laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Friday, February 24th, 2017


teja

11:06p
šonakt galvenie hinduistu reliģiskie svētki, kopā ar indiešu kolēģiem skatos viena no viņu pāvestiem Sadhguru tiešraidi un hujeju, cik tas viss ir relevanti masām, gaumīgi un filozofiski, salīdzinot ar piemēram pāvesta uzrunu, kas, lai arī ar pēdējo pāvestu ir stipri labāka, vienalga ir diezgan margināla un ekskluzīva un moralizējoša.
http://isha.sadhguru.org/mahashivratri/live-webstream/

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

4:22p


VIETAS pie galdiņiem runātāja tiešā tuvumā varam garantēt pirmajiem 10, kas pieteiksies. Tāpēc pasteidzies rezervēt sev vietu, piezvanot vai rakstot SMS un norādot arī savu vārdu.

(8 comments | ir ko piebilst)

kants

2:49p
kultūras socioloģija

vakar biju pēc kilograma kultūras, neiedeva, pakāsu 4 stundas gozējoties tverārijā ar visādiem reptiloīdiem. vienīgās patīkamās lietas, ka vizsmaz uz brīdi satiku jz, apolinērs un vēl 2 jaukas cilvēkveidīgās, kā arī ieguvu atziņu. pēdējo drīozāk varētu saukt kā ievirzi pētījumam par gaumes/online mobilizācijas/ sociālā kapitāla sasaisti - resp., kas ir tā dinamika, kādēļ, piem., lit. kategorijā uzvar nevis slavenas feministes proza, bet nezināma menta debijas dzejoļi.

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

11:36a
Based Latvia.

(ir ko piebilst)

teja

1:50p
Indijā ir tāpat kā visur, bet to es jau laikam zināju pirms braukt
Visur ir pilnīgi tāpat kā visur

(15 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:21a
XNET. Īsti vīri izvēlas darba un remonta instrumentus ar piegādi visā Latvijā

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:46a
DELFI. Viļņas policija publicējusi video, kurā redzams, kā 2. februārī Viļņā automašīnas "BMW" autovadītājs notriec uz ielas Kauņas pilsētas bijušo mēru Vitautu Šustauski.
zemāk DELFI raksta: "Jau ziņots, ka Šustauskis kļuva populārs un vairākus gadus bija Kauņas pašvaldības depuāts,"

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, February 23rd, 2017


ulvs

9:33p
par mūzikas spēli

Invent thyself.

(ir ko piebilst)

kants

6:34p
ko tu tēlo?

pievienoju savai aktiera karjerai ceturto mācītāja lomu: šoreiz vidzemes brāļu draudžu sludinātājs.

(4 comments | ir ko piebilst)

kants

12:58p
secinājums pēc 2ar1/2h random latviešu dzejas lasīšanas

baigais depris lielākoties. vissmukākais pantiņš atradās pie kādas annas fomas:

rītos
kad tevis vairs nav
ir tikai sods

bet nav nozieguma

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, February 22nd, 2017


ulvs

9:03p
Sen nebiju pamodies no sapņa, kliegdams bailēs: "Nē, nē, lūdzu, nenogalini mani!" (šos vārdus vērsu pret kādu sapnī apmeklēta festivāla bouncer, kurš ne par ko man sāka sist ar mērķi nosist) Es gan biju pelnījis šos sitienus, jo iepriekš nozagu no viena forša džeka what seemed to be at least 10 grams of weed, bet beigās izrādījās kratoma pulveris. Mani tur vajāja menti, māte, tēvs, Bolderājas lodžija, no kuras lecot piezemējos izlietotās šļircēs (kailiem ceļiem un rokām). Ceru, ka kaimiņi nedzirdēja manus kliedzienus.

(ir ko piebilst)

anonymous

4:00p
"Parapsiholoģija ir lielums, kas raksturo to, ko daru – procesu, kas sniedzas tālāk par parastā robežām."

(2 comments | ir ko piebilst)

kants

12:35p
aizdomīgais sports

vai sporta izceltā loma masu komunikācijā (lasi: sporta ziņu īpatsvars starp citām) nav kaut kāds relikts no a) fin de siecle masu sportu uzplaukuma, kas mobilizēja neizglītotus strādnieku pūļus, kuru pašidentifikācija nesniedzās daudz tālāk par ķermeni (izrietot, arī, fiziska darba darīšanas dēļ)? b) padomju laikiem, kur sports bija sķietami a-sociālistisks, dominējot nac. identifikatoriem.
kultūras vai zinātnes ziņām vajadzētu būt ar tādu pašu frekvenci lsm.

(13 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, February 21st, 2017


ulvs

7:15p
Vienojošā siltumā baudam dažādas īsfilmas. Ļoti rekomendēju jums šo burvīgo 10 minūšu garo gabalu - A Reasonable Request. Tā ir par tēva un dēla sarunu par kādu ļoti kuteklīgu, taču apsveramu ("reasonable", heh) tēmu, ko mēs visi esam apsvēruši (hipotētiski).

(ir ko piebilst)

anonymous

4:04p
"Digital Church"
"Spiritual Priest"
Kas būs nākamais?

(6 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

1:25p
LETA "Krievijas uzbrukuma gadījumā 39% iedzīvotāju nedarītu neko."
DELFI "Latvija pirks pašgājējhaubices."

Parezi ir, lai roboti karo.

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:04p
Izrādās, ka mūsu pašu "Daesh" Mārtiņš 11. klasē esot bijis bronijs, tā vismaz raksta populārākais ziņu portāls Latvijā. Tas ir vairāk, nekā ticami. Bronijiem ir tāda superslēptā spēja radikalizēties pāris mēnešu laikā.

(11 comments | ir ko piebilst)

ulvs

11:45a
Kad mācījos 2. klasē, mēs ar klasesbiedru Jāni un Uldi gājām uz tagadējo 5. Imantas "Mego" (aizmirsu, kā to agrāk sauca), lai par 50 santīmiem stundā spēlētu PlayStation 1 spēli Twisted Metal 2. Es tolaik vēlējos pavadīt tur visu atlikušo mūžu.

(5 comments | ir ko piebilst)

Monday, February 20th, 2017


ulvs

8:11p
Cibas Jēzus un [info]antikrists vārdā es atdzīvināšu cibu, rakstot arvien vairāk un vairāk. Es apsolu!

(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

8:05p
Kāpēc cilvēki raksta cibā par to, ka viņi ir laimīgi vai nelaimīgi? Slikts jautājums. Es zinu atbildi. Cilvēkiem šķiet, ka viņi gūs simpātijas vai ka kāds viņus samīļos (idejiski), vai arī nodomās "še tev, viņš ir laimīgs, nedomāju, ka tā būs! tagad dzīvē viņu un viņa izvēles cienīšu vairāk". Bet beigu beigās neviena no iepriekšminētajām lietām nenotiek, un tas no malas izskatās vairāk pēc izmisuma un vēlmes pēc līdzcilvēku atzinības, ka "jā, mēs tevi pieņemam ar visām tavām izvēlmēm" (ņirdzu). Nē, bet tiešām, tā cilvēki domā!

Es gan attaisnojos sevis priekšā (jo citu domas tā patiesi tomēr cilvēkam neinteresē kā paša; atskaitot varbūt kāda 1 vai 2 cilvēku domas), ka daru to visu, lai vecumdienās varētu atskatīties un iesmiet. Bet pats prikoļnākais, ka viss šis tik īzī var zust uz nebūtību kādā jaukā dienā. Es gan iztēlojos, ka ir visādas opcijas šo to atgūt, teiksim, interneta arhīvi vai iešana uz inbox.lv ofisiem ar lāpām, bet tomēr. Kas bet tomēr? Aizpis muti.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

6:23p
Mana nesen apzinātā mīļotā meitene pirms nepilnas nedēļas man uzdāvināja podiņu ar narcisēm. Es, protams, pasmējos par viņas ieceri, jo viņa jau nezināja, ka visi istabas augi, kas nonāk manā varā, ātri vien piedzīvo totālas nāves stadiju. Kad atnācām pie manis tovakar, novietoju tās uz galda un piemirsu. Pēc pāris dienām ievēroju, ka ir izplaukuši pāris dzelteni ziediņi. Tagad vairs nespēju neapliet tās. Ja jau kāds vēlas augt manā varā, tad es neliegšu šo prieku.


(14 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:33p
Kāpēc tikai sievietes komentē noteiktus cilvēku ierakstus? Teiksim, ļoti bieži esmu ievērojis, ka tikai sievietes komentē vidžīnijas postus par sīkajiem, nu, kā, teiksim, šo ierakstu. Tas tāpēc, ka vīrieši ir vienaldzīgāki? Tāpēc, ka nedzemdē? Palīdziet man saprast, lūdzu!

(14 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:27p
Kāpēc Purvīša balvas izstādē ir faktiski tikai viģiki? Še tev, modernā vizuālā māksla.

(10 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:21a
LATVIJAS AVĪZE. Kādu labumu mums var sniegt dažādi koki. Kokiem jātuvojas lēni, jāsasveicinās, jāizsaka savas vēlmes un tad var baudīt enerģiju vai vākt drogas. Vienkāršākais veids, kā kontaktēties ar koku, – tam piespiesties vai pasēdēt zem tā. Koks savas īpašības saglabā arī tad, kad nocirsts, tādēļ sev vēlamā koka izstrādājumu, paliktnīti vai pat dēļa vai zara gabaliņu der turēt vienmēr pa rokai, to apglaudīt.

(6 comments | ir ko piebilst)

apjukums

8:46a
Rokās iekritusi iespēja kļūt par software product manager. Jauns pavērsiens manā visnotaļ humanitārajā karjerā, kas nozīmē drīz sasniegt jaunus nerdisma augstumus.
Tēvs priecāsies, beidzot kaut kas taustāms un viņam attālināti saprotams.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:30a
Spotifajā ir tāda josla "Friend activity", kur redzams, ko kāds no Feisbuka pazīnām ir pēdējo klausījies. Šodien skatos - Aivars Hermanis klausījies dziesmu "Meitenei kafejnīcā", ko izpilda Igo. 1986. gadā.

(9 comments | ir ko piebilst)

Sunday, February 19th, 2017


rkktzd

10:00p
boys don't try

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:00p
DELFI. Kur rast motivāciju ceļā uz savu sapņu figūru.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

1:43p
skaistās latvijas dāmas


(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

1:08p
DELFI. Tagad bibliotēka gaida divu jaunu krānu pievedumu, kas tiks nomainīti garantijas ietvaros. Savukārt trešā krāna sensora darbības kļūda ir fiksēta, un drīzumā tiks pārbaudīts, vai arī šo krānu sūtīt atpakaļ, vai tomēr, sekojot rūpnīcas norādījumiem, to var saremontēt šeit uz vietas, teica LNB pārstāvis.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

9:50a
ESPATI. Mana jaunā aizraušanās ir Āfrika un melnādaini cilvēki. Īstenībā man vienmēr ir bijusi apslēpta interese par šīs tumšās ādas krāsas cilvēkiem, par kuriem, gadsimtiem ejot, apkārtējai sabiedrībai ir vienmēr bijis dalīts skatījums. Vieni saka, ka viņi ir netīri, pretīgi, smirdīgi un nezin kādi vēl. Citi turpretī apprecās ar viņiem, laiž pasaulē skaistus bērniņus, kuru ādas krāsa ir burvīgs piena un šokolādes sajaukums. Kāpēc viens vai otrs izvēlās attiecīgo nostāju, man joprojām nav skaidrs, bet par sevi es esmu droša - mana skopā pieredze liek ar patiesu mīlestību lūkoties uz šīs ādas krāsas cilvēkiem.
(http://www.espati.lv/index/print/id/670)

(6 comments | ir ko piebilst)

Saturday, February 18th, 2017


toadbeauty

10:10p
Klau, tauta. Man tāds jautājums. Vaqrbūt jums ir kāda doma.
Ja lielākā daļa klases atzīst manu bērnu par idiņu un apceļamo puiku un ja šķiet, ka skola nemāk risināt šādas problēmas, kā labāk rīkoties? Nu tur audzinātāja, psiholoģe un sociālais pedagogs ir iesaistījušies, bet tādus būtiskus uzlabojumus nemana.
Vai ir vērts nomainīt klasi? Skolu jau nav uz kurieni mainīt. Uz Ogri tak nebraukās.
Kā ir labāk - mainīt klasi vai turpināt cīnīties un risināt situāciju, jo nav jau garantijas, ka citā klasē būs citādi.
Apcelšana velkas līdz jau no pirmās klases. Nu jau ir piektā. Un apcēlāju mestarībā aug.
Piezīmēšu, ka piektdien ir atkal skandālējušies. Manējais solījies sev padarīt galu. Esot aizrauts pie medmāsas un psiholoģes. Neviens, protams, neuzskatīja par vajadzīgu mani par to informēt. Devuši kaut kādas zāles. Nu forši tā - nafig man jāzin.

(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:13p
DELFI. Lustīgas pandu māsiņas ampelējas un noveļas no kalna.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:49p
DELFI. Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietniece Juta Strīķe sestdien ieradusies uz bijušā tieslietu ministra Jāņa Bordāna "Jaunās konservatīvās partijas" ideju brokastīm, kas bija veltītas pārmaiņām Ķekavā.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:33p
DELFI. Latviju apdraud jauna kaite – briežu nīkuļošanas slimība.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

8:22p
mīļie seniori!

kur padomju laikos latvijā bija mūžīgā uguns, kura tagad vairs nedeg?

(11 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:32p
DELFI. Nepilngadīgā līgava uzsākusi romānu ar plastikas ķirurgu.

(ir ko piebilst)

kants

7:12p
ko skatīties sabatā

patīkami pārsteidza sirsnīgā īru ģimenes filma no pērn apciemotās korkas: the young offenders (2016). 

(ir ko piebilst)

anonymous

6:49p
Vai jums ir draugi?

(30 comments | ir ko piebilst)

teja

9:00p
Lovely trakais

Tikko man kafejnīcā pienāca indiešu vīriņš un teica - izdalot atsevišķi katru vārdu

When
I
Saw
You
First
Time
I
Thought
That
You
Are
Like
Jesus
Mother
Can
I
Please
You

Un nometās ceļos manā priekšā, sāka mest krustus

(4 comments | ir ko piebilst)

kants

4:36p
atradumiem bagāts bārgājiens

1. gunāra meijera krogs salūzušo stīgu darbnīca ir slēgts
2. krogs brālis uz tērbatas ielas ir kulturāls
3. tāda mazāk ir maska uz barona ielas, tai var pagrabā pīpēt
4. viņpus kultūrai ir kafejnīca olvana pretī baltajai pirtij uz tallinas ielas. tur ir divas buržuikas, alkolu mēra simtos un uzkodām tirgo belasi
5. trīs vīros alā ir izlejams vaisbīrs
6. bolderājā ir žižeka grāmatas
7. b5 stāvvietas klubā bija gan piedienīga mūzika, gan lielisks šots par eiro: mandarīnu degvīns ar citronu sulu un aveņu liķieri

(ir ko piebilst)

teja

7:51p
Govis man šeit patīk visvairāk, viņas mani pilda ar maigām jūtām. Viņas šeit ir diezgan skaistas, barotas, un izskatās laimīgas. Pārvietojas gan pa vienai gan ganāmpulkos. Enerģijas līmenis viņām ir mazliet augstāks kā LV laukos, viņas nepieciešamības dēļ ir vairāk pieslēgtas realitātei, piem uzmanīgas ar mašīnām, un visu uzlūko ar tādu vienlaikus pohuja un uzmanības kombināciju, kas man šķiet seksīga arī cilvēkos.
Esamības aspekts govs mani pievelk jau kopš no bērnības, kad vislaik līdu kūtī glaudīt; shout out lj user maigs, es zinu, ka Tu arī. Man vispār patīk tikai lēni pasākumi. Un lēni ejoša grūsna govs vispār ir viena no brīnišķīgākajām dabas ainavām.

(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

2:42p
Ja runājam par Oskariem nominētajām filmām, Gibsona depresīvais alkoholisms man ir krietni vien saprotamāks par Amazon producentu iedomu salāpīt pasauli.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

12:28p
Erots Ķīpsalā!

(4 comments | ir ko piebilst)

Friday, February 17th, 2017


kants

9:22p
reāli veci jaunumi (bet čotka)

burbonu restaurācijas laikā = pēc napoleona par trikolora pacelšanu draudēja nāvessods. un vispār esmu uzsēdies uz krievu onlainlekcijām - noklusījos superincantu ciklu par 17. gada revolūciju un tagad ķēros pie vecās mākslas smukumiem.

(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:38p
- Kas ieguva Purvīša balvu?
- Kaut kāda konceptuālā māksla!
- Vai tad bija arī nekonceptuālā?

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:25p
DELFI. Aktieris nožēlo sānsoli ar Lieni Skulmi.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

5:16p
atzīšanās

kā losis domāju, ka kapusvētkus ieviesa a. niedra, bet tagad izlasīju visumā jauko zelčas/uzules graķeni* un atklāju, ka 1) tos importēja brāļu draudzes jeb hernhūtieši, 2) niedre bijis kapu svētku superorators, tādēļ tāda slava.
*latviešu kapusvētki: identitātes rituāls. r.: mansards, 2014. 

(ir ko piebilst)

ulvs

4:56p
Vai Rīgā kaut kur vēl notiek techno only pasākumi?

(8 comments | ir ko piebilst)

teja

12:49p
Pondicherry day 2

Jā nu lai viņi iet galīgi ar saviem mopēdiem, es noīrēju riteni un mēģinu vismaz daļēji iekļauties stilā, braucot vislaik zvanu zvaniņu. Man nav īpaši stresa, ja es palēninu mopēdu un rikšu plūsmu aiz manis, jo, pirmkārt, ne jau vairāk kā tante ar kaziņām vai wild govju ganāmpulki, otrkārt, viņi izdomās, kā apdzīt. Kas ir forši, ka šeit, atšķirībā no Rietumiem, netiek uzskatīts par vislielāko noziegumu, ja tava kustība vai kārtība apgrūtina kāda cita kustību vai kārtību. Varbūt vispār izsvītrojiet vārdu "apgrūtina", jo man nešķiet, ka šeit vispār ir šāda kategorija. (atcerējos kāds FB šēroja informāciju par to, cik drausmīgi drausmīgi noziedzīgi ir braukt lēni pa kreiso joslu un visi laikoja)
Bet nolēmu, ka mopēdu ņemšu tikai galējā gadījumā, jo it kā šeit pietrūktu gaisa piesārņojuma, vai naftas ražotāju veiktās grābšanas un ekspluatācijas, būsim reāli, Indija savā pārvaldē un ārpolitikā daudzos veidos līdzinās Amerikai. Turklāt, man nekur nav jāsteidzas, vēl 6 mēnešus.
Savas mājas saimniecei prasīju, ko darīt ar atkritumiem, viņa teica - nu visi it kā vienkārši met pāri sētai vai kaut kur tālāk zemē, bet man personiski tas nepatīk, (Ar uzsvaru uz "personiski" - viņa ir kūlā čika, studējusi bombejā modes dizainu un pašai ir savs dizaina apģērbu veikaliņš).

(7 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system