« previous entry | next entry »
Sep. 9th, 2021 | 06:22 pm

Džordans B. Pītersons ir teicis, ka, pirms ķerties pie pasaules lāpīšanas, vispirms pašam jāsaved sava māja ideālā kārtībā. Es, piemēram, nešaubos, ka Methodrone dzīvesvieta ir tuvu tādai kārtībai, jo viņa par savu mājas soli mēdz ierakstīt žurnālā, turklāt nav pamata domāt, ka pasauli lāpa vairāk, nekā sevi. SAVUKĀRT daži citi pasaules lāpītāji cibosfērā gan man šādu pārliecību nerada, jo aktīvi noliedz jelkādu vajadzību radīt par sevi cienījamu iespaidu, kas varētu nemaz nebūt tik grūti, ja ļautu spriest par viņiem arī pēc darbiem, nevis tikai vārdiem. Vārdi ir kā kartupeļi, jo (pabeidz pats)

Link | Leave a comment | Add to Memories


Comments {4}

extranjero

from: [info]extranjero
date: Sep. 9th, 2021 - 06:37 pm
Link

Kaut kādā ziņā šis izteiciens arī ir sviests. Ja tev ārkārtas situācijā gadās nokļūt pie ārsta, tad tu neprasīsi, vai šis ārsts nesmēķē, dzīvo veselīgu dzīves veidu utt. Ārsti stresa dēļ bieži ir ar vairāk sliktiem ieradumiem un slimo vairāk nekā pārējie, un ja tu uzstādītu viņiem šādus augstus standartus, tad kas tevi ārstētu?

Ārsts ir profesionālis savā jomā, tāpat kā ievēlēts politiķis ir profesionālis savā jomā. Un pārējiem ir pienākums šos politiķus turēt stingrās važās, jo tikai tā var darboties demokrātija, nevis prasīt, lai cilvēks pats būtu ideāls, pirms viņš var izteikt kādu viedokli, ka, piemēram, pašvaldība nav aizlāpījusi bedres uz ielām.

Reply | Thread


from: virinātājs (parasti krišjānis)
date: Sep. 9th, 2021 - 09:14 pm
Link

aizpļāpājusi bedres - bedres ir aizpļāpātas.

Reply | Parent


gnidrologs

from: [info]gnidrologs
date: Sep. 9th, 2021 - 08:05 pm
Link

tu quoque ir bs

Reply


puscilvēks pusnecilvēks

from: [info]neetiski
date: Sep. 9th, 2021 - 09:39 pm
Link

Es ar' tā rakstīju ...

Reply