mena

es bļauju uz iekšu!!!

5. Okt, 2009 | 10:50 am
No:: mena

Es domāju, ka tā vienmēr ir vecāku vaina. Tās ir it kā normālas, un arī ne tik normālas ģimenes, bet ļoti, ļoti slimas ģimenes, kurās bērni sāk lietot. Un slimi īstenībā ir vecāki, bet bērns - bērns izpērk vecāku vainas. Grēkāzis, uz ko novelt visu.
Tieši ko lietot, tas ir atkarīgs no diviem komponentiem - paša cilvēka un kompānijas, kurā viņš nonāk. Man liekas, ka heroīniķi parasti ir cilvēki, kuriem ir ļoti, ļoti sevis žēl, un kuri nav saņēmuši mīlestību pietiekamā daudzumā - bērnībā. Amfetamīns vairāk iepatīkas agresīvākiem, paštaisnākiem cilvēkiem, kuri grib kaut ko pierādīt, bet nevar, kuri grib izcelties. Alkohols ir legāla narkotika, ar to nodzeras visi.
+ sociālekonomiskie apstākļi, par kuriem gan vienmēr saka, ka tos nevajag un nedrīkst vainot, ka katrs atbildīgs par sevi, bet tomēr - tie, kuriem tagad ir ap 30, ir tāda paaudze, par kuru notiekti vien vēlāk rakstīs - "salauztā paaudze".
+vientulība. Narkomāns ar narkomānu nevar tusēt, jo jebkurā brīdī sāksies kašķi par devu, par naudu, utt. Divi narkomāni kopā nekad nenokāps, jo viens norausies, un paraus otru līdzi. Bet nenarkomāns narkomānu nekad nesapratīs, un arī būs kašķi un strīdi. Vistipiskāk tas redzams alkoholiķu ģimenēs, kurās vīri dzer, bet sievas raud un hajo. Un tad, kaut arī redzi, ka visa problēma ir narkotikā, tu saproti, ka tomēr problēma nav narkotikā, bet visvieglāk aizmirsties ir narkotikā.
+ mūsdienu ārstēšanas paradokss. Narkomānu ārstēšanā vismaz Latvijā dominē viedoklis - jāļauj viņam nolaisties līdz visdziļākajai bedrei, un tad viņš pats rāpsies ārā. vai arī nerāpsies. Tuviniekiem ar to jāsamierinās. Parādiet man kaut vienu tuvinieku, kurš nemetīsies grizt cilpu ap kaklu, ko uzmetis viņa bērns, bet mierīgi teiks - labi, labi, ja gribēs, pats noņems to cilpu un nokāps no beņķīša. Narkomānu vecākiem - jau tā slimiem cilvēkiem vēl vairāk izčakarē smadzenes - viņiem iedolbī, ka tas ir normāli, ka viņi nemīl savus bērnus, tas ir normāli viņus izmest miskastē, jo tikai tā viņi varot viņus "izārstēt", t.i. - stāvēt un skatīties, nokāps no tā beņķīša, vai tomēr pakārsies.
+ NU LŪDZU, LŪDZU, VISI IEPAZĪSTATIES AR ELEMENTĀRO PIRMĀS PALĪDZĪBAS SNIEGŠANU!! It sevišķi tie, kas lieto jau ilgāku laiku tik viegli nemirst!! Viņus var atkačāt, viņi paši atnāk atpakaļ!! Tikai drusciņ jāpaelpina, jo parasti pirmā apstājas elpošana, bet sirds parasti iet kā traktors vēl ilgi. Es esmu to darījusi ne reizi vien, galvenais saglabāt skaidru prātu. Pēc tam varēs raudāt vai rīt desmaizes, bet to pēc tam.

turp | visi komentāri


Reply

No:
( )Anonīms– šis lietotājs ir atslēdzis anonīmo / nedraugu komentārus. Tu vari rakstīt tikai tad, ja chaj ir ielicis tevi savā drauģeļu sarakstā.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.