laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Saturday, October 25th, 2014


dienasgramata

10:49p
DELFI. Romā vairāk nekā miljons cilvēku protestē pret valdības plāniem reformēt darba tirgu
DELFI. Vairāki simti aktīvistu Rīgā iebilst pret viendzimuma attiecībām

(ir ko piebilst)

kants

7:50p
hei, mazā!

uzkrāso lūpas un paskaties spogulī, cik jauki saspēlejas oranžās iešuves tavās haitek drēbītēs - no jakas uz biksēm, atduroties krustiskās līnijās asics botu sānos, jo tuvāko stundu tavā acu priekšā būs tikai septiņi miljoni pasteļa notoņu uhd izšķirtspējā, zūdošai vakara gaismai ar laternu dzelteno un automašīnu zūdīgo zīmējot pasauli starp tumsas pleķiem. pēc kilometra tu jutīsi muskuļus, pēc trijiem - sevi. pēc pieciem dzestrums sajaucas ar malkas apkures dūmiem un trūdošu lapu smaržu, piepilda plaušas un nes tevi tālāk: dzelzceļa sliežu monotonijā, pārdaugavas škērsielu līkumos. pēc septiņiem balsis tavā galvā beidzot apklust.
astoņi. ķermenim vairs nav svara.
ātrums. asaras acīs no aukstā pretvēja.
mājas


current music: cash: hurt

(3 comments | ir ko piebilst)

shelly

10:59a
Lauva aizbrauca uz laukiem, un es nogulēju vairāk nekā 15 stundas.

(ir ko piebilst)

kants

1:41a
uztaisīja manu vakaru

komēdijas gadās labas retāk nekā citas filmas, tāpēc dubultā patīkams pārsteigums: let's be cops (2014). skaļš stereo ar basiem ieteicams.

current mood: sangiovese

(ir ko piebilst)

Friday, October 24th, 2014


kants

6:46p
prasta patiesība

literaro darbu ekranizācijai ir iespējamas divas stratēģijas: ilustrēšana (piem, LOTR) un pārtulkošana kino valodā (piem., meh. apelsīns)

(ir ko piebilst)

shelly

9:12a
Vakar noskaidrojās, ka kolēģis, kas sēž man blakus kopš maija, nezina, kā mani sauc.

(10 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:50a
DELFI. "Tiks strādāts pie tā, lai tiem cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās, maksimāli atvieglotu dzīvi, bet tik tālu, cik tas ir iespējams," uzsver arhibīskaps.

(2 comments | ir ko piebilst)

Thursday, October 23rd, 2014


toadbeauty

10:31a
O!
Beidzot atradu sen meklētu informāciju - ko nozīmē zilās gaismas.
Te ir par visu:
http://www.youtube.com/watch?v=TVX_QngVMH8

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:26a
KASJAUNS. Slavenais anekdošu varonis belašs, ko padomju laikā ieskrietuvēs varēja nopirkt par 22 kapeikām, patiesībā ir garda un sātīga uzkoda.

(13 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:57a
DELFI. Noslēdzies konkurss par iespēju laimēt pastas pagatavošanas komplektu.

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

8:32a
Hellfjord (2012)


(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

8:30a
Coherence (2013)


(ir ko piebilst)

anonymous

8:22a
Dienas virsraksts Dienā: "Nedienām jauni vaibsti".

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, October 22nd, 2014


kaarl

10:31p
biļešu paralīze

(ir ko piebilst)

kants

9:49p
tagad es zinu!

augstāki spēki ir novirzījuši mani akadēmiskajā karjerā, dodot līdzi dekādi treniņa reklāmā, lai es paaugstinātu latiņu konferenču prezentācijām un liktu saņemties visiem referātu nolasītājiem, ppt slinkotājiem un citiem klausītāju necienītājiem.


current music: china woman: party girl

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

6:17p
DELFI. Latviešu meitene priecē ar visai oriģināliem pašportretiem.

P.S. visai

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:44p
Kremļa aģentu mūžīgi zeļošais Latvijas atzars

Vienmēr esmu uzskatījis, ka ir dažas lietas, kas jāzina publikai - neatkarīgi no tā, cik daudz viņi ir informēti par LR, ES un PSRS vēsturi un politiku - gan pagājušo, gan esošo. Un neatkarīgi no tā, cik daudz viņi saprot vai ir spējīgi saprast. Bet tas netiek darīts (piemēram, nav raksts ziņu portālos utt.). Tā, protams, var būt tikai sagadīšanās, bet tas ir pārāk aizdomīgi, īpaši jau ņemot vērā šī brīža nežēlīgi agresīvo Kremļa aģitāciju politiku un vēlmi šķelt sabiedrības valstīs, kurās līdzās pamatiedzīvotājiem ir liels krievvalodīgo īpatsvars.

Tātad. Kāds putniņš man pastāstīja, ka Stūra mājas ekspozīcijā, kas bija visiem par brīvu, ir trīs reizes pazudusi (nozagta) petīcija, kur lielākoties bija parakstījuši Krievijas krievi (ekskursanti, kuri apmeklēja ekspozīciju), par to, lai Stūra māju atkal neaizvērtu uz nenoteiktu laiku (kā to vēlas darīt nenosakāmu iemeslu dēļ). Pazuda tieši tās lapas, kuras bija parakstījuši Krievijas krievi. Konsenta veidošanas ietvaros (lai Kremlim lojālajiem medijiem (ne)būtu uz ko atsaukties?)? Čeka much? Protams, varbūt tā ir tikai nejaušība, bet tas esot noticis 3 reizes (un nozagtas tieši tās lapas, ko parakstīja Krievijas krievi).

Tas viss joprojām acīmredzot ir dzīvs un elpojošs entity.

Man ir pamatotas aizdomas, ka Latvijā iedzīvotājiem tā arī nekad netiks līdz galam parādītas tās šausmas, kas pastāvēja. Jo tās pastāv joprojām, tikai vai nu andergraundā, vai nu leģitimizēti - ar citu nosaukumu. Tas ir mazliet absurdi - apzināties, ka Latvijā visi čekisti joprojām strādā valsts iestādēs, bet, teiksim, mūsu igauņu brāļi bijušajiem koloboratoriem liedza jau to kopš pašas 2. neatkarības atgūšanas (deviņdesmito sākuma). Un tas tiešām ir milzīgs absurds, jo kartu reizi, kad par to ieminās medijos, tas izskan aptuveni tādā formā, ka, jā, kaut kad PSRS cilvēki bija ļauni, bet tagad ir demokrātija, un viss ir okej, visiem viss tika piedots, un nav svarīgi, vai tūkstošiem disidentu un viņu ģimenēm, kuru dzīves tika izpostītas, tagad ir ar šo faktu mierīgi jāsadzīvo. Bez jebkāda īpaša tiesiska statusa, bez jebkādas palīdzības un komunikācijas no/ar valsti. Un tas tikai tāpēc, ka...

Šeit mēs paliekam pie "tāpēc, ka", jo mums Latvijā neviens nekad neteiks patiesību vai pat kaut ko, kas līdzinās tai. Un visi, kuri par to runās - viņiem visiem vienkārši palūgs pieklusināt balsi, beigu beigās ierakstot kaut kādos slepenos sarakstos, piemēram, "Sistēmas ienaidnieki" vai tamlīdzīgā absurdā. Tas izklausās smieklīgi, ja to tā ietērpj vārdos te - sistēmas ienaidnieki. Bet, ja padomā - ja mūsu valsti ES līmenī pārstāv bijušie/esošie čekisti jeb "mūsdienu Kremļa aģenti" (atšķirības faktiski nav; tikai tā, ka viņiem ir ierobežota rīcībspēja LR jurisdikcijā), tad šis absurds, šķiet, maina savu jēdzienu un formu, kļūstot par kaut ko reālu. Par kaut ko tik reālu, kas beigās var izpausties kā sitieni pa seju, melna maisiņa uzvilkšana galvā un aizvešana uz mežu vai kādu pagrabu. Un tas var notikt nevis tikai ar tevi un mani, bet gan ar visu sabiedrību kopumā.

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

4:19p
tādus mūs redz ārzemēs:kaut kas no Riharda Bargā tenkas par Agitu Dragūnu

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, October 21st, 2014


dienasgramata

8:30p
DELFI. Imantas pedofila notveršanu apgrūtina viņa personība.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:03p
DELFI. Ģenerālis atzina, ka zemūdenes ir "ārkārtīgi grūti" atrast, un iepriekš Zviedrijai ar to nav veicies, norādot, ka "arī nevienam citam [tas nav izdevies]". Vairāk nekā desmit gadu laikā no 1980-tajiem līdz deviņdesmito gadu sākumam Zviedrijai nekad nav izdevies notvert vismaz vienu zemūdeni.

(4 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:28p
piepisējs

Pirms pāris dienām Rita man teica, ka, ejot garām Lāčplēša/Kr.Barona krustojuma jaunajam būvlaukumam, kas sevī bija ieskāvis, nezinu, 4, līdz 6 lielus kokus, viņa pavaicājusi darbu vadītājam, vai viņi negrasās cirst tos vecos, burvīgos kokus, kā lapotnes tveicīgās vasarās mums sniedz tik veldzējošu paēni. Viņa bija noraizējusies, jo koki atrodas iekš būvlaukuma iežogojuma, ļoti tuvu pie objekta. Būvdarbu vadītājs par viņai par brīnumu atbildējis, ka necirtīs. 

Es uz to atbildēju ar konfirmēju-tavu-informāciju, nomurminot kaut ko: "Neticami fantastiski cerams, jā." 
Bet patiesi. Tā vieta ar saviem bomžu soliņiem, kur karstās vasaras naktīs cilvēki mēdza vienkiārši apsēsties vai nu vieni, vai ar draugiem, un izpist kaut kādu prāvāku alkohola vienību, un turpat vienkārši arī atrubīties... Tā vieta bija vieta, kas vietai pilsētā piešķir toni, kas definē to. Bet es laikam atceros to, ka vispār ir šāda sajūta. 

Tas ir kā nogalināt kādu tavu ģimeneslocekli. Jo tā arī ir atmiņa, kas izplēn laikā. 

foto  )

(9 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:45p
Krievu praktiskais humors. Man jau patīk.

(ir ko piebilst)

Monday, October 20th, 2014


shelly

7:12p
Nopirku sev mazu, melnu kleitiņu. Nu, labi, divas mazas, melnas kleitiņas. Kritiski nopētīju sevi spogulī un nolēmu, ka es esmu šausmīgi resna (priekš balerīnas). Bet priekš operdziedātājas - tīri tā neko...

(9 comments | ir ko piebilst)

anonymous

12:10a
Barbara (2012)


(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

12:04a
Starred Up (2014)


(2 comments | ir ko piebilst)

Sunday, October 19th, 2014


anonymous

11:57p
Holy Motors (2012)


(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:57p
Ierodos Liepājā un pirmais, ko es satieku, ir Imants Kalniņš rimčika sieru nodaļā!

(8 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:49p
DELFI. Kādā pētījumā atklāts, ka stunda gleznošanas ievērojami uzlaboja pacientu, kas slimo ar HIV/AIDS fizisko un garīgo pašsajūtu. Tāpat secināts, ka darbošanās ar plastilīnu, aplikācijām vai jau minētā gleznošana palīdzējusi arī vēža pacientiem.

(ir ko piebilst)

ulvs

7:06p
Nebrīdinu.

(ir ko piebilst)

Saturday, October 18th, 2014


shelly

10:48p
Cirks aizbrauca, mēs palikām

Normāla bezsmadzeņu sestdienas vakara izklaide: Dracula Untold (2014)

Protams, augstā māksla nebija ar pliku roku ņemama, un sekoja man tramvajā mājupceļā - kā iekāpu, tā uzreiz kāds sāka pūst trompeti. Vienu pieturu trompete jocīgi, bet apdullinoši skaļi disonēja ar mana pleijera saturu, tad es pārkāpu uz citu vagonu, pat nepaskatījusies uz atpakaļu un nepateikusi: "jūs nedomājat, ka es nemīlu mūziku - es, kā reiz, to mīlu, atšķirībā no jums".

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:54p
Kad mēs domājam par valdībām, mēs taču neiztēlojamies visu šo?

(ir ko piebilst)

ulvs

3:44p
igga

Cilvēka izteiksme un ķermeņa valoda (klik šeit, lai skatītos, un sk.līdz beigām). 

Žūrijā vienbalsīgi tiek pieņemts lēmums par visu banu atcelšanu un vispār aizliegšanu nobanot, un apsūdzētā tūlītēju atbrīvošanu, balstoties uz faktu, ka viņš veica neapzinātu, pat netīšu, taču ļoti izteiksmīgu manevru ar mīmiku, žestu un ķermeni kopumā, dzirdot prokurori citējam pierādījumu/liecību lietā par "marihuānas tirgošana slepenpolicistei" un izrunājot skaļi tiesas zālē to, ko viņš esot [acīmredzot neapmierināts] teicis slepenpolicistei, kura viņa priekšā tikko bija zaudējusi savu inkognito esošo valsts ierēdnes - asinssūcējas statusu - atzīstot, ka ir slepenpoliciste. Tātad. "Girl, you're thicker than a bowl of oatmeal." [ja es pareizi sadzirdēju, tad viņš pirms tam iesita vai sita šo slepenpolicisti, kura viņu pieķēra šajā sabiedrību degradējošajā noziegumā - marihuānas tirgošanā] 

Bet kāpēc tiek noņemti visi bani šim lietotājam? Kas bija tas, kas lika Žūrijam padomāt? Varbūt nenovērtējami atklāts cilvēka hepeninga akts? Tāds, kas tevi, tautas kalpu, zvērināto, kas visu dienu pavadījis tajā pretīgajā finierī apsistajā, piesvīdušajā telpā, kur tiek spēlēta brīžiem tik netiesīgā spēle "Tiesa", vienkārši tā paņem aiz sirds, ka tu atpogā augšējās krekla pogas vai atlaid šlipsi un atviegloti, pārliecināti pie sevis prātā sev saki: "Šis cilvēks NEVAR būt vainīgs. Viņš NEVAR būt vainīgs. Viņš nav vainīgs." 

Es kategoriski nepieteku nevienam no viedokļiem šajā jautājumā. Protams, viņš ir cilvēks. Bet meitenēm sist nedrīkst, tas drīzāk bija kā tāds punkts - galvenā doma šīs sezonas pilotsērijā. 

(ir ko piebilst)

kaarl

8:59a
eins zwei die

(ir ko piebilst)

ulvs

5:59a
par savu nepārvaramo var... tfu, vēlmi

Vispār baigi gribu spēlēt koncertus. Tas ir tāds kaifs. Esmu spēlējis diezgan daudz grupās un tāpēc esmu pabijis dažādās scēnās, un spēlējis dažādus koncertus. Visvairāk man ķermeniski un garīgi patīk koncerti, kur spēlēju rokmūziku. Piemēram, Židrūns un MSK, un Lokators.

Pasaulē ir daudz kaifu, tik tiešām, taču reti kurš ir tik liels kā milzīgas, konsumējošas skaņas veidošana kopā ar citiem kompetentiem ļaudīm. Bez jebkāda stresa. Ar atvērtu muti (lai apgarotībai ir, pa ko ielīt), dziļiem elpas vilcieniem, meditatīvā mierā, brīžiem bezmazvai sitot basģitāru vai ģitāru savās rokās (situ, jo mīlu, tā teikt, un vispār - instruments ir jāmīl *spēcīgi*, jo tikai tad tas atraisās; jo kā nekā citādi tas ir vien tāds koka gabals ar stīgām un magnētiem vai plastmasas kaste ar shēmiņu un taustiņiem). Jā, tas ir neaprakstāms kaifs - kad tu ne tikai spēlē koncertu, bet reizē apzinies, ka radi tādu toni, skaņu, atmosfēru, visu kopumu, ko spēj tikai tu un tikai ar šo konkrēto instrumentu (protams, nepieminot pārējos dalībniekus, kas ir vienlīdz svarīgi).

Šāds sentimenta posts, jo es pat neatceros, kad pēdējo reizi spēlēju publiski. Ar Židrūnu pēdējais koncerts, šķiet, bija pirms kāda gada dzertuvē "Teātra bārs" (izcils koncerts, pateicoties mūsu izkoptajai spējai pašiem sevi noskaņot; ā, un, iespējams, skaņoja mūs hodilas Artūrs, kurš vispār ir kruts džeks gan tāpat, gan tāpēc, ka ir palīdzējis mums šajā ziņā daudzreiz - katrai grupai vajag savu skaņotāju, ko kā gan ellē kaut kāds Olivers, lai zina, kā grupa Pupuciklu Saldējums vēlas, lai skan viņu vokāla reverbs, un vai basģitāru nevajag vispār nahuj nogriezt, lai netraucē?).

Sentiments parasti nozīmē tiekšanos pēc. Un tiekšanās pēc nereti izrādās, ka noved pie tiekšanās objekta. Tā kā, ceru, uz drīzu tikšanos koncertiņā.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

5:45a
MSK idejiski back on the track

Tā kā Simons uzturas valstī, MSK palēnām plāno atkopties, jo ļoti vajag spēlēt koncertus. Koncerti ir viena no vislielākajām baudām pasaulē tiem, kuri nezina. Bet mums vajag mēģinājumu telpu - nav daudz nosacījumu, un esam gatavi simboliski maksāt, ja vajag. Kā arī nav jēgas baidīties no bailīgajiem stāstiem, ja tādi dzirdēti. Ir pagātne un ir tagadne, kas principā jau ir nākotne. Un pagātne attiecas uz tagadni tikai ļoti simboliskā mērā.

Speciāli šim okeižnam uztaisījām mazu kompilāciju ar pāris viduvējiem (2 izciliem) gabaliem, ko var noklausīties un novilkt šeit - klik link. DR.lv var dzirdēt tikai 3 no šiem gabaliem, tāpēc, ceru, jūs esat priecīgi, ka pievienojāt mani savai friendlistei. Taču tur ir arī "relīze", tāpēc iedošu karsto linku uz turieni, ja vēlaties izlasīt par katru (dažām) no dziesmām un vispār par Lietām - klik link.  Or zis van.

Tagad mums vajag tikai mēģinājuma telpu, kur sarīkot 2, 3 mēģinājumus, un aidā uz koncertiem (vairāk arī nevajag mēģināt, jo tas sabojā spēlētkaifu koncī - visas dziesmas tāpat ir mums DNS). Kādam ir kādi ieteikumi? Ja ne par mēģu telpu, tad varbūt vispār par telpu kā tādu? Bet mēģu telpa ar der. Varam vienoties par visu. Ja kas, atraksti uz u.ulvis at gmail!

(ir ko piebilst)

Friday, October 17th, 2014


dienasgramata

11:17p
Dienas debilākais teksts no DELFI.LV (citēts pilnībā)

Baidoties par dēla veselību, tēvs iemūžina bērnību.

Adrians un viņa sieva Mičela pārdzīvoja, iespējams, sliktāko sajūtu, ko var pieredzēt vecāki - kādā rītā viņu atvase - Emersons - gulēja savā gultā un neatsaucās vecāku modināšanai.

Dēls nekavējoties tika nogādāts slimnīcā. Pēc vairākām dienām un vairākiem testiem, šis notikums atkārtojās vēlreiz, radot nopietnas bažas vecākiem.

Fakts, ka nekādu atbilžu nebija un viss šķita augstāku spēku rokās, Adrianam lika apjaust, cik ļoti trausli un mirstīgi mēs visi esam. Pat bērni.

Nespējis samierināties ar tīrām atmiņām, Adrians nolēma sākt iemūžināt ģimeni un notikumus caur fotogrāfijām.

Rezultāti ir visnotaļ satriecoši, un pasaulē popularitāti ir guvusi galerija ar viņa dēlu Emersonu dabā. Izbaudot bērnību.

Šodien ar Emersonu viss ir kārtībā - viņš pat ir kļuvis par vecāko brāli.

Pēc gadu ilgas ārstēšanas, tika veikti jauni testi, kas apliecināja - ar zēnu viss ir kārtībā. Galu galā notikums Adrianam Marejam ir sniedzis gan ļoti satuvinātu ģimeni, gan skaistas un paliekošas galerijas.

(8 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:14p
DELFI. Mūki klosterī Krievijas ziemeļos sākuši ražot izsmalcinātus itāļu sierus.

(7 comments | ir ko piebilst)

kants

8:04p
ein Abend unter Nietsche

gaiss rēns un tīrs, briesmas tuvu un gars pilns jautras ļaunprātības: tā tas labi saderas kopā


current mood: st. remy vsop
current music: rome: wir moorsoldaten

(5 comments | ir ko piebilst)

anonymous

5:30p
Vārdu sakot, ir tā, ka pēc skaņu ierakstu (http://t.co/sivueaKExv) saskaņošanas ar putnu pazinējiem, ir zināms, ka mums pie mājas ir jauns iemītnieks: http://lv.wikipedia.org/wiki/Meža_pūce

(ir ko piebilst)

shelly

2:04p
Kas par stilu, tāda dēļ vien mirt nebūtu žēl!
"Šinī īsajā rakstā gribu dalīties ar tautiešiem un citiem šīs ielejas līdzgājējiem savās zināšanās par avotiem un dokumentiem"
vai
"Ja man kāds, teiksim oligarhs, piedāvātu miljonu Eiro, lai atrodu 20 dokumentus, kuros Cukuram būtu piedēvēta, nemaz nerunājot, ka būtu pierādīta 30000 ebreju nogalināšana, es pat vienu tādu dokumentu, ja avīžu rakstus un propagandiskas brošūras mēs nesauktu par dokumentiem, nevarētu atrast."
http://nra.lv/latvija/127179-jamekle-patiesiba-par-herbertu-cukuru.htm

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:27a
dienas citāts: "Ziņa par manu piemērotību amatam ir safabricēta."

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, October 16th, 2014


anonymous

11:12p
Atgādiniet, lūdzu, kā sauca to rindkopiņu garo Borhesa stāstu par perfekto kartogrāfiju?

(8 comments | ir ko piebilst)

kants

7:45p
dienas sludinājums

meklēju dzīves biedri!
esmu jauns, bagāts un patīkama izskata, tikai ārkārtīgi garlaikojos. tautība nekrīt svarā, tas pats sakāms par matu krāsu,kaut gan būtu vēlams, lai mati būtu īsti. Of. zem X. iesūt. Prec. Nodaļā.
(zilās vēstis, 2: 13.11.1925)


current music: burzum: Rundgang um die transzendentale Saule der Singularit

(3 comments | ir ko piebilst)

kants

12:41p
retro urlas uz motocikliem

70to gadu japānā izveidojās visai savāds b-kategorijas (s)exploitation sub-žanrs pinky violence - kura centrā atradās jaunu sieviešu dzimuma urlu dzīves prieki un problemātika. tā kā japāniem ir īpašs vārds - sukeban - ar ko apzīmē sieviešu bandas vadītāju (ja interneti nemelo), tam pieliekot vārdu gerira - partizāns -, sanāk sukeban gerira (girl boss guerilla, 1972) - kaut kas pa vidu starp trilleri, komēdiju, drāmu, kas darbojas pēc visai dīvainiem likumiem. 

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:01a
es nodošu šo lietu taisnai tiesai
šis lietus man jau trešo dienu līst
man pielīst pilnas grāmatas un somas
un sazin kāpēc mani skolotāja nīst

es nezinu, par ko man tāda dzīve
kāpēc man jāiet prom ir katrurīt
no mājām, kurās sunīti zem segas
es turu tā, lai nevar pamanīt

es nodošu par sevi visas ziņas čekai
lai viņi mani moku kambaros tad liek
lai mani izsūta un spīdzina līdz nāvei
bet tikai manu sunīti lai neaiztiek

es pārnākšu no visām mocībām reiz mājās
un ļaušu viņam nebeidzami ilgi riet
tad lietus apstāsies, kas ir tik ilgi krājies
un viss, kas svarīgs, sanāks vienuviet

(5 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, October 15th, 2014


anonymous

6:36p
Izlasīju, ka ar [info]nrk pagājušajā naktī esot lidojis uz Ņujorku, un atcerējos to, kas notika patiesībā. Bet patiesībā man bija radušās aizdomas, ka esmu pa pusei, ceturtdaļai vai kādai vēl citai daļai ebrejs. Kādam laikam tad nu vaicāju, kā nu būt. Un uzzināju, ka ebreji - tie īstie, kas neesot ne pa pusei, ne kādai citai daļai - tāpat vien paskatoties uzreiz varot pateikt: esi tu vai neesi. Lūk, vajagot vien aiziet uz to ebreju biedrības namu uz Dzirnavu un Skolas ielas stūra, un tur tad arī visu varēšot ātri noskaidrot.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

2:04p
Omīte pie rociņas veda mazdeliņu mājup no skolas. Vai varbūt uz pulciņu, mūzikas vai estētikas skoliņu.
- Kурильщица зараза! - viņa iesaucās un aizrāva bērnu kaut kur sāņus. - Засунула бы сигарету свою в жопу!

(9 comments | ir ko piebilst)

shelly

10:13a
Ja grūtnieces mēdz ēst par diviem, tad es lasu par diviem: līdz gada beigām es varētu dubultā izpildīt savu goodread.com nosprausto mērķi.

(5 comments | ir ko piebilst)

kants

3:14a
help!

kas tas par sūdu ar chrome update, ka viņš prasa kaut kādas nesaprotamas lietas darīt? mainīt protokolu un ko tur.. ir veids, kā to normāli izdarīt?

(ir ko piebilst)

kants

1:56a
spāņu roboti

disklaimeris: neesmu sci-fi un robotu cienītājs, bet labs kino ir labs 
automata (2014) ar antonio banderesu, kurš ir nonācis varoņa arhetipa nākamajā stadijā spāniskā (kinovalodas un sižeta ziņā) filmā, kura, līdzās district 9, varētu būt viena no labākajām 21. gadsimta ētiskajām distopijām. filmēta ar ciparu kameru, bet skaista, tā lieliski savieno divas mitologēmas - walled city (kas ir katrā otrajā filmā par nākotni, reprezentējot bailes un noslāņošanās tendenci mūsdienu sabiedrībā) un klasisku galveno varoni kā apdrošināšanas aģentu - detektīvu bez ieroča, kurš savu cilvēciskumu realizē iepretim vispārējam nicinājumam pret pārstāvēto biznesu, kurš balstās bailēs. neparast uzstādījums + vienkārša transformācija.current mood: bufalo trace

(1 comment | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system