Attiecību klade
20 most recent entries

Date:2011-03-07 10:34
Subject:
Security:Public

Meiteņu vakars pie kokteiļiem. Sarunas par šo un to. Un interesants fakts. Mēs visas izbaudam savu brīvību, dzīvi bez saistībām. Bet ir kas tāds no kā mēs baidāmies - tik ļoti izbaudīt vientulību, ka aizmirstu kā ir būt kopā ar kādu...

post a commentDate:2011-03-05 21:57
Subject:
Security:Public

Manuprāt ārkārtīgi seksīgi - vīrietis pie klavierēm. Kā liekas tev?

5 comments | post a commentDate:2011-01-08 15:42
Subject:
Security:Public

Par cūku es vēl nekad nebiju saukta. Ha, interesants pavērsiens. Nebiju gaidījusi no sevis tik mierīgu reakciju... laikam tādēļ,ka nekritīšu tik zemu, lai lamātos par vecām lietām, ko pati neroku laukā. Līķi smird, tādēļ tos neviens neaiztiek.

haha, lai piedod,man visi vīrieši, bet jūtos sasodīti labi, apzinādamies kādiem vārdiem varētu viņu nozākāt par visu, ko darījis un turpina darīt, bet es klusēju.

post a commentDate:2010-12-23 20:10
Subject:
Security:Public

uz galda stāv "The New Male Sexuality". Diez ir vērts sākt lasīt?

post a commentDate:2010-12-16 22:09
Subject:
Security:Public

Patīkama labsajūta likt kādam justies , citēju " excited"

post a commentDate:2010-12-12 00:58
Subject:
Security:Public

Asākas izjūtas vēlaties. izejiet pa gaiteni kaili, cerībā, ka kaimiņi nepieķers, mani nepieķēra...

post a commentDate:2010-11-27 01:58
Subject:
Security:Public

Kādu laiciņu atpakaļ teicu, ka pieteik ar attiecībām. To biju domājusi nopietni, nu vairāk vai mazāk.

Dīvaini, šovakar sēdējām bārā pie alus un tur bija tumsnējs vīrietis, vecāks, interesants, jautrs, patika. Bet, kad viņš sāka man pievērst vairāk uzmanības, viss ko man gribējās, bija mukt pēc iespējas tālāk prom...

post a commentDate:2010-11-12 18:26
Subject:
Security:Public

Pirmo reizi mūžā vērojot pārīti sajutu,ka man to negribās. Pauze.

post a commentDate:2010-10-06 20:51
Subject:
Security:Public

nesen vervelēju par to, ka sievietes sagudro sazin ko no nekā. tad nu atvērtais jautājums - vai vienmēr vīrieša aicinājumu uz kino var uztvert kā randiņu?

kur mēs velkam robežu?

3 comments | post a commentDate:2010-09-25 09:26
Subject:Vīrieši neguļ
Security:Public

Es apsveru izvirzīt teoriju, ka vīrieši neguļ, vismaz,kad mēs neesam blakus, vai arī viņi izliekas guļam,kad esam ar viņiem... Teoriju izvirzu balstoties uz savu attiecību pieredzi. Viņiem (nu maniem ex un esošajiem) ir viena kopīga iezīme, viņi mani pamodināja/a! Ir vakara jaukuļu kategorija, kas sastāda mazāko daļu no visiem. Tie ir lāčuku tipa vīrieši,kam patīk novēlēt ar labu nakti vai tādi, kas sirgst ar tēvišķo sindormu un viņi pret tevi izturas kā mazulīti,kas jānoliek gulēt. Šādas mīļas sms ar "zaķīt, bumbulīt, lāčukiņ, saulīt saldus sapnīšus, sapņo par mani saldi, saldi" pienāk tieši tajā mirklī, kad tu laidies miegā. Protams, ka rozā briļļu brīžos tas liekas mega jauki, bet vēlāk jau sāk likties, ka tas pasākums ir gatavs šablons.

Tad ir rīta cīruļu kategorija! Pirmais, ko darīt kā pamostas ir piezanīt/nosūtīt sms! Uh, kā man veicas, ja tas notiek, kad jau esmu uz strīpas, bet c'mon, ja zaķīts ir rīta sportists, tad 6 no rīta ir nu dien neforši, jo īpaši 6dienā!

Briesmoņu briesmoņi ir nakts pūces! Nu viņi ir vainu sadomājušies par pasaules lielajām būšanām, iztusējušies uz vella paraušanu un reibumā atraduši opciju zvanīt telefonā vai viņu labākais draugs ir noilgojies pēc tevis. Nu kurš 3 naktī zvana ? Darba dienā?!!!???

Vīrieši neguļ.

vai arī esmu konstantā lāča ziemas miega stadijā?

4 comments | post a commentDate:2010-09-20 22:23
Subject:
Security:Public

žēl. izskatās, ka es būšu sirds plāksteris , tikai...

post a commentDate:2010-09-18 13:18
Subject:
Security:Public

Es teicu,ka nekas nav iespējams ar vīriešiem, kas ir ap mani. Varbūt nedaudz pārspīlēju, pie neiespējamām attiecībām pieskaitot tās, kuras būtu sarežģītas.

Esmu spērusi soli kaut kam, ka snebūs viegli, bet tas varētu tas, ko man tieši tagad vajag. Pirms kāda laika sev teicu,ka gribu būt nedaudz citādāka attiecībās, es gribu izrādīt jūtas un to pašu saņemt pretī, vēlējos nedaudz romantikas. Un te es satiku viņu. Mēs dzīvojam ļoti tālu viens no otra, ar autobusu būtu kādas 12h, mēs nākam no dažādām valstīm, viņa kultūra man ir tik sveša kā Marss, bet tā dzirkstele bija un mēs nolēmām viņu sargāt. Nākamā reize, kad tiksimies, būs oktobrī, nez kādēļ tas pat patīk, tev nav randiņi katru nedēļu, bet ik pa brīdim un tu atdod sevi vairāk, jo zini, ka šī ir viena no retajām iespējām.

post a commentDate:2010-09-15 00:11
Subject:
Security:Public

Tam tā tagad ir jābūt,ka manā ceļā ir tikai vīrieši ar kuriem nekas nevar sanākt...?

3 comments | post a commentDate:2010-09-07 10:58
Subject:Love Diary
Security:Public

Pastaigājos pa grāmatu veikalu, atdūros pret blociņiem un tur es pamanīju Love Diary 100 days. 100 dienas ar taureņiem vēderā tu pieraksti pirmo randiņu, pirmo skūpstu, izraksti jaukākās sms un tad pienāk 100. diena. ko nu? visam beigas?


(ideja par dienasgrāmatu no filmas? sadistiski)

post a commentDate:2010-09-02 20:36
Subject:
Security:Public

Un tur viņš bija, saskrējāmies gaitenī, garš, nosvērts... viņa skatiens izurbās cauri visiem kauliņiem, smaids lika izkust mazā peļķīte un tad nāca sveiciens. Solis uz priekšu? Žēl gan, tā burvība tik īsa un interese aizvien mazinas, nezinu vai pati vainīga vai tas gredzens...

Nespēju just neko vairāk kā pirmā mirkļa "Ak!"

Agrāk man tas nesagādāja problēmas uzrakst kas un kā un dabūt gatavu, lai lietas notiek, šoreiz tas būtu tik vienkārši pēc sveiks, jautāt kā iet, bet nu nenāk tie vārdi pār lūpām, lai kā man gribētos.

post a commentDate:2010-09-01 23:11
Subject:
Security:Public

Biju noilgojusies pēc tās sajūtas iekšā, kad tu nostājies blakus vīreitim, dziļi ieelpo un tā smarža liek skudriņām skriet pa ķermeni...

un te es nedomāju tik ļoti vīrišķīgos sviedrus :D

1 comment | post a commentDate:2010-08-26 11:16
Subject:Vēstules
Security:Public

Vakarnakt nevarēju aizmigt un vaļā acīm sapņojot, nonācu pie secinājuma, ka man gribētos vēstuļu draugu. Tā, lai ir interesanti atvērt e-pastu un kāds tev ir kaut ko uzrakstījis un tā nav kārtējā reklāma par diskauntu viagrai vai airbaltic ziņu lapa. Interesanti arī tajā nozīmē,ka es gribētu palikt malā no personīgajām detaļām, jo tās divu cilvēku komunikācijai īpaši daudz neko nenozīmē, vecums, vārds, darba vieta, nu priekš kam tas viss!
Un tā es domāju, par ko tādas vēstulesvarētu būt, iespējams pavisam vienkāršas, ikdienišķas, par makaronu gatavošanas metodēm, piemēram :)
Nākamā doma man bija par dzimumu, lai gan teicu, ka vispārīgie fakti nav svarīgi, tad nu šim ir gan nozīme. Man katrā ziņā būtu interesanti sarakstīties ar vīrieti, jo viņiem kaut kā tā domāšana atšķiras un man patīk veids kā viņa atšķiras un ja noveicas sarunas ir pat ļoti saistošas. Viens mīnuss, agrāk vai vēlāk parādītos jautājums , vai tev ir otra puse, kas šim mērķim nu galīgi neder, tas ir mazsvarīgi. Tikko ienāca prātā doma, ka tas būtu kas jauns, precēts vīrietis vai arī nē, jaunums būtu precēts vīrietis, kas runā par savu laulību ...
Nekas gan nebūtu pretī arī pret sievietes tipāžu. Arī sievietes mani fascinē ar savu domāšanas veidu, visnotaļ oriģināli un dažkārt pat uzjautrinoši, ja paskatās ko tik viņas neizdomā. Man šķiet tādēļ vien MUMS sievietēm dzīve ir interesantāka :D Un galu galā ar sievieti vienmēr var paklačoties!

2 comments | post a commentDate:2010-08-21 23:08
Subject:
Security:Public

medniece manī mostas! nuu, es domāju attiecībā uz vīriešiem, savu mūžu neietu dzīvnieciņus apšaut. No sākuma man šī doma nepatika, feini tā pa vecai modei, kad pusis lidinās riņķī un soli pa solim iekaro tavu sirdi. naivi tā domāt! Bet paskatieties dabā kā notiek un ir skaidrs, ka sieviete var būt medniece, bet tas nenozīmē, ka viņai ir jābūt lauvenei, kas glūn no krūmiem, caps un tu esi mans (lai gan var arī tā). Ir muškērāji augi, ir skaisti radījumi jūrā, kas izliekas par kaut ko, piemēram par smaržīgu puķi, tu skaties cik smuka, lidinies riņķī un kad esi ticis uz zaļa zara. caps! Lūk kā dara sievietes. Mēs esam skaistas, rādam sevi no labās puses, smejamies par jokiem ,kas nav smieklīgi (sliktākajā gadījumā), daram to, kas patīk viņam utt.
Nu lūk, es te dzīvojos un ošņāju gaisu. Ir laulāts jaunēklis, kuru es tā kā izslēdzu no spēles, bet mana situācija ir diezgan unikāla, tādēļ atļašos būt nejauka un iesildīties ar tādu varētu būt interesanti. Viņš nedrīkst neko vairāk kā viegli flirtu, vismaz izskatās no tiem ļoti uzticīgajiem.
Šodien es iepazinos ar kādu krievu tautības jaunēkli, nu ok, 2, abi tīri simpātiski, bet viens ņemamāks par otru. You are in the game!
Un tas ir tikai sākums...
Nav jau tā, ka es tagad gribu kaut ko mega nopietnu, to pēc gada vai vēlāk, es gribu par dzīvi papriecāties un baudīt to kā sulīgu mango!

post a commentDate:2010-08-19 20:20
Subject:
Security:Public

tā ir personības dalīšanās, ja ir 2 cibiņi?
Viens cibiņš par cilvēkiem domā un krata sirdi par attiecībām, otrs cibiņš no tā visa ir brīvs un viņu nekrata nekas no tā visa, pasaules bērns...

2 comments | post a commentDate:2010-08-17 19:04
Subject:
Security:Public

Pazipsnīja acu skatieni,
pavīdēja smaids,
nospīdēja gerdzens uz zeltneša.
Pazuda skatiens,
Novīta smaids.

1 comment | post a comment


browse
my journal