laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Sunday, November 23rd, 2014


kaarl

8:52p
ar tesu sataisījām vēl vienu jaunu dziesmu. ieskrēju uz minūti teātrī lai paķertu pāris lietas un viena pārpratuma dēļ kļuvu par "kapusvētku" ģērbēju.

(ir ko piebilst)

kants

5:36p
ieteikumi laika pavadīšanai lejaszemēs

labie ļaudis, kur nedēļas pirmajā pusē amsterdamā un nedēļas otrajā pusē groningenē ir

a) dubstep vai noise/industrial/ebm dejas?
b) laikmetīgā māksla?

(6 comments | ir ko piebilst)

Saturday, November 22nd, 2014


kants

10:07p
klubu un kultūras pieturpunkti

vakarā:
depō vēl arvien ventilācija un kanalizācija ir kaut kā savienotas
rokkafejnīcas pagrabā iereibuši vecāko klašu skolēni dzied latviešu b-kategorijas šlāgeru karaoki un viņu draugi taisa selfijus, vispār vietai ir vismaz tik pat liels apstulbinājuma potenciāls kā pagrabam ala
tequila boom nav ne apmeklētāju, ne upeņu liķiera
pin up bārā patīkamu tukšumu piepilda labi atlasīta mūzika un ir kir royal

pa dienu:
amatieru fotoizstāde lnb (gada fotio vai taml.) ir amatieriska
galaktika ir arsenālā ir fifīga, bet ne īpaši labi organizēta

pēc nāves:
man ir visādas publikācijas labos žurnālos, grāmatās un internetos, bet dabas un vēstures kalendāru 2015, lūdzu, pieminiet manā nekrologā!


current music: liquid stranger: annihilate

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

5:31p
Varu grozīties, kā vien ienāk prātā, bet viedokļu un dažādu jūtu sadursme ap šo rakstu un pats raksts atmiņā atsauc pirms gadiem padsmit pieredzēto Ālandu salās. (Atvainojos visiem, kam jau esmu šo stāstījis).
Tā bija kaut kāda starpnozaru konference, simpozijs vai seminārs ar makten raibu publiku - es dzīvoju uz vienas jahtas ar zobu sāpju pārņemtu Uldi Bērziņu (tā kā sala bija visai nomaļa, vienubrīd tika apsvērta ideja par evakuāciju ar helikopteru), vēl tur bija Borgs un kāds norvēģu pāris, kas ar visiem bērniem dzīvoja teltī. Norvēģiete, kā izrādījās, bija fizikas profesore, un kāds zinātājs jau pirmajā dienā pastāstīja, ka viņa izpelnījusies visai plašu ievērību, zīdot savu zīdaini auditorijas priekšā lekciju laikā. Bija pavēls rudens, uz jahtas nebija dušas, un lai gan ūdens nepavisam nebija silts, tā bija vienīgā pieejamā mazgāšanās iespēja. Agri no rīta drebinādamies ielīdis un vēl ātrāk izsprucis no ūdens un slaucīdamies, no krasta saklausīju "Dievs, svētī Latviju!" melodiju. Kāds to svilpoja, un svilpošana skanēja no norvēģu telts. Kolektīvajā ēdināšanas reizē norvēģim pieprasīju paskaidrojumus. Jā, viņš teica, viņš zinot, ka tā ir Latvijas himna. Viņam vienkārši patīkot melodija. Vārdi gan, kā viņam reiz teikts, esot nekam nederīgi.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

4:27p
Nu jau atkārtojumā atkārtoti priecājos par TV spēlē "Gudrs un vēl gudrāks" uzdoto jautājumu par to, kas varētu būt attēlots uz veikala Elvi nosponsorētās tortes.
- Nora Ikstena? - min viena spēles dalībniece. Tas bija brīdis, kad TV notiekošajam sāku pievērst uzmanību.
Pareizā atbilde izrādījās Bjorka.

(1 comment | ir ko piebilst)

kaarl

3:35p
atgriezās migrēnas, pusi dienas sāp. šodien pēdējākā revidenta izrāde pasaulē. lasu x-men komiksus.

to revidentu filmēs ltv1 un filmēs arī pārbūvi aizkulisēs. laikam jāiet pūderēt deguns.

(ir ko piebilst)

anonymous

3:04p
Pāri Rīgas centram jūras virzienā aizlidoja kādi 6-7 paprāvi baloni, tiem bija piesieti kaut kādi vertikāli objekti. Nez, tie ir meteorologu triki?

(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

12:46p
Šodien vārda diena Aifonam.

(3 comments | ir ko piebilst)

Friday, November 21st, 2014


muzons

[ malvine_truse ]
6:16p

Fact - Fact (1998)
(ir ko piebilst)

Thursday, November 20th, 2014


anonymous

11:23p
Ieraudzījis virsrakstu "Latviju skāris solītais sniegs; iedzīvotāji sociālajos tīklos naski dalās iespaidiem", nespēju turēties pretī kārdinājumam radīt variāciju par jaunāko "ziņu" portālu virsrakstu stila tēmu: "Latvijā rudens. Jūs nespēsiet noticēt tam, kas notika pēc tam!"

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:24p
SKATIES. Cilvēki grib tetovējumus ar senajiem latviešu ornamentiem.

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, November 19th, 2014


anonymous

10:16p
[info]blond savā svētku aprakstā nepieminēja, bet vēl bija himna. Un [info]blond par to parūpējās. Savam ceļa mērķim - mazajam topiņam pie Vandzenes skolas - tuvojāmies brīdī, kad visā valstī vajadzēja atskanēt LR1 pārraidītai Latvijas himnai. Braucām, braucām, kaut kas skanēja pa radio, un tad [info]blond šoferim vaicāja: "Vai jums ir Latvijas 1. radio? Deviņos visā Latvijā skanēs himna." Šoferis pagrozīja pogas, un atskanēja kaut kas, ko par himnas priekšvēstnesi nemaz tik viegli nebija uztvert. Taču tieši pulksten 21.00 tas notika. Piebraucām brīdī, kad himna jau bija sākusi skanēt. Pirmās "Dievs, svētī Latviju!" taktis, tumšie alejas koki, kaut kādi gaismu atstarojoši krikumi tālumā jau bija gana jaudīgi, bet tad taksīša šoferis vienkārši izslēdza motoru, un mēs visi tur tā sēdējām mašīnā, skanēja himna, un mums bija sava valsts.

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

6:30p
DELFI. Ne reizi vien droši vien esam dzirdējuši par koka labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību.

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

5:53p
DELFI. Jūras kotiki aizvien biežāk sākuši izvarot Marionas salā pie Antarktīdas dzīvojošos karaliskos pingvīnus.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

5:52p
DELFI. Mikijs Rūrks vēl vairāk izķēmojis seju.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, November 20th, 2014


ulvs

11:55a
the mind of statism

Burvīgs video par visplašāko reliģiju uz šīs pasaulītes. Un par to, cik absurda tā ir. Atkal paldies [info]dooora par izglītību.

(ir ko piebilst)

Wednesday, November 19th, 2014


shelly

11:16a
Saliedētās zivis

- Mēs varētu tagad sapulcēties.
- Jā, mums ir ļoti daudz kas jāaspriež. Principā mēs varētu šodien nemaz neizklīst...

(ir ko piebilst)

ulvs

4:03a
MEKLĒJU ISTABU (diezgan steidzami)

Telefonu man vairs nevajag, jo, sekojot šai burvīgajai DIY instrukcijai, panācu, ka manai micro SIM ir tāds kā futlārīts, lai varētu ielīst vecajos telefonos. Neticu, ka paša spēkiem ar nazi pieveicu šo likteņa izklupienu.

Bet ir daudz nopietnāka problēma par šo. Es jau zināju, ka tā būs because it's too good to be true - nedzīvošu nekādā lāčplēšielā, jo to vietu jau aizsita pirms manis. Kā parasti. Vienkārši esmu pamanījis, ka manā dzīvē ir tāda likumsakarība - ka nekas nevar "beigties" labi. Visi procesi, kas sākas, vienmēr ir caurvīti ar kaut kādu huiņu, kas izklausās pēc Zentas Mauriņas padomiem slinkiem un izlutinātiem tīneidžeriem. Jo vienmēr un visur manā dzīve ir tā bļāģnahujsuka morāle - dari visu pats, nevis uzticies citiem. Bet es nahuj nevaru šo to izdarīt, jo neesmu feisbukā, kur arī visvienkāršāk ir atrast dzīvesvietu.

Jā, tā kā mana cerībām izdaudzinātā vieta ir iznīcināta, tad es jau atkal meklēju vietu, kur dzīvot. Es zinu, ka varētu pārvākties uz laiku tur vai šur, bet es gribu pats savu istabu. Nevēlos nevienam būt par slogu. Un gribu faking dzīvot centrā, nevis pāķos (redziet, kā, ritot laikam, esmu reducējis "pāķus" līdz visam, kas nav Rīgas centrs; nožēlojami).

Es apsolu, ka vairs nelūgšu no JUMS neko, tikai šoreiz man čista ir nepieciešama palīdzība istabas (Centrā) atrašanā (nolādētais feisbuks; kāpēc tas viss nevar notikt sasodītajā dr.lv?!), tāpēc, lūdzu, ja redziet kādu sluģiku savā feisītī vai kā to sauc vai kur citur, lūdzu, atsūtiet man uz u.ulvis@gmail.com (ar kontaktiem, jo es 1 iemesla dēļ nevēlos reģistrēties tur) vai iepostējiet kaut vai šeit.

(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:38a
Ķermeņa temperatūra tikai 37,2 pēc celsija, bet tāda sajūta, it kā būtu visi 38. Kāds ieminējās par drudzi?

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, November 18th, 2014


dienasgramata

11:27p
DELFI. ASV par huligānismu aiztur vīrieti, kurš ir līdzīgs Jēzum Kristum.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

1:23p
nacionālā neizpratne

a huļi latviešu mākslinieki neraksta?
kamēr kim un citas institūcijas palaikam aktualizē problēmu ar mākslas kritiku latvijā, i.e. plaisu starp tekstu un praksi, paši laikmetīgie mākslinieki ir pieņēmuši kaut kādu romantiskā radītāja pozīciju un izpaužas tik vien kā intervijās. laikmetīgā darba dalīšana attīstītajā kapitālismā dara savu, tomēr prakse pirms simts un nedaudz vairāk gadiem, kad tādi izcilnieki kā madernieks un rozentāls regulāri izteicās gan par aktuālo, gan teorētisko mākslā, šķiet krietni efektīvāka un dabiskāka.


current music: matt elliott: something about ghosts

(6 comments | ir ko piebilst)

muzons

[ jd ]
11:12a
Zintis Cepurnieks - "Cita harmonija", 2003

Viens no vislabākajiem savā žanrā weivos un mp3. Neprasiet vai tas ir new age, ambient, prog vai psyche.current music: LV roks

(ir ko piebilst)

anonymous

9:57a
Ekonomiskais dievkalpojums.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

4:34a
kā mani sasniegt?

Tiem, kuriem vajag mani steidzami sasniegt, lūdzu jūs zvanīt R, un viņa man kaut kā nodos ziņu caur analogajiem kanāliem. Vai arī sūtiet epastus, taču nevaru galvot, ka tuvākajās dienās ļoti bieži izdosies pārbaudīt pastkasti smagā mēģinājumu grafika dēļ. Ceru dabūt jaunu telefonu tuvākajās pāris dienās (ja ne šodien pat, kā tas būtu vēlams).

 Un gadījumā, ja iepriekšējais, garais posts nobiedēja: MSK ir 3 jaunas dziesmas dr.lv mūz.sadaļā (pašas augšējās pleijerī), kā arī, neticēsiet, bet ir notikusi grupas MSK kārtējā reinkarinācija (jā, visi, atskaitot tos, kuri nomira pirms gadiem 4, 5, ir dzīvi, veseli un gatavi rokenrolam Rīgas ielu bruņinieku stilā). Mani īpaši fascinē "Patiesībvas novads" (pseidoimprovizācija, jo viss, atskaitot main bass theme un liriku no pretnarkotiku romāna, ir izdomāts so to say - on the play). Dziesma varētu vēl būt populāra ar to, ka tajā ritma sekcijas 1 daļu (electric drums played on synthesizer keys) pārvalda Filips Murder, "Martas Asiņu" frontmens (haha, īstenībā jau Reinītis sen ir pārņēmis frontmena stafeti, un Filips reāli is a gimmick, bet viņam piestāv, un viņiem piestāv). Vai arī mēs to skaņdarbu iepisām divatā ar Simonu? Neatceros vairs. 

(9 comments | ir ko piebilst)

ulvs

4:33a
vajag jaunu mob.tel. (+ info un new songs from MSK)

Viss. Mans mob. telefons ir kaputt. Tas bija reāls Process manas dzīves laikā. Tas bija kaķis - mira vairākas reizes, līdz pienāca Permanence.

Tagad ir ļoti aktuāla problēma. Man vajag jaunu (vai vecu, lietotu; galvenais tādu, kas darbojas) mob. telefonu, kas ņem pretī mazo (jeb orģinālo, taču apgraizīto) SIM karti. Problēma ir tiešām aktuāla, jo man šonedēļ būs mēģinājumi bezmazvai katru dienu, jo 25. novembrī manai kārtējo reizi reinkarinētajai (acīmredzot), nemirstīgajai grupai - MAZAJIEM SMIRDĪGAJIEM KOCIŅIEM - būs kaut kur koncerts (nezinu kur; un, lai neteiktu, ka man pohuj, jāsaka, ka būtu ieintriģēts uzzināt šo faktu). Iesildamies 3. albuma izdošanai. Un tā ietvaros pusmirušā dr.lv portāla sen mirušajā mūzikas sadaļā esam ievietojuši paŗis gabalus no gaidāmā un pāris no aiz-gaidāmā albuma. Tos var noklausīties, ieejot šeit (no hotlink 4 u - https://www.draugiem.lv/msk/) un iedarbinot tur integrēto pleijeri - pirmie (augstākie) 3 gabali ir īstie. Īpašu uzmanību aicinu pievērst "Patiesības novadam", jo tā ir viena no improvizācijām, kas izpaudās kā sekojoša rīcība: uz TASCAM tape recorder piespiedām "REC" un vienkārši sākām spēlet (iepriekš bija atrasta vien pasāža no vienas atmodas laika pretnarkotiku grāmatas un basa partija in the main theme).

Bet atgriežoties pie TIEŠĀM SVARĪGĀ - man ĻOTI vajag jūsu palīdzību, lai dabūtu sev jaunu ("vecu", lietotu, galvenais, ka darbojas un ka pieņem mazo simkarti) mobilo tālruni! Jūs izglābsiet a desperate musician, pie reizes izglābjot a really fucking desperate band (desperate in the best possible sense of this word). Tātad, vai kādam nav aizķēries kāds tel., kas vairs netiek lietots vai vienkārši - kāds tel., no kā vēlaties tikt vaļā. Vai pat nevēlaties tikt vaļā, taču es varu jūs motivēt ar naudu vai free tickets to next 5 or maybe 10 (15?) MSK concertos. Esmu gatavs darīt visu nepieciešamo. Cik varu atļauties tērēt naudu? As a starving musician and a poor boy, daudz nevaru atļauties, taču kaut kādus vairākus desmitus jaunās valūtas vienības noteikti varu, kā saka, sakopīt, pārdot savu kaut cik svaigo ķermeni uz ielas. Vai radot kādu īslaicīgu biznesa mahināciju (svarīga piebilde potenc.partneriem: nodarbojos tikai ar leģitīmu biznesu; vai arī, ja jums ir nepieciešams kompetents plaša spektra speciālists jebkurā jomā, kas saistīta ar valodu, rakstīšanu, tekstu radīšanu, analīzi, jebko, tad nekautrējieties uzrakstīt uz u.ulvis@gmail.com).

Rezumējot (TL;DR situācijā): pēc iespējas ātrāk vajag jaunu/lietotu/vecu mob.tel., kas ņem pretī mazo, apgraizīto simkarti. Esmu gatavs maksāt vai veikt barteri (ja kas, rakstiet uz iepriekšējās rindkopas beigās norādīto epastu). Varu samainīt pret citu norm.mob tel., kas ņem tikai neapgraizītu simkarti (piemaksājot). Varu arī maksāt arī neordinārākos veidos, teiksim, piedāvājot savu kompāniju, klātbūtnes efektu, ļoti kvalitatīvu un baudpilnu ķermeņa masāžu (ja vajag, varu palūgt cilvēkiem, kuriem to esmu veicis, galvot par tās daudzpusējām kvalitātēm). Kompānija kā samaksa var izpausties kā "labākais draugs uz dienu (divām, trim, utt.)" vai "superneitrāls cilvēks, kurš beidzot var tevi uzklausīt, dzirdēt un, apveltīts ar pēc iespējas mazāk aizspriedumiem, analizēt un palīdzēt tev izprast/saprast sevi, tevi, jebkuru cilvēku, situāciju vai problēmu šajā spektrā". You name it, I'll rate it!

P.S.

Baigais TL;DR man sanāca, pff. (ja nezinat leksiku - http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Too_long;_didn't_read )

(ir ko piebilst)

Monday, November 17th, 2014


ulvs

11:03p
Temporāri pārvācos (savācām ar Ilzi visas paunas; rīt atbraukšu pakaļ PC). Pēc tam dzīvošu ļoti stilīgā vietā - tādā kā kuģa kajītē. That's my save.

(5 comments | ir ko piebilst)

shelly

7:27p
A man nupat bija salūts (ļ. piemīlīgs un lieliski skatāms no mana balkona durvīm)!

(ir ko piebilst)

apjukums

1:50p
Operācija 'aizvest kaķi pie vetārsta'

1) Saimnieks E ar riteni aizbrauc pie vetārsta pēc īpašā manipulējamā būra
2) Nomaina riteni pret īres auto, brauc mājās, bet dabū parkoties pāri ielai, kas izrakta un citādi nepieejama
3) Saimniece D iznāk pretī ar kartona kastēm, lai viņa majestāte nejauši nepiešmucētu īres auto
4) Viņa majestāte tiek iestūķēts būrī un aiznests uz mašīnu
5) Saimnieks E pieved saimnieci D un viņa majestāti pie vetārsta durvīm un aizved auto atpakaļ uz stāvvietu, kur to iemaina pret savu riteni un beidzot brauc uz darbu
5) Saimniece D nodod viņa majestāti vetārsta rokās un soļo mājās
6) Pēc 3 stundām atskan zvans, viņa majestāte ir sadakterēts un gatavs doties mājās
7) Saimniece paķer riteni un brauc pie vetārsta, lai ar viņa majestāti uz bagāžnieka atkal stumtos mājās
8) Viņa majestāte ir mājās, izkūņojas no būra un tūlīt pat pieprasa ēst.
Priekškars, izrādes beigas

(2 comments | ir ko piebilst)

Sunday, November 16th, 2014


shelly

6:58p
Go the F**k to Sleep

Un kā mēs varējām palaists garām šādu bestselleru?
... tālāk ... )

(7 comments | ir ko piebilst)

ulvs

4:58a
komunikācija, kategoriskums, kategorijas, problemātika un aicinājums

"Nezinu, kāpēc tādas lietas jādara..." - R par manu vēlmi publiski samelot, ka viņa has inherited a lot of money and therefore I'm sad that we've not together anymore. Kāpēc vispār es vēlos rakstīt tādas muļķības - jautāju sev un jums?

Katrā ziņā šis posts nebūs par Ritas naudu. Tas beigu beigās drīzāk būs par mani un tevi, par jums un mums, par iespējām komunicēt. Un par iespējamu "briļļu klubiņa" izveidi (definīcija atrodama zemāk).

Vadu savu gaļas bluķi (runa ir par ķermeni un nervu sistēmu, un vispār - visām sistēmām), un daru to ar uzskatu, ka es neesmu materiālists, un man idejiski nepatīk nauda, taču tā diemžēl ir nepieciešama, lai eksistētu modernajā sabiedrībā, dzīvojot pilsētā un darot to ar pēc iespējas mazāk ierobežojumiem jebkurā jomā, kas kaut kādā mērā tiek, manuprāt un pārsvarā arī mūsuprāt, uzspiestas cilvēkiem, kuri vēlas, neviena netraucēti (un nevienam netraucējot), dzīvot tā, kā viņi ir atzinuši esam par labu, un, ja ne tā (jo pārsvarā ir daudz īslaicīgi nepārvarami apstākļi), tad vismaz cenšoties risināt kādu no kolīzijām/konfrontācijām tādā manierē, kas pat tad, ja tomēr manam (mūsu) argumentam neizdotos prevalēt, un cilvēku prāti paliktu, kādi tie paliek vienmēr - klusi kliedzam kurlo pasaulē: "Palīgā! Izskaidrojiet man šo visu! Es neko nesaprotu! Es neko ne-sa-pro-tu!", tad vismaz cilvēkiem līdzās tipiskajam apjukumam, mulsumam un pat panikai, klāt nāktu jauna izjūta. Apziņa par to, ka tas nav humors. Sajūta un izjuta reizē, ka tas pat nav temats, ko apspriest, malkojot tēju un ēdot cepumus "Mateja draudzes" sanāksmē.

Bet kas, sasodīts, tad ir tas "tas"? Vai tās ir manas vai tavas bailes? Vai varbūt viņu bailes? Jo, kā mēs esam novērojuši, viņu bailes kopumā ir daudz svarīgākas par mūsu. Tāpēc mums reāli nav nekādu izredžu. Vien iespēja atstāt iespaidu. Būt par klaunu. Par izklaidi (entertainer). Tikt pārprastam vienmēr un visur. Pēdējā aspekta dēļ vēlos nodibināt "briļļu klubiņu", ko varētu saukt par "sapratne un tās robežas".

Vai jūs piedalītos šādā "briļļu klubiņā"? Labi, varbūt kāds no jums nemaz nezina, kas tas tāds ir. Īsumā. "Briļļu klubiņš" radās tālajos 90tajos, šķiet, lidz ar pirmās Harija Potera grāmatas ejakulāciju vienkāršajās laužu masās. Cilvēks saprata, ka bez viņa tomēr ir arī citi, kuri "saprot" vai vēlas to. Tāpēc cilvēks zaudēja daļu sava kūtruma par labu kam tiešām nozīmīgam - komunikācijai, kas veidota un balstīta uz sapratni, savstarpēju a priori cieņu until proven otherwise, kā arī zināmu sirsnīguma devu, ņemot vērā atklātības nepieciešamību - un nepieciešama tā ir tikai tāpēc, ka bez tās vai vismaz bez idejas par to nekas nopietns nespēj pastāvēt. Bet nevajag šeit piesieties vārdam "nopietns". Neviens "šeit" netiecas apmierināt savas jocīgās domāsānas kategorijas, piemēram, to pašu "nopietnuma faktu" kā vienu no savas īpatnējās pasaules uztveres pamatpostulātiem.

Lietoju vārdu "īpatnējs", jo, cik esmu saskāries ar cilvēkiem, kuru domāšanas process ir piebāzts ar šādām, manuprāt, jokainām kategorijām kā... kategoriskums kategoriskuma pēc, nopietnība nopietnības pēc, un viss pārējais, kas beigu beigās jeb drīzāk ļoti ātri dialoga partnerim izraisa vai nu galvassāpes vai vēdergraizes, apzinoties, ka reāli diskusija kā tāda nemaz nav iespējama šī cilvēka izteikti šaurā acu platuma dēļ, kas viņam (un līdz ar to viņa potenciālajiem "upuriem") izraisa un ir spējīgas izraisīt spēju redzēt tikai taisni, nemanot to, kas notiek malā, kaut kur aiz... plecu līmenī, zemāk vai augstāk. Jā, pielīdzinu šeit cilvēku dzīvniekam - zinu, ka tā nav, bet man dažreiz labpatīkas iztēloties, ka ar cilvēkiem ir tāpat kā ar dzīvniekiem, un tie sugas īpatņi, kuru acis ir relatīvi tuvu cita citai (haha, nezinu, kāpēc nerakstu "viena otrai"), labāk redz kopumā, bet "tikai uz priekšu", jo viņi ir mantojuši plēsēja acu izvietojumu. Un tad ir aitas, gotiņas, gazeles - nez kāpēc faktu, ka acis ir relatīvi tālu viena no otras, esmu izteiktāk ievērojis sievieteš. Kopumā pēc maniem eigēnskajiem novērojumiem varētu secināt, ka vīrieši "joprojām" ir mednieki, bet sievietes - ievainojams bara dzīvnieks, kas ir tendēts izvairīties no konfrontācijas ar nezināmo, un labi redz to, kas notiek apkārt, savukārt, dažreiz nemana to, kas notiek acu priekšā. Labi, par to tā kā pietiks rakstīt.

Tātad, briļļu klubiņš. Vai tev interesētu komunicēt vairāku cilvēku bariņā un justies saprastam/-ai, jā, un ne tikai tā - novest seansu eksaltētā ekstāzē tieši šīs sapratnes dēļ. Tvert citam citu pusvārdā un pabeigt citam cita teikumus. Nodarboties ar kopīgām intuīcijas sesijām, kā arī dažādiem pašu iniciētiem domu/ideju projekciju sesijām, kur mēs spēlētos ar mūsu visnotaļ interesanto uztveri/apziņu, piemēram, apzināti virzot savas domas tajā virzienā, kas nemaz neeksistē, un beigās pāriecināties, ka kāds ir izjutis, ekspektējis to tavu projekciju. Ja nesaprati, par ko ir runa (tas ir normāli; šajā klubiņā uzsvars būtu nevis uz elitārismu, bet gan uz labu savstarpējo soc-līmeņotību (smejos par vārdu "labu")... tātad, minēšu piemēru.

Piemērs projekcijām. Trīs reizes pēc kārtas esmu veicis eksperimentu. Sarunāju tikties ar meiteni X vietā Y trīs reizes pēc kārtas mēneša laikā. Pirmajā reizē atnesu viņai ziedus, par ko viņa bija pārsteigta, jo "es neesmu tāds cilvēks" (pirmā potenciālā "projekcija"). Otrajā reizē, kad gāju viņu satikt, ļoti "spēcīgi" domāju un vizualizēju ainu, kā pēc 10 minūtēm viņu atkal iepriecināšu ar ziediem (biju tos jau nopircis). Taču minūtes 3 pirms tikšanās, es ziedus paslēpu vietā Z, un mēs satikāmies, taču ziedu nebija. Es jutu, ka viņa tos bija ekspektējusi. Pavaicāju, vai viņa gadījumā nejūtas tā, it kā kaut kas trūktu vai kaut kā tā, un viņa atzina, ka tā tiešām ir, un tāpēc mēs nogājām lejā pa trepēm uz vietu Z, un es viņai iedevu tur atstātos ziedus, par ko viņa bija ļoti priecīga. Trešā reize teorētiski bija the most tricky one, bet reizē arī potenciāli visparedzamākā. Gāju pa to pašu ceļu uz to pašu vietu satikt viņu. Ejot garām vietai, kur parasti pirku ziedus, es apstājos, nopētīju ziedus, to daili, paostīju pāris puķītes un gāju tālāk, bet ar domu par to, ka man līdz tagad ir ziedu pušķis. Ejot uz tikšanaš vietu, fantazēju par to, kās pasniedzu viņai ziedus un vizualizēju ainu ar priecīgo viņu. Taču nekādu ziedu nebija, un atkal (taču šoreiz "spēcīgāk") viņa juta šo "noslēpumaino" ekspektāciju pēc sūda ziediem.

Labi, pietiks rakstīt, tāpat nav jēgas, ja tā padomā, jo visiem vienalga.

(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:06a
KASJAUNS. Zivju konservos atklājas pretīga žļurga. Pārtikas uzraugi to noliedz.

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, November 15th, 2014


dienasgramata

11:11p
DELFI. Latgalē suns sakož vīrieti sēžas apvidū.

(ir ko piebilst)

shelly

9:46p
Scary shit

Midzinu Lauvu, kad no istabas stūra atskan nezināmas izcelsmes troksnis.
- Onkuls, - Lauva saka naivā balstiņā, izstiepis roku uz stūri.
Jāsaka, ka šī nebija pirmā reize, kad Lauva redz onkuli tur, kur nekā neredzu es, bet nu komplektā ar nesaprotamo skaņu sametās patiešām baisīgi.

(10 comments | ir ko piebilst)

kants

7:58p
veci jaunumi

izrādās, ka šitās cūku svilināšanas autors ģederts eliass
Aged eighteen, he took part in the armed attack against the Riga Police Administration building and the armed robbery of the Helsinki Department of the Russia State Bank that were carried out by the fighting unit of Latvian Social Democratic Workers’ Party. He was later arrested for the distribution of revolutionary literature. Eliass spent about a year in Riga Central Prison and was either released before the trial or escaped to the West through Finland in late 1907, using a false passport in the name of Louis Lilau. Abroad he concentrated on studying painting at the Brussels Royal Academy of Art. (kļaviņš (ed) Latvijas māklas vēsture IV, R.: 2014, p 107)current music: bach cello suites

(2 comments | ir ko piebilst)

kants

5:32p
tuvāk sev

izskatās, ka pēc saviem diviem lv nodzīvotiem gadiem atkal sāk veidoties vajadzība padzīvot kaut kur ārzemēs, lai gan tepat ir labi kā nekad.


current music: corradini: sonata

(ir ko piebilst)

anonymous

12:31p
Vecums ir tad, kad no rīta priekšnamā uz grīdas atrod pāris pudeles vīna un šņabi.

(6 comments | ir ko piebilst)

Friday, November 14th, 2014


shelly

7:22p
Šovakar mana galvenā izklaide ir temperatūras mērīšana*. Kad atnācām mājās (Lauva esot uzvedies, kā parasti, ļoti labi, pēc himnas neesot aplaudējis), bija 37,5, pēc stundas un 2 ibumetīniem jau 38,5.
Tagad krītas, spriežot pēc tā, ka izjutu impulsīvu vēlmi novilkt 1 džemperi un 1 bikses (palika vēl).
* Pārmaiņas pēc - sev.

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

1:26p
Diena: "Pamatīgi piedzēries vīrietis neatrod mājas un attopas dīķī uz salas."

(3 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

9:48a
Njā... Salikt drēbes rītdienai jau vakarā atmaksājas.
Biju gatava izbraukšanai uz Rīgu un pa pusei saģērbu bērnus piecās minūtēs.
Kaut kā aizgulējāmies šorīt.
Un tieši šorīt, kad puikam skolā svinīgais pasākums, bet man plkst 11 jābūt seminārā, kurā es arī runāju. Labi, ka ne pirmā.

Reti šitā gadās. Nogulējām līdz 8.50, kad puikas audzinātāja zvanīja un meklēja puiku.

Vo tā ir - vispirms pa nakti prezentācija rītdienai, tad pa tv interesanta filma, tad vētrains sex.
Protams, ka neviens nevar pamosties pēc tam un neviens modinātāju nedzird.
Pat jaunākais, kas mūždien pa nakti ņerkst, šonakt neizdvesa ne skaņu. Vai nu arī viņu mēs nedzirdējām. Vai arī būs visus zobus beidzot izdiedzējis.

Aizvedām mani pirmo uz staciju. Vīrs palika bērnus vākt skolai. Cerams, ka pārāk nebļāva uz viņiem.

Ziepes, bet kopumā noskaņojums labs.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:21a
Manam brauzerim izdodas bloķēt lielāko daļu reklāmu, kas parādās Delfos, bet šī viena vislaik izsprūk cauri.

Tā ir kaut kāda pedofilu ķeršanas akcija, ko veic policija?

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:18a
DELFI. Sabiedrībā patlaban salīdzinoši maz runā par orgānu ziedošanu, tomēr par to būtu jārunā vairāk, šodien Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas rīkotajā diskusijā secinājuši tās dalībnieki. Diskusijas dalībnieki bijuši vienisprātis, ka sabiedrībai vairāk vajag iesaistīties un runāt par orgānu ziedošanu, nevis izvairīties no šī jautājuma.

(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:14a
DELFI. Otrdien Ogres policijas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu no kādas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājiem, kuri policistus informēja par aizdomīgiem cilvēkiem, kas regulāri apmeklē kādu kaimiņu.

(ir ko piebilst)

Thursday, November 13th, 2014


shelly

9:21p
Esam pamatīgi uzsēdušies uz "Maša un Lācis". Lauvam sāk izpausties humora izjūta - pirmo reizi redzu, ka viņš smejas par multeņu jokiem.

(10 comments | ir ko piebilst)

shelly

7:37p
Likšu lietā savu vienīgo tagu.
Lauva bērnudārzā tiek dresēts uz valsts svētkiem. Iecere ambicioza - bērniem, ģērbtiem baltos krekliņos un melnās biksēs/svārkos, jāstāv mierā, kamēr skan himna. Šodien visi jau esot iemēģinājuši šo joku.
- Nu, cerams, ka rīt būs labāk, - mierināja skolotāja. - Cerams, ka rīt Lauva neapplaudēs pēc himnas.
Es no sajūsmas gandrīz apraudājos.

(3 comments | ir ko piebilst)

kants

1:44p
veci jaunumi

vāczemē gadījās kādam nēģerim, (morim) kas, kā jau lasītājs zinās, itin melns kā skursteņskrāpis no vaiga izskatās, pa ceļu iet. shis, tālāk ceļu nezinādams, jautā kādu vīriņu, kas ceļmalā strādā, vai ceļš riktīgi uz turieni aizved? vīrelis nēģeri par velnu uzskatījis, it bailīgi tam atteica: "tas ceļš gan uz to pilsētu riktīgi iet, bet cienīgs velna kungs, jūs tur nevarēsit garām tikt, jo netālu no šīs vietas stāv liels krusts pie ceļmalas"
(mājas viesis, 26: 30.06.1858, 208 lpp)

(1 comment | ir ko piebilst)

shelly

9:44a
Braucu šodien uz darbu kopā ar kaimiņieni, kas vispirms krietnu brīdi mudināja mani sagādāt vēl vienu bērnu, jo viss esot - dzīvoklis, darbs, pabalsti, vecāki, kas pieskata un palīdz, kredītu droši vien arī neesot... Klusībā apcerēju, kāpēc gan cilvēki nevairojas dalīšanās vai pumpurošanās ceļā, līdz beidzot kautrīgi ieminējos, ka viens neliels sīkums tomēr trūkst - atliek tikai vispirms vīru sagādāt...
Ak, vai, līdzjūtīgi novaimanājās kaimiņiene. Bet viņai bija skaidrs rīcības plāns arī šādam gadījumam - man esot jāsāk labāk ģērbties. Lai paskatoties, kas tagad modē. Piemēram, apspīlēti džinsi. Un tāda vējjaka, lai var dibenu redzēt. Nē, viņa saprotot, ka es esot tikumīga, bet nu vajagot vienmēr valkāt papēžus, dēls to arī novērtēšos. Un lai uzkrāsojot lūpas, un šaujot ar acīm.
Galu galā kaimiņiene izkāpa (aizgāja uz aukļu kursiem) un es atviegloti uzelpoju.
Bet brīžiem man tomēr liekas, ka iepriekšējās paaudzes bija kaut kādas.... vitālākas, vai. Šī nebija pirmā reize, kad es blakus pirmspensijas vecuma sievietei jūtos vienkāršit slapja un apdzisusi, un lai gan var diskutēt par viņu ierosinājumu kvalitāti vai izsmalcinātību, viņu enerģiskums un uzņēmība ir pilnīgi apbrīnojami...

(24 comments | ir ko piebilst)

kants

12:28a
pavedieni

in the land of gods and monsters 
i was an angel 
looking to get fucked hard

lana del reja saka vienā no savām skaistākajām dziesmām, bet "to the new world of gods and monsters" ir tosts no filmas frankenšteina līgava (1935), par kuras režisoru vēsta filma gods and monsters (1998), nebūt ne slikta gejdrāma. 

(ir ko piebilst)

Wednesday, November 12th, 2014


shelly

6:32p
Sapratu, kāpēc man komentāros tāds klusums - sen neesmu ne ar vienu sad********.

(5 comments | ir ko piebilst)

copy

3:26p
aaa, ja jūs zinātu, kā man patika Tumšās alejas. tie četri aktieri ir ģeniāli, viņi patiešām ir labākais, kas noticis ar Latvijas teātri, jebkad.

vēl par aktualitātēm runājot, auroru laikam man tā arī pa īstam nebūs lemts dzirdēt, ja, protams, neskaita šarmanto klausīšanos pie aptiekas pagraba lodziņa, par kuru tad varēs pēc tam stāstīt mazbērniem, hā

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, November 11th, 2014


kants

11:28p
pa to laiku eiropā

kaut kas skaists, ļoti dzīvi apliecinošs un vienkāršs: Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann (2013). kannu zelta zars pilnīgi pelnīts.

kaut kas traģisks, sāpīgs un par latvijas vēsturi das blaue vom himmel (2011)
un tiešām labs spāņu detektīvs, pārsteidzošs un sprigans el cuerpo (2012) 

(2 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system