laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Friday, October 31st, 2014


kants

12:52a
klātbūtne

lēni, rāmi izšķīst pretestība pret darbu, jo viss tāpat sueta, tāpat pats, tāpat šobrīd.

(ir ko piebilst)

kaarl

12:16a
garlaicīgākais pasaku tēls pasaulē varētu būt pele vārdā egita

(ir ko piebilst)

Thursday, October 30th, 2014


ulvs

5:22p
Ar ko man asocējas Latvija. 

(7 comments | ir ko piebilst)

shelly

2:31p
Neapmaksāta reklāma citu mazu bēduļu un kāsētāju mātēm

Lauvam pret klepu, starp citu, labi palīdzēja šitas

Vismaz naktis mūsmājās ir mierīgas, jā.

(9 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:43a
SAEIMA.LV Nesmēķētāju tiesības ir prioritāras pār smēķētāju interesēm.

Kas tālāk? Nekā nedarītāju tiesības ir prioritāras pār to interesēm, kuri kaut ko dara?

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, October 29th, 2014


dienasgramata

5:33p
Dienas tvīts: ‏@AllaKudina: Biju ļoti pārsteigta, dzirdot LIZDA vadītājas Mikiško frāzi "noraut dibenā" @LR1pecpusdiena runàjot par iespējamo IZM ministru @mariteseile

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

2:48p
DIENA. Ziemeļkorejas diktatoru viņa prombūtnes laikā operējuši speciālisti no Eiropas.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:34a
no reklāmas spama: Tilde izlaiž jaunus automatizētās tulkošanas mākoņpakalpojumus.

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:31a
DELFI. Daugavpils mehāniķis, sazinoties ar paralēlo pasauli, kļūst par miruša barona dārznieku.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

9:30a
turpat: "Skolotājs Briedis regulāri un ilgstoši neierodas uz mācību stundām matemātikā. Turklāt bieži, kavējot mācību stundas sākumu, steidz vēl uzsmēķēt un bieži no skolotāja jūtama alkohola dvinga. Patiesībā, šis apstāklis skolēnus uztraucot mazāk, jo galvenais, lai skolotājs vispār nāk uz stundām un mēģina ko iemācīt."

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:28a
DELFI. Prestižas Rīgas ģimnāzijas skolotāja iespējamā draudzība ar 'zaļo pūķi' apdraud audzēkņu izredzes gala eksāmenos.

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, October 28th, 2014


dienasgramata

11:30p
DELFI. Pat, ja tavs vīrietis šķiet veselības iemiesojums, ļoti iespējams, viņš nevēlas tevi informēt par atsevišķiem savas ikdienas mazajiem "grēciņiem". Vai tas būtu draugu lokā izpīpēts cigārs vai pat marihuānas kāsis reizi piecu gadu laikā, vai arī ātrās uzkodas, kas, kā viņš pats to labi apzinās, nenāk par labu viņa holesterīna līmenim, necenties par varītēm izzināt viņa mazos dzīves prieciņus un iznīdēt tos.

(ir ko piebilst)

shelly

5:47p
Šorīt Lauva man ik pa brīdim teica:
- Tempo! Tempo!
Un, kad es nesapratu, ko mans topošais diriģents vēlās, viņš ļoti teatrālās šausmās aizklāja seju ar rokām.

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:21a
Oi, Eiropas tiesa Lietuvai atļauj arestēt Rīgas lidostas un 'airBaltic' īpašumus!

http://www.delfi.lv/bizness/transports-logistika/eiropas-tiesa-lietuvai-atlauj-arestet-rigas-lidostas-un-airbaltic-ipasumus.d?id=45150778#ixzz3HQi5l6Yu

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:16a
DELFI. Junkurs atsakās no deputāta mandāta, Saeimā iekļūs Āboltiņa.
DELFI. Saeimā trešdien notiks konference "Par pastāvīgām vērtībām mainīgā sabiedrībā".

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:03a
aurora

Kaut kur pasen lasīju, ka Aurora gatavojas uzspēlēt, taču domāju, ka tas ir kāds joks. Bet izrādās, ka tiešām viņi spēlēs. Latvijas 1.Rokkafejnīca REITERNA NAMS, 06.11.2014. Šausmīga vieta, bet nenormāli kruta muzačka. Ceru, ka nepievils (jo, liekas, šādi koncerti ir jāapmeklē OBLIGĀTI; pohuj, ka viņi visi jau ir veci, es izlikšos, ka tā nav, un herojīns joprojām plūst pa trubām, hahaha!).

Iesiet?

(14 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:20a
Šodien ar mani notika 2 šausmīgas lietas. 

Viens, mani legāli izvaroja vīrietis. Tas bija šausmīgs piedzīvojums. Bīsties Latvijas medicīnas sistēmu un tās novalkāto personālu! Bļin, tas ārsts man, iepriekš nesakot, ko darīs, dirsā iebāza savu pirkstu tik dziļi, ka es emocionāli implodēju sevī un pēc tam aizgāju mājās, apgūlos fetālā pozā un aizmigu, censdamies aizmirst to, ka piedzīvoju šādu pieredzi. Protams, nemaz nerunājot par faktu, ka pēc tam viņš man uretrā iebāza žiletes - viss analīžu vārdā (jeb viss nevēlēšanās lietot sajūtu degradējošu kontracepciju un nevēlēšanās citus aplipināt, nedoddies, vārdā). Visu dienu nevaru aiziet normāli uz tualeti, jo tās ir nežēlīgas fiziskas sāpes. Žiletes turpina izārdīt mani no iekšpuses. Faking nekad neejiet uz 1. slimnīcu (ja to pareizi tā sauc; tā, kas pie D-teātra). In the ARS'e es samaksāju tikpat, taču tur reāli vairs neprasa žiletes uretrā metodi, lai noteiktu STS - pietiek ar urīnanalīzi (jā, medicīna attīstās, brāļi un māsas, taču tā laikam savu attīstību sāk šikākajos salonos vispirms). 
Galvenais, ka tas uralogs arī bija totāls naudas pisējs, jo manis samaksātos pirmos 25 eiro "par 1. vizīti" (kas ilga 5 min, un kā laikā man tika pateikts, lai atnāku nākošreiz - viss) iebāza bezmazvai acu priekšā sev kabatā, paralēli stāstot, cik šausmīgi viņus agrāk ķerstīja šajā ziņā, ka pat čigānzeļļiem maksāja naudiņu, lai viņi dakteriem iesmērētu piecīšus, tādējādi pieķerot viņus un viņu šaušalīgo praksi. Tā prakse kļūst šaušalīga, man šķiet, tad, kad pret tevi izturas kā pret lopu, kuram dirsā var iebāzt pirkstu (es apzinos, ka tā ir med.procedūra, taču kur paliek komunikācija ar pacientu, pirms tiek veiktas darbības?). 

Otrs. Dieva dēļ, kāpēc kādam bija jāiegulda tik apjomīgs darbs un jāuzņem tik stulba k/f kā "Modris"? Iedodiet man ruporu un paklausīgu komandu, jēziņ, es uzņemšu "Spodri", "Kasparu" un daudz citus krutus grāvējus, kas nebūs par kaut kādu lohu, kuram ir garīgi atpalikusi māte, kura nesaprot, ka viņas dēls ir absolūts autists, un tāpēc bezmazvai tiešā veidā nosūta viņu uz cietumu, kur viņa smuko dupsīti dirsā pisīs onkuļi pāris gadus. Es liekālu debilismu LV kino (kas nav īsfilmas vai megaandergraunds) neesmu redzējis sen (varbūt tāpēc, ka izvairos no LV kino, jo tas parasti ir šausmīgi stulbs, atskaitot dokumentālo; pēdējā normālā spēlfilma bija tā "Mammu, es tevi mīlu", bet vairāk par "normāla" tā tiešām nebija - vismaz pēc tās noskatīšanās vislaik nebija vēlme piepisties absurdajam sižetam, nereālajiem varoņiem un vispār visam). Vienīgais, kas "Modrī" likās okej, bija operatora darbs. Scenārijs, aktieri, režija - tas viss tik nežēlīgi dedzināja, ka nav vērts pat download'ot šo materiālu, ja ir iespēja. Nahuj to rāda Forum Cinemas un nahuj par to ir jāmaksā 4 eiro? Kreatif - gavno, avtor - loh.

(3 comments | ir ko piebilst)

Monday, October 27th, 2014


apjukums

9:08p
Darbā uz japānīšu un dienvideiropiešu fona es ar saviem 8 cm papēžiem esmu goliāte. Izeju ārā pie nīderlandiešiem, viss štokos, esmu savējā. Stāvēju rindā veikalā un nebūt nebiju tā garākā.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

9:18a
no spama: "Profesionāla vaksācija"

(ir ko piebilst)

Sunday, October 26th, 2014


anonymous

9:00p
Behind the Candelabra (2013)


(ir ko piebilst)

copy

5:04p
līdz ar ziemas laika iestāšanos pārkārtoju arī skapi uz ziemas sezonu. pamazām mācos arī atbrīvoties no lietām, kuras nevalkāju (jau gadiem). dažas ir ļoti labas un jaunas/nevalkātas drēbes un varētu pārdot kkādā andelēmandelē, bet tāds slinkums ņemties.

(2 comments | ir ko piebilst)

shelly

8:34a
Rīta pirmais jautājums: cik pulkstens.
Rīta otrais jautājums: vai mans dēls tagad celsies piecos (viņa atriebība par pazudušajiem knupīšiem bija izsmalcināta, touché, celsies, māte, sešos).

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, October 25th, 2014


dienasgramata

10:49p
DELFI. Romā vairāk nekā miljons cilvēku protestē pret valdības plāniem reformēt darba tirgu
DELFI. Vairāki simti aktīvistu Rīgā iebilst pret viendzimuma attiecībām

(ir ko piebilst)

kants

7:50p
hei, mazā!

uzkrāso lūpas un paskaties spogulī, cik jauki saspēlejas oranžās iešuves tavās haitek drēbītēs - no jakas uz biksēm, atduroties krustiskās līnijās asics botu sānos, jo tuvāko stundu tavā acu priekšā būs tikai septiņi miljoni pasteļa notoņu uhd izšķirtspējā, zūdošai vakara gaismai ar laternu dzelteno un automašīnu zūdīgo zīmējot pasauli starp tumsas pleķiem. pēc kilometra tu jutīsi muskuļus, pēc trijiem - sevi. pēc pieciem dzestrums sajaucas ar malkas apkures dūmiem un trūdošu lapu smaržu, piepilda plaušas un nes tevi tālāk: dzelzceļa sliežu monotonijā, pārdaugavas škērsielu līkumos. pēc septiņiem balsis tavā galvā beidzot apklust.
astoņi. ķermenim vairs nav svara.
ātrums. asaras acīs no aukstā pretvēja.
mājas


current music: cash: hurt

(3 comments | ir ko piebilst)

shelly

10:59a
Lauva aizbrauca uz laukiem, un es nogulēju vairāk nekā 15 stundas.

(ir ko piebilst)

kants

1:41a
uztaisīja manu vakaru

komēdijas gadās labas retāk nekā citas filmas, tāpēc dubultā patīkams pārsteigums: let's be cops (2014). skaļš stereo ar basiem ieteicams.

current mood: sangiovese

(ir ko piebilst)

Friday, October 24th, 2014


kants

6:46p
prasta patiesība

literaro darbu ekranizācijai ir iespējamas divas stratēģijas: ilustrēšana (piem, LOTR) un pārtulkošana kino valodā (piem., meh. apelsīns)

(ir ko piebilst)

shelly

9:12a
Vakar noskaidrojās, ka kolēģis, kas sēž man blakus kopš maija, nezina, kā mani sauc.

(10 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:50a
DELFI. "Tiks strādāts pie tā, lai tiem cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās, maksimāli atvieglotu dzīvi, bet tik tālu, cik tas ir iespējams," uzsver arhibīskaps.

(2 comments | ir ko piebilst)

Thursday, October 23rd, 2014


toadbeauty

10:31a
O!
Beidzot atradu sen meklētu informāciju - ko nozīmē zilās gaismas.
Te ir par visu:
http://www.youtube.com/watch?v=TVX_QngVMH8

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:26a
KASJAUNS. Slavenais anekdošu varonis belašs, ko padomju laikā ieskrietuvēs varēja nopirkt par 22 kapeikām, patiesībā ir garda un sātīga uzkoda.

(13 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:57a
DELFI. Noslēdzies konkurss par iespēju laimēt pastas pagatavošanas komplektu.

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

8:32a
Hellfjord (2012)


(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

8:30a
Coherence (2013)


(ir ko piebilst)

anonymous

8:22a
Dienas virsraksts Dienā: "Nedienām jauni vaibsti".

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, October 22nd, 2014


kaarl

10:31p
biļešu paralīze

(ir ko piebilst)

kants

9:49p
tagad es zinu!

augstāki spēki ir novirzījuši mani akadēmiskajā karjerā, dodot līdzi dekādi treniņa reklāmā, lai es paaugstinātu latiņu konferenču prezentācijām un liktu saņemties visiem referātu nolasītājiem, ppt slinkotājiem un citiem klausītāju necienītājiem.


current music: china woman: party girl

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

6:17p
DELFI. Latviešu meitene priecē ar visai oriģināliem pašportretiem.

P.S. visai

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:44p
Kremļa aģentu mūžīgi zeļošais Latvijas atzars

Vienmēr esmu uzskatījis, ka ir dažas lietas, kas jāzina publikai - neatkarīgi no tā, cik daudz viņi ir informēti par LR, ES un PSRS vēsturi un politiku - gan pagājušo, gan esošo. Un neatkarīgi no tā, cik daudz viņi saprot vai ir spējīgi saprast. Bet tas netiek darīts (piemēram, nav raksts ziņu portālos utt.). Tā, protams, var būt tikai sagadīšanās, bet tas ir pārāk aizdomīgi, īpaši jau ņemot vērā šī brīža nežēlīgi agresīvo Kremļa aģitāciju politiku un vēlmi šķelt sabiedrības valstīs, kurās līdzās pamatiedzīvotājiem ir liels krievvalodīgo īpatsvars.

Tātad. Kāds putniņš man pastāstīja, ka Stūra mājas ekspozīcijā, kas bija visiem par brīvu, ir trīs reizes pazudusi (nozagta) petīcija, kur lielākoties bija parakstījuši Krievijas krievi (ekskursanti, kuri apmeklēja ekspozīciju), par to, lai Stūra māju atkal neaizvērtu uz nenoteiktu laiku (kā to vēlas darīt nenosakāmu iemeslu dēļ). Pazuda tieši tās lapas, kuras bija parakstījuši Krievijas krievi. Konsenta veidošanas ietvaros (lai Kremlim lojālajiem medijiem (ne)būtu uz ko atsaukties?)? Čeka much? Protams, varbūt tā ir tikai nejaušība, bet tas esot noticis 3 reizes (un nozagtas tieši tās lapas, ko parakstīja Krievijas krievi).

Tas viss joprojām acīmredzot ir dzīvs un elpojošs entity.

Man ir pamatotas aizdomas, ka Latvijā iedzīvotājiem tā arī nekad netiks līdz galam parādītas tās šausmas, kas pastāvēja. Jo tās pastāv joprojām, tikai vai nu andergraundā, vai nu leģitimizēti - ar citu nosaukumu. Tas ir mazliet absurdi - apzināties, ka Latvijā visi čekisti joprojām strādā valsts iestādēs, bet, teiksim, mūsu igauņu brāļi bijušajiem koloboratoriem liedza jau to kopš pašas 2. neatkarības atgūšanas (deviņdesmito sākuma). Un tas tiešām ir milzīgs absurds, jo kartu reizi, kad par to ieminās medijos, tas izskan aptuveni tādā formā, ka, jā, kaut kad PSRS cilvēki bija ļauni, bet tagad ir demokrātija, un viss ir okej, visiem viss tika piedots, un nav svarīgi, vai tūkstošiem disidentu un viņu ģimenēm, kuru dzīves tika izpostītas, tagad ir ar šo faktu mierīgi jāsadzīvo. Bez jebkāda īpaša tiesiska statusa, bez jebkādas palīdzības un komunikācijas no/ar valsti. Un tas tikai tāpēc, ka...

Šeit mēs paliekam pie "tāpēc, ka", jo mums Latvijā neviens nekad neteiks patiesību vai pat kaut ko, kas līdzinās tai. Un visi, kuri par to runās - viņiem visiem vienkārši palūgs pieklusināt balsi, beigu beigās ierakstot kaut kādos slepenos sarakstos, piemēram, "Sistēmas ienaidnieki" vai tamlīdzīgā absurdā. Tas izklausās smieklīgi, ja to tā ietērpj vārdos te - sistēmas ienaidnieki. Bet, ja padomā - ja mūsu valsti ES līmenī pārstāv bijušie/esošie čekisti jeb "mūsdienu Kremļa aģenti" (atšķirības faktiski nav; tikai tā, ka viņiem ir ierobežota rīcībspēja LR jurisdikcijā), tad šis absurds, šķiet, maina savu jēdzienu un formu, kļūstot par kaut ko reālu. Par kaut ko tik reālu, kas beigās var izpausties kā sitieni pa seju, melna maisiņa uzvilkšana galvā un aizvešana uz mežu vai kādu pagrabu. Un tas var notikt nevis tikai ar tevi un mani, bet gan ar visu sabiedrību kopumā.

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

4:19p
tādus mūs redz ārzemēs:kaut kas no Riharda Bargā tenkas par Agitu Dragūnu

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, October 21st, 2014


dienasgramata

8:30p
DELFI. Imantas pedofila notveršanu apgrūtina viņa personība.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:03p
DELFI. Ģenerālis atzina, ka zemūdenes ir "ārkārtīgi grūti" atrast, un iepriekš Zviedrijai ar to nav veicies, norādot, ka "arī nevienam citam [tas nav izdevies]". Vairāk nekā desmit gadu laikā no 1980-tajiem līdz deviņdesmito gadu sākumam Zviedrijai nekad nav izdevies notvert vismaz vienu zemūdeni.

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:28p
piepisējs

Pirms pāris dienām Rita man teica, ka, ejot garām Lāčplēša/Kr.Barona krustojuma jaunajam būvlaukumam, kas sevī bija ieskāvis, nezinu, 4, līdz 6 lielus kokus, viņa pavaicājusi darbu vadītājam, vai viņi negrasās cirst tos vecos, burvīgos kokus, kā lapotnes tveicīgās vasarās mums sniedz tik veldzējošu paēni. Viņa bija noraizējusies, jo koki atrodas iekš būvlaukuma iežogojuma, ļoti tuvu pie objekta. Būvdarbu vadītājs par viņai par brīnumu atbildējis, ka necirtīs. 

Es uz to atbildēju ar konfirmēju-tavu-informāciju, nomurminot kaut ko: "Neticami fantastiski cerams, jā." 
Bet patiesi. Tā vieta ar saviem bomžu soliņiem, kur karstās vasaras naktīs cilvēki mēdza vienkiārši apsēsties vai nu vieni, vai ar draugiem, un izpist kaut kādu prāvāku alkohola vienību, un turpat vienkārši arī atrubīties... Tā vieta bija vieta, kas vietai pilsētā piešķir toni, kas definē to. Bet es laikam atceros to, ka vispār ir šāda sajūta. 

Tas ir kā nogalināt kādu tavu ģimeneslocekli. Jo tā arī ir atmiņa, kas izplēn laikā. 

foto  )

(9 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:45p
Krievu praktiskais humors. Man jau patīk.

(ir ko piebilst)

Monday, October 20th, 2014


shelly

7:12p
Nopirku sev mazu, melnu kleitiņu. Nu, labi, divas mazas, melnas kleitiņas. Kritiski nopētīju sevi spogulī un nolēmu, ka es esmu šausmīgi resna (priekš balerīnas). Bet priekš operdziedātājas - tīri tā neko...

(9 comments | ir ko piebilst)

anonymous

12:10a
Barbara (2012)


(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

12:04a
Starred Up (2014)


(2 comments | ir ko piebilst)

Sunday, October 19th, 2014


anonymous

11:57p
Holy Motors (2012)


(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:57p
Ierodos Liepājā un pirmais, ko es satieku, ir Imants Kalniņš rimčika sieru nodaļā!

(8 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:49p
DELFI. Kādā pētījumā atklāts, ka stunda gleznošanas ievērojami uzlaboja pacientu, kas slimo ar HIV/AIDS fizisko un garīgo pašsajūtu. Tāpat secināts, ka darbošanās ar plastilīnu, aplikācijām vai jau minētā gleznošana palīdzējusi arī vēža pacientiem.

(ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system