laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, September 23rd, 2014


kants

11:05p
jaunākais skandināvu kino

ar pārlieku lielu reveransu žanra klasikai no 70to gadu franču kinō un troma studio, Død Snø 2 (dead snow 2, 2014) tālu atpaliek no pirmās daļas. par spīti šausmīgi daudzajai gōrei un parodijai, jātzīst tomēr, ka bija savi lieliski momenti un arī metateksts kā ģeopolitisks komentārs rietumeiropas vēstures metanaratīvam ar papildus devu ironijas par gīku subkultūrām. (ir ko piebilst)

apjukums

9:49p
Aktukungamāte, teiktu mana mīļā latviešu valodas skolotāja

(ir ko piebilst)

ulvs

3:21a
Atkal cenšos skatīties seriālus, lai īsinātu dzīves laiku, tā šķiet. Seriāls Penny Dreadful ir patiess gotu sapnis. Mazliet iemīlējos pēc pirmo 2 sēriju noskatīšanās. Pagaidām ļoti iesaku.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:16a
izdomāju jauu vārdu - lesbuks

(3 comments | ir ko piebilst)

Monday, September 22nd, 2014


kants

11:39p
neielūgta dalība MAS

pamnījis pie jz. mindbound un internetos, atradu par labu veidu kā reflektēt sevi. tātad, random secībā top of mind grāmatas, kas izmainīja manu dzīvi:
1. v. peļēvins: generation p. noteica vienu no manām profesijām.
2. m. fuko: seksualitātes vēsture. iedeva man akadēmiskās rakstības/domāšanas standartu.
3. bībele. ļāva izprast eiropas kultūru un gūt dažas labas atziņas.
4. m. prusts: zudušo laiku meklējot. veids, kā es redzu pieredzi.
5. p. hēgs: nakts stāsti. ja es nevaru rakstīt kā viņš, tad nav jēgas mēģināt (prōzu).
6. p. anttonen: tradition through modernity. pamats manai otrai profesijai.
7. j. leerssen: national thought in europe: a cultural history. mans erudīcijas standarts.
8. i. kants: spriestspējas kritika. sincerely yours šeit.
9. k. markss: komunistiskās partijas manifests. ko nozīmē politika.
10. s. blackburn: lust (oxford series of 7 deadly sins). kur ir robežas.


current music: cohen: nevermind

(9 comments | ir ko piebilst)

drugs

[ harisons ]
10:59p
Ejot pa Brīvības bulvāri, zeme pamanīju un pacēlu maisiņu ar baltu pulveri. Sanāca kā sanāca, bet brīdī, kas, kā ar dakšu debesīs rakstīts man prātā, es nolēmu maisiņa saturu sabērt sev mutē. Tālākais nav skaidri saglabājies man prātā. Smērējos diez gan traki telpā augša ar apakšu saplūda starpā biju es, vairāk tā kā pa dimensijām mētāmētāja. Nez'diez gan traki bija, varbūt kāds zina kas tas bija par balto pulveri. Rūgts nebija.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

10:57p
och, fak it

viņiem jau pirmdienas naktī vajag saukļus, konceptus, džinglus un tulkojumus, bet man ir tikai  litrs džeka d. un papīra lidmašīnas.

cheers, dīkdieņi!current mood: fak it
current music: m.i.a.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:05p
DELFI. Brīdina par spēcīgu vēju tuvākajā naktī.

(2 comments | ir ko piebilst)

shelly

8:22a
Par laimi, Lauvu šodien uz bērnudārzu veda K. Es vedu dekoru (kas, par spīti gludināšanai, bija sarullējis visos virzienos un krita nost, kamēr lietus tam mērcēja vienu stūri). Kad beidzot nonācām bērnudārzā, biju gatava apsēsties blakus Lauvamm un raudāt kopā ar viņu. Bet es neraudāju; dusmīgi šņākdama, es izņēmu foto stūrīšus no somas, pārlīmēju šaubīgākās lapas, visu nodevu un uzklaisīju komplimentus.
Esmu tiešām laimīga, ka varu aizšķirt šo lapu savā dzīvē.

(27 comments | ir ko piebilst)

Sunday, September 21st, 2014


shelly

7:36p
Biju šodien uz Stūra māju. Uzmācīgajai sajūtai, ka "viņas saārdītajā psihē ķieģelis uz ķieģeļa neturas" (© [info]sw) pievienojas globāla dimensija.
Pēc tam palasīju Stūra mājas avīzi, vislabāk man patika Skujenieka ieteikums Okupācijas muzejam pārvākties uz Stūra māju, tur vismaz eksponāti īsti. Visnesaprotamākie bija ierosinājumi pārkrāsot Stūra māju baltu un izīrēt tur birojus vai izveidot gaišu, priecīgu mākslas centru. Jā, tad atliek tikai visās telpās izlikt mazus ziloņkaula tornīšus, lai nevienam nebūtu nekādi pārpratumi par šīs vietas saikni ar realitāti.

(10 comments | ir ko piebilst)

shelly

6:12p
Šausmas, šausmas. Kārtoju māju un atradu kvīti no bērnudārza par Lauvas ēdināšanu - man vajadzēja to samaksāt līdz 15.09.
!!!
Vai tagad būs jādod Lauvam līdzi maisiņš ar sausiņiem?

(6 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

4:37p
Dienas citāts:

"Tu vari būt, cik labs pilsonis, būdams, vari visu mūžu strādāt kultūras jomā, bet tik un tā tev katru brīdi jābūt gatavam, ka tevi vienkārši truli iesmērēs sienā un, ja ne fiziski, tad garīgi atspārdīs, jo tieši to ar mani dara šis drausmīgi zilais projekts."

Jānis Elsbergs

(22 comments | ir ko piebilst)

shelly

3:52p
Jūtos vēl sliktāk nekā pilnīga idijote.
Nopirku Lauvam bikšturus H&M. Bet kā lai tagad tos klipšus attaisa un noņem bikšturi no iepakojuma kartona, lūdzu?
//esmu nikna un viscaur nosvīdusi, bet bikšturi ir vaļā.

(2 comments | ir ko piebilst)

kaarl

1:54p
pēdējā laikā kautkādu iemeslu dēļ pastiprināti pievēršu uzmanību tam vai kāda konkrēta cilvēka prāts ir eksakts vai humanitārs. ja runā par abu veidu prātiem mūzikas uztveres kontekstā, tad pagaidām secinājums ir tāds, ka eksakti prāti retāk pievēš uzmanību niansēm un nesaredz visādus smalkumus, tajā pat laikā izteikti humanitāri prāti pievērš uzmanību gandrīz tikai niansēm.

(7 comments | ir ko piebilst)

Saturday, September 20th, 2014


shelly

11:16p
Šodienas atklājumi

Ķengaragā ir dažādi koki - liepas, kļavas, kastaņi, vajag tikai pameklēt.
PVA līme nekam neder. Beigās līmēju izgludinātās lapas ar foto divpusējiem stūrīšiem, ar tiem turējās lieliski.
Ūsas vispār ir fikcija, kātiņus pielīmēt vienkārši nevar. Bet skaista fikcija.
Rezultāts man ļoti patīk:

(30 comments | ir ko piebilst)

anonymous

6:00p
Melvins. Boris

"I remember listening to the lyrics and being like, This is the purest, most meaningful and heaviest shit I've heard in a long time. Later on, after I befriended (Melvins guitarist/singer] Buzz [Osbourne], I said 'That song Boris really means a lot to me.' And he says. 'Oh, that song is about my cat.' [laughs]"

Boris likes a lot of little things to kick
Mix every single one that he could ever pick
Boris bleed
Let friend spoon friend spoon man
Let's make
Let's feel wanted
Take a lemon take a towel
My shake makes monkey metal
Boris knows
And Boris likes it all
It's like sin

https://www.youtube.com/watch?v=s9wq-34xyeE

(ir ko piebilst)

kants

1:40p
pus6 no rīta vecrīgas hesburgerā

pie blakus galdiņa piesēžas saburzītā ādas jakā tērpies vīrietis ar melnu platmali galvā un akustisko ģitāru rokās un visai monotōni izpilda opus pro dziesmu rōzā lietus. pēc tam pie viņa pienāk no tālāka galdiņa cits trīsdesmitgadnieks, džinsu īsbiksēs, un lūdz izpildīt kaut ko no prāta vētras. ģitārists pagarā monologā izskaidro, ka šāda lūguma izpilda darītu apšaubāmu viņa heteroseksuālo orientāciju (pasūtītājs kļūst aizdomīgs), bet tad to visu pabeidz ar risinājumu, ka viņš šo dziesmu veltīs zanei - pagarlaikota izskata gaišamatei no sākotnējās kompānijas. skan dziesma, tajā tiek vairākkārt iepīts zanes vārds, savukārt zanes galdabiedrs to visu turpina uzcītīgi filmēt ar viedtālruni. kamēr ārā atslēdzam velo, iznāk otrs zanes galdabiedrs un pauž savu sarūgtinājumu, sašutumu par to, ka o-kartes akadēmijā vīrietis ar ģitāru neesot pieņemts, jo tur ņem nevis talantīgus mūziķus, bet tikai tos, kam ir daudz naudas, augsti radi un visādas pazīšanās.


current mood: vakar iepazinos ar saidkāru

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, September 19th, 2014


shelly

10:46p
Ho ho ho, pienācis pirmais rokdarbu pasūtījums no bērnudārza - pirmdien notiekot izstāde "Rudens dekors" vai kas tamlīdzīgs. Man nāk prātā tikai ezis no kartupeļa un sērkociņiem. Vēl kādas efektīvas un vienkāršas idejas?

(40 comments | ir ko piebilst)

apjukums

7:06p
mana dzīve uz riteņiem

Tajā riteņu novietnē pie briesmīgā krustojuma sarga būcenī, garām ejot pamanīju, sarga bija izklājis savu paklājiņu un notupies cītīgi lūdzās.
Un no rītiem viņš parasti stāv pie ieejas un, tēju dzerdams, visus sveicina.
Mazās mīlīgās multikulti dzīves ainiņas.

(ir ko piebilst)

kants

3:37p
industriālās naktis

13,4 km, vidēji 6,2 min/km
kaķsēkļdambī, ja neskrien pa smuko industriālo trasīti caur ištras vārtiem, var vieglā sēra smakā izmest līkumu starp ostas sētu un privāto apbūvi, kas galvenokārt sastāv no aplam šķībām dažāda vecuma mājām ar jaunāko arhitektūru gāzbetona bloku piebūvēs, kuras tā arī palikušas puspabeigtas no 90tiem, kamēr to bijušo saimnieki droši vien ar vardarbīgas nāves pazīmēm atdusas kaut kur ostas dzelmē vai, vēl drīzāk, krūmu un nezāļu džungļos ap dzeloņdrāšu apjozto, lēnam zemē grimstošo norūsējušu padomju garāžu kooperatīvu dziļāk iekšienē.

sezonas atklājums - mežonīga trase starp purvainiem krūmājiem, dzelzceļa pievedceļiem un betona sētām, pa kuru iespējams, pretēji jebkurām cerībām un kartēm, izskriet no bukultu uz skanstes ielu. tepat bija satiksmes un gaismas, bet tad tu jau skrien pa zemes ceļu nekurienē, zvaigznes virs galvas spožākas, dzestra, purvaina gaisa ieplakas mijas ar silta gaisa kabatām, kur smaržo pēc saules un svaigas maizes. otrā vieta rīgā, kur izdzīvošanas instinkts lika izslēgt mūziku.

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

1:02a
Boris(s). Sagadīšanās?
(4 comments | ir ko piebilst)

Thursday, September 18th, 2014


shelly

10:40p
Kad atgriezos no darba mājās, man ļoti gribējās saķert Lauvu un griezt viņu uz riņķi ilgi, ilgi - viņš bija gulējis diendusu bērnudārzā, mazais varonis!
Lauva gan nebija sentimentāli noskaņots, riņķus nācās atlikt.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

10:22p
Latvian lore and mental retardation

Ādamam bija septiņi dēli, septiņi dēli,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara,
visi dara tā!

Ādamam bija septiņi dēli, septiņi dēli,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara, jo tie bija tik ļoti garīgi atpalikuši, ka nacistu eigēnikas vienība, kuru rokās nonāca viņi, izrādīja neticamu, iepriekš neredzētu žēlsirdību attiecībā uz šiem dzīves pabērniem, veicot coup de grâce manierē "pistoles lode sejā" [viņiem pat nelika rakt pašiem savus kapjus, jo viņi bija tik debili, ka neko daudz nesaprata, ākstījās, un bija pat gadījums, kad viens no vecākajiem brāļiem iesita ar lāpstas metāla daļu pa galvu jaunākajam]
un tad viņi tiešām neēda, nedzēra un nezināja, ko darīt, savukārt visi darīja tā [kā teica TV].

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:28p

(1 comment | ir ko piebilst)

apjukums

9:17p
tur pie stacijas ir viens briesmīgs riteņbraucēju krustojums, kur satiksme plūst no kādiem pieciem sešiem virzieniem. katrs brauc un griežas, kur grib, galīgs haoss. pirms nedēļas pati sadūros ar kādu pretī braucošo un rezultātā tiku pie ziluma pa visu augšdelmu (es nepārspīlēju). bet šodien mājās braucot, tajā pašā krustojumā redzēju ātro palīdzību un policiju, tālākās detaļas nezināmas.
un tie elektriskie skūteri, kas tešas gandrīz bez skaņas. man uzdzen sirdsklapes.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:15p
no garāmbraucot noklausītas sarunas mājas pagalmā: "И он обявльяет, якобы я говорил "Я вашу мать ебал!". А я ничего такого не говорил. Да, помню, я орал: "Блядь, суки вы ёбаные!", но это и всё!"

(1 comment | ir ko piebilst)

apjukums

6:29p
Pusdienu pavadīju, rakstot paskaidrojumus, kāpēc itāļu tulkotājs izvēlējās lietot noteikto artikulu teikumā, kur artikuls vispār nebija vajadzīgs.
Matu skaldīšanas meistarklase.
Morāle: varbūt laiks mainīt darbu.

(ir ko piebilst)

kants

12:01a
trajektorijas

tikšu galā ar mākslas vēsturi (2-4 gadi), būs jāķeras pie arhitektūras. tur vēl ir nedaudz metafizikas.


current mood: skinos mastiha
current music: cohen: almost like the blues

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, September 16th, 2014


shelly

9:51p
Labās bērnudārza ziņas: Lauva ir sācis ēst. Šorīt esot apēdis gan savu, gan kaimiņa putru.
Sliktā bērnudārza ziņa: personāls nezināmu apsvērumu dēļ ignorē manis ziedotos priekšautiņus. Man, goda vārds, liekas, ka viņi izjūt zemisku, sadistisku baudu, servējot galdā bezpalīdzīgu divgadnieku grupai, piemēram, biešu zupu... Uzvilkt priekšautu taču ir vieglāk nekā visus pārģērbt trīs reizes dienā!
Vienkārši labā ziņa: "Rigoleto" izskatās visumā ok.
// atsaucu pretenzijas - izrādās, ka mans dēls ir vienīgais bērns grupā, kuram nav iespējams uzvilkt priekšautu, jo viņš to vienkārši neļauj. Ha ha ha!

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

6:00p
TVNET: Obama nosūtīs 3000 karavīru cīņai ar Ebolas vīrusu Rietumāfrikā

(2 comments | ir ko piebilst)

kants

5:18p
filozofiem etc

varbūt kādam noder filozofijas un socioloģijas institūta gadagrāmatas/žurnāli? 1-5 nr, bez 4, ti '98-2002. gads? atdodu visus kopā par velti vai pudeli waisbīra.

(9 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:17a
Kā aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā, Naumaņa izvadīšanas laikā būs ierobežota satiksme - no plkst.9 līdz 14 automašīnām būs liegts apstāties un stāvēt Lāčplēša ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Tērbatas ielai.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

7:43a
sesquipedalian
/ˌsɛskwɪpɪˈdeɪlɪən/

(ir ko piebilst)

Monday, September 15th, 2014


dienasgramata

11:08p
DELFI. Drāke beidzot atklāj savu mūžīgās jaunības noslēpumu.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

8:49p
ļoti skaists un gudrs īru kino

calvary (2014)

(1 comment | ir ko piebilst)

muzons

[ tors ]
3:13p
Leonard Cohen - Popular Problems (2014)


Leonard Cohen - Popular Problems (2014)
folk / folk rock / gospel / mp3, 320kbps
click

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

9:21a
Šonakt sapnī biju Manēžas laukumā Maskavā. Pareizāk sakot, nekā līdz tam Manēžas laukumam nespēju nokļūt. Malos, putrojos un maldījos, iespējams, pat pa kaut kādām citām pilsētām. Gandrīz kā tāds Veņečka.

(3 comments | ir ko piebilst)

shelly

8:54a
Utro s privetom

Šorīt K. veda Lauvu uz dārziņu. Vispirms abi pamāja man pie durvīm, tad vēlreiz pamāja pie durvīm, jo K. bija aizmirsis telefonu, tad ilgi māja no apakšas, līdz es izkāros pa logu un bargi saucu: "Beidziet māt un ejiet uz dārziņu!"

(ir ko piebilst)

kants

4:11a
3kārša bauda

dzerot liķieri (dr. kants izraksta pret vīrusu: sambuca, benedektīnietis vai allažu ķimelis), skatīties lieliskās britu sērijas fleming (2014, 4 sērijas) un pabaigt lasīt lipšas seksulaitāte un sociālā kontrole (zinātne, 2014). 

(ir ko piebilst)

kants

1:17a
norvēģu parodija par twīnpīkām

neviltotā un publiskā pateicībā noliecu galvu jz. doora priekšā par laipno ieteikumu remdēt bēdas ar hellfjord (2012, 1 sezona) seriālu. aizraujošas un meistarīgi ciniskas septiņas īsas sērijas eiropas kinō. daži pārspīlējumi varbūt nebija gluži manā gaumē, bet daudzie lieliskie brīži liek skumt par īsumu.  augsti iesaku!
visa sezona vienā pakā ir atrodams pirātlīcī, kamēr eng subi visam kopā vienā pakā - opensubtitles org - abu paku saturs arī sader bez lagiem (pirms tam lūkoju pa sērijām, tur kavējās).current music: teleman

(4 comments | ir ko piebilst)

Sunday, September 14th, 2014


anonymous

9:55p
Hm, lasu ziņas, bet tur: "Satiksmes ministrs Anrijs Matīss (envy) raidījumā atzina, ka RŽD vai to amatpersonu iekļaušana sankciju sarakstā nozīmētu, ka būtiski samazinātos pārvadāto kravu apmērs pa Latvijas dzelzceļu un caur Latvijas ostām."

envy ir kāda iesauka?

http://www.delfi.lv/bizness/transports-logistika/latvija-neatbalsta-es-sankcijas-pret-krievijas-dzelzcelu-un-ta-vaditaju-vesta-tv3.d?id=44969040#ixzz3DJlYRD6A

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

8:14p
msk nākošā albja potenciālais dizains


(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

5:53p
Būtu negods nepieminēt, ka jaunā "Superjail!" sezona ir<a href="http://watchseries.lt/season-4/superjail"> arī skatāma</a>. Dievinu šo multeni. Vizuālais trips ir viens, bet tie varoņi... tie varoņi. Teiksim, masculine tranny prison guard. Un minimal techno pārpasaulīgie dvīņi (ekselenti ar viņiem var iepazīties sērijā "The budding" vai kā viņu tur).(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

5:45p
Tā pati jaukā kaimiņiene, ko esmu šeit piesaucis agrāk, ieteica ļoti krutu multeni. Xavier: Renegade Angel. Tāda 3D psihodēlija - cīņa starp patiesības meklētāju/hipiju/pusdievu un rednekiem. Mega trešs! Skatīties onlainā šeit.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:16p
Bļaģ, kur ir mana mirušā vectēva akordeons? Tam ir jābūt pie manis, bet tas nav pie manis. Es tikko paspēlēju vienu citu un kārtējo reizi sapratu, ka tas ir viens no maniem mīļākajiem mūzikas instrumentiem. Tik saldsērīgs (es uz tā spēlēju tikai tādas melodijas, ja kas).

Prieks, ka jums patīk manas dirty naturalist pics. Skūpsti un skavas!

(ir ko piebilst)

dienasgramata

11:06a
TRAVELNEWS. Optimisti retāk cieš no iesnām.

(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

8:48a
Sapnī biju Ēģiptē, vietā, kur, kā zināja stāstīt [info]blond strādājot kāds no cibas un sūkstoties par to, ka pa logu redzams tikai ķieģeļu mūris, stikla siena un autoosta. Lai nokļūtu līdz "centram" cauri būvlaukumiem un industriāliem laukumiem bija jābrauc ar taksti, bet pēc tam - ar divvietīgu tramvaju. Man gan bija pagalam maz laika līdz sapulcītei, kādas pāris stundas, tāpēc pat pārvietojoties es turpināju smērēt un ēst sviestmaizes - uz tās mīkstās tostermaizes, kuru nesatosterētu ir ļoti grūti apsmērēt, bet ēst kustībā - vēl grūtāk. Tomēr centrā kaut kā nonācām, un tur arī bija šī sapņa kulminācija.
Parkā ziedēja kaut kādi augļu koki, pienāca ēģiptietis un teica: "Anekdots, anekdots. Četras anekdots?" Bija zināms, ka Ēģiptē uz ielām esot tāds peļņas veids. Izstāsta tev četras anekdotes, un tev jāmaksā.
"Bet ja nebūs smieklīgi?" es, protams, gribēju zināt.
Kāda angļu tūriste grozīja galvu uz visām pusēm un retoriski vaicāja: "Vai viņš man nupat mēģināja pārdot joku?"

P.S. Varbūt pirms gulētiešanas nevajag skatīties Roja Andersona filmas.

(7 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:27a
aktuālas foto; BEIDZOT

Vakar no rīta saņēmos un beidzot nofotografēju sevi. Kāpēc? Tāpēc, ka visas pēdējo gadu manas fotogrāfijas, atskaitot varbūt pāris, ir citu cilvēku uzņemtas un pārsvarā no pasākumiem, kur spēlēju. Un vakar no rīta jutos un biju īpaši netīrs un dabisks, un tajā skaistajā fāzē "tikko pamodies", lai šīm foto manās acīs būtu kaut kāds svars. Uzmest aci pēc gadiem pieciem (kas, kā zināms, paskries mirklī) vai iedot citiem, lai papriecājas. Ak jā, sesija satur totālu PĀRSTEIGUMA momentu. Saprotiet, cilvēi tā nedara, kā es pēdējā fotogrāfijā. Es tobrīd nodomāju - piedrāzt - un atļāvos veltīt skatītājam to daļiņu cilvēciskuma, kas nav nedz izgaistoša, nedz pazaudējama. To, ko, kā esmu ticis informēts, es daru vislabāk (precīzāk - foto redzams tikai aspekts no tā). 

Foto no cikla "pirmā rīta cigarete pirms brokastīm" jeb "вечно юнии": 

klik hēre to view ze pikčers )

(8 comments | ir ko piebilst)

Saturday, September 13th, 2014


dienasgramata

11:15p
vēl viens par siermaizīti

es tev atvedu siera maizīti,
lai gan gribēju siera radziņu
es tev dāvāju baiļu neirozi,
klusi skrāpējot ādu ar nadziņu

mieru atvedu tev un maizīti
nieru mazspēju, peļu lamatas
peles dzīvoklī tavā svētkus svin,
sieru neēd tās, tikai grāmatas

es tev atvedu vēdergraizīti
lai no pusnakts līdz pašām brokastīm
mūsu vēderi tiktu laizīti
bet mēs skatītos filmu "Scream"

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:04p
DELFI. Vidzemē slimnīcā nogādāts 12 gadus vecs zēns, kurš skolā dauzoties iegrūsts durvīs.

(3 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system