laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, February 9th, 2016


teja

1:02a
raised to be an excluder of herself

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, February 8th, 2016


anonymous

10:30p
The Great Race (1965)Uzaicināja uz RL filmu skatīšanās pasākumu Splendidā parādīt kādu mani interesējošu filmu. Izvēle neprasīja vairāk par minūti. Tā vienkārši ir filma, kuru redzēju kā pirmo kino savā mūžā. Tagad jau, protams, zinu, ka tā ir t.s. slapstick comedy, bet tajā reizē - 3-4 gadu vecumā - man bija tik šausmīgi bail, ka lielu daļu filmas griezos prom un neskatījos. Taču pārsteidzošā kārtā daudzas ļoti spilgtas ainas bija palikušas atmiņā ļoti precīzi. Tagad gan arī bija bail - bail no tā, ka varētu nebūt nedz smieklīgi, nedz bail. Bet bija labi, un par filmā iekļauto feminisma apspriešanu man, protams, vispār nebija nekādas jausmas.

(ir ko piebilst)

kants

12:36p
aplam netikumīga filma

ar terensa malika vai brāļmāsas vačovsku vērienu darīta himna seksuālajai identitātei the last witch hunter (2015) pārsteidz ar savu konsekvento, gluži mitoloģisko sižeta kodējumu. filma sākas ar radikāli homoseksuālu dispozitīvu, kurā ar zemes auglību un transformācijām saistītā sieviešu seksualitāte ir pilnībā demonizēta iepretim krustu nesošajai vīrišķajai brālībai. uz šī fōna risinās filmas centrālā sižeta līnija – galvenā varoņa (vens dīzels) drāma, kā vecākam vīrietim uzsākot attiecības ar jaunāku zēnu (elija vuds). arī šeit visi elementi tiek pacelti simboliskā līmenī: varoņa vecums (sal. ar mozu vai noasu!) sniedzas gadsimtos, attiecības viņam ir trīsdesmit septītās, un tajās ir uzvērts paiderastiskais mācīšanās/atjaunotnes elements. parādās divas interesantas sižeta blakuslīnijas: nekrofilā koķetērija ar iepriekšējo partneri un divi saistīti vīriešu kārtas antagonisti: belials, kurš iemieso heteroseksuālo normativitāti kopumā, un tās nesējs sižeta līmenī, kāds (spoguļattēlā galvenajam varonim!) ultra-maskulīns heteroseksuālis, kura lieta tiek iztiesāta s/m klubā, līdz to aprij liesmojošs megaānuss (attēlā).

kā izrādās, filmas galvenais varonis, katru reizi, stājoties attiecībās ar nākamo zēnu, pārdzīvo sava veida identitātes krīzi – pārejas perioda izraisītā nedrošība liek viņam vēlreiz pārdzīvot sava mūža pirmo, heteroseksuālo dzimumaktu, kura partnere dramatiskajā vēstījumā ir atbilstoši kodēta kā raganu karaliene. attiecību krīze ir atgriešanās šajos mītiskajos pirmslaikos. filmas veidotāji gan to traktē visai burtiski – kamēr uguns šajā filmā simbolizē seksualitāti kā tādu, liesmojošs falls/zobens minētajā dispozitīvā sakrīt ar anālo penetrāciju – tieši tādā veidā galvenais varonis atkal un atkal atrisina krīzi, apliecinot savu identitāti. nebūt ne mazāk traģisks tēls ir sieviešu kārtas protagoniste (roze leslija). viņu moka iluzoras vainas apziņa, domājot, ka pašas brālis ir palicis homoseksuāls pēc tam, kad viņa to reiz ir pieķērusi masturbējot. tas viņai liek tiekties pēc filmas galvenā varoņa, savukārt galvenajam varonim viņa kļūst par terapeitisku transferences objektu krīzes pārdzīvošanas laikā. lūk, it kā vīrietis un sieviete, bet attiecības veidotas tik sarežģīti un gluži pretdabiski! 


(9 comments | ir ko piebilst)

kants

11:56a
pagaidām uzvarētāja kategorijā gada pārsteigums

sirsnīgi ciniski intelektuāli izklaidējoša psihedēliska spriedzes komēdija? kaut kāds franču sajukums no brāļiem koeniem, stenlija kubrika (daudz) un gaja ričija vai lika besona (pavisam nedaudz)? skābākā šī gadsimta filma kopš across the universe? tieši tāda izrādījās moonwalkers (2015)

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

4:23a
Trakākais badtrip, kādu esmu redzējis esam iemūžinātu video. Klik to sī. Protams, ka Krievijā. Tārpi dirsā. Lūgums pārdevējai nogalināt sevi. Un neiztiksim bez full frontal nudity un sekojoša apcietinājuma (menti izskatās pārsteidzoši saprotoši).

 Un izskatās, ka būšu nokāvis sevī miegu pa permanento, yo.

(ir ko piebilst)

ulvs

2:19a
mana 1. mūža mīlestība

Es pirmo reizi mūžā esmu iemīlējies cilvēkā, ko es esmu redzējis faking ekrānā un nezinu neko par viņu, atskaitot to, ka viņa ir visskaistākā semītu sieviete, kādu esmu redzējis. Viņa ir tik skaista, ka es pat negribu lietot vārdus "ebrejs" vai "žīds" attiecībā pret viņu. Hilai ir visskaistākais purniņš pasaulē. Žēl, ka viņa dzīvo ASV, viņas džeks ir youtūbē relatīvi populārs cringeworthy material reviewer, žīds, un viņam ir nauda. Jūtos kā tāda 10 gadus veca meitenīte, atskaitot varbūt faktus, ka apzinos, ka man ir vienkārši jāatrod sev cita tādas pašas sejas formas un vaibstu, ah, un ķermeņa sieviete no diženās semītu cilts, hohoho! Žēl, ka pie mums te tos žīdus nemīl, tāpēc maz iespējas te īstenot savu vienīgo un patieso faking mīlestību. Gribēju rakstīt - jo nav nevienas skaistākas un tik jau nu apburošākas par viņu, bet tad sapratu, ka nonāku pretrunā ar sevi, jo es taču apzinos, ka zinu, ka tas vienkārši ir vienas sievetes, atļaušos, prototips. Mēs visi esam prototipi tomēr. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka uz pasaules ir vēl vismaz 10, 100 vai pat 1000 tādu deģenerātu, kā es (runāju par izskatu, bet izsakos par personu, khh, esmu kļuvis dumjš šīs dienās). Tā ir, ja maz raksta. Tu kļūsti dumjš. Un, ja tu esi dumjš, tu nekad nedabūsi to faking skaisto semītu sievieti. 

Ja tiešām kādam tik ļoti interesē, kāda sieviete man šķiet nu tiešām tik faking perfekta vizuāli, ka pizģets-mīlu-tevi-caur-ekrānu-4-ever, tad iečekojiet šo youtube kanālu, kur viņa ir redzama gandrīz katrā video. Es vairs neskatos uz viņu, jo esmu sapratis, ka tas žīdu kroplis (runāju par Ethan) ir pakļāvis Hilu un sit, un izvaro viņu noteikti katru nakti savā šekeļu klahhalah gultā, līdz ar to nav vērts kārdināt sevi. Vienkārši jāturpina dzīvot ar apziņu, ka agri vai vēlu man būs jāatrod sava semītu kopiena (kā katram vīrietim reizi dzīvē pienākas), jo pēc Hilas ieraudzīšanas es vairs nespēju ejakulēt uz citām sievietēm. Un patiesībā nekad neesmu spējis, jo vienmēr esmu meklējis viņu. He... he. 

Un es šo postu šeit vienkārši atstāšu un iešu gulēt, jo, VIENS, tas ir absolūti patiess un, OTRS, šis ir the most cringeworthy post that I've wrote in aeons. Un, TREŠAIS, es esmu tiesīgs būt debils, jo neesmu gulējis normāli kādas 80h (non-stim related factor). Tāpēc arlabunakti. 

(9 comments | ir ko piebilst)

Sunday, February 7th, 2016


dienasgramata

11:59p
tas brīdis, kad tu vēlies noskaidrot kāda vārda nozīmi, ieraksti googles meklētājā un pirmais rezultāts, ko izmet, ir tevis paša pirms desmit gadiem rakstīts teksts, kurā tu šī vārda nozīmi esi aprakstījis

(7 comments | ir ko piebilst)

anonymous

10:42p
Laikam pagājušajā naktī bija tāds pavisam mierīgs un instagrammīgs sapnis. Redzēju abus kaķus. Grieta tupēja savā domīgajā pozā, Boriss, kā dzīvē, kaut ko apkārt tirinājās, un tad Grieta teica: "Škic!" Tieši tā, kā to saka cilvēki, un mēs tūdaļ pilnām mutēm ņēmāmies apspriest, ka jā, tā jau tas droši vien ir, ka cilvēki to savu "škic" ir vienkārši noklausījušies no kaķiem un sākuši izmantot pret tiem.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:54p
koka rokas pulksteņi

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

6:12p

(ir ko piebilst)

dienasgramata

1:54p
DELFI. Pārbauda ārstu, kurš mazam bērnam naktī izmeklēšanu veicis pavirši

(ir ko piebilst)

teja

12:21a
man ir grūti lasīt īstos rakstniekus, jo ir par stipru. 90% man vairs nepatīk, bet tādi, kas patīk, tipa, Lydia Davis, rauj jumtu katra lapa, OMFG pēc katra īsā stāsta, un tie viņai tiešām ir ļoti īsi, galvā viss joņo un ir jāatiet, skaistuma pārsātinājums, ko grūti izturēt, jo gribas mieru. sižetiskie romāni, kas uz brīdi kļūst par dzīves jēgu, tie man liekas kaitīgi apgaismībai, goda vārds. izveidojas pieķeršanās, kad pabeidz lasīt, jāpārvar zaudējuma sāpes. es garus romānus ar sižetu uzskatu par kaut līdzvērtīgu seriāliem, vai tā skaitās vai neskaitās lubu literatūra, viss viens. izņēmumi, protams, ir tie, kas ākstās ar valodu, un realitāti, kā rušdi vai grass, tādiem vispār gribas dot pa muti. savukārt non-fiction grāmatas, ko atlasu lasīšanai, esmu izvēlējusies tik rūpīgi, ka ik pēc pāris lapām ir omfg cik labi, un atkal jāliek nost. žurnāli un avīzes vispār neinteresē, izņemot varbūt new yorker un kultūras lapu "International NY Times". man vispār nepatīk lasīt, es tikpat kā vairs nelasu. neinteraktīvā rakstīšana man sākusi šķist vardarbīga, tāpēc vienīgā vieta kur man nav iebildumu un daudz ko lasu, ir internets.

(8 comments | ir ko piebilst)

teja

12:09a
kā arī šis


(ir ko piebilst)

Saturday, February 6th, 2016


teja

11:58p
Latvijas vizītes kopsavilkums

"Paldies 'Ērglim, Lācim" uz repeat
saka gultā guļošs skumīgs zaķis ar apbindētu ausi

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:08p
"Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina." Psalmi 23:4

(14 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

12:39a
Cloud Atlas ir gara filma, bet ir vērts noskatīties.
Savādāka.

(4 comments | ir ko piebilst)

Friday, February 5th, 2016


kaarl

6:31p
UNLEASH THE POWER OF THE PYRAMID !!!


(2 comments | ir ko piebilst)

kaarl

10:09a
meklējam jaunu mašīnu. vienīgais par ko esam vienisprātis ir, ka mūsu mašīnai būtu jāspēj parūpēties pašai par sevi

(6 comments | ir ko piebilst)

teja

8:19a
Tikai te tāpat kā Briselē noteikta sabiedrības grupa ir slepeni atkarīga no kokaīna.
Viena no narkotiku nelegalitātes problēmām ir, ka par vinām netiek runāts padziłināti; cilvēki atsakās apzināties, tipa, jā jā hehe I'm much bad, bet noslēpuma statuss traucē par to normāli padomāt arī pašam savā priekšā

(12 comments | ir ko piebilst)

teja

8:17a
Pirmo reizi patika parīzē, nezinu kāpēc, laikam tusēju pareizajā rajonā, bet visi škita atvērti, čilīgi un maigi

(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:51a
DELFI. Tikmēr intervijā LNT astronoms Ilgonis Vilks pauda pārliecību, ka visumā ir citas dzīvības formas. Viņš cer, ka savas dzīves laikā piedzīvošot to atklāšanu.

(2 comments | ir ko piebilst)

Thursday, February 4th, 2016


dienasgramata

8:59p
DELFI. Uz ielas guļošu Kiberzemessardzes komandieri smagā reibumā nogādā slimnīcā.

(13 comments | ir ko piebilst)

kaarl

8:34p
manuprāt daudzas grupas šajā valstī (un gan jau arī citās) daudz enerģijas tērē tam lai izskatītos krutas, bet ne lai būtu krutas.


current mood: noguris un augstprātīgs
current music: Cloakroom

(14 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, February 3rd, 2016


anonymous

11:18p
"Ļoti labu darvu var iegūt ari no svaigām egļu mizām, tikai šī izejviela ne vienmēr dabūjama pietiekošā vairumā. Darvas ražošanas princips īsumā šāds: Attiecīgi sagatavotu celmu malku cieši iekrauj skārda vai mūrētā tvertnē, kuru noslēdz tā, lai tai netiktu klāt no ārienes svaigs gaiss. Tvertni no ārpuses silda. Temperātūrai malkas kravā ceļoties, vispirms no tās izgaro liekais ūdens, pēc tam sāk risināties t. s. sausās destillācijas process; rezultātā tvertnes dibenā rodas vispirms ūdeņains, brūngans šķidrums, kas satur etiķskābi, pēc tam atdalās darva. Pa notekcauruli, kas ierīkota zemākā tvertnes vietā, destillācijas produkti satek tvertnē. Kad pārdestillēšanās process beidzies, tvertnē paliek t. s. kokogles, kas vajadzīgas kalējiem.
Viss darvas iegūšanas process velkas 2— 3 dienas. Šai laikā ietaise pastāvīgi jāuzmana un labi jāprot rēgulēt kurināšanu. Ja temperātūra malkas tvertnē pārāk zema, koks slikti pārdestillējas un maz iznāk produkta. Ja turpretim temoerātūru paceļ pārāk strauji, ari pārdestillēšanās var noritēt pārāk ātri, sakrājušās gāzes nespēj kondensēties un var pat notikt sprādziens, kas var izārdīt visu iekārtu."

J. Ķeviešāns, LLK būvtechniķis. "Darvas tecināšana mājas apstākļos". "Sētā un Dravā", 1937.

(5 comments | ir ko piebilst)

anonymous

10:41p
Krita priedes, krita ogotājas

Meža izcirtuma klajā
Atspiedies kā milža plecs,
Purvs kur sākas, vietā tajā,
Redzams ogļu ceplis vecs.

Sāju dūmu gredzens tina
Vīru, kas šeit mita bārs,
Ko no dzimtās sētas dzina
Iekarotājs varas kārs.

Neatrada viņa pēdas
Kunga, asinssuņu bars.
Ceplī sadega tā bēdas,
Ceplī rūdijās tā gars.

Krita priedes zemē dārdot,
Milža spēks bij krūtīs tam,
Pēc uz Jelgavu viņš pārdot
Veda darvu hercogam.

Bet kad vientulība smaga
Māca sirdi kā nekad,
Jaunu ogotāju zaga
Darvdeģis par sievu tad.

Gāja gadi pus' no simta,
Un kā lāči, vilki aug.
Auga ogļinieka dzimta, —
Pagasts nu šai vietā, raug!

Nelien tīrumos vairs mūdži.
Visi projām tie jau sen.
Arājs mierīgs zirgu jūdzis
Savos laukos vagu dzen.

Vējš te druvas neizposta.
Reti nāk tās sausums skart.
Ciemu sargā mežu josta
Desmit jūdžu visapkārt.

Vasarās, kad dienas vidū
Guļot apklust katris nams
Pāri ceplim griežas lidu
Vanags, cilpas mētādams.

Teic: šis putns pelēksirmais,
Kuru žigli spārni nes,
Esot ogļu deģis pirmais.
Nācis sērst no aizsaules.

Pēteris Iklāvs. "Darvdeģis", 1938

(ir ko piebilst)

kaarl

5:53p
turpinot frizieru tēmu, man šķiet, ka es pēdējo reizi biju pie friziera, kad vēl bija rubļi

(ir ko piebilst)

drugs

[ anrys ]
12:55p
Naiss

THC Prevents MDMA Neurotoxicity in Mice

(ir ko piebilst)

dienasgramata

9:23a
Turies, prezident!
Vēl dsudz Tavu dardu gaida Latvijaa!

Un nekas nav nesasniebzamams, ja Tu mīli
Mums katram reiz doto Dievzemītī!


Normunds Beļskis Feisbukā

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, February 2nd, 2016


anonymous

6:08p
Tā homeopātija jau tā kā drusku sāk piegriezties. Varbūt pievērsties iridoloģijai?

(ir ko piebilst)

teja

2:33p
"I am still sad from that mental patient who wanted to hug me"

(ir ko piebilst)

apjukums

11:17a
NL valodas nodarbībai jāsagatavo 15 minūšu prezentācija par brīvi izvēlētu tematu. Oh my, kā man negribas.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:12a
2. februāris - Starptautiskā Mitrāju diena

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

12:33a
nedaudz iz latvju vēstures

Ejot cauri daudzkrāsaino, saulē mirdzošo karogu rindai, pacēlās sveicienam goda sardzē stāvošo strādnieku sportistu rokas un spēcīgi atskanēja viņu sauciens: „Par vadoni!”

Aiz arodbiedrību karogiem viesi apsveica bērnu koris. Dzidri un koši skanēja bērnu balstiņas:

Vadoni cēls,
Tu saulnesis esi
Saulīti balto
Mums, bērniem, Tu nesi!

Kad dziesma nodziedāta, atskanēja bērnu gavilējošais sauciens: „Lai dzīvo mūsu lielais onkulis!” Daudzas rociņas ar karodziņiem pacēlās sveicienam un pār vadoni nolija baltu ziedu lietus.

(1935. gada 28. jūlijā pie Juglas tiek rīkoti strādnieku svētki. Šeit daži paragrāfi no svētku atreferējuma laikraksta Brīvā Zeme 29. jūlija numurā)

(3 comments | ir ko piebilst)

Monday, February 1st, 2016


kants

11:59p
darbiņam dažkārt sanāk palasīt kādas autobiogrāfijas un pie viena padomāt, kā pašam uz savu dzīvi skatīties. piem., rihards zariņš, šķiet, nomira ar daudz nīgrumu un rūgtumu - bez visiem citiem sašutis par madernieku (kuru viņš vienā karikatūrā attēlo kā kakājošu suni ar cilvēka galvu) un, šķiet, arī laikmetam atbilstošu antisemītisku domu mākts - gan sodīdamies par žīdu revolūciju krievijā, gan žīdu mākslu kubismu. citādi jauks lasāmais ar interesantām ceļojuma piezīmēm no fin de siecle.
rīga: vesta-lk, 2015current music: myrkusr: hævnen

(1 comment | ir ko piebilst)

kaarl

8:58p
man patīk izrāde "māceklis". tas nekas, ka nevienam citam nepatīk. viņa ir smieklīga un jauka

(4 comments | ir ko piebilst)

Sunday, January 31st, 2016


copy

11:00p
rīt jau februāris.
ir sajūta, ka šis būs labs gads. šim ir jābūt labam gadam.

(ir ko piebilst)

kaarl

2:57p
draugi mūziķi, netaisiet vairs klipus bolševičkā, tas ir garlaicīgi

(13 comments | ir ko piebilst)

toadbeauty

2:45p
No rīta pēc kafijas 105/59
Jāiet beidzot pie daktera. Tā dzīvot nav lāgā.

(2 comments | ir ko piebilst)

teja

10:37a
prokrastinācija arī ir tukšais nesējs. viņš iegūst jēgu tikai tad, ja mēs uz sevi skatāmies kā produktivitātes rīkiem. iespējams, ka prokrastinācija patiesībā ir dieva balss: parādīt, ka tu esi kaut kas vairāk par šo.
kāpēc būtu jādara kaut kas, ko negribas darīt?

(5 comments | ir ko piebilst)

teja

10:32a

(ir ko piebilst)

anonymous

1:49a
Štutgartē man bija daudz brīva laika

Biju jau nolēmis, ka šis ar Bovija fragmentu ievadā ir sen izdzēsts, bet nekā:

https://failiem.lv/u/n8a35jr2

(ir ko piebilst)

Saturday, January 30th, 2016


ulvs

8:39p
dažas MK ULTRA sejas

Another technique investigated was connecting a barbiturate IV into one arm and an amphetamine IV into the other.[40] The barbiturates were released into the person first, and as soon as the person began to fall asleep, the amphetamines were released. The person would then begin babbling incoherently, and it was sometimes possible to ask questions and get useful answers.
Other experiments involved heroin, morphine, temazepam (used under code name MKSEARCH), mescaline, psilocybin, scopolamine, marijuana, alcohol, and sodium pentothal.

- Marks, John (1979). The Search for the Manchurian Candidate. New York: Times Books. chapters 3 and 7.

Ja barbiturātu laistu kopā ar amfi, uh, kāds prihods būtu participantam. Viņš teiktu: "Gib me more boss!"

(ir ko piebilst)

ulvs

8:36p
atgādinājums sev

Galvenais. Ievieto Elīnas fotkas.

Un neievieto fotkas, kur X sūkā pimpi Y (savstarpēja "sextinga" sarakste, kas jocīgā kārtā saglabāta manā datorā, jo tas cilvēks tolaik lietoja manu datoru, es tikai atklāju šodien arsenālu ar visām dirty pics - I mean come on, varēj' tak izdzēst, kad atdeva šo datoru man). Un tas bija tāds šoks - redzēt šī cilvēka fotkas un saglabātās iphone sms ar saraksti ar Y. Ne jau tāpēc, ka neticu, ka šis cilvēks ar to nenodarbojas, bet tāpēc, ka, come the fuck on, šis ir mans PC. MANS PC! Savāc savas mantiņas un pis nahuj (kad atdod man manas lietas).

/ Angry Robert a la Bob signing off on Stardate 120x634

(2 comments | ir ko piebilst)

kants

7:28p
cik labi būt vecam

tēlu un to attiecību nestās morālās struktūras kopija no scouts guide to zombie apocalipse liek divreiz apsvērt vēstījumu no nesenās freaks of nature (2015) - tajā tāpat tiek risinātas coming-of-age-in-american-highschool (kura laikam ir tiešām reāla elle) problēmas saistībā ar statusu/solidaritāti/seksualitāti, pie vien apvienojot plašāku skatījumu uz sabiedrības saliedētību, bet piederību dažādiem dzīvības stāvokļiem (vampīrs, cilvēks, zombijs) vnk. reducējot uz sociālpsiholoģisku sab. attiecību transfereneci (ar visām šī psihoanal. termina konot. mērķaudit,). tajā pašā laikā varbūt tomēr šī visai švakā filma var pretendēt uz subžanra oriģinalitāti ar pusotru novitāti: ne tikai sabiedrības attēlojumu, kur visas šīs sugas, lai gan neizvērstā, augstākminētajā izpratnē, sadzīvo, bet arī ar to, ka tās kopā stājas pret citplanētiešu radītajām briesmām. reāls transhumānisms! vēl viena ļoti interesanta lieta: pateicoties ko-habitācijai, cilvēki nav naski uz citu sugu nogalināšanu, kas maina filmas dinamiku tik ļoti, ka to var visu noskatīties. 

current music: cohen: joan of arc

(ir ko piebilst)

kaarl

4:24p
šodien bija pirmais mēģis ar stīgu trio.

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

2:44p
Latvijas ietekmīgākais domātājs ir izdzēsies no feisbuka?

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:07p
Beisiklī šī dziesma ir par to, ka liriskais es vairs nevar pārdot savu dvēseli, jo tā jau ir pārdota. Piedod man, ja spēj. Ā, un vēl tas ir minimālistiskas lirikas, ja tā var teikt, pamatpostulāts (dziesmā ir tik maz vārdu, tie gan atkārtojas daudz, bet pofig - tev kā rakstniekam tas nāk tikai par labu).


Manas cibas stils nepieņem embedotus youtube viģikus. Vai arī neesmu mēģinājis. 

(5 comments | ir ko piebilst)

Thursday, January 28th, 2016


kaarl

7:31p
bet man patīk, ka cilvēkiem patīk citi cilvēki

(ir ko piebilst)

kaarl

6:35p
es ienīstu izrādi "mielasts"

(1 comment | ir ko piebilst)

aabols

2:05p
Nu kad tas vienreiz beigsies

Naktī atnāca sapnis, kurā es biju nonācis kaut kādā vārdā nezināmā, aizbaikāla sādžā (lielki piebilst, ka tur valdīja ziema as they know it), un tur cita starpā mani aizveda pie zemē inkrustētas, tā laikam pareizāk teikt, metāla zvaigznes. Pie tās Vecajais, apkārt gaudojot vējam un sniegam, cēli teica: "Lūk šis ir tas punkts, kurā nomira Deivids Bovijs." Atzīmēšu, nomira, nevis apglabāts vai kā citādi apstrādāts.

(8 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system