laiks pārvākties' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Saturday, August 19th, 2017


teja

10:54a
Why is it illegal to perform surgery on a octopus without anesthesia?

(ir ko piebilst)

teja

10:52a
My boyfriend gave me a love poem that he stole from the Internet and said he wrote. Does he really love me?

(ir ko piebilst)

Friday, August 18th, 2017


apjukums

4:23p
Kad skan Red Hot Chilli Peppers, all I want to do ir ritmā kustināt galvu augšā, lejā, pa labi, pa kreisi, nevis iespringti lasīt par product roadmap management.


current music: RHCP - Scar Tissue

(ir ko piebilst)

anonymous

5:01p
Iztēlei nav nekādu robežu

"Savukārt tās, kuru iztēlei nav nekādu robežu un aizspriedumu, uz nagiem zīmē ne tikai sieviešu dzimumorgānus, bet arī peņus un krūšu aprises."

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:22a
no muzikologa Dāvja Eņģeļa sarunas ar Jāni Baumani, Eiropas čempionu motokrosā:

- Agrāk skrēju ar austiņām, bet pēc vienas filmas noskatīšanās sapratu, ka skrienot jāklausās apkārtējās skaņas, nevis uzmundrinoša mūzika austiņās. Dabas skaņas visapkārt dod lielāku enerģiju nekā mūzika.

- Bet tas jau vairāk filozofiskā, nevis fizioloģiskā ziņā?

- Jā, es domāju, ka tas vairāk ir filozofiskais aspekts.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, August 17th, 2017


dienasgramata

5:07p
DELFI. Tramvajā piedzēries vīrietis jaunietim ar nazi iegriež galvā

(ir ko piebilst)

dienasgramata

5:05p
DELFI. 11.augustā. neilgi pēc pulksten 19, pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par trīs vīriešiem Bastejkalna parkā, no kuriem viens rokās tur marihuānas iepakojumu. Ierodoties norādītajā adresē, policisti pamanīja aprakstam atbilstošas personas. Viens no vīriešiem, kūpinot cigareti, nevilcinoties uzrādīja iepakojumu ar zaļganbrūnu augu izcelsmes vielu.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

5:04p
DELFI. No Velnezera un Daugavas izceļ noslīkušus cilvēkus

(ir ko piebilst)

teja

10:53a
gaiss

es vai gaiss

gaiss vai acs

vai kas

vai seja

gaiss

acs

gaiss vai acs

acs vai kas

tu esi gaisa acs

(ir ko piebilst)

Wednesday, August 16th, 2017


ulvs

7:44p
Dekolonizācija nogalināja kristiešu dievu.

(ir ko piebilst)

apjukums

3:29p
pasaule ārdās par Šarlotvilli, tikmēr Latvijā plaukst rasisms un visiem viss kārtībā.

(4 comments | ir ko piebilst)

teja

10:44a
šobrīd ļoti ilgojos normāli lēni sev pagatavot siltu ēdienu

(7 comments | ir ko piebilst)

anonymous

10:08a
Apkopēja Apogeja

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:06a
DELFI. Otrdien preses konferencē Losandželosā vēl viena sieviete apsūdzējusi kinorežisoru Romānu Polaņski, ka viņš pret viņu pastrādājis seksuālu varmācību.

(ir ko piebilst)

Tuesday, August 15th, 2017


ulvs

8:42p
Pagriezos no Dzirnavu ielas uz Baznīcas ielu. Pagāju garām āra kafē sēdošam dusmīgu itāliešu pārim. Pasmaidīju, nodomājot, ka viņi visi noteikti ir to pelnījuši. Manu uzmanibu uz sekundi pievērsa nenosakāma graboņa pāris stāvus virs ietves. Turpinot iet tālāk, pavēros augšup. Neko neieraudzīju. Taču īsi pēc tam jutu, ka man laikam kaut kas ir uzpilējis uz sejas. Pieskāros ar pirkstiem sejai- neko īpaši nejutu. Laikam uzlija kaut kāda ātri reaģējoša skābe - nodomāju nesatricināmā mierā. Tā kā ar vienu aci jau vairs neredzēju, sapratu, ka nav jēgas būt latvietim un kāpt augšā dirsties, tāpēc turpināju savu ceļu tālāk. Baznīcas iela starp citām ielām vienmēr ir izcēlusies ar savu krāšņo arhitektonisko eklektiku. Man tā vienmēr ir patikusi. Bija prieks, tā teikt.

(3 comments | ir ko piebilst)

apjukums

11:40a
Labējā spārna laikrakstā raksts par to, ka NL aizliegts lasīt savvaļas ogas. Ogas un sēnes esot barība putniem un dzīvniekiem. Komentāros, protams, sūdzības par a-eiropiešiem, kas baros ar spaiņiem dodas uz mežu, un nabaga vietējiem nekas pāri nepaliek.

(14 comments | ir ko piebilst)

teja

12:00p
Kas no tā visa, ko varētu darīt, ir sliktāks par jebko citu, ko varētu darīt?
Domāju, ka nekas.

(2 comments | ir ko piebilst)

teja

1:50a
Es biju pie dzejniekiem un atcerējos latviešu valodu

(ir ko piebilst)

Monday, August 14th, 2017


kants

9:05p
ģimenes melodrāma mazpilsētas idillē

sekojot kādiem ieteikumiem un beigās izteikumam "this is what left thinks of white amerika", nonācu ziņkārē noskatīties ozark (2017) sērijas. vakar sāku, šodien beidzu: diezgan saistoši. gludi nostrādāts, mikli miglaini tumšs (gluži kā krēslas pirmā daļa) un ne ar ko nepārklājas - kā tāda nejauša breaking bad un true detective tikšanās ar fargo un true blood mazpilsētu eksotisko šarmu, tikai dozētāku vardarbību. interesants pētījums par noziedzības šķiriskumu, varbūt pat tāla metafora par demokrātijas (kā vidusšķiras pārvaldes formas) morālo krīzi.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

7:25p
Kāpēc man patīk apstiprināt random cucked out U.S. oldfagus savā facebookā.


viņu postu dēļ )

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

7:06p
Kas tas par deģenerātu [info]jebalaitung un kāpēc īsti viņš/viņa man piepišas? Vai tad tas tiešām ir tik nekrietni pret Latvijas pilsoņiem, man pašam neapzinoties noreklāmēt sava biedra 100 gadus veco pornosaitu, pateicoties kam tas ieguva aptuveni 15 unikālus hitus? Es grasos izdzēst to postu, lai tikai viņš/viņa nenodod mani [info]denisam, kurš tāpēc nenobano mani no cibas *sadsmileyface*. 

(12 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

6:00p

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

2:29p
LSM. Latvijas iedzīvotāju organismos ir atrastas raundapa atliekas

(3 comments | ir ko piebilst)

teja

1:55p
Vai ezers stāv uz zemes vai arī viņš guļ zemē?

(11 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:45a
no epastiem: "Informācija par pašmāju video projektu “ TO dara visi”. Tas ir asprātīgs un interesants aicinājums visiem tiem, kas vēlās vai tikai sapņo, pievienoties svinga kopienai."

(3 comments | ir ko piebilst)

Sunday, August 13th, 2017


teja

9:42p
Pēkšņi aizmirsu, kā sauc tādu strīpu, kas no viena gala ir nogrieznis, bet no otra - taisne?

(5 comments | ir ko piebilst)

teja

9:39p
labākais iedrošinājums nemīzt ir saprast, ka šīs realitātes daba ir paplašināties tajā virzienā, kurp izvēlas doties prāts

(ir ko piebilst)

ulvs

4:51p
deepthroat

Cool moves. 

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

2:42p
Manam biedram Masterovam pieder šis un citi pornsaiti. Vēl viņš tirgojas ar i-traffiku. Un tādā veidā uztur savu atkarību. Apmeklējiet, lūdzu, viņa portālu katru dienu, lai ieripo vairāk naudiņa. Bez satraukuma, nav nekādi vīrusi vai tamlīdzīgi triki. Pornsaits gan ir gaužām antīks, post-90ties, tā teikt. Mūsdienās bildīšu vietā ir viģiki, un to ikonikņas ir gif-veida. It kā jūs nezinātu. 

(19 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:07p
Nekad nedomāju, ka pienāks diena, kad RIMI pie kasēm strādās džeks ar sejas pīrsingiem un tuneļiem ausu ļipās. Manīju viņu vistrešīgākajā pilsētas RIMI- Origo. Kas to būtu domājis, ka RIMI ļaus sevi reprezentēt tik alt.cilvēkam. Protams, es ņirgājos par to, ka tas ir alt. Tuneļi jau tuvu dekādei ir popsa, līdzīgi, kā saplēstas džīnas un citas lietas, ko savulaik cilvēki nespēja iztēloties, ka tās kādreiz būs triviālas.

(3 comments | ir ko piebilst)

apjukums

10:16a
Un vēl piebildīšu, ka nīderlandieši, neskatoties uz sieviešu emancipāciju, ir ļoti izpalīdzīgi. Riteni parkojot augstajos rāmjos, vienmēr kāds pienāks un piedāvās asistēt, ja 5 sekundes kaut ko čakarējos.

(ir ko piebilst)

apjukums

10:13a
No Holandes mellenēm nepaliek zila mute.

(1 comment | ir ko piebilst)

Saturday, August 12th, 2017


dienasgramata

9:13p
DELFI. Kāds 48 gadus vecs vīrietis piektdien zāles pļāvējā nogriezis daļu pirksta, bet trīs bērni saindējušies ar alkoholu.

(1 comment | ir ko piebilst)

anonymous

2:24p
Manis nekur nav.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:15a
DELFI. Salienā izveidots jau trešais atpūtas parks

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:14a
viņpus polārā joka

(ir ko piebilst)

Friday, August 11th, 2017


ulvs

10:07p
Ievēroju, ka vidējai modern girl netīk vīr.žaketē tik ļoti kā pirms 10 gadiem. Man tagad ir grūtāk uz ielas dabūt meiteni. Tas gan nav mans mērķis, bet man patīk ākstīties šad tad.

(4 comments | ir ko piebilst)

apjukums

6:49p
dzīvosim zaļi

Jau nedēļu uz veģetārās takas un šodien gatavoju šo. Ieliku pirmo kārti saldēties, redzēsim, vai būs ēdama. Atsevišķi gan pamatne, gan pildījums garšoja tā neko.

(2 comments | ir ko piebilst)

anonymous

3:41p
"Visas pazīmes, tostarp peldēšanas ar vēderu uz augšu, liecina, ka zivs, visticamāk, vairs nebija dzīva, secina sieviete, atzīmējot, ka neierasti karstā laika dēļ ūdens dzīļu iemītnieks diez vai ilgi saglabāsies svaigs."

(ir ko piebilst)

Thursday, August 10th, 2017


kants

4:05p
zudušās mākslas meklējumos

santas frances la solitere rixc galerijā pieticīgajā lenču ielā (pretī magdalēnei) ļoti patīkami pārsteidza kā izcili mūsdienīga, tīra māksla savā refleksīvajā trajektorijā. darbiņš datorā jāklausās polifoniski!, bet īstā smēre un pašbrīd pilsētā labākais pasākums izrādījās mākslinieku savienības galerijā Daugavmalā: ķīniešu un amerikāņu printi. ļoti sen nebijusī sajūta, ka gribi kādu darbu, bet nesaproti, kādēļ - tik laipna hipnoze. ļoti, ļoti labs kuratoru darbs, izlase un kompozīcija, tāpat pāris gluži m. ofenbaha (?) tipa darbi. turpat apskatāmi arī vairāki aplam jauki jauno tēlnieku darbi, tai skaitā mani romā villa borgese pakļāvušās figņas, kas griežas (kā panoptikons vai diorāma bet savādāk) un lieliski jutīgi-trausli ne-logi. bet tālāk, mīļā biedrene,

kas ir latvijas mākslinieku savienība?!?

postmodernismu apsteidzis avangards vai birokrātisks spoks ar aizlauztu asi, vai abi kopā? pirmkārt, viņi bija ierīkojuši sešās tam nepiemērotās istabās '17 gada revolūcijas simtajai gadadienai veltītu izstādi ar haotiski atlasītiem un vietām viens otram virsū sakārtiem darbiem, no kuriem lielākā daļa bija šausmīgs kreps un viskas nezināms - pačotna izceļoties oto zitmanim un vietām parādoties kādām (pelnīti) pazīstamu mākslinieku vai nu agras jaunības (ģelzis), vai sirma vecuma (beļcova) bildēm. vai totāli mulsinošais izkārtojums bija protests pret finansējuma un sociālās atmiņas trūkumu? vai revolūcijas tālāk atnestās totalitārās dominances un mākslas administratīvās pakļaušanas kritika?

otrkārt, no šis trakās vietas neviens netraucē doties spocīgajos postsociālisma gaiteņos un trepēs, kur ir izvieta lsm muzeja ekspozīcija. tai skaitā vienā stāva gaitenis ir piepildīts ar aptuveni 70to gadu kogriezumiem: visādi rāmji, skulptūras un potenciāli restorānu dekori. 2,3D koka pūce! kokgriezumi ar lapsām, abstraktām idejām un dzīvi akvārijā. stāvu augstāk gaida lielizmēra aijas zariņas gleznas - izliktas viscaur šaurā gaitenī, kurā nebar ieslēgt gaismsu. kaut kur pa vidu ir krēsls ar grāmatu kaudzi. paņēmu žeļenija un šeklija Принеси мне голову прекрасного принца (АСТ ексмо-пресс, 1999).


current mood: sambuca paolina

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, August 8th, 2017


kants

5:36p
trivija-bugērija

pirms daudziem gadiem pirmo reizi reklāmas aģentūrā saskāros ar 'lorem ipsum' un brīnījos, ko kkāds dīvains teksts latīniski. kolēģi iesmīn, ka tas tikai vietas aizpildnis. paiet gadi, izlasu internetos - tas ne tikai latīniski ("pašas bēdas" - sic!), bet vispār cicerona ņemts. peni viņiem!

(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:05a
LSM. Norvēģus satriec Latvijas profesora lekcija

(3 comments | ir ko piebilst)

Monday, August 7th, 2017


teja

10:42p
man šobrīd ir tāds stāvoklis, ka palīdzēs tikai trenažieru zāle - izlikt kortisonu vai kortizolu vai kaut ko tādu

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:23p
APOLLO. Līdzīgi ir ar reklāmām, ko mēs redzam televīzijā. Katrs apzinās, cik tās ir muļķīgas, tomēr rodas zināma bauda, tās skatoties, kritizējot un reizē izjūtot savādu pārākumu pār reklāmā paustajām muļķīgajām idejām vai reklāmas veidotājiem.

(ir ko piebilst)

anonymous

8:18p
Vēl šodien pa radio dzirdēju estrādes dziesmu par Rīgas bāru. Nekad agrāk tādu nebiju dzirdējis. Nez, kas ir vārdu autors.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

6:53p
DELFI. Lēdmanes pagastā nogatavojies milzu tomāts

(ir ko piebilst)

anonymous

6:29p
No ziņām

"Sviesta cenas turpina šokēt un grauj iedzīvotāju saprātu. Strauji augošā dārdzība nu jau sākusi likt saausīties arī tiem, kuri vēl neskaitīja, cik veikalā izmaksā viņu pārtika. Taču sviesta cena sacēlusi īstu sašutuma vētru, jo nu jau paliek par traku."

(5 comments | ir ko piebilst)

ulvs

6:21p
Varbūt ir kādas atsauksmes par Westworld orģinālo pilnmetrāžas filmu? Izskatās, ka jānoskatās, bet vispirms jāiziet cauri tipiskajām noskaidrošanas birokrātiskajām obligācijām. 

(2 comments | ir ko piebilst)

kants

12:53p
dienas citāti

Где-то неподалеку играла музыка – что-то старое, струнное и куртуазное, каждой нотой повествующее о том, каким замысловатым и прихотливым цветком распускается половой инстинкт при освобождении человека от необходимости производственного труда.
(Лампа Мафусаила, Пелевин)

Her eyes were large and spectacularly green. It was the green that trees are, in vivid dreams. It was the green that the sea would be, if the sea were perfect.
(Shantaram, Roberts)

Part of the reason Poorter Primm loved Dordrecht was that the city, like himself, had once been grand despite its heritage and well respected despite its coarseness, only to fall victim to the sort of luck that would make a toothless beggar lying half-dead in a ditch with a drowned dog for a pillow and a rat waiting to bite his dick every time he passed out shake his head sadly and say, “Tough tit, old man, tough tit.”
(The Folly of the World, Jesse Bullington)

Are your neighbours foxhunting reptiles from the planet of the green wellies? Denounce them here, free of charge!”
(The Atrocity Archives, Stross)

(ir ko piebilst)

apjukums

10:22a
Astoņi gadi Nīderlandē, svecītes nopūstas, kūka apēsta
Šorīt noparkojos pasaulē lielākajā divriteņu novietnē un par to saņēmu dāvanā ābolu. Un uz vilcienu ejot, kāds vīrs svilpoja karaļa lauvas dziesmu - tik smuki svilpoja, ka es viņam visu ceļu sekoju, lai līdz galam noklausītos.
Ak jā, un vēl es ievērības cienīgs notikums bija sestdien, kad ēdu visvisvisvisgaršīgāko kanēļmaizīti pasaulē. Tik garšīga, ka laiks apstājās un biju tikai es un kanēļmaizīte.

(ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system