Aranel
23 July 2014 @ 06:27 pm
 
Atvaļinājums Latvijā - kas gan var būt labāks par to!

Aizbraucām uz Letižas upīti ar teltīm, makšķerēm, labi daudz gaļas (ja nu neķeras) un sastāvdaļām aukstajai zupai. Nekur ēdiens negaršo tik labi kā, kad tas tiek baudīts čalojošas upes krastos meža vidū klausoties sienāžu sisināšanā. Nakts bija auksta, bet no rīta saule saslidīja telti tā, ka bija jālec upes aukstajā ūdenī, lai atžirgtu.

Pa dažām dienām jau paguvām izbaudīt Jūrmalu, Vecrīgu un vakara peldi ezerā. Satikti sen neredzēti mīļi cilvēki.

Šovakar neliela atpūta vecāku dārzā, bet rīt dodamies uz Bauskas pusi draudzenes kāzas svinēt.

Vēlējos vēl par negatīvo uzrakstīt, bet vakars tik mierīgs, ka vēlme to darīt ir izplēnējusi.
 
 
Mood: content
 
 
Aranel
16 June 2014 @ 03:11 pm
 
Pfff… Vēlējos draudzenei dzimšanas dienā uzdāvināt fotosesiju visai ģimenei pie profesionāla fotogrāfa. Laikam šī iecere paliks nepiepildīta, vismaz līdz tam laikam, kad viņa ieplānos braucienu uz Latviju. Jo šeit cenas ir astronomiskas. 65 eiro par 30 minūšu fotosesiju, plus 60 eiro par katru bildi digitālā formātā vai vismaz 35 eiro par katru drukātu fotogrāfiju.
 
 
Mood: frustrated
 
 
Aranel
04 June 2014 @ 05:51 am
 
Darbam lielā starptautiskā uzņēmumā ir arī savi trūkumi. Piemēram, reizēm jāceļas piecos, lai varētu novadīt online tikšanos ar kolēģiem no dažādām Eiropas valstīm, ASV rietumkrasta un Taiwānas vienlaicīgi.
 
 
Mood: sleepy
 
 
Aranel
02 June 2014 @ 08:36 am
 
Grūti aprakstīt to fantastisko miera sajūtu, kas mani ir pakāpeniski pārņēmusi pēc jaunā darba kontrakta parakstīšanas. Divgadu kontrakta vietā, kas beigtos 1. septembrī, man tagad ir beztermiņa kontrakts ar sen cerēto kontroliera amatu finanšu plānošanas nodaļā, kas atbild par visām uzņēmuma fabrikām. Interesanti uzdevumi, kontakts ar profesionāļiem visās pasaules malās un iespēja ceļot – tieši tas, ko vēlējos. Bet jāmācās gan daudz jauna, tā kā kādu laiku haotisks skrējiens vāveres ritenī garantēts.

Pēc atgriešanās no Austrijas dzīve arī iegājusi puslīdz normālās sliedēs ar kaudzi vecu un jaunu brīvā laika aktivitātēm – joga, skriešana, pole dance, golfs, un no rītdienas, ja laikapstākļi to ļaus, tiks arī atklāta arī veikošanas sezona.
 
 
Mood: cheerful
Music: Coldplay - Magic
 
 
 
Aranel
06 January 2014 @ 05:23 pm
 
Kā mēs pirmo gada dienu pavadījām )
 
 
Aranel
18 December 2013 @ 10:10 am
 
Ir cilvēki, kas paši piedāvā palīdzību, noraida, kad jautāti, ka tas ir par apgrūtinājumu, un beigu beigās pieprasa kaut ko pretim par padarīto darbu. Eh?
 
 
Mood: pissed off
 
 
Aranel
03 November 2013 @ 08:16 pm
 
Zalcburga naktī )
 
 
Music: Of Monsters and Men - Little Talks
 
 
Aranel
21 October 2013 @ 12:13 pm
 
Fantastiska nedēļa kopā ar vīru. Devāmies divu dienu pārgājienā Austrija Alpos. Kalnos nekāpām, bet tās vietas, kuras izvēlējāmies, ļāva izbaudīt to krāšņumu tāpat. Kopumā nosoļojām nedaudz 40 km, pikojāmies, izlijām slapji, ēdām zupas un brieža gaļas kotletes. 

Nedēļu noslēdzām ar izdejošanos Zalcburgas klubos un relaksāciju spa Gollingā. Spa bija tā jocīgi sākumā - visi pliki, bet pie tā pierod un ar laiku pat jūtas visnotaļ ērti, staigājot apkārt pliks.

Tagad dzīvoklis tik tukšs šķiet...

Skats uz Dachsteingebirge pāri Hinterer Gosausee ) 
 
 
Mood: calm
Music: Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?
 
 
Aranel
27 September 2013 @ 08:19 am
 
Agro rītu prieki - skats no balkona )
 
 
Music: Two Steps From Hell - Heart of Courage
 
 
Aranel
24 August 2013 @ 10:22 pm
 
Izrādās, pieauguši cilvēki draudzības pārtrauc pāris olu un divu "izkrāptu" latu dēļ... Esmu vīlusies divos cilvēkos, kurus trīs gadus uzskatīju par draugiem. Lai gan viss šis trādirīdis mani īsti neskar, jo tā ir attiecību kārtošana starp diviem pāriem, kurus uzskatīju par kopīgiem draugiem. Tomēr izskatās, ka man būs jāizvēlas, un es zinu, kurā pusē palikšu. Jo nevar turpināt būt draugos ar cilvēkiem, kuri savu vēlēšanos nebūt draugiem balsta uz tādiem sīkumiem kā pāris olas.

Tur gan noteikti slēpjas, kas vairāk, bet diez vai no cilvēkiem, kas triju gadu garumā sejā ir smaidījuši, bet aiz muguras aprunājuši un nosodījuši, varēs sagaidīt konkrētu atbildi.
 
 
Mood: disappointed
 
 
Aranel
22 August 2013 @ 10:27 pm
 
Pirmās sacensības. 5 km. 24:45. Pārgurusi, pēdas sūrst. Eju gulēt.
 
 
Mood: satisfied
Music: Survivor - Eye Of The Tiger
 
 
Aranel
21 June 2013 @ 11:03 pm
 
Mhmm. Zalcburga. Septembrī. Uz sešiem mēnešiem.
 
 
Mood: satisfied
 
 
Aranel
10 June 2013 @ 06:58 pm
 
Kaķis nomedījis otru putniņu. Kamēr pamanīju, šams jau pusi nograuza. Tagad notiesā pārējo, prom jau neņemšu. Tuvākajā laikā gan jānopērk šamam jauna siksniņa ar zvārgulīti, lai putnēniem ir lielāka iespēja izglābties.
 
 
Music: Robin Thicke ft. Pharrell & T.I. - Blurred Lines
 
 
Aranel
19 May 2013 @ 11:12 am
 
Beidzot esmu nopirkusi skriešanas apavus, un vakar devos pirmajā izmēģinājuma skrējienā. 4,5 km noskrieti 27 minūtēs. Tā kā skrienu ne vienkārši sava prieka pēc, bet lai uztrenētos 5 kilometru stafetei, kurā piedalīšos ar kolēģiem, ļoti vēlos uztrenēties tā, lai varētu noskriet 5 km mazāk kā 25 minūtēs. Man ir trīs mēneši, lai sasniegtu šo mērķi...

Bet ārā ir tik patīkami silti, ka mēs brokastojām dārzā.
 
 
Aranel
16 May 2013 @ 10:07 pm
 
Komandējuma nedēļa tuvojas noslēgumam, un labi, ka tā ir tikai viena nedēļa. Restorāni katru vakaru, te ar finanšu menedžeri, te ar galveno menedžeri. Ja tā turpinātos ilgāk, no manas slaidās līnijas itin nekas nepaliktu. Pa nedēļu gan nedaudz esmu pieradusi pie tās sajūtas, ka esmu vājais dzimums - šarmantais franču kolēģis vienmēr atver mašīnas durvis, visur laiž kā pirmo un nes manas smagās somas un koferus. Patīkami. Sākumā pat apmulsu, jo pa četriem gadiem Dānijā no tādas attieksmes jau biju atradinājusies.

Nedaudz prieks un nožēla, ka šis laiks Holandē tik ātri paskrēja. Prieks, jo ir tik dikti nogurdinoši strādāt līdz sešiem, tad pa pusstundu nedaudz atgūties, lai dotos vakarinās ar kolēģiem, kas ievelkas līdz vismaz pusdesmitiem, un ievelties beidzot gultā ap pusvienpadsmitiem. Nožēla, jo netiku apskatīt apkārtni, nelasīju grāmatu un nenoskatījos tos seriālus, kurus vēlējos. Pēdējajā gan vainojams interneta pieslēgums - lai nu kur, bet kabelis ar nožēlojamu ātrumu Rietumeiropas valstī gan ir nepienemami.

Tagad gan vannā un gulēt. Rīt gara diena.
 
 
Mood: sleepy
Music: Robin Thicke - Blurred Lines ft. T.I., Pharrell
 
 
Aranel
13 May 2013 @ 10:16 pm
Komandējuma romantika  
Trešā nakts, trešā viesnīca. No wanna-be četrzvaigžņu briesmonības ar slapju paklāju, draņķīgu internetu un trūkstošiem dvieļiem Amsterdamas nomalē uz šiko citizenM 200 metru attālumā no Amsterdamas lidostas termināla. Istabiņa gan bija mazītiņa, gultas garumā, bet dikti forša. Ar skatu uz lidostu, ar orgstikla dušas un tualetes kabīnītēm, kuras izgaismoja krāsainas led-lampiņas, un plīša zaķīti uz milzonīgās gultas.

Tagad atpūšos omulīgajā Hoteliere 't Fornuis Briseles tuvumā pēc gardām vakariņām viesnīciņas restorānā un ilgas mirkšanas vannā. Zvaigžnu šeit mazāk, bet man ir dvieļi, cik uziet, sausa grīda, silts halātiņš un labs interneta pieslēgums. Patiesībā jūtos tādā kā mazā Francijā. Daļēji ēdienkaršu franču valodā dēļ, daļēji tāpēc, ka mans pavadonis ir šarmants pusmūža francūzis.

Jānoskatās kāda sērija un jāiet gulēt. Rīt gara darba diena un ceļš atpakaļ uz Holandi. Šoreiz mazpilsēta Drunen.
 
 
Mood: calm
Music: Robin Thicke - Blurred Lines ft. T.I., Pharrell
 
 
Aranel
07 March 2013 @ 08:23 pm
 
Tik fantastiski ir no rīta pamosties un dzirdēt strazdu aiz loga svilpojam. Pavasaris.
 
 
Music: Imagine Dragons - Radioactive
 
 
Aranel
16 February 2013 @ 10:58 am
 
Budapešta bija fantastiska. Dikti žēl, ka darba dienas ieilga līdz četriem, pieciem, un tad jau tumšs. Ar kolēģi gan izstaigājām un vismaz no attāluma apskatījām dažas no pilsētas skaistākajām vietām. Un vakariņojām visdažādākajās ēstuvēs un restorānos. Uz nedēļas beigām bija jau nedaudz grūti atrast sarunu tēmas, cik tad stundas var pavadīt ar gandrīz svešu vīrieti, līdz aptrūkstas runājamais. Labi, ka ar viņu vēl viegli runāt... Ar dažiem citiem man šīs piecas dienas būtu izvērtušās par murgu.

Ceturtdienas vakarā satikāmies ar citu kolēģi, ungāru, kurš mūs aizveda uz, manuprāt, fantastiskāko vietu Budapešta. Szimpla Kert bāru.


 
 
Aranel
09 February 2013 @ 10:26 pm
 
Rīt uz Budapeštu...