laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Saturday, January 31st, 2015


shelly

10:30p
Manu klukstes dabu nav iespējams ilgi apslāpēt: vakarā sataisīju ķirbju krēmzupu (pāris dienas atpakaļ Rimčikā nopirku tiešām šiku riekstu ķirbi), dresēju Lauvu podiņmācībā un izskaloju viņam matus (lai gan to jūs droši vien jau dzirdējāt - to dzirdēja visa planēta!)

(5 comments | ir ko piebilst)

shelly

2:13p
Big Hero 6 (2014)

Man liekas, Lauva mēnešiem ilgi nav palicis ar mani vīkendā vesels. Parasti viņš paliek Rīgā tikai tad, ja ir pārāk slims, lai kaut kur dotos. Bet šajā nedēļas nogalē - bungas un taures! - man beidzot ir vesels bērns! Un mēs devāmies uz ForumCinemas Bērnu rītu.
Kas tik tur nebija - suns Plankijs (kurš mums ļ. patika - Lauva sajūsmināti vispirms raustīja Plankiju aiz astes, tad ilgi spieda roku, kamēr Plankijs viņam prognozēja politiķa vai mērčendaizera karjeru), ar pulti vadāmi auto (mēģinājām vadīt, aktīvi jutām līdzi), sumo rings ar plastikāta alusvēderiem, atvainojos, kostīmiem (aktīvi jutām līdzi), foto stends, zīmēšanas galds, milzu zābaki (šos gan man žēl, ka nepamēģināju) utt; vārdu sakot, kad nonācām zālē, mūs jau maz kas varēja pārsteigt.
Kino zālē Lauvam vislabāk patika mazā multenīte, ko rādīja pirms lielā kino (bija tur tāda, par diviem izēdājiem - sunīti un viņa saimnieku) - diemžēl pats "Lielais 6" Lauvu galīgi neieinteresēja. Man gan patika tīri labi. Bet Lauva sāka skraidelēt un rāpot aizvien tālākos lokos ap mani, kad mēģināju samazināt to diametru, mans zvēru karalis iegaudojās pa visu zāli, un kļuva skaidrs, ka kino mums diemžēl beidzies. Salasījām loriņus un notināmies, palēkājām pa tukšo sumo ringu, papriecājāmies par panorāmas skatu uz satiksmi un taisījāmies uz māju - ēst picu!
Jūtos kā tāds brīvdienu tētis, tik tiešām - vienas vienīgas izpriecas, nekādu pienākumu vai disciplīnas. Visai superīga sajūta.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

2:57a
Aizmirsu, ka būtiski tomēr, tāpēc šovakar fiksi uzknipsēju:

Istabas, ko izīrēju, fotogrāfijas:
1) http://img.photobucket.com/albums/v230/ulvs/IMG_0309_zps6377864f.jpg
2) http://img.photobucket.com/albums/v230/ulvs/IMG_0310_zpsb6d2da79.jpg
3) http://img.photobucket.com/albums/v230/ulvs/IMG_0311_zps1f6138c5.jpg
4) http://img.photobucket.com/albums/v230/ulvs/IMG_0312_zps51e4ef97.jpg

Viss redzmais, atskaitot datorkrēslu un datoru, piederas pie istabas.

(3 comments | ir ko piebilst)

Friday, January 30th, 2015


shelly

10:10p
Pieļauju, ka man ir mērena šizofrēnija - vispirms es gudroju elegantus saukļus sievietes reproduktīvajās brīvības slavināšanai, pēc tam es to visu paslauku pagultē un kopā ar dēlu skatāmies bēbīšu video youtube.com un Lauvas pirmās bildes albumā (Lauvam ir parādījusies dzīva interese par visiem, kas maziņi - tātad, Mazāki par viņu).

(3 comments | ir ko piebilst)

kants

7:05p
šabats pienācis

kur šodien ballīte?

(ir ko piebilst)

shelly

6:37p
Nekad neesmu skatījusies visas tās "Muzikālās ģimenes", bet domāju, ka pēc pāris gadiem būsim gatavi tādās piedalīties - mēs sākam muzicēt kopā: vispirms es pūtu ermoņikas un Lauva dziedāja, un tad otrādi.

(2 comments | ir ko piebilst)

kaarl

2:08p
a) atbraucām no tūres
b) francijā un vēl šurtur pēc koncerta nāca klāt kungi ar sirmām galvām un teica komplimentus. vispār spēlēt pieaugušiem cilvēkiem ir ļoti patīkami.
c) mīļie latvieši, spēlējiet ģitāras un dibiniet grupas!


current music: revok

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:04a
KRISTĪGAIS RADIO. Ja tava problēma ir interneta pornogrāfija, atslēdz internetu! Neej tur iekšā!

(6 comments | ir ko piebilst)

anonymous

12:57a
Uzrāvāmies uz regulāri Elizabetes/Dzirnavu/Elizabetes/Jeruzalemes ielu kvadrātā sirojošo Ceļu policijas ekipāžu. Lika pūst trubā, tad paziņoja, ka esot 0,59, rezultātu neparādīja, bet mēģināja iestāstīt, ka vai nu jāmaksā 600, vai arī sods 800 kopā ar "tiesības nost". Kad izlikos neko nesaprotam, lika gaidīt 15 minūtes. Otrajā reizē mudināja kāpt uz pūšanu laukā, bet šoreiz aicināju man piebiedroties arī mašīnā sēdošos likteņa biedrus. Pūtu ar fotografēt gatavas [info]blond atbalstu, un tūliņ pat saņēmām laimīga ceļa novēlējumus un atvadas. Kāds bija rezultāts otrajā reizē, tāpat neparādīja.

(8 comments | ir ko piebilst)

Thursday, January 29th, 2015


ulvs

9:39p
Jagged Alliance FTW

Atgādinājums sev: Ja sāksi spēlēt Jagged Allaince 2 v1.3 + kādu modu, uzliec 1.3 fanpatch opcijās, lai iekarotajos sektoros ātrāk trenējas milicija (jo spēle tāpat ir sasodīti grūta un laikieilpīga), plus, varbūt noņem nesen ielikto (jā, 2000šo gadu vidus spēli joprojām apdeito fani) suppression effect, kas spēli padara vēl grūtāku. Ak jā, Off - enemies drop all gear. And ON - tons of guns.

That said, es dievinu "grūtas" videospēles un spēles vispār(ne tādas, kas ņirgājas par spēlētāju, bet prasa attiecīgu prasmi atrisināt noteiktu problēmi), taču JA2 jau tā ir viena no grūtākajām spēlēm, ko esmu kādreiz paspēlējis (katru reizi tiku līdz 1. pilsētai, un apnika, jo, teiksim, pēdējoreiz nevarēju atrast mācītāju). Off - enemies drop all gear.

(ir ko piebilst)

anonymous

9:21p
Labākā šodien nejauši noklausītā tālruņa saruna uz ielas: "You are fucking psycho! You are giving me stress! Enjoy your fucking saturday!"

P.S. Pēc tam man pretī pa ielu smaidīdams (vai varbūt smiedamies, ja arī bija dzirdējis aiz manis nākošās meitenes teikto) nāca pazīstamais ilustrators Reinis Pētersons, sasveicinājāmies, un es pazaudēju pavedienu.

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:41a
KRISTĪGAIS RADIO. Kad tu stāvi lielveikalā pie kases un tev piecu eiro vietā izdod piecsimt, tas nav Dievs, kas nolēmis tevi svētīt. Tas ir Sātans, kas tevi kārdina!

(16 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, January 28th, 2015


shelly

10:29p
Piepešas iedvesmas vadīta, šodien uzrakstīju iesniegumu par brīvu piektdienu. Un labi ka tā, jo vakarā K. atgādināja, ka šajā vīkendā Lauva paliek pie manis. Varēšu drusku paslinkot, pirms mesties pa bērnu izklaides "karstākajiem" punktiem.

(ir ko piebilst)

Tuesday, January 27th, 2015


shelly

10:45p
Kants pirms miega

Šovakar mēs abi lasījām. Lauva paņēma grāmatu par automobili Anto, un man izsniedza Lilit (!). Pēc tam viņš drošu roku apmainīja lasāmvielas un pats iedziļinājās dāmu preses peripetijās (!!!).
/ Tad gan viņam ātri sāka klanīties galva un es beidzot pierunāju viņu iet uz gultu. /

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:43p
DELFI. Makaronus, kas gatavoti no baltajiem miltiem, ēdienkartē ieviest vispār nav jēgas.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:42p
DELFI. Rīgā aizliedz tirgot alkoholu naktīs patērēšanai uz vietas, ja telpai nav atsevišķas ieejas.

p.s. Nav ieejas - nav izejas!

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:17p

Martkör posta komentàru sadaljà negaidíti veicu, shkjiet, labu ierosinàjumu, kà pagaidàm bezjèdÍgo múzikas stundu skolàs varétu "efektivizèt". Tà, lai tà lielàkai daljai neshkjistu bezjèdzíga (kàda tà, atcetos, bija man).

 

Laikam bús jàuzinstalè kkàda seemen magic apps (beidzot izmantoju sho oh so modern vàrdu), jo Lumias WIN Explorer man pat neljauj taisít hotlinkus.

Tàtad sheit links uz pashu komentàru (posts tikai mazliet augstàk)- http://klab.lv/users/martcore/4562545.html?thread=27351665#t27351665


(ir ko piebilst)

dienasgramata

9:11a
IR. Bērziņš skaidroja, ka viņam ir tikpat gadu, cik antifašistiskās koalīcijas uzvarai Otrajā pasaules karā, kas ļaujot "izvērtēt visu", un viņa pienākums ir darīt visu, lai pasaules kari neatkārotos.

un vēl:

Kā ziņots, prezidents lēmumu par to, vai atsaukties Krievijas uzaicinājumam, esot pieņēmis, taču publiski to vēl neatklāj. "Man tas lēmums ir bijis visu mūžu iekšā," sacīja prezidents. Jautāts par laiku, kad lēmums tiks oficiāli publiskots, prezidents sacīja - "kad dzīve rādīs, ka tas ir nepieciešams."

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:33a
izīrēju istabu (t.i., savu līgumu vēlos pēc iesp.ātrāk pārslēgt uz jauna iemītnieka vārdu)

Meklēju kādu, kurš vēlētos pēc iespējas ātrāk (jo naudas trūkuma dēļ pārvācos uz krietni lētāku vietu) ievākties ļoti siltā, gaišā un diezgan plašā (~22 kvadrātmetri) istabā, 6. stāvā (ir lifts), mājā ar burvīgu kāpņutelpu, Brīvības ielā 59 (starp Lāčplēša un Ģertrūdes ielas krustojumu). Ieskaitot komunālos, 160 eiro mēnesī (stabila cena, kas nemainās; kaut gan vasarā tur neesmu dzīvojis, tāpēc nezinu, bet to var ātri noskaidrot). Istabā ir 2 palieli jauni pakešlogi ar lielām palodzēm, uz kurām var sēdēt un siltumā vērot kustību uz ielas vai pretējās majas ofisus/kaimiņus. Radiatori ir pat karsti. Un istaba ir ļoti gaiša. Vispār istaba ir tāda paliela - tik, ka būtu perfekti dzīvot pat 2 cilvēkiem.

Dzīvoklis ir komunalkas tipa, un tur vēl dzīvo 4 cilvēki - katrs savā istabā. Cilvēki ir jauni (atskaitot vienu onkuli, kurš dzīvo diezgan nošķirti no visām telpām; viņu tā arī netiku redzējis, heh) un draudzīgi noskaņoti. Dzīvoklī parasti vienmēr ir kluss mierīgs (kolektīvās ballītes, kā novērots, parasti rīko ārpus tā). Sienas ir ar labu skaņas necaurlaidību - varbūt tāpēc tāds iespaids par klusumu. Duša un tualete ir ļoti labā stāvoklī (vairāk uz "eiroremonta" pusi). Un virtuvē ir 2 ledusskapji visu vajadzībām. Dzīvoklis kopumā ar daudzajām istabām un koridoriem un ļoti plašs, tāpēc, ja ir vēlme būt vienam un dzīvot netraucēti, tas ir pilnīgi iespējams (tā vismaz dzīvoju es), jo to mēnešu laikā, kamēr tur dzīvoju, radās iespaids, ka visi cilvēki parasti uzturas tikai savās istabās, atskaitot tualeti, dušu/vannu un virtuvi. Vārdu sakot, tipiska komunalka, tikai vismaz zināms, ka kaimiņi nav nepatīkami tipi (dzīvoklī it kā nedrīkst smēķēt, taču, lai nav jāskrien ik reiz no 6. stāvā, var atļauties, izliecoties pa logu; citi, šķiet, nesmēķē tur, atskaitot nomaļus dzīvojošo kluso onkuli, bet viņa dūmus var sajust dažreiz tikai virtuvē).

Tātad, jā, rezumējot: mājas apsaimniekotājs ir noteicis īres maksu 160 eiro mēnesī, komunālie un viss pārējais ieskaitīts. Vēlos izvākties pēc iespējas ātrāk - par visu varam norēķināties atbilstoši (ja sāc dzīvot mēneša vidū, teiksim). Ja ir interese, rakstiet uz u.ulvis at gmail.com!

***

Esiet tik laipni un, lūdzu, padodiet šo ziņu tālāk! Paldies. Tiešām.

Esmu slikts sludinājumu rakstītājs. Tik daudz vārdu, tik daudz vārdu... eh.

(ir ko piebilst)

ulvs

2:02a
the fuck did I just saw

Svētā Marija, šis video ir jāredz VISIEM. Vārdi, ko bērnudārzniekiem todien lika lasīt Dž.Buša priekšā tieši bīžos, kad torņos ietriecās ļoķenes. Un Buša sejas izteiskme. Un Goat - in a country, a historically godless state.
Tagad nesaprotu - "videošops" vai kā...? (nav laika researcham šobrīd diemžēl)

Materiāls sperts no lj uzer po.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

1:15a
3kz15t3nc14l1zm5

(ir ko piebilst)

Monday, January 26th, 2015


kants

11:29p
draudzīgs brīdinājums

ja vēlies iet uz filmu mortdecai (2015) kino, pirms tam piedzeries stipri. vai vēl labāk par to naudu aizbrauc uz rīgas zoo aplūkot tīģerīšus vai, ja divatā, nopērc stokmanā kūpinātu zuti želejā. viens skumji samocīts draņķis, kas nes sāju vilšanos pat ļoti labticīgam skatītājam.

(2 comments | ir ko piebilst)

shelly

9:43p
Pirmo reizi dzīvē griezu matus neaizmigušam Lauvam. Ar visām multenēm un šokolādes konfektēm trankvilizatoru lomā rezultāts ir tāds, it kā viņš sev frizūru būtu veidojis pats.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:12p
DELFI. Neatkarīgi no tā, kāds ir viesistabas interjers un iekārtojums, visbiežāk ir kāda brīva un nenoklāta siena, ko var aizpildīt ar kādu skaistu mākslas darbu. Ja neesi gleznu cienītājs, iekar kādu izdrukātu fotogrāfiju vai apdrukātu kanvu, un telpa iegūs pavisam citu skatījumu.

un šis arī labs:

Viesistaba ir paredzēta ne tikai viesiem, bet arī pašu mirkļu baudīšanai, un to var palīdzēt veicināt kādas personīgas lietas. Izkārto fotogrāfijas rāmīšos, ieliec plauktā kādu suvenīru no ceļojuma, kādu nieku, kas atgādina kaut ko patīkamu, principā jebko, kas atsauc prieku atmiņā.

(9 comments | ir ko piebilst)

kants

12:17p
episka neizpratne

man šķita, ka esmu redzējis savādas filmas, bet šī varētu būt visdīvainākā no visām: r100 (2013) simfoniska sm/fetiša melodrāma, ko varētu būt uzrakstījis kafka kopā ar de sadu nedēļu ilga plosta pēdējās dienās. aptuveni. bet vispār man trūkst jēdzienu un iztēles, lai aprakstītu, kas tur bija. current mood: confused

(4 comments | ir ko piebilst)

Sunday, January 25th, 2015


shelly

11:33p
Nolakoju nagu. Koši sarkanus.
Man liekas, nagus es nebiju lakojusi kopš 2011. gada.
Nu, labi, varbūt kopš 2012. gada paša sākuma...

(1 comment | ir ko piebilst)

Saturday, January 24th, 2015


shelly

10:49p
Vardarbīgi vīrieši turpina man sekot, bet šoreiz viņi, paldies dievam, bija ne vien talantīgi, bet pat seksīgi, un tad jau daudz ko var piedot: biju uz Sigalovas baletu Otello LNO. Nebūtu pēdējā izrāde, noteikti rekomendētu.

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

7:29p
Ceļojuma sveiciens trakajiem Makšiem

Viens no izkoptākajām talantiem viņiem tur ir metinātāja/mehāniķa talants. Uz salas ir kādas 12 mašīnas, taču tas nenozīmē, ka transporta līdzekļu nav vairāk. Lielākā daļa ir pašmetināti traktori, kuru galvenās sastāvdaļas ir: sēdeklis, stūre, iekšdedzes dzinējs ar kurbuļa aizdedzi, rāmis un transmisija, ko parasti veido tiešs dzensiksnas pārvads uz lielāku skrituli, bet no tā - ar ķēdi pa taisno uz asi. Tas viss cieši sametināts, bez kādām mīkstām skrūvēm un citām vaļībām. Taču augstākā meistarība tomēr ir riteņu diski. Jo arī tos var paši. Kā tiek dabūtas tik smalkas lietas kā perfekts aplis, sabalansējums utml. nav ne jausmas, bet materiāls ir... armatūras dzelži. Un no tiem top eleganti piecu spieķu lietie, nē - metinātie diski.
Tad jau tās viņu laivas ar traktora motoru uz gultņa un dzenskrūvi garas ass galā kā dzinējspēku un stūri šķiet tīrais nieks, ko var ikviens.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:02a
DELFi. Šoferis kādai grūtniecei ar lielu skandālu licis izkāpt kāpostu pīrādziņa dēļ. Šis sievietei bijis pēdējais piliens negatīvajā pieredzē.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/nekartibas-rigas-mikroautobusos-grutniecei-liek-izkapt-no-transporta-kapostu-piradzina-del.d?id=45489532#ixzz3PgVd48o0

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, January 23rd, 2015


shelly

10:20p
Nupat iedomājos - vai ir kāds sakars starp saukļiem, kas pēdējo mēnešu laikā klejo publiskajā telpā: "sitiet sievas, viņas mūs kastrē" (Rudzītis), "sievietes nedrīkst ēst vakariņas" (Lācītis. Kāpēc vispār publiskajā telpā kā dakterus prezentē cilvēkus, kam nav nekādas medicīniskās izglītības?), "tas viss ir dzemdes trakums - dzemdes atriebība" (deputāts Kalnozols!) un jaunajiem abortu novēršanas pasākumiem (aborts tikai pēc ento ārstu apmeklējuma, ar vecāku atļauju un ercenģeļa Miķeļa svētību)?
Tas ir tāds peņa trakums, vai (es atvainojos, protams, visiem nevainīgajiem orgāniem)?

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:53a
Par jautājumiem jums un manām pieredzēm ar iepazīšanos seksam sluģikos

Vispār jau kaut kādā mērā es to pēdējo poll'u, kā atbildes varu redzēt tikai es, izveidoju mazliet savtīgu mērķu vārdā. Tos varētu saukt par "nenoteikta attāluma nākotnes potenciālajiem plāniem". Bet, pirms attsaisnojos (šim žurnālam IR sirdsapziņa - tas patiesībā varētu būt tā jaunais "slogans" jeb tas katram cibas jūzerim unikālais teksts, ko var lasīt, ieejot konkrētā jūzera cibas lapā).

Jā, seksualitātes jomā, gluži kā citās cilvēkskaidrojošās psiholoģijas un personībizpausmju ziņās, mani interesē tas, kas interesē citiem. Statistika. Taču, jāatzīst, es to neesmu īpaši pētījis, ņemot vērā, ka man ir pieejamie resursi (internets? [sarkastiski]), bet tas laikam man ir tipiski. Taču mani vēl vairāk interesē tas, kas interesē sievietēm (laikam fakts, ka, mācoties videnē, es joprojām baidījos no jebkāda dziļāka kontakta ar meitenēm - es meklēju, jā, un man pat bija draudzene, kura patisībā bija ļoti, ļoti jauka būtne, un tā ir viena no lietām, par ko joprojām ienīstu sevi - ka reāli darīju viņai pāri mentāli, liekas, līmeņos, kas jau ir augstāki par "pagaidām-vēl-neizraisīs-traumas"; vispār tāda sajūta, ka ar To Cilvēku, kāds es biju pirms gadiem astoņiem, septiņiem. as I'm kinda into that kinky stuff that most people are afraid to include in their sex lives. Jo kas zina, varbūt kopīgas vēlmes var novest pie šo vēlmju īstenošanas (protams, ne jau ar Aleksandru Pelēko, gh). Ak, es, nelietis!

Katrā ziņā, nevajag baidīties pastāstīt kaut vai poll'a formā, šeit, par šīm īpašajām vēlmem. Jo, nezinu, kas var būt kaifīgāks par kopīgu vannu un tad kārtīgu, dziļu kunilingu/anilingu? Daudz kas. Taču konkrēta cilvēka gadījumā - tās var būt debesis, kas ir rokas stiepiena attālumā.

Kāds varbūt sauks mani par pervertu. Kāds varbūt teiks, ka esmu stulbs lohs, ka izmantoju cibu kā platformu, kur iegūt "domubiedrus", kaut vai tāpēc, ka tā personība, kādu manas cibas lasītāji uzzīmē savā apziņā, lasot tikai rakstīto, ir krietni atšķirīga no tās personības, ko dēvē par "īstās dzīves" mani. Protams, ir līdzības, pat lielas, bet dzīvē es esmu, kā lai to pasaka, tomēr daudz rezervētāks, smalkjūtīgāks, taktiskāks... man "palika" kauns uzskaitīt šādi īpašības. Bļa, es tomēr te joprojām lielā mērā nāku brīvības dēļ - to rock out with my cock out in a place that has it's retro-net charms and a somewhat lower level of anonymity.

Turpinot par seksualiāti un tās (ne)ceļiem. Atklāti sakot, es esmu mēģinājis šādas tādas intereses īstenot, mēģinot atrast interesentus, izmantojot, tā teikt, atbilstošas platformas - sluģikus utt. Bet tas viss kopā ir bijusi viena liela izgāšanās, jo visa komunikācija caur sluģikiem lielākoties ir bijusi ļoti nožēlojama, jo, šķiet, tās vietnes apmeklē vai nu cilvēki, kuri tiešām nav pabeiguši pamat/vidusskolu (really fucking low grammar skills), kā arī man-tik-nokaitinājušās (es, goda vārds, centos, un, ja cenšos, sasodīts, parasti rakstu diezgan normālas vēstules; come to think of it, varbūt lielākā daļa ignorēja tās tāpēc - jo tādas vēstules saņemt mūsdienās netā principā nav "normāli") un kundzes ap 40, kuru vienīgā interese (un parasti tik nenormāli svarīgais nosacījums - vīrietis viņas vecumā vai vīrietis ar auto [cik faking nožēlojami par to auto]) ir atrast bezmazvai vīru vai kaut ko tamlīdzīgu (aizstājēju; vismaz seksuāli).

Es ļoti labi spēju vizualizēt, kas tie ir par cilvēkiem - šīs sievietes, šīs dzīves triviāluma nogurušās sievietes... Man nav nekas pret cilvēkiem, kuri visu mūžu ir, khm, vergojuši sistēmā, darot tur kaut kādu vienu darbiņu, esot, teiksim, skrūvītei daudz lielākā organismā un, teiksim, repetetīvi 20 gadus pēc kārtas papīrs X tiek pavairots, apzīmogots, pārbaudīts un nosūtīts citam zobratiņam, kurš spēlē mazliet augstākā līgā un apstrādā mazāk papīrus X un kurš, savulaik, nodod šos papīrus zobratiņu vadītājam, kurš beigu beigās saņem papīra X rafinētāko formu un dodas saikties ar citiem šādiem, viņa hierarhijas zobratiņiem, lai apspriestu papīriņos rakstīto. Bez šiem cilvēkiem, kuri ziedo pārāk daudz, pretī nesaņemot ne tuvu tam, cik daudz viņi ziedo, regulāri darīrami ko tik notrulinošu, nespētu eksistēt šī savdabīgā, viltīgā Sistēma, kas pagaidām Eiropai ir nesusi mieru nu jau 70 gadus; protams, daļa bija PSRS, taču miers ir miers, ticiet man draugi, jūs daudz labāk dzīvotu PSRS un skūpstītu tās zemi, nekā pieredzētu karu, kāds tas varēja būt laikā līdz faktiski mūsdienām - iegaumējiet šos vārdus.
Jā, šķiet, uz manis minētajām kundzēm šāda tipa darbs ir atstājis neatgriezeniskas sekas - nespēju iziet iz sava konformisma, pamēģināt to, kas nav iekļauts viņu banālajos un paredzamajos aprakstos par to, ko viņas meklē. Ekspektācijas. Vilšanās.

Jā, tikai kādas 2 reizes esmu sarunājis "randiņu", izmantojot sludinājumus, taču 1. reizi pārdomāju, jo meitene izskatījās tiešām ne īpaši labi (man, goda vārds, nav augstas prasības, jo nevērtēju cilvēku pēc izskata, kā arī mani izskata kritēriji ir savdabīgi - man nebūt ne nefascinē klasiski skaistas sievietes; šajā gadījumā laikam vēlējos apmierināt savu gan jau zemapziņā mītošo edipa kompleksu), kā arī izklausījās esam dumja. Un 2. beibe bija tiesām tāda čiksas tipa. Izklausījās ļoti dumja (grammar). Kaut ko nekonkrētu sarunājām, es uzrakstīju, ka jūtu, ka tas būs pēdējais, ko dzirdēšu no viņas, protams, ne tik apokalipttski, taču tas laikam tomēr bija apzināti - es viņai vairs nevienu reizi neaizrakstīju un viņa man arī nē. Normāli sapratāmies acīmredzot.

Draudziņ, tagad tava kārta pastāstīt par savām pieredzēm, izdabājot savām vēlmēm! Nebaidies, tas viss taču ir dabiski, intereses, vēlmes, viss tas ir normālāk par normālu, un, jo vairāk tu dalīsies (protams, robežām jābūt), jo brīvāks un šķeitami spējīgāks īstenot tās tu jutīsies! Jeb vienkārši - nemīz vecīt/mazā.

(24 comments | ir ko piebilst)

Thursday, January 22nd, 2015


shelly

10:56p
Piemetīšu savu pagali - cilvēki, kas uztraucas par citu ēšanas paradumiem, man liekas tikpat jēgpilni kā cilvēki, kuriem aizmigt neļauj citu seksuālie paradumi. Kāda kuram starpība, vai man patīk augšā, apakšā vai rotēt kā mikserim (nemaz nerunājot par to, ar ko!)! Tas ir mans ķermenis - kā gribu, tā daru!
Bet taču nē. "Tu? Un augšā? Bet es gribu augšā, un viss! Un ja tu negribi apakšā (jo augšā gribu es!), tad tā ir vienkārši izlaidība, lūk, kas tas ir, sasodītā sieviete, slikta audzināšana!"
Es saprotu, ka mātes un bērna attiecības ir nenormāli varmācīgas kopš sākta gala (ilgas vemšanas, iegurņa kauli, kas paplešas kā vēdeklis, plīsumi makstī, modināšana nakts vidū, enerģiski sitieni pa svaigi operētu aci utt utt no vienas puses, un netaktiska dibena slaucīšana, mokoša pilināšana degunā, briesmīga matu mazgāšana, biedējoša nagu griešana, necilvēcīga modināšana dienas vidū u.c. mežonības no otras), un tur NEKO nevar darīt, bet es tomēr ticu kādai drusciņai suverenitātes. Es neēdu visu pēc kārtas, un ticu, ka arī citiem to nevajag darīt.

(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

10:55p
par Sašu, pornoaktriskēm un vēlmēm #3

Poll #20292 Sasha Grey vai pornoaktrises, turpinājums [ANONĪMS]
Open to: All, results viewable to: None

Vienalga, vai Saša Greja vai cita pornoaktrise, vai pat prostitūta (pieņemot, ka tavs džeks/beibe tam ir pret)... ko tieši tu vēlētos izbaudīt?

View Answers

vaginālo
3 (33.3%)

anālo
3 (33.3%)

felāciju (jeb, kad tev sūkā)
2 (22.2%)

felāciju (deepthroating)
2 (22.2%)

anilingu (tu viņai)
3 (33.3%)

anilingu (viņa tev)
3 (33.3%)

kunilingu
4 (44.4%)

pakļaušanu (BDSM - virves, rokudzelži, acu/mutes aizsēji)
3 (33.3%)

pakļaušanos (BDSM - tas pats, tikai pakļauts tiec tu)
5 (55.6%)

fistingu
5 (55.6%)

squirtingu
3 (33.3%)

hand job
4 (44.4%)

vērošanu (voyeour)
2 (22.2%)

seksualizētu masāžu (ar daudz eļļu)
3 (33.3%)

kaut ko citu, ko aizmirsu piebilst (vēlams norādīt komentāros)
4 (44.4%)

Tu esi sieviete vai vīrietis? (arī anonīms jaut. - citi neredzēs atbildi)

View Answers

sieviete
4 (50.0%)

vīrietis
4 (50.0%)


(24 comments | ir ko piebilst)

ulvs

10:34p
par Sašu, pornoaktriskēm un vēlmēm #2

Ak jā, aizmirsu piebilst, ka, ja nezinat, kas viņa ir, šeit būs maziņš ieskatiņš (pēc vēlmēm) - klik hier (NSFW). Ak jā, iepriekšējie 2 Poll'i ir publiski - atbildes redzamas visiem. Nākošais(-ie) būs anonīmi.

(ir ko piebilst)

ulvs

10:33p
par Sašu, pornoaktriskēm un vēlmēm #1

Poll #20290 Sasha Grey
Open to: All, results viewable to: All

Vai tev šķiet simpātiska pornozvaigzne (nu jau multimāksliniece) Saša Greja?

View Answers

Jā, viennozīmīgi.
5 (33.3%)

Jā, šis tas patīk... (komentāros norādīt detalizētāk)
3 (20.0%)

Nē, nemaz.
2 (13.3%)

Nē, taču novērtēju... (komentāros detalizētāk)
1 (6.7%)

Nezinu, kas viņa ir, un man ir vienalga.
1 (6.7%)

Neškiet vizuāli pievilcīga, taču patīk kā sieviete.
1 (6.7%)

Nešķiet vizuāli pievilcīga, taču novērtēju viņu kā pornoaktriski, kura nav degradējusies mentāli, uzturēdamās degradējošā vidē.
2 (13.3%)

Vai tu vēlētos seksuāli izbaudīt Sašu Greju, apzinoties, ka viņai patīk ļoti daudz mīlēšanās aspekti (arī t.s. ne-klasiskie, teiksim, anilings, bi-seksualitāte utt.)?

View Answers

Jā, viennozīmīgi.
5 (38.5%)

Jā, taču zināmiem nosacījumiem... (komentāros konkretizēt)
2 (15.4%)

Nē, nekādā gadījumā.
1 (7.7%)

Nē, taču vēlētos iepriecināt savu vīru/sievu/draugu/draudzeni, sniedzot viņam/-ai šo iespēju.
1 (7.7%)

Šaubos, drīzāk izvēlētos citu pornozvaigzni/aktriski
4 (30.8%)


(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:19a
DELFI. "Cilvēkiem vienkārši nepatīk cipars,'' tā, komentējot "Rīgas satiksmes" (RS) jaunos tarifus Latvijas Televīzijas raidījumā "Sastrēgumstunda", sacīja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks.

(4 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, January 21st, 2015


shelly

10:17p
Cerams, ka visām manām kaitēm nav pievienojies ūdens ceļgalā. Pusdienlaikā, ejot uz veikalu, paslīdēju un kritu - uz ceļa - sava un pilsētas. Kāds kungs (es domāju, ka tas bija kungs, diez vai sieviete būtu tik spēcīga) vilka mani kājās, laikam prom no braucamās daļas, es gandrīz gaudoju, jo neciešami sāpēja, un acu priekšā lēkāja zvaigznītes.
- Re, cik romantiski, - to optimistiski nokomentēja kolēģe.
- Vai ne, - es piekritu.
Tāda man te tā romantika.
/ pat zeķe nav saplīsusi, bet bumbulis uz kājas iespaidīgs /

(10 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:32p
IR. Zaķis apstiprina, ka tiek prognozēts pārvadāto pasažieru kritums.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:42a
DELFI. "Daudzi domā, ka, lai būtu labi katoļi, mums jābūt kā trusīšiem, bet nē," pirmdien lidojuma laikā no Filipīnām uz Romu žurnālistiem atklāja pāvests.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:31a
FOCUS. Сегодня Елена Марга (прежде известная, как Елена Авотиня-Екатериничева), похоронившая недавно своего жениха Гинта Маргу, бывшего советника экс-премьера Латвии Ивара Годманиса, опубликовала первую из 25 глав воспоминаний о безвременно ушедшем в ноябре 49-летнем муже.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

9:28a
"Ekonomikas ministrijai tika uzdots trīs nedēļu laikā sagatavot priekšlikumus, kā izmantot Latvijai piešķirto zemes platību World Expo teritorijā." Es domāju - uzart un iestādīt kartupeļus.

(6 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

7:42a
Vakar no kreņķiem izklaidējos īsti sievišķīgā garā. Protams, ka šopingoju. Gribēju sev ko velkamu, bet atradu slidas. Vienam jau nepirksi - jāpērk uzreiz visiem. Tā nu stiepu 3 pārus slidu. 40 eur itogo pagalam gan.
Bet tur vēl palika. Ja kādam kārojas slidot - Humanā uz Brīvībsielas (pie Ģertrūdes stūra) ir daudz dažāda razmēra un lietojuma pakāpes slidas un slēpju zābaki.
Es jau sen gribēju. Mūsu grāvis kad aizsalst - oi, kas par trasi sanāk. Ja šitāds laiks pieturēsies, sestdien varēšu pārbaudīt vai man ir osteoporóze, vai vēl nav.

(7 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, January 20th, 2015


dienasgramata

10:43p
no piedāvājuma interneta veikalā: Tate & Lyle sīrups ar kļavu lapu aromātu 0.454l

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

9:04p
nākotnes "bites"

Nākotnes paredzēšana (nevis pareģošana). Tuvāko nākotni patiesībā paredzēt ir šausmīgi viegli, ja cilvēks tur vaļā acis, nav aizspriedumains attiecība pret informācijas apjomu/sfērā un ir spējīgs loģiski domāt, t.i., izveidot cēloņ/likumsakarību ķēdes.

Problēmsituācija relatīvajā jēdzienā tagadne - "neizskaidrojami" (pēdiņās, jo ir teorijas par to, kāpēc tā notiek) daudzviet, it sevišķi in the good ol' Jū-Es-of-Ei), izmirst bites. Šeit ir apskatāms kaut kādas filmas par To treileris, kur uzskatāmi izklāstīta problemātika for dummies (nav jau tik traki).

Tātad, mans paredzējums. Pieņemot, ka globāli nahuj izmirs bites, es paredzu, ka tās aizvietos mini-drone sistēmas ar programatūru, kas tām liek veikt apputeksnēšanas f-ciju, ko šobrīd veic bites. Tā kā fuck you, bites, mums, nākotnes kiborgiem dūmeņu, tērauda un silīcija pasaulē jūs nemaz neesat vajadzīgas, ha-hā! Es, protams, mazliet jokoju, jo man patīk bites.

(6 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

1:36p
Kopš mēneša sākuma esmu nostrādājusi jau 145 darba stundas.
Tas ir 7.5 h diena, ieskaitot sestdienas un svētdienas un 2 janvāri, kad jūs visi sliņķi pabeidzāt jaungada rasolus ēst.
Un skaitās, ka man ir sesija.
Kāda, nah..., sesija?!
Man kaut kad ir jāguļ un jāiet uz poda un jārisina 3. klases matemātikas mājasdarbi.
Lai vai cik žēl, bet, izvērtējot reālās iespējas, jāmet vien studēšana būs pie malas.
Atsākšu pēc gadiem pieciem, kad jaunākais būs paaudzies.
Citādi nav laika nekam. Bērni puspamesti un pamatdarbam arī sāk traucēt.
Nav labi, nav labi.

Eju uz dekanātu kārtot papīrus.

(7 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:20p
ACHTUNG GRAMMAR

Līdz ar šo ierakstu varu apgalvot, ka esmu pārliecināts, ka cilvēki uzskatīs, ka bezmazvai lepojos par to, ka katru reizi kavēju darbu. Bet tas ir normāli. Man tomēr, uzskatu, pirmā ir dzīve, kas nozīmē, ka ir jāpalasa ciba, jāiemalko kafija, nesteidzīgi jāuzpīpē, jāieiet tvnetā (it really is an addiction).

But I came with a warning. A warning about darkness. About the evil in men. About the fact, ka Latvijā neviens, izskatās, īsti neprot lietot vārdu "likumi" un "likumdošana", kā arī nošķirt to, kas atšķir šos vārdus.

Atkārtošu to pēdējo reizi, jo man vienkārši jau zajeblo skatīties uz to visu un prātā ik reiz koriģēt šo kļūdu. Tātad. Kungi un dāmas, aicinu jūs piecelties no taburetēm, applaudēt skatītājiem un pašiem sev un beidzot saprast, ka likumdošana ir PROCESS. Tā ir darbība, kā ietvaros tiek pieņemti likumi kā tādi vai kāds konkrēts likums. Savukārt, ja sakam "likums", tad runa ir par ko? Par likumu. Līdz ar to, mani bērni, nesakiet, piemēram, "Latvijas likumdošana sūkā" vai arī "Konkrētā likumdošana paredz atbilstošas sekas par noteikto nodarījumu". Ta vietā sakiet "Latvijas likumi sūka" un "Konkrētais likums paredz [..]". Bet, ja vēlaties runāt par likumu tapšanu un pat pielietošanu, tad sakiet "Likumdošana nav īsti mūsu Saemas talantu kopuma ietvaros" vai "Latvijā likumdošana ir relatīvi sarežģīts process, ņemot vērā, ka mūsu parlamenta dalībnieki lielākoties pārstāv noteiktu, savā starpā nedraudzīgu lobiju intereses".

Redz, cik īstenībā viss ir vienkārši - lietvārds pilda lietvārda f-ciju un darb.vārds - darbības vārda f-ciju. Ko lai saka? Za-je-bisj.

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:14a
Ko Ušakovs preses koferencē nepateica: sods par braukšanu bez biļetes pieaugs četrkārtīgi. No 5 uz 20 eiro
http://www.delfi.lv/news/national/politics/infografika-cik-turpmak-maksasim-par-transportu-riga.d?id=45473914

Nākamais lielākais pieaugums ir parastām biļetēm, pirktām automātā - no 0.60 uz 1.15
mazliet mazāk pieaug biļešu cenas, pirktas pie vadītāja - no 1.20 uz 2.00

nez kāpēc mēnešbiļete vienam maršrutam darba dienām sadārdzināsies vairāk nekā tāda pati visām dienām

(6 comments | ir ko piebilst)

Monday, January 19th, 2015


dienasgramata

3:25p
"Gulbis trillerī neiztur skatītāju spiedienu", WTF?

(12 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

2:00p
Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija brīdina par 13 vēstījumiem, kādus saņemot interneta vidē, bērnam jābūt īpaši uzmanīgam.

Nr 4. "Es saprotu, kā tu jūties. Es jutos tieši tāpat."
Nr 8. "Mazā, šeit viss ir pārāk novecojis un bremzē. Labāk pārejam uz skype?"

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:53p
labs darbs, laba nauda, laba ģimene

Ai, esmu slikts brick in a wall tips. Katru reizi kavēju darbu. Šodien arī. Tā vietā sēžu, malkoju tēju, klausos kaut kādu nezināmu LV noizroku (diezgan labs gabals) un rakstu kaut ko ļoti nedaudz.

Svarīgi bija uzrakstīt, ka 22. janvārī tomēr nespēlēsim "Vinilkafē" (ar MSK), jo Valdis pameta grupu. Šeit, iespējams, mazliet vairāk info. Paralēli skatos, kā Steve-O (tas psihais deģenerāts no Jackass komandas) narkojas, narkojas un vēlreiz narkojas really fucking hard (doķenīte). Visu cieņu viņam (jo nokāpa after all).

(4 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system