laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Friday, October 9th, 2015


toadbeauty

7:59a
Dienas moments vakar, kad ar vienu cīņubiedru runājāmies. Mums ir bērni. Es vakar nav darbā, jo bērni vemj. Viņš šodien nav darbā, jo bērns precas.
Forši.
Un vispār.
Pēc tam, kad divgadnieks vairākkārt pievēmis visu bez brīdinājuma un neatejot no kases, patiešam var novērtēt, cik disciplinēti vemj sešgadnieks - brīdinot un izlietnē.
------

Jā, un apsveicieni Anetēm vakardienā!

(ir ko piebilst)

kants

12:57a
lielais kristaps: izlase

izlaižot animāciju un TV doķenes, viss puslīdz noskatīts. būtu tas bijis jādara tikai kino, jūs mani varētu apciemot kapos, bet tomēr šis tas godīgi ieteicams ir. pavisam īsumā:
mans tēvs baņķieris: 1 of a kind, nenokopējams favorīts
segvārds vientulis: partizāni, mācītājs... stingrs, konsekvents un skarbs inscenējums skarbām lietām
4. maija republika: nekāds kino, bet pārsteidzoši aizraujošs saturs no ļoti, ļoti plašas materiālu bāzes
kurši: history channel cienītāji nebūs vīlušies. izglītojoši un ļoti estētiski

no spēles īsfilmām:
teritorija: drosmīga, muļķīga, pārsteidzoša, pretencioza, jautra, stilīga, neveikla. visāda, bet ne garlaicīga. iespējams, visprecīzāk sajustais žanrs
king of the wild things: 7 min shipsi videoklips pēc lv. folkloras motīviem. tik īss, ka nekas nav sabojāts, un ekselents soundskeips visu satur kopā
vaļera vispār negrib boršu vai arī lidojošo cilvēku meklējot: ne viena, ne otra nav laba, bet labs ieskats iepriekš rakstītajam par kino kirilicā.

(ir ko piebilst)

kants

12:28a
lielais kristaps III

incanti, krieviņi šķiet asāki soc. reālitātes tvērumā un attēlojumā. lai gan kirilicā filmu ir maz un nebūt ne tās labākās, bet rada sajūtu par tīrāku mantu.

(ir ko piebilst)

Thursday, October 8th, 2015


kaarl

7:43p
atkal skaists plakāts


(3 comments | ir ko piebilst)

kants

5:11p
franču vs. latvju māksla

kramplauzis rīgas mākslas telpā nedaudz ož pēc kuratora mazspējas un kolekcionāru aprēķina, bet darbiņu tik daudz, ka starp tiem arī daudzi tiešām jaudīgi un asprātīgi dažādās nozīmēs. lielāks un mazāks miers dzelzceļa muzejā šķiet svaigāks, bet mazāks. gan salmanis labs, gan zane tuča (sk. attēlu), ko nebiju agrāk piefiksējis, un govis, pat dzudzillo jāatzīst. ruka gan nav īsti laikmetīga, bet kārtīgi bliež. ģelzis laikam uz klozepāma uzsēdies un sācis štancēt drazu, tāpat darja meļņikova ir viena kaitinoša māksliniece.

 


(4 comments | ir ko piebilst)

apjukums

3:23p
Oldskūls

Blakussēdētāja vilcienā no somas izvika CD atskaņotāju, savu CD kolekciju, uzlika mega ausis un dungodama pazuda skaņu valstībā.

(ir ko piebilst)

dienasgramata
12:27p
"Tagad Rīgā nav aizlieguma nakšņot uz ielām, piemēram, pie stacijas vai Esplanādē. Vienkārši tas nebija vajadzīgs. Tagad nāksies ieviest arī šādu aizliegumu," vēsta Ušakovs.

(6 comments | ir ko piebilst)

anonymous

7:32a
Aizgulēties - darīts!
Lidostas čekinā ar žestu uzrādīt A. pasi - darīts.
Ko vēl?

(4 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, October 7th, 2015


dienasgramata
11:01p
Delfi spridzina:

Iedvesmojoši piemēri - cilvēki, kuri negaidīti guvuši panākumus pēc 30 gadu sasniegšanas. Nr.1 - Vinsents van Gogs!

... tālāk ... )

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:56a
brīvbiļete

K/f "Marsietis"- sūds, autors (un galvenās lomas izpildītājs) - kā neizglītoti angliski runājošie mēdz teikt - total retards. Aizgājām, kaunpilni sk.uz rēcošo baru.

/hip

(ir ko piebilst)

dienasgramata
1:48a
Jā, tajā sapnī par bēgšanu no cietuma bija vēl tāds moments - mēs ejam ārā un kāds piepeši jautā, pag, vai tad nevajadzēja pasēs kaut kādu zīmogu, ka esam atbrīvoti? Nē, kāds cits iebilst, mums taču tur nav zīmogu, kas liecinātu par to, ka esam apcietināti.

P.S. Protams, pareizāk būtu bijis teikt - bet mums taču vispār nav pasu! Taču tas sapnī neienāca prātā.

(ir ko piebilst)

dienasgramata
12:50a
DELFI. Jau atkal parādījušies jauni pēdējās stundiņas sludinātāji.

(ir ko piebilst)

Tuesday, October 6th, 2015


anonymous

11:28p
Bābanu kari.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

7:29p
Māksla, kas it kā nav māksla. Movie posters (repetetīvi un tiešām daudz).

(2 comments | ir ko piebilst)

kaarl

6:57p
gribēju teikt "liktens izspēlēja ļaunu joku", pateicās "liktens izsmērēja". nu lai paliek, der arī tā.

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

4:08p
Mājās ir labi.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
1:55p
Sapnī biju nonācis cietumā. Nav zināms, par ko, bet jautrā kompānijā - ar Kārli Vērdiņu un vēl pāris domubiedriem, ar kuriem kopā izstrādājām bēgšanas plānu. Jau sapnī tas šķita ģeniāls, bet tagad, ja tā padomā - vēl jo vairāk. Mēs sadraudzējāmies ar apsargiem un sākām viņiem stāstīt, ka mūs drīz atbrīvos - kuru katru dienu pienāks pavēle par izlaišanu no cietuma. Norunātajā dienā mēs vieniem apsargiem (tiem, kas sargā pie kamerām) pateicām, ka tur apakšā pie izejas jau esot viss nokārtots, savācām mantas un pārliecinātā solī devāmies lejup - pie vārtiem. Plāa galvenais elements bija izlikties, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek. Tur, pie vārtiem, savukārrt, pateicām, ka nu tā diena ir klāt, un mums tur augšā esot viss nokārtots. Tā kā apsargi jau iepriekš bija sagatavojušies mūsu promiešanai, nekādi lieki jautājumi neradās. Atceros, Kārlis vēl bija pieteicis tiem, kas palika kamerā - ja mēs pēc divām minūtēm neatgriežamies, lai zvana grupai "Sigma". Grupas "Sigma" koncertturnejas busiņš tūdaļ piebrauca pie cietuma vārtiem un mūs savāca. Tā, lūk.

(3 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

10:46a
Родители хотели, чтобы из меня вышел толк...


Толк вышел, бестолочь осталась.

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, October 5th, 2015


kants

11:59p
kinonaids

ne velti lielais kristaps ir rada sumpurņu svētajam kristoforam. filmu vērtēšanai varētu pievienot arī kādu kritisko kategoriju, piemēram:
- visnoželojamākā nespēja pārvaldīt žanru un mediju
- pati bezjēdzīgākā filma
- visgarlaicīgākā filma
- kā mēs ieguvām finansējumu un labi pavadījām laiku
- filma, kurai nekad nebūtu jāparādās nevienā kinofestivālā


current mood: hate, hate, hate

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
9:21a
Dienas citāts: "Nedrīkst bez biksēm nākt uz teātri." (Nils Ušakovs)

... tālāk ... )

(12 comments | ir ko piebilst)

teja

1:36a
beidzot atradu vārdu, 'pseidoproblēma'

(1 comment | ir ko piebilst)

Sunday, October 4th, 2015


dienasgramata
8:07p
DELFI. Vējonis drīzumā varētu nākt klajā

(ir ko piebilst)

kants

12:53p
ja gadījumā sastopat mani 6. palātā

noskatījos 4 filmiņas no lielā kristapa. 70 to go.

(4 comments | ir ko piebilst)

anonymous

11:01a
«Рагин» (2004)

Tā jau man šķita, ka 6. palāta, kurā uzturos jau dažas dienas, par kaut ko atgādina. Jāpaskatās Čehova "6. palāta" Serebreņņikova mērcē."- Saskaņā ar 97. gada skaitļiem visvairāk garā slimo ir starp latviešiem, pēc tam otrajā vietā ir gruzīni... trešajā vietā somi...
- Tātad latvieši... Bet krievi?
- [..] Krievi sanāk ceturtajā."

(ir ko piebilst)

Saturday, October 3rd, 2015


apjukums

11:10p
Kad prasās pēc pārmaiņām, bet uz kaut ko life-changing tomēr nevar saņemties, visefektīvāk ir vai nu aiziet pie friziera, vai nu pārvietot mēbeles.
Abi divi reizē vēl labāk.
Āāā un vēl šodien piedalījos latviešu valodas diktātā. Es joprojām ceru uz nulle kļūdām, nu redzēs, vai manas gramatikas zināšanas ir tikpat gaistošas kā manas latviešu valodas skolotājas latviskais gars. Daži komati bija visai šaubīgi.

(ir ko piebilst)

anonymous

7:30p
Kandavas "bļaģ" mežcirtējs vakar izvācās, bet pret pievakari piebiedrojās jauns saundreks. Viņam patīk klausīties radio ar austiņām, ko pieslēdzis mobilajam. Nav skaļi, bet austiņas pavaļīgas, un repertuārs interesants. Sen nebiju dzirdējis Laskovij mai (patlaban skan).

(ir ko piebilst)

anonymous

2:14p
Voltona Forda (Walton Ford) akvareļi.


(ir ko piebilst)

anonymous

1:48p
Jā, [info]rasbainieks, par tām atkalapvienošanām. Viena no biedējošākajām ir ziņa par Jesus and Mary Chain. Nekur gan nav minēts vai plānā ietilpst arī atgriešanās pie sarkanvīna.

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
2:27a
APRINKIS. Sabiedrībā pašlaik aktuāls ir jautājums par dzimumu līdztiesību, tādēļ uz sarunu tika aicināts kriminologs Andrejs Vilks, kurš šo tēmu ļoti labi pārzina, veido par to zinātnisku pētījumu un aktīvi piedalās sabiedriskās domas izteikšanā.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
2:22a
TVNET. Patlaban Latvijā neesot ģimeņu, kurās vīrietis dzīvo ar četrām sievām, bet Klimovičs cer, ka viņa ģimene būs pirmā šajā jomā.

(ir ko piebilst)

Friday, October 2nd, 2015


anonymous

6:35p
Cīsiņš+karote. Droši vien tāpēc, ka acu klīnika tomēr. Lai gan nē - pusdienās bija griķi un dakšiņa.

(4 comments | ir ko piebilst)

anonymous

9:51a
Laikam ir jābūt prātīgam ar to, no kā bīties. Teiksim, man kopš bērnības ir kaut kādas slimīgas bailes no jebkādām manipulācijām, kas saistītas ar acīm. Iepilināt pat pavisam parastus pilienus jau ir pasākums. Un te nu bija - nupat dabūju šprici acī.

(12 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
6:13a
BB.LV Amerikānu žurnālistei nācās nopulēties, lai uzdotu jautājumu Krievijas aizsardzības ministram Sergejam Lavrovam. Žurnālistei nācas nometās uz ceļiem tādēļ. Žurnālistei nācās uzdot kārtējo jautājumu, stāvot uz ceļiem, lai neaizsegtu kameras.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, October 1st, 2015


kaarl

11:34p
visu laiku trauksme iekšā. viņa ļoti sen jau tur ir, bet relatīvi nesen tikai sāku pievērst tai uzmanību. viņa sāka tā kā atkāpties, varbūt tādēļ to vispār pamanīju, ka pēkšņi vienkārši jutos labi (jāatzīst, ka šī sajūta pārsteidza). varbūt tam, ka trauksme pa brīžam izgaist ir sakars ar to, ka eju pie terapeita - kaut kas iekšā kārtojas, bet es nezinu kā tas īsti darbojas. vēl man liekas, ka man virs galvas karājas kaut kāds milzīgs, ļoti nozīmīgs jautājums un trauksme nāk no tā jautājuma, nezinu gan kāds ir tas jautājums. var gadīties, ka zinu jau atbildi, bet reizēm svarīgāks ir jautājums. kaut kas saistīts ar vecākiem. 

 visu laiku klausos šocurrent music: Alva Noto, Ryuichi Sakamoto, Ensemble Modern - Silence

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
10:51p

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

7:05p
Atlikušais palātas biedrs, kurš ik pēc noteikta laika noplēš gabaliņu no jau izlasītajām avīzes lapām, uztin un dodas uzpīpot, nupat, ārā iedams sāka smōltōku: "No rīta, bļaģ, pamostos, skatos, bļaģ, kas tad tas, bļaģ, sniegs ārā aiz loga, bļaģ..."
Es: "Ak tā?"
"Jā, bļaģ.....," viņš kaut ko vēl skaidroja, bet bija jau izgājis un aizvēris aiz sevis durvis.

(12 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

11:32a
ja par dzeju

Не тужи, дорогой, и не ахай,
Жизнь держи, как коня, за узду,
Посылай всех и каждого на хуй,
Чтоб тебя не послали в пизду!

Jeseņins, tā sacīt...

(ir ko piebilst)

Wednesday, September 30th, 2015


kants

4:27p
ebreju jautājums

1) tiem, kas seko līdzi - vai ir kāds iemesls nebraukt uz izraēlu nākamā gada pavasarī?
2) cik ātra/ērta/dārga ir satiksme no televivas (lidosta) uz jeruzālemi un atpakaļ?
3) vai televivā ir vērts uzkavēties?

(13 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
10:05a
Šonakt sapnī redzēju Raini. Nopietni. Viņi ar Aspaziju gribēja atzīmēt Latvijas neatkarību, bet nebija Latvijā, tāpēc sūtīja kaut kādas grāmatas ar tajās starp lapām paslēptām melnām sēkliņām, kuras nozīmēja tādu kā samaksu par dzērieniem, kuri tad tika sūtīti atpakaļ, paslēpti šajās pašās grāmatās - glāzīte šņabja vai šampanieša. Rainis tās saņēma pastā, atvēra un priecīgi saskandināja ar Aspaziju - uz Latvijas neatkarību!

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:08a
bēgļu patiesais jautājums

Uzdevām sev interesantu jautājumu. Diez Eiropas valdnieki vispār aktīvi funktierē par bēgļu krīzes nākotni? Jo tas ir svarīgākais jautājums - ko darīt, lai vairs šāda situācija neatkārtojas? Ne jau tas, cik katra valsts var uzņemt cilvēkus šajā konkrētajā Eirovaldnieku x gadu plānā. Sāk šķist, ka mēs bezmazvai dzīvojam bezproduktīvas un ciklveida (loop) domāšanas laikmetā (uzvelku dunce konusu un eju apsēsties kaktā), but then again - how informed am I?

Tāpēc vaicāju - kāds par to kaut ko zina? Un, ja zina, tad sirsnīgi jūs lūdzu padalīties ar mani šajā informācijā.

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, September 29th, 2015


dienasgramata
9:08p
katra tikla un godīga latvieša mājās
tagad točna būs krivades dzejoļu krājums
lai var olektīm, pēdām vai sprīžiem
savu tiklību izmērīt brīžiem
lai var turēt to piesietu saitē
zinot skaidri, kas labs ir, kas kaitē

(4 comments | ir ko piebilst)

apjukums

7:51p
nelūgtie importa viesi

Manā rajonā ir iedzīvojies krietns pulks spilgti zaļu papagaiļu. Kā runā, tie reiz izbēguši no Amsterdamas zoodārza un savvaļā tā savairojušies, ka sākt nomākt vietējās putnu sugas. Katru vakaru tā ap septiņiem viņi pārlido garām maniem logiem, lai nakšņotu vietējā parkā, nez?
Un nē, lakstīgalas un strazdus vairs nedzird. Tikai žagatas vēl brašas un turas pretim ieceļotājiem.

(1 comment | ir ko piebilst)

apjukums

4:30p
ecuma delīrijs

Jums arī tā ir, ka reizēm aizmirstat, ko pirms 30 sekundēm izlēmāt darīt?
Vai dariet lietas neapzināti un pēc tam šaubaties, vai tiešām izdarījāt?

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

1:10p
Marsa krāns.

(ir ko piebilst)

dienasgramata
9:46a
DELFI. Pētnieki apgalvo, ka atklājuši milzīgu melno caurumu jaunatklātas galaktikas centrā, kas ir daudz lielāks, nekā par iespējamu uzskatīts

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
9:45a
pētnieki uz Marsa atklājuši tekošo kontu

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
9:35a
ierēdnis ierēcis

(ir ko piebilst)

teja

8:06a
Absurdā kārtā tas dzejolis ir par to, ka nekādas tikumības nav

(12 comments | ir ko piebilst)

Monday, September 28th, 2015


copy

7:59p
limbaži

vai es tagad skaitos hipsteris, ja man sāp pilnīgi visas maliņas, jo vakar visu dienu braukājos ar longboardu un man ļoti ļoti patika?(1 comment | ir ko piebilst)

Sunday, September 27th, 2015


teja

12:00a
jautājums par Islandes kērpi: vai vinš ir rúgts arī ja pagaršo mežā, vai tikai tad, kad apliets?
Es vnk nevaru saprast vai esmu salasījusi īsto. Pēc izskata it kā atbilst, bet ēd cik grib rūgts nav, un kā zināms LV katram augam ir arī 'neīstais' vai 'zirg-' vai 'cūk-', useless twin, ēnu zińotājs.

(6 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system