laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Saturday, April 25th, 2015


kants

2:48p
the new low

ja tev šķiet, ka kaļķu vārti vai sapņi un kokteiļi ir eksotisks zoodārzs, laik apmeklēt karaoke klubu "friends" viesnīcas latvija klaustrofobiskajos pagraba labirintos. jau uzreiz, nokāpjot lejā, tu nokļūsi uz prāmja baltijas jūrā - atbilstošā interjerā un atbilstošai publikai notiek bezvārda estrādes mūziķu uzstāšanās ar priekšnesumiem un dejotājām. publikā daudz krievvalodīgo un melnādaino, bet skaidrā nav neviena!
kad pārvarēts apjukums, vari atrast stikla durvis uz vip lounge, kur karaoki izbaudīt intīmākā atmosfērā par lielo zāli, kura ir kaut kur tālāk. vipos par 10 eur var pasūtīt dziesmu bez rindas, bet ar supervip pieeju - par 30 eur - aizsteigties priekšā tiem, kuri domā, ka dara to bez rindas. mums ienākot, vīrietis bez matiem izpilda kaut ko no ieslodzījuma vietu klasikas un tā pēc tam izrādās muzikāli kvalitatīvākā uzstāšanās. turpat aļona svin savu 25. dzimšanas dienu, un divas stipri iereibušas vienaudzes viņai izpilda atbilstoša nosaukuma dimas bilana hītu. nenākas viegli, tādēļ dīdžejs vietām viņām palīdz, kaut kā vismaz glābjot pārējos apmeklētājos. noskan vēl pāris gabali no kirkorova un kaut kā tipa angliski, lai pie mikrofoniem ķertos 4 jauni slāvu vīrieši ne mazākā reibumā. apķēruši viens otru ap pleciem, viņi līgojas uz ekrāna pusi un katrs pretējā virzienā mēģina aizvilkt nothing else matters melodiju, pa vidam atskanot savādiem ie-gaudojieniem. dj ir atmetis ar roku, tev pārskrien tirpas no tā, cik tas ir neticami briesmīgi un reizē neērti un smieklīgi, un šķiet, ka tevi tūdaļ atmaskos kā svešo šeit. es jūtos, kaa man vairs nav pamata kautrēties dziedāt ever.
ballīte turpinās uz ielas - aptuveni vienlaikus tur atrodas 2 savstarpēji nesaistītas jaunas sievietes bez apaviem - viena tos kaut kā uzvelk, otrai tos nes draudzene, jo īpašniece tiek stiepta pati, rupji lamājoties. pa labi kāds jauneklis pie sienas taisās pūst, bet turpat vairāki no kluba izmesti vīrieši mēģina kauties gādīgā apsargu uzraudzībā. diemžēl viņi tam ir pārāk piedzērušies un neveikli
kad tu mājās pēc tam uzkāp augšā un pīpē pie loga, gribas vēl pēdējo izrādi. un, lūk, tieši nāk divi iereibuši jaunekļi, viens ielas gaišakajāa vietā zem laternas noliek kluci uz brauktuves, pēc tam, šķiet, mēģinot noslaucīties gar dekoratīvā dzīvžoga krūmiņiem. ir tikai pus četri.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
2:19p
DELFI. [Rīgas] pašvaldībā tiek plānots arī čipu lasītāju iepirkums.

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, April 24th, 2015


kants

1:19p
dekrēts

ar šo ierakstu no vakardienas datuma ieceļu jz. mazaa_mija par metropolītu un pasludinu sparģeļu & vīna sezonu par atklātu. nedaudz piemērojot šo recepti, izdevās ne tikai garšīgākie sparģeļi, ko mūžā esmu ēdis, bet vispār paplašinājās garšās horizonts.


current mood: pacelts

(3 comments | ir ko piebilst)

Thursday, April 23rd, 2015


dienasgramata
10:04p
"Ministrijas paziņojumā vēstīts, ka tiks pastiprināta kontrole lauku rajonos, kur pēdējā laikā arvien populārākas kļūst vulgāras izklaides." (nē, tas pagaidām ir par Ķīnu)

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

3:31p
informatīvā telpa

saskaroties ar t.s. sabiedrības aktualitātēm un citu apkārtējo stulbumu, dažās dienas ir grūti necelt sev apkārt akmens sētas, dzelžu sienas. bet, tikai ļaujot tam visam brīvi plūst cauri apziņai, bez iespējas aizķerties, ir iespēja pašam nenosmērēties ar sūdiem, neielaist kādu naida infekciju, kas pēc tam kā strutains augonis kaut kur iekšā perinās un saindē iespēju būt klātesošam.


current mood: unbalanced
current music: behavior: czumel flight theme PS2

(6 comments | ir ko piebilst)

kants

11:59a
pārsteigums

burti diezgan mazi, bet pati grāmata arī nav bieza. galnais, ļoti labs valodas lietojums. domāju pirms miega izlasīt nodaļu, attapos pus5 no rīta pie pēdējā vāka. sākums gan bija nu tā..

 
current music: portishead: rip

(ir ko piebilst)

anonymous

11:27a
"Mēs braucam visu gadu pie omēm un opjiem un viņi stāsta par savu dzīvi caur kulināro pusi," savu ideju Latvijas Televīzijai klāstīja grāmatas “Mūsu mantojums” autore Signe Meirāne

(ir ko piebilst)

kaarl

7:48a
only olivers left alive

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, April 22nd, 2015


dienasgramata
10:03p
DELFI. Pēdējā laikā Dānijā esot bijis vērojams zoofīlu pieplūdums no kaimiņvalstīm.

(4 comments | ir ko piebilst)

anonymous

9:13p
Trusis mūsu mājas gaumē

Turpinot attīstīt jau iepriekš pieminētās faux sous-vide metodes, šovakar pagatavoju trusi. Ņēmu veikalā vienu iepakojumu ar 4 filejiņām un vienu iepakojumu ar 2 pakaļkājām. Bļodā sablenderēju vienu mazo burciņu ar kaperiem (ar visu sālījumu), kādus 4-5 svaiga rozmarīna zarus, 4 ķiploka daivas, 4-5 svaigas lauru lapas (laurs aug uz palodzes). Sāli un piparus neliku (sāls jau ir sālījumā, bet bez pipariem kādā ēdienā jau var arī iztikt). Tad šajā maisījumā izvārtīju trušus (uz iepakojuma bija teikts, ka esot skraidināti svaigā Latvijas gaisā vai tml.) un atstāju uz dažām stundām ievilkties un sasilt istabas temperatūrā. Nē, dažas stundas beigās izvērtās par gandrīz vai 4. Tad beidzot apcepu tos pannā ar mazliet eļļas brūnus, saliku cepamajā maisiņā (iekratīju tur arī pāri palikušās marinādes/garšvielu atlikumu), aizsēju cieši maisa galus ar diegu un liku vāroša ūdens peldē uz 1,5 stundām. Tā, lūk.

(5 comments | ir ko piebilst)

anonymous

4:19p
Ja agrāk autovadītājam blakus varēja sēdēt līdzbraucējs, kurš, protams, vienmēr labāk zina, kur un kā jābrauc, tagad vadītājam līdzās būs līdzbraucēja zeķes: http://www.wired.com/2015/04/volvo-axes-passenger-seat-boost-backseat-legroom/

(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

3:12p
Kaut kā panīcis ir tāds formāts kā biļetens. Atceros, kādreiz katrā poliklīnikas gaitenī bija pa sanitārajam biļetenam. Nez, kāpēc tagad nevienam uzņēmumam neienāk prātā, ka vajadzētu nevis tur bukletu, tiešā pasta vēstuli, baneri vai vobleri, bet, lūk, tieši biļetenu.

P. S.
Lai gan arī vimpelis ir pagrimis. Nemaz nerunājot par TV filmu žanru, kuram zinu tikai krievisko nosaukumu - kinozarisovka.

(14 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, April 21st, 2015


kants

10:16p
aaaa aa aa (neartikulētas skaņas)

kad better call saul ir beidzies, jaunie vikings nesaista un vispār nav ko skatīties, pēkšņi tu attopies ar jz. up ieteikto banshee (2013+) un jau pirmā sērija ievelk ar sajūtu, ka te ir kaut kas no fargo un true blood, līdz uzzini, ka tie ir true blood veidotāji, specializējušies amerikas mazpilsētu tumšās puses izgaismošanā, seksā, spriedzē un vardarbībā, un tad pēc otrās sērijas tu knapi atturies par to rakstīt, bet trešās vidū latviski vairs īsti artikulēti nespēj izteikties, aa aaaa, angliski nonākot līdz tādam kinokritikas dziļumam, kā fakin totāli ōsam. current mood: buffalo trace

(4 comments | ir ko piebilst)

kants

7:08p
sarokošanās

varētu būt pašbrīd aptuveni kaitinošākais no soc. rituāliem.


current mood: closed

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:53p
Njā, Krievija iet dziļi. Dzirdēju, ka kaut kādā muzejā Permā, kas ir bijušajās gulaga telpās, tagad no "nosodošā skatu punkta" viss tiek pārtaisīts uz "tas bija pareizi" un "tā viņiem vajadzēja". Impērija atzimst visās sfērās. Join the dark side.

(3 comments | ir ko piebilst)

Monday, April 20th, 2015


ulvs

3:18p
Laimīgu 420 grādu noskoupu jums visiem vēl B.Geitsa antikultūras iniciētā ikgadējā zaļā diena (to noscope someone - tas ir tad, kad tu ar snaiperi, lecienā no augstākas vietas, veic 420 grādu apgriezienu un bez tēmēšanas, nošauj kādu iekš šaušanas spēlītēm; maigā mēme tagad jau kādu laiku)! Šogad no citiem gadiem tā atšķiras, ka I'm blazin' (not at large as it would be prefered though). 

(2 comments | ir ko piebilst)

kants

3:15p
sociālā metafizika un virtuālais reālisms

jaunais peļēvins dedzina! virziens, kas bija uzņemts "T", ir aizvedis traki augstu, uzburot no mūsdienu realitātes spokainu distopiju, to vēl viscaur izrotājot ar atsauču kristāliņiem un filozofijas inkrustācijām. 

(2 comments | ir ko piebilst)

Sunday, April 19th, 2015


anonymous

10:51p
Vulcan and Aeolus by Piero di Cosimo


(2 comments | ir ko piebilst)

anb

6:47p
me and julio donw by the school yard

nekad savā mūžā neesmu slimojusi tik daudz, cik šogad. sākot no pirmā janvāra, šobrīd ir brīnišķīgā 6. reize
paceļu zupas karoti un nokrakšķinu sāpošos kaulus


(3 comments | ir ko piebilst)

kaarl

11:56a
suņi rej, karavāna arī

(ir ko piebilst)

dienasgramata
10:32a
NEW.PRIEKAVESTS.LV Parasti geji nedomā par mūžību. Viņi dzīvo noliedzot rītdienu un to, ka reiz pienāks diena pēc nāves.

(7 comments | ir ko piebilst)

Saturday, April 18th, 2015


anonymous

8:54p
R&D in da kitchen departement

Vienudien pagatavoju alū tvaicēto un garšvielās labi izvārtīto jēru (http://www.saveur.com/article/Recipes/Steamed-Spicy-Lamb-Shanks). Man gan nebija visu nosaukto piparu, pieblenderēju maisījumam pusi lielveikalos nopērkamajos aso piparu komplektos esošo Scotch bonnet, un arī bija labi. Jērs bija labs, bez zobiem varētu ēst, bet nav jau miera.

Šodien pagadījās iepakojums ar teļa lāpstiņām, un izdomaju eksperimentēt. Jau agrāk rakstos biju pievērsis uzmanību, ka t.s. smaržīgos piparus (pie mums sauktus arī par vircēm, kas turklāt nesot nemaz pipari, bet kaut kas pilnīgi cits) var izmantot ne vien kā pēcāk izmetamu elementu zupās un buljonos, bet arī kā līdzvērtīgu garšvielu, piemēram, cepot gaļu. Vajag tikai sadauzīt vai saberzt un kopā ar melnajiem pipariem ierīvēt cepamo produktu. Tā arī darīju ar teļu kādas 3 stundas pirms gatavošanas un apklāju ar plēvi, lai ievelkas un ieņem istabas temperatūru. Tad uz pannas eļļā ātri no abām pusēm apcepu, apkaisīju ar sāli un iebāzu cepammaisiņā, kur bija arī drusku lauru lapu un daži pētersīļu kāti. Maisiņa abus galus rūpīgi aizsēju, un to visu liku katliņā ar verdošu ūdeni, vāku ciet, un ļāvu ūdenim lēnām vārīties 1,5 stundas (svarīgi, lai aizsietie gali paliktu virs ūdens, tāpēc tos ar to pašu diegu atsēju pie katliņa rokturiem). Rezultāts jau ir ātri vien apēsts, bet es zinu, ka pie šī viltotā Sous-vide (kuram gan mājās ir vakuuma mašīna un arī cirkulators mājas virtuvē, manuprāt, jau ir tuvu kulināram SM) es vēl atgriezīšos un par to visu vaļasbrīžos padomāšu.

(3 comments | ir ko piebilst)

kaarl

6:55p
jaunā mona de bo ir buuuurviiiga

(ir ko piebilst)

Friday, April 17th, 2015


anonymous

10:43p
"Sievietes pasaule", 1926

Kādu Jūs iedomājaties
idealu laulātu draugu?

Pārbaudiet sevi mazliet — vai esiet priekšzīmīga dzīves biedre

tālāk )

(10 comments | ir ko piebilst)

kants

1:42a
tas brīdis, kad

tavā datorspēlē parādās smēķējoša cūka, kura diedelē burbonu... un via jz. honeybee atklātā the wolf among us pārsteidz ne ar to vien. intelektuāli un morāli izaicinoša gōrīga pasaka, kuras darbība notiek ņujorkas nomalēs. grafiski gan ļoti mazprasīga uz komiksu estētikas bāzes, bet tas kopā ar ļoti vienkāršu interakciju sniedz pat zināmu šarmu. līdz 16 gadu vecumam (laikam oficiāli varētu būt līdz 21) nav ieteicama. 

current mood: buffalo trace

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, April 16th, 2015


anonymous

11:08p

(7 comments | ir ko piebilst)

anonymous

8:10p
Jau gadus n esmu tiktāl attālinājies no Microsoft un Windows pasaules, ka nesaprotu tur vairs neko. Ja izvēle ir starp Windows 7 un Windows 8.1, tad kuru? Un kurš no Office variantiem ir tas labākais - ne privātam lietotājam, bet kantora apstākļos? Varbūt kāds zina?

(28 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
1:22p
vēl no Delfu padomiem sievietēm: "Ļauj jūsu saskarsmē ienākt cilvēcībai un atbrīvotībai, tā bez pūlēm nodrošinot attiecību harmoniju un abpusēju laimi."

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
1:21p
DELFI. Cilvēkiem, kuri baidās no realitātes, apprecēties neizdosies tikmēr, kamēr viņi šīs bailes nepārvarēs.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
11:53a
DELFI. Rīgā 20 gadus veca sieviete alkohola reibumā iekritusi peļķē, vairs nav spējusi piecelties un pamatīgi nosalusi.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:22a
knowingly

Nekad nebūtu domājis, ka jū-tū bēēēē postēšu kometāru kādreiz pie savas dziesmas. Ā, nē, meloju - esmu to darījis, bet piespiedu kārtā, jo Simona bijusī meitene mani pēkšņi tur izdomāja pie mūsu klipa, komentāru sadaļā, pazemot, sakot, ka es šeit, cibā, apgalvoju, ka esmu baigais liriķis, īpaši laikam bija izteikts tipiskais "uzskatu, ka šajā lomā arī esmu labāks par simonu" - tā ir tā kategorija, kas VIŅOS laikam nekad nepazudīs. Tas, ka manu soc-prikolīšanos 2007. un 2008., kas bija vizuāli uztverama kā funny cognitive rivalry between me and Simon uztver kā kaut kādu permanentu daļu iz manis (but seriously - nothing serious; that wasn't the "time of arguments" in our life... yet, we still were innocent young boys and girls trapped behind the walls of comfort and sanity, oh, how I wish that I could even get a glimpse into that world that was THERE and that I knowingly didn't take part of until a year later or so - when facing the choice between finishing the school by writing the bachand getting a bachelor's degree in Law [that in this country doesn't mean a shit, to tell you the truth; and therefore in others it might as well be the same] or starting to continiue the oh-so-fucking-necesarry process of learning how to live, how to cope, how to overcome difficulties, yeah, and the most hardest - how to be with other people, be it woman or a man; looking back, it was all worth the, what seems to me now, a small sacrifice). Jā, bezmazvai kā manu eksistences pamatpostulātu - dirstiem ar Simonu. Cilvēki, man taču ir vienalga, tādā ziņā. Lai viņš ir vissuperīgākais cilvēks, kāds vien var būt, dieviņ, manis pēc - tikai pārtrauciet to idejas nēsāšanu apkārt - ka kaut kas noris manā prātā. Mans prāts ir diezgan blank in a good sense. Esmu iemācījies kaut cik kontrolēt to visu, tāpēc es vismazāk par visu vēlos sev negatīvas emocijas as it kinda ruins the point of every aspect of the idea that I am now. The mentally-spiritual part, I guess one would say.

Atvainojos, ka mainu valodas. Uzskatīt par auto-rakstīšanu (sireālistisko; es biju zem k-mīna sākumā, beeet... tas ātri pamet sistēmu).

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, April 15th, 2015


kants

11:40a
māksla trepju galā

pērn notīrīta, tagad luvrā vienu trepju galā stāv spārnotā samotrāķijas nīkes skulptūra, nu jau aptuveni 2200 gadus veca. bildītēs smuka, dzīvē - satriecoša. kāpjot pie viņas, ar skatu uz augšu, gluži tāda reliģiska mysterium tremendum et fascinans sajūta, kas atstāj tevi ar viņu divatā par spīti citu skatītāju un visu fotografētāju baram, savukārt, nonākot vēl vienu kāpņu posmu augstāk un ieslīgstot formas vērojumā, estētiskā bauda ir tik spēcīga, ka atgādina gluži erotiskas sajūtas.
pa to laiku tepat arsenālā ir ierīkota dzudzilo "izstāde vienam skatītājam", mazajā zālē, iekļaujot visas garās trepes. pirmajā brīdī nedaudz wtf sajūta, ka esi uzmesta uz latu, bet tad jauks apziņas kūlenis, kurš to latu (i.e. eur 1.42) pievieno kāpienam pa trepēm, piešķirot vēl vienu dimensiju darba visai ļoti ironiskajam vēstījumam. teicami telpisks laikmetīgās mākslas darbs, kurš ne tikai strādā uz konkrēto telpu (cf. bur'jo attiecību estētiku), bet arī spēj to universalizēt kā mākslas pieredzi. līdzīgi spēlējas arī dizainā iekļautā 1 skatītāja ekskluzivitāte, ko būtu vērts iespekulēt gluži vai kanta spriestspējas kritikā, ja vien ne tā nīke luvrā.

(ir ko piebilst)

ulvs

1:41a
John-ass

Viens, atvainojiet un neuztveriet to personiski, ja vairs neesat manā friendlistē (vispār stulbs nosaukums - friendliste, jo tam ir mazs sakars ar being a friend). Es diemžēl drīkstu pievienot tikai 70 cilvēkus, komūnas ieskaitot, tāpēc man regulāri ir jāizmet kāds ~ 95% gadījumu tas ir kāds, kurš vairs neraksta vai raksta ļoti, ļoti maz. Bet bez satraukuma - friends only posti iz manis nāk tik reti kā negroīdi kreka dīleri no Pāvesta apartamentiem.

Otrs, obligāti pievienojiet pie draugiem (tā teikt, friendlistē) [info]zaralustra. Kāpēc? Tāpēc, ka viņš nav pelnījis tik maz draugus. Tas ir pohuj, ka pirms 5 gadiem viņš, būdams psihuma vienā no augstākajām stadījām, sarunāja/sadarīja muļķīgas lietas. Tagad viņš ir good ol' Jonas. The Biblical one. Arī runā angliski. Liek stulbas fočenes, smieklīgas .gif animācijas. Kāpēc viņam vajag vairāk draugus? Galvenais - lai viņš atkal atsāktu rakstīt latviski. Kāpēc tas ir tik būtiski, vaicāsiet? Tāpēc, ka tas ir Jonass. The brotherhood of Jonas. The killing of Jonas. The shooting of amphetamine blessed by Jonas. Bļaģ, redziet, tas viss ir angliski!!? Bet, saprotiet, kad viņš atkal sāks močīt latviski, tad būs tāds spēks. Un pats krutākais - tā teikt, kāpēc es viņu sludinu tik plašai publikai (man ir relatīvi plaša friendliste, t.i., cilvēki, kura "lasa manis rakstīto"; pēdiņās, jo tāpat zinu, ka ņihuja nelasa - varu derēt, ka lielākā daļa lasītāju ir tie, kuriem ir opcija lasīt savu draugu draugus, viņu rakstīto, vai arī "latest posts", vai kā tamlīdzīgi).

Jā, es tāpat kā Jonass esmu pa šiem gadiem literāri nolaidies tik zemu, ka kazuāli izmantoju angļu valodu. Un tas sūkā ļoti neliela izmera, slikti eriģētus locekļus (slikti eriģētus ne jau substanču dēļ, bet gan galvenās modernās erection loss problēmas dēļ - porn; ja vajag references, labprāt padalīšos, bet šajā kā arī citos jaut., jūs droši varat ticēt man uz vārda.). Viss, man tiešām apnika rakstīt. Pievienojiet viņu un aizverieties! Jūs nenožēlosiet Jonasu.


Post-faking-skriptum (iztēlojos, ka katrs mans posts ir vēstule savai sapņu meitenei, ja?)
Es nejokoju. Pats viņu šodien piedraugoju.

(4 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, April 14th, 2015


kants

11:31p
viens krievu kino

beidzot noskatījos ekranizāciju vienai no manām mīļākajām krievu grāmatām - Духless (2012), autors Minajevs. adaptācija kā stāsts ne gluži līdz galam aizķēra, bet ilustrēts smuki. tāda filma par būtisko, bet bez demagoģijas un saasinātā eksistenciālisma, ar kādu šādus stāstus (krievi) parasti pārdod. current mood: la cardobesa

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:05p
Manas divas meitenes (nekas, ka autors neesmu es, bet gan franču klasiķis William-Adolphe Bouguereau).


(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:12p
Paskatieties, kāpēc ir NEREĀLI spēlēt ar grupu MSK. Vienkārši ne-re-ā-li.

(24 comments | ir ko piebilst)

ulvs

11:57a
a singing pig's coming straight from the underground, all ya niggaz...

Es zinu, sena vēsture un tā, bet es nespēju joprojām beigt tīksmināties par šo Dziedošā Menta dziesmu, īpaši sākot no 1. minūtes 7. sekundes. Un klips vispār ir fenomenāls. Es šobrīd nespēju sakoncentrēties, lai atcerētos, cik daudz šādus klipus esmu redzējis, kur cilvēki iet pa ielu, sekojot dziedātājam. Taču šeit viņiem ir aizsietas acis. Wow! Such symbolism! Much art!

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, April 13th, 2015


ulvs

11:19p
Baigā dilemma. Zajebalo Star Trek: Voyager, un pašu 1. ST inkarināciju nevēlos skatīties, jo riebjas kapteinis Kirks, viņa tēls, aktieris un viss, kas ar viņu saistīts, savukārt dievinu Star Trek - The next generation ar oh-so-genial kapteini Žanu Luku Pikardu.

Tātad, nevaru izlemt - sākt skatīties Troņu Spēles vai nē. Kāpēc jā? Tāpēc, ka patīk pseidovēsturiski sižeti, karš, posts, nāve, tumsnējums un tamlīdzīgs bulšits, bet drausmīgi riebjas, kā kino tiek attēlots sekss un nereti arī kā tiek attēlota vardarbība (ne-interesanti). Es gan neko daudz nezinu par to, kā tas ir Troņu Spēlēs, taču, kad 1. lietas, ko par seriālu man saka, teiksim, mani Project Reality biedri, ir "lots of boobies and lots of gore - what more would one want?" Bet es laikam gribu kaut ko mōr.

Tāpēc vēršos pie palīdzības cibā!

Poll #20377 Troņu spēles
Open to: All, results viewable to: All

Ir vērts sākt skatīties?

View Answers

Jā, izcils seriāls
4 (22.2%)

Jā, diezgan labs (ar tipisko seriālu tendenci kļūt sliktākam ar katru sez.)
4 (22.2%)

Neesmu skatījies, bet plānoju
2 (11.1%)

Neesmu skatījies un noteikti arī neskatīšos
8 (44.4%)

Nav vērts; autors - lohs, kreatīvs - sūds
0 (0.0%)

Nav vērts, pārspīlēta mūsdienām tipiska seksualizācija un vardarbība 2 in 1
0 (0.0%)


(12 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
9:52p
DELFI. Belēvičs sola rast risinājumu nekvalitatīvā ēdiena problēmai.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:21p
Soči - mirusī pilsēta. Tipiski Krievijai un Austrumeiropai. Viss, kas nav stingri apsargāts, tiek aizstiepts - viss metāls izzagts līdz pēdējam. Katra mantiņa, ko var nodot par jebkādu cenu, pat pāris kapeikām, pazūd. Un cilvēki rāda ar pirkstu uz debesīm. Būtu labāk teikuši, ka Puķin huilo, jo tā ir viņa sistēma, ko viņš ir, khm, kārtojis kopš 00'tajiem. Padsmit gadi ir diezgan daudz laika.

(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
9:22a
Lūk, teiksim, lietuvieši, vai tie var
Vai latvijieši, igauņi kautkādi ar
Krievzemi kā savu dzimto māti
Pavisam dziļi sirdī pielaist klātu
Un mīlestību lielu audzēt?

Nu, protams, var - kurš gan šiem traucē…

(Dmitrijs Prigovs, 1983)

(1 comment | ir ko piebilst)

Sunday, April 12th, 2015


copy

7:37p
aspazija

"tu neesi dāma, tu esi cilvēks"

(ir ko piebilst)

kaarl

7:42p
vientuļa bēgļa vienīgais draugs ir nikotīns

(ir ko piebilst)

kants

5:40p
aizspogulija

ja kādam kaļķu vārti liekas nepietiekami eksotiski (strpc. tur darbinieku telpās bārmeņi ēd cilvēka gaļas suši), pretī ir slavenās tūristu lamatas AmPir un burleska, bet starp tām, vārtrūmes galā, starp samīcītu skārda sētu un sienu, ir visai neuzkrītošas pagaraba durvis ar uzrakstu lounge, no kurām sākas ar spoguļu strēmelēm un zilām gaismiņām izlikts tunelis uz leju, novedot visai tukšā bārā, kur labi iespējams novērot izslavētās konsumācijas meitenes darbībā.

vēl, kad esi paslēpies no piektdienas nakts reptiļu un mērkaķu bariem coco loco, ieteicams nedomāt par to, ka vienīgais, kas trūkst līdz pilnīgam pagrimumam (jeb tā augstākajai pakāpei), ir satikt uz ielas kompāniju ar latviešu estrādes mūzikas cienītājiem atbilstošā reibuma stāvoklī. jo, raugi, varbūt tu tikai iziesi ārā no paša bāra, un tur, metrus divsimt tālāk, skanēs maurošana par vienu vietu uz brieža vēl brīvu. pie tam, pulksten knapi 2..


current music: meža skola OST

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:59p
Koncis bija negaidīti kruts, īpaši jau ņemot vērā, ka tik ilgi nebijām spēlējuši kādam. Un cilvēku bija tieši tik, cik vajag (tā, ka spiešanās ir tikai minimāla). Bet, protams, Ž lāsts nozīmē to, ka kaut kam jānoiet greizi. Manis gadījumā - aizgāju pēc konča palīdzēt R uz brīdi, uznāca tāds lightheadedness, ka jau esošā džingstoņa ausīs pieauga līdz līmenim, kas izsauca migrēnu. Un šodien man jau ir temperatūra. Za-i-bis!

(ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system