banderlogs
30 Jūnijs 2019 @ 13:23
 
Lampas divas dienas bija pirmā reize, kad es jutos tiešām laimīga, esot atpakaļ Latvijā. Tieši to arī man vajadzēja.
 
 
banderlogs
29 Jūnijs 2019 @ 00:51
 
Lampa ir FOMO visīstākais iemiesojums. Es biju uz trim foršām sarunām, vairāk spēka nebija, bet, klausoties mammas stāstītajā par to, ko viņa klausījusies darba laikā, skauž. Bet tā vispār esmu dikti priecīga, ka pārvarēju savus dumjos kompleksus un aizbraucu viena. Viss beigās izvērtās par ļoti jauku pasākumu, kur es varēju iet klausīties tikai to, ko es gribēju un ne ar vienu īpaši nerēķināties. Darīt lietas vienam reizēm var būt pavisam patīkami.
 
 
banderlogs
28 Aprīlis 2019 @ 09:50
 
Kopenhāgena ir vienkārši brīnišķīga. D dzīvo patālāk no centra, kur ir zaļāks (which is saying something, jo arī centrā ir daudz koku), un tā kā viņa galā es nebiju daudz bijusi, viņš mani speciāli izvadāja pa mazajām ieliņām, uz kurām man vienmēr ir bijusi mazā mīlestība. Tipiskās dāņu krāsainās mājas ar maziem dārziņiem priekšā un visa iela ieskauta ziedošos ķiršos. No augšas skatoties, tā ieliņa droši vien izskatās kā tāda rozā kupena.
Es riteņoju apkārt, mieloju acis gar to visu un gandrīz gribu raudāt, cik skaisti te ir. Un riteņošana! Es gandrīz biju aizmirsusi, kā tas ir - braukt bez stresa, ka uzskriesi kādam garāmgājējam vai mašīna tevī iebumsīsies, braukt visur, kur vien deguns rāda, nedomājot iepriekš, vai tur maz varēs vai nevarēs braukt. Jo šeit var visur.

Neskatoties uz visu to šļuru, kas notika manos divos gados šeit, man ir tāda sajūta,ka es atgriežos savās otrās mājās. Un, protams, atceras jau parasti tikai to labo, bet tā labā ir bijis tik daudz, ka iespēja atgriezties šeit sāk likties jau diezgan ticama.
Tags:
 
 
banderlogs
25 Aprīlis 2017 @ 16:33
Dumpster diving (ne)dienas  
Šodien mājās ir:
-rīsi, makaroni, pupas, bulgurs, lēcas
-GAĻA (neesmu izrevidējusi visu saldētavu, bet izskatās, ka vista, liellops, bekons stabili ir, visam tikt klāt nevaru)
-fetas siers
-parmezāns
-3kg parasta, nenosakāmas izcelsmes siera
-zilais siers
-saulē kaltēti tomāti
-marinēti ķiploki
-sviests

Un ko lai viens cilvēks iesāk ar kilogramiem siera un gaļas? Mani plāni sākt ēst veselīgāk, rūpēties par sevi un nomest vismaz 10kg izkūpēja tajā brīdī, kad kursabiedrene ielika klēpī auduma maisiņu pilnu ar visiem tiem siera izstrādājumiem. Tagad atliek vien ēst un cerēt, ka ar 30 minūtēm riteņošanas un staigāšanas pietiks, lai nepieņemtos svarā.
 
 
banderlogs
24 Aprīlis 2017 @ 17:48
 
Apskaužu tos cilvēkus, kas zina, ko grib studēt, ko ar to grādu darīs tālāk un viss vispār tā smuki sanākt. Man maģistrs norauts jau pusē, bet tagad, protams, uznācis lielas bimbājiens, ka tas tomēr nav tas, ko vēlējos un ko es tagad iesākšu, jo atkal neko nezinu, ko gribētu darīt nākotnē. Gribas braukt mājās un mest visam ar roku, bet tajā pašā laikā mūžam dzīvot pie vecākiem un būt viņu uzturētai arī negribas.
Esmu dusmīga pati uz savu neizlēmību un tizlumu, mehmehmeh.
 
 
banderlogs
12 Marts 2017 @ 22:37
 
Kursabiedrene šorīt ieminējās, ka es esot nelabi brēkusi miegā un vairākas reizes atkārtojusi vienu un to pašu vārdu latviski. Zinot mani un pēdējo mēnešu lielāko trauksmes un bažu avotu, nebūtu pārsteigta, ja tas viens vārds būtu bijis ''karjera'' vai ''nauda''.
 
 
banderlogs
24 Janvāris 2017 @ 13:47
 
Lasīju Gārdeņa rakstu par kungu, kas pārstājis mazgāties, nu tā pavisam, pavisam, un nevarēju nedomāt par I, kurš, kā es uzzināju mūsu attiecību beigās, zobus tīrīja aptuveni divas reizes nedēļā un apakšveļu mainīja arī tikpat bieži. Bet galda piederumiem, kas nolikti tieši uz galda, ne salvetes vai šķīvja, vispār negribēja pat skarties klāt, jo nevar zināt, kas uz tā galda pirms tam ir bijis. Kā es ar to varēju sadzīvot pat tos dažus mēnešus, nesākot nikni brēkt, es nezinu.
 
 
banderlogs
07 Janvāris 2017 @ 11:54
 
Šodien sazieķēju ķepiņas ar Stendera zelta spīduļu krēmu un izdomāju, ko tad beidzot gribu darīt pēc universitātes. Jūtos ļoti karaliska ar tādām mirdzošām un jauki smaržojošām rokām. Abas nodarbes radīja tādu siltu sajūtu pakrūtē, tiesa, visticamāk, pēc kāda laika atkal trīcēs čuriņa par to, ka vai manu, vai manu, es neko nezinu un nevaru, bet pagaidām ir relatīvi mierīgi un labi ap sirdi.
 
 
banderlogs
31 Decembris 2016 @ 11:15
 
Ir savs labums, ja dienu pirms JG noķer kaut kādu riebīgu vēdervīrusu - tagad es varēšu mierīgi bez sirdsaziņas pārmetumiem sēdēt mājās ar vecākiem šovakar un nejusties vainīga, ka nesocializēšos, jo ar skrejamo, nelabu dūšu un vēdersāpēm nekāda ballēšanās nespīd. Priekā, zaķīši!
 
 
banderlogs
16 Decembris 2016 @ 13:27
 
Reizēm man patīk domāt, ka esmu tomēr diezgan gudra, bet tagad, kad ir sākusies kvantitatīvā daļa metodoloģijas kursā, jāsecina, ka laikam esmu mazliet stulba, jo SPSS kā nesaprotu, tā nesaprotu, pat vienkāršākās funkcijas liekas pilnīgs kosmoss. Tagad sāku lasīt [info]french_mime reiz sen, sen atpakaļ pieminēto Andy Field grāmatu par SPSS, varbūt man beidzot sāks pielekt.
 
 
banderlogs
26 Novembris 2016 @ 21:19
 
YT video džeks salika Ikea ķeblīti mazāk nekā 2 minūšu laikā, kamēr mēs ar Pāvelu katrs nočakarējāmies 10 minūtes kā tādi lohi un tā arī nesalikām. Tagad mums stāv plastamasā iepakotu 4 ķebļu sastāvdaļas, nākamnedēļ man nāk ciemos 7 kursabrieži, bet mājās pietrūkst trīs sēžamo, eh.
 
 
banderlogs
17 Augusts 2016 @ 20:15
 
Šodien sajutos mazliet kā losis. Vajadzēja no Stokholmas tikt līdz Nīneshammai, no kuras es tiktu uz Ventspili un tad savu māju. It kā viss vienkārši, bet pa pēdējām 3 stundām es paguvu pilnīgi par velti sastresoties, ka: 1)esmu iekāpusi nepareizajā vilcienā, 2)esmu nokavējusi savu pieturu (kas vispār bija galapunkts, bet nu labi), 3)neatradīšu ostu un 4)esmu nokavējusi iečekošanos kuģim. Tagad mierīgi sēžu ostā un gaidu, kad laidīs uz kuģa, bet tomēr tizla sajūta, ka esmu pilnīgi par velti stresojusi. Savā ziņā labi, ka vismaz telefons izlādējās un es nevarēju trobelēt S ar viņas draugu. Ko dara tie mierīgie un normālie, kas netaisa drāmu par katru sūdu? Tiešām gribētu būt tāda, citādi sajūta, ka es iedzīvošos kuņģa čūlā jau 25 gadu vecumā.
Bet, skatoties no gaišās puses, es šodien uzzināju, ka reālo apaugļošanas mehānismu zinātnieki esot sapratuši tikai ap 19.gadsimtu. Nu, tas, ja ir zviedru dabaszinātņu muzejs man nemelo.
 
 
banderlogs
13 Augusts 2016 @ 21:06
 
''We’ve all started a sentence with the phrase “Won’t it be great when…” (I go to college, fall in love, have kids, etc.). Similarly, we often hear older people start sentences with this phrase “Wasn’t it great when…”

Think about how seldom you hear anyone say, “Isn’t this great, right now?”

Surely, our past and future aren’t always better than the present. Yet we continue to think that this is the case.

These are the bricks that wall off harsh reality from the part of our mind that thinks about past and future happiness. Entire religions have been constructed from them. Whether we’re talking about our ancestral Garden of Eden (when things were great!) or the promise of unfathomable future happiness in Heaven, Valhalla, Jannah or Vaikuntha, eternal happiness is always the carrot dangling from the end of the divine stick.

There’s evidence for why our brains operate this way; most of us possess something called the optimistic bias, which is the tendency to think that our future will be better than our present''.

http://theconversation.com/why-you-shouldnt-want-to-always-be-happy-62086
Tags:
 
 
banderlogs
11 Jūnijs 2016 @ 22:57
 
Cirslis šodien tikai pamanīja, ka maģistra programma Kopenhāgenā ir divi gadi, nevis viens, kā bija sākotnēji domāts. Turam īkšķīšus, ka tomēr dabūju stīpu Edinburgai ar 1 gadu, jo tas long distance releišinšip būs jau tā ne pārāk viegls ar vienu gadu, kur nu vēl diviem.
 
 
banderlogs
07 Jūnijs 2016 @ 17:18
 
A, klau, kurš domā parīt iet uz to olšūnu piketu?
 
 
banderlogs
30 Aprīlis 2016 @ 13:47
 
Mīlīši, būšu dikti priecīga, ja kāds vēlēsies manā vietā aiziet uz ''Zēnu'' Nacionālajā teātrī. Pašai darbi darāmi, turklāt nav teātra iešanas garstāvoklis.
Biļete ir 13 eiro, un viss prieks sākas 18:30, būs kādi gājēji?
 
 
banderlogs
19 Aprīlis 2016 @ 21:44
 
Vakardien sajutos pavisam bēdīgi, jo sāku domāt, kā tad būs ar maniem draugiem un I, aizbraucot uz Edinburgu/Amsterdamu, bet tad pirms gulētiešanas es atklāju, ka Londonā eksistē tāda seksuāli liberāla vienradžu grupa un man palika daudz labāk ap sirdi, ka pasaulē eksistē kaut kas tik traks : https://www.youtube.com/watch?v=nm6JnhPbHCQ
 
 
banderlogs
01 Aprīlis 2016 @ 12:07
 
http://www.delfi.lv/vina/attiecibas/milestiba-un-sekss/ka-jaunlaulatos-ietekmes-aizliegums-no-1-junija-skupstities-publiskas-vietas.d?id=47254601
Ak tu kungs, es jau paguvu sacepties, izlasot šito, aizsūtīt vēl trim cilvēkiem un sākt jau domāt, kā es ar I tagad bučošos publiski, ja reiz par to būs jāmaksā sods.
 
 
banderlogs
26 Marts 2016 @ 21:32
 
Trim universitātēm, ieskaitot to sasodīto Lundu, uz kuriem gan īpaši neceru, pieteikumi ir iesūtīti, tagad vēl atliek Glāzgova, Brunelis un gaidīšana līdz maija beigām, kad zināsim atbildes.
 
 
banderlogs
05 Marts 2016 @ 12:32
 
Ko lai cilvēks dara ar 2 litriem piena, ja tāpat dzert negribās, un derīguma termiņš ir ap stūri? Taisa peldošās salas, ko vēl?