laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Friday, May 29th, 2015


dienasgramata
9:18a
DELFI. Dažreiz vīrieši, pašiem to neapzinoties, sāk atdarināt sievieti, taču tas tikai tāpēc, ka viņam radušās simpātijas. Atdarināšana var izpausties ar smiešanos, smaidīšanu, žestiem vai pat līdzīgu runas veidu.

(ir ko piebilst)

dienasgramata
9:15a
DELFI. Ja vīrietis tikai smaida, bet tomēr nesaņemas ar drosmi aizsākt sarunu, nevajadzētu šo žestu ignorēt, bet gan vērsties pie vīrieša pirmajai.

(ir ko piebilst)

kants

1:26a
vēl viens lācars

olivija vilde izskatās visai labi arī nemirones lomā jaunajā the lazarus project (2015), ko nevajag jaukt ar lazarus effect, nedaudz cita nemiroņu žanra drāmu. abām gan ir kopīga augšamceltās apziņas interpretācija, šinī gadījumā pie tam ar interesantu pavērsienu. diemžēl, atšķirībā no sižetiski (zinātnieku nedarbi laboratorijas apstākļos un mīla) tuvā klasiskā stāsta par herbertu westu, šim gabalam vairāk tādas kā šausmu filmas iezīmes.

(ir ko piebilst)

Thursday, May 28th, 2015


ulvs

4:12p
Paskat, kādā festiņā mēs, Židrūns, 6. jūnijā uzstāsimies, nosaukums "Maize". Rekur vairāk info

plakāts )

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:25p
par kluso dabu un gandrīz vai kluso dabu

Vadoties pēc lj user martcore ieteikumiem par cibu atdzīvināšanu, sākšu ar klusās dabas foto, kas uzņemts pirms pāris dienām pie bijušās "Vernesāža" uz akmens sētas, kas apvij jaunās krievu ēstuves "Tokija" terasi. Virs tās ir kaut kādi koki ar daudz koši zaļām lapām, un kādā no lapotnēm laikam slēpās ligzdiņa. Atvainojos par asumu, nākotnē solu labākas fotkas, jo mans smārfons - kaut kāda Nokia Lumia viena no 1. versijām - beidzot sāk atdot galus (varu tikai saņemt/nosūtīt sms, zvani nestrādā - uz ekrāna var saskatīt pietiekoši), pateicoties n-tajiem kritieniem, sašķeltajam ekrāna stikliņam un citām nejaukām blaknēm, ko nespēju izārstēt.  

Un turpināšu ar stāstu iz dzīves, ko tikko atceros! Otrdien, Ž mēģinājumā pīppauzē, kas siltajā laikā notiek uz bijušās "Elektras" 3. stāva jumta (mums tur ir iekārtota tik glauna jumta terase, ka es pat teiktu, ka šo telpu vajadzētu nopirkt, nevis īrēt, un tad pārdot pa dārgo burvīgās terases dēļ). Kāpēc es to pieminu? Mūsu dziedošais ģitārvīrs K. k-gs (vecums jau atbilstošs, lai uzrunātu šādi, manuneciloprāt), kāpjot laukā pa logu (tā teikt, durvis uz terasi), vakara tumsā uz terases seguma - melni darvota jumta, kas, ja tam pielaistu uguni, gruzdētu lēni un patīkami - neredzēja 2 milzīgus sikspārņus, kam viņš uzkāpa tā, ka viņi sāka spiegt daudz zemākā frekvencē par savu kruto ultraskaņu. Deducējām, ka viņu "čiep-čiep" bija pārāk augstas frekvences, lai tie būtu putni, jo, goda vārds, sākumā likās, ka viņš ir uzkāpis strazdu pārim, bet, dzīvnieciņiem cenšoties pamest mūsu rezidenci, viņi kaut kā, nezinu, kā to pārvietošanās metodi nosaukt, ar spārniem plandoties, propulsēja sevi līdz jumta malai un, krītot lejā, aizlaidās kaut kur tumšajā, siltajā pavasara vakarā.

Vispār šādos vakaros es tik ļoti novērtēju dabu un to dzīvības/nāves ciklu, kas ir daba. Ikgadējo plaukumu. Kaut kad svētdien stundu pirms pusnakts man bija aptuveni stundu ilgs gājiens pa Maskavas forštates "lauku" sektoru - to, kur ir gan siltās, laika zoba skartās, taču tik mājīgi iederīgās koka mājeles, gan zālāji, pauguriņi un koki plaukumā, kas tās daudzviet ieskāva. Velīnajā pavasara gaismā tavs ceļš cauri tādām ielām kā Mazā Kalna un Katoļu šķiet tik miera un meditatīvas harmonijas pilns, kā arī patīkamais cilvēku trūkums uz ielām, ļauj pilnībā nodoties fenomenam "daba pilsētā". Tās laikam ir dziļas bērnības atmiņas no Āgenskalna, kā smaržu un ainu asociācija noteikti manī ir iesēdusies līdz kaulam, katru gadu izraisot neviltotu prieku par tik triviālām parādībām kā sezonu nomaiņai tipiskie elementi. 

klusā daba )
</div>

(ir ko piebilst)

Wednesday, May 27th, 2015


muzons

[ _raagas ]
1:53p
raidījumi "rāgas" un "zeme"

cibā atrodami divu raidījumu ierakstu arhīvi iz radio naba viļņa:

[info]_raagas

[info]_zeme
current music: Zia Mohiuddin Dagar - ahir bhairav

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, May 26th, 2015


ulvs

5:32p
patiesa interese par jūzerpikčām

Man, goda vārds, gribas iztēloties, ka aiz visām seksīgo beibju jūzerpikčām slēpjas arī tikpat seksīgas beibes. Nē, nopietni. Un, ja nu es piedzīvošu vilšanos, tad man rodas jautājums - kāpēc šādas pikčas tiek izmantotas? Nu, ne jau pašapziņas celšanai. Tīra estētika- vēlme redzēt savam postiņam/komentāriņam blakus skaistu sievieti, apzinoties... ko? Pastāstiet man!

(7 comments | ir ko piebilst)

ulvs

10:25a
pieraksti par ļ.triviālo jeb bloga pūde

Besī, ka otrdienās un ceturtdienās manu darba PC līdz 11.00 ir aizņēmusi kāda kundze, kura mani uzskata par ļoti nelaipnu jaunskungu, jo es tā nevērīgi ar viņu 1. reizi sasveicinājos - pirmā un vienīgā reize, kad redzēju viņu (pat neatceros, kā izskatās). Cilvēki var atrast visdažādākās lietas, par ko neciest un nemīlēt citus, bet, runājot par pretējo, viņu spējas komunicēt fluktuē kā saraustīta līnija. Gribas piesaukt sēriju "What's done is done", neatceros no kurienes.

Un vēl besī, ka rakstu par triviālām lietām. Mans blogs pēdējos pāris gados ir kļuvis par miskasti. Par triviālo, banālo lietu izgāztuvi. Es atceros, ka agrāk to spodrināju kā tādu PSR plastmasas viltus zelta medaļu. Ticu, ka paies šis posms un sāksies jauns. To man ir iemācījusi māte vēsture, kurai esmu ļoti pateicīgs. "Dzīvo šodienai" ir kaut kāds ultraliberāļu pārpratums (to pašu, kuri 90tajos izpleta savu antinarkotiku kampaņu, kas sevī ietvēra pamatīgu visu lietu stigmatizāciju; par laimi palēnām tā izplēn, taču ne attiecībā uz visām lietām; ja vien jūs zinātu, ar kādām muļķībām un muļķiem esmu sastapies šajā sakarā... angliski runājošie teiktu, ka man būtu miljons peniji un centi jau ap šo brīdi - maz, bet uzskatāmi).

(ir ko piebilst)

Monday, May 25th, 2015


ulvs

1:46p
Ziniet, kas ir kruta? Tas, ka mans darba PC ir krutāks par manu geiming PC. Nu, labi, tikai procesors ir krutāks, jo videokarte šeit ir integrētā, plus, tikai 4 GB RAM.
Un es tiešām jūtu atšķirību tā multitasking iespējās. Man mājās ir kaut kāds AMD 6 vai 8 kodolnieks, bet šeit ir Intel i5-4460S CPU @ 2.90GHz.

Nožēloju, ka nepieliku mazliet naudiņas un nepaņēmu Intel'u. Šis geimingam būtu mazliet labāks variants.

(ir ko piebilst)

Sunday, May 24th, 2015


dienasgramata
10:34a
TVNET. No Mīlestības saliņas vēlā nakts stundā evakuē jaunieti. Kā viņa tur nokļuva?

(ir ko piebilst)

dienasgramata
10:33a
KASJAUNS. ...tomēr viscaur Eiropā mītošie slāvi konkursā pamatīgi bīdīja krievieti Poļinu.

(ir ko piebilst)

Saturday, May 23rd, 2015


toadbeauty

5:58p
Vecākais dēls guļ gultā ar klasesbiedreni un vēl sūdzās, ka nav labi.
Ak un vai! Vēl kādi 5 gadi, un diezin vai viņš gribēs, lai es iejaucos un saucu dāmu pie kārtības.
Nu, cerams vismaz.

(ir ko piebilst)

anonymous

1:55p
Uz Slobodsku

12. III 98.

[I[niņa] atkal pamudināja rakstīt dienasgrāmatu. Esmu to tik bieži mēģinājis. Фойницкий domā, ka to darot tikai eksaltēti ļaudis depresijas laikā. Depresijas periodi bija tik bieži - vai tad es neesmu diezgan eksaltēts? Jeb vai viņam nav taisnība? Vismaz es gribu tagad ar dienasgrāmatām kaut ko sasniegt, kas mani izrautu no eksaltācijas, t. i., no nervozas izklaidības. Jābūt kādam mehāniskam līdzeklim gribas audzināšanai, visi citi nodomi, kurus es gribēju ar to saistīt, vai arī kuri paši rodas, ir man pagaidām maz svarīgi, taču es jau zinu, arī šī rakstīšana izkopsies, ja vien priekšlaicīgi neapsīks. Bet tam tā nebūt. Un šeit pirmais audzināšanas uzdevums - šī rakstīšana jāturpina vismaz vienu mēnesi. Es ticu, tas ies.]

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
12:38p
DELFI. Čečeniem vispār ir ļoti delikāta attieksme pret sievietēm.

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, May 22nd, 2015


ulvs

4:42p
Mani reāli uzbudina šādi miksi. Manas ausis un smadzenes jūtas daudz labāk šajā patīkamajā nepārblīvētajā vidē. Izbaudiet šo burvīgo gabalu!

Tur viens cilvēks komentāros minēja, ka tas bija labākais laiks britu kultūrā. Un es savā ziņā viņam laikam piekritītu. current music: Small Faces - Itchycoo Park

(2 comments | ir ko piebilst)

apjukums

11:24a
Tikmeer Niiderlandee

Grupa Siirijas kaujinieku vecaaku iesuudzeejushi tiesaa Niiderlandes valsti, jo vinjupraat taa nav dariijusi pietiekami, lai aptureetu vinju beernu doshanos uz Siiriju un krishanu kaujaa. Vinji esot zinjojusi policijai par beernu nodomiem, un policijai esot bijis jaariikojas aktiivaak un laiciigi jaaatnjem vinjiem pases.
Kursh atbildiigs par shaadiem "beerniem", valsts vai tomeer vecaaki?

(3 comments | ir ko piebilst)

Thursday, May 21st, 2015


copy

9:41p
lamuvārdi teātra izrādē, šķiet, ir tāds kā filtrs, kā pārbaudījums, vai spēsi tam izspraukties cauri un uztvert pārējo vai dzirdēsi tikai pimpis pimpis pimpis.
ir tādas izrādes, kur gribās iesaldēt atmiņā citātus, lai varētu pēc tam tos galvā pārdomāt un izdomāt līdz galam. bet tie, protams, vienmēr izgaist un pazūd, un tev paliek tikai tā pēcsajūta, ka viss tik ļoti patika,tik ļoti patika, bet kas un kā izstāstīt vairs nevienam nevar. ir tādas izrādes, pēc kurām gribās to visu vēlreiz noklausīties, piemēram, audiogrāmatā. jo ir tādas izrādes, kur darbība un notiekošais uz skatuves gandrīz vispār nav svarīgs un daudz interesantāk un smieklīgāk ir no balkona vērot skatītājus zālē. un skaitīt aizcirstās durvis.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
8:50p
DELFI. Šovakar izšķirsies Latvijas liktenis.

(8 comments | ir ko piebilst)

kants

8:15p
par lasāmvielu

izslavētā harija kebēra lieta latviski kaut kā galīgi nelasījās, bet angļu tulkojums lēni aizgāja un tad arvien straujāk ievilka visai daudzslāņainā un pārsteidzošā krimiķī, ko vislabāk varētu raksturot kā new lolita: dark and twisted. kāda jauna literatūrzinātniece arī varētu par šo uzrakstīt pētījumu ar nosaukumu refleksīvais romāns vai tamlīdzīgi. nav tā, ka naktīs negulēju, bet pa dienu neaizmigt labi palīdzēja.
savukārt murakami ar bezkrāsaino tsukuru tazaki ir sasniedzis to punktu, kad viņu vairs var nelasīt - ne tikai nekā jauna salīdzinājumā ar iepriekšējiem romāniem, bet tas pats labais, kas viņam ir, šoreiz tāds samērā atšķaidīts un neveikls.

(ir ko piebilst)

kants

12:45a
budapešta

brīnišķīga pilsēta, skaista un dzīva, ar dziļiem vaibstiem un dienvidniecisku ritmu. ar nepilnu dienu pietika, lai gribētos tur atgriezties un vēl kādu vīnu izlakt donavas krastā, skatīt skaistās ungārietes, beidzot elpot brīvi pēc provinces (šinī gadījumā pečas) smagnējās miegainības. pavisam citi ēdieni, serviss, kafija, attieksmes.

(3 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, May 20th, 2015


anonymous

9:58p
[info]kaplacis, brigādes un brigadiera veikums bija lielisks. Drusku Rīgas drudzi varēja vietām nojaust, bet pofig. Tāpat var jau saprast arī tos, kas skaļi blīkšķinot durvis, zāli pameta jau pirmajā izrādes trešdaļā - visādu "trigeru" Bogomolova izstrādājumā ir atliku likām. Jo īpaši, ja vēl arvien gribi ticēt, ka nekad nenomirsi, bet smiešanos par šo savu pārliecību uztver kā visas pasaules kārtības apšaubīšanu.

(7 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
12:58p
“Es tomēr gribētu teikt, ka jebkurā vietā un veidā ir savas robežas, kuras katram jāievēro un jāsaprot gan individuāli, gan kopā. Šeit šis jautājums ir vairāk kā sarežģīts, jo mēs redzam, kas pasaulē notiek uz šīs te bāzes. Ja kāds iedomājas, ka nav robežu nekam, tad tā nav, robežas ir visur, jāsaprot tikai katram, kur šī te robeža ir,” situāciju komentējis Valsts prezidents Andris Bērziņš.

(16 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

12:25p
Vot, ja par šopingu, vēl...

Ja Tu plāno pirkt jaunu Loreāļa krēmu, tad piebremzē un padomā vēlreiz!
Var izbraukt lētāk.
Vakar netīšam iebridu Multiluksā stacijā.
http://multilukss.lv/lv/
Tur ir taadas atlaides!
Es pirms tam biju domājusi pirkt no Oriflame serumu ar atlaidi - tjipa par 9 eur. Un tad es ieraudzīju Čorniju žemčugu par trijiem.
Un tad saodu Adopt' smaržas. Labas, bet nenoturīgas. Bet pudele ērta, var ņemt līdzi un pa laikam iepūst.

Vārdu sakot, ekonomija beidzās ar 36 Eur pirkumu. Neko sev ieekonomēju.
Bet, ja tā padomā, iepirku 4 dažādus serumus, dienas krēmu, nakts krēmu, 3 burkas smaržu (30 ml). Nav slikti.

Un čornijs žemčugs jeibogu nav sliktāks par Loreāli.

(2 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

9:58a
Skat, skat!

Ir izgudrotas manas sapņu kurpes!

Es gan būtu gribējusi iespēju pielikt vēl zemākus papēžus, bet nu OK - arī šis jau ir tuvu ideālam:

http://www.tanyaheath.com/

(ir ko piebilst)

toadbeauty

8:37a
omg wiii!

Normāli cilvēki mani nesapratīs, bet wiiiii un omg omg juvelieru lupa ar gaismiņu ir NENORMĀLI kruta!
Aplūkoju sūnas tepat stacijā - lielas kā krūmi!
Un man par to vajag izbļaustīties.
Skaļi vilcienā bļaut nav labi, bet te var!
ĪĪIIIIIII! :D

(7 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
8:40a
DELFI. Skaistās aktrises Natālijas Smirnovas sirdī atradusies vieta ne tikai vīram, bet arī četriem īpašiem ķepaiņiem.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
7:58a
kakapstrādes uzņēmums

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, May 19th, 2015


anonymous

11:43p
Uztaisīju vakariņas:

Ievadam:
"Momofuku marinētās olas" pusīte ar vakamē pušķīti un uz olīvu un rozmarīna vafelītes uzliktām eļļā ar ķiplokiem un čilli pipariem apceptām jūras ķemmītēm.
(Pie šī tika dzerts prosecco.)

Pamatēdienā:
Latvijas bebra gaļas kotletītes ar saberztām kadiķogām un rozmarīnu, saldā kartupeļa, burkānu, selerijas saknes biezeni ar verdošā eļļā apcetiem sīpollokiem un mazajiem salātiem no tomātiem, smalki sakapātas piparmētras, koriandra, pētersīļa, bazilika un lokiem.
(Te aizgāja sarkanvīns.)

Saldajā:
Gatavspirkts lazdu riekstu un šokolādes saldējums ar dažām kazenēm, avenēm, smalki sakapātu piparmētru un tikpat smalki sakapātu baziliku.

(13 comments | ir ko piebilst)

anonymous

7:40p
Ir arī labas ziņas:

Meita ir uzņemta skolā,
Pirmoreiz ēdīsim bebru.

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:55p
Bļin, šo te nevar nepārspostēt. Patiesi izcila māksla! Vienīgā anime/manga/sazinkastasir, kas man patīk. 

(sperts no lj user martcore)

(ir ko piebilst)

ulvs

5:35p
sci-fi vēsture

Labi, mēs varam pieņemt, ka pirmā sci-fi literatūra ir Bībele vai, nezinu, Sengrieķu teksti par dieviem, vai Šumeru teksti par viņu dieviem, vai sazin' kas, taču šis m.ē. 2. gadsimtā radītais stāstu apkopojums par ceļošanu kosmosā, starpplanētu kaujām utt., totāli pārsit visu iepriekšējo (literārā ziņā). Nosaukums arī labs. Tulkojot no sengrieķu - "Patiesie stāsti" jeb "Patiesā vēsture". 

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

4:47p
Mana mazā māksla (jeb diskursa sākums, kur sākas māksla, hah!).

klik )

(ir ko piebilst)

anonymous

4:05p
"Kur palika vēži?"


(8 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:25p
Manas mīļākās gides vietā (ievēroju, ka viņa strādā otrdienās... vai arī tās bija ceturtdienas) šodien tikām iepazīstināti ar jaunu gidu who originates from Aizrkaukle. Vismaz džeks močī ērģeles, un tāpēc man uzreiz virs galvas iedegās spuldzīte, un sāku komunikāciju. Moš, kad rakstīsim albi, varētu veikt kādu field recording un kaut kur ielikt kādu Lielu Ērģeļu Toni (kā efektu).
Bet tas nekas, jo šodien ceru uz pavisam citu meiteni, pavisam citādāku komunikāciju, nesalīdzināmi tuvāku un seksapīlāku (What can I add? Years.). Un tik sasodīti seksīgu. Es vienkārši atkal kādu laiku esmu atturējies no fiziskās pasaules priekiem, saprotiet. Bet tas visu padara daudz, daudz krutāku!

(ir ko piebilst)

ulvs

12:32p
Pēc brīža darbā ieradīsies Mauritānijas vēstnieks (viņus nesauc par konsuliem, ja konkrētajā valstī nav vēstniecības?). Gribu aiziet iečekot miljons kvadrātkilometrus lielas valsts true black man. Ceru, ka būs kaut kāda rituālā deja, krellītes, pērlītes vai vismaz kaut kas no savannnas, kāds kauls vai gaļas gabals. Pirmie joki par Ebolas vīrusu paspruka pirmajās minūtēs, saprotams. Bļin, kur te bija respiratori?!

(ir ko piebilst)

anonymous

10:24a
Nez, cik ilgi Prāta vētras puiši vēl būs puiši?

(13 comments | ir ko piebilst)

kants

3:20a
ungārija īsumā

1) te tomēr var atrast labu ēdienu
2) ungārietes ir smukas
3) man laikam ir lieta uz svītrainām (tipa matrožu) kleitām

(9 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:49a
Židrūna dēļ izdomāju paklausīties Wild Beasts un aizmirsu, cik ļoti nožēloju, ka nebiju tajā naudas slaucēju festā "Negativus" un nedzirdēju Wild Beasts. Viņi tomēr ir tik burvīgi. Nu, paklausieties paši. Vai nav daiļi? Retais "parastais mūsdienu indie rock", kas mani vēl ir spējīgs uzrunāt (līdzās ar, teiksim, viņu jaunāku-par-šo-skaņdarbu "Albatross"). 


current music: Wild Beasts - Brave Bulging Buoyant Clairvoyants

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, May 18th, 2015


apjukums

6:15p
komplimenti LV gaumē

- Ļoti labi izskaties, gandrīz nepazinu -
Nezinu, smieties vai raudāt, jo līdz šim acīmredzot esmu bijis briesmonis.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

12:34p
Es nevaru saprast - ģeniāli vai ģeniāli idiotiski stulbi?


(ir ko piebilst)

ulvs

12:28p
Kad man nebūs kaut kas, ko uzrakstīt, es turpmāk likšu šeit iekšā smieklīgas vai divdomīgas vai smieklīgi divdomīgas bildes.

Atvainojos par šo šaušalīgo vulgaritāti, bet ķipa "pat mans kāmītis tā prot". Ai, bet diskusija par deepthroating vispār nav šeit nepieciešama. Tas principā ir ļoti paveicams triks, ja vien veicējam nav īpaši jūtīgs vemšanas reflekss. 

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:06p
muzeja hronikas

Bāc, kāpēc tik reti šeit ir mana mīļākā gide? Tas ir neticami, cik faktiski absolūti svešs cilvēks var uzlabot garastāvokli, kaut vai apzinoties, ka brīvbrīdī vari pievērsties patīkamai komunikācijai. Šķiet, viņa pagaidām nāk tikai otrdienās.
Ko nozīmē "patīkama komunikācija" šajā kontekstā? Tas vienkārši ir cilvēks. Viņa. Jūtama pieredzes garša, kas, pieņemu, tādēļ nerada cilvēkā tādus kā basic aizspriedumus pret "džeku, kurš šeit strādā, jo viņu menti savāca par narkotikām, yo". Kaut vai tāpēc. Jo es joprojām jūtu tādu kā nelielu, ne īpaši saspringtu, taču tomēr jūtamu diskomfortu dažos labos cilvēkos, ar ko esmu izvēlējies uzsākt komunikāciju. Tādu kā man ļoti redzamu distancīti, kas no manas puses, protams, vērš tādu kā nemanāmu pretstata jūgu. Es bieži esmu pretstats šādās situācijās. Pasīvā agresija, tikai bez īpašas agresijas, hah.

Pirmdienas darbā gan ir, tā teikt, prikoļnas ar to, ka Feldmaņa k-gs pa nedēļas nogali ir sakrājis sevī TĀDU reidžu un tad visu izliek pirmajās stundās mūsu mazajā audiovizuālo cilvēku kabinetiņā. Es tikai sēžu un smīnu, dažreiz, kad ir pārāk skaļi, atļaujos pat iesmieties. Atkal - pasīvā agresija un zināma pretestība. Šādas lietas vajag risināt bez jebkādām dusmām, kā faktiski visu dzīvē.

(ir ko piebilst)

anonymous

12:26a
Ex Machine (2015) / Chappie (2015)

Šovakar gadījās īsts sirsnīgo robotu vakariņš:(7 comments | ir ko piebilst)

Sunday, May 17th, 2015


ulvs

10:17p
Nebūšu egoists, stigamtizētais puika, lupatzēns, gh, un padalīšos ar jums, kādu krautroka burvīgumu šobrīd baudu. Grupas "Neu!" 2. albuma kačīgākais, viņiem raksturīgākais gabals. Ļoti baudpilns ģitāru darbs un krutās motorik bungas. Klik hier to get ze song. Žēl, ka nav, ko uzpīpēt. 


current music: neu! - neuschnee 78

(ir ko piebilst)

Saturday, May 16th, 2015


kants

9:23p
(ne)dienas ungārijā

ja te būtu atļauts lamāties, es teiktu jebentidušakurvabļajebelacīsuka krievu nelietis mani uzmeta: viens maskavas zinātnieks pirms gadiem trim vai kā uzaicināja mani piedalīties projektā un uzrakstīt rakstu uz viņa sūdainās teorijas pamata, ko izdarīju, un šodien viņš pasaka, ka, atvaino, latviešu materiāls īsti neatbilst projekta fokusam, nevaram publicēt. arrrggghhhh!
pecs (peča), saukta par vārtiem uz balkāniem, pati par sevi nav slikta vieta - ar baroku bagāta pilsētiņa uz (laikam) karpatu nogāzēm, miegaina un skaista, pietiek nedaudz noiet no takas un angliski vai vāciski neviens nerunā. skaista katedrāle, kur nokļūt tieši sānu kapellā uz kādu liturģiju, un universitāte, kas dibināta 11. gadsimtā, turku nianses valodā, auksts sarkanvīns un zosu aknas pašu taukos (tas taču ir veģetāri, vai ne?). nedaudz skumdina, ka brīnišķīgo jūgendstila viesnīcu apsaimnieko kaut kādi ķēmi: ja tikai nedaudz uzmanības pievērstu detaļām kā istabas iekārta, labāka kafija brokastīs un tamlīdzīgi, šīs būtu īsts un cēls grand hotel, nevis tikai provinces viesnīca postsociālisma valstī.
pa to laiku pārsteidzoši laba kafija ir konferencē, par spīti visai bezgaršīgajam ēdienam. tāpat arī visai labas telpas krāšņas villas piebūvē, un arī salīdzinoši augsta referātu kvalitāte. skaidrs, ka bija tādi, kuru laikā aizmigu vai lasīju krimiķi, bet tajā pat laikā citi interesanti, aizraujoši, pārsteidzoši: no sīriešu amuletiem ķīnas klosterī līdz lietuvēniem akadiešu bareljefos un īru šūpuļdziesmās, no manām latviešu raganām līdz dēmoniskiem rumāņu priesteriem, kuri pirms pusotra gadsimta nolād visu ciematu. tā galīgi nav istaba, kurā es būtu pats gudrākais.


current mood: palinka

(ir ko piebilst)

dienasgramata
2:01p

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, May 15th, 2015


ulvs

9:28p
Kāda ir jūsu attieksme pret facesitting? 

Mana ir šāda:


Bet, nu, viņa varēteu spēlēt ko vienkāršāku, lai, piemēram, ir brīva viena roka vai kā tamlīdzīgi. Un viņa ideālā variantā varētu nespēlēt BAIGI ilgi. 

Es tiešām atvanojos visem, kuriem šī .gif animācija šķiet aizskaroša.

(sperts no phz almanaha)

(9 comments | ir ko piebilst)

ulvs

11:29a
Vakarnakt bija tik jokaina izjūta. Tāds pēkšņs, aksidentāls siltums, absolūti negaidīts, nemaz nezinot, tā teikt, kas mani sagaida tiekoties uz tām 5-10 minūtēm. Bija tāda negaidīta vasaras vakara sajūta, un nebija svarīgi cēloņi, tikai tā pēcgarša. Tā pārsteidzoši patīkamā pēcgarša. Laikam tik sen nebiju socialziējies (patīkami), ka biju aizmirsis, kādu draivu tas sniedz.

(4 comments | ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system