laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Friday, April 28th, 2017


kants

12:26p
privāts dienas prieks no epasta

Dear kants
A book that you have contributed to has just been published by Cambridge Scholars Publishing. We are delighted that you are part of the Cambridge Scholars Publishing community of authors, and look forward to promoting your work.

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:13p
Viens no iemesliem, kāpēc katru dienu lietoju heroīnu, ir tas, ka man apkārtējie cilvēki liekākoties ir tik neinformēti, (paš)neizglītoti un brīžiem pat klaji stulbi. Heroīns palīdz samierināties ar ideju, ka nekad nedzīvošu kvalitatīvā sabiedrībā. Sabiedrībā, kur jau pēc piedzimšanas tādi indivīdi kā Ilka tiktu, how do you say, "put down".

(ir ko piebilst)

ulvs

12:07p
nebāz trakā

[info]ilka reiz man tik ļoti apzinīgi sūkāja pimpi, ka brīdī, kad beidzu un instintīvi savu eriģēto locekli izvilku no viņas mutes, tas iznāca kopā ar viņas protēzēm. Un man pretī, no vietas, kur iepriekš bija Ilkas mute, smaids un zobi, pavērās baiss caurums. Kopš tās dienas es vienmēr, ieraudzījis vārdus "gaze into the abyss", atceros par Ilku. Toreiz šķita, ka redzu daļu viņas smadzeņu, bet tagad šo domu aizgaiņāju kā tīņu dienu muļķības.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:00p
mēmju kolekcija

Sveiki, es katru dienu lietoju heroīnu. Esmu deģenerāts. Bet es esmu skaistāks un gudrāks par tevi. Zinu, zinu, tas ir sāpīgi - redzēt/dzirdēt ko tādu. It sevišķi jau, ja ņemam vērā to, cik ļoti svarīga tev ir kultūra un zināšanas kā tādas. Protams, te es jokoju. Jo zinu, ka tu pasauli redzi visā tās skaistumā un plašumā, pateicoties tavam asajam prātam un mūždien funkcionējošajai erudīcijai (nemaz nerunāsim par vēlmi izzināt).

Bet es esmu deģenerāts. Un es katru dienu lietošu heroīnu, līdz nāve mūs darīs... nu, nāve darīs, ko tā dara vislabāk. Vienīgais tad man ir jāatrod kāda eksperiementāla farmācijas firma vai kāds dāsns intelektuālis, kurš varētu sponsorēt šo mūža ekscesu - Latvijā, lai diendienā lietotu heroīnu, vajag kā minimums 60 eiro dienā (pats, pats minimums). Es parasti lietoju pa aptuveni 120. Līdz maniem sponsoriem izbeidzas resursi, un tad es nāku uz cibu un prasu, lai kāds pārskaita, vai zvanu un lūdzos draugiem.

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:17a
Man [info]ilka ar savu draugu man atveda kādus 50 gramus heroīna no Afganistānas. Nav, kur likt, jo patiesībā heroīnu jau nelietoju kādus divus gadus - visus sanāk turēt uz kārtīga zoba, ņemot vērā, ka internetā, kad izbeidzas argumenti, tad dažiem, esmu ievērojis, patīk man norādīt, ka esmu atkarīgs.

Iedomājieties - noris diskurss X, izbeidzas cilvēkam argumenti, un tad tiek (svarīgi: publiskā vidē; ja nav pub.vides, tad tas netiek pieminēts) konstatēts (by this person and ārpus visiem kontekstiem): "Ulvi, tu taču lieto heroīnu!" Kā tāds lietutiņš no tukšām debesīm, hehe!

Bet, zinkā, tiem cilvēkiem jau pohuj, ka es nelietoju. Viņiem kāds pirms nedēļas pateica, ka redzēja mani totāli wasted, ejam pa ielu - heroīns. Tusēju ar Simonu pirms 4 gadiem - heroīns. Spēlēju MSK - heroīns. Tusēju ar Juri Simanoviču - heroīns. Un tā tālāk.

Therefore I've fully embraced this idea about heroes and heroines. Un dodu vaļā, tā sacīt, uz pilnu klapi, jo kam citam dzīve gan ir paredzēta?

(7 comments | ir ko piebilst)

Thursday, April 27th, 2017


ulvs

11:24p
Es katru dienu močīju tonnām heroīna, nesaprotu, kā vēl esmu dzīvs, lol.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

1:00p
DELFI. Kimas vārdam pa priekšu vienmēr gājusi viņas izdaudzinātā dibena slava.

(3 comments | ir ko piebilst)

rkktzd

12:55p
lohomotīve

(ir ko piebilst)

ulvs

9:59a
Sems Haids pret sievietēm - ieskats koledžas jokdara pasaules skatījumā.

(ir ko piebilst)

ulvs

9:42a
Random komentārs no interneta:

Years of riding public transportation has taught me that 99% of black people can rap as good as the rappers who get paid millions of dollars to rap. It's some inate quality they have. The rappin' gene.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

9:36a
Vai, cik mīlīga hip, hip, hip dziesmiņa

 Noskatīju no [info]dooora, kurš, savukārt, to noskatīja no [info]kokcha (tāds ir mans pienākums).

(ir ko piebilst)

ulvs

12:22a
Vienreiz gribēju palīdzēt cilvēkam, bet viņš (jeb viņa) nosodošā tonī noraidīja manu netieši izteikto vēlmi palīdzēt, un, ja ne palīdzēt, tad, laiski atpūšotes, apcerēt cēloņus, sekas un visu pārējo, kas saistīts ar rašanos, tapšanu un nāvi. Rakstu, jo tā nekad nav bijis, kā arī tāpēc, ka šajā gadījumā neredzēju motivāciju vai tās trūkumu.

(ir ko piebilst)

ulvs

12:06a
Ēdu piparmētru saldējumu. Ievārījuma vietā zemeņu sorberts.

(3 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, April 26th, 2017


anonymous

5:09p
Katrs var papildināt ar vēlamajiem elementiem

Latvijai simtgadē dāvāšu dzejoli
Valstiskam siltumam adīšu kamzoli
Slāpes lai remdētu, brūvēšu sidriņu
Vēdera prieciņam griezīšu sieriņu
Būs arī īpašās simtgades desas
Cieti žāvētas, nepaliks vecas
Simtgadei veltītas tarbiņas šūšu
Pats visu radīšu, pats visur būšu
Dziedāšu svinīgo simtgades dziesmu
Lēkāšu īpašo simtgades deju
Būs arī simtgades saldējums
Igauņiem neēdams, tikai mums
Vēl būs simtgades keramika
Foto sesija – simtgade plika
Mobilais pieslēgums simtgades tīklam
Simtgades spieķis sirmam un līkam
Katliņos vārīsies simtgades zupa
Zīdaiņi zīdīs no simtgades pupa
Debesīs simtgades saulīte lēks
Prezidents priecāsies: “Simtgadu spēks!”

(7 comments | ir ko piebilst)

anonymous

4:30p
Zvana no nepazīstama numura:
"Tā un tā, mēs zvanām saistībā ar Latvijas simtgadi. Vai jums tagad ir laiks aprunāties?"
Kāpēc gan neaprunāties, saku.
"Vai jūs vēlētos iegādāties 1935. gada pieclatnieka kopiju, kas izgatavota par godu Latvijas simtgadei?"
***
Ar nepacietību gaidu Latvijas simtgadei veltītas vasaras riepas, servelādi, šokolādi un limonādi.

(8 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, April 25th, 2017


ulvs

7:45p
likums un plikums

Šim skaņdarbam es piespriežu nāves sodu pēc panta "just fuck off, like... seriously", jo tik kretiniski lipīgi skaņdarbi manā valstī ir aizliegti, balstoties uz kaut ko garīgu, tādu kā domu, kas atrodas mūsu, mildly, mildly utopiskās valsts iedzīvotāju, bezapziņā , kas varētu būt ekvivalenta rakstītajiem krimināllikuma pantiem iz citām demorkātiskām valstīm un to likumiem.


(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

7:14p
īsi un diletantiski par F-35 Lightning II

Igaunijā nolaidušies ASV armijas iznīcinātāji «F-35» - TVNET

Varu īsumā pastāstīt, kas par dzīvnieciņu ir 5. paaudzes iznīcinātājs F-35 Lightning II. Sākšu ar to, ka nerunāšu par strīdiem lidmašīnu entuziastu un citu cilvēku vidū par to, vai šī lidmašīna gadījumā nav viens liels, bezjēdzīgs naudas slaukšanas plāns un vai gadījumā tās radaru maskēšanās (stealth) tehnoloģija nav viegli apejama ar post-WWII zemo frekvencenču radariem, kas krievam ir atliektiem galiem. Pieņemsim, ka viss ir fantastiski, kā arī patiesībā varētu būt, jo F-35 Lightning II daudzos mock air dogfighting testos pierādījusi sevi par neiznīcināmu (jo to nevar atrast nedz radaros, nedz ar aci - vismaz ne tik viegli). Avots viens un avots divi. Kaut kad pirms pāris gadiem figurēja ziņas, ka šī lidmašīna ir zaudējusi mock air dogfighting trial'os pret Krievu attīstītākajām ļoķenēm: MIG-29 un SU-27  (abi ir 4. vai 4,5. paaudzes iznīcinātāji) apgreidotajiem variantiem. Taču šeit būtu jāpiebilst, ka F-35 nav paredzēta klasiskam dogfight (jeb tuvas distances cīņai), jo tās galvenie plusi ir maskēšanās (ienaidnieks tevi savā radarā pamanīs, kad jau būs par vēlu), attīstīts radars, kas dod iespēju pirmajam pamanīt pretinieku, digitālā sistēma, kas visu info nosūta citām, ne tik attīstītām NATO lidmašīnām, lai tās F-35 var izmantot kā tādu tēmēšanas/novadīšanas platformu, kas iezīmē mērķus, ko vecākām lidmašīnām iznīcināt, un, galvenais, F-35 paļaujas uz tālas darbības gaiss-gaiss tipa raķetēm AIM-120 AMRAAM, kā attīstītākā versija spēj notriekt pretinieka lidmašīnu, atrodoties līdz pat 160 km tālu no mērķa (līdz ar to ir skaidrs, ka šī lidmašīna nav radīta ātriem pagriezieniem un manevriem, kā, piemēram, dažas SU-27 versijas (ar thrust vectoring tehnoloģiju) un MIG-29. 

Kā tiks pielietota F-35? Tā visticamāk tuvākajās dekādēs operāciju laikā atradīsies relatīvā drošībā, iekš friendly airspace, vai lidojot aiz vecākas paaudzes lidmašīnām un izmantojot savus radarus un digitālās komunikācijas iespējas, lai iezīmētu vecāka gada gājuma iznīcinātājiem mērķus un visādi citādi koordinējot uzbrukumus/aizstāvēšanos. Tā neizies viens pret viens ar ienaidnieka MIG-29 vai SU-27, ja vien F-35 neatradīsies maksimāli tālu no minētajām lidmašīnām - tik tālu, lai varētu izšaut savas fire and forget tālās darbības air-to-air raķetes un fiksi mukt prom. Taču viss nav tik vienkārši, jo modernākie MIG-29 un SU-27 varianti arī ir aprīkoti ar maskēšanās elementiem, līdz ar to, teiksim, lidojot ļoti zemu (20-30 m virs zemes), abas minētās lidmašīnas var pietuvoties radaru instalācijām ļoti tuvu (jo radari ir vērsti augšup). Taču pieņemu, ka pašu F-35 pārsteigt ir ļoti grūti, jo tās radaram (visiem iznīcinātājiem tas atrodas lidmašīnas purngalā - kā šajā foto) pēc idejas būtu jāpamana ienaidnieka lidmašīna, lai arī cik zemu tā nelidotu (tas tomēr ir vērsts uz priekšu, nevis uz augšu, kā radari, kas atrodas uz zemes). 

Vispār jau F-35 nav vienīgā lidmašīna NATO arsenālā, kā mērķis ir uztvert ienaidnieka lidmašīnu atrašanās vietu, iezīmēt to un koordinēt uzbrukumus/aizstāvēšanās situācijas ar citiem kaujas lauka elementiem (ne tikai ļoķenēm). Tam ir paredzēta speciāla lidmašīnu klase - AWACS. Rezumējot: F-35 ir visuniversālākā kaujas lidmašīna, kas līdz šim radīta. Taču tieši tā iemesla dēļ cilvēki pamatoti baidās, ka sava universāluma dēļ tā īpaši neizcelsies īsti neviena no jomām, kurās tā ir spējīga. T.i., vienmēr atradīsies kāda specializētāka lidmašīna,  kas to darbiņu paveiks labāk par F-35. Tāda, lūk, ir galvenā problēma ar šo neizsakāmi dārgo lidobjektu (1 lidmašīna ~ 90 milj. USD).   

(ir ko piebilst)

toadbeauty

2:16p
Gribēju pasūdzēties par sūro mātes likteni, bet lai nu paliek.
Tīnim tīņa gājieni, sīkā ir vienkārši spītīga, un pats mazākais vispār ir par mazu, lai uz viņu vispār dusmotos.
Pate vainīga, ka sabūvējusi visādus plānus un netieku galā.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

9:14a
"Un tad es jūtu, kā man verās vaļā tāda kā meditācija..." (klausos Latvijas radio)

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:10a
"Vai Ūsiņš ir tas pats Ozīriss? Jā, Ūsiņš ir tas pats Ozīriss." (klausos Latvijas radio)

(13 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:36a
no epasta:

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, April 24th, 2017


ulvs

6:27p
Mans vecais krievu draugs Sergejs man nesen atgādināja kaut ko sen, sen aizmirstu. Sākām pēkšņi no tukša gaisa runāt par Haus Arafna un "veco laiku industriju". Tik ļoti nostalģisku, ka klausoties mazliet sāp. Bet patīkami. Visizteiktāk ir ar šo gabalu. Paklausījos viņu jaunos gabalus - nekas īpašs, laikam pietrūkst tieši šī nostalģizējošā šarma, kas man ir pret November Novelet "From Heaven on Earth" albumu. Pēctīņu dienu mūzika (man agrāk bija *smalkāka* gaume, nekā tagad, ja runājam par mūziku). 


current music: November Növelet - Shouts Of Joy

(ir ko piebilst)

apjukums

4:20p
Kopš sāku strādāt jaunajā darbā, man ir pasliktinājusies sejas āda, ar sausiem pleķiem. Birojs vecā kanāla mājā, kondicioniera nav, ventilācija pavisam naturāla (cik starp logiem pūš). Kad vairākas dienas neesmu birojā, stāvoklis manāmi uzlabojas. Kādi tam varētu būt iemesli? Pelējums? Kaut kāds materiāls uz ko mana āda reaģē?

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

11:37a
Mūsu jaunais dziesmas "Tur, kur neķer" mūzikas video. Iekš Vimeo. Un Youtube.

(ir ko piebilst)

Sunday, April 23rd, 2017


dienasgramata

7:01p
kam tas vajadzīgs?

redzi šo dzejoli?
tas tika
uzrakstīts skaidrā
man nevajag dzert
lai rakstītu
es varu rakstīt bez
dzeršanas.
sieva saka es varu.
es saku varbūt.
es nedzeru
un es rakstu.
redzi šo dzejoli?
tas tika
uzrakstīts skaidrā.
kam vispār jādzer?

ja nu vienīgi lasītājam

(Čārlzs Bukovskis)

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:46p
gatavojoties WWIII


Vienīgais prieks no šīs ziņas, varu jums pačukstēt, ir fakts, ka vismaz Latvijas Armija, lai arī cik bezjēdzīga, karos izmantojot salīdzinoši ļoti modernus ložmetējus. Nerunāju par M2 Browning 50. kalibra smago ložmetēju (kas pēc 16 gadiem svinēs savu simtgadi kopš atrašanās blakus kareivjiem, taču jāpiebilst, ka tas ir piedzīvojis vairākas modifikācijas un nav nomainīts, jo ir izturīgs kā melnais bērītis), bet gan Beļģu FN Minimi SAW jeb squad automatic weapon. Tas ir vieglais ložmetējs - ierocis, ko lieto, nes uz saviem pleciem līdz ar patronām tikai viens cilvēks un kas dēļ sava 200 ložu belt fed magazine un augstā šaušanas ātruma ir paredzēts tam, lai ienaidnieks nespētu bailēs pacelt savu galvu augstāk pāri drošajai, ložizturīgajai sienai, aiz kā viņš slēpjas, kā arī atbildēt ar efektīvu pretuguni, dzirdot, kā lodes spindz virs galvas (to var dzirdēt). Lai arī tas ir vairāk kā 30 gadu vecs koncepts, tas joprojām strādā sasodīti labi. Modernajās armijās parasti tāds ir viens uz astoņiem karavīriem. Dažreiz divi. Varu arī pačukstēt, ka krieviem, piemēram, nav ekvivalentu, jo PKM vai tā modernā inkarinācija Pecheneg ir uzskatāmi par vidējā smaguma ložmetējiem (lielāks kalibrs jeb lielāka lode for dummies), līdz ar to tie ir daudz smagāki un to patronas ir daudz smagākas. Tas tā, iztēlojoties, ka mums kādreiz atkal nāksies karot ar mūsu patiesi jaukajiem austrumu kaimiņiem, kuri tikai ģeopolitiski (kāds auditorijā iesaucas: "arī vēsturisku!") apsvērumu dēļ diemžēl ir mūsu lielākie ienaidnieki.

Iepriekš Latvijas Armija iepirka modernizētos beļģu FN MAG ložmetējus (arī no tā pašas kompānijas - FN Herstal), ierocis arī ir Korejas laikā izgudrots, bet tā dizains ir bijis tik labs, ka modernizētās versijas joprojām ir gandrīz jebkuras NATO armijas vidējā smaguma ložmetējs (krievu alternatīva - tas pats PKM). 

(4 comments | ir ko piebilst)

apjukums

3:48p
Mērfija svētdiena

Izdomāju svētdienas rītu pavadīt aktīvi, aizbraukt uz pāris vietējām pilīm. Vienu pili redzēju, pa ceļam uz otru pārdūru riepu. Nograuzu līdzi paņemto ābolu un stūmos mājās. Pa ceļam uzlija lietus un kādā brīdī piefiksēju, ka pazudušas atslēgas. Stūmos atpakaļ un kādus 500m tālāk atslēgas laimīgi arī atradu. Atstūmos mājās, kaķis apvēmis dīvānu un manu mīļāko spilvenu.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

2:11p
rule britannia

Aizvakar skatījos kaut kādu dokumentālo filmu par The Troubles Ziemeļīrijā. Nez kāpēc ļoti sasmējos, kad bijušais britu kareivis, kurš piedalījās miera uzturēšanas operācijā tur laikā, kad ik dienas Belfāstā sprāga vairāki spridzekļi, no kuriem viens nogalināja viņa biedru, teica, ka viņš esot pazaudējis galvu, dzirdēdams, ka vietējie katoļu puikas viņam dziedāja nesen iznākušā Queen skaņdarba "Another one bites the dust" piedziedājumu, un skrējis viņiem pakaļ, vēlēdamies nodarīt pāri.  

Jāatzīst, es iepriekš ļoti maz zināju par The Troubles (tagad es zinu tikai nedaudz vairāk). Un to, cik sasodīti efektīvi throughout the years norisa IRA bumbošanas/terora kampaņa. Lai arī tas ir ļoti nekrietni, es izteikti spēju novērtēt ideju par teroru kā vienīgo metodi cīņā ar milzu impērijas ietekmi. Īstenībā pohuj, ka tie tikpat labi varētu būt aktieri (līdz ar to dok.filma iegūst pseidodok.filmas statusu). Es neko tādu nedoublečekoju. Ticu uz vārda. 


(ir ko piebilst)

Saturday, April 22nd, 2017


kants

10:28a
sabata erotika

nacionālistu (labēji konservatīvo) homofobijas primārais avots ir varas attiecību simboliskā leģitimācija heteroseksuālajā matricā (no šī paša arī izriet viņu nievājošā attieksme pret sievietēm) - patriotisms tiek tulkots kā vīrieša (kurus beigās visus iemieso partijas vadītāji) mīlestība pret mildu-latviju (kas uz brīvības pieminekļa un eiro monētām). jebkuras novirzes no šī modeļa - nesievišķīgs iekāres objekts vai politiski aktīva sieviete, apdraud viņu lomu simbolisko attiecību projicēšanā realitātē un varas iegūšanas iespējas. varas fetišisms savukārt ir panseksuāls, kas dabiski noved pie latentas homofobijas partijā/valsts aparātā proporcionāli ieņemtajam amatam

(16 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:28a
Kas drāzās, kas drāzās,
Bitīte rožu dārziņā.

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, April 21st, 2017


kants

10:38p
kaunīgi lūdzot

vai jums nav lieka digitālā kopija borisa groisa on the new? amacone prasa tieši 3x par daudz, un šokēts savos kanālos atradu tikai epubu, bet man viņus nekad nesanāk normālā .mobi vai .pdf pārmest.

(6 comments | ir ko piebilst)

kants

9:46p
filma

ko lai labu noskatās? kas ir smuki kā in the mood for love, vai 12, vai housemaid, vai jaunais makbets, bet nav čerņa par konc. nometni vai tamlīdzīgs nelabums?

(5 comments | ir ko piebilst)

kants

9:15p
sparģeļu sezona

atklāta. krāsnī cepti + šablī. mm.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

5:35p
Guntara Rača dziesmu albums bērniem.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:54a
The term pygmy is sometimes considered pejorative. However, there is no single term to replace it.

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

9:59a
Šorīt radio: "Mēs stāvējām šūpulī..."

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, April 19th, 2017


dienasgramata

9:35p
DELFI. Kāpēc vecāki soda bērnus un kā to pareizi darīt.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

7:52p
DELFI. Notver sievieti, kura 2,45 promiļu reibumā rāpo pa skolas sporta laukumu.

(4 comments | ir ko piebilst)

apjukums

8:50a
Dzirdot, kādas briesmas daži indivīdi klausās savos lētajos ausu aizbāžņos, manī mostas naids pret cilvēci.

(6 comments | ir ko piebilst)

kants

9:43a
prikols

через полтора часа буду опять говорить в кириллице: Латвияс радио 4

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, April 18th, 2017


anonymous

11:04p
Рай (2016)


(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

5:16p
DELFI. Višņivecka radikalizēšanās, pievēršoties galēji labējiem uzskatiem, notika jau pusaudža vecumā, norāda DP. Viņš uzturēja kontaktus ar citiem galēji labēju uzskatu pārstāvjiem un nodarbojās ar cīņas sportu, tostarp cīņu bez noteikumiem.

(ir ko piebilst)

ulvs

3:18p
Get your own necropants!

(ir ko piebilst)

rkktzd

12:59a
apokašlipse

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, April 17th, 2017


ulvs

11:43p
Nemiers.

(ir ko piebilst)

ulvs

1:21p
Ja man būtu tik sirsnīga un daiļa terapeite ar tik mīlīgu smaidiņu, es arī atlabtu ātrāk. Sasodīts, bet kā man nepatīk viņa sievas Ilonas balss.

(1 comment | ir ko piebilst)

Sunday, April 16th, 2017


anonymous

11:11p
Equinox Flower/彼岸花/Higanbana (1958)


(ir ko piebilst)

anonymous

11:09p
In Cold Blood (1967)


(ir ko piebilst)

dienasgramata

11:51a
DELFI. Rēzeknē baznīcai aizcērtas durvis.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

12:29a
manas regresijas

Kad nav cigarešu, smēķeju cigarellas, kad nav cigarellu, smēķēju jeb cenšos smēķēt cigārus. Uzsvars uz vārdu "cenšos", jo es patiesi tajos brīzos instinktīvi tveru pēc idejas par cigareti, un mana plauša, reiz divi, tapēc veido attiecīgu "brīvo" jeb "nemīz, vecīt, viss bus labi" vilkmi, un visbeidzot, kad forsētie dūmi jau hujzinkāda ķīmiska procesa rezultātā pārtop par nikotinu, darvu un visu pārējo, ko tālāk tver manas asinis, tēmejot uz smadzenēm, tad ir juška, ka esi dabūjis vienu labo pakrutē.

(1 comment | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system