laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Tuesday, May 22nd, 2018


ulvs

3:56p
Jaunums no Ādmiņu ielas. Grupas Gultā ar Fantomasu ilgi gaidītais albums. Izteikti vasarīga mūzika. Lasiet relīzi šeit un klausieties šeit.

(ir ko piebilst)

Monday, May 21st, 2018


ulvs

8:10p
Kā tu jūties, apzinoties, ka tava nodokļnauda maksā par manām psihologa vizītēm? Vispār man prieks, ka man tas ir "par velti". Apziņa par kopējo labumu un stulbs smaids.

(10 comments | ir ko piebilst)

ulvs

8:01p
Es esmu aukstās zupas fetišists. Pofig, vai ar bietēm vai bez (ar bietēm gan labāk). Galvenais, ka tur ir kartupeļi, kefīrs, gurķi, loki un dilles. Nekad neesmu par citu ēdienu fanojis tik ļoti, kā par auksto zupu. Kefīrs un biešu marināde veido perfektus savory toņus.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:19p
Īstenojušās ekspektācijas (links uz rakstu). Tā kā tīņiem tik mīļās saundklaud repa zvaigznes savās lirikās bieži piesauc nomierinošo medikamentu alprazolam, ko parasti izraksta mammām un omītēm, nav brīnums, ka tīņiem šī substance sāks likties pievilcīga. Katrai paaudzei savi teicēji, kuri promotē noteiktu vielu. Deviņdesmitajos tas bija heroīns, pēc tam sazin kas, tagad ksanīts.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

11:28a
fotouzlidojums izstādēs

neparastā kārtā no visa labākais - viena autora (sandijs ruļuks) fotoizstāde AIR bārā Č.mūsdienīgi, tīri, glīti. un viena ļoti hipnotizējoša bilde.
new šīk kongresu namā drusku pašķidra, bet viss smuki. interesanti salīdzīnāt ar f-2-nāles flagmani RMT - ja tas bija vairāk foto laikm. mākslā, te ir vairāk laikm. māksla foto. marge monko, protams, spridzina.
pārnesājamās ainavas LNMM - ir lieliskas vieliskas jz. mazā mija bildes, gluži kā veltījums 'jaunajai ainavai', bet kopumā izstādē informatīvā daļa pārmāc mākliniecisko. koncepts ir, bet horeogrāfijas, estētiskas vadības cauri eksponātiem pietrūkst. izņemot pēdējo darbu, protams.

(4 comments | ir ko piebilst)

teja

12:36a
dzīvot neuzticoties cilvēkiem ir diezgan garlaicīgi

(5 comments | ir ko piebilst)

Sunday, May 20th, 2018


ulvs

8:45p
Man patīk, ka cilvēki pēdējā laikā dirš uz Dž.Pētersonu, sakot, ka viņa slava ir nepelnīta, ka viņš ir parasts čūsku eļļas tirgonis, utt. Sasodīts, kurš cits psīchologs ir TĀ uzrunājis paaudzes pēdējos, nezinu, 50 gados? Miljoniem cilvēku, liekot roku uz sirds, zvēr, ka viņš viņiem palīdzējis atvērt acis, paskatīties uz sevi mazliet no malas. Un tas ir DAUDZ. Tas ir milzīgs darbs. Padomā, kāpēc lai kaut kāds totāls pagrabā dzīvojošs jaunietis ieklausītos Džei Pī? Kāpēc viņš neieklausījās visos citos miljons psihologos, kas principā viņam teica to pašu, taču neprata to pateikt Tieši Tā? Tāpēc, ka viņi nebija tā vērti. Tāpēc, ka Džei Pī ir apziņas evolūcijas nedaudz augstāks pakāpiens. Un tieši tāpēc, neatkarīgi no viņa biznesa metodēm, viņi paklusē un paklausās. Bizness ir bizness.

(14 comments | ir ko piebilst)

teja

7:21p
gribas mazliet fiziski atpūsties. tāda sajūta, ka plecu un gūžu locītavas ir nogurušas no locīšanās.

(ir ko piebilst)

Saturday, May 19th, 2018


ulvs

11:49p
antidots pret aptaukošanos

Viss, man tas jau ir apnicis. Kas tās par reklāmām? Tas ir kaut kāds jauns mārketinga triks, kas cenšas dabūt klikus no deģenerātiem, izmantojot groteskus attēllus? Kas tas vispār ir?! Uzņēmu skrīnšotu. Pastāstiet, lūdzu, neaptēstajam man - kas redzams reklāmas izmantotajā attēlā? Vai knifs slēpjas idejā, ka pats objekts ir fikcija? Labi, pohuj, tas varētu būt kaut kāds auglis, bet izskatās pēc kaut kā, kas nevēlamā kārtā varētu izaugt uz cilvēka muguras. Šķiet, reklāmveidotāji tuvuojas transcendences punktam. 

Reklāma manīta kaut kādā rakstā par prominentiem ASV sekstrafikeriem. 

(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:52p
Kopš nopirku ventilatoru, komforta līmenis manā istabā ir pieaudzis no 50%, līdz 70%. Zvilnēšana gultā tagad ir ideāla, jo tura plūsma. Istabā (pēdējais stāvs) joprojām 25 - 27 grādi, pat dzīvoklī noorganizējot caurvēju, taču tas vairs netraucē.

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, May 18th, 2018


ulvs

9:48p
Paslēpu iepriekšējo postu, tādējādi piešaujot degvielu klusajam haiptreinam. Gan jau, ka nemaz vēl nebija paredzēts publicet šo info (ko zinam pāris ned.).

(ir ko piebilst)

Thursday, May 17th, 2018


drugs

[ lokomatiive ]
6:39p
Vai kāds zin par Etizolam legalitāti Latvijā. ASV it kā var mierīgi pasūtīt.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

4:01p
KOKTEILIS.LA.LV Pētījumi ir pierādījuši: vīrieši ir gandrīz divreiz liberālāki nekā sievietes

(ir ko piebilst)

ulvs

3:27p
Nepopulārs-populārs viedoklis: cilvēkam būtu mazāk jāuztraucas par lietām, kuras viņš īsti nevar ietekmēt.


current music: A

(4 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, May 16th, 2018


anonymous

9:06p
Kur Liepājā mūsdienās jāiet ēst? Vai ir kas jauns?

(9 comments | ir ko piebilst)

ulvs

6:03p
Gan jau, ka mēs visi esam bijuši līdzīgā situācijā, kā šajā video. Taču, atšķirībā no subjekta X, pieņemu, neesam nekad nostādījuši sevi full retard stāvoklī (vai nu mīkstais faktora dēļ, vai saprāta apjoma vārdā) Neprotu izteikties. Jo vēl jāpiebilst, ka pa retam jau, nu, visi sevi nostāda dažādos retarded stāvokļos, apzināti, neapzināti - tas nav svarīgi.

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:00p
Zvēru, es šobrīd esmu relatīvi ļoti skaidrā- tikko ņēmu no luminor bankomāta dešuku. Sākumā netīšām 1.reizi mūžā izvēlējos apkalpošanu krievu valodā. Un tad nepareizi ievadīju un apstiprināju pinkodu, kas sastāvēja no 5, ne 4 cipariem. Pēdējais cipars atkārtojās, proti, mans pinkods,piemēram, ir 9701, taču es ievadīju 97011. Nauda tika izdota. Atkārtoti ievadīt pinkodu nevajadzēja. Jāapskatās- moš nemaz nenoskaitīja no konta, ja jau šādi pigoriņi.

(7 comments | ir ko piebilst)

rkktzd

4:03p
rīga vasarā pa dienu = agonija. ar mašīnu vispār - kiljorself

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

11:57a
tautas gudrība no 1947. gada Neretas vidusskolas auzdēkņiem

pie kauliņa garda gaļa,
pie meitiņas silta guļa. [1802, 855]

(ir ko piebilst)

Monday, May 14th, 2018


dienasgramata

5:18p
DELFI. Nelietderīgu tēriņu dēļ Latvijas iedzīvotāji ik mēnesi šķiras no 20 līdz pat 100 eiro. Interesanti, ka vīriešu makus biežāk nekā sievietēm patukšo kaitīgie ieradumi un ļaušanās impulsīviem, lieliem pirkumiem. Savukārt sievietēm vairāk raksturīgi tēriņi, kas saistāmi ar nevajadzīgu lietu iegādi atlaižu un akciju laikā, kā arī nelietderīgi apģērbu, apavu un aksesuāru pirkumi.

(9 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:35a
LATVIJAS RADIO. Varmākas rehabilitācijas kursus apmeklē daudz mazāk nekā cietušie

(ir ko piebilst)

dienasgramata

9:12a
DELFI. Latvijā svētdien notverta kritiski nomocīta Patagonijas mara

(5 comments | ir ko piebilst)

Sunday, May 13th, 2018


teja

5:30p
aizgāju uz studiju 2h pastrādāju (kas ir darbs?) palika labāk bet ar labākpalikšanu ir tā ka nekad nezini, vai tas ir tāpēc, ka esi sevi iemānījis jaunā ilūzijā

(ir ko piebilst)

ulvs

1:48p
Atkārtoti izgāju Witcher 3. Ja man vaicātu "kuru open world RPG tipa spēli es ieteiktu visai pasaulei?", tad tā noteikti būtu šī. Ļoti grūti aprakstīt, cik izcila tā ir. Mani mīļākie kvesti laikam ir tie, kas saistīti ar Velenas baronu un Ladies of the Woods jeb Crones (atsauce uz Makbetu), un mītisko aborta atlieku monstru bočlingu.

(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:37p
Viss, man tas jāpasaka. Amala Klūnija ir sexy tranny.

(ir ko piebilst)

teja

12:55p
ja kāds īgns vai permanenti kaut ko apdiršošš jums saka, ka viņam nav depris, nekad neticiet!

(5 comments | ir ko piebilst)

Friday, May 11th, 2018


teja

11:42p
citreiz man liekas ka māksla mani 'interesē' tikai tāpēc, ka tā ir mazliet mazāk garlaicīga par citām jomām un dzeja un performance ir mazliet mazāk garlaicīga par citām mākslām.

labi tā nav taisnība, vizuālo mākslu un skaņu es nepatērēju uztveres īpatnību dēļ

(4 comments | ir ko piebilst)

rkktzd

10:23p
mēnešreizes

temporāra reproduktīvā koma

(ir ko piebilst)

apjukums

4:00p
Ja pirms gada mans grūtākais uzdevums jaunajā darbā bija atrast kopīgu valodu ar developeriem, tad tagad šī problēma noteikti ir atrisināta. Konferences noslēguma vakariņās neapzināti nokļuvu top of the pops gīku sabiedrībā un ļoti labi pavadīju laiku. Runājām gan par failu formātiem, gan par kulināriju, gan par to, vai ir pamats uztraukties par gūgles ietekmi.

(ir ko piebilst)

anonymous

4:10p
Dienas vārdi: "Sprands" un spranda".

(ir ko piebilst)

anonymous

12:49p
Ilgu laiku domāju, ka tā ir visiem, tāpēc nevienam par to netiku stāstījis. Galvā regulāri mēdz uzpeldēt kaut kādi jēdzieni un vārdi, kam ar apkārt notiekošo vai aktuālajām domām nav pilnīgi nekāda sakara. Un tad nu šie vārdi kādu laiku turpina malties pa apziņu – kā brīvstāvoša skaņa, kā veļasmašīnā ielikta veļa. Teiksim, vakar tā uzpeldēja Butros Butros Gali, pamalās, pamalās un pēc laika izdzisa. Šorīt no rīta tas bija Serbska institūts, ko jau biju paguvis aizmirst, un tikai tagad atcerējos, jo vēlējos par šo parādību pastāstīt.

(10 comments | ir ko piebilst)

Thursday, May 10th, 2018


anonymous

7:11p
Dienas vārds: "Kužināt".

(ir ko piebilst)

anonymous

5:20p
Ja angļu "zine" ir atvasināts no "magazine", nesaprotu, kāpēc latviešu valodā būtu jālieto jēdziens "zīns". Par pamatu būtu jāņem vārds "žurnāls" un jārunā par "nāliem".

(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:44p
Visi šīs dienas ieraksti top, pārvietojoties no punkta x, uz y, utt., un tas viss staigājot. Ulvja triviālās ikdienas pārdomas un novērojumi, if you will. Heh, izklausās pēc manas cibas jaunā, vēl neakceptētā nosaukuma.

Tikko man garām pagāja viduvēji simpāiska dāma, no sejas puses ne īpaši, taču no aizmugures (apstājos, apgriezos un blenzu, viņai seksīgi ļumot uz priekšu)- jēziņ, tas ļumīgais, palielais dibens! Es to patiesi novērtēju, jo šī bija no tām retajām reizēm, kad nesportiski paliels (ne BBW) dibens bija tik apstāšanās vērts. Es vēlējos vienkārši pazust tajā. Smother me, my big mother.

Šeit gan labāk jāapstājas un jāpiebilst, ka neesmu no tiem tēviņiem, kurš jūsmo par t.s. klasisko jeb sērijveida daili sievietēs. Man visvairāk tīk savdabīgums. Atšķirīgums no citām pārstāvēm. Dažreiz pat līdz a bit weird galējībai. Ļoti patīk izteikti garas sievietes (ap vai nedaudz zem 187, t.i., mana garuma), kā arī īsas- zem 160. Jāatzsīst, statistiski ar īsākām sanāk kvalitatīvāks sekss pašsaprotami praktisku iemeslu dēļ. Taču izteikti garās dāmas manās acīs ir izteikti estētiskākas par īsajām. Katrā ziņā, kā vienmēr, neviens variants nebūs perfekts- kā saka, rudmates labi sūkā, tumšmates labi dod pakaļā un blondīnes, well, blondīnes vnk piš tevi (lab, lab, āgstos jau par daudz šajā postā).

Vēl man nav pretenziju pret šķībām kājām. Un tamlīdzīgiem sīkiem defektiem. Nez, es laikam tāds esmu, jo man jau izsenis ir izbesījis šis copy paste laikmets. Tas, ka mani biedri (vismaz, kad biju tīnis) slikti izteicās par manas draudz.izskatu, jo viņa nebija klasiski skaista. Man tas sāpēja. Es ticu, ka daudzas attiec.ir izjukušas taml.iemeslu dēļ. Vispār tagad, kad esam "dziļi" (salīdzinoši) Eiropā, un visiem ir internets, ir jau labāk. Proti, rietumvalstīs lēnām gaist skaistuma stereotipi, un tas ir kruta. Galu galā uzskatu, ka šis ir viens no tiem jaut., kas vienmēr saturēs divas galējas grupiņas ar attiecīgiem viedokļiem. Bet galvenais, lai citi neapvaino citus. Galvenis ir dzīvot draudzīgi.

Vienkārši, zinot vīriešus, īpaši jaunus, nenobriedušus- esmu dzirdējis atsauksmes par to, cik sabiedrības sapisti viņi mēdz būt, pieejot dāmai ar sērijveida ekspektācijām un ar attieksmi "lietām jānotiek, kā esmu iztēlojies vai informēts, ka tām jānotiek".

(ir ko piebilst)

ulvs

1:15p
Kāds nav informēts par rape statistiku predominantly muslim valstīs? Kaut kā nešķiet, ka tikai imigranti ir slimīgi izvarotkāri. Liekas, ka tā ir kulturāli-ētiska problēma. Varbūt immigrant rape gadījumos EU vainojama vardarbība, ko cietuši izvarotāji? Izskatās, ka tajā pašā SWE šis ir populārākais uzskats. Ka tāpēc viņi nav vainīgi.

(4 comments | ir ko piebilst)

kants

9:34a
netflix and kill

ziemassvētku stāsts par bijušo policistu, kurš caur jaunu, neparastu draudzību atrod dzīvē mērķi rekonektējas ar ģimeni: happy! (netflix, 2017)
citiem vārdiem: šokējoša oriģinalitāte un grafiska ultravardarbība, kas liks dīvānā neatrikulēti vaidēt pat cilvēkiem, kuri domā, ka ir redzējuši visu. (visu kā starp lexx un ash vs. evil dead) 

(6 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, May 9th, 2018


kants

6:53p
ko es negribu aizmirst no grieķijas

braukšanu ar rolleriem pa naxos salas kalniem, visus ceptos atsoņkājus, recinu un ūzo, bezhgalīgo laipnību uz bezmaksas desertus, takas uz debesīm meteoras kalnos, žmurksti soloniku vecpilsētā, kāpšanu pēc atslēgām pa 4. stāva balkonu atēnās.

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

1:45p
Svarīgākais no ziņām:

Šodien:
"[..] brīdī, kad VK ieradās Ķeipenes depo telpās, sākotnēji neesot bijis iespējams pateikt, ka tajās atrodas ugunsdzēsēju depo, jo ārēji telpas izskatījušās pēc medību kluba, piemēram, pie sienas bija piestiprināta mežacūkas galva."

Vakar:
"2015. gada 6. maijā uzņēmējs telefonsarunās ar savu radinieku apstiprinājis, ka dosies uz VI un nodos alkohola pudeli – kukuli – VI amatpersonai. Tajā pašā dienā uzņēmējs personīgi iesniedzis atkārtotu pieteikumu VI, vienojoties ar inspekcijas amatpersonu par izbraukumu uz objektu, atstājot alkohola pudeli, par ko arī informējis savu radinieku. "

(ir ko piebilst)

anonymous

12:20p
Foajē

No tezaurs.lv:
Deputātu un citu amatpersonu ietekmēšana no ārpusparlamenta interešu grupām (bieži vien iestāžu ēku atpūtas un uzgaidāmajās telpās — lobijos).

(2 comments | ir ko piebilst)

muzons

[ malvine_truse ]
11:26a
Who wants a blast from the past?

Blast from the past

(ir ko piebilst)

ulvs

3:02a
the real truth about everything about me and aliens

Occam's Razor princips tiek pārprasts, kad runa par ko tik galēju, kā citplanētieši. Vienkārši izsakoties, tas paredz, ka jāizvēlas vienkāršākais no variantiem, tāds, kurš balstās uz mazāk pieņēmumiem. Protams, ka pēc šādas loģikas meteroloģiskais balons būs atbilstošākais izskaidrojums. Taču kompleksos jautājumos ir jāpārskata šī principa pielietojums, jo pašsaprotams, ka vienmēr mazāk pieņēmumi attieksies uz lietam no cilvēku apzinātās realitātes. Ar to gan nav jāsaprot aicinājums atmest šī principa pielietojumu - nē, šī analīze ir jāveic vienmēr, taču atceroties, ka mūsu apziņa šajā kontekstā ir tendēta sekot pastāvošajiem fizikālajiem modeļiem un secinājumiem, uz kā balstās known zinātne (es ticu, ka mēs par šo to neesam informēti, līdz ar to lietoju vārdu "known" jeb zināmā zinātne). Un skeptiķis arī patiesībā ir ļoti slippery vienība, jo psīcholoģiski viņš ir predeterminēts nemaz neveikt padziļinātu izpēti, jo viņš zina, ka viņš nekļūdās. That said, arī aliens fani ir pakļauti neskaitāmiem kognitīvajiem aizspriedumiem, tā kā we're all in this together, hehe! 

 Jāpiebilst, ka es neesmu nedz viens nedz otrs. Just a random lurkmore guy, kurš šad tad Mērijas pavadībā šādi izklaidējas. Protams, es ticu NLO, bet es neticu citplanētiešiem, proti, būtnēm no citas galaktikas/planētas, kuras apmeklē mūsu planētu. Savukārt, ja runājam par starpdimensionālām būtnēm/"citplanētiešiem", tad tur gan varētu slēpties šis tas iz patiesības. Īpaši jau ņemot vēra, ka, kā teoretizē lielie zinātnieki, mēs eksistējam vienā no n-tajām dimensijām (man šķiet, ka skaits ir bezgalīgs vai vismaz ļoti, ļoti liels). Un tas arī aizraujoši izskaidro visas tās savdabīgas būtnes (think "Skinwalker Ranch", etc.) un enerģijas sfēras (kas parasti lidinās tālu debesīs; yeah, a fucking weather balloon breaking the sound barrier silently and making 40G turns), ko cilvēki ir sastapuši gan dzīvē, esot skaidrā, gan DMT/salvijas tripos (inteliģentas būtnes). Tas tā, īsi un pavirši par aizraujošo. Es vienkārši šonakt uzdūros vienam baigi labam rakstam par skeptiķu un debunkeru nesmukajām manierēm (sure, very one-sided, but that's what you get). Parlēli lasot skeptiķu literatūru, lasīju šo rakstu, un sapratu, ka jāuzraksta posts. 

Ak jā, jānobeidz ar kādu infantilu apgalvojumu, tādējādi palielinot savu kredibilitāti. Lielākoties mainstream zinātnieki sūkā, jo pārāk reti izsakās publiski, piemēram, par tām pašām augstāk esošajā hotlinkā redzamajām gaismiņām u.c. tamlīdzīgiem fenomeniem. Fak, zinātne pat neķeras klāt nopietni animal mutilation problēmai (viscaur pasaulē fermās tiek atrastas mutilated govis/u.c. dzīvnieki, kuriem ar lāzerskalpeli, kāds nav pieejams mūsdienu medicīnā, izgrieztas detaļas - tā, ka nekur nav nevienas asins pilītes; un tas notiek jau kopš 70tajiem - kur ir zinātnieku grupas, kuras uzstāda vietās, kur tas notiek regulāri, kameras un kāpēc nepēta šo sasodīti interesanto fenomenu?! Tak desmitiem tūkstošu gadījumu viscaur pasaulē.). Zinātne ir zaudējusi tās fundamentālu filosofijas aspektu - bērnišķīgu zinātkāri, alkas ķerties klāt visam, kas ir controversial (jo tieši tādās lietās parasti slēpjas vislielākie atklājumi). Piemēram, izpētot maģiskās lidojošās lodītes, varbūt tiktu izprasts to enerģijas ģenerācijas mehānisms vai pat pats veids, kā notiek šis dzinējspēks. Ah, atvainojos, aizmirsu, ka big establishment nav ieinteresēts tādās lietās (ja ir, tad tik ar mērķi aprakt patentu vai izkopt to slepenībā). 

Man šķiet, ka viss kļūs arvien neizprotamāks. Sarežģītāks. Tāpēc varbūt vienkārši jābeidz šādi izklaidēties un jāsāk atkal beidzot skatīties seriāli kā kaut kādam parastam deģītim. 

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, May 8th, 2018


teja

11:56p
joprojām ir grūtības ar es kontinuitāti

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

8:45p
Vakar un šodien praktizēju "psihodēlisko elpošanu". Jāatzīst, tās ietvaros un kādu pusstundu pēc tās jūtos paciltāts, mazliet giddy un pat minimāli eiforiski. Tagad - emocionāli mierīgs un ar vēlmi atrisināt sasāpējušās ilgermiņa problēmiņas iz dzīvītes. Truls smaids rotā manu sejas lejasdaļu.

(10 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:29p
Ierakstot gūglē "psihene", otrā atbilde listē ir pareiza - ved uz Tvaika ielas mājas lapu. Ja interesē, kāpēc gūglēju ko tādu, varu sagādāt momentālu vilšanos - aizmirsu līdz cikiem strādā psiholoģe.

(ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system