts. Visvairāk mani pievilināja šis skaņdarbs (klikšķini, lai klausītos) no viņu albuma "Floral Wreck". Nenormāls prieks, ka frontmens ir meitene. Patiesībā nevaru sagaidīt, kad iepazīšos ar viņu (varu iztēloties, ka cilvēki, kuri lasa manu cibu, noteikti uzreiz nodomā, ka es runāju atkal par ar seksualitāti saistītām lietām - fuck off, this is music!). Varētu būt burvīgs cilvēks. 

Bet šī arī īsti manā izpratnē nav ierakstu mūzika - dzīvajā tas noteikt ir īsts pārdzīvojums. Tāpēc nāciet 12. novembrī uz koncertu un pārliecinieties. Taču bez ekspektācijām, jo es viņus JOPROJĀM neesmu dzirdējis laivā. 


(8 comments | ir ko piebilst)

ulvs

8:27a
rīta pastaigas

Visi ceļas, lai ietu uz darbu, taču es plānoju sev jaukas un mierpilnas brokastis. Un varbūt kādu mazu ballīti.
Vakar biju agrā pastaigā pa Valdemāra ielu, aptuveni pulkstens 08.00 no rīta. Es nesaprotu, kā cilvēks nesajūk prātā, katru rītu ceļoties tik agri un slājot pa tām tumšajām, depresīvajām, nolādētu un nelaimīgu, pusiemigušu cilvēku ielām. Tās ir tik skaļas, automašīnām veidojot garas rindas un sastrēgumus, kas neatsrēgst. Sabiedriskais transports - šoreiz 3. trolejbuss, bija tik piebāzts ar kusliem, kurnējošiem purniem.

Vienīgais, kas man ļoti patika, bija kāda trolejbusa krēslā ieslīgusi, dziļā mierā iemigusi daiļa meitene, kura, šķiet, nesteidzās uz savu universitāti vai darba vietu. Viņas galva tik mierpilni pārkarājās pār viņas pleciem, garajiem, zīdainajiem kastaņu matiem slīdot lejup pār viņas seju un krūtīm, gandriz pilnībā aizsedzot viņas daiļos vaibstus.

(13 comments | ir ko piebilst)

ulvs

8:27a
Man tomēr ļoti patīk mūsu, Židrūna, t.s. publicitātes foto. Mēs visi iemiesojam patiesu mieru. 

Rekur TVNET raksts par 12.novembra koncertu Centrāltirgus apvidū. Un musu fočene, protams.

(ir ko piebilst)

Monday, October 24th, 2016


ulvs

4:55p
Tas ir nenormāli kruta, kad dzīvē notiek kas šāds - kad tu konstatē, ka tavā miteklī zem grīdas ir pazemes tuneļi. Tā gadījās šī posta autorei

(ir ko piebilst)

ulvs

2:09a
Ļoti interesants video materiāls par polinēziešu (mazliet iedzēris) nozīmju pilnajiem un sasodīti sāpīgajiem tetovējumiem.

(ir ko piebilst)

Sunday, October 23rd, 2016


dienasgramata

9:03p
DELFI. Kādā lauksaimniecības nozares zinātniskajā institūtā Stendē vairākus gadus eksistējusi tā dēvētā melnā kase.

(5 comments | ir ko piebilst)

kants

8:35p
izvēles

jau otrajā filmā spēlēju mācītāju. pirmajā biju sektantu priesteris, tagad - katoļu. varētu nākamjā iestellēties abata lomā un tad jau vēl tikai pāris līdz pāvestam.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

4:56p
Kā mani fascinē šādi video, kur kaut kādi deģenerāti aicina cilvēkus balsot par Klintoni. It sevišķi šis neglītākā purna īpašnieks. "I avoid talking politics... but vote for the undead bitch because she cares for gays/trannies and morals".

(10 comments | ir ko piebilst)

ulvs

4:18p
Sasodīts, pagājuši 9 gadi, un es atkal sajutu to, cik ļoti sāpīgi ir tad, kad tevi nemīl pretī. Tas ir tik ļoti neizsakāmi sāpīgi, ka visi pārējie cilvēki tev ir vienkārši cilvēki. Miesa un gars, jā, un bauda arī, taču vislaik prāta nostūrī mani pavada doma par savu mīļoto. Par to, cik neizsakāmi mīlu. Un par to, ka tiešām esmu gatavs darīt jebko, skūpstīt viņas dubļainos kāju pirkstus, krist dziļi nebūtībā un zemoties, tikai, lai satiktu viņu. Man jau likās, ka es vairs nekad neko tādu nejutīšu. Katrā ziņā man jābūt pateicīgam, ka viņa man ir parādījusi, ka varu just. Tiešām.

Savas ciešanas cenšos ielikt dzejprozā, taču tā kā sen neesmu to darījis, tāpēc nesanāk dabiski, viss sanāk uzspiests un mākslīgs.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:33p
Intervijā biju high as kite. Fuj, kauns klausīties. Es nevaru parunāt, haha!

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

2:31p
Filipa čiksa noķērusi mani dailes brīdī, Difūzijas laikā.


Raidījums klausāms šeit.

(ir ko piebilst)

ulvs

2:29p
Es gribētu dēlu no Mētras Saberovas.

(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

12:54p
Sapnī izgudroju galdaspēli, kuras spēlētājiem bija jāiegūst t.s. Atmiņas ūdens. Vizuāli drusku līdzinājās Marsam, taču īsā pamošanās mirklī paguvu nodomāt, ka manējā ir daudz krutāka. Kāpēc tieši tas Atmiņas ūdens, nudien nav ne jausmas, jo viss, ko par to zinu, ir kaut kur manīti daži joki un garāmbraucošs furgons, kas laikam to ūdeni visiem aizmāršām piegādā.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

11:25a
gari vakarnakt norādija

Nav 2 vienādu koku

(1 comment | ir ko piebilst)

Saturday, October 22nd, 2016


ulvs

11:27p
inovāciju meistars

Mans ierocis against bullies ir to bully them back using the magic of interwebz. Diezgan inovatīvi, vai ne tā?

Riskējot ar to, ka mans blogs drīz izskatīsies pēc [info]ingmars666 bloga, pasvītrošu apgalvojumu, kā to modīgi tagad ir darīt, ar foto: 


(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

9:43p
Šovakar laikam tomēr nodošos nevis cilvēkmīlestībai, bet gan meditācijai.

Starp citu, ziniet, kas man patīk modernajā hiphopā? Ir tādi gabali, kur nēģeri paralēli repošanai ik pa brīdim iekunkstas vai izdveš visādas citādas apzināti radītas skaņas, nu, tipa "brrr" vai kā tā. Man tā šķiet esam augstākā pilotāža mūzikas mākslā.

(7 comments | ir ko piebilst)

ulvs

9:40p
pretrunas un attaisnošanās, khh

Cilvēkiem labpatīkas domāt, ka citi cilvēki, ja pauž par kaut ko viedokli, tad tas momentā ir kategorisks. Tas ir, it kā citas opcijas nemaz netiktu pieļautas. Vismaz man bieži ir tāda apziņa attiecībā uz manis pausto un citu cilvēku uztveri pret to. Bet es nespētu reizē būt tik abstrakts, ja tiešām būtu tik kategorisks.

(3 comments | ir ko piebilst)

kants

6:53p
jau divas dienas brīnos

vai tā ir, ka tiešām cilvēki neatšķir debetkartes un kredītkartes, un no pēdējām mēdz vnk noņemt skaidru naudu vai veikt pārskaitījumus no konta?

(8 comments | ir ko piebilst)

anonymous

6:08p
No ziņām: "Lilita jeb dēmoniskā, nāves pārvaldītāja ir iegājusi Skorpiona (transformācijas, nāves) zīmē. Tā teikt - dubultā aktivizējas nāvju tematika. Šo visu saliekot kopā ar manām iepriekšējām prognozēm, ka nāvju skaits tikai pieaugs (īpaši jau sportistu un ar sportu saistītu cilvēku vidū) oktobrī kā Skorpiona piesātinātā mēnesī viss daudzkāršojas, izpaužoties negāciju maksimumā. [..]

Iespējama arī kāda Latvijā populāras personības aiziešana, tā kā Latvijas valsts arī dzimusi šajā zīmē."

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:16p
Poll #20860 Ak dievs
Open to: All, results viewable to: All

Kā tu rīkotos iepriekšējā postā minētajā situācijā?

View Answers

būtu vērīgs attiecībā pret to, vai viņa nesper sānsoļus
3 (27.3%)

būtu vienaldzīgs (vienaldzībā šajā gadījumā ir spēks)
6 (54.5%)

uzvestos kā [info]bauda un vērstos pie šī drauga ar draudiem izrēķināties fiziski, ja viņi turpinās savu gadiem ilgušo draudzību
2 (18.2%)


(7 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:09p
Garlaicības vārdā veikšu nelielu aptauju.

Hipotētiska situācija: Tu iepazīsties ar pretējā dzimuma pārstāvi. Un kļūsti par viņa/-as sirdsdraugu, nu, otro pusīti. Tad tu noskaidro, ka otrajai pusītei ir 10 gadus ilgstoša draudzība ar citu vīrieti/sievieti, ar kuru viņi nav nekad bijuši kopā, taču regulāri mīlējas. Ko tu darītu šajā gadījumā? Atbildiet poll'ā, kas sekos šim postam.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:54p
Starp citu, paldies [info]quizer un viņa čiksai (Filips ir nepieklājīgs pimpis, jo viņš joprojām mūs oficiāli nav iepazīstinājis) par andergraund pseidorādio, ko viņi tur taisa. Mēs ar Ritvaru vakar bijām ciemos uz interviju. Diezgan forši. Tiešām priecājos par apņēmību cilvēkos.

Iepriekšējā raidījumā bija G.Ziema, latvijas andergraunda vienīgais patiesais varonis. Viņš ir tik cringeworthy tips, ka es pat labāk neturpināšu, citādāk viņš sados man pa purnu.

(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:52p
Pastāsti, [info]bauda, kā tu jūties, apzinoties, ka mums ar tavu beibi ir bijis ģeniālākais sekss cilvēces vēsturē? Ka tas tev liek justies?

(15 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:49p
Iečekojiet viņa komentārus šajā manā postā. Tas bija mana riebuma cēlonis - neviena aicināts viņš pieteicās un nepamatoti sāka dirst kaut kādu tīņu huiņu. Man nācās zvanīt viņai un teikt, lai viņa savāc savu kuci. Neviens man par to nav atvainojies.

Jāpiebilst, ka kopš viņi ir kopā, viņa meiteni esmu saticis pāris reizes, un nevienu reizi neesam mīlējušies. Kāpēc? Tāpēc, ka es neesmu cilvēks, kas spiež. Tas viss izriet no šķietami brīvās gribas. Sasodīts, tāda juška, it kā viņš uzskatītu, ka man nav citu draugu/partneru. Saprotams, mums ar viņa beibi bija vislabākā ķīmija, kāda man ir bijusi ar cilvēku, taču es viņas izvēles nekomentēšu. 

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:38p
Pastāstīšu īsi par tā saukto konfliktu starp mani un [info]bauda.

Slinkums meklēt postu, kurā viņš pirms pāris mēnešiem atnāca un sāka mani apvainot, ka es viņam vēlos atņemt draudzeni. Lai gan patiesībā viņš man atņēma draudzeni, hehe! Mēs ar viņa tagadējo drušku, ar kuru viņš ir kopā mazāk par pusgadu, esam bijuši draugi 10 gadus.

Es principā vēlos viņu tik ļoti pazemot, lai viņš jūtas tik slikti, ka viņiem nekas neizdodas viņu attiecībās turpmāk, jo mana draudzene ir tiešām ļoti forša čiksa, savukārt viņš ir vien tāds prasts pediņš, kurš zina tikai vienu metodi, kā paturēt meiteni - uzvelkot viņai gredzenu. Bet es to nedarīšu, jo zinu, ka tādām lietām jānotiek dabiski, tāpēc ļaušu laikam visu izbeigt.

Viņš tik ļoti cenšas uzsvērt, ka viņai nav nepieciešams tāds cilvēks, kā es, jo, redz, man pārāk ļoti patīk aizraujošie dzīves aspekti un es esmu pārāk nenopietns. Bet vismaz es neesmu 40+ džeks, kurš joprojām nav sapratis, kā koekzistēt ar pretējo dzimumu.

Pats smieklīgākais, ka viss būtu bijis okej, ja viņš nebūtu pirmais uzsācis šo, khm, konfliktu. Pavisam nopietni. Lai arī man rūp manas draudzenes lēmumi, es tomēr viņai piedodu, jo apzinos, ka viņš ir viņas pirmais nopietnais draugs. That said, pirmajiem draugiem nevajadzētu ilgt... ilgi, tāpēc vēlu, lai viss tur ātrāk izbeigtos. Tas ir, ir pašsaprotami, ka viss izbeigsies diezgan ātri, jo [info]bauda nav diezko kļovijs džeks, bet, nu, es vēlos to kaut kā paātrināt. Kaut vai viņu dēļ - jo mazāku laiku viņi būs kopā, jo mazāk sāpēs vairs nebūt kopā. Vai ne tā?

(7 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:25p
Viņš ir mans vīrieša ideāls. Vispār nesaprotu, kā var patikt citi vīrieši, ja ir Titāniks Sinkleirs.

(ir ko piebilst)

ulvs

3:19p
Kruts websaits. Tā kā Onion, tikai par militāriem jaunumiem. Raksts par to, kā Reaper drons vairāk tēmē pa tumšādainajiem. Fucking racis. 

(ir ko piebilst)

ulvs

2:48p
Titanic Sinclair ir viens no maniem mīļākajiem amerikāņu bērnu varoņiem. Viņš ir the mastermind behind Poppy.

(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

1:54p
"Kolkā pūš spēcīgs vējš, kā arī novērojams interesentu pieplūdums."

(ir ko piebilst)

anonymous

12:04p
Delfi: "10 iemesli, kāpēc Kauņā tomēr ir vērts uzkavēties".

Šo ierosinātu pārvērst pastāvīgā rubrikā, kuras virsrakstā allaž būtu kāds cits Latvijas apdzīvotas vietas nosaukums: Gulbene, Limbaži, Grobiņa, Ukri.

(4 comments | ir ko piebilst)

Friday, October 21st, 2016


ulvs

10:25p
sīrupiņ, man ir ķermeņproblēmiņa

Man ir viena ļoti mīla draudzene. Un man ir viena ļoti mīļa problēma (ne-mīļa). Tas ir viņas ķermenis. Es nesaprotu, kā man to uztvert viņas priekšā. Tas ir, viņai ir visuzbudinošākais ķermenis, kādu man ir nācies mīlēt. Problēma (iespējamā) ir faktā, ka viņas ķermenis pēc kaut kādiem garlaicīgiem klasiskiem priekšstatiem nav perfekts (viss ir izcils, taču šis tas it kā varētu būt labāks, tā teikt). Es, protams, uzreiz smejos par šiem priekšstatiem, jo tiem kaislīgi iebilst mans erektais loceklis, skaidri paužot savu viedokli - uzbudinošākais ķermenis ever.

Saprotams, ķermeni nevar skatīt bez prāta. Jo tad mīlēšanās ietvaros būtu jāizvairās no jebkādas komunikācijas (lai tikai nepazustu vēlme otra cilvēka stulbuma dēļ; visādi var gadīties, tāpēc labāk neriskēt).

Lai vai kā, mani mazliet uztrauc šis jautājums - kā man turpināt dievināt viņas burvīgo ķermeni, nezinot, vai viņa to vispār mīl un, ja mīl, tad cik ļoti? Jo, spriežot pēc pazīmēm un viņas izturēšanās, viņa, saprotams, nedaudz pārdzīvo par tā sauktajiem trūkumiem, kas man nepavisam neasocējas ar trūkumiem. Kā lai cilvēkam tiešām liek noprast, ka tas tieši ir tas, kas man liek viņu dievināt? Nu, saprotams, nevis trūkums, hehe, bet gan šis kopums, kas ir konkrētais cilvēks, t.i., personība, ar visiem (jeb 1 - konkrētajā gadījumā) klasiskajiem ķermeņa trūkumiem, fuck em all to death, jo tavs ķermenīts liek man kust, un acīmredzot esmu trūkummīlis - truli ironiski par to.

(15 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:11p
ilgas pēc miesas un gara

Nevaru sagaidīt, kad viņa būs atpakaļ Latvijā. Es viņai likšu samaksāt, neļaujot nokāpt no mana eriģētā locekļa un speciāli ilgi nebeidzot. Tā, lūk, izpaužas patiesa mīlestība pret cilvēku (pretējā dzimuma, sava dzimuma - nav svarīgi, galvenais kaut nedaudz iemācīties vai sākt mācīties mīlēt, jo tad, man sev jāatzīst, pienāk tāds mirklis, kad viss šķiet esam perfektā orgasmiskā balansā)

(ir ko piebilst)

anonymous

4:35p
"Ротенберг незаконно перегородил залив Уймахуонеэнлахти"

(ir ko piebilst)

ulvs

3:23p
Kas vēl bez manis cibā ir SJW?

(24 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:22p
public service announcement

Uzmanību, uzmanieties no Ailijas Deniņas. Jo viņai Ievai Puķītei NELIKUMĪGI INJICĒJUSI VIŅAS DNS DATUS/AUDUS/ASINIS, nodarot Ievas veselībai un dzīvībai kaitējumu vairāku gadu garumā. 


(7 comments | ir ko piebilst)

kants

12:29p
harmonija piektdienas priekšpusdienai

pirātlīcī atrodas visādā ziņā pēdējais koena kunga albums you want it darker un kalnciema kvartāla foreļu ikru oranžo bumbu tirgotāji darbadienās ir uzbliezuši lavku pleskodāles maksimas gaitenī.
kā dzied meistars:
I was fighting with temptation
but i did not want to win


current music: cohen: on the level

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:09p
KASJAUNS. Latvijas Organiskās sintēzes institūta zinātnieki profesora Ivara Kalviņa vadībā izstrādājuši superzāles – uzlējumu pret alkoholismu, kura sastāvā ir ārstnieciskās zālītes un sēnes.

(5 comments | ir ko piebilst)

kants

11:07a
lit. baudas līkoločos

kāda loma homoseksuālam treiderim čekistu un citplanētiešu sazvērestībā pret masoniem? vēsturiska. narkotikas! okultisms! konspirācija! metafizika! cinisms! kabala! mediju un dzimtes kritika! peļēvina jaunais romāns Лампа Мафусаила, или Крайняя битва чекистов с масонами totāli spridzina: tas ir kā pēc meistarības pieslīpēšanas daudzu romānu garumā atgriezties ar generation p v 2.0

(5 comments | ir ko piebilst)

Thursday, October 20th, 2016


ulvs

9:59p
Skatos vienu no savām mīļākajām kara filmām "The bridge over river Qwai" un ēdu vareņņikus ar kartupeļiem. Ceptus.

(6 comments | ir ko piebilst)

anonymous

7:28p
הנני

Koens: "Te es esmu, te es esmu!"


(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:39p
Šis ir labs posts par vienkāršu situāciju un cilvēka kretīnisko dabu (runājot par rādīšanu ar pirkstu uz citiem un saukšanu par varmākām vai kā tā). Man kā kaķu mīlim (platoniskajam; lasīju, ka kaķi ir vieni no tiem dzīvniekiem, kurus nedrīkst fiziski mīlēt - re, kādus interesantus faktus jūs varat izlasīt, abonējot manu cibu) tas bija jānošārē. Vienīgais mīnuss - autors acimredzot nav iepazinies ar rindkopu konceptu. Rakstot tik garus postus, tās ir nepieciešamas. 


(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

9:04a
"Neslēpjoties no garāmgājējiem kāds puisis ielas malā kaislīgi skūpstīja vaļīgu meiteni."

(5 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system