laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, July 29th, 2014


dienasgramata

6:21p
FOCUS. 26 zemās grīdas tramvajos un 150 trolejbusos esošajos monitoros starp citiem klipiem tiek demonstrēts arī video ar informāciju par to, kā jārīkojas, ja transporta līdzeklī atrodas smakojoša persona. Klipā tiek aicināts zvanīt policijai un demonstrēts, ka policija ierodas un smirdošo pasažieri izraida no transporta līdzekļa.

(2 comments | ir ko piebilst)

kants

5:24p
consumer erotics

vai playboy, fhm u.tml plaša patēriņa vīr. dz. mērķaud. orientētos žurnālos publicēto kailo sieviešu attēlu funkcija ir vēlmes socializācija, atspoguļojot un veidojot hegomonisko seksualitātes modeli?

(mākslas darbi kā institucionalizēts diskurss stāv atsevišķi, pers. reprezentācijas soc. tīklos arī, citi masu mediju attēli ir kaut kam ilustrācijas. kā mulsinoša marginālija paliek tikai kaķīšu un kucēnu bildes....)

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:55a
Kaut neliela atgriešanās pie dabas ir kā svaiga elpas šalts šajā šahtā.

(ir ko piebilst)

Monday, July 28th, 2014


shelly

11:17p
Biju šodien uz lekciju par attiecībām. Lekcija tika novadīta tikai sievietēm, un tās galvenā doma patiesībā bija vīriešu absolūtais loģiskais, emocionālais un morālais pārākums visās situācijās.
Vispār viena ziņā pilnīgi piekrītu - nevaru iedomātie, ka 50 mužiki sēdētu pāris stundas no vietas un, pavēruši muti, klausītos, kā viņus vienā baltā gabalā nopeļ un ik pa laikam lielāka efekta vārdā pat izmēda. Un vēl lai viņi par to naudu maksātu, nu, nē... Bet sievietes - jā, lūdzu, lūdzu!
Braucot mājās, no errestības apraudājos. It sevišķi tāpēc, ka pērn biju uz tās pašas lektores lekciju par citu tēmu, un tā bija tik satriecoša, ka nedēļu staigāju, zemei nepieskaroties. Tiešām prīmīga lekcija! Bet tagad...
Atbraukusi mājās, vispirms sabāru Lauvu, kas, mani pārgaidījies, izmētāja kartupeļus pa pusi dzīvokļa, tad paēdu, pabaroju Lauvēnu, apskāvu, sabučoju un apliecināju, ka joprojām izvēlētos viņu no visiem zemeslodes bērniem, un nolēmu rītvakar palikt mājās. Lai ir samaksāts par divām lekcijām - pieņemsim, ka es samaksāju par to pirmo, bezmaksas citas tēmas lekciju, tā patiešām būtu godam nopelnīta nauda. Ommm!

(16 comments | ir ko piebilst)

kaarl

10:08p
1) tātad pabraucām ar to laivu, kas bija ļoti kruta

2) šovasar ļoti daudz laika esmu pavadījis laukā, ārā. gan no rīgas-salaspils, gan no telpām, kas man liek justies ļoti ļoti labi.

3) šī vasara vispār man ļoti ļoti patīk

4) RZ-85 ir debešķīgs tehnikas brīnums

(ir ko piebilst)

kaarl

9:59p
ja informācija būtu dzīvnieki, tad pārsvarā tie būtu ārkārtīgi skaļi, agresīvi radījumi ar gariem taustekļiem, kas mēģina noķert un nožņaugt jebko, kas pagadās tuvumā

(ir ko piebilst)

dienasgramata

5:57p
LETA. "Par atsavināmo īpašumu detālplānojuma maiņu sabiedriskās apspriešanas tiek rīkotas vasarā, laikā, kad normāli cilvēki Rīgā neuzturas."

(3 comments | ir ko piebilst)

shelly

2:24p
Ārā ap 30 grādiem, bet man piekto reizi pieprasa lasīt: "Dim dim dim dim dim, Lieli svētki ziemelim". Smējos līdz žagām.

(7 comments | ir ko piebilst)

anonymous

2:15p
Cūku mērs

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:31a
Redzēju sapnī, ka esmu kaut kādā jocīgā veidā nokļuvis pagātnē - it kā pats savā jaunībā, it kā tomēr laikā un vietā, kurā es nekad neesmu bijis, taču ar šodienas zināšanām un ar nojausmu par to, kas tajā laikā notika. Pirmā epizode bija lielā skaņu ierakstu studijā, acīmredzot - "Melodija" - kur nupat pabeigts ierakstīt grupas "Menuets" plati "Dzeguzes balss". Pamostoties, biju pārliecināts, ka runa ir par septiņdesmito gadu vidu, taču tagad atceros, ka nē - tas bija astoņdesmito pašā sākumā. Nu, jūs taču zināt to plati - ar Imantu Kalniņu tādā Jēzus Kristus tēlā. Studijā bija mērens satraukums, bija atnākusi dziedātāja Inese Pabērza, aplūkoja plates vāku, parakstīja kaut kādus līgumus un es trinos apkārt, man niezēja pirksti pateikt viņai, ka šī ir ļoti laba plate un šis ir ļoti nozīmīgs mirklis, ka vispār viņa pat iedomāties nevar, cik nozīmīgā vēstures brīdī viņa šobrīd atrodas. Sapnī man tas šķita tik acīmredzami - gan tas, cik šis brīdis ir izšķirošs, gan tas, ka viņai taču noteikti nav ne jausmas par to. Tagad, domājot par šādu situāciju, tas vairs nešķiet tik viennozīmīgi - nu, labi, Menuets, bet nav jau nekāda visu laiku svarīgākā plate. Un, no otras puses - kāpēc gan viņai tobrīd tas arī nebūtu šķitis kā pats svarīgākais notikums viņas dzīvē? Varētu taču tā būt.
Pa vidu bija visādi pseidovēsturiski momenti ar padomju un latviešu motīviem, bet otrā epizode notika tajās pašās telpās, tikai acīmredzami gadus desmit vai piecpadsmit vēlāk. Sākās kaut kāds puslegāls koncerts, es jau ar zināmu interesi gaidīju, kurš no slavenajiem pagātnes mūziķiem nu kāps uz skatuves - ahā, tas bija Linga vēl grupas ZigZag laikos, citiem vārdiem sakot, 1989. gada latviešu pankroks. Bet aizraujošākais bija zālē sastapt pavisam jauniņu Regnāru Vaivaru un pilnīgi neatpazīstamu Džilindžeru īsi apgrieztiem matiem. Tikai pēc tam, kad viņš sāka ar mani runāt, es mēģināju saprast, kurš tas ir (tieši tā - "Kuru nu mana zepamziņa būs tagad man iesmērējusi sastapt šajā ceļojumā laikā?"). Viņš kaut ko man jautāja, kaut ko stāstīja par saviem plāniem nodarboties ar teātri, šķiet, viņš man jautāja, uz kuru teātri viņam iet, un es, iekšēji ķiķinot, jau gribēju pateikt - "Ej uz Dailes teātri, tur tev viss izdosies!", bet tad sāka aurot Linga un es aizgāju meklēt, kur palicis mans piecgadīgais dēls.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:55a
DELFI. Izvēlē par labu Jūrmalai arī nepalīdzot tas, ka netiek piedāvātas, piemēram, atlaides. "Pacietībai ir kaut kāda robeža," sacīja Krutojs.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:06a
Man parasti ir diezgan vienalga par ēdienu un garšām (protams, atskaitot manu mīļāko lietu [cenšos atcerēties, kā to sauc pieklājīgi] - sievietes izēšanu). Bet ārpasaulē ir tāda dunoņa, it kā Hitlers būtu ievietojis slepenu vienību ar mērkaķēniem.

Logs tiek aizdarīts, un dunoņas vairs nav, pietam ir tā, it kā tās nekad nebūtu bijis. It kā viss būtu tāds, kā tas ir - šim teikumam nav nekādas nozīmes. Tas ir kā "filler", kā pasīvā substance tabletē. Jūs taču saprotat, ka tabletes gand;iz nekad nesastāv no tīras substancesX, bet gan tonnām (pārspīlēju) saistvielu (pa fikso izdomāts termins). Pārfrāzējot - patiesībā mēs esam substance X, Y un Z. Un arī pārējie cipariņi un burtiņi, un to kombinācijas. Un vienīgais brīdis, kad Dievs mums patiesi stāv klāt, aiz kreisā pleca, ir tad, kad manipulējam ar šīm substancēm. Jo tā ir vienīgā situācija, kad Viņa augstībai (es drīzāk teiktu - zemībai) esam patiesi interesanti.Yes, God created marijuana and cocaine in the nature on the ... whatever day. And we shouldn't forget that he created DMT which is in lots of plants found in the most obvious of places - nature..

Tomēr kaut kur kāds jūt, kāds, kam gaužām krītas reputācija. Kāds, kurš nav mērkaķauditorijā.Tāds postiņš, jo, lūk, es sapņoju, kā sniedzu sievietei tiešām, tiešām, tiešām baudpilnu orālo samīļošanu. Tadu, kur viņa vienā punktā bija tik mikla, ka man sāka kļūt grūti elpot. Bet tad es sāku intenstīvāk laizīt un rīt nost, un, šķiet, tas atrisināja problēmu. Pēc tam bija sajūta, ka man ir salauzts deguns, jo viņa tik intensīvi dejoja uz manas sejas, burtiski vēlēdamās to izdrāzt, bet es viņu turpināju kārdināt, ar rokām turēdams viņu aiz skaistajiem gurniem un pat spiesdams viņu ciešāk klāt savai sejai. Līdz es pamodos. Un noskaidroju, ka pasaule nav tik viennozīmīga, jo:

This Brazilian Man Had 10 Plastic Surgeries So He Could Look More Like A Korean Pop Star(ir ko piebilst)

kants

1:22a
jaunā latviešu gastronomija

sienāzis - pļavas garnele!

(9 comments | ir ko piebilst)

Sunday, July 27th, 2014


shelly

7:45p
Šodien zoodārzs, kur Lauvam vislabāk patika ponijs, kurš pacietīgi ļāva, lai viņam bāž pirkstus degunā, un rotaļlaukuma auto. Un siestas laikā, vārtoties pa dīvānu, Lauva tā spiedza un smējās, ka man tiešām sametās bailes, ka kaimiņi pārpratīs un izsauks policiju ar bāriņtiesu (es zinu, ka viņš ir priecīgs, bet paklausoties manu rūkšanu un viņa spiegšanu, var pārprast).

(1 comment | ir ko piebilst)

Saturday, July 26th, 2014


shelly

10:51p
Kad Lauva aizmiga, apsēdos drusku pastrādāt, kādā brīdī sapratu, ka "piebraucamā ceļa" vietā esmu uzdrukājusi "piebraucamā veļa".

(1 comment | ir ko piebilst)

shelly

9:09p
Šorīt - vēl viens centra parks. Manis sasolītie elektromobīļi gan tā arī neparādījās, tāpēc iemēģinājām baututu. Neskatoties uz to, ka Lauva vēl īsti nemāk lekt, tas ir, viņš lec tikai no viena augstuma uz otru, nevis uz vietas, batuti viņam tā iepatikās, ka dabūju atpogāt maku un apmaksāt papildlaiku, kamēr viņš milzu tempā, batutam viegli drebinoties, skrēja šurpu-turpu, šurpu-turpu, šurpu-turpu.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

1:50p
neticami!

intelektuālā diskusija zombijfilmās parasti ir novietota metalīmenī, tādējādi ar prāta neapbruņotu aci pašas filmas var nešķist īpaši asas. savukārt the coed and the zombie stoner (2014) ir tik neticami tupa, ka droši varu to pasludināt par tupāko šī gada filmu ne tikai žanrā, bet vispār (ja nu vienīgi kāda ādama sandlera komedija var konkurēt)

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, July 25th, 2014


shelly

11:18p
No rīta (pirms astoņiem) aizgājām uz bulciņotavu, paņēmām brokastis un aizbraucām (tas ir, Lauva brauca ar savu trīsriteni, es stūmu) uz Daugavmalu paēst. Pilnīga idille, ūdens, koki, vairākas laivas un Dienvidu tilts pie apvāršņa, mēs pabarojām kaķi ar bulciņu, aizbraucām līdz veikalam, līdz rotaļlaukumam, līdz vēl vienam rotaļlaukumam.
Pēc tam mēs bez kādiem sirdsapziņas pārmetumiem ieslēdzāmies mājās.
Un drusku pirms astoņiem mēs atkal saģērbāmies un devāmies uz autobusa pieturu un aizbraucām pāris pieturas līdz Putnu tornim. [info]dominika, šo tev nevajadzētu mēģināt - Putnu tornis ir tāds vertikāls veidojums, kas paredzēts dabas skaistuma neierobežotai baudīšanai un sastāv tikai no drātīm un margām, respektīvi, tu skaties trīs stāvus zemāk un redzi visus trīs stāvus. Lauva bija visai apmierināts, man drebēja kājas un balss. Nokāpām lejā un steberējām uz vēl vienu, agrāk neiemēģinātu rotaļlaukumu ("nu tak sebje", manuprāt, centra laukumi bija drusku labāki, vienīgi sastapu sen neredzētu paziņu).
Atbraucām mājās un uztaisījām saldējuma kokteili (šeit nu bija Lauvas kārta teikt: "Nu, tak sebje", parasto saldējumu šis neizkonkurēs).

(3 comments | ir ko piebilst)

shelly

10:51p
Pateicoties karstumam, man pirmo reizi dzīvē skapī bija paslēpies pliks džeks. Viņš virināja durvis un smējās.

(3 comments | ir ko piebilst)

shelly

1:06p
- Kā tu domā, vai iespējama laimīga laulība bez bērniem?
- Nē, diez vai. Laulība jebkurā gadījumā ir murgs.
"Ricoli un Ailsa"

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:55a
DIENA. Viens no latviešu dzīvesziņas stūrakmeņiem ir spēja atšķirt ēdamu sēni no indīgas.

(6 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:31a
DELFI. Stāstot par savu dzīvi, Agurbašs intervijās vienmēr uzsvēris, ka ne ģimenē, ne biznesā demokrātija nav iespējama, un, iespējams, tāpēc pirms diviem gadiem izjuka viņa un dziedātājas, TV raidījumu vadītājas un skaistules Andželikas desmit gadus ilgusī laulība.

(ir ko piebilst)

Thursday, July 24th, 2014


dienasgramata

10:46p

(ir ko piebilst)

shelly

9:48p
Šodien beidzot atcerējos, ka es, vai zinies, tomēr primāri esmu baltais cilvēks. Es vēsturiski esmu lieliski pielāgojusies dzīvei aukstās, tumšās un drūmās vietās. Nerit manās dzīslās ne lāse nēģeru vai beduīnu kvēlo asiņu. Esmu vēsā ziemeļu ledus karaliene. Un trakāk par tubas staipīšanu karstā saulē stundu no vietas ir tikai Lauvas staipīšana karstā saulē divas stundas no vietas. Nē, nepārproties, pirmo stundu vai pusotru pat bija ļ. lustīgi, mēs ar [info]virginia_rabbit un E. apstaigājām veselu kaudzi brīnišķīgu laukumu un dažas strūklakas, un Lauva nometa zemē veselus divus saldējumus (savu un Eižena), bet rīt es līdīšu ārā tikai no rīta un vakarā, pārējā laikā mums būs siesta un mēs atradīsim sev daudzas citas brīnišķīgākas nodarbes par izkušanu.
/ Smagi elšot, šodien atkal iedomājos par visiem tiem, kas kurina karu (ļ. atvainojos, citādāk to nosaukt nevaru) ar "polārajām mitrenēm" - vispār tas ir vecs propagandas triks - parādīt savus oponentus kā zemāku rasi vai šajā gadījumā pat sugu. Atņemt viņiem cilvēcību, parādīt viņus kā necilvēkus, dzīvniekus, parazītus (brīva izvēle), tādejādi attaisnojot un leģitimizējot jebkādu agresiju no savas puses.
// Bet no kurienes tāda agresija, ja viss ir jauki, labi un brīnišķīgi, to es vēl neesmu izdomājusi.
/// Nu, dievs ar viņiem.
//// Iedomājos, starp citu, ne velti - nepaguvu izlasīt ne piecus ierakstus, kad atkal sākās...

(25 comments | ir ko piebilst)

kants

4:22p
what will we do with a drunken whaler? (erly in the morning)

jūs varat nākt pie manis, kaut kad pēc pusnakts miit pagalmā mums teica iereibusi un skumja 19gadīgā diāna. viņai esot daudzistabu dzīvoklis un tur skumji vienai. studijas baltu filoloģija pati jau pēc gada bija pametusi - jo hujovi kursabiedri un jāraksta kursa darbs. ļoti labs kurss bijis, kur jālasa visāda klasika, viņa gan tikai faustu izlasījusi.
miit aizslēdza, bet es ar tartu draudziņu, veci un ļauni doktori, uz kkc. vēl jz. nistagms pievienojos un sarunas pamazām aizvirzījās no nevainīgas postsov analīzes jēdzienu apspriešanas līdz postmodernisma institucionālajām noteiksmēm, simulakru metafizikai un tamlīdzīgām mežonībām, kad pievinojās jz. evy un tvarj. pietrūkst man tādu nakšu.


current music: dishonoured ost

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, July 23rd, 2014


copy

9:42p
nopirku polarizētās saulesbrilles, tagad mana dzīve būs daudz košāka. un skaidrāka.

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:38a
nu, pēc šitā Jauno vilni toč aizvērs


(9 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, July 22nd, 2014


dienasgramata

7:48p


bildīte ar parakstu "10 izcilākās Latvijas personības"

(15 comments | ir ko piebilst)

kants

3:27p
labie nodomi

jz. simamura super-kriptiskais sacerējums laikrakstā diena mani ir beidzot novedis līdz burdjē distinction: a social critique of the jugment of taste lasīšanai, kas, cerams, izkliedēs arī manu neizpratni par faktu a huļi cilvēki (ēd sūdus?) pērk gaļu vakuumā, kuras sastāvs ir 3 rindiņas garš: visādi e, konservanti, garšas pastiprinātāji.
vasara pa to laiku paiet neaprakstīta, starp elder scrolls un ballītēm līdz rītausmai, peldēm un sportu, braukāšanos ar mašīnu, ciemošanos un sēņošanu.current music: Сектор Газа - Сказка кащей бессмертный

(6 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:43a


"Leonards Koens mierina Niku Keivu", austrāliešu mākslinieks Bens Smits

(2 comments | ir ko piebilst)

shelly

9:20a
A. gulēja kā eņģelis (vismaz, kamēr vecāki nebija mājās).
Es sāku nervozi pētīt vilcienu sarakstus...

(ir ko piebilst)

Monday, July 21st, 2014


anonymous

11:03p
Счастье моё (2010)Tekošajam momentam ļoti piemērota.

(9 comments | ir ko piebilst)

shelly

10:53a
Lauva kopš ceturtdienas ir gastroļos laukos. Un atgriežas tikai rīt. Man aizvien vairāk jāpiespiežas, lai mežonīgi neilgotos.
Un šovakar es eju uzmanīt mazo A. Lai viņa labāk guļ, citādāk es viņu pārmīļošu...

(6 comments | ir ko piebilst)

anonymous

10:08a
Rinkēviča melnajā sarakstā būšot 4 "pazīstamas Krievijas kultūras personas." Ar nepacietību gaidu arī "smalko pasākumu" sarakstu. Vispār varēja taisīt kaut kādam "1kg kultūras" līdzīgu balsojumu par smalkākajiem pasākumiem Latvijā.

(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:19a
redaktora pirmdienas rīts

APOLLO. Hokejists uzsvēra, ka darbība politikā vēl ir pāragra nelielās pieredzes dēļ. Lai to gūtu, nepieciešams sabiedriskais darbs - tieša komunikācija ar cilvēkiem, diskusijas, dialogi. Ozoliņš vēlas zināt patiesās lietas, viedokli un meklēt meklēt konstruktīvus risinājumus problēmjautājumu atrisināšanā. Vēl viens aspekts, kas lika atteikties no darbības aktīvajā politikā ir izglītības trūkums. Tāpat ir jāsaprot plašā lauka apzināšanās - cik visas jomas ir saistītas, piemēram, kā ekonomika ietekmē medicīnu, izglītību un citas jomas.

(ir ko piebilst)

Sunday, July 20th, 2014


anonymous

11:06p
Небесные жёны луговых мари (2012)


(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

11:22p
tā ir tava dzīve

Es vairs nevaru. Padodos. Viss, viņi mani noķēra. Pareizāk sakot, es visu šo laiku, šos desmit

Sapratu to, jo atkal galvā sāka skanēt fakenā "smagā roka" grupas Džon Bon Džovī dziesma "Ta ir mana dzīve". Reizes, kad tas notiek, varētu būt mērāmas ar piecu vai sešu ciparu skaitli. Tā nav visa dziesma, kas mani vajā un šausta, bet tikai piedziedājums.Tas latviešu valodā skan aptuveni šādi:

Tā ir mana dzīve
Labāk tagad, nekā nekad
Es nedzīvošu mūžīgi
Es tikai vēlos dzīvot, kamēr esmu dzīvs

Mana sirds ir kā lielceļš
Kā Frenks teica
"Es to izdarīju pa savam"
Es tikai vēlos dzīvot, kamēr esmu dzīvs
Tā ir mana dzīve

Es to pārtulkoju latviešu valodā, jo, viens, nevēlos, lai jums tā sāk skanēt galvā (tas gan varētu nepalīdzēt, jo piedziedājums, manuprāt, ir lipīgākais no visiem "smagā" roka dziesmu piedziedājumiem), un otrs - tas latviski (kā amerikāniski) skan diezgan prikoļna, jo ir ļoti atklāta pret citiem. Kaut vai vārdi "Es tikai vēlos dzīvot, kamēr esmu dzīvs". Diez kādai ellei cilvēkam ir jāiziet, lai nonāktu pie šāda slēdziena par savu dzīvi?

Ziniet, spēju atbildēt uz šo jautājumu. Šī elle ir pretīgi trulie purni igorantākajā (jo lielākajā) no "Rietumu pasaules" lielvalstīim. Džons mums saka, ka viņš vēlas dzīvot, jo, pirmkārt, tā tiešām ir viņa dzīve (pretēji šiem ignorantajiem plebiem, kas dronē apkārt tukšiem skatieniem, katrs savā statiskajā, Varas vai tās līdzalībnieku frekvencē, kamēr no viņa krūtīm netiek izrauta sirds. Protams, viņš idializē situāciju, jo nevienam, kurš ir spējīgs uzrunāt publiku globālā mērogā, nevar būt sirds. Tā vietā ir spēja uzrunāt topošo plebeju un drōnu sirdis (jo lielākā daļa no mums vadās pēc pieņēuma, ka nepiedzimstam par to, kādi nomirstam; sensacionāli, vai ne); un tas tiek panākts, nostaļģizējot par savu pagātni. To, saprotams, nepaveic pats Džons, jo Džons ir kolektīva vienība. Smalki sašķaidīta tik daudz lauskās, ka cilvēkam tur nemaz nebūtu vietas. Džons esi tu un es, un visi pārējie, kas kontributēja cilvēces krišanā.

Džons ir Sātans, Dievs, nāve, radīšana, iznīcība. Vēlme "dzīvot, kamēr esmu dzīvs", vēlme dzīvot, kamēr mēs to pieļaujam. Jo viņš ir kā šoseja, kā milzīga vēna, cauri kurai plūsam mēs visi kā tādi nevainīgi, nespējīgi, nepatstāvīgi, un viņš to zina. Un tāpēc tā ir viņa dzīve.


(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

8:43p
The Guard (2011)Nezināju, ka Džons Maikls ir "brother of playwright, screenwriter & director Martin McDonagh."

(ir ko piebilst)

shelly

11:56a
Pludeni no sirmiem matiem pāreju pie Pensiju 3. līmeņa izpētes. Bet tie pensiju plānu nosaukumi - "Rumba", "Tvists", "Ča-ča-ča" (labi, šo es izdomāju, bet tikai šo, pārējie ir reāli)!

(9 comments | ir ko piebilst)

Saturday, July 19th, 2014


anonymous

6:19p
"Savukārt Krievijas izplatītajā paziņojumā teikts, ka "abas puses uzsvērušas, cik svarīga ir virspusēja un objektīva visu apstākļu izmeklēšana"."

(ir ko piebilst)

shelly

3:04p
Kādu laiku atpakaļ draudzene man prasīja, ar ko es īsti nodarbojos, ka visu laiku esmu tik aizņemta. Jāatzīst, es joprojām cenšos atbildēt uz šo jautājumu.
Tā, vakar es aizgāju nopirkt foto albumu Lauvam (emm, trešo pēc kārtas nepilnu divu gadu laikā), sapirkos produktus, uztaisīju puķkāpostu krēmzupu, drusku pastrādāju, uztaisīju mini picas, atkal pastrādāju, aizsūtīju sastrādāto, sapucējos un braucu uz Cēsīm. Dabūju lielu maisu ar fifīgām drēbēm Lauvam, izdzēru 1 īru kafiju, noskatījos un noklausījos "Instrumentus" (zašebis, zašebis!). Biju mājās drusku pēc diviem un gultā ap trijiem.
Šodien pamodos ap divpadsmitiem, izmazgāju traukus, izmetu musarņikus, aizgāju uz aptieku, aizgāju pēc produktiem (atkal), (atkal) gatavoju, šoreiz rīsu un spinātu sacepumu, saliku Lauvas bildes jaunajā albumā utt.
Es pārāk daudz iepērkos, gatavoju un ēdu, tas nu ir viennozīmīgi skaidrs. Varbūt vakarā jāaiziet paskriet, ja nebūs pārāk karsts.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

2:40p
CITADARIGA. Ekskursijas laika Jūs dzirdēsiet šokējošos faktus par senako profesiju pasaule – prostitūcija. Būsiet pārsteigti dzirdot kādus noslēpumus slēpj Vecrīgas ielas. Visos laikos blakus vareniem un drosmīgiem vīriem bijušas sievietes. Dzirdēsiet stāstus par Dziedošo jumpravu un Pelēkām māsām. Pastaigā pa šaurām ieliņām uzzināsiet par raganām, briesmīgām vecenēm. Vecrīgā slepj daudz interesanta par skaistām un gudrām sievietēm.

http://citadariga.lv/Ekskursija-prostitucija-riga-LV.html

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:22p
Šad tad pārsteidzu sevi. Svētīgi momenti. Šoreiz, atbildot uz <lj user=heda> komentāru šajā postā, uzrakstīju atbildi, ko tās garuma dēļ (14276 simboli pēc cibas teiktā) kods man aizliedza iepostēt. It kā varētu sadalīt to divās daļās, taču tā kā tā kaut kādā mērā ir apziņas plūsma kā maniere, es labāk to saglabāšu kā postu nākotnes bērnu vārdā.

Pēc visa uzrakstīšanas nopūšos un pie sevis nočukstu: "Reizēm apbrīnoju to, cik pasīvs ir anarhists mīt iekš manis..."

Ilustratīvi komentāru varētu nosaukt šādi - "par attiecībām/izbeigšanu un par modernās pasaules valstij vitālo "dubultdibena" veida cilvēku programēšanu ar TV"

šeit var apskatīt šo komentāru )

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

1:49p
In Mauritania, women are considered beautiful and attractive if they're moderately to morbidly obese. A widespread practice, in order to maintain this level of obesity, was forced feeding (leblouh). Forced feeding usually involved psychological pressure, rather than physical force, but it often required a family to reserve substantial quantities of food—in most cases, milk—for consumption by its pre-teenage daughters, whose beauty was a measure of a father's commitment to the marriage alliances they would form.

A father's most important responsibility toward his daughters was to prepare them for marriage, primarily by ensuring their physical attractiveness. Leblouh (Force-Feeding) is primarily done to ensure the girl is physically attractive for her betrothed so to be married to a husband. Many young women were betrothed or married by the ages of eight to ten. Unmarried teenage girls were subjected to severe social criticism.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

10:58a
Calvary (2013)


(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

9:40a
kvalitāte un videospēles

"Nišas produkts" globalizācijas ērā bezmazvai ir sinonīms "kvalitātei" - esmu spiests izdarīt tik izmisīgu, kategorisku secinājumu. Un ja nav kvalitātes, tad vismaz var novērtēt kreatora centienus, jo pat centieni ir labāki par to, ar ko es, cilvēks, kurš desmitiem gadus ilgi izklaidē sevi ar PC gaming, ir sastapies, cenšoties sākt spēlēt AAA taitlus jeb spēles ar budžetu, kas ir daudz lielāks, nezinu, par mūsu valsts budžetu. Es, protams, nedaudz, nedaudz pārspīlēju, un man slinkums meklēt precīzi, cik ir lielākie AAA taitlu budžeti, bet, ja pareizi atminos, Battlefield 3 (pārhaipota, pārreklamēta, daudzu iepriekšējo sērijas fanu ienīsta spēle) marketinga budžets bija tuvu 40 vai pat 50 miljoniem USD. Pirms 20 gadiem videospēļu radītāji pat nespēja iztēloties 1 miljonu, kur nu vēl faking MĀRKETINGĀ!!!

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

9:39a
Pirmais posts no jaunās istabas. Bļaģ, tā nopisos ar USB wi-fi adapter uzstādīšanu savam pīslim. Izmēģināju visus iespējamos draiverus - bija iestājusies tāda bezcerība, ka vēlējos jau dzīvokļabiedrenei-saimniecei izteikt ultimātu, ka turpmāk koridorim pāri (uz manu istabu) stiepsies balts ethernet vads. 

 Kas beigu beigās bija problēmas cēlonis? Faking WIN 7! Iekš "Services" izrādās bija vispār IZSLĒGTS WLAN AutoConfig. I mean, why the fucketyfuck was it off?! Vienīgais izskaidrojums, kas kaut cik atbild uz jautājumu, ir fakts, ka savu WIN 7 versiju atradu, pateicoties Microsoft labdarībai, kaut kur neta annālēs. Nesaprotu, kāpēc cilvēki to pērk, ja Microsoft to piedāvā par brīvu on the interwebz? Enīvei, paldies šī raksta autoram, jo biju aizmirsis, kā vispār piekļūt tai "Services" listei, hehe! 

Citās ar komputēšanu saistītās ziņās: pateicoties [info]martcore netiešajam atgādinājumam, novilku computer role playing game "Divinity - Original Sin". Es jau labu laiku iepriekš biju piefiksējis šo frančīzes jauno karognesi, taču neizvirzīju nekādas ekspektācijas, jo modernā videospēļu pasaule ir mazliet kā konstruktīvas, intīmas attiecības starp diviem cilvēkiem, kur arī savu fantāziju par to "cik kruta varētu būt!" izvirzīt ir tas pats, kas pirkt spēli pre-order veidā, t.i., nezinot, kādu produktu tu pērc. Gluži kā videospēļu dzinēji, arī cilvēki ir hardcoded, un pre-order gadījumā, ja runa ir par artistisku produktu ar plašu positive/negative variables klāstu, pasūtīt šo preci iepriekš, ir tas pats, kas pirkt tiesības par velti PĒC LAIKA saņemt kāda mākslinieka PAGAIDĀM NEIZNĀKUŠĀ intelektuālā īpašuma kopiju. Rakstot par šo tēmu, es īsti nespēju domas ietērpt vārdos, lai izteiktu savu riebumu pret cilvēki, kuri kaut ko pre-order'o. Jūs esat pīšļi. Jūs sapisāt PC geimingu! Tas vairs nekad atkal nebūs nišas produkts!


(ir ko piebilst)

Friday, July 18th, 2014


anonymous

5:56p
Ķīnieši iegāja iepirkties veikalā "Tiger".

(2 comments | ir ko piebilst)

kants

5:17p
alternatīvas

kur šodien ballīte nopozitīviem cilvēkiem?

(4 comments | ir ko piebilst)

apjukums

3:51p
Es šeit un tagad.

(ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system