laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, September 27th, 2016


anonymous

7:54a
"Krauklis ir pazīstams kā spīdīgu priekšmetu zaglis. [..] Sasnieguši dzimumbriedumu, kraukļi zaudē interesi par šādiem priekšmetiem."

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, September 26th, 2016


anonymous

2:37p
Speed of light.

Bet tikmēr ziņās: "Long-range Russian bombers flew directly below an Icelandic passenger jet en route from Keflavík to Stockholm on Thursday, mbl.is reports. The bombers are believed to be of the type Tupolev Tu-22M. They are capable of carrying nuclear weapons and can travel beyond the speed of light. "

(4 comments | ir ko piebilst)

kants

11:51a
dzīvnieku valsts jaunumi

suns kļuvis par kaķīša mīļāko rotaļlietu.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

10:29a
Plakanciema lācis.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:16a
Iemetīšu to šeit, jo, pieņemu, kādam šī doķene varētu šķist interesanta. Lakoniski par kulturālo marksismu, Frankfurtres skolu un Rietumu morālo nāvi.

(6 comments | ir ko piebilst)

Sunday, September 25th, 2016


apjukums

4:31p
es, mājsaimniece

gatavot visas ēdienreizes mājās aizņem tik daudz laika, klanos tām supersievietēm, kas to dara katru dienu.
brokastīs pankūkas (stunda pie plīts jomajo)
pusdienās aukstā tomātzupa (žviks visu blenderī, bet pēc tam jātīra)
kaut ko garšīgu gribējās - tapa burkānkūka (virtuvē bardaks)
vakariņās tiks tapināti spageti tomātu mērcē (es jau piekusu)
labi, ka porttoniks ļauj to visu tvert vieglāk.

(ir ko piebilst)

rkktzd

4:09p
draņķa dambis

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:15a
vēl viens biorobota feedback loops

Mēs nāvei piešķiram pārāk lielu nozīmi. Cilvēks ir tikai biorobots, kurš ir izdomājis, ka, lūk, pastāv tāda kategorija, kā "personība", lai viņš, šī šķietami bezjēdzīgā, lēni irstošā gaļa, justos svarīgaķ.

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:21a
Call the amberlance.

(ir ko piebilst)

ulvs

1:16a
"He better live" - man ir aizdoma, ka to var norakstīt nevis uz šoka stāvokli, bet gan uz īpaši ASV urbānajiem nēģeriem raksturīga deģenerācijas pazīme (viņi ieslīgst tādā kā feedback loop'ā).

(1 comment | ir ko piebilst)

Saturday, September 24th, 2016


kants

6:24p
atceries saigonu!

kamēr pats atceros: vjetnamiešu virtuve iz baznīcas un ģertrūdes stūra ir tikpat satriecoši garšīga, kā berlīnē aiz hermaņplača.

(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

5:25p
esat kaut kad ieklausījušies Depeche Mode tekstos, nu, tipa, kā dzejā? brīžiem tie ir tik smieklīgi, ka vairs nespēj klausīties to kā mūziku:

Here is the house
Where it all happened
Those tender moments
Under this roof
Body and soul come together
As we come closer together
And as it happens
It happens here
In this house

So we stay at home
And I'm by your side
And you know
What's going on inside
Inside my heart
Inside this house
And I just want to
Let it out for you

pavisam cita lieta ir Placebo. muzikāli pilnīga figņa, bet, kad ieklausies tekstos, uzreiz norauj jumtu:

It's the disease of the age
It's the disease that we crave
Alone at the end of the rave
We catch the last bus home

Corporate America wakes
Coffee republic and cakes
We open the latch on the gate
Of the hole that we call our home

Protect me from what I want...
Protect me protect me
Protect me from what I want...
Protect me protect me

Protect me from what I want...
Protect me protect me
Protect me from what I want...
Protect me protect me

(19 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:08a
DELFI. Ceturtdienas, 22. septembra, agrā rītā Rīgas Pasažieru stacijā skanēja bļāvieni un norisinājās spraigs cīniņš starp diviem jauniem vīriešiem, novēroja aculiecinieks Mārtiņš."Garāmgājējiem notiekošais bija vienaldzīgs, vienīgi kāda vecāka gadagājuma kundze sauca pēc policijas," novēroja Mārtiņš. Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu – dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā.

(ir ko piebilst)

Friday, September 23rd, 2016


kants

1:07p
piezīmes uz vecās derības malām

1) kā izrādās, bauslī par sievas iekārošanu nemaz nav par (seksuālu) iekārošanu, bet vairāk par īpašumtiesisku - skaudības nozīmē. sieva ir vienā semantiskajā rindā ar namu, kalpiem, kalponēm, mājlopiem. grēku nasta -50!
2) bēdīgi slavenais "neatstāj burvi dzīvu" (dresden files autors to vienā no romāniem interpretē kā kļūdu tuljojumā, kur jābūt "ļauno nolādētāju un kaitnieku" burvja vietā) ir mozus 2:22 (17). kāds skaitlis!

(10 comments | ir ko piebilst)

ulvs

10:36a
resnie vs tievie

Rīgā ir tādi krustojumi, kur bieži ir redzami noteikta tipa cilvēki. Esmu ievērojis, ka uz Čaka un Elizabetes krustojuma parasti ir novērojamas meitenes/sievietes ar ļoti gariem deguniem. Lielākais prieks ir par to, ka nav tāds "resno meiteņu" krustojums, jo, sasodīts, man nepatīk resnās meitenes. Joprojām. Bāc, es atceros, ka, kad bērnībā biju resnais, mans vienīgais sapnis bija kļūt par tievo. Un tagad, kad esmu tievais, man ir dziļi pofig par savu izskatu, jo ir tomēr gars.

Bet atgriežamies pie tēmas - garie deguni. Patiesībā man labāk tīk meitenes, kurām ir garāki deguni, nekā ļoti strupi (nedod dievs viņām antropomorfiskos šņukurus, nē!). Taču, ja ir gari, tad nekādā gadījumā ne līki. Tas ir šausmīgākais, kas var būt - garš un izteikti līks deguns. Profils ir atbaidošs.

Ziniet, kas man riebjas? Tas, ka par "plus size" modelēm uzskata pavisam normāla, vidējā miesas izmēra sievietes. Man viena ļoti laba draudzene ir perfekta "plus size" modele, taču reāli viņa ir perfekti normāla, ne "plus size". Plus size rēali ir jābūt resnām, curvy beibēm, nevis tādām dabiskām, skaistām čiskām.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

7:15a
Sapnītis

Pēc vairākām darba dienām betona rūpnīcā (sveiks, Platon!) pirmoreiz kantora pagalmā satiku vienu no trim īpašniekiem. Pagalma kreisā mala nez kāpēc bija applūdusi, bet pa kantora durvīm iznāca īpašnieks. Viss tāds pelēks, pelēks, pelēkā uzvalkā un arī pelēku seju. Pienākot tuvāk, bija redzams, ka tas viss viņam no betona - gan galva, gan žakete, gan bikses, - turklāt izliets vienā gabalā, bez šuvēm. Arī galva un uzvalks bija monolīta vienlaidu konstrukcija. Tomēr tas viņam neliedza kustību brīvību, un nekas tur ne krakšķēja, ne plaisāja. Betona sejā bija 3 atveres. Mute un divas acis, un tās gan bija nekustīgas - tikai tādi apaļi un melni tukši caurumi. Viņš mani pasveicināja un aizgāja uz savu mašīnu pagalma sausajā stūrī. Es stāvēju līdz potītēm ūdenī applūdušajā daļā.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, September 22nd, 2016


dienasgramata

11:37p
DELFI. Lēmums slēgt Vecumnieku cietumu pārsteidzis ieslodzīto.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

1:09p
tomēr mīlīgi

kad kaķītis pārvācas zem galda, gulēt blakus sunim

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

4:06a
Glockenspiel.

(ir ko piebilst)

ulvs

3:58a
saistība ar iepriekšējo postu

Es jūtos diezgan iebiedēts. Jā, es atzīstu, ja es dzīvotu ASV, un man apkārt būtu daudz jaunu vīriešu dzimuma nēģeru, es būtu nobijies. Ievērotu savas 2nd amendment tiesības tiešā veidā - by concealed carry. Vai tad tā nav ņirgāšanās - ielikt melnādainā hood pamatskolā baltos skolotājus? Es zinu, ka šis viss man liek izklausīties pēc cilvēka ar mazliet rasistisku noslieci (kas ir daudzos cilvēkos), ko nevar noliegt (arī to, ka tas ir daudzos cilvēkos), bet šī is ir aspekts, kā jomā varu atļauties būt pietiekoši liels, tā teikt, edgelord (galvenokārt, pieņemu, tāpēc, ka Latvijā nav nēģeru).

Muļķīgi, bet dažreiz labāk citēt arī urbāno dikšonariju, citādāk neko vairs nevar saprast, sūda modernie (vairs jau ne tik) interneta slengi.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:44a
segregācijas brutāli reālās sekas ASV melnādaino skolās


(9 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, September 21st, 2016


dienasgramata

4:44p
DELFI. Likumīgā spēkā stājies Rīgas apgabaltiesas spriedums par kopumā 6000 eiro morālā kaitējuma kompensācijas piedziņu no AS "Lauku Avīze" saistībā ar neatļautu fotogrāfijas publicēšanu, kurā pirtī kailas bija redzamas divas sievietes.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

2:14p
VALMIERASZINAS. Pēkšņi saslimstot kāds 64 gadus vecs vīrietis Vidzemē nav spējis piecelties no grīdas un piedzīvojis smagu ķermeņa atdzišanu.

EPADOMI. Ja jūsu vīrietis nespēj atteikties no vēstuļu lasīšanas, ziņām sociālajos tīklos utml. lietām, tas nozīmē, ka viņš iekļuvis ļoti bīstamā atkarībā, un vienkārši aizmirsis, ka laiku nepieciešams veltīt arī citām dzīves jomām..

FOCUS. Vīrietis nespēj grozīt lēmumu, ar kuru tika atzīts par mirušu.

ALTEREGO. Sieviete spēj priecāties par jebko – par jaunu lūpu krāsu, satriecošu kleitu, aizraujošu darbu, jaunu draudzeni, kafijas krūzīti. Taču vīrietis nespēj priecāties par savām jaunajām zeķēm.

LSM. Feminisma pašreizējā uzplaukumā vainojami vīrieši, kas nespēj būt "īsti vīrieši".

(5 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, September 20th, 2016


ulvs

11:35p

Vēl mazāk es ekspektēju, ka kādreiz dzīvē būšu veicis ierakstu, ko pats vērēšu kā "tuvu izcilībai". Afigeķ patīkama sajūta kaut kur krūšu apvidū.

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

6:53p
Pizģets, izskatās, ka plate ir iespiesta. Nekad nedomāju, ka būšu dzirdams vinila formātā, khe khe. 'Tis fucking hip, isn't it.

(5 comments | ir ko piebilst)

anonymous

11:36a
I want to believe (piezīmes)

Te kāds vakar bija pierakstījis kaut ko par uzticēšanās un naivas paļaušanās/cerības korelāciju, un tāpēc neesot brīnums, ka, piemēram, pat ļaudis ar augstāko izglītību varot kļūt par e-pastus izsūtošu blēžu upuriem (vai NYT ekonomikas nodaļas redaktors, kurš gari izrakstījās par atbildīgu aizņemšanos un nedzīvošanu no kredītiem, bet bankrotēja mājokļu burbulī).

Uzticēšanās ir kaut kas, par ko vēl arvien turpinu domāt nu jau vairākas dienas. Man šķiet, ka savstarpējas neuzticēšanās ziņā mēs no visām ES valstīm varētu būt rekordisti. Protams, tam allaž var meklēt un atrast iemeslus vai atrast pat kādu apšaubāmu ieguvumu - droši vien elektronisko vēstuļblēžu upuru Latvijā ir mazāk nekā citviet, kāds kā ieguvumu droši vien minēs arī mūsu īpatnējo bēgļu politiku u.tml.

Taču tāpat var pamanīt, ka savstarpējas attiecības, kuru pamatā ir vienas vienīgas aizdomas, bailes un vispārēja neuzticēšanās neko labu nenes nedz lielos valsts uzņēmumos, nedz kur citur.

Jā, un es zinu visus tos stāstus un gadījumus, kad tiek nepildīti solījumi un neizdarīts darāmais u.tml., kas jau tiek uztverta kā ierasta ikdienas daļa. Tāpat nostāstus par to, ka šeit, lūk, kāds rullējis gurķi, bet aizbraucis uz valsti N, un tur nu kļuvis par čaklu darbarūķi. It kā jau varbūt tikai naudas dēļ, bet varbūt tomēr ne tikai?

(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:43a
Šodien saņemu tādu epastu:
"Sveicināti!
Ielūdzam Jūs uz pētījuma “Pētījums par akcīzes nodokli alkoholiskajiem dzērieniem” prezentāciju, autors Dr.oec., Māris Jurušs, docents, RTU.
Tikšanās laikā pētījuma autors pastāstīs par akcīzes nodokļa piemērošanas pamatotību..."

why?

(4 comments | ir ko piebilst)

Monday, September 19th, 2016


toadbeauty

7:02p
Un vēl viena lieta sakarā ar lielo puiku. Kad es viņam pārgājienam pirku meža cepuri (humpaļos, protams), tajā n-desmit cepuru rindā pirmā cepure, kas man patika un ko es paņēmu, mani nošokēja. Iekšpusē manā rokrakstā ierakstīts "Nils"... Nu jomajo! Vaig ar šitā sagadīties!
Sapratu, ka tā ir Zīme un ka protams puika mežā jālaiž.

(ir ko piebilst)

kants

10:49a
zyklon mannaz sirds

jz. bauda mikrofestivāls lieliski noslēdza manu asociālo vasaru, paplašinot kulturas un gastronomijas apvāršņus negaidītos veidos.
piektdien bija manis redzētā labākā nerten izrāde, kam sekoja patīkams troksnis no muzikālajām vienībām hitlerpingvīns un hipnopitons, ko pavadīja hipnotizējoša agrīnā postpadomju multfilma amba: par jauniešiem, kas nodīrātam penim līdzīgā aparātā lido kosmosā kopā ar sirma, ūsaina vectēva galvu ar astoņkāja ķermeni. pirms tam bija laikam padomju multene - par zivīm frakās un cilindros, kurs ģimenes drāma tiek izspēlēta uz dekabristu dumpja fōna.
sestdienā iedibinājās atziņa, ka vārtīties sienā ar dzērieniem, grāmatu un suni tāpat ir labi, bet avangarda mūzikas pavadījumā - vēl labāk (un vēl šahs un glooms). kamēr frīdvaldi nebija līdz galam manā gaumē, klusie viesi brīnumlabi izsmērēja ar neskaļu, bet blīvu, viļņainu troksni. oskars jansons savukārt izglāba no dieva soda visu citādi arhereakcionāro žanru "vīrietis ar ģitāru", vienīgi ecolies šķita par skaļu un tupu, kas aizdzina gulēt, lai laiskums turpinātos ar pastaigu un pankūku cepšanu nākamajā rītā. biju arī vietējā muzejā, kur atradu panētu smadzeņu recepti.

festivāla pastēti gatavo šādi: liellopa sirdi sagriež biezās šķēlēs, ķeskas atdala un atdod sunim. bļodā sagatavo "pildījumu" - rupji sagrieztu sīpolu un tomātu, pus ķiploka daiviņas, kādu šotu olīveļļas, rupjo sāli, papirus, un šotu isly viskija mucās noturēta kadiķogu iesala liķiera. pildījumu un sirds šķēles pamīšus saliek cepamajā maisā, pārlej ar palikušo šķidrumu, apakšā vēl ielej kādu ūdeni. izcep cepeškrāsnī (nav jausmas, kā ir pareizi, es cepu 3h zemā temperatūrā gāzesplītī), atstāj uz nakti un nākamajā dienā visu (svarīgi! ar visu iztecējušo buljonu) samaļ gaļas mašīnā. ja nav slinkums - 2 reizes, vai arī samīca samalto līdz viendabīgai konsistencei. tad pārkaisa ar dillēm un servē pie pelēkas maizes.

(6 comments | ir ko piebilst)

anonymous

9:34a
Sapnīši

Izstāžu telpa bija tik ļoti pilna, ka nākamajiem apmeklētājiem bija jāstāv pie ārdurvīm un jāgaida, kamēr kāds iznāks laukā, un tikai tad varēja būt cerība iespraukties vēl kādam. Pie pašām durvīm stāvēja pazīstamais mākslas teorētiķis V., kas gan nemaz neizskatījās pēc sevis, jo bija vismaz par 1/3 augumā mazāks, tāds drusku ducīgs un turklāt pilnīgi bez matiem, bet uz kailās galvas ar flomāsteru vai lodīšu pildspalvu (tas taču nevar būt tetovējums - es vēl nodomāju) bija sazīmēti mati - krustu šķērsu savilktas īsas (~2 cm) melnas svītriņas. "Man ir tāda sajūta, ka visi kas nāk ārā, ielien man mutē un paliek manī," viņš teica.
(īss, kaķu izraisīts pamošanās starpbrīdis)
Un es biju atgriezies pamatskolas laikā, bija pienācis 1. septembris, un klases audzinātāja Hince bija ieradusies pat pie mums mājās, lai pārliecinātos, ka sataisos un skolā nonāku laikus. Taču nekas nesanāca. Zābakiem nederēja nevienas auklas - pārsvarā tās bija vai nu par garu, vai vienkārši sapiņķējušās, pogas pie šlipses piešūt itin nekā neizdevās (neprasiet, kāpēc tas vispār būtu jādara), bet klasesbiedra dzeltenā sporta jaka (nav ne jausmas, kāpēc tāda bija mājās), ko īsu brīdi uzlūkoju par labāko visu problēmu risinājumu, man izrādījās izmērus 2 par mazu un nebija uzvelkama. Bet tikmēr līdz 1. septembra pasākumam bija atlikušas vien pāris minūtes.

(1 comment | ir ko piebilst)

toadbeauty

8:26a
Молодого фермера призвали к армейской службе. Спустя месяц он пишет письмо домой:
«И чего все так боятся этой армии?! Это же сплошное удовольствие! Валяться в своей постели можно, аж с десяти вечера и до шести утра!»

Nu, manam bērnam jaunsargos iet līdzīgi. Vai tad viņš mežā nav bijis un vai tad nemāk uguni iekurināt, un vai ta naktī nav pūces dzirdējis... Uz mežu arī sanāk iet "pagalma" vai "kūts" drēbēs - tā jau mēs te staigājam - lietusjakās un šņorzābakos. Jaunsargos ir foršāk - tur ir izklaides, un neviens neliek strādāt :D
Beigās fāters būs to bērnu tā nodzenājis pa "fermu", ka tiešām armija liksies kā plezīrs.
Vardu sakot, apgūstam jaunas teritorijas. Puika pavisam liels - bija mežā divi dienas ar jaunsargiem. Knīpa otrdien jāaizved uz jauno mākslinieku pulciņu. Ro apgūst podu. Man un tēvam galva kūp no plānošanas. Istaba kā štābs ar plāniem, tabulām un balto tāfeli pie sienas.

Galvenais prieciņš - pēc jaunsargiem lielais puika uz visām manām komandām atbild "Tieši tā!" Mirkli, jel kavējies! Šito laimi!

(ir ko piebilst)

ulvs

7:18a
attaisnojumi, attaisnojumi

Vienkārši man patīk iemigt kādam blakus, saproties. Pirms pāris dienām gulēju ar savu seno, burvīgo draudzeni Baibu. Tas bija labākais miegs, kāds pēdējā laikā bija baudīts. Bet ar viņu es nevaru būt "kopā", jo, lai arī mīlu viņu, tā ir psiholoģiski neveiksmīgi uzsākta mīlestība - jo pirmos 2 pazīšanās gadus nemīlējāmies, tāpēc sačakarējām seksualitātes psihi šajā jomā (nedrīkst tik ilgi atturēties un pēc tam pēkšņi sākt; drīkst, bet, nju, nestāstīšu visiem savu beisik psiholoģijas teoriju, hehe!).

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

7:05a
mazliet smejos par sevi

Besī ārā, bļaģ. Kad esmu brīvs, meitenes no manis turas pa gabalu, bet tik līdz man ir kaut mazākās attiecības, uzreiz apkārt uzpeld dažādas iespējas. Laikam būs jāfeiko attiecības, lai atrastu sev simpaķično un viedo sieviešu dzimuma draugu, ar kuru var ieturēt tādas beznosacījuma attiecības, kādas man patīk vislabāk - apgaismotas, mazliet sātanistiskas, bez obligācijām, taču ļoti tuvas un uz izpratni balstītas. Zinu, tas izklausās pretrunīgi, taču pēdējo pus dekādi esmu baudījis tikai šāda veida attiecības (jo citas gluži vienkārši nav paredzētas priekš manis).

Atliek man biežāk iziet cilvēkos, un tas notiktu pats par sevi, bet es to nedaru, jo tas nešķiet pietiekoši svarīgi. Bet pat tad - man ir aizdoma - es lielākoties aplauztos. Negribas, tā teikt, tērēt laiku, iepazīties, atklāties, pastāstīt par sevi kādam, ar kuru pēc tam pārtraukšu runāt, jo apniks.

Varbūt jūs pazīstat kādu inteliģentu un simpātisku meiteni, kura ir vīlusies sabiedrībā, vīriešos, sievietēs, attiecībās, cilvēkos vispār un ilgstoši? Man ļoti svarīgi meitenē ir viņas posture/pose - tas, cik ļoti viņa sevi nodala no pārējās pasaules. Nē, tā nav sniegpārsliņas būšana, bet gan reāla nepieciešamība sevi nodalīt, jo pretēji, kā lai to pasaka, nav iesakāms. Sasodīts, tādas meitenes tāpat lielākoties neapmeklē visādus iepazīšanās pasākumus.

Sasodīts, es zinu, ka tu kaut kur esi. Es zinu, ka tu noteikti nelasi manu cibu, jo tas ir tikai normāli, ka no pirmā acs uzmetiena es tev šķietu pretīgs. Bet patiesībā es esmu tavs dvēseles brālis, incestuālais.

Kā lai tevi vispār satiek? Tu tāpat man neatrakstītu pirmā. Man nav bail aizrakstīt pirmajam, uzsākt sarunu un tamlīdzīgi, taču vispirms es vēlētos noskaidrot, ar ko man jāuzsāk saruna. Nemaz nezinu, vai esi.

(21 comments | ir ko piebilst)

Sunday, September 18th, 2016


rkktzd

9:10p
K.St. šodien pastāstīja anekdoti -

2 padomju armijas karavīri liek tankam kāpurķēdi. Pielido feja, prasa:
- ko jūs darāt?
- neredzi, pišamies!
- ā, a jums negribas pisties pa īstam?
- wow, nuuu...nu jā, protams, ka gribas.
Pēkšņi tankam nokrīt stobrs.

(2 comments | ir ko piebilst)

rkktzd

2:04p
krīt ārā mati

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

4:05a
Lilita Ozoliņa: "Ar meitas piedzimšanu es ieguvu tiesības staigāt pa šo zemi. Neviens darbs un labi nospēlēta loma nedod tiesības staigāt pa šo zemi. Pa šo zemi drīkst iet tad, kad esi ne vien radījis bērnu, bet atstājis aiz sevis cilvēku, par kuru tev nav kauns."

(13 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

4:04a
DELFI. Pašmāju teātra un kino aktrisei Lilitai Ozoliņai (attēlā) šoruden apritēs 69 gadi.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

2:08a
apokaliptiska aina

Kāds latvju mežiņā spēlējas ar amerikāņu tanciņiem. Eksplozijas izskatās, kā īstenībā. 

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, September 17th, 2016


rkktzd

10:34p
seržu lauzējs

(ir ko piebilst)

Friday, September 16th, 2016


kants

4:11p
lielās izstādes

saldajam ēdienam atstātā survival kit kārtainā torte izrādījās izmēros mazāka par ierasto, bet to savā ziņā kompensēja nordiskā kūkotava berga bazāŗā. pēdējā, invisible dreams and streams, veiksmīgi reprezentē galeriski laikmetīgo baltijas un ziemeļvalstu mākslu labi nostrādātā kuratores satvarā. darbiņi visādi - gan labas mantas, gan tāds šiks prikols kā perfekti pozicionēts kim? vadītājas eksponāts, gan daži par dažiem desmitiem gadu atpalikuši draņķi un lētas spekulācijas savā ceļā uz vēstures mēslaini. man atklājums ir iespaidīgā somu māksla maijas luutonen personā, kas vēl nav redzējis, var arī paskatīt foršo ievas epneres piramīdas video, kurš gan skumst pēc viņas oriģinālās izstādes konteksta. 
survival kitam pitlnībā pietiktu ar fon stricku villas šarmanti noskretušo interjeru un miķeļa fišera postapokaliptiskajām vīzijām - darbu, kas tālu pārsniedz visus pārējos. kuratorēm par godu jāsaka, ka festivāla koncepts ir padevies kreftīgs un darbu izlase lieliska, nevienu mēle neceļas nosaukt par klaju sūdu. lielākoties gan izvēlēta diezgan tieša mākslas valoda, kas smalkumā drusku atpaliek no ziemļbaltu izstādes.

current music: Zeds Dead & Omar LinX - Rudeboy

(ir ko piebilst)

Thursday, September 15th, 2016


dienasgramata

9:17a
DELFI. Bērna zīdīšana un mājas sajūtas veidošana – tās ir divas lietas, ko vīrietis nespēj izdarīt bērnu audzināšanas un mājas darbos, secināts pētījumā.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

6:17a
DELFI. Plānotais aizliegums pārdot alkoholu lielajās plastmasas pudelēs ir saprotams. Ņemot vērā tā saucamo "divlitreņu" auditoriju, ir leģitīmi to apriti ierobežot.

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:00a
Edžīgs 80to beļģu new beat mix. Vismaz 1. skaņdarbs. Man tik.

(ir ko piebilst)

Wednesday, September 14th, 2016


ulvs

10:49p
ponderings par tēmu "2nd Amendment was an inside job"

Man ir aizdoma, ka ASV valdība ("īstā", neredzamā) labi apzinās, ka ASV Konstitūcijas otrā labojuma dēļ viņi nevar izskaust ieroču apjomu vēlētāju rokās. Kas zina, varbūt tāpēc šī valdība ieguva savā īpašumā ieroču kompāniju un kultūras elementu akcijas, politiskā un kulturālā līmenī izplatīja paniku un bailes, ka tūlīt tiks aizliegti automātiskie ieroči un ierobežota ieroču aprite vispār, tādējādi radot cilvēkos lielāku motivāciju rīkoties, liekot noprat, ka "tev ierocis būs tagad vai nekad".

Varbūt valdība jau sen kontrolē visu ASV ieroču soc.kultūras upperground'u un underground'u, finansējot TV/interneta/youtube personības, sportistus, profesionāļus un citus spēlētājus, kuri, instruēti ar noteiktām aģendām un valdības ilgi kaltajiem plāniem, palīdz jaunās, paredzamākas ieroču kultūras izveidē in the dawn of the New Age. Variācija par tēmu "If you can't beat 'em - join them". Taču šoreiz drīzāk "if you can't beat 'em - infiltrate?", nē, nemāku forši uzrakstīt. Trūths bieži mēdz būt reizē salds un vilinošs, un vienmēr nogalinošs.

*puff puff* cough

(2 comments | ir ko piebilst)

apjukums

5:42p
Trokšņus slāpējošās austiņas ir mans labākais, superdruperīgākais pirkums šajā tūkstošgadē.
Visu labu šmakstinātāji un visi citi manas audiālās telpas smērētāji, uz neatgriešanos!

(ir ko piebilst)

dienasgramata

6:27p
DELFI. IZKLAIDE. Jāatzīmē, ka Lūsēna šobrīd ir pilnībā izputināta. Viņa nespēj nosegt tiesu izdevumus. Tāpat īpašumam ir komunālie parādi. Savukārt Lūsēnas bankas kontam uzlikts arests.

Pēc palīdzības viņa pat vērsusies pie amatpersonām un deputātiem taču viss velti – tie visi apliecinājuši, ka Lūsēnas dzīve nudien kļuvusi par elli, taču nekā nav varējuši palīdzēt.

Pa šiem gadiem Lūsēna sapratusi, ka viņa var uzticēties tikai vienam – Dievam. Viņa pamazām cenšas aprast ar šo problēmsituāciju.

(5 comments | ir ko piebilst)

kants

4:41p
izstādes survival kit ēnā

tēlniecības kvadriennāle būt labam vāgnera zālē uzskatāmi un skumji pierāda, ka tēlniecības kā žanra vieta ir kapos. kas pēc tam paliek pāri, no tā iekštelpu daļu lai savā paspārnē ņem laikmetīgā māksla, bet ārtelpu: neatkarīgi konceptualizēts žanrs pilsētvides māksla. citādāk no visas vāgnera zāles tiešām labas bija gļukainās istabas - ar spoguļiem un ar logu, abos darbos visai simptomātiski centrā novietojot tieši iztrūkumu, ne-klāt-esamību (eng. absence, par ko tik jauki raksta luiss aragons). lielie ragi lielajā zālē forši, bet pēc džefa kūna dikti lēti.
rīgas mākslas telpā savukārt par 4 eur var gūt pieredzi kā zemsv. piezīmi mākslas vēstures grāmatā: džemmas skulmes ķēpājumi satiek klīgas ķēpājumus un  pazūd atšķirība starp godātu mākslas matrōnu un postmoderniem jauniešiem. un ojārs ābols ir miris, kas izstādē ir ģeniālākais - jo atklāj mākslas jēgas deficītu bez interpreta. 
salīdzinoši tradicionāla, bet ļoti forša ir sandras krastiņas gleznu personālizstāde civilisti arsenālā: vienā zālē atgādinot par tupo un neglīto pērnā gadsimta nobeigumu, bet otrā ar lielisku, gaumīgu formveidi, patīkamiem rāmējumiem un harmoniskiem dalījumiem svinot mūsdienu mākslu. varas dispozitīvā satiekas lopi un vīrieši, acis atpūšas un spriestspēja mielojas. current music: portishead: s.o.s.

(1 comment | ir ko piebilst)

rkktzd

1:57p
"pakļaušanās" man likās pilnīgi normāla izrāde. ok, vēderdejotājas bija diezgan wtf. taču iemesli kāpēc tā izrāde tur vispār ir, gan varētu nebūt pārāk patīkami.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:25a
Mr.Snowed-Inn, come home! We will suck your dick.

Kā jums šķiet, Baraks apžēlos mūsu visu, interneta pilsoņu, varoņi Edvardu "Snowed-Inn" Snoudenu? Baumo, ka viņam tūlīt beigsies Krievijas vīza. 

Man ir aizdoma, ka, ņemot vērā to, ka ASV valdības līmenī šobrīd nedarbojas nekādi morality principi (jo tie nevar gluži vienkārši darboties paraēli ar tādām idejām, kā "slēpti augstāki mērķi", "cilvēki aizkadrā", "lelles priekšplānā"), tad tiešām varētu būt pieļaujama šāda "vaļīga attieksme" pret tiesību pamatprincipiem. Saprotams, runa par "tiesību pamatprincipiem" - tas ir pēc oficiālā līmeņa izpratnes, nevis mana pseidoanarhistiskās law student vai the citizen of internet *tips fedora* viedokļa. Mans viedoklis kā tāds vispār nav būtisks, ja runa ir par globālākām lietām. 

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:02a
ž

Kārtējā reize, kad man ļoti tīk tēva fočenes, bet riebjas, ka es tajās izskatos disfunckionāls. Vai nu ar kaut kādu no paralēlā kontiniuma izrautu dubultzodu, saviebies, resns, strupiem locekļiem - es nekad sava tēva bildēs, atskaitot varbūt tās, kas uzņemtas, kad vēl biju mazs bērns. 

daži kadri iz  )

(8 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system