laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Monday, January 16th, 2017


ulvs

9:16p
Yo, cibiņ, nobalso manā poll'ā!

(ir ko piebilst)

ulvs

1:08p
kosmoss iks

Ģeniāli. Nacistu tētiņi savos kapos norauš asaras aiz sajūsmas par to, cik liels izaudzis ir viņu bērniņš..

(ir ko piebilst)

Sunday, January 15th, 2017


dienasgramata

11:29p
DELFI. Raidījums pieķer finanšu policistu brokastojam

(1 comment | ir ko piebilst)

rkktzd

2:15p
mani ievilināja. tagad sēžu nabaklab vinila tirgū ar annas platēm. šeit ir ļoti daudz pusmūža vīriešu ar, pēc skata spriežot, ne sevišķi veiksmīgām privātajām dzīvēm. vientulību var gaisā sajust, kas ir skumji. un vēl ir čalis ar viktora coja šalli.

(8 comments | ir ko piebilst)

rkktzd

12:49p
sapnī redzēju pilsoņu karu rīgā. man bija viņā jāpiedalās. karoja valdība pret tiem kam valdība zajebal - armija pret civilajiem. tas bija pats sākums, pirmie šāvieni. pirms tiem pa radio visus uzrunāja kaupers, tipa, ka nevajag (viņš bija valdības pusē). mēģināju kaut kur aizbēgt, pārskriet pāri laukumam, kas bija kaut kas pa vidu starp doma laukumu un to vietu, kur ir brēmenes muzikantu statuja. tur skrēja vēl kaut kādi cilvēki, pa mums šāva ar ložmetēju. ļoti nepatīkama sajūta.

(ir ko piebilst)

kants

11:23a
ilgā laikā labākā redzētā filma

korejas neogotika? erotisks bukinistu ģimenes krimināltrilleris šķiriskā austrumu sabiedrībā? vai arī, drīzāk, iedomājies klavieru duetu no stoker (2013) - un tādu pašu intensitāte ainai ar grāmatas lasīšanu. tāda filma! - the handmaiden (ah-ga-ssi, 2016) - labākais veids, kā at cerēties, cik izsmalcināts gadās korejiešu kino. vispār jau režisors ir tas pats, kas minētajai stoker un arī oldboy. 

(12 comments | ir ko piebilst)

ulvs

11:05a
kaprālis***

Tas no pagaidām neizdotā 4. albumā (pirms kāda laika dabūjām mix'u). current music: msk pēdējais krapālis

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

9:24a
par to, kāds idiots esmu (samieirināšanās ar sevi)

Pēdējo mēnešu laikā cilvēki, ar kuriem man agrāk bija izteiktas komunikācijas problēmas, ir kļuvuši pat pārāk draudzīgi un izteikti protektīvi attiecībā pret mani. Nesaprotu, kas noticis. Jā, varbūt esmu kļuvis mazliet iecietīgāks, apzinoties, ka viņi visi nav vainīgi pie tā, kādi viņi ir vai cik traumēti viņi ir, tāpēc man ir grūti dusmoties uz viņu nespēju normāli spriest, saprast un brīžiem - pat runāt.

Kā izpaužas šis protektīvisms? Teiksim, viens deģenerātu draugs pamanīja cita deģenerātu drauga telfonā, ka es esmu pierakstīts tel.grāmatā kā "Utis" (par ko ierēcu viņa priekšā, izliekoties, ka tas ir ģeniālākais humors, ko esmu dzirdējis). Un tāpēc viņš šim citam deģenerātu draugam gandrīz sadeva pa seju.

Man sāk palikt bail. Varbūt jāsāk institucionalizēt savas deģ-draudzības, apzinoties, ka sektas tipa attiecību bāze tomēr nodrošinās man drošāku eksistenci līdzās viņiem. Proti, tad es varēšu vieglāk manipulēt. Atklāti sakot, es jau kopš bērnības sapņoju, ka man ir šāda beznosacījuma vara pār cilvēkiem galvenokārt tāpēc, ka man patī easy living, kā arī tāpēc, ka es ar smaidu sejā spļauju sejā visiem, kuri verbāli internetos vēršas pret šādām ideoloģijām (tikai tāpēc, ka tas viņus sakaitina vēl vairāk).

(1 comment | ir ko piebilst)

Saturday, January 14th, 2017


kants

5:25p
gribu

t-kreklu ar uzrakstu kirilicā ПРАДА tādā pašā fontā kā agrāk bija avīzei ПРАВДА.

+ kur var iegādāties neona vai LED kristīgu ikonu?

(11 comments | ir ko piebilst)

anonymous

12:09p
Vakar tieši apspriedām to miega veidu, kurā tu itin labi dzirdi dažādas apkārtējās skaņas - teiksim, otra gulētāja šņākuļošanu, trolejbusa aizbraukšanu pa ielu, kaķu besi, jo neviens neceļas iebērt svaigus gripaļus un viņus izklaidēt, bet paralēli tam turpini arī produktīvi redzēt kaut kādu sapni.
Tad nu, lūk, varu ziņot, ka tieši šādā miegā nupat ar lielu prieku aizvadīju stundas 4. Vienīgi iedomājos, ka ja jau ir iespējams šāds divplūsmu multitāskings miegā, kāpēc ko līdzīgu nevarētu darīt citās jomās.

(ir ko piebilst)

ulvs

7:59a
Gaidas, gaidas, nāves gaidas.

(ir ko piebilst)

Friday, January 13th, 2017


ulvs

8:43p
vēl nedaudz par viņien

Iepriekšējo dziesmu dēļ ievietoju plejlistē divus Bauhaus albjus. Ļoti patīk. Bauhaus skaņdarbs "Trešais onkulis" ir viens no maniem mīļākajiem skaņdarbiem, kuros diezgan plaši izmantots spēcīgs ģitāras flanger efekts, ko var ļoti izteikti dzirdēt, teiksim, dziesmas pirmajā minūtē viscaur (tas tiek ieslēgts pa brīdim). Šis pavisam noteikti ir viens no pancīgākajiem grupas gabaliem. Lai arī viņus lielā mērā var pieskaitīt pie post panka stila, tik spilgts dinamiskums viņiem nav raksturīgs - tā vietā vairāk smalks balādiskums. 

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

6:47p
Gandrīz vienlaicīgi skanēt galvā divas mīļas Bauhaus dziesmiņas - vispirms Normana Grīnbauma kovers "Spirit in the Sky" un tad romantiskā "Spirit". Ko lai saka, romantikums mūzikā ir sen miris. Plus, kad izaugšu liels apprecēšos ar Peter Murphy 80to gadu tēlu. Bļin, viņš tik labi izskatās "Spirit" video pēdējā ceturtdaļā, kamēr dzied un skatās kaut kur debesīs. 

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

6:34p
No Dienas Biznesa: "Kopš sevi atceros, esmu domājusi, ka ar eklēriem var iekarot pasauli, jo tie ir bijuši modē visos laikos. Nekas šajā ziņā īpaši nav mainījies."

(ir ko piebilst)

anonymous

3:34p
Skaidrs, ka "blackface" ir sen norietējis un saprotamu iemeslu dēļ vairs nepieņemams žanrs, un labi, ka tā. Un tomēr sašutums, ko izraisījis fakts, ka Maiklu Džeksonu (jau spēka gados, ne bērna vai pusaudža vecumā) tēlojis baltais aktieris, šķiet drusku amizants.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

2:17p
"Ierodoties notikuma vietā, likumsargi ievēroja nelielas ievārījuma pilītes, kuras veda no apzagtā dzīvokļa durvīm līdz kāda kaimiņa durvīm."

(3 comments | ir ko piebilst)

anonymous

12:33p
Mūžu dzīvo, mūžu mācies

""Bury your gays" or, more specifically, "dead lesbian syndrome", describes the trope in fiction that requires that gay or lesbian characters die or meet another unhappy ending, such as becoming insane. According to Autostraddle, which examined 1,779 scripted U.S. TV series from 1976 to 2016, 193 (11%) of them featured lesbian or bisexual female characters, and among these, 35% saw lesbian or bisexual characters dead, but only 16% provided a happy ending for them. Similarly, among all lesbian or bisexual characters in no longer airing series, 31% ended up dead, and only 10% received a happy ending. Such statistics led Variety to conclude in 2016 that "the trope is alive and well on TV, and fictional lesbian and bisexual women in particular have a very small chance of leading long and productive lives.""

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:34p
TVNET.Latvijas kūdras purvus gaida pamatīga izvērtēšana.

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

11:58a
ironiski izklaidējošs vēsturisks feļetons/dēku romāns

ja jz. indulgence būtu krievvalodīgs ebreju diplomāts, viņš būtu uzrakstījis šo grāmatu
milicis nonāk pirmkristietības krievijā (kijevā) un ..

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

10:41a
labs teksts dziesmai

TVNET - Bērni mirst badā un sadeg, bet eksprezidente iegūst elitāru kapa vietu.

(3 comments | ir ko piebilst)

apjukums

9:31a
nabadziņi

Izmisušu kolēģu saruna pie rīta kafijas tases:
- nākamnedēļ kļūs ļooooti auksts
- tiešām?
- jā, pa dienu -2.

(ir ko piebilst)

ulvs

10:29a
Es dažreiz nožēloju, ka ir jāizkāpj no transporta pārāk ātri, nespējot rast apņēmību publiskā vietā pieiet klāt tai spulgacei, ar kuru visu ceļu mijāmies skatieniem un smaidiem. Tas ir izdarāms uz ielas vai jebkur citur ārā, taču sabiedriskie transporti šķiet esam pārāk publiski.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

2:55a
heavy petting rocks

Manī kūsā tik daudz dzirkstošas mīlestības. Pieņemu, ka liela'mērā tas ir pārmaiņu laika dēļ (kad nomainās viena tipa cilvēki pret citiem), kā arī tāpēc, ka neviens to nav pelnījis, kek. Mīlēšanās neskaitās, jo tas tikpat labi ir heavy petting. Tā meitene, kura pirmā mani savaldzinās, būs tik laimīga (kādu brīdi, kā jau mēs visi). Interesants novērojums: jo kļūstu vecāks, jo mans viedoklis par sievietēm kļūst vienaldzīgāks as in neienteresētības (burvīgs vārds). Agrāk, nezinu, kad biju sīkais, vai pat 20 gadu vecumā, uzskatīju, ka vīrietim ir jāizdabā pēc iespējas vairāk sievietes vēlmēm. Jābūt tādam, lai vairāk patiktu (iekāres ziņā).

(ir ko piebilst)

dienasgramata

1:56a
Mocarts savu pirmo operu sarakstīja 11 gadu vecumā
Pavļikam Morozovam bija 13 gadu, kad viņš nodeva tēvu
Markam Brutam bija 41 gads, kad viņš nogalināja Cēzaru
ko esi izdarījis tu?

(8 comments | ir ko piebilst)

Thursday, January 12th, 2017


kants

12:59p
prieks par sevi

vakar veicu aptuveni mūžā apmeklētāko priekšnesumu/lekciju: ap 300 cilvēku auditorija, un pašam tik raiti, labi runājās, un visi uzmanīgi skatījās un klausījās. laba sajūta, ka bija vērts.

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:13p
jauna veca mūzika

Nezinu, vai esmu priecīgs par jauno Slowdive albumu. Klausos singlu, bet skaņa plūst gar manām ausīm un izspraucas cauri austiņām, aizejot prom, man nezināmās tālēs. Līdzīgi ir ar jauno (pirms pus gada iznākušo) Stone Roses albumu. Abas mūziciņas tomēr ļoti labi iezīmē konkrētās dekādes īpatnības, un tāpēc šajā svešajā laikā man gribas pateikt ko nejauku par mūziku. Bet par mūziku nedrīkst nopietni teikt nejaukas lietas, tāpēc paklusēšu.

(ir ko piebilst)

ulvs

2:27a
Cilvēku uzskata citus cilvēkus par stipriem, ja šie citi ir spējīgi panest uz saviem pleciem daudz bulšita. Teiksim, Jonasa māsa tagad maina Jonasam pamperus. Kāds varētu teikt, ka "vot, jā, viņa ir stipra sieviete". Izklausos pēc baigā sociālā darvinista, taču šajā gadījumā drīzāk esmu vienkāršs racionālists - nahuj tev jāpiš sava dzīve, lai vilktu līdzi kādu, kurš tāpat nosprāgs pusceļā? Never got that.

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, January 11th, 2017


ulvs

11:31p
Smejos par to, ka netīšām, spēlējot for fun, esmu iekļuvis videospēles Paladins pasaules lielmeistaru top 100 - dalīta 61./62. vieta ar kādu brazīlieti. Moš jāatrod pro komanda un jāpiedalās lielajos turnīros? Paladins turnīriem ir milzīgas balvas (pirmajai vietai bezmazvai simts štukas dulāru). 

Pierādījums. 

Ko lai saka, varu derēt, ka mani vecāki ar mani ir neizsakāmi lepni, lol.

(3 comments | ir ko piebilst)

apjukums

5:42p
Man uzdāvināja grāmatu "Latvijas pierobežas pēdējie mohikāņi". Bilžu grāmata par iedzīvotājiem, kas dzīvo čuhņā Latvijas pierobežā.
Ideja ļoti apsveicama, bildes ir krāšņas, bet apraksti rada iespaidu, ka autores ironizē par stāstu varoņiem. Varbūt es lasu starp rindiņām, bet pozitīvu, draudzīgu iespaidu teksts nerada.
Un jā, apraksti ir latviešu un angļu valodā. Es, protams, sāku salīdzināt abas versijas, pamanīju kļūdas un mans iespaids par šo grāmatu sašļuka vēl vairāk. Piemēram, NATO ir tulkots kā ANO. OMG OMG par to taču var iesūdzēt!

(3 comments | ir ko piebilst)

apjukums

4:07p
Eiropa izsludinājusi jaunu frīlanseru konkursu:
http://curia.europa.eu/jcms/jcms/Jo2_10741/en/#informations
Iepriekšējā LV cena, pēc kuras arī tagad vadīsies, bijusi 21,81 EUR par lapu. Salīdzinājumam NL cena bija 45,78 EUR. Nu nav gluži tā, ka NL dzīve būtu divreiz dārgāka, sigh.

(1 comment | ir ko piebilst)

rkktzd

12:00a
eses robots

(ir ko piebilst)

Tuesday, January 10th, 2017


ulvs

11:50p
mirstošā kuce

Ziniet, ko es nepavisam nesaprotu rietumeiropiešos, kuri atvērtām rokām gaida bēģlus? To, ka viņi uzskata, ka tas ir kaut kas vienreizējs un īslaicīgs, taču, ja pareizi saprotu, ceļā uz Eiropu joprojām ir vairāk kā 50%-80% bēgļu. Un tuvākajos 40-60 gados Āfrikas iedzīvotāju skaits krasi pieaugs. Kāda jēga gaidīt, kamēr problēma kļūst vēl grūtāk apturama/aptverama?

Manī mīt aizdoma, ka ES neko nedara lietas labā apzināti. Jo, kā zināms, emergency situācijās var pieņemt cita kalibra mērus un izveidot general society vēl pakļaujošākus drošības elementus.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

11:17p
Pirmais video ar jaunkundzi, kura kustina dibena taukus. Kaut kādā ziņā tomēr neticu, ka tas ir īsts cilvēks. Es laikam kaut kur dziļi iekšā esmu rasists, ja jau man patīk šad tad norādīt uz nēģeru savdabīgajām, man nesaportamajām un pat nepieņemajām īpatnībām? Nesaprotu.

(1 comment | ir ko piebilst)

rkktzd

6:00p
psihomatemātika

(ir ko piebilst)

kants

11:44a
RIP

Zygmunt Bauman (19 Nov 1925 - 9 Jan 2017)

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:38a
DELFI. Desmit Liepas pagasta fermas govis nobeigušās no slāpēm.
DELFI. Vīrieša nāvē Olainē, iespējams, vainīgas paģiras.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

9:16a
DELFI. Gilīss pēc savainojuma izārstēšanas jūtas labi, bet ne lieliski.

(ir ko piebilst)

Monday, January 9th, 2017


rkktzd

11:42p
man ir bēdīgi, ka lielu daļu savas dzīves dažādos veidos esmu bēdzis no ritma. no ritma nevar aizbēgt.

(2 comments | ir ko piebilst)

kants

3:05p
gatavs pazemojumam

pēc stundas tiešraide Latvijas radio 4 - kirilicā. turiet īkšķus (uz mēles?)!

(2 comments | ir ko piebilst)

rkktzd

10:26a
vēja deģenerators

(ir ko piebilst)

Sunday, January 8th, 2017


rkktzd

10:07p
tualetē kaut kas noticis ar skalojamo kasti. īsi pirms piepildīšanās viņa sāk izdvest kaut kādu histēriski brakšķošu skaņu, nu tādu indīgi neirotisku un intensīvu. reizēm gar mūsu māju šķūrē sniegu un kad tas sniega šķūris te brauc, izklausās diezgan līdzīgi. kad pirmo reizi dzirdēju to sniega šķūri, man pilnīgi nopietni uz mirkli likās, ka tā ārprātīgā skalojamā kaste ir norāvusies no sienas un tagad skrien pa lauku piebrakšķēdama visu pasauli uzvarošā un histēriskā priekā.

(3 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:50p
neaizmirsti par nāvi

Drauga 4 g.v. dēlu Anglijā notrieca auto, kā vadītājs tobrīd runāja pa telefonu. Pēc 3 dienām slimnīcā viņš nomira. Jocīgs likums - autovadītājam jāmaksā noteikta summa katru mēnesi līdz mirušā bērna 18 g.v. jubilejai (jocīgi tāpēc, ka viņš taču ir miris). Draugs izskatījās iznīcināts. Es atļāvos viņu apskaut.

(1 comment | ir ko piebilst)

Saturday, January 7th, 2017


kants

1:20p
Dievs nomirst v. ģertrūdes baznīcas pagrabā

gadsimtu gaitā svētīti komponisti ir radījuši daudz no pasaulē skaistās mūzikas baznīcas aģendai - kā palestrina, vivaldi, bahs, minot tikai populārākos. ko dara atkritusī (ev.lut.) lv baznīca? pavada dievkalpojumus ar vulgāru, atbaidošu šlāgeri uz akustiskās ģitāras un sintezatora - tik bezcerīgi prastu, ka savā prātā jau esi smagi sagrēkojies minūti pēc grēku nožēlas/atlaišanas - kad sāk skanēt nākamā dziesma. kungs, par ko mums tāds sods?!

vai tad nav tā, ka īsta rel. mūzika (ka mesa) ir tiešais kanāls izpildītāja un klausītāja komunikācijā ar dievu - akustiska lūgšana, pilnīga sevis atdošana? savukārt reliģiskais šlāgeris apraksta liriskā varoņa attiecības ar dievu vai kādām tā manifestācijām - tāpat kā romantiskā dziesma apraksta attiecības ar iekāres objektu. ego, ergo nāve un mūžīgas mokas.

(8 comments | ir ko piebilst)

ulvs

7:42a
Es nesaprotu, kāpēc tas šobrīd šķiet tik smieklīgi. Tā ir nopietna kaite taču. Tells it as it is. 

(ir ko piebilst)

ulvs

7:33a
Britu puikas šādi taču varētu pelnīt normālu naudu. Video, kur redzams, kā divi ar tourettes sindromu sirgstoši puiši triggero viens otru (no homo).

(ir ko piebilst)

Friday, January 6th, 2017


anonymous

7:58p
Ābrama tanki

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:03p
"Hitler considered that Islam was perfectly suited to the "Germanic" temperament and would have been more compatible to the Germans than Christianity".

(ir ko piebilst)

rkktzd

9:26a
šis gads vēl vairāk bija atbrīvošanās gads. man tikai žēl, ka dažreiz tā atbrīvošanās ir abrazīva un nepatīkama. varēja sanākt baigā huiņa, bet nesanāca un ir baigi labi.

(ir ko piebilst)

Thursday, January 5th, 2017


dienasgramata

9:20p
no epastiem: "Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze 8. janvārī apmeklēs Gaetāno Doniceti operu "Marija Stjuarte""

(ir ko piebilst)

anonymous

8:33p
"He's still on the loose."
https://www.youtube.com/watch?v=et6zXUM5tO4

(ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system