laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Wednesday, July 27th, 2016


anonymous

11:29a
Pirms kāda laika visi cits citam internetos ar lielu uzjautrināšanos pārsūtīja sarakstiņu ar dažādas radniecības pakāpju apzīmējumiem latviešu valodā. Pie labi aizmirstajiem tur bija arī apzīmējumi brāļa meitai/dēlam un māsas meitai/dēlam. Vai kāds tos atceras? Vai varbūt atceras, kur šāds saraksts bija?

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, July 26th, 2016


kants

2:31p
dafbaholiķa paradokss

vai/kas jādara, ja nekas nav jādara?

(15 comments | ir ko piebilst)

rkktzd

10:45a
part2

Samāra - pa vājprātīgi sūdīgu šoseju aizkārpamies 400arkautko km līdz Samārai. Pa ceļam saulespuķu plantācijas un naftas sūkņi. Šeit dzīvo Wlvs, tāda arī sajūta - viss attiecībā uz koncertu ir ļoti relaksēti un pat komfortabli, viss jau noorganizēts. Pilsēta gan drausmīga. Koncerts foršā vietā, ļoti kruti skan, bet liekas auksts un bez emocijām. Pat Wlvs, kas šeit skaitās stāri, nevienam jumtu nenorauj, atšķirībā no citām vietām. Satiekam džeku, kurš ir mūsu kasešu leibla boss. Tagad Ghost ir izdots arī ļoti skaistās kasetēs. Nekur nav pastkastes. No rīta nopeldamies Volgā un braucam uz Saratovu caur Toljati un Žiguļiem.

Kamaz, kādēļ tu nebrauc? Visi sen aizbraukuši, bet tu te stāvi ar savām šķembām kravas kastē.

Saratova - Wlvs rāda kā labāk tikt līdz Saratovai, diezgan kuul ceļš esot - pirmie 100km ir ļoti labi, pēc tam atkal sākas izvarošana. Nepārtraukti ceļa remonti un bezgalīgas bedres, pat vietās, kur izskatās, ka ceļš ir gluds - īstenībā nav. Bākas augšpusē busam ir caurums, pēc trakākām bedrēm salonā ož pēc dīzeļa. Kavējamies, klubs ir kkāda elledirsa, viss jāsastiepj un jāsaslēdz zibens ātrumā pa miljons trepēm, ir mežonīgi karsts. Uz skatuves kāpj pirmā grupa - vietējie, tikai bungas un bass, drusku paspēlē - noskrien vietas īpašniece un saka, ka esot pa skaļu, šitā nevarēšot. tie džeki no pieejamā tehnikas klāsta izmanto 1 basa pastūzi, 1 kabinetu un bungas, tā ir apmēram 4. daļa no tā, ko lietosim mēs. nu pohuj. tajā pagrabā ir tik karsts, ka koncerts pārvēršas peļķē. esmu slapjš līdz apenēm. Konča laikā kkāds džeks kko agonē un starp dziesmām bļauj "eto prosto pizģets bļaģ!" patīkami, protams. Vietas saimniece pēc koncerta nāk un valšķīgi bārsta komplimentus, neesot jau nemaz arī bijis tik skaļi, šitā mūzika viņai likusies skaista, vnk nesen esot bijuši kkādi francūži, kas viņai galīgi neesot patikuši, tie gan esot bijuši briesmīgi skaļi. baigais besis. Iepazīstos ar džeku no scēnas, kurš nezin Converge. izrādās, aparātus varam sanest rīt - pasakaina sajūta. Nopeldamies vēlreiz Volgā. Joprojām nav pastkastes.

Volžskie/Volgograda - koncerts vietā, kas saucas Volžskie, kas ir pie Volgogradas, ko agrāk sauca Staļingrada (2. pasaules karš ir mana vājība). Monstrozs memoriāls. Visa padomju savienība iebāzta piemineklī, labs piemineklis, cilvēks uzreiz paliek paklausīgāks. Ne shagu nazad! Ārkārtīgi skaisti. Paliek šķērma dūša skatoties uz to visu. Sāk kaitināt arī Wlvs, jeb Makss precīzāk. Ļoti gruzos par Inesi, nekā nevaru palīdzēt. Koncerts lielas ēkas 2ajā stāvā - viss jānes uz augšu. Ēka tiek pamatīgi apkurināta (21. jūlijā) - sveikas vēlreiz slapjās apenes! viss besī un kaitina. Apenes paliek vēl slapjākas kā aizvakar. Jancis tad ir vispār izgriežams. Ļoti nervozi nospēlējam. Kirils saka, ka skaņas ziņā sūdīgākais koncerts līdz šim. Atšķirībā no visiem iepriekšējiem gadījumiem, šoreiz mūsu 7 cilv delegācija nakšņo normālā 2istabu, nevis šaurā 1istabas dzīvoklī - ļoti šiki. Daļa delegācijas nolemj ieskatīties glāzītē un dodas gulēt kad ārā jau gaišs - karoč nākamo koncertu kavēsim. Nomierinos attiecībā uz Maksu.
Vēl novērojums - krieviem mājās itin visiem ir tēja un ar tās dzeršanu saistīta aparatūra, taču nevienam nav kafija. Nekas neparasts, vnk interesanti dzīvē redzēt, ka katrā vietā savs kods.

Rostova pie Donas - izkustamies pirms 11iem, kas nozīmē, ka jau kavējam, bet laikam pohuj. Dienas spilgtākais notikums laikam ir arbūzs, kuru nopirkām. Pa ceļu pa kuru braucam notiekot lielākais narkotrafiks Kazahstāna - Krievija. Pabraucam garām arī ceļa zīmei - Doņecka 30 km. kā arī pretī mums brauc gara militārā transporta kolonna. Aiz garlaicības sāku taisīt kkādas murgainas izlases spotifajā. Rostovā satieku džeku no Unlock Yourself Records, kurš palīdzēja izdot Annas plati. Kruta!
Koncerts dizāsterīgs. Basam kkas sāka čakarēties, liekas ka vads, nomainu vadu, čakarējas, nomainu basu, mazāk, bet čakarējās. Tā es tur nospēlēju atlikušo koncertu cenšoties nekustēties nemaz lai nečakarējas. Rīt jāskatās. Paliekam lielā dzīvoklī, kurš ir pilns ar kaut kādiem tīņiem. Nāk virsū lielais nogurums, tāds, kurā summējas kopā daudzi mazāki nogurumi. Baigie kusaki starp koncertiem, vidēji dienā nobraucam ap 500km, šeit tās ir 7-10h pa sliktām šosejām, sastrēgumiem un vājprātīgu satiksmi. Vēl 3 koncerti un 2 (vai 3) nakts pārbraucieni, labrīt putra kur tu biji.

Voroņeža - sāp pakaļa no sēdēšanas busā. besis baigais, visu laiku nāk miegs. esmu te bijis ar teātri, bet absolūti neko neatceros. Izrādās, vismaz, centrs ļoti skaists, nav čerņas. Vietējie palīdz visu uznest uz 3. stāvu. Wlvs nepalīdz, man besī. Nāk virsū slimums. Iehujāriju kkādu teraflūveidīgo sūdu. Svīstu. Koncerts sākumā likās viens no tiem retajiem, kurā vispār nav koncerta sajūtas. Ir koncerts un nav vienlaicīgi. Pēc pāris dziesmām aiziet norm. No teraflūveidīgā sūda pazūd nenormālais besis, rīt droši gan būs x 2

Brjaņska - pēdējā diena kopā ar Wlvs. drusku lauž kaulus, auksts, nav spēka, žopā karoč. kkāds fests kkādā mežā. "festivāls mežā", šajā valstī, var izpausties ļoti dažādi (kā jau jebkas cits). pēdējās dienas visur, kur aizbraucam, sāk līt, ļoti ceru, ka mežā nelīs. lai gan kāpēc lai nelītu? Pa ceļam iebraucam pie Kirila radiniekiem 120 km no Brjaņskas. Man briesmīgs sociālais anxietijs, bet radinieki ļoti jauki un gaiši, cienā mūs ar tēju, salātiem, cepumiem un gaļu.
Koncertam atvēlēts kaut kāds padomju kūrorts 3 km no Brjanskas, kur nekā vairs nav, tikai tukšas mūra ēkas. elektrība no ģeneratora. slimums arvien vairāk, bet nezinkāpēc jūtos ļoti priecīgs. spēka gan nav vispār. spēlē arī Jars. Wlvs pēdējo dziesmu nospēlējam visi kopā. Paliekam Brjaņskā pa nakti. Nakts pārbrauciens būs tikai viens - no Minskas uz Rīgu.

Minska - atvadamies no Wlvs. Pa ceļam aptur ments no netrafaretētas mašīnas. Vispār menti aptur bieži, bet tikai pārbauda doķus un laiž tālāk. šis prasa 2000 rubļus par to, ka aizmugurējie nav piesprādzējušies. Kirils kko sāk dirst pretī - iedodam 1000 rubļus un disku, ments aiziet dziļi pateiktdamies, gandrīz klanīdamies. Kaulus lauž stiprāk, nosēdēt nevar, pagulēt nevar. Visa diena temperatūraini abrazīva un murgaina. Robeža ok. Koncerts - milzu punkts tūrei - lielā zālē, ar nereāli krutu skaņu un backsteidžu un ēdienu. Dzeru atkal to koldreksu lai vispār varētu nospēlēt. Atnācis arī Dima. Koncertu veltam Kirilam, kurš visādā ziņā izglāba šo tūri - laboja tehniku, stūrēja, hotspotoja internetu, navigēja, daudz darīja kā skatuves tech. utt. Esot atnākuši vairāk kā 200 cilv, pirmdienā, vasarā - pilna zāle - neticami. Pāris cilv nopērk arī Annas plates (vispār Ufā arī viens nopirka) - wow! Kaudze naudas utt. Orgi (3 brīnišķīgi džeki) aizved uz savu māju, kur mūs pabaro ar zupu un pankūkām un šņabi. Baigi skaisti! Braucam uz Rīgu. Viss cauri, ar labu nakti.

(8 comments | ir ko piebilst)

Monday, July 25th, 2016


apjukums

10:13a
Pirmdienas burkšķis

Nīderlandiešiem ir paradums jā-ināt, tas ir, atkārtot vārdu 'jā' brīžos, kad nezina, ko teikt.
Un viens kolēģis ir šīs sērgas apsēsts, viņš varētu jāināt visu dienu un i nenojaust, cik ļoti piesārņo manu audiālo telpu :)
jājājājājājājā, dažādās tonalitātēs un garumos

(ir ko piebilst)

Sunday, July 24th, 2016


apjukums

5:57p
Iešļūcenēs nekur nebraukt

Izdomāt, ka pusdienās jābrauc uz vietējo Bruklinu (aka Breukelen), pa ceļam sakasīties, pašķirties un drīz atkal salabt, uzskriet uz apmales, ar asiņojošu īkšķi dzīties tālāk, saprast, ka Bruklina nu nepavisam nevilina, mīties mājās, pa ceļam uzēdot kazenes. Mājas, sidrs. Visi laimīgi.

(ir ko piebilst)

anonymous

10:23a
Meteoreports

Nevaru teikt, ka man būtu kas iebilstams, un tomēr šis ir jocīgs laiks. Telefona laika prognoze gan uzstādītajā mūsu atrašanās vietā, gan tajā, ko telefons nosaka automātiski un kas nezināmu iemeslu dēļ no mums atrodas labā attālumā, jau trešo dienu uzrāda mainīgu mākoņu daudzumu ar saules parādīšanos. Sauli neesam redzējuši vispār. Debesis ir vienmērīgi apmākušās zaļas - laikam izkliedētās gaismas dēļ plakanais meža zaļums pielīp arī tām, un rīta gaismu nu dienas un vakara gaismas tikpat kā neatšķirt. Ir silts un diezgan mitrs, vēja tikpat kā nav, un savādā kārtā arī odu nav pārāk daudz.

(3 comments | ir ko piebilst)

rkktzd

2:28a
pacietība pieticība pateicība

(ir ko piebilst)

Friday, July 22nd, 2016


ulvs

11:41p
meklēju vīrieti 1983 LPSR edition

Caur [info]dooora the explored pēdējā postā piesaukto youtube video par deitošanu LPSR norietā, ieteiktajos video atradu pašu troni, video ar nosaukumu "Meklēju vīrieti 1983", kur LPSR norieta j-kundzes runā par savu, khm, ideālo vīrieti. Galnais, lai nedzer, ne? KLIK TO VAČ BĻ

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

11:35p
turpinot par "Tā Magonīte" - "Lowlife" sk.darbu un pašu princesi

Ļoti reti varu izbaudīt moderno, glamūrīgo popmūziku (netīk nedz Gāgas, nedz Melnās dirskratītājas hiti). Taču jaunkundze, ko piesaucu iepriekšējā postā - Tā (mazā) Magonīte - ir tik patīkami mani pārsteigusi arī ziņā, ka man patiesi no sirsniņas tīk viņas singls "Lowlife" (klik šeit, lai noskatītos un noklausītos atkal). 
Skaņdarbā ir tik daudz mīļu niansīšu, piemēram, tas, ka tiek izmantots "DJ efektu bloks", kas ņemts, kā izklausās, no lēto siņķiku t.s. skaņu bloka (visas tās "wow" un "dīdžej" tipa skaņas čōrusā). 

Karoče, klausieties AKAL, izbaudiet, laikojiet, šērojiet un beigās, lūdzu, subskraibojieties, nē... nē, labāk pakarieties (neesmu pašnāvību advokāts, taču dažreiz dzīvē tomēr ir jādara tas, kas ir jādara, vai ne tā; it sevišķi skaistas mūzikas fonā).

Turpinot par pašu Magonīti. Viņa ir tik fantastiska jaunkundze. Jo vairāk pētu viņas vlogu arhīvu, jo vairāk viņa uzbudina visus manus baudu receptorus. Receptējiet, dies, RECEPTĒJIET!!! Starp citu, kāds nezina, kā potenciēt recepciju? (teiksim, lai potenciētu heroīnu un benzodiazepīnu efektu, pāris stundas pirms substances ieņemšanas rekomendējam iešaut orāli pēc iespējas vairāk hinīnu saturošu suslu, piemēram, greifrūtu sulu vai faking limpeni "toniks" (to varētu pārdēvēt par "resnuma toniku").

Pacienāšu jūs ar vēl pāris izciliem viģikiem, kas liks jums viņu iemīlēt, ja vien jums ir sirds (par ko bieži šaubos). Teikism, šī intervija ar viņu (klik hier to vač). Intervētājs ir tāds vagīna, ka viņš nesaprot, ar ko viņš runā (tāpēc šim viģikam piešķiru pāris cringeworthiness punktus). Fucking pussy boy cuckety cuck (tas tagad populārs lamuvārds, ja nesekojat līdz interneta aktualitātēm). 

Un vēl, protams, viss viņas vlogu arhīvs, ko var noskatīties šeit. Rekomendēju tādus īss-video (patiesībā visi ir diezgan īsi), kā šo ("Mīlu savus fanus") un šo ("Ļoti mīlu internetu"), taču patiesībā rekomendēju visus. Tā tumšā, drōnīgā fona mūzika, kas ir gandrīz katrā viņas vlogu video, kontrastā ar viņas burvīgo/pišamo balsi rada perfektu konsonansi, ka, gribot negribot, man katru reizi nobirst pa asaras lāsei. Ah, un viņas jaunā skaņdarba skice - vienkārši meistardarbs. 

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

11:24p
you fucking don't say, bitch

Business Insider - Science says the reason you can't remember someone's name is that you don't care enough.

Es neticu. Es tam vienkārši neticu (neizlasīju rakstu, jo TL;DR, va' ne). 

(ir ko piebilst)

ulvs

3:38a
illuminati pops kļūst pašapzinošs

Mana jaunākā mīļākā MK ULTRA beta sex kitten popzvaigzne. Tik seksīga un tik asprātīga mazulīte - beidzot tā sauktā "illuminati popa" zvaigznes spēj paironizēt pašas par sevi. Kāpēc nonācu pie secinājuma, ka tā ir pašironija? Kaut vai spriežot pēc viņas pagaidām vienīgā mūz-video klipa, kur jau pirmajā ainā viņa sēž piramīdas tronī ar visuredzošo aci virs tās, sēžot faking pagānu dieva Bafometa pozā (klik hier to vač video).

Un pačekojot viņas vlogu arhīvu - tik daudz simbolu un atsauču uz beta/alter/traumu/kognitīvo programmēšanu. Kaut vai tas par to pazaudēto kurpi. Viennozīmīgs viņas "es" pazaudēšanas simbols. Un skelets - viņas handler, kurš viņai iestāsta, kas ir viņas jaunais alter ego (beta programmēšana for dummies 101 ABC).

Atvainojos par savu drunk stupor rakstības manieri, man pašam ir pretīgi no tā, kā šobrīd rakstu, taču informācija ir jānodod tālāk. Es paredzu šai meitenei gaišu nākotni. 

Ak dies, cik ļoti es dievinu šo viņas alter-tēlu. Tāda pedo pišamlellīte. Un tā balss! Mjau, bļaģ. (6 comments | ir ko piebilst)

Thursday, July 21st, 2016


dienasgramata

8:21p

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

7:08p
Tikko nez kāpēc atceros, kas man Pozitivus izbesīja visvairāk. Tie bija tīņu/jauniešu (vīr.dz.) bari, kuri, vazājoties apkārt, visi unisonā bļāva "Seven nation army" meldiņu. Es savā krindžā nesapratu, kas notiek - Battlefield WWI treilera promocija, Wait Straips atkal topā? The fuck? Kāds man var paskaidrot (varbūt es kaut ko esmu palaidis garām)? Jo viņu bija krietns bariņš.

(4 comments | ir ko piebilst)

kants

3:31p
kur

doties šinī nēdēļas nogalē āpus rīgas ar lielu suni?

(11 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

2:59p
Krāšana

Ja jau ierunājāmies par krāšanu...
Sev par attaisnojumu varu teikt, ka man ir uzkrājošā dzīvības apdrošināšana. Bet tas arī viss.

Kā te dažs izteicās, LV iedzīvotājs, ja saņem summu x, tad nodzīvo summu x, un to pašu izdara ar summu y.
Es daru tieši tā pat. Kāpēc? Elementāri. Jo vajadzības jau ir sakrājušās par summu Z, kas pārsniedz gan x, gan y.
Un nē - tie nav ne braucieni uz maldīviem, ne restorāni. Tas ir zobārsts (ja Tu vēl nezini, cik protezēšana maksā, tad gan jau uzzināsi), labas brilles, jauna veļasmašīna, ūdenssūknis, mašīnai riepas, kādai no ēkām jumts, reizi 100 gados nehumpaļu apģērbs (kāda izvirtība!) uuuun tā tālāk.

Zin kā - ja ikdienā nebūtu visu laiku tā cemme par to, ka vot atklal to un šito nevar, jo nav par ko, tad, iespējams, papildus ienākusies nauda netiktu ar tādu entuāzismu momentā notērēta.

(4 comments | ir ko piebilst)

anonymous

1:34p
Kaķa-bļāvēja stāsts attīstās. Nu jau ir pilnīgi skaidrs, ka bļāvējs ir pelēki svītrainais, un ir uzradies arī otrs - melnbalts. Melnbaltais parasti sēž uz veco siju kaudzes un vēro, bet pelēkais staigā tam apkārt un vaimanā.

(9 comments | ir ko piebilst)

kants

12:20p
kad gribās pavisam parastu filmu

ķīnas nomale. tukls seniors uz demences sliekšņa uzņemas šefību par mazu meitenīti un meistarīgi nogalina daudzus noziedzniekus, to skaitā arī ar mačetēm bruņotus vladivostokas zekus. wo de te gong ye ye (bodyguard, 2016). ir kickass torrentos.


(ir ko piebilst)

shelly

12:27a
Uznāca raudulīgs garastāvoklis, kļuva reāli bail iet ārā no mājas. Turklāt nav skaidrs, kur iet - ar Lauvu bijām domājuši aiziet paplunčāties pa baseinu, bet nodīrātajai kājai nepatika jau īsā ielīšana vannā, tā kā tā diez vai būtu laba ideja.

(ir ko piebilst)

Wednesday, July 20th, 2016


kants

10:17p
dienas prieks

normcore laikmetam nākot, vidusamerikāņu grafikas izstāde atpakaļ haosā rīgas mākslas telpā diezgan skaidri rāda, ka grafika izvirzās mūsdienu mākslas avangardā: apsteidzot ar identitātes krīzi jau 100 gadus aizrijušos fotogrāfiju un tās pseido-dokumentālās pretenzijas no vienas puses, un augstprātīgo, mākslinieku neirožu smagi mocīto glezniecību no otras puses. kopš analfabētisma izskaušanas un masu ražošanas teksts un dizains ir kļuvuši par neatņemu mūsu dzīvespasaules daļu. grafika spēj organiski iekļaut sevī pirmo (galu galā, katrs fonts pats par sevi ir mākslas darbs), gan organiski saradoties ar otro, tajā pašā laikā nezaudējot mākslas izaicinājumu radošajā sfērā un tā (iespējamās) kritiskās funkcijas. konkursa jautājums: kurai latviešu māksliniecei šinī gadsimta bija tāda pati parafrāze par dīrera četriem apokalipses jātniekiem kā izstādē redzamajākarlosa barberenas (carlos barberena) darbiņā?

(2 comments | ir ko piebilst)

copy

2:56p
nu tā, būšu atkal students.

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:21a
DELFI. Iedzimtais būvniecības grēks nav izskausts.

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, July 19th, 2016


rkktzd

7:28p
īsumā par svarīgāko

Pēterburga - uz robežas ir skaidrs, ka mums ir nolūzusi puse izpūtēja. Nolūzušo daļu izvelkam laukā, atlikumu pieskrūvējam ar kautkādiem metāla savilcējiem lai pārāk nekustas. pēc nakts pārbrauciena no Rīgas, kā jau parasti - šoks, viss ir dirsā un nekam nav jēgas. Koncerts parasts. mums piebiedrojas Kirils, bez kura viss būtu ļoti slikti.

Maskava - vēlviens nakts pārbrauciens un ir pilnīgi haluciogēna sajūta, jo 2 dienu laikā gulētas kādas 6h. Vājprātīgs nogurums. pirmo reizi braucu pa Maskavu pie stūres. vispār nebija bail atšķirībā no tā ko biju gaidījis, drīzāk ļoti ļoti kaitinoši.
nākamā diena ir brīva. visi iet staigāties, man besī Maskava, es palieku viens Artista dzīvoklī. guļu, klausos viņa plates (vai zinājāt, ka flaming lips - terror ir ļoti skaists ieraksts?) un viss ir ļoti kuul

Ņižnij Novgoroda - pa ceļam uz nosēžam 2h dvēseli saēdošā korķī uz šosejas. pārsteidzoši skaista pilsēta. satiekam Wlvs no Samaras ar ko brauksim kopā. pēc ne pārāk laba koncerta (mesa atkal noplīst pēc pusgada vazāšanas pa ārstiem) mūs nogādā kkādā radio, kur mūs intervē kopā ar wlvs. visi tur esam pa taisno no skatuves, slapji, smirdīgi, līdz nāvei pārguruši. Intervija un radio vispār tajā brīdī liekas, kkas tik absurds, ka intervijas laikā tā arī nepaspēju noticēt, ka tas patiešām notiek.

Kazaņa - vēl skaistāka pilsēta, izrādās tā ir Tatarstāna. vietējie saka, ka plkst tur parasti jāgriež stundu uz priekšu, bet nezinkāpēc šoreiz nav. Cik jocīgi - šī pilsēta ir tāda uz kuru pat varētu braukt atvaļinājumā.
mūsu koncerta laikā Makss no Wlvs kkur ārā noģībst un neceļas - viņam ir diabēts un viņš kkur ir dabūjis cukuru. kaut kādam līmenim tur jābūt 5, bet viņam ir 0. ātrie atbrauc, sašpricē un Makss atgūstas. Wlvs neuzstājās. kad viss nomierinās braucam pa taisno uz Ufu. mani ļoti satrauc ka viņš tur vārtrūmē guļ bezsamaņā kontrastā ar viņa pāri plūstošo dzīvīgumu. saļimis atomreaktors.

Ufa - iebraucam ap 9iem no rīta (un pēkšņi plkst ir jāpārgriež 2h uz priekšu). Kirils pa ceļam savā gīku forumā ir atradis džeku, kas Ufā labo ģitāras un pastūžus - Romu. sarunā, ka izmantos viņa resursus un braucam pie viņa uz mājām labot mesu. Kirils nočakarējas pusi dienas un Roma pie reizes nomaina Dāvim skaņas noņēmēju. un izrādās ļoti ļoti foršs cilvēks. Romas tēvs pa to laiku mums ir pagatavojis pusdienas. un beigās vēl krāmē maisā ābolus un ķiršus līdzņemšanai. Pirmo reizi mūžā pagaršoju kumisu. Nedarīšu tā vairāk. arvien pieaug sajūta, ka jo tālāk no Maskavas jo Krievija liekas jēdzīgāka. mesa salabota. beidzot nomierinos attiecībā uz skaņu - vnk jāhujārī, nu es tad arī hujāriju. naktī ejam skatīties kaut kādu kārtējo akmens veci uz akmens zirga, esot lielākais Eiropā, laikam pohuj.

beidzot atnāk tūres sajūta - šoseja, pastūži, benzīntanki, dīzelis, maldīšanās, piedirsti krūmi ceļmalās, pusdienas autostāvvietās, naktis busā, balto miltu diēta, nīkšana pirms koncertiem, visādi jocīgi cilvēki, visādi jocīgi dzīvokļi, tualetes bez tualetes papīra, smirdīgi klubi, sastrēgumi, mājāsvissdirsābet tuesi2000kilometrustālu, miega bads, aparātu stiepšana/krāmēšana pēc koncerta utttt

šodien Samāra

(11 comments | ir ko piebilst)

anonymous

5:13p
Kerijs teica

Diemžēl pārraižu arhīvā ievietoto viņi jau izlabojuši, taču vakardienas LR1 Dienas notikumu apskatā pārraidītais ASV valsts serkretāra Kerija viedoklis par notiekošo Turcijā droši vien tā arī paliks nedēļas radio brīdis. Kā allaž, kad darīšana ar ārzemniekiem, drusku ļāva parunāt pašam Kerijam un tad pa virsu tulkojumu sāka lasīt diktors. Uzmanīgāk ieklausījos brīdi, kad Kerijs it kā teica, ka vēl arvien Latvijā darbu traucējot sameklēt valodas barjera, jo valodas zināšanas darba meklēšanā esot ļoti svarīgas.

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:33a
autoavāriju review

Labākais autoavārijas video, kādu esmu redzējis, ja runājam par operatora māklsu. Tiešām izcils operatora darbs 360 grādu faking dinamiskā vidē, 11/11 balles. Un tas viss tikai divos kadros. Labu apetīti!

(ir ko piebilst)

ulvs

2:58a
Klausos krievu jauno vilni. Grupa "Стекловата", dziesma "Кораблик". Ir zināmi subredditi, kas attaisno reddit eksistenci manās acīs. Pateicoties r/DeepIntoYouTube/, tagad iepazīstu sen aizmirstu (?) mūziku. Un atkal varu izbaudīt internetu, kāds tas bija tā decentralizētajā posmā (pre kulturālā marxisma neta jeb "web 2.0" nākšanas no Sātana vagīnas).

(4 comments | ir ko piebilst)

Monday, July 18th, 2016


ulvs

8:05p
Atgriežoties pie ģeopolitikas - pamatīgi lolz par Erdogana Turcijas pseidoapvērsumu (jā, tā tiešām šobrīd izskatās, ka tas viss wuz only fo show). Tik neprasmīgi sarīkotu ballīti sen nebiju redzējis. Dodu 1/5 balles.

It kā tur viss joprojām turpina norist, taču tik daudz nenopietnu aspektu (karavīri, kuri nešauj pūlī, iznīcinātāji, kuri nav spējīgi notriekt sava ienaidnieka, Erdogana, lidmašīnu, lai gan to chrosshair'os tā tika turēta "uz grauda" labu laiku, Leo2 tanki, kas tiek izmantoti, lai bloķētu satiksmi un, labākais, pūli, utt.) sagrauj atlikušo ticību notiekošā nopietnībai.

Goda vārds, pirmajā dienā man šķita, ka tas viss ir nopietni.

(ir ko piebilst)

ulvs

7:47p
īss atskats

Pozitivus kā festivāls, saprotams, bija nebaudāms, bet par to es tālāk negrasos spriedelēt, jo vienkārši esmu tipāžs, kuram nav liela interese integrēties milzīgos alko pūļos. Simts eiro par šādu pasākumu? Slikts bargain (taču 50 eiro par svētdienu gan ir laba cena, ņemot vērā zvaigžņu trio, kas tika iebāzts tajā dienā).
Toties skaņa bija top notch. Un ILY skatuve, lai arī viena no mazākajām, kas tur bija, bija fantastiska (atskaitot Eden basa galvu, kas riebjas visiem basistiem). Pirmo reizi redzēju, ka visu monitoru skaļumi tiek regulēti uz tableškompjūtera ekrāna, kas padarīja skaņošanos par daudz reiz nomierinošāku un ātrāku procesu. Un pirmo reizi nospēlēju veselu dziesmu nevis uz drop D, bet drop fucking D#. Es sev to joprojām nespēju piedot (mana dzirde šo faktu piefiksēja jau dziesmas sākumā, un tāpēc līdz dziesmas beigām vienkārši neizmantoju resno stīgu, līdz klusuma brīdī fiksi varēju notjūnēt atpakaļ uz D). Haha, un man patika kāda random fgt komentārs par to, ka uz skatuves izskatījos salietojies (lai gan šis bija viens no retajiem pasākumiem, kur faktiski biju str8 edžā, ja neskaita aliņus un vienu kāsi n-tās h pirms kāpšanas uz skatuves).

Svētdienas rītā attapos, ka [info]anrys netīšām izmetis pa nakti manas drogas. Saglabājot pozitīvu skatījumu, turpmāko stundu pavadīju ar acīm vairāk ieurbies zemē. Tik daudz tukšu narkomaisiņu sen nebiju redzējis. Jā, un tā arī neatradu nevienu pilnu.

Lielākais šoks man ir par to, ka stulbā orgkomiteja visus stārus bija salikusi svētdienā - dienā, kad visi grib braukt prom. Tā iemesla dēļ neredzēju vienīgos trīs stārus, ko vēlējos redzēt - Igiju, Air un varbūt Graims. Bet fukkit, svētdien tāpat nevienam nebija garīgais. Tā ar neizdzertām 40 grādīgā pudelēm atbraucām atpakaļ uz Rīgu. Nekad tā nebija bijis.

(2 comments | ir ko piebilst)

apjukums

11:17a
Šī absolūti nesportiskā dāma ir uzkačājusi tā neko kāju muskuļus un panākusi tādu izturības līmeni, ka bez aizelšanās var uzkāpt piektajā stāvā.
Panākumu atslēga: pārvākties dzīvot tālāk no centra, kas nozīmē ik dienu vismaz 10 km velobrauciena.
NL nomalēs sabiedriskais transports visai švaks, līdz ar to vietējie bērni bieži vien minas arī 30-40 km dienā, pie tam jebkuros laikapstākļos. Šis arī drošvien izskaidro, kāpēc te tik maz resnu bērnu un pusaudžu. Protams, ir arī mašīnbraucēju rase, bet vispārējā tendence šķiet ļoti veselīgi tendēta.

(4 comments | ir ko piebilst)

kants

11:26a
pozitīvais vīkends

pie jz. aabols laukos viss pa vecam: pilsētas dzīvi dziedējošs klusums un internetu nezona, sēnes, kas ar spaiņiem jānes no meža, garšīgi padzerties, paēst un pavakarēt pirms dziļa, dziļa svaiga gaisa pastiprināta miega. pie viena pārliecinājāmies, ka sunim tiešām patīk un sanāk peldēties, vienīgi tas lāga neiet kopā ar makšķerēšanu. vasaras dzērienu priekšgalā izvirzās franču vīna/greipfrūtu atspirdzinājums (vīna paviljons pie vidzemes vai āgenskalna tīrgus, zem 4e) un ērkšķogu dārza sidrs (0,5l, ar melno etiķeti), kas atgriež ticību dzimtenei.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

11:15a
draugs

Poll #20775
Open to: All, results viewable to: All

vai tev ir suns?

View Answers


11 (25.0%)


15 (34.1%)

nē, bet bija/būs
15 (34.1%)

nafig suni, ja ir Vanags?
3 (6.8%)


(3 comments | ir ko piebilst)

Sunday, July 17th, 2016


anonymous

11:18a
Vakar pa pagalmu un sētu izklaidīgi meimuroja kaut kāds puspieaudzis jenotsuns - kad sāku klaigāt un plaukšķināt, izraudzījās izeju caur kompostkaudzi, taču bija tik neveikls, ka pa kaudzi norobežojošo ~50cm augsto mūrīti uzsvempās tikai ar kādu 3 piegājienu. Šodien pa savu ierasto taku izžuvušā dīķa virzienā gar žoga malu aizklumzāja Amerikas ūdele.

(4 comments | ir ko piebilst)

Saturday, July 16th, 2016


ulvs

1:42a
turpinot par Turciju #2

Tani Stambulā. Helīši ar lielgabaliem apšauda kaut kādu drošībnieku ēku. Tikmēr CNN raksta: "Erdogan asks Turkish people to thwart coup attempt." Un vēl tante fonā saka, ka dumpinieku armija ir pro-democracy, ļoti grib draudzēties ar Rietumiem. 
Hmm, sazvērestnieks manī - ASV/Rietumu vai žīdu drošības dienestu atbalstīts/sarīkots dumpis? Tas, ka Rietumi par to zinājuši pirms tam ir pašsaprotams, tāpēc, visticamāk, Rietumu nostāja ir skaidri izteikta ar to.

Un faking Erdogans tikai aicina: "Ejiet ielās un stāviet pretī tankiem, es saprotu, ka ienīstat mani, taču mēs to varam kopā! Kopā mums ir spēks!"

(ir ko piebilst)

ulvs

1:37a
turpinot par militāro sacelšanos Turcijā

Rezumēsim situāciju ļoti lakoniski:

1. Šobrīd militārā vara publiskki paziņojusi, ka sacelšanās rezultātā gāzta valdība, un vara ir viņu rokās. Un viņi vēlas draudzīgas attiecības ar pasauli.

2. Turcijas prezidents notikumu laikā bija atvaļinājuma savā piejūras mājā (pieticīgā, pieņemu). Saņēmis ziņu par notikušo, viņš paziņoja, ka drīz sniegs publisku komentāru.

To uztvēru no BBC kausīšanās fonā, lēnām rakstot šo postu un ēdod.

Kāpēc šīs ir manas neviltotās uzmanības cienīgs sižets (doķenes, tā izskatās; un es runāju no skatītāja/scenāriju lasītāja skatu punkta) - tāpēc, ka, khe khemm, tur var sanākt baigie sūdi un asinspirts. Jo pēc maniem armchair general aprēķiniem tā būtu cīņa divās frontēs, jo nelojālā armija (kas supposedly gāza varu) varētu sadarboties ar kurdu partijām un sakaut lojālos spēkus. Mani gan māc šaubas, ka jauna Turcija, kas celta uz svaigām asinīm, noteikti nebūs baigi cilvēkiem draudzīga. Es vienkārši nezinu nevienu militāru sacelšanos, kas novedusi pie ilglaicīgas demokrātijas un savstarpējas sadzīvošanas.

(ir ko piebilst)

ulvs

12:42a
Militāra sacelšanās Turcijā. Tipa gāzta prezidenta vara. Pizģets. Nē posthaindsaitā nav nekas pārsteidzošs, taču pizģets. NATO valsts tomēr. Noice. *sagatavo popkornu un faking xanaxu*

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, July 15th, 2016


ulvs

6:33p
burvīgie virsraksti / īsi par TERORAKTU

TVNET - Vien 300 metrus no kravas auto: teroraktā vaino izglītības trūkumu [virsraksts portāla frontpeidžā nemanāmi atšķiras no tā, kas redzams, "ieejot rakstā"]


Mans mazais, steidzīgais komentārs un varbūt pat viedoklīts (khm, sekos pēc pāris pašu attaisnojošiem vārdiem; jo kurš gan cits mani attaisnos, ja ne pats; tas tāpat, kā par pimpjsūkāšanu, ne? Jo man neviena meitene nesūkā pēdējos mēnešos, un man sāk kļūt skumji; that said, es šobrīd te visu mazliet pārspīlēju, tāpēc nebaidies no manis, mazā, I'm a consent-type-o-guy, hihi!

Tatad, iepriekš postā minēto rakstu neizlasīju, nodomājot, ka nafig man to dezinformāciju vismaz šobrīd nevjag - tā gan parasti izlasu, jo tomēr ir interesanti zināt, ar ko par (visticamāk) black flag operāciju info baro cilvēku- ja nu pienāks mirklis, kad man būs jāiesaistās debatēs par šo vai citu saistītu tēmu, tad vismaz neizklausīšos pēc dumiķa, kurš lasa tikai virsrsakstus (tieši trešportālu; lai gan mūsdienās visi populārākie .lv portāli ir trešs; šeit gan jāpiebilst, ka es pat nezinu tādus, kas nav populāri un kas mērķtiecīgi cenšas pasniegt pēc iespējas objektīvāku info tieši par ģeopolitiku un dažādu ideju fundamentālistu ballītēm). Dāmas un kuņģi, ir kādas rekomendācijas (ja .lv nav, tad iesakiet, lūdzu, kaut vai citu angļu valodā esošu avotu, lūdzams!)?

Jā, un, protams, ka tā sauktais terorakts nebūtu noticis, ja tur, tajā pašā pilsētā,nebūtu uzstājies Rhino. Tfu, Rianna. Neizdevis attempt at humor, tā sacīt (es par sevi). Katrā ziņā gaidam ziņas par pensionāriem-teroristiem, kuri, muslimu radikalizēti, triecas cilvēku pūļos citās vietās Francijā un Eiropā. 

Bet tas ir sasodīti interesanti, ka gan pirms laika Parīzes terorakta galvenajā norises vietā uzstājās "Naves metāla ērgļi", savukārt Nīcā uzstājās Rianna. Par pirmajiem es neko daudz nezinu iluminātu kontekstā, taču Rianna viennozīmīgi ir MK ULTRA beta sex kitten, kuras viens no pienākumiem tādējādi ir nest Jaunās Pasaules kārtības karogu, paceltu augsti, augsti (spriežot pēc tipiskajiem spēka, pakļautības, kontroles, zombēšanas u.c. simboliem viņas viģikos un cita veida promo mākslā). Varu norādīt uz avotiem, ja kādam interesē (it īpaši, ja jums interesē šī, t.i., MK ULTRA uz traumām bāzētās mind control).

Nobeigšu šo postu ar jautājumu sev un jums: kā jums šķiet, ja nu šis musulmanis, kurš vadīja auto, ar ko tika nogalināti 80+ cilvēki, nemaz nebija kādas teroristiskas grupas pārstāvis un, teiksim, vienkārši mentāli salūza, cenšoties izdzīvot valstī, kur naids pret viņu un viņa brāļiem [kopumā pamatoti, taču, skatoties uz katru individuāli - nepamatoti] pieaug arvien un arvien, un tāpēc, braucot noparkot savu preču lorry pēc smagas darba dienas, izdomāja, ka, tā teikt, YOLO, un iepisa ar mašīnu cilvēku pūlī... vārdu sakot, jūs to definētu, kā terorismu? 
Es nē. Ar nosacījumu, ka viņa rīcība nav radikalizācijas sekas, taču, piemēram, ilglaicīga spiediena pret viņa ideoloģiju rezultā salūzušas psihes ietekmē paveikta antisociāla rīcība. 

Pseidoanaloģija: vai tas būtu terorakts, ja mans draugs Kaspars (man nav drauga Kaspara, šņuk) izdomātu atriebties cilvēcei par visiem pāridarījumiem, kas tikuši veikti visas viņa īsās dzīves laikā, un tāpat, kā manis iepriekš minētajā hipotētiskajā situācijā, braucot uz centrāli nolikt savu lōriju (sasodīts, kā latviski sauc smago, kas ir starp busiņu un smago?) izdomātu ar to izbraukt tīksmi cauri geju praidam (tikai tāpēc, ka tā tobrīd pilsētā būtu bijusi vieta ar vislielāko cilvēku blīvumu, un, saprotams, ar nosacījumu, ka Kaspars tic Allaham un viņa uzkodu bāram). 

Un visbeidzot - saderam, ka Daešs uzņemsies atbildību, ja to neizdarīs neviens cits grupējums? (jo, kā konstatēts viscauri, Daešs ir tāda pati fikcija, kā ASV vai zvaigznes [šeit jau bišķin aizbraucu sazvērestību sazvērestībās, kam pats īsti neticu, taču man tīk tās piesaukt], tāpēc viņi var uzņemties atbildību par jebkuru lone-wolf aktu).

Un visbeidzot visbeidzot - ļoti būtisks jautājums - kāpēc to džeku momentā nošāva (pēc brīža, mazliet vēlāk, pēc tam, kad viņš bija izbraucis cauri dzīvajai gaļai? Kapēc netika pāršautas auto riepas vai darīti vismaz citi centieni, lai notvertu šo perpu dzīvu? Sasodīts, tas tak nav grūti izsekot un apstādināt šāda tipa auto. 

(9 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

3:47p
LSM. Gabrāns savos darbos turpina pārtikas tematiku.

(ir ko piebilst)

Thursday, July 14th, 2016


ulvs

5:26p
apmaksāta reklāma par Negativuz

Ak jā, pavisam aizmirsu piebilst, ka šo sestdien ap 21.00 ar Židrūnu spēlēsim Negativusā, ILY teltī. Ņemiet līdzi substances un gatavojieties baudīt īstu rokmūziku!

Mums maksās tikai par bendžu (100 naudas vienības uz grupu), bet kruta, ka papildus varam un grasamies sapelnīt ar biļetēm - katram viena liela brīvbiļete, līdz ar to katram papildus 80 naudas vienības (viena biļete oficiāli maksā 100, bet mēs tirgosim pa 80 ar iespēju nolaist līdz min. 70). Ja kādam vajag mākslinieku brīvbiļeti (uz visām dienām un, šķiet, autostāavvieta/teltsvieta ir iekļauta biļetē - to var noskaidrot, ja vajag). Ja ir interese pēc biļetēm (pagaidām pieejamas visas četras, ja vien kāds no gr.biediem jau nav pārdevis, tad zvaniet vai labāk sūtiet sms uz manu nr.- 26585401; jo laicīgāk, jo labāk). Katrā ziņā brauksim uz turieni tikai dienā, kad mums jāspēlē, t.i., sestdien (atpakaļ gan visticamāk svētdien, pēc Mr. I.Popa koncerta), tā kā mani/mūs varēs satikt (ar nolūku savākt biļeti/-es) līdz sestdienas pusdienlaikam.

Hah, [info]gnidrologs, varēsim tikties tavā krajā uz pāris malkiem vai dūmiem! Cik zinu, tā pilsēta ir kā nēģera pimpis... tu mīti tālu no norises vietas?

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:15p
broniju sērga Latvijā

Rita pastāstīja, ka mums Rigā arī ir pašiem sava beta cilvēku tikšanās vieta - UniCon cafe uz Čaka ielas. Beidzot varēšu uzvilkt savu fedoru un sākšu uzbāzties meitenēm ar ziliem matiem, tēlojot tipisku balto bruninieku (fedora ir obigāta bruņu sastāvdaļa). 

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

9:59a
darbs prasa būt modram

noķēru savu pirmo pokemonu. labrīt!

(6 comments | ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system