laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Thursday, December 14th, 2017


anonymous

11:28p
Labāk piedzēries, nekā cibā.

(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

9:04p
Māksliniece Katrīna Neiburga grupas "Sigma" videoklipa veidošanai meklē sievieti, kura ļautu klipā izmantot savus ģimenes foto un filmu arhīvus, proti, bildes un filmiņas, kurās viņa būtu filmēta/fotografēta no agras bērnības. Vēlams, lai sievietei arī pašai būtu viens vai vairāki bērni - viņu fotogrāfijas un video.
Netiek gaidītas nekādas noteiktas vizuālas īpašības.

Ja ir interese piedalīties šajā projektā vai papildus jautājumi, lūdzu rakstīt uz neiburga pie gmail com.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

1:11p
DELFI. Saldeniekus satrauc Trešā reiha simbols, pašvaldība mierina – tas ir ugunskrusts
(4 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, December 13th, 2017


anonymous

10:03p
mother! (2017)

Kaut kas puslīdz pieņemams par dzīvi.

(ir ko piebilst)

anonymous

9:55p
Sapņu komanda 1935 (2012)

Vakar nolēmām beidzot saņemties. Cilvēku drosmei un pārliecībai par savām spējām nudien laikam nav robežu.

(11 comments | ir ko piebilst)

ulvs

4:20p
to find thy way and to never give up

Ceru, ka kraukļi atradīs īsto ceļu.

(ir ko piebilst)

ulvs

3:58p
Pēkšņi atceros, ka sapnī, ko redzēju pirms vairākām nedēļām, man bija mūzika skolotāja - pianiste. Taisnības labad jāpiebilst, ka dzīvītē esmu ļoti sūdīgs un absolūti instrumenta neizglītots pērtiķis, taču tas nenozīmē, ka mani pirksti nav ietrenējami - es ļoti bieži, ja brīdi iepriekš pasēžu pie tām, uz klavieritēm varu izdomāt kādu džingliņu vai psihodēlisku akordu kombināciju. Kā nu ne, MSK es bieži spēlēju siņķiku, līdz ar to mūzikas skaņas radīju, spaidot to pašu simbolu sistēmu, ko normāls pianists.

Bet vairāk par sapni. Afiģeķ, cik skaista un gudra sieviete. Viņa man iemacīja dzirdēt un saprast mūziku, kā arī, pats galvenais, klausīties mūziku (uh, kad cilvēks prot klausīties to, tad... ir TIK ciktādāk). Principā viņa pret paša gribu man iemācīja būt par snobu, bet ne jau tādu, kurš pilnigi bez analīzes nosoda kaut ko. Snobu, kurš tāds ir tikai tāpēc, ka vairs nespēj gūt apmierinājumu pat no, atļaušos, vislabākās mūzikas.

Uzskatu, ka sapnī redzētā sieviete bija kas lielāks - kā tāds arhetips, kurš iemieso visus skaisto. Un tas arī bija visu mākslu galarezultāta arhetips, mākslu, ko caur smagu (vai vieglu - tam vērtējoši nekad nav bijusi nozīme) darbu un izkoptām prasmēm var radīt cilvēks.

Sasodīts, iemigu uz pāris minūtēm. Tagad vairs negribu rakstīt. Negribu arī iepostēt uzrakstīto, jo līdzīgi kā pēc epilepsijas lēkmes, kad pilnīgi viss šķiet svešāds un neīsts. Ata.

(ir ko piebilst)

ulvs

1:39a
īss sapnis iz realitātes

Man kopš pamatskolas laikiem ir viena neparasta mīlestība. Meitene vārdā Laura. Es pat vasaras šad tad pavadīju atpūtas bāzē "Ronīši", kas atrodas Klapkalnciemā, pārsimts metrus no Rīgas Jūras līča. Viņa tur dzīvoja šikā vasaras villā ar senčiem un māsu, un suņiem. Taču es mitu 4 vietīgā budiņā ar divām divguļamam divstāvenēm, palielu improvizētu skapīti ar deķi durvju vietā, un galdu, pie kā vienlaicīgi varēja apsēsties tikai 3 cilvēki. 

Tādi, lūk, bija šī neizdevušā "Romeo un Džulieta" stāsta pamatnosacījumi. Stāsts ir neizdevies, jo mēs tā arī nekad (mana kautrīguma dēļ) neļāvāmies viens otram, lai gan bija situācijas, kad tas bija iespējams un pat vēlams, nu, piemēram, skūpstīšanās spēlē (no kā nobijos), mums mācoties 7. klasē, kādā Sanktpēterburgas lētākā hoteļa 2. stāva meiteņu istabiņā (bijām ar klasi aizbraukuši ekskursijā, saucas). Laura teica, ka Mārtiņa mute bija negaršīga. Mārtiņš bija viens no džekiem (atļaušos - izmisīgajiem), kurš izmantoja skūpstīšanās spēli, lai "noskōrotu" šādi. 

Labākais tā laika draugs Antons tikmēr atmuguriski izkrita pa blakus istabiņas logu. Labi, ka viņš bija dzēris un ka nozemējās uz lejā augošajiem krūmiem (nekādu traumu). Skolotāja (piedzērusies) pamanīja, jo Antons bija tomēr jāielaiž atpakaļ viesnīcā (tā uz nakti tika slēgta). Viss beidzās labi. Dzēra visi, kuri vēlējās to darīt. Un nevienam nebija sūdi.

Bet Laura tad bija, kā lai to pasaka, skaista meitene parastā džemperī. Un es tai pat laikā - nevainīgs un dumjš skolaspuika, kurš necieta šādus džemperus. Mums, acīmredzot, nebija lemts, un tas ir sasodīti labi, jo, kas zina, varbūt mums ir lemts kaut kad (skumji tverot pēc imagināriem objektiem gaisā) tikties, iemīlēties, rast nepieciešamo savstarp-sapratni. Un tad, pohuj, kaut vai taisīt bēbīšus (jo Laurai, saprotams, ir sasodīti labi gēni).

Labi jau labi, pēdējais, ko vēlos ir viņa stāvoklī. Tā vietā es vēlētos tapt par ceļotāju. Par 19. gadsimta kartogrāfu. Un Laura būtu mana studente-kompanjone. Un - viņas profesors Čelendžers. Pohuj. 


Diskleimerītis: tā kā šis IR sapnis (uzstāju mānoties), tad tu droši vari atpisties, ja tevī dzima zināmas negācijas, lasot šo savārstījumu. 

(ir ko piebilst)

Monday, December 11th, 2017


ulvs

1:42p
lielīšanās #667

Aizmirsu pastāstīt par kruto fūzi, ko pie reizes ieķēru. TC Electronics Rusty Fuzz. Izcilas firmas izcils pedālītis. Šādi uz tā izklausās bass

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

1:41p
lielīšanās #665

It's official. Šis MM basiņš ir ceļā uz Latviju. Tomēr izvēlējos šādu krāsu salikumu, jo arī tīk, kā tortoise pickguard izskatās uz melna fona (uz balta gan labāk, bet apnika gaidīt nenoteiktu laiku, kamēr konkrētais modelis atkal parādās thomann'ā).

(10 comments | ir ko piebilst)

anonymous

11:51a
Naktssargs un veļasmazgātāja (2002)

Nudien piemirsies, ka 2002. gadā cilvēki izskatījās un dzīvoja tā.

(4 comments | ir ko piebilst)

apjukums

10:46a
Uzkrita sniedziņš balts, Nīderlande buksē. Pat vairākas skolas šodien slēgtas (ārā ap 0). Strādājam no mājām, kas manā gadījumā nozīmē cīnīties ar kaķi, kas par katru cenu grib izvelties uz klaviatūras. Snigšot vēl, bring it on baby!

(5 comments | ir ko piebilst)

Sunday, December 10th, 2017


teja

3:15a
uncanny valley moment

ieraudzīju sevi spogulī ar meikapu un reāli nobijos
likās ka no poda piecełas cilvēka izmēra lelle

(ir ko piebilst)

Saturday, December 9th, 2017


dienasgramata

9:38a
Ja jau šogad neviens, tad es varētu... tālāk ... )

(ir ko piebilst)

anonymous

1:29a
No sex before marriage!

(5 comments | ir ko piebilst)

Friday, December 8th, 2017


anonymous

3:09p
Soft rage

Kā to jauno skaipu vispār lieto?

(4 comments | ir ko piebilst)

apjukums

10:00a
Kolēģe turciete katru dienu sūdzas par aukstumu. Šorīt 3 minūtes sniga. Viņai griboties raudāt.
You know shit about cold, man prasījās nokomentēt, bet ko nu vairs.

(7 comments | ir ko piebilst)

Thursday, December 7th, 2017


anonymous

10:19a
Wrap rage

Piemēram vakuumā iesaiņota maltā kafija, kas nesakarīgās vietās salīmēta kopā ar apdrukāto ietinamo papīru, tādējādi neērtu padarot gan atvēršanu ar šķērēm, gan ar nazi.

(5 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, December 5th, 2017


rkktzd

10:35p
we`re trapped in to the belly of this horrible machine and the machine is bleeding to death

aizgāju no teātra

(10 comments | ir ko piebilst)

kants

6:19p
ak

rīgas biržā - arī lihtenšteins!

(ir ko piebilst)

dienasgramata

5:30p
DELFI. Kijevā spraigā operācijā aizturēts Ukrainas politiķis Mihails Saakašvili, kurš tās laikā pamanījies uzkāpt uz jumta un draudējis nolēkt sanākušā atbalstītāju pūļa priekšā.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

10:55a
belij&čornij

Zinat, ko Muravejs teiktu par manām basģitārām? Čo eta za kraska, bļa? Belij i čornij - eto ņe kraska, bļa!

(8 comments | ir ko piebilst)

ulvs

10:48a
Vienu gan es atzīšu - Marcus Miller pagalēm ir visneglītākie grifa gali pasaulē. Kļuškas, bļa. Nulle smalkuma!

(ir ko piebilst)

ulvs

10:46a
Sukas indonezieši, bļa, nevar laikus nosūtīt savu produkciju thomannam. Esmu iesprūdis tādā kā limbo, jau gadrīz mēnesi gaidot savu jauno instrumentu. Es negribu ņemt basu citā krāsā, jo mana mīļākā kombinācija P/J basiem ir balts ar tortoise pickguard. Tā kā man pohuj par rosewood grifu (maple all the way... almost), varbūt man ņemt šo modeli? Kurš tev liekas seksīgāks - orģināli iecerētais vai šis?

(11 comments | ir ko piebilst)

ulvs

9:20a
Pff, izrādās ībejā ir tik viegli dabūt naudu atpakaļ par relatīvi lētu, taču defektīvu preci, plus, teorētiski arī noskemot pārdevēju. No random itāļu veikala pasūtīju Tascam austiņas. Pienāca 3 dienas vēlāk. Uzreiz ievēroju, ka defektīvs 1/4 jack spraudnis (kustinot rodas visādi artefakti), tāpēc pieklājīgi aizrakstīju veikalam par šo problēmu. Atgrieza atpakaļ naudu par preci un DHL shippingu, kopā 55 eur. Es tikmēr turpinu mierīgi lietot šīs austiņas, pieslēgtas pie datora, un man reāli šis defekts netraucē dzīvot. Diez ebay veikali var apskatīt manu sūdzību pieteikumu vēsturi? Vienkārši šādā veidā taču var mierīgi skemot ārā elektropreces cenu vērtībā līdz 100$, katru saņemto preci piesakot kā defektīvu. Jokaini.

(6 comments | ir ko piebilst)

Monday, December 4th, 2017


teja

10:48p
matrjoška ir metafora kam?

(5 comments | ir ko piebilst)

Sunday, December 3rd, 2017


dienasgramata

10:49p
DELFI. Cīnīsies pret ātruma pārsniedzējiem, kuri piebremzē.

(ir ko piebilst)

anonymous

10:57a
No sapņiem

Lielu daļu nakts noņēmos ar pildīta zaķa gatavošanu. Recepti kāds bija uzzīmējis uz sienas, tur, kur agrāk bija E. zīmētā Lielā sprādziena un Visuma izplešanās shēma.

(ir ko piebilst)

teja

4:19a
šovakar uz bāru braucu ar slēpēm.

(7 comments | ir ko piebilst)

Saturday, December 2nd, 2017


teja

2:15p
dzīvokļa biedrenei uz vēdera ir uztetovēts sērkociņkastītes izmēra dīglis (vai kā sauc embrija fāzi, kad ir vēl tikai tāda pupas formiņa). to viņa uztetovēja 18 gadu vecumā pēc aborta. tas nav domāts ne prikols ne arī depresīvs.

(8 comments | ir ko piebilst)

Friday, December 1st, 2017


teja

3:59p
vietējā ekoriekstu veikalā dod izlejamo kafiju, kurai pēc izvēles var piepilināt čagas esenci vai MCT eļļu ( ja jūs brīnaties, kas tas tāds ir, tad Rīgā par to tiešām nezināja neviens ekoveikals, bet somu ekofrīkiem tas ir starter kitā)
man liekas no tās čagas bija traki sapņi. ja jūs jautāsiet kāda ir atšķirība starp veselības līdzekļiem un apreibinošām vielām, tad man tas patiešām vairs nav skaidrs

(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:06p
Visi, kuriem šķiet inčīgi spekulēt un izvirzīt dažādas hipotēzes attiec. uz to, kādi un cik kompleksi ir tie soc.nosacījumi, kas ir pamatā tam, ka pēdējos gadsimtos (arī hipotēze- dļa meņa) krasi pieaudzis homo/trans/pan seksuāļu skaits (arī vērojamas citas "novirzes"), iesaku noskatīties šo video par zin.pētījumu, ko zin.X veica vairākkārt ar grauzējiem (protams, citi zin.noskaidroja, ka "grauzējiem tas ir citādāk"). Sazvērestība or not, tranīši un viņu ties. or not, taču man liekas, ka cilvēce kā gēnu, pieredžu un refleksiju kopums ir neatgriezeniski nevesela. Un ka labākais, ko varam darīt ir ļaut tai nomirt mierā, samazinot ciešanas un nepieciešamības gadījumā veicot eitanāziju. Nē, bet tiešām, ignorē to krindžu, ko te dzenu un noskaties video. Izcils, kvalitatīvi formēts materiāls.
 
Ritot garām katram jaunam gadam, "tumsonīgā" pārliecība par to, ka cilvēka evolūcijā un psihē nedrīkst nekā drastiski iejaukties, lēnām nostiprinās manī.

(16 comments | ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system