laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Thursday, May 5th, 2016


anonymous

11:09p
Наступи на стакан, если он выпит
Голову в петлю и с вещами на выход
Господи, открой мне тайны бытия.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:08p
Ingas Kačevskas advokātu birojs, eksperte Baiba Rudevska: "Ja Satversmes preambula skaidri pasaka, ka Latvijas tauta godina savus brīvības cīnītājus, piemin svešo varu upurus, tad Latvijas tauta nevar piekrist Starptautiskā līgumā ietvertam apgalvojumam par to, ka Latvijas vīrieši dominē pār Latvijas sievietēm un diskriminē sievietes, un apgrūtina sieviešu pilnīgu attīstību. Bez Latvijas brīvības cīnītājiem, kuri pārsvarā bija tieši Latvijas vīrieši, mums nebūtu tagad savas valsts. Mēs nevaram godāt savus brīvības cīnītājus, vienlaicīgi pasakot, ka viņi jau toreiz (vēsturiski) apgrūtināja sieviešu pilnīgu attīstību un dominēja pār sievietēm." (no juridiskās analīzes "Par Eiropas Padomes Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu iespējamo ietekmi uz Latvijas tiesību sistēmu ")

(9 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:07a
APOLLO. Mēs pārēdamies nevis tāpēc, ka esam stulbi un tizli, bet gan tāpēc, ka nevaram no dzīves izsvītrot daudzu miljonu gadu pagātni, kurā vienmēr ir dominējis bads. Mēs pārēdamies pirms gulētiešanas, jo organisms signalizē - rīt ēdiena var nebūt, un apziņa, ka ledusskapis un tuvējais lielveikals ir pārpildīti ar pārtiku, šajā gadījumā nelīdz.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:48a
LNT. Latvija ir vienā no vadošajām vietām ES ūdenspīpju smēķēšanas ziņā.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

8:20a
Love Me Tender šādā ritmā nekam neder, draugs. #piezīmeaugšstāvaģitāristam

(5 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, May 4th, 2016


ulvs

11:28p
Šodien gandrīz garīgi sadedzināju vienu bomžu sievieti. Es viņai teicu, ka nākošreiz atnākšu ar polšu. Viņa uz atvadām gribēja mani noskūpstīt, sakot, ka viņai nav nekādu slimību, taču es riebumā novērsos.

Liekulis. Mūsu ir par daudz.

(ir ko piebilst)

Tuesday, May 3rd, 2016


dienasgramata

1:13a
Radiohead have cryptically erased all their Internet presence this weekend: shutting down their website, and deleting all posts on their social media pages.

The mysterious move, which was noticed by Reddit users yesterday morning, saw the band’s official site slowly disappear throughout the day (May 1). According to one poster, the page’s opacity was dropping “every 10 minutes”, until it eventually turned completely blank.

Similarly, all the band’s official tweets and Facebook posts have been slowly deleted over the last 24 hours – leaving nothing on either site. Thom Yorke’s tweets have also all been erased, and, as of this morning, the Radiohead Google+ page has also gone blank.

(5 comments | ir ko piebilst)

Monday, May 2nd, 2016


ulvs

8:49p
mazs lūgumiņš

Ak jā, būtu priecīgs, ja tu man vienkārši atsūtītu sms ar savu vārdu sms teksta vietā. Vienkārši padirsu telefonu un simkarti, tā kā man vairs nav numuru. Vienkārši izdari to, lūdzu. Tas nav grūti. Mans numurs tev jau ir.

(ir ko piebilst)

ulvs

8:44p
'tis a long way to go from here

Kārtējo reizi atrakstīja mana lietuviešu draudzene Milda. Viņai neiet tik spīdoši, kā varētu iet galvenokārt tāpēc, ka cilvēki pieviļ (un tā ir, esmu to ļoti labi apguvis) tāpēc viņa plāno pilnībā nomainīt savu dzīvesvietu no Spānijas, uz Itāliju - precīzāk, uz kaut kādu Sardīnijas pilsētu. Ļoti liels respekts pret Mildu. Man jau ilgu laiku ir tāda juška, ka es viņu kaut kad apprecēšu, tāpēc, ka viņa ir burvīga jauna sieviete, kura nebaidās no piedzīvojumiem, reizē vienmēr saglabājot pašcieņu (vismaz ar gadiem to viņa viennozīmīgi ir iemācījusies). Savukārt piedzīvojumi ir tas, ko man vajag, lai beidzot varētu kārtīgi eksponēt savas esmes esenciālos aspektus - galvenokārt pats savā priekšā. Katram sava izaugsmes formula, tā teikt.

Bet, saprotams, ka šo vietu es vēl tik vienkārši nevaru un negribu pamest, jo mūzika. Bet visādi citādi - nav neviena iemesla, kas mani atturētu viņai pievienoties.

Citās ziņās: domāju šonedēļ ar savu reliģiozo šītu musulmaņu draugu aiziet uz improvizētu mošeju un iečekot tās fīlingu. Figures - ja man vienmēr ir patikušas baznīcas, tad, domāju, citi Abramisko reliģiju tempļi man arī varētu iet pie sirds.
Vispār R (my muslim friend) man ir daudz pastāstījis par to farsu, kas mūsu zemītē darās viņa ticības ziņā. To, cik ļoti šīti ir nošķirti no sunītiem (kas ir tikai normāli by the books). Un to, ka bijušais mūszemītes sunītu imams pirms kāda laika pieķerts karojam Sīrijā (ISIS pusē). Cool stuffz.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

8:39p
Ir deminutīvi, kas kaut kā aizskar vairāk nekā citi. Sālīti, pipariņus un tādas lietas vēl spēju kaut kā paciest, bet kad atkal kaut kur pamanu "šaurās vecpilsētas ieliņas" un "omulīgos/mājīgos pagrabiņus", pārskrien nepatīkama šalka.

(14 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:20p
DELFI. Ķirurgs atgrūž žurnālistu

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:17p
DELFI. Latvijas prokrievisko aktīvistu vidū pieaug intrigas un savstarpēja nenovīdība

(ir ko piebilst)

dienasgramata

6:09p
DELFI. Alkohola lietošanas laikā sieviete kaklā sadur oponenti

(3 comments | ir ko piebilst)

kants

4:56p
vecums un izlaidība?

ķermeņi mani garlaiko.

(10 comments | ir ko piebilst)

apjukums

3:54p
Mans kaķis vienmēr ir bijis tā kā bipolārs savā uzvedībā, bet tas, ko viņš vakar sadarīja ar manu roku, šodien izskatās tā, it kā es būtu graizījusi vēnas.

(ir ko piebilst)

Sunday, May 1st, 2016


dienasgramata

11:52a
DELFI. Ja dāma ir smuka un draiska, bieži vien viņai pat nav jābūt pārāk slavenai.

(ir ko piebilst)

Saturday, April 30th, 2016


anonymous

6:24p
Dienas kopsavilkums

# kamēr piesaulītē dzēru rīta kafiju, Boriss vēroja viņpus dīķim laiski klīstošu lapsu. Lapsa nelikās par mums ne zinis, izgāja pa vārtiem un nozuda mežā. Laikam tuvākā līdz šim novērotā lapsa.
# ir iestādītas šādas tādas puķes abās mājas pusēs un vēl viens rododendrs rododendru kalniņā.
# briedis bija izraustījis īrisus un nokodis lapu galus dažiem citiem augiem.
# ogu krūmu sēnīšslimību un kaitēkļu iznīcināšanas līdzekļus, kā izrādās, nopirkt vairs nav iespējams. Vispār. Vieni tagad esot tikai ar kaut kādām atļaujām, otrus ražotāji neesot pārsaiņojuši atbilstoši jaunajiem noteikumiem, un vienīgā iespēja esot braukt uz Lietuvu, kur neesot pieņemti kaut kādi ES noteikumi. Burvīgi.
# ērču vērošanas sezona uzskatāma par atklātu - nupat atradu 2 pasažieres.

(12 comments | ir ko piebilst)

kants

5:48p
par alternatīvajām vēsturēm

mākslinieciski kritiskam, dominējošās kultūrindustrijas konvencijas izaicinošam kino ir divas samērā stabilas kvalitātes zīmes: punduri un hitlers. via jz. sinusoid atklātajā romantiskajā poļu komēdijā ambaSSada (2013) neviena vertikāli izaicināta indivīda nav, toties hitleri bija vairāki!

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

10:25a
Prieks ir tas ķēniņš, ķēniņiene laime:

http://www.delfi.lv/auto/zinas/video-latviesu-biedribas-keniniene-ar-lielu-parkapumu-bagazu-terorize-celu-policistus.d?id=47380981

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:48a
Sāku lasīt Kaimiņa partijas kandidātu motivācijas vēstules. Laikam taču jānoseivo, šie cilvēki taču var kļūt par politiķiem, pēc gadiem trim, pieciem viņi ieņems ministru amatus, vadīs mūsu valsti..

"18 gadu vecumā devos uz Vāciju, lai iegādātos automašīnu un atbraucu no Vācijas ar to pat bez autovadītāja apliecības." (Uģis Āva)

"Esmu rakstījis LTV1, VK, VID, VDI, KNAB, Valsts Policijai, White House, Amerikas Vēstniecībai, Latvijas Prezidentam, gan personīgi, gan caur president.lv, politiķiem, bet rezultāta no tā nav bijis. " (Uģis Āva)

"Manu nesavtīgumu un kopienas, sabiedrības interešu stādīšanu augstāk par individuālajām ambīcijām, apliecina fakts, ka atteicos no Rīgas reģionālās grupas vadīšanas potenciālas iespējas laikā, kad man tas būtu bijis apgrūtinoši." (Nauris Grietēns)

"Šobrīd, tuvojoties 40 gadu vecumam, arvien skaidrāk sāku apzināties savas dzīves mērķus un jēgu. Primāri tā ir vēlme nodzīvot laimīgu un pārtikušu dzīvi ar sev tuviem cilvēkiem vidē, kura ir sakārtota un pēc iespējas harmoniskāka. (Matīss Kaļāns)

"Esmu Artusa sekotājs jau divus gadus, un jau pašā sākumā redzēju, ka viņš ir savādāks, ka viņa interesēs ir pateikt patiesību un izcīnīt taisnīgumu. Tāpēc uzzinot, ka tiks veidota šāda kustība, sapratu, ka es varu arī ar saviem spēkiem viņam palīdzēt, tāpēc arī izveidoju savā novadā grupu, ar kuru arī darbojamies pie dažādiem sev sāpīgiem jautājumiem." (Andis Miglons)

"Pēc talanta esmu analītiķis, pēc izglītības – informācijas sistēmu analītiķis un projektētājs. Šīs sfēras izpaužas jebkurā lietā ar ko es nodarbojos – es analizēju lietas sev apkārt, daru to objektīvi, projektēju risinājumu. Ja es ko uzņemos, daru to labi. Mana darba galvenais raksturojums ir augsta kvalitāte." (Imants Strods)

"Sirdsapziņa. Godaprāts. Cieņa. Taisnīgums. Stingrība. Sievišķība. Mātišķums. Maigums. Sirdsgudrība. Zināšanas. Dziļa mīlestība pret Latviju, Rīgu. Lielākā vērtība – ģimene. Par šo visu arī stāvēšu un kritīšu valstiskā mērogā." (Elīza Rozīte)

"Zinu, ka jūru nevar šķērsot tikai stāvot krastā un skatoties uz ūdeni." (Kristaps Opincāns)

(14 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:46a
Šonakt redzēju sapnī dīvainu, jaunu pasauli, kurā cilvēki pirka un pārdeva valodas kļūdas kā tādas cigaretes vai pastmarkas, krāja tās, kolekcionēja, lika plauktā, salīdzināja - tāpēc es saku "kā pastmarkas", turklāt katram bija kaut kāda sava kolekcija, sava gaume vai tēma, tu varēji atšķirties no citiem ar savām dīvainajām, stilīgajām kļūdām, bet "kā cigaretes" tāpēc, ka tās tomēr tika ietotas, tās nebija greznuma priekšmeti vai bildītes albumā, kaut kādā ziņā tās visas izskatījās līdzīgi, bija tādas kā trīsdimensionālas rindiņas, kas karājās gaisā, nu, kā tajās modernajās 3D fimās, kad titri pēkšņi izspraucas no ekrāna un ielien tev taisni sejā, bet tajā pašā laikā katra bija savādāka - cita izcelta boldā, cita smalkā fontā, lai gan, iespējams, tās nemaz nebija kļūdas, bet gluži otrādi - tādas kā pareizības vai sava veida būtības.

(3 comments | ir ko piebilst)

rkktzd

4:17a
nevaru izstāstīt cik debils būtu mans darbs, ja nebūtu tik smieklīgu kolēģu. nēnu tas darbs (ai mīn, tiešie pienākumi) jau ir diezgan debils, bet tie ar kuriem vienojos šajā debilitātē to padara izturamu.

(ir ko piebilst)

Friday, April 29th, 2016


dienasgramata

10:42p
DELFI. Aiztur vairākas personas saistībā ar narkotiku apriti

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

9:25p
Just shopping around

No preces apraksta:
"...no appliqués, solid colour, buckle, round toeline, leather/rubber sole, flat, jesus sandals".

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:41a
ā, es taču aizmirsu izstāstīt anekdoti:

Spēlēju pirms nedēļas KKC diseni, ap četriem naktī izeju pagalmā uzsmēķēt, skatos - sēž režisors N. un pīpē. Pienāku klāt un prasu:
- Nu, ko skumsti?
- Es neskumstu. Man vienkārši seja tāda,- viņš atbild.
- Bet ko tad nedejo?
- Ilmār,- viņš saka.- Tu mani jau otrreiz apvaino un pilnīgi ne par ko. No sākuma pasaki, ka es esmu skumjš, un tagad vēl - ka es nedejoju. Es veselas divas dejas dejoju. Tikko.

(11 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:35a
DELFI. Nepelnīti pelto pārtikas produktu tops:

Kartupeļi
Olas
Popkorns
Kafija
Asi ēdieni ...

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, April 28th, 2016


kants

7:59p
jūdeja

man tagad ir mīļākā lidosta - helsinki, un tur pat ir bezmaksas zārki-kokoni gulēšani! tieši pa ceļam uz cionu, kur nonācām pirms desmit dienām. kā veca, dārga mauka ar akmens sirdi jeruzāleme ir izlaidusies tuksnesī. smaga pilsēta, kur pa 3000 gadiem asinis ir paspējušas sasūkties akmeņos. par laimi apmetāmies kā lutekļi pie laipnās raheles ben sirā ielā četri: virs pilsētas pazemīgākā kroga, minūšu gājienā no vecpilsētas ar visām smērvietām un ap stūri no tripaidvaizōra ekselences humusa ūķa. ģetzemenes dārzs pa to laiku aizlikts aiz sētas. holokausta muzejs obligāts jebkuram arhitektūras studentam, antisemītu skumam un, nezinu, gōtam.
televiva, baltā pilsēta, tūkstoš suņu un kaķu mājvieta bija kā pavisam cits ceļojums: brīvdienas pludmalē, +34 ēnā un 20 vai cik ūdenī, laiskas diendusas un pastaigas ar vienīgo mērķi būt laimīgam un paēdušai. carmel tirgus blakus ielā gan bija pašvaks ar precēm, bet visas tās būdas, krodziņi, paslēptie restorāni, kur paradīziska gastronomija satiek izcilu apkalpošanu! (e.g. m25) - nemaz nekārojās iet uz džaffu un no modernās mākslas arī tikai marsels odenbahs pa īstam piedūra.
kamēr nācaretē pēdējais action notika pirms 2k gadiem, tagad tur google aizved uz putekļainu pagalmu starp jaunceltnēm stāva kalna malā (ar automātisko transmisiju nepieejams), savukārt tibērija ir ģenāceretes ezera kauguri, kur semītu urlas vārtās savos atkritumos maksas pludmalēs, uz kurām jabrauc caur bezgalīgiem sastrēgumiem. shopingu bijām atlikuši uz haifu, bet tur austrumu tirgus vietā atklājās pasaulē labākais aziātu restorāns: vēl viena no dažām vietām, kur neticami dārgais ēdiens ir tā vērts.


current music: current 93

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:17p
Aizmirstu, lai atcerētos.

(ir ko piebilst)

ulvs

5:17p
Es neesmu tu.

(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

1:58p
Nostrādājis

“Veicot analīzi, policija sašaurinājusi iespējamās tipogrāfijas atrašanās vietu Latvijā. Bauska sacīja, ka nozīmīgs bijis arī "operatīvās veiksmes faktors nostrādājis”.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

11:13a
Pret ideju, ka dažādus valsts svētkus valsts iedzīvotāji varētu svinēt mājās man itin nekas nav iebilstams, esmu tā teikt "par". Lūk, piemēram, vakar Nīderlandē bija karaļa diena, un tas daudziem bija iemesls rīkot piknikus, krāmu tirdziņus un visādi citādi tusēt vai veselu diennakti.
Tas, kas mani aizķer, ir kārtējo reizi ar visa "radošuma" pamatā esošo metodi "ko-vēl-tādu-interesantu-varētu-izdomāt" radītais sauklis, ka 4. maijs, lūk, tagad būšot "par diena". Vai man vienam šķiet, ka tas vienkārši izklausās slikti.

(8 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:58a
DELFI. Onkulītis pie Vanšu tilta pūlas veikt neiedomājamu manevru.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

1:18a
DELFI. LNT skatītājus turpmāk priecēs ļoti izskatīga laika ziņu meitene.

(ir ko piebilst)

Wednesday, April 27th, 2016


dienasgramata

7:01p
DELFI. Vakcinācijas kalendārs nav zviedru galds

(ir ko piebilst)

Tuesday, April 26th, 2016


dienasgramata

11:58p
Luigi Delikateses: Lai pagatavotu autentisku itāļu pastas šķīvi ir vajadzīgas elementāras, taču ļoti precīzas zināšanas.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

6:52p
DELFI. Rīgā trīs vīrieši un sieviete piekauj uzmācīgu kungu.

P.S. Vēl nāks piektais gads...

P.S.2. Ā, nepamanīju ziņas beigas: "Cietušais ne pret vienu no notikumā iesaistītajām personām pretenzijas nav izteicis."

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

5:43p
manas musulmaņu pieredzes (kārtējās; un true story, bro)

Šodien satiktu savu sen nesatikto musulmaņu draugu Ramlosi (vārds mainās, jo viņš ir iztekts pirmatnējā sufisma piekritējs un, viņa vārdi, gaišais mags). Tik šanās mērķis: my venture into the muslim mysticism. Jeb tikšanās uz tēju vai divām (tasītēm). Protams, nekādu tēju nedzērām,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        atskaitot kaut ko, kas "viņiem" skaitās tēja - karstais ūdens tiek (tika) sajaukts ar karstu mellas tējas ekstraktu, un klāt tiek (tika) piešauts pārāk daudz cukurs. Tēja kā tēja, tikai daudz labāka. 

Kāpēc? Tāpēc, ka nepagāja ne mirklis, un viņa rokās pavīdēja gara, gara pīpe. Es vaicāju- kopš kura laika tu smēķēķē tabaku, mudak? Man likās, ka tava sūda reliģija aizliedz pīpēt tabaku. Viņš kārtējo reizi apvainojās, bet ne jau tāpēc, ka es kārtējo reizi kļūdījos savā pieņēmumā, nē. Tāpēc, ka es, būdams tik jau nu inteliģents un erudīts džeks (smieklīgi, ka viņš tiešām domā, ka esmu tāds - vismaz uz pasaules ir kāds cilvēks, kā priekšā varu tiešām paspīdēt ar zināšanām un visādām psedo-lietām). Tas ir vairāk, nekā glaimojoši, jo es patiesi varu izpausties, un pārsvarā daru to melojot, jo patiesībā pēc asinīm un mazliet pēc ticības esmu žīdu suns, un mans pienākums, nay, gods ir melot gojiem. 
                                                                                                                                                                                           Jā, zvilnot manā ērtajā gultā viens otram blakus (ir tik patīkami gulēt blakus hardcore musulmanim, jo nav nekādas "vai man dieniņ, ka tik viņam prmani dāsni cienāja ar opija pīpi, kas vēl dāsnāk bija piestūķēta ar Azarbaidžānā augušu magoņu suliņas lipekli (ko pienesa viņa jaukā kundze, pēc ticības zviedriete, bet reliģijas faking kalps. Bet es saprotu, kāpēc viņa varētu patiesi būt Rambo vai kā viņu tur kalps. Saprotams, akcents ir uz ģimenes vērtībām un saticīgu kopdzīvi, bet tas viss ir sūds, ja tu esi citas konfesijas (neatceros vairs, vai tās ir konfesijas, vai kas, bet Ramloss ir šits, bet viņa čiksa - sunītis).                

Gandrīz arī dabūju pa purnu, jo viņam apnika, ka vārdu 'musulmaņi' konstanti aizvietoju ar 'cūku pisēji'. Piedodiet, ka rakstu te tādas rupjības, bet man ir pohuj par jums visiem, jā, visiem, arī Jonasu.                                                                                                                                                                                        

Allah, es patiesībā vēlētos, lai Jonass man atsūkā pimpi, jo tas varētu būt īpatnēji, ņemot vērā, ka viņš stostās. Kāpēc īpatnēji? Tāpēc, ka varbūt stostīšanās rada tādu kā mutes kustības refleksiju [uz mirkli izbāzu pa 4. stāva logu torsa augšadļu un kā tāds vecs itāļu pidarass sāku kliegt uz lejā taurējošo mašīnu; tā aizbrauca pārdesmit sekunžu laikā, nepamanījusi mani, bet no kaimiņiem es gan dabūšu pērienu, jo es neprotu itāliešu valodu, un tāpeč bļāvu kaut ko starp krievu, vācu, franču, angļu un latgaliešu. Es zinu, esmu bagāts savās zināšanās - protams, es ar to nelepojos, bet iebāzt sejā kādam to šad tad nenāk par sliktu. Kā tas atšķiras no vulgāras, nepieklājīgas uzvedības? 

Viens, es pēc tam vienmēr atvainojos, sakot, ka sajucu auditoriju ar citiem cilvēkiem, kuri pirms mēneša mani māsai nozaga skeitbordu, piebilstot, ka viņi nudien izskatās aizdomīgi savās kapucēs un tumši krāsotajās drānās. Un, otrs, viņu ādas pigmentācija bija diezgan tumsnēja - varbūt ne tik, kā tipiskam romam, bet drīzāk kā oreo-type niggeram (HMS oreo-type arī bija tādi pre-drednaught kaujas kuģi britu karaļa Džordža V valdīšas vidusposmā [atcereties, V is for vendetta; vienmēr un visur, ja runa ir par monarchy of UK]).     

Fonā visu laiku dunēja kaut kāds Sufistu sūds, kas patesībā nemaz nav tik slikts, ja vien tā kuce nedziedātu. Bīts ir labs. Mana bembja (haizivs tips) vūferi gandrīz aizrijās ar zemajām frekvencēm un tika izpirsti pa logu ar visu priekšējo un aizmugurējo mašīnas stiklu. Tā kā visi basīgie cilvēki - turn your bass down as the percussion in this musical piece is fucking mad. Bet tas bass ir feiks - to saka mūziķis manī - tas vienkārši ir piemiksēts, lai faking pakī nelieši varētu kruīzēt savos Toyota pikapos (ar 12.7×108mm DShK ložmetēju, kas glīši uzmontēts auto piekabē) cauri Mančesteras vai Gotenburgas šaurajām ieliņām. Patiesībā muzačkai ne vainas. Vaina ir manī, nay, mēs esam vanīgi savas kulturālās apdalītības dēļ, nespēdami izbaudīt šo daili. 

Labi, man jāskrien uz darbu un tad uz mēģi, lai gan nē, piedrāzt darbu, došos tikai uz mēģi. 

Un visbeidzot, iepriecināju Ramlosu ar viņa svētākā pravieša fotku, par ko viņš man užšāva kārtīgu piķi un aicināja momentā to izdzēst. Little did he know that I had a hidden backup, muaahahaha! Nē, bet, ja godīgi, tad musulmaņi rullē. Es tik daudz, ko uzzināju, ko mums nepārtraukti melo par viņiem, jēziņ! Es lēnām sāku visu saprast. 

Mana dāvana Rimmingam (tā teikt, interpretācija par mūžseno tēmu; citiem vārdiem, ja mans līķis tuvākajās dienās tiek atrasts mētājamies kaut kur bez galvas, tas ir Ramzijs, kurš mani piebeidza, neviens cits, kā Razzo: 
                                                                                                                                                  
xXx420Muhhamad024xXx )


current music: llaho Akbar, Ya Rahimo Ya Rahman

(6 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

6:19p
Latvijas Radio. Apstiprina rīcības plānu; mediķi neapmierināti. Vairākās pilsētās atsavina šaujamieročus un spridzināšanas ietaises.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

10:25a
jo vairāk rakstu, jo haotiskāk rakstu: īsi par trendy meninismu

Meninism on the rise. Vai ne?

Nav jau tā, ka es nepiekrītu meninistu galvenajām idejām (visam gan nē), bet tā ir kārtējā sērgas veida parādība, kas gāžas pāri internetam (kā diezgan racionāla atbildes reakcija feminismam, par ko pēdējā gada laikā diskutēt jūtūbē ir tik populāri).

Bet tā ir. Sasodīts, man ir tāds prieks, ka ir arvien vairāk jaunu vīriešu, kuri nemeklē sievieti tā teikt "pēc izskata". Vai kuri nevēlas tikai pisties. Tas tā, ja runājam par dziļāku komunikāciju (pišanās included, saprotams, taču ne priekšplānā kā attiecību cēlonis). Es ļoti ceru, ka paies vēl dekāde, un vīriešiem jau tik ļoti nāks vēmiens no pārfotošopētajām un pārkrāsotajām zeltracēm, ka topā būs "sieviete ar interesēm un labu humora izjūtu - ne super cute, ne fugly, bet vienkārši dabiski skaista būtne".

Vienkārši meninisma saknē ir viena ļoti skaista patiesība - patiesība par to, kāpēc vīrieši ir tādi pidarasi pret sievietēm. Tāpēc, ka sievietes ir tādas kuces pret vīriešiem. Labi, es nerunāju par latvju bāleliņiem un tautu meitām no Latgales dzīlēm, bet gan, teiksim, izglītotiem middle class cilvēkiem urbānā vidē - tādiem, kuru sievas vairs negrib dzemdēt (un, ja grib, tad 1 bērnu ap 40) un tādiem, kuru vīri nevis sit savas sievas, bet krāpj viņas, jo viņiem zaibala viss, un otrādi - viņas krāpj viņus, jo viņām zaibala viss. A never ending circle jerking.

Tikai nepārprotiet, mans mērķis nav nevienu aizskart vai izraisīt kaut kādu muļķīgas degsmes pilnu diskusiju, kur viena vai abas puses beigu beigās apvainojas. Nē, ja vēlaties padiskutēt par to, tad droši varam to darīt komentāros. Taču es brīdinu - šis posts kvalitatīvi nav ne tuvu diskusijas vērtam postam. Es vienkārši šodien neprotu sakarīgi un interesanti rakstīt, kur nu vēl pasniegt un izklāstīt trendy idejas. Tā kā there's a lot more to meninism then noted.

(ir ko piebilst)

ulvs

9:45a
īss un paviršs ieskats ASV un Krievijas konflikta būtībā

Kāpēc kamēr pastāvēs NATO (un Baltijas valstis kā to dalībnieces), Krievija nesūtīs savu armiju pāri robežām uz mūsu pusi? 

Atbilde ir vienkāršāka par vienkāršu. Šoreiz mums palīdzēs statistika. Konkrētāk: ATON (jā, šodien manā le pēcpusē ir iesprūdusi le bagete) astoņkāja apvīšanās ap Krievijas robežām no austrumiem, rietumiem un dienvidiem- sākot ar militārajām bāzēm, beidzot ar NATO dalībvalstīm, kas katra par sevi kalpo kā potenciāls drauds Krievijai, jo katrā no tām teorētiski var tikt izvietota NATO bāze. 

Pagaidām Baltijas valstis, paldies saprātiņam, spēlējas tikai ar citām NATO dalībvalstīm kariņos, saprotams, darot to faktiski pie pašas Krievijas robežas. Paldies saprātiņam - jo tajās netiek slietas NATO bāzes (faking lidlauks Lietuvā neskaitās, jo tas kontekstuāli ir pilnīgi nekaitīgs sūds). 
Interensata analoģija: kāpēc amerikāņi drīkst izvietot Patriot pretgaisa raķešu sistēmu Polijā, bet PSRS nedrīkstēja izvietot savas atombumbas savā sabiedrotajā valstī Kubā? Viena no daudzām, tā teikt. 

Labi, atšķirība starp abām raķešu sistēmām (Patriot pretgaisa raķetēm, kas paredzētas lidobjektu un raķešu iznīcināšanai un kodolieročiem, kas uzstādīti uz ballistiskajām raķetēm) ir milzīga, jo viena ir paredzēta otras notriekšanai, bet otra - masu slaktiņam vai drīzāk good ol' nuclear deterrence plānam. Nuclear deterrence bija un joprojām ir Aukstā kara relikts - apziņa, ka, jo vairāk kodolieroču ir dominantajām lielvarām, jo mazāka iespēja, ka kāda no tām tās izmantos, balstoties uz tā saukto M.A.D. doktrīnu. M.A.D. ir akronīms - mutually assured destruction. Kas nozīmē, ka tas ir gandrīz neiespējami ar visiem smalkajiem mehānismiem 1. ļaunuma impērijai uzmest savas bumbas uz 2. ļaunuma impērijas, nesaņemot neko pretī. Ja tas būtu iespējams, tad, pieņemu, tas jau būtu izdarīts, jo jau kopš WWII beigām ASV cenšas piežmiegt PSRS un tās turpinātājvalsti - Krieviju. 

Kas man liekas smieklīgi, ir ASV argumenti par labu Patriot sistēmu uzstādīšanai Polijā. Jo arguments, ja pareizi atceros bija sekojošs: "Mēs vēlamies aizsargāt Rietumus no potenciāliem kodoldraudiem, kas varētu nākt no tādām valstīm kā, piemēram, Irāna." Es saprotu, ka tas tiek teikts tikai mums, un savā starpā viņi runā daudz atklātāk, un abām pusēm viss ir skaidrs - mēs vēlamies nogasīt jūs, un jūs - mūs.

Katrā ziņā man ir skumji, ka Krievijai bija jākļūst par to, kas tā ir tagad tikai tāpēc, ka ASV nespēja nomierināties, neiznīcinot Krieviju. Kāpēc tādas bailes no Krievijas, kāds varētu vaicāt? Man ir aizdomas, ka Krievi zina ļoti, ļoti daudz par visu ASV tumšo pusi, un otrādi, taču ASV tumšā puse patiesībā ir daudz, daudz tumšāka, nekā mēs spējam iedomāties (es šeit runāju bezmazvai okultiskos terminos), tā kā Georga lentītes makes sense, vai ne? Jo viņš taču ir pūķa kāvējs. Un kas ir pūķis? A fucking reptilian NWO!!111 Hahahaha!

(24 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:05a
close encounters with imminent reincarination

Ziiniet, mani pseido ienaidnieki un draugi, ar katru jaunu reizi, kad kàdam izglàbju dzīvību, es kļūstu arvien desensitivizētáks pret návi. Un stulbäkais, arī dzīvi. Tas izpaužas sekojoši. Kā tādam makavelli tipa sātanistam procesa laikâ manam prâtam šaujas cauri vienlaikus vairäkas domas ar izteikt duāli raksturu- varbūt paskatīties, kā tas ir, kad cilvēka gaļu pamet viņa mūžīgá dvèsele.

Bet tad es attopos pie domas, ka tas ir redzèts. Un, ka tas, ja vien dvèsele netiek defecèta smieklīgā manierē, tad fukkit, tas nav tá vèrts. Lai jùs nedomātu, ka esmu bez sirdis, mentálás, tad jápiebilst, ka rakstu šajá kontekstá par zillūpainajiem, kuru dzīvību glâbju jau vismaz 3.reizi. Konkrètà, khhm, bieda- śkjiet, 6. vai 7.reizi. Laikam bús vińam jâpastâsta, ka turpmâk, lai vismaz it kkàda apńémîba no bieda puses párstât fkn mirt, tad säksim spélét Kakju spéli. Pieńemsim, ka max dzīvību ska its ir 9 UP sènes, un vadīsimies turpmâk pēc shii notion.

Sasodīts, ko Es censos appist, izklausīdamies so fkn edgy as a 90ties teen on a skate ditching school all the Time to sniff solvent type of inhalants with my bum buddies who are into Xtea-me lifestyle just as I am. PROTAMS, ka esmu pārāk fkn vesels, lai piełautu jebkuuru bieda nâvi.

'Tis sad that my lvl of edginess is getting more pussy (not literally ofc) over the years. I am getting older, and you know what? Being old is the worse part of life, I am not even going to touch the details with a 15" pole. Maybe with a polish guys small polished Slaviinc penis, uncut only for this exact reason.

Labi, pietiks.

Atbildëśu uz biezāko no jautâjumiem. Ātros saucu Tikai un vienīgi tad, kad nezinu mirśanas cëloni vai, kad ir tik jau nu traki kā daźâdu suicïdu gadījumâ, vai tad, kad nāve ir tik tuvu, ka manos spèkos ir tikai spêja máxlïgi elpinát un censties stresâ nesalauzt cilvèka krūškurvi (spaidīt pupiñus IR jámák).

(5 comments | ir ko piebilst)

Monday, April 25th, 2016


rkktzd

11:54p
manliekas, ir jāpiesienas mākslas kvalitātei, tādēļ, ka īpaši mūsdienās, ir tik daudz pārprodukcijas un sūdu šajā jomā, ka vienā brīdī ir viegli apmaldīties un sākt domāt, ka varbūt visi tie sūdi ir ok, bet ar mani pašu kaut kas nav ok.

vēl man liekas, ka mūsdienu kultūras industrija ir izveidojusi kaut kādu kroplīgu nabas saiti starp mākslu un daudz naudu. - jauns mūziķis/gleznotājs/vatever cer un sagaida, ka viņa darbus ieraudzīs mecenāts/ierakstu kompānija/galerija X un tad viss būs kuul, ka tas ir mērķis un galu galā norma. un šajā "normā", manuprāt, bieži pazūd kaut kas svarīgs. vai arī tās dēļ uzrodas jau augstāk minētie sūdi.

(7 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:37p
DELFI. Akapulko tūristu iecienītā rajonā bruņoti cilvēki gandrīz vienlaicīgi uzbrukuši diviem ar federālo policiju saistītiem objektiem, izraisot vispārēju paniku un liekot cilvēkiem meklēt patvērumu bāros.

(2 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

4:05p
Nu, jā - šitā tev nav marihuānas legalizēšana. Baigi lēni paraksti vācas:
https://manabalss.lv/par-mezizstrades-miera-periodu-putnu-ligzdosanas-laika/show

(6 comments | ir ko piebilst)

Sunday, April 24th, 2016


dienasgramata

8:07p
DELFI. Valdība apņemas palielināt noslēgto laulību skaitu.

(3 comments | ir ko piebilst)

Saturday, April 23rd, 2016


dienasgramata

11:14p
Esmu manījis, ka citi pieraksta cibā filmas, ko noskatījušies - tāpat vien, tikai nosaukumu, bez komentāriem. Acīmredzot, lai neaizmirstu, kas ir redzēts un kas vēl nē. Vajadzētu pierakstīt arī filmas, kuras nevajag skatīties - brīvas pieejamības apstākļos aizvien biežāk nākas pārtraukt skatīšanos kaut kur desmitajā minūtē, jo saproti, ka filma ir slikta un nav, ko tērēt laiku. Nezinu, vai filmu industrija ir kļuvusi tik obvious vai mūsu iemaņas ir augušas, bet ir itin viegli diagnosticēt sliktu filmu pēc konkrētiem tehniskiem parametriem - mūzikas lietojums, montāža, aktieru balss dabiskums vai samākslotība, krāsu korekcija attēlam, daži režijas feili - tiklīdz tos pamanu, diezgan droši varu noteikt filmas piederību sliktu filmu kategorijai. Šodien pat pārtraucu skatīties trīs:

Precious cargo - Brūss Biliss tēlo ļauno, tas jau vien ir aizdomīgi, mūzika skan pilnīgi nevietā un neīstajā noskaņojumā, skan viscaur vairākām ainām pēc kārtas. Vienīgais interesantais, kam pievērsu uzmanību - šķiet, ka tur ir trīs sievietes priekšplāna lomās un tās runā diezgan daudz, pārsvarā sarunājas ar vīriešiem, galveno lomu tēlotājiem, taču kaut kāds dzimumbalanss vienalga parādās.

Paradox - lēta šausmene, kas tēlo, ka ir zinātniskā fantastika par ceļošanu laikā. Atmaskot var jau pirmajā ainā, galvenais varonis spriedzes brīdī zvana pa telefonu un trīs reizes atkārto vienu un to pašu pilnīgi nevajadzīgā veidā. Ietaupījuši uz dialogu kopīraiteriem. Nu, un arī mūzikas izmantojums.

Risen - intriģējošs pieteikums - romiešu izmeklētājs ierodas noskaidrot Jēzus nāves apstākļus, lai savāktu pierādījumus tam, ka augšāmcelšanās ir feiks. Ir potenciāls asprātīgiem dialogiem, taču attēla patinējums un senās Jūdejas personāžu grims nodod lētumu.

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:06p
LA.Tikai 24% Latvijas iedzīvotāju kopumā uzticas cilvēkiem.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:00p
DELFI. Bangladešā islāmisti ar mačetēm nogalina kārtējo intelektuāli.

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, April 22nd, 2016


ulvs

7:50p
bk-2-cb

(ir ko piebilst)

toadbeauty

12:44p
Talku kartes izskatās diezgan bēdīgi. Visi talkos "nelegāli" laikam.
Ašerādenā ir tikai divi punkti, viens no kuriem - mūsējais :D
Nu neko - ka tik nu būtu bez vēja un lietus.

(ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system