laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Thursday, May 26th, 2016


dienasgramata

10:01p
DELFI. 19. maijs Nezināmas personas mēģina sākt VID ģenerāldirektores nomelnošanas kampaņu.
DELFI. 24. maijs Pētersone apsver iespēju pamest darbu VID.
DELFI. 27. maijs VID ģenerāldirektore Pētersone pagaidām neplāno atkāpties no amata.

(ir ko piebilst)

toadbeauty

9:18p
Rītdien izlaižas divi mani mazulīši.
Lielais beidz sākumskolu un pārvācas uz pilsētas skolu, bet Knīpa absolvē bēndāzu!
Akmandieniņ, kā laiks skrien, un cik es veca!

(ir ko piebilst)

toadbeauty

7:45p
Sieviete=Dieviete

Starp citu, MĪĪĻĀS MEITENES!
Ja iepriekšējo ļembastu sakarā paskatījāties Antras Počas kundzes video un jūs nošķebināja, iesaku aizstāt ar Ada Konde (skat google), kas ir nedaudz mazāk salkana, bet līdzīga.
Ja kas, Poču arī ir vērts paklausīties - šis un tas prātīgs tur ir.

Un tādām pavisam rosīgām dāmām labāk iepazīties ar Алуника Добровольская. Tur ir pat loģika un psicholoģija.
Jo sevišķi mani uzrunājā šis:
https://www.youtube.com/watch?v=7jvkRsNBDGQ

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:07a
DELFI. Dzīvokļus, ko apzagt, ļaundari nav izvēlējušies nejauši. Viņi izraudzījušies mājokļus ar labas kvalitātes, dārgiem logiem un žalūzijām.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:01a
DELFI. Tuberkulozes slimnieki asinis spļauj reti.

(ir ko piebilst)

toadbeauty

9:08a
Brīdī, kad man liekas, ka man viss ir pofig un mēķu dzivei nav, es palasos Facebook, paklausos, kas apkārt notiek, un saprotu.
Saprotu, ka ir divas - trīs lietas, par kurām esmu gatava uzflammēt un karot jebkurā brīdī - dzīvnieki un bērni, un cilvēku izglītošana saistībā ar abiem iepriekšminētajiem.
Cilvēki ir tik stulbi!
Tagad tikai jāiemācas par to domāt savādāk - cilvēki, napadziņi, ir neizglītoti, viņi ir jāpamāca. Nevis - nošaut visus idejotus!

(10 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, May 25th, 2016


dienasgramata

9:17p
KASJAUNS.Skandāls ap Mākslas muzeja kafejnīcas interjeru. Dizainere norobežojas no tur redzamā.

(2 comments | ir ko piebilst)

kants

8:12p
vēl viena jauna pieredze

iečekojos pie apakšējiem kaimiņiem gonga meditācijā. griež gandrīz kā labs noise koncerts!

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:21p
Opā, izrādās visu iemīļotas liveleak.com jau pāris gadus pieder RT - t.s. proputinskajiem medijiem. No ogrish līdz free journalism to propaganda. That's internet folks!

(ir ko piebilst)

anonymous

5:08p
"I was eight or ten years old then. I used to wait at the bus stop for my dad to come home from work. Usually he was as regular as clockwork. But every two weeks or so, he wouldn't be on the bus. I'd stick around then and wait for the next bus, but I already knew he wasn't going to be on that one, either."
http://www.theparisreview.org/interviews/3059/the-art-of-fiction-no-76-raymond-carver

(ir ko piebilst)

ulvs

12:38p
TF2 dzīvo

Atvainojos par šodienas spamu (tik sasodīti nogarlaikot mani var tikai slimošana), bet nevaru sagaidīt TF2 jauno apdeitu. Spēlē esmu ieguldījis 2000h, kas patiesībā nav tik daudz. Kāpēc nevaru to sagaidīt? Tāpēc, ka beidzot tajā būs matchmaking un uzsvars uz competitiveness. Un man kā medic main (tas ir, mediķa klase ir mana galvenā klase, kamā esmu ieguldījis vismaz 1200h) kompetetīva vide ir absolūti esenciāla, jo PUB mačos visiem pofig par šo svarīgāko TF2 klasi. Tā ir svarīga, jo bez mediķa spēle principā ir one big stalemate. Kāpēc man tā fascinē šī klase? Tāpēc, ka, viens, tā ir visvienkāršākā, taču the most hard to master (jo tik daudzpusēja - tavos pienākumos ietilpst bezmazvai pilnībā pārskatīt, kas notiek pretinieka komandā, esot tālu, tālu pa gabalu no viņiem, visu savējo hīlošana un overhīlošana, un everything in between).

Līdz šim esmu uzturējies semi-pro serveros (kritzcast, hampshire heavies, bet nu tie ir miruši, tāpēc matchmaking ir esenciāls TF2 nākotnei), un manas prasmes cilvēki patiesi ir novērtējuši. It kā jau nav grūti notēmēt uz friendly un piespiest MB1, bet paralēli ir tik daudz svarīgi aspekti, kā sevis pozicionēšana (jo tev ir tikai 150 HP, bet citām klasēm, ko parasti izmanto - 175, 200 un 300, atskaitot vienīgi skautu un spiegu, kuriem ir 125 HP). Labi, nemaz neturpināšu tālāk. Because much nerd.

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:28p
Bļaģ, jāuztaisa kaut kāda feika, bet rentabla kampaņa indiegogo un jāsavāc viss piķis. 

/inb4 noone ever will give me money for my potential projects

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

12:23p
maksātnespēja ir nauda par brīvu

Šonakt murgoju 38-39 grādu temperatūras murgus. Savai draudzenei I sapnī iesitu pa sejiņu. Tas man ir kaut kas totally novel. Es pat sapnī biju tik šokēts, ka esmu spējīgs uz kaut ko tādu, jo realitātē, uh, realitātē esmu tik tālu no kaut kā tik pretīga (tik pretīgas rīcības), ka, šķiet, kad sapnī to izdarīju, realitātē, guļot gultā, visi muskuļi sarāvās krampī. 

Ziniet, kā es saslimu? Lietojot faking telefonu, kas bija iekritis podā (podā, kur nebija nedz čuru, nedz kaku) un pēc tam izņemts no rīsu trauka. Vairs nevaru uzrakstīt sms, bet vismaz varu saņemt zvanus un piezvanīt. Kaitinoši ir tas, ka kopš jaunā gada esmu nokāvis 4 lētos telefonus (tāpēc uz dārgajiem nemaz neskatos, jo nedēļa no rokām telefons man izlido aptuveni vidēji 5 reizes).

Visu nakti bija tāda kā maiga migrēna, kas tagad pierima. Klausījos Džeka Londona audiogrāmatas (jo nevarēju paskatīties ekrānā). Ek, Džeks Londons. Uzreiz atceros sevi 16 gadu vecumā, kad lasīju desmitiem sējumus ar viņa kopotajiem rakstiem. Mani vienmēr ir fascinējuši unforgiving ziemeļi. Tāpēc viens no mīļākajiem īsstāstem ir mazliet banālais "To light a fire". 

Citās ziņās. Tagad, kad galva var teikt vairs nesāp, izdomāju, ka jāsāk lasīt likumi, kā zināšanas man varētu noderēt. Un, smejies vai nē, šoreiz tas ir Maksātnespējas likums. Jā, man ir līdz galam neizkalti plāni šajā aspektā. 

(ir ko piebilst)

ulvs

11:47a
spiegi/aģenti-provokatori starp mums, bēdziet, sargiet savus bērnus!

Es nekad nebūtu domājis, ka rakstīšu šos vārdus, taču Ždanokai, šķiet, ir taisnība jautājumā par aģentiem provokatoriem slash spiegiem. Par to rakts valsts kvalitatīvākajā ziņu portālā

Ar šādu cilvēku sadūros pirms gada, strādādams Okupācijas muzejā. Tā kā biju viens no retajiem ar fluentu inglišu, kurš bija uz vietas, mani izsūtīja foajē parunāt ar vīrieti mazliet pēc 30, kura balsī bija manāmi saklausāms britu akcents. Viņš acīmredzot domāja, ka ir nonācis LV fašistu midzenī, tāpēc visi jautājumi bija par to, ko "mēs, fašisti" (piedodiet, man arī kontekstuāli riebjas vārds "fašisms", taču šajā diskursā mūsu draugu dēļ tas ir vietā) domājam par krievu un nepilsoņu situāciju valstī.

Es, godīgi sakot, pirmajā mirklī viņu uztvēru kā parastu žurnālistu (viņš teicās esam no kaut kādas random mediju apvienības - īpaši nepievērsu uzmanību, bet vajadzēja, sasodīts, vajadzēja). Pastāstīju, ka "patiesībā jau nav tik traģiski te, visi dzīvo puslīdz saticīgi, un, jā, ir kaut kādi pseidoradikālie elementi, bet tas viss ir sūds, jo tādi ir katrā valstī, it īpaši tajās, kas ir bijušas PSRS sastāvā". Tad es sajutu, ka mana pārlieku brīvā un draudzīgā attieksme could be the undoing of me, un kļuvu mazliet aizspriedumaināks. Jo tie jautājumi patiesībā bija ar tādu kā savādu piegaršu - it kā viņš vēlētos dzirdēt tiešām to, ko viņš vēlas dzirdēt. Un tā, lūk, neapmierināts viņš aizgājas savu ceļu. 

Atklāti sakot, es viņa seju īpaši labi neatceros dažādu iemeslu dēl, bet kaut kad vēlāk internetos parādījās ziņa par kaut kādu aģentu provokatoru - britu, kurš bļaustās gan Ukrainā, gan tepat Latvijā (precīzi vairs neatceros, kur un kā), bet tas viss par Putina režīmu un pret visiem, kuriem nepatīk Putina režīms. 

Beigu beigās biju neapmierināts ar to, ka tik brīvi un familiāri runājos ar šo cilvēku. Tomēr tajā brīdī pārstāvēju nevis sevi un savu viedokli, bet gan veselu institūciju. Mūžu dzīvo, mūžu mācies, vai ne? 

Draugi, esiet uzmanīgi. Kāda cilvēka labsirdīgums var izrādīties iekārts makšķerauklā un ar tev garšīgu bait. 

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, May 24th, 2016


dienasgramata

11:43p
DELFI. Cilvēka runa, redze, kustību koordinācija, domāšana un izturēšanās ir saistīta ar ārkārtīgi sarežģītām ķīmiskām reakcijām galvas smadzeņu nervu šūnās jeb neironos. Alkoholisko dzērienu sastāvā esošais etilspirts ir neirotoksīns – viela, kas var nopietni bojāt nervu sistēmu. Tā ietekmē informācijas plūsma smadzenēs mainās un smadzeņu darbība tiek traucēta.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:26a
DELFI. Zināmi 16 šī gada skaistākie Latvijas jaunieši.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:25a
DELFI. Jāteic, ka sievietes patiešām iegulda ārkārtīgi daudz laika, lai izskatītos sakoptas. Vērts piebilst arī to, ka lielākoties sievietes ļoti piedomā pie sava apģērba. Divu sociologu pētījums atklājis, ka sievietēm tomēr ir ļoti labs iemesls, kādēļ tik ilgu laiku vajadzētu pavadīt pie spoguļiem. Kā izrādās, sievietes, kuras izskatam pievērš īpašu vērību, pelna vairāk.

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:24a
DELFI. Pašvaldības ar atlaidēm mudina veikt virsapbedījumus.

(ir ko piebilst)

Monday, May 23rd, 2016


dienasgramata

11:15p
DELFI. Noskaidrojot, kas tad īsti šobrīd ir aktuālākais matiņu kopšanas veids Latvijā, sazinājos ar salona "Vaksācija" meistari Elīnu, kura atzina, ka lielākā daļa latviešu sieviešu izvēlas visu noraut pa nullītēm.

(15 comments | ir ko piebilst)

ulvs

8:18p
Jā, tātad pagaidām vienīgais veids, kā mani sasniegt, ir u.ulvis at googlefuckingspymail. Do help. Vai arī nē, ja esi pārāk slinks (un vienaldzīgs). Es, teiksim, arī esmu slinks un vienaldzīgs, tāpēc ļoti labi tevi (atļaušos uzrunāt uz "Jūs") saprotu. Bet runa tomēr ir par plastmasas kastīti, kas neko tavā dzīvē vairs nemainīs, so why not get rid of it and help out others in the process!

Ģēniums!

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

7:49p
need a cheapo cellular, buddy, give me a dime, buddy

Haha, še tev, telefons iekrita šorīt podā. Izķeksēju, ieliku rīsos, un tagad tas lēnām mirst. Ik pa brīdim ir ieslēdzams, bet kopumā diezgan nefunkcionāls (varu piezvanīt vai dažreiz pat nosūtīt sms, ja paveicas, un pogas klausa).

Tāpēc man ir aicinājums - ja kādam mētājas mājās vecs sūda mobīlais (vai pat normāls ar netu), padodiet ziņu. Labprāt ieķertu par simbiotisku samaksu (vai lielāku, ja labs telefons). Tas ir gadījumā, ja nedabūšu no apkārt esošajiem. Bet baidos, ka varētu nedabūt, jo patiesībā es pēdējā gadā esmu nogalinājis aptuveni 4 pre-2005.gada mobīlos. Tie manās rokās vienkārši mirst, nezinu, kāpēc, neesmu vainīgs.

Tāpēc rakstiet man uz epastiņu vai šeit, izpalīdzīgie ļaudis. Zinu, ka jūs esat daudz, taču ellīgi kautrīgi - par to esmu pārliecinājies (iedomājieties, neviens neatsūtīja man savu nr., kad lūdzu, hehe!). Nē, bet tiešām, nav no kā bīties. Ja vien tu neesi kaut kāda G.I. meitenīte, kura raustās no idejas par LSD tripu vai ko tamlīdzīgu (lai tie cilvēki pazūd nebijuši, manis pēc).

Jā, un tikmēr daļēji esmu nesasniedzams, jo telefons ir pārāk untumains, lai paredzētu tā manevrus.

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:15a
pavirši par terorisma situāciju ES un par Temīdas problematīku

Bļaģ, pēc 9/11 kāds vēl vēlas, lai cilvēki, balstoties uz masu psihozes fenomenu, joprojām uztver tādus pavērsienus, kā Parīzes šaudīšanos (ar ievērojamu skaitu bojāgājušo; hats down to them and their legacy), kā arī Piseles-Briseles lidostas spridzinātājiem. Jā, esam nonākuši tik tālu, ka, lai valstī varētu veikt krasas pārmaiņass (faktiski tikai poltikas, bet, nu, Lielās politikas jomā)., mums tiešām ir jānogalina citam cits kaut kādu šķietamu reliģisku iemeslu dēļ (videospēļu violence nokaunās un aiziet paraudāt kaktā).

Jo tikai tad, šķiet, valsts var pasludināt ārkārtas stāvokli, kas n-tos mēnešus netiek atcelts, jo... kāpēc gan? Kāpēc atcelt režīmu, no kā tik daudzi var mācīties? I mean, police can fuck everyone up coming and going as they please. Un tā ir modernas demokrātiskas valsts panaceja.

Godīgi sakot, mums pat būtu jāpriecājas, ka 'viņi' nogalināja 'tikai' tik daudz ļaudis, cik nomira FRA terora aktos (un arī Beļģijas). Jo tik pat labi, starp viņiem, t.i., cietušajiem tik pat labi varēji patrāpīties tu. Jo rietumu pasaules post 9/11 Temīda ir ne tikai akla, bet arī faking stulba.

Ņemu vārdus atpakaļ. Temīda ir tikai un vienīgi arihetips, kas jau sen ir nogalināts (gluži kā banlālajā stāstā par Nīči, dievu un to, ka mēs pie visa pamatu pamatos esam vainīgi [pie viņa nāves]). Un 'nogalināts' nav vienīgā lieta. Novazāts, izsmiets, pārprasts, pārfrāzēts līdz nepazīšanai - tās ir mūsdienu tiesības in the nutshell, and this is comming from a purposely failed law student. Patiesībā, ticu, citi topošie tiesību zinātieki man noteikti piebalsotu, jo pāris kursu laikā viss ideālisms izlido pa logu, līdzās dažiem nabadziņiem, kuri nespēj koeksistēt ar apziņu, ka viņa supervaroņi patiesībā ir liekuļi, kuri aizstāv vienīgi priviliģētās masas intereses. Saprotams, šeit jāpiebilst, ka priviliģētā masa ir tāda kā pseidofikcija, jo, nu, nav tādas ticības taisnīguma uzvarai pāri meliem, liekulībām, sazvērestībām, dažādām sabiedrībām, kā mērķis ir graut kopēju tautas labklājību dažu indivīdu vai to grupu labad.

Temīda ir kuce, kas kalpo tam baram, kurš šobrīd kotējas rangos visaugstāk. Temīda ir parasta padauza, kura vienkārši alkst atrast kaut cik godīgu un sabalansētu t.s. sugar daddy, un tur es šim simbolam neko nevaru pārmest. Tāds, lūk, beigu beigās ir apgaismības un visu pārējo 'jaukumu' seku kopsavilkums - taisnīguma simbola aboslūta bastardizācija, tā pastarpinātā vai pat tiešā darbošanās kriminālajā aprindās, nemaz nerunājot par to, ka acu apsējs jau sen ir nokritis, pazudis, un Temīda, being the bitch she is, nesamierināsies ar jebkuru acu apsēju, ko tai piedāvā. Nē, nē. Vispirms vajag saprast, kur šajā visā ir prospect of getting money without legal consiquences, un viņa, ņemot vērā šamās ekselento pieredzi, vēsturi un visu pārējo, kas daiļotu viņas virtuālo CV.

Labi, es apzinos, ka arguments "man jau sen, sen bija jāguļ" neder kā labs nobeigums postam, bet es būšu atklāts - man jau sen, sen bija jāguļ. Piedodiet, ka aizsāku tādu tēmu, kas kādam varētu būt kā nagla dipsītī (jā, man patīk tizli deminutīvi; nay, es tos dievinu). Tāpēc, lūdzu, paudiet savu naidu komentāros! Ja šodien jutīšos labi, apsolu pat atbildēt. Katrā ziņā, ja mani sagaida konstruktīvi komentāri, nekas nespēj apturēt manu vēlmi atbldēt - un, ja tas nenotiek tuvākās diennakts laikā, tad tikai bez stresa - tas notiks varbūt nākošajā diennaktī.

Tāpēc čau, arlaburītu. Un arlabunakti!

P.S.

Rakstu tik agri, jo 3h stopēju no Kauguriem uz Rīgu (izgāju uz šosejas ap vieniem naktī). Ellīgi foršs stopējiens sanāca, jo mani savāca kāda astotā vai devītā mašīna. Paldies latviešu džekam busiņā - you totally saved a lot of time from my meaningful life.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

12:14a
DELFI. Aculiecinieku Pārdaugavā pārsteidz beciņa.

(1 comment | ir ko piebilst)

Sunday, May 22nd, 2016


apjukums

10:24p
Iemēģināju roku holandiešu uzstājības mākslā
Vajadzēja pie friziera, braucu vienam salonam garām - it kā vaļā, bet pavisam tukšs un kluss. Eju iekšā, uzreiz parādās divas frizieres, labdien, vēlētos matus apgriezt. Jā, protams, pēc stundas varēsit? Es, muah, īsti neder, ātrāk nevar? Pēc pusstunas varam.
Es paveros apkārt, nogrozu acis un saku, emmmm, bet šobrīd šeit neviena cita nav? Jā, ziniet, bet mums visi frizieri ir pusdienas pārtraukumā un viss grafiks jau ir saplānots. Pēc pusstundas derēs?
Es nogrozu acis vēlreiz un saku, nē, paldies, tad es iešu kur citur. Tajā brīdī otra friziere ierunājas, bet klau, es varu viņu tagad paņemt, iešu pusdienās vēlāk. Lieliski, viss notiek, pēc pusstundas esmu apcirpta un laimīga.
Agrāk būtu paklausīgi to stundu gaidījusi, bet tagad esmu pieņēmusies nekaunībā un uzdrošinos pajautāt divreiz un trīsreiz. Tā tik turpināt, to kuslo pieticību prom.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:26p
DELFI. Rīgā zagļi no dzīvokļa iznes piemiņas monētas.

p.s. par piemiņu

(ir ko piebilst)

anonymous

7:57p
Jauns ticējums. Ja kā pirmo pie lielveikala ieejas rīta pastaigas laikā redzi Barišņikovu, vakarā var gadīties noskatīties labu izrādi (nē, ne Barišņikovu un Brodski, bet pavisam citu). Bet Barišņikovu ierauga tā - pievērš uzmanību cilvēkiem, kas izskatās tik ļoti aizņemti ar īpaši trenētu uzmanības nepievēršanu savai personai, ka jau pa gabalu sāk izskatīties aizdomīgi.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

3:01p
DELFI. Santjago zoodārzā nošauj divas lauvas, jo to būrī ielec cilvēki

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

9:55a
[Uzmanību-sapnis!]

Ir viens tāds pasākums, uz kuru nu nekādi nespēju pienācīgi sagatavoties. Laimīgā kārtā arī ierasties vēl neesmu paguvis. Parasti tas ir kaut kāda literāri (dzejas) muzikāla izrāde, kurā man kaut kādu nezināmu iemeslu dēļ būs jādara gan dzeja, gan tā mūzika. Lieki piebilst, ka neprotu ne vienu, ne otru. Īsu brīdi vēl parasti pazib prātā, ka varētu jau izlīdzēties ar citu autoru darbu palasīšanu un paužu aizpildīšanu ar mīļākajiem mūzikas ierakstiem, bet arī to nekā neizdodas paspēt, jo grāmatu nav pa rokai, un mūziku tak vispār tik ātri nevar pagūt izraudzīties. Šoreiz visu vēl vairāk sarežģīja (vai atviegloja) fakts, ka garais kopmītnes pārvaldnieces vīrs (Ņujorkā dzīvoju kopmītnē, kuras interjers atgādināja sliktākos Lauku ceļotāja piedāvājumus korporatīvo pasākumu rīkotājiem) jau divas dienas bija nozudis ar viņam salabot iedotajām melnajām kurpēm. Tikai kad atklāju, ka esmu sācis čurāt tīras asinis, un pārvaldniece man pašsaprotami solīja pagādāt dziedējošus plāksterīšus, viņa arī atklāja, ka vīrs manas melnās kurpes (brīžiem lakādas, brižiem it kā tomēr adidas krosenes) esot atzinis par nesalabojamām (labošanas rezultātā to augstums būtu palielinājies 2x, un tas man diez vai būtu gājis pie sirds) un izmetis. Vēl varu tikai piebilst, ka viss iepriekš minētais notika ne tik daudz uz Ņujorkas, cik sērijfilmā "Trapped" fiksētās Islandes ainavu fona.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

1:04a
Jā, nav tādas lietas, kā kā laiks. Tā vietā eksistē psiholoģisks pārdzīvojums. Un tā intenstitāte (ir parasti tā, kas mēdz indivīda izpratni par laika ritējumu paātrināt vai palēnināt).

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, May 21st, 2016


kants

12:27p
fotobardaks

visādas fotomēneša/biennāles kaislības plosa internetus, bet pašas izstādes kaut kā nu tā: issp tepat fon strucka villā izrādījās vissliktākā issp izstāde ever, telpu izšķērdēšana, savukārt biennāles lielā izstāde rīgas mākslas telpā avrētu lepoties kā viduvējības definīcija, kas ar muzejisku precizitāti atspoguļo žanra attīstības trajektoriju viduspunktus. pāris galīgi nevērti darbiņi, pāris izcilu - viss pārējais tipa ok. dzelceļa muzeja izstāde gan reāli čotkaja - reprezentatīva, bet svaiga un pārliecinošana, ar brīvu vietu elpai.

(8 comments | ir ko piebilst)

anonymous

11:08a
Indijā tikmēr karstuma rekords - esot bijis pat +51 grāds pēc Celsija. Vārdu sakot, tieši tikpat, cik ir vidēji izcepta (iekšā sārta) liellopa steika iekšpusē.

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, May 20th, 2016


anonymous

6:59p
Pirms diskutēt par aktuāliem tematiem, par ļaunu nenāk iemest aci pat UNESO sarakstos iegrāmatotajās mūsu tautas garamantās. Reizēm nudien šķiet, ka atsaucoties uz avīzēs publicētiem sludinājumiem vai vācēju taujājumiem, ļaudis to Baronu, Brīvzemnieku & Co vienkārši nesuši cauri.

Piemēram:
Man pādite žēli raud,
Baznicâ ienesot.
Vaj vārdinis tai netika,
Vaj netika nesataja?
Tai vārdinis gan patika,
Nesataja nepatika:
Nesatajai melni pupi,
Sapelejis sudrabinis.

Panāksnieki sēņu prasa,
Kur bij man sēnes ņemt?
Sētas suņi, ciema suņi,
Sūdojat priedalaju.

Nē, un meklētie vārdi nebija "pupi" vai "sūdi", bet gan "pelējums", "sēnes" un "sūnas". Ķērpjus dainotāji, kā šķiet, vēl nav pazinuši.

(ir ko piebilst)

anonymous

6:36p
Par augu jūtām, apzinīgumu u.tml. runājot:


(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

12:46a
[info]simamura ar šodienas eposu 2 slejās ir mūsu vaduguns.

(8 comments | ir ko piebilst)

Thursday, May 19th, 2016


anonymous

12:33p
Nacionālo interešu konflikta statuss.

(ir ko piebilst)

toadbeauty

9:01a
Šopings!

Esmu pieradusi pie labas kvalitātes, jo pārsvarā iepērkos humpaļos.
Jaunākie atklājumi - ja nu kādam noder.
Ja ir vēlme iepirkt kaudzi nesliktu drēbju, tad var paieties pa maršrutu ČakMarijasiela-Cirks. Humanā pašlaik nav lētais brīdis, to pagaidām ignorējam. Bet netālu no tās Humanas, kas uz Marijas ielas un Alfrēda K. ielas stūra - Marijas ielas pusē ir tāds "Apelsīns". Vai nu viņi saprata, ka lieta neies un likvidējas, vai arī kā citi reizi mēnesi laiž lētāk. Tur pa 0.50 Eur ir labas bikses u.c.
Un labākais atklājums - veikals Vivienne Starp cirku un Marijas ielu. Tur ir dīvainas cenas - knīpai sapirku kaudzi retūzeņu par 1 līdz 2 EUR gabalā, 50 kap baseina čības, 2 EUR leopardraksta kedas. Jaunākajam arī biksas un krekli 50 kap līdz 2 EUR. Man linu žakete 2 EUR. Vēl bija viena neparasta pieriezuma žakete arī linu, bet nepaņēmu, jo man nepatīk tik plikas rokas rādīt - 10 kapeikas. Te ir galvenais nepārcensties un nesagrābties par daudz, jo par tādu cenu nevar neņemt.
Vienudien gandrīz nopirku sarkanbaltistrīpanu zīda kleitu par 14 EUR. Bet nobremzēju - rokas par pliku, izskatījas pārāk tuklas. Bet, ja tā padomā - tak vasara tuvojas, jāsāk pierast pie plikumiem.
Ak, un tad vēl Vendas apavu veikalos tagad sporta čību birums. Visāda - smukas. Vakar iegāju tikai paskatīties un ieraudzīju savas sapņu čības, ko nevarēju tur atstāt. Nike Lunarelements - šitās:
http://www.footlocker.com/product/model:204279/sku:15743002/nike-lunarelement-womens/black/pink/
Super! Kaut kādas kosmiskas tehnoloģijas - uz kājas nejūt un savu svaru ar vairs nejūt.
EUR 24. Jaunas.
Es apskatījos, cik autletā sportenes maksā, un nospriedu, ka uz tjipa Sportlandu vispār nav vērts iet cenas lūkot. Es jau izlaidusies - pie Nike, Adidas, Reebok un Kangaroos pieradusi, citas par prastu liekas. Secinājums - turpināšu iepirkties humpaļos un justies kā meža sanitārs - otrreizējās preču izmatošanas speciālists. Par šiem gadiem roka un acs ir piešauta.

Bai ze vei - viena no tām blūzēm, par ko teicu, ka burvīgu dabūju - skat te:
Prōfiļ un an fas
http://foto1.inbox.lv/toadbeauty/19-05-2016/WP-20160513-002.jpg
http://foto1.inbox.lv/toadbeauty/19-05-2016/WP-20160513-001.jpg

Blūzei smuka aste.
Prikids kopā - 5 EUR. Bikses no iepriekšminētās Vivienne 2 EUR - super kvalitāte ar ideāli apstrādātām vīlēm, kaķu mati nelīp klāt, blūze no Humanas 3 EUR - nav gan zīda, bet tories ZARA. Nu labi - vēl melnās laķenes. Neatceros, kur pirku. Sen tas bija. Aizkraukles DGS?


Vobšem, tas laikam ir mans hobijs.

(15 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:06a
DELFI. Muzeju nakts odziņas – dzelzceļnieku tērpu skate.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

9:05a
DELFI. Pa 'Spici' skraida mulsinošs dzīvnieks.

(ir ko piebilst)

Wednesday, May 18th, 2016


apjukums

9:33p
Cacio e pepe baby

Tik vienkārši un tik labi.
Nē, vienkārši uzvārīt makaronus, nokāst, uzbērt piparus un sieru nestrādā. 
Tikai mazliet piepūles un efekts ir yummmmmmm

(ir ko piebilst)

toadbeauty

8:34a
Istanbul

Patiesība atkal ir kaut kur pa vidu.

No vienas puses tas Kačevskas ziņojums ir histērisks - aaa, mēs visi būsim pagalam. Jau pašā sākumā "Latvijai agri vai vēlu būs nepieciešams sākt interpretēt jau minēto Satversmes 110.pantu, kā arī CL 35.panta otro daļu “gender” sociālās teorijas gaismā. Tas nozīmē viendzimuma laulību atļaušanu, pat nemainot Satversmes 110.panta 1.teikuma redakciju."

Nu nez... Man jau skolā mācīja, ka sex un gender nav viens un tas pats. Manuprāt sen jau visiem bija zināms, ka ir tāds "sociālais dzimums". Bet tagad sanāk, ja, agdies, mēs to atzīsim oficiāli, tad viss pagalam.

Uzjautrina teikums "Stambulas konvencija klaji ignorē gan Satversmes 112.pantā..." Mhm. Un tad vēl apvainosimies, ka Konvencija klaji ignorē Aizkraukles pagasta saistošos noteikumus. Pie kreisās pakaļkājas viņiem tā mūsu satversme :D

No otras puses, Konvencijā arī viss nav spoži. It kā tiek atzīts sociālais dzimums "ar terminu „sociālais dzimums (dzimte)” tiek saprastas sociālās lomas, uzvedība, nodarbošanās un īpašības, ko konkrēta sabiedrība uzskata par atbilstošām sievietēm un vīriešiem"
Bet tajā pašā laikā Konvencijas 12. pants 1. daļa saka "1. Konvencijas dalībvalstis veic visus vajadzīgos pasākumus, lai veicinātu izmaiņas sociālās
vides un kultūras noteiktajos sieviešu un vīriešu uzvedības modeļos nolūkā izskaust aizspriedumus, paražas, tradīcijas un jebkādu citu praksi, kuras pamatā ir ideja par sieviešu nepilnvērtību vai par sieviešu un vīriešu lomām, kas padarītas par stereotipiem."

Ļoti labs un prātīgs teikums, izņemot to par sieviešu un vīriešu lomām. Tātad konvencija neatbalsta sieviešu un vīriešu lomas, līdz ar to arī "sociālo dzimumu".

14. pants ievieš putru:
"14. pants. Izglītība
1. Konvencijas dalībvalstis attiecīgos gadījumus veic vajadzīgos pasākumus, lai visu izglītības
līmeņu mācību programmās iekļautu mācību vielu par tādiem jautājumiem kā sieviešu un
vīriešu līdztiesība, tādas dzimumu sociālās lomas, kas nav padarītas par stereotipiem,
savstarpējā cieņa, nevardarbīga konfliktu atrisināšana savstarpējās attiecībās, ar dzimumu
saistīta vardarbība pret sievietēm un tiesības uz personas integritāti, un lai šī mācību viela
būtu pielāgota audzēkņu spēju attīstības līmenim."

Tātad ir tādas dzimumu lomas, kas nav stereotipi. Un kurš tad noteiks, kas ir stereotipi, kas nav. Mēs tagad principa pēc plosīsimies un ieviesīsim jaunas lomas, ka tik nebūtu stereotipiskas.

(17 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, May 17th, 2016


ulvs

5:46p
Es nevaru šeit fiksi neiemest šo video (ļoti izteikti kailumi). Kā kaut kas tāds var atrasties youtube? Educational purposes my ass. Skrienu tālāk.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

11:55a
veci jaunumi

P. Stučka, raksturojot cariskās Krievijas valsts kārtību, 1900. g. atzīmē, ka «cietums, kazarma un baznīca, tā ir tā riebīgā trīsvienība, kura raksturo un reprezentē Krievijas kapitālistiski absolūto kārtību»

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:14a
Welcome to the Yulin dog meat festival. Hope you enjoy your stay.

- A cat. 

(fuck, even cats are included in the so called festivities)

- A person. 

(ir ko piebilst)

ulvs

1:10a
lietas, kas man besī: alkohola tirdzniecības aizliegums

Ziniet, kas man besī? Es jums tūlīt pastāstīšu.

Man besī tas, ka alkoholu krietnu laiku pārtrauc tirgot jau plkst. 22.00. Kāda ir ģeniālā ideja aiz šīs domas, šī aizlieguma? Ka cilvēki mazāk dzers? Varbūt tas, ka ka cilvēki "nenodzersies", jo alkohols nebūs pieejams, kad viņi būs izdēruši nopirkto? Beigu beigās sazvērnieks manī vaicā: varbūt tas ir bāru konglomerāts, kas uzpirka valdību, lai tā, ja nemaldos, ap milēniuma laiku aizliegtu alkohola tirdzniecību no 22.00 vakarā?

Es vienkārši pēdējā laikā attopos tieši pāris vai pārdesmit minūtes pēc desmitiem ar domu, ka varētu nopirkt kādu aliņu. It sevišķi, ejot mājās ap šo laiku. Un es jau tā šo diezgan trakulīgo substanci, salīdzinot ar maigākām, patērēju diezgan reti (kur tie laiki, kad vismaz reizi nedēļā bija normāla iemalkošana; tagad, protams, man šad tad patīk iemalkot, bet reizē ar uzpīpāšanu - bez tās tas viss ir tāds kā pārāk notrulinošs pasākums; lai gan šeit uzreiz jāpiebilst, ka pīpašana, kad ir iemalkots pārāk daudz parasti noved pie vēl notrulinošākiem rezultātiem, tā kā take care and control).

Jā, tātad. Kāpēc es nevaru nopirkt sev to vienu vai divus faking aliņus? Vai tiešām ir tik grūti izdarīt likumā izņēmumu un atļaut kaut vai aliņu un vīna tirdzniecību (manis pēc kaut vai tikai alu)? Mēs visi apzinamies, ka tas nevienam nekaitētu, un tautsaimniecība plautinplauktu, kā arī samazinātos nelegālā un točkas patēriņš! Ģeniāli. LR milzīgais alko lobijs pilnīgi beidza biksēs, spilgti iztēlodamies šo ideju.

Patesībā šai tēmai ir zināmas paralēles ar ieroču īpašumtiesību un pārnēsāšanas tiesību debati ASV. Tādā ziņā, ka, ja cilvēks gribēs nogalināt cilvēku, tad viņš atradīs veidu, kā to izdarīt pat bez ieroča. Tā pat ir ar apreibināšanos - patiesībā alko tirdzniecības liegums gan jau, ka ietekmē narkotiku patēriņu (līdzās citām piesauktajām un nepiesauktajām nelegālajām lietām). Not that I care much, vienkārši tēmēju uz to, jo gribu savu aksidentālo aliņu pēc plkst. 22.00.

Paldies, ak, varenā valdība!

(14 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:35a
hahaha, beidzot!


(3 comments | ir ko piebilst)

Monday, May 16th, 2016


ulvs

8:15p
hohoho, man IR viedoklis

Post-industriālajā jeb kapitālisma laikmetā (t.i., sākot no pagājušā gadsimta 20'tajiem), kultūra - jā, es arī smejos par savu spēju vispārināt līdz riebumam - vairāk vai mazāk ir kļuvusi par tik paredzamu un neuzrunājošu dzīves apsektu, ka, gribot negribot, līdzās tai ir jāgrimst arvien dziļāk antikultūrā. Hail our true leaders and gods, the x versus y li(f)e!

(6 comments | ir ko piebilst)

rkktzd

6:01p
vienīgais, kas mani velk cauri šai dienai ir apziņa, ka vakarā būs jāskatās game of thrones

(3 comments | ir ko piebilst)

kants

4:03p
postsociālistiaskais centrāleiropas sireālisms

aptuveni kā bunjels budapeštas guļamrajonā satiek roju andersonu (to, kurš zviedrs) - labs, jaudīgs kino, kas izstāsta ļoti dīvainus stāstus, un tas viss tāds oriģināli reģionāls - saucas szbadeses (free fall, 2014), atrasts vis jz. sinusoid, un režisrors ir tas pats ģērģs palfijs, kurš uzņēma taksidermiju un saņēma 2012. gadā lielo kannu kinobalvu par final cut. lieliskā amon tobin mūzika arī bauda pati par sevi. 

(8 comments | ir ko piebilst)

Sunday, May 15th, 2016


kants

1:47p
kā izrādās

dzīvā mūzika māju ballītē lieliski atbilst maniem priekšstatiem par lietu kārtību.

(6 comments | ir ko piebilst)

anonymous

11:13a
Vēl viens attēls - te jau ir nogriezts viens kāts:UPD: Noskaidrots: tā ir Puccinia urticata jeb nātru rūsas sēne.

(3 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system