laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Monday, March 19th, 2018


ulvs

3:04p
https://m.youtube.com/watch?v=vJQkAqx9neM

(ir ko piebilst)

Sunday, March 18th, 2018


ulvs

5:55p
Ko jūs sakat par pok3monu kultūras revival ideju? I think that it is our mission to revive this culture which came to an abrupt end. One could say that this culture deserves a new, longer life. But maybe it died out so fast because society didn't need it.

Es vēlos sākt rakstīt "v" burta vietā "w", tādējādi uzsākot pok3monu kultūras revival. Čaw! Wai tev patīk šī rakstības sistēma? Man tā asocējas ar siltumu un drošību, pieņemu, tas tāpēc, ka tā bija aktuālka posmā, kad vēl dzīvoju ar vecākiem, tādā kā drošā, nemainīgā vidē. Man arī patika tās visas pokemonu tīņu meitenītes, nomālējušās ar tumšu kosmētiku un saplēstās zeķubikses. Austiņās dārd tā laika jaunmetāls.

(7 comments | ir ko piebilst)

kants

12:15p
lnk fight night no. 6

ar sievu un cepumu vakar aizgāju 1.x mūžā uz pro cīņu sporta pasākumu. kulturāli un interesanti, tikai viss, izņemot cīņas, izskatījās pēc pakaļdarinājuma, iestudējuma. vadītāja balss. gogo dejotājas, pieteikumi, vienaldzīgā publika etc. nebijām uz pirmajām un pēdējām divām cīņām, bet kopumā koncepts šķita 'dažādās valodās runājoši latvieši piekauj ārzemniekus'. pa vidu zutis godājami sadauzīja smirnovu. mma - totāla garlaicība.

(ir ko piebilst)

Saturday, March 17th, 2018


rkktzd

9:42a
es vispār to biju izdomājis jau baigi sen, tikai citā formātā - man liekas, mūziķi šeit pārāk daudz domā taisot savu muzonu. ok, es zinu, ka es toč pārāk daudz domāju.

(6 comments | ir ko piebilst)

Friday, March 16th, 2018


teja

10:22p
ārzemēs man nav bijis tādu draugu loku, kur bažīgi vēro cits cita izdarības, vai nav jau izsakoties tautas vārdiem sagājis jonasā, vai slepus iet par otru baznīcā likt svecītes. nekur arī citur neesmu tik daudz besīta ar to līdzjūtīgo skatienu. es nezinu, mūsu kultūrā vienkārši nav pašregulācijas tradīcijas, un varbūt, ka mums ir pamats neuzticēties citu pašregulācijai un vēlēties, lai citi neuzticētos mūsējai. jo, vēlreiz, tā šajā valstī saprot mīlestību.

(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

6:13p
Falco peregrinus

Pastāstīšu īsumā par savu mīļāko putnu. 

 

Lielais piekūns ir visātrākais dzīvnieks uz zemes, pikējot spējot sasniegt ātrumu 393km/h. Viņa nāsīs ir speciāls kaula veidojums, kas pilda to pašu funkciju, ko koniskais objekts reaktīvā dzinēja centrā (samazina tā gaisa ātrumu, ko uzņem dzinējs). Šāda evolūcija, lai putns varētu pikējot milzu ātrumā paelpot. Viņa spārni ir izliektāki par citu plēsīgo putnu spārniem, tādējādi sniedzot perfektu aerodinamisku formu, piekūnam sakļaujot tos pie ķermeņa. Zīmīgi, ka Ņujorkā 70tajos ieviesa lielo piekūnu, lai tiktu galā ar pieaugošo baložu problēmu (baložus pilsētās, savukārt, pirms vairākiem gadsimtim ievazājām mēs paši), un tā tur šis putns ir iedzīvojies - šobrīd uz pilsētas augstceltņu jumtiem mīt 16 lielā piekūna pāru. Pilsēta ir viņiem perfekts medību lauks. Lielā piekūna nagi ir asi kā žiletes, tie ir paredzēti upura (diēta: citi putni) notveršanai. Tāpēc putns, pārojoties ar pretējo dzimtas pārstāvi, vienmēr savus asmeņus saliec tādā leņķī, lai netraumētu savu partneri. Šeit jauks video, kur tas ir redzams. 

(ir ko piebilst)

ulvs

5:07p
Es nezināju, ka brazīļu cūciņām ir tāds spēks.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

4:37p
As above, so below.


(3 comments | ir ko piebilst)

kants

12:41a
vēstures mēslaines dārgumi ir neizmērojami

līdzšinējos gadus mans izbrīna avots bija lūdolfa liberta gleznotais k ulmanis kā vekko lettus, kurš viens pats nosita 9 krievus, ar tieši tādu nosaukumu latīniski, bet nē. vienā daces lambergas rakstiņā atrodu, ka 34. gadā kāds hiberts lancingers ir uzgleznojis karognesi hitleru plākšnu bruņās. kkāds inversais porno!


current mood: koņaks + sambuka
current music: deine lakaien: sattelite

(3 comments | ir ko piebilst)

Thursday, March 15th, 2018


teja

2:49p
rīga ar mani dara to ka plkst 14.30 ir jādzer kalvadoss lai atlaiž

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

11:58a
stāsti un stratēģijas

sāku klausīties malkoma gladvela paša lasīto new yorker sleju izlasi what the dog saw (tipisks gladvels) - visādi aizraujoši gadījumi/temati ar iespēju no tā atvasināt biheiviorālai ekonomikai tuvu morāli, aizkustināties un pasmieties. tas man atgādināja par vajadzību apkopot domas par iepriekšējo klausāmgrāmatu, kuru pie viena arī ļoti iesaku: lawrence freedman "strategy: a history"
vienā teikumā - aptuveni tik daudz labuma, cik var gūt gada laikā filozofijas bakalaura studijās. varbūt nedaudz pāspīlēju, bet šī ir kroņa meta-stratēģijas grāmata, kas apkopo, sistematizē, raksturo un dekonstruē visas pārējās. no satur man priekš sevis visincantāk šķita par klasiskajām militārajām stratēģijām - sun tzu, bismarku etc., stratēģijas un spēļu teorijas satikšanos pēckara asv renda korporācijā, pirmajām lielajām biznesa stratēģijām (rokfellers, fords un slouns), un naratīvo pagriezienu 80-90os, dominantei mainoties no biznesa procesu restrukturizācijas un visādas ekonomistu drazas uz keisu/stāstu/vēstījumu pieeju. pie pēdējās arī varam pieskaitīt gladwelu, lai gan viņš par stratēģi sevi nesauktu. stāsti pamāca (nosacīti) un iedvesmo (nav skaidrs uz ko), bet, galvenais, izgaismo keisu konstruētību, lai tas ļauto tos pašu principus pārkārtot līdz bezgalībai, kamēr sanāk pašam savs stāsts. vizonāri.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

11:11a
DELFI. Glābēji Gulbenē izpestī dubļainā grāvī iestigušu cilvēku

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

9:30a
Mana mīļākā pēdējo gadu lirika pasaulē ir iz Broadcast "Tender Buttons" (besī šis vārdu salikums, jo atgādina vidējo hip indie band nosaukumu) skaņdarba. Čukstēšana līdzi kā refleksija. Atgriež ticību angļu valodas dailei. Man ļoti pietrūka romantisms mūzikā.

The coal
The coal light
The callous
The caress

The comb
The calm
The color
The cortex

The code
The codeine
The comma
The context

The collector
The green
The fine
The fall
The financier
The dream
The fen
The fine
The fin
The defend
The fawn
Then do

The coal
The coal light
The colors
The caress

The comb
The calm
The color
The caress
The cortex

The comb
The codeine
The comma
The context

The corpse
The likeness

Die cut
Die cut
Die cut
Die cut
Die cut
Die cut
Die (2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

9:19a
Tēvu urīns glābj dzīves.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

7:10a
Pretty fat for a skinny guy. Ko padarīt, ja man vienmēr ir paticis piestumt sevi pilnu ar paiku vienatnē, īpaši, kad esmu sapīpējies. Need much food to sustain my fat being. Šonakt izlēmu negulēt, jo pārāk trauksmains laiks. Tā vietā es smaidu un lasu visādas muļķības. Mani nebeidz pārsteigt, kā es protu justies tik labi, esot tik slikts. Pašpietiekamība kā izdzīvošanas mehānisms. Protams, ka es arī jūtos vientuļi, taču, atšķirībā no cilvēkiem, man par šo izjūtu ir diezgan vienalga, jo es apzinos, ka jebkurā brīdī varu to pārtraukt. Es pat saprotu savu nevēlēšanos socializēties. Man nekad nav paticis socializēties tā, uz pusslodzi, kad nejūtos diezko pārliecināts par sevi. Half-ass'ed dzīves aspekti un cilvēki, kuri dzīvo tādas dzīves, sucks. Ja es kaut ko daru, tad tikai ar vērienu. Viss pārējais ir sūds un neskaitās. Tā lūk.

(ir ko piebilst)

ulvs

1:00a
Kāpēc es novilku Civilzations V. Četras stundas iz dzīves tiko pazuda nebūtībā. Vismaz man tagad ir spēcīga Irokēzu konfederācijas lielvara dziļi Amazones džungļos. Izmantoju to ģenerāli, kurš dod unit movement bonuses iekš džungļiem. Neticēsiet, bet Civ V šovakar spēlēju pirmo reizi. Kad tā pirmo reizi iznāca, es uz to nicīgi skatījos saistībā ar jauno sešstūru segmentu sistēmu (squares for life!), taču tai piemīt sava burvība.

(4 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, March 14th, 2018


teja

7:23p
atdalīšanās no ziemas smaržas

(ir ko piebilst)

ulvs

6:07p
Vai kāds chrome plagins man palidzēs, lai es varētu lasīt nytimes onlainā neierobežoti daudz reizes? Es sapratu, ka man pietrūkst, jo jau kuro reizi uzduros, ka mēneša bezmaksas skatīšanās reižu limits iztērets.

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:19p
Man šķiet, ka tā kā būtu pēdējais laiks sākt runāt par mentālajām kaitēm. It's all fun and games being depressed and shit, and getting over it. Bet prikols tāds, ka daži cilvēki ar to, gribot negribot, straglo visu dzīvi vai, vieanlga, ilgāku/īsāku posmu, dažiem tas izpaužās daudz akūtāk, nekā citiem. Tāpēc, draugi, kā ar jebkuru citu slimību, nebūsim pimpji attiecībā pret cilvēkiem, kuri ar to dīlo pa retam (vai bieži). Diez, cik rēcīgi tas būtu, ja tevis rakstītais triggerotu konkrētajā cilvēkā kādu epizodi. Tad gan būtu fun, ne? Tad mēs varētu diskutēt par to, kurš ir morāli bruņinieciskāks un kurš nē. Saprotams, šis posts nav jāuztver nedz kā vēršanās pret kādu indivīdu personiski, nedz kā emotional venting tipa posts. Vienkārši nopietnāka acs uzmešana problēmai.

(15 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

2:05p
DELFI. Jaunie dabasgāzes rēķini lielākoties nedaudz pieaugs.

(1 comment | ir ko piebilst)

teja

12:14a
kabatas formāta burnoutiņš

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, March 13th, 2018


dienasgramata

1:18p
DELFI. Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums liek iedzīvotājiem pašiem rakt skatakas ārpus sava īpašuma, par ko sašutuši Smiltenē dzīvojošie pensionāri.

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, March 12th, 2018


dienasgramata

11:10p
Šodien piemājas pļaviņā, kurā tuvējo kvartālu iemītnieki ved savus suņu kakāt, bija sācis nokust sniegs. Nē, es vēl saprotu, ja saimnieks paļaujas uz ūdens attīrošo spēku un atstāj suņa kaku dabas likumu varā, bet kāpēc ielikt to kaku polietilēna maisiņā un ierušināt sniega kupenā kā tādu neizdevušos Ēģiptes faraonu?
No rīta redzēju jaunus un spēka pilnus puišus dodoties uz darbu, es domāju, ka remontēt kādu dzīvokli, katram rokā pa mazajai fantas pudelei un "Bērnu Pasaules" RIMI pirkts papīra maisiņš ar uzrakstu "Mani gardumi", iekšā, to var redzēt caur plēves joslu maisiņa sānos, - maizītes ar biezpienu un rozīnēm, bet mājas durvīs viņi iesprūda, cenšoties būt pieklājīgi un palaist viens otru pa priekšu.
Pēcpusdienā samulsu, uz Marijas ielas ieraugot turku, kurš gāja un ar karoti ēda no tikko atvērtas bundžiņas... turku zirņus.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

7:23p
Vēl man labpatīkas dziedāt līdz dzismai "the black cat". Nevis šādi:

The black cat, the black cat
Curiouser and curiouser

Bet izmainot vārdu cat uz cunt. Paši vainīgi, ka tik divdomīga dikcija. Vispār man patīk šis fenomens un šādas dziesmas in general. Patīk kļūdīties. Es, kā nu ne, esmu autors vārdiem "Šopēna stunda" (mana vārda Šopenhauers interpretācija, veikta pirms kādiem 12 g.).

(ir ko piebilst)

ulvs

7:19p
Jau pāris nedēļas manu dzides aparātu priecē Broadcast "Tender buttons" albums. Visvairāk sajūmina pirmais un trešais skaņdarbs. Vispār šis ir viens no albumiem, ko jāklausās no 1. skaņdarba. Tik poh, ka atkārtojos, ka nezinu.

(ir ko piebilst)

ulvs

7:03p
Iečeko manu jauno mājaslapu iekš www.ulvs.yo.lv. Vēl uztaisīju iekš anglefire.com, taču tur pats nezinu, kā piekļūt XD

(2 comments | ir ko piebilst)

teja

12:33a
interesanti vērot, kā attīstība, bet to var secināt tikai, vērojot cilvēkus ilgākā laika periodā, teiksim, 10+ gadi, citiem ved uz apkraušanos, bet citiem - uz atraisīšanos. ar to es nedomāju arī to, ka vieni būtu nelaimīgāki par citiem. tam ir drīzāk sakars ar realitātes sajūtas pastiprināšanos vai tās zušanu.

(ir ko piebilst)

Sunday, March 11th, 2018


rkktzd

11:46p
manliekas, jocīgums ir cilvēka pamatstāvoklis

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

4:45p
Interesanta ir sakritība, ka viens no maniem mīļākajiem vārdiem pavisam noteikti ir "cuck". Es vienkārši dievinu, kā tas skan manā rīklē un mutē. Kura vārda skaņa patik tev?

(13 comments | ir ko piebilst)

ulvs

4:45p
leftist cuck

Žordans Pītersons dedzina.

(ir ko piebilst)

ulvs

1:04p
Izgāju Might and Magic 7. Sāku spēlēt Might and Magic 8. Gadsimta mija tomēr bija the golden age of PC gaming.

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:41a
DELFI. Gandrīz puse pasažieru negatīvi vērtē labierīcību trūkumu vilcienos, atklāj SKDS

(3 comments | ir ko piebilst)

teja

9:47a
es dažreiz domāju par autokorekta personību. skaidrs, ka viņš arvien attīstās un aug. vai pienāks arī tāds brīdis, kad viņš spēs mīlēt, kā filmā VIŅA. vai arī viņa mērķis ir nevis mīlēt bet pielāgot visu mūsu runāšanu par savam.

(ir ko piebilst)

Friday, March 9th, 2018


ulvs

7:10p
- Rita, tu esi inkvizīcijas cilvēks?
- Arī.

(ir ko piebilst)

teja

3:23p
ko es daru savà brīvlaikā. piemēram apmeklēju jauno skolotåju pieredzes forumus
šodien piem uzzināju, ka pārslogošana(-ās) ar darbiem ir emocionālās vardarbības veids

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:11p
basedulvs

Mēs Otrajā Pasaules karā zaudējām, tāpēc nesvinam 9. maiju.

(3 comments | ir ko piebilst)

teja

2:39p
cik stundu darba diena jums būtu optimāla (ja pieńem, ka dara kaut ko, kas patīk un interesē)

(29 comments | ir ko piebilst)

Thursday, March 8th, 2018


ulvs

8:07p
Oskarotais Juls Brinners (Yul Brynner) ar savu caururbjošo skatienu sanāca esam izcils ļaunais 1973. gadā iznākušajā sci-fi vestern pilnmetrāžas kinofilmā Westworld. Viņa spīdošās actiņas ar izskatās tik labi. Pilnīgi gribas teikt, ka tās pietrūkst seriālā.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

6:52p
Vectēvam šodien apritētu 80. Viņš patiesi lepotos ar post truth laikmetu, kurā mītam. Viņš bija visspītīgākais cilvēks, īsts Donkihota mentālais prototips. A soviet self made man. Un es viņu piepisu. Un pēc nāves zakāju viņa nemirstīgo dvēseli, nē, ideju par to pa laicīgo pasauli, piesaucot viņu rituālā manierē savā mūzikā. Es tiešām ceru, ka viņam netraucē tas. Man tomēr kaut kur jāgūst enerģija.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

2:24p
Nezinu, kā tava, taču mana esenciālā cilvēktiesība ir marihuāna, tās patēriņš ikdienā. Kad man tas kaut kādu iemeslu dēļ tiek liegts, es vairs nejūtos tiesīgs sevi saukt par cilvēku.

(8 comments | ir ko piebilst)

teja

1:21p
vampīru pasaule

vienkārši domāju, ka jebkuriem diviem cilvēkiem ir jābūt iespējai nolemt dibināt kopīgu saimniecību un tikt juridiski aizsargātiem, kā arī izvēlēties citam citu par mantinieku un primāro ģimenes locekli. šī pasaule ir apsēsta ar asinīm un to sastāvu. kā arī ar dzimumattiecībām un to veidiem. tas nav racionāli, un tas arī ir pārāk privāti.

(13 comments | ir ko piebilst)

kants

8:55a
divas fotoizstādes

fotomuzejā - kādam zēnam pirmā personālizstāde. jz. antireality spļaudījās, bet man patika, ka ir bijis koncepts, domāts tālāk, kaut kas meklēts. kaut kur uz robežas starp labi un gandrīz labi.

issp jaunajā galerijā berga bazārā toties īsta mannā putra ar sarkanu zapti! vēl līdz 22. rafaļa milača dželtelmeņu pirmais maršs. biužuki nelieli, papildu objektu ļoti neuzbāzīgi. bet viss tāds gudrs, precīzs un trāpīgs. nelasot anotāciju, izstāde lieliski nolasās kā leforta paradoksa* ilustrācija: agrīnais revolucionārais konstruktīvisms (? klucis un ko, objekti, pamatformas) satiek vēlīno 50.gadu sociālismu visā tā birokrātiskajā pelēkumā. un satiekas ne tikai divu attēlojumu veida semantika, bet arī formveide, saglabājot katra laikmeta noteiktos izteiksmes nosacījumus (kā drukas grauds, industriālo krāsu gammma). laipnā jz. maga arī parādīja traki dārgu autora grāmatiņu, kas man kika domāt, kā jz. mazā mija ar a. balčus dzertu tēju kādu dienu ap 13:00.

*revolucionārā brīvības īstenošana pieprasa partejisku kontroli un taml. - leforta paradokss ir izejas punkts jurchaka brīnišķīgajai grāmatai par padomju pēdējo paaudzi - everything was forever until it was no more, kas, savukārt, ir devīze rīgas laikmetīgās mākslas biennālei.

(ir ko piebilst)

Wednesday, March 7th, 2018


ulvs

8:44p
Es pēdējās dienās eksperimentēju ar enerģijām, ko neesmu izmantojis kopš 20 g.v. T.s. negatīvās enerģijas. Jūtu, ka pārāk ilgi esmu bijis empātisks un sirsnīgs. A total pussy. Tāpat šīs vienības nevar sevī nokaut, ja tās ir tavā būtībā.
Enīvei, spēlējoties ar negatīvajām enerģijām, var gūt baisi foršu enerģijas pieplūdumu. Taču jārēķinās ar to, ka tas ir uz kā cita rēķina- piesaucot enerģ.nezūdamības likumu. Jā, mani pisīs visādi sīkumi, taču vismaz uz sejas būs pašapmierināts, ass smaids.

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

4:57p
Mauka Ieva iznāca no cietuma pirms nepilna mēneša (sēdēja par zādzībām no veikaliem). Tikko satiktais bariga vaicāja, vai nezinu, kāpēc viņu atkal iesēdināja. Nez, man tas šķiet komiski- ka cilvēks iznāk brīvībā un pēc pāris ned.atkal nonāk ellē. Baumo, ka siev.cietums LR vispār ir neizturams. Vispār feministes varētu sākt cepienu par to. Par ko? Par to, ka siev.cietumos LR (pretēji vīr.cietumiem) nav vispār narkotiku, līdz ar to tur valda Maksims Borings). Citās ziņās- izrādās, ka no OD nomiris Andrīts un Kumpis. It kā skumji, bet tīniskais nihilists Mr.Egdy, kurš manī mīt apriori permanenti, khh, man čukst, ka viņu eksistencei tāpat nebija jēgas.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

3:32p
DELFI. Burkāns pieteiksies konkursā uz vēl vienu

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

1:59p
Zobainā vagīna

Man pa nopietno ir bail no pārāk spalvainiem pežukiem. It īpaši tādiem, kuru kaunuma lūpas izskatās pēc bārdainas mutes (kā [info]phz pēdējā postā), kas vēlas aprīt manu dvēseli. That said, kaunuma apmatojumam kā tādam nav ne vainas. Par laimi dzīvē nekad neesmu redzējis neestētiskus pežukus.

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:52p
Ev, a kāds negrib man pievienoties pedofīlu medībās? Meklēt un sist pedofīlus ir katra pilsoņa pienākums. Plus, kaut kā jāatgūst spēki pēc slimošanas. Atradīsim viņus ar veco labo metodi, izliekoties par mazgadīgo netā. Un sitīsim līdz viņš/viņa nožēlos to, ka nenomira savas mātes miesās. Es nopietni. Manu bērnību arī iedragāja viens no šiem monstriem, kurš ievilka manu māsu pamestā ēkā un centās izvarot. Par laimi viņa aizmuka.

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:52p
Resnā pīzda, es esmu tavs dievs.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

11:10a
DELFI. Kuldīgā bezvēsts pazudušais Renārs Ozols atrasts sveiks un vesels, otrdienas vakarā portālu "Delfi" informēja Valsts policija.

p.s. ziņā teikts, ka vīrietis ir "bezvēsts pazudis" 6. marta rītā, kad izgājis no mājām. ziņa par to, ka atradies, publicēta 6. marta 19:43

(3 comments | ir ko piebilst)

kants

8:25a
dienas vecvārds (90tie)

šmelis = nauda
piem.: lūdzu, steigšus sagādā maksāšanas līdzekļus - goņī šmeli, bļeaģ

(3 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system