Pilota memuāri.

"Now you put that in your pipe and smoke it!" [B.D.]

"Now you put that in your pipe and smoke it!" [B.D.]

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
No visiem ProjectCamelot intervētajiem man vienmēr visvairāk ir paticis Bobs Dīns. Un lūk viņš atkal. Taisni brīdi pirms FIB atslepeno dokumentus par avāriju Rozvelā. Un no viņa staro tāda savādi fascinējoša dzīves gudrība. Viedums. Viņam ir absolūta taisnība attiecībā uz sabiedrības reakciju. Ķengu komentāri, kā parasti, to apliecina. Sākot no apātijas, beidzot ar naidu. Bet, hey, kurš gan ķengu komentārus ņem nopietni. Now you put that in your pipe and smoke it... (giggle)

P.S. Keriju viņš nosauca par cāli ("You.. you're just a chicken" [B.D.] )

P.S.S. Foršs kakla piekariņš. Izskatās pēc vienas no šīm lidmašīnītēm.
  • It's as fake and bogus as it can get.
    Ieskatam: http://www.ibtimes.com/articles/132868/20110411/fbi-hottel-memo-reveals-ufo-hoax.htm
    • Protams. :) Tas nevar būt tāpēc, ka tas nevar būt nekad. :)

      Stāsts jau nav par to. Interesanta ir pati tendence, proti, ka starp visām Meksikas līča naftas platformu avārijām, stihiskiem plūdiem, mežu ugunsgrēkiem, sausumiem un Fukušimām valstis viena pēc otras neuzkrītoši atslepeno dokumentus, kas saistīti ar neatpazītiem lidojošiem objektiem. Meksika, Lielbritānija, Brazīlija.. Un arī šeit spēkā diemžēl ir tas pats 'One white crow' likums. Ja no visiem n-tajiem tūkstošiem novēroto parādību kaut tikai 5 tiešām ir ārpuszemes civilizāciju lidaparāti, tas automātiski pārvelk treknu strīpu mūsu abnormāli neefektīvajai raķešdzinēju pieejai kosmosa iekarošanā, fosilā kurināmā laikmetam, un zināšanām fizikā, vēsturē un kultūrā. Tāpēc jau spiedīs līdz pēdējam.

      /UPD. Patīk tajā rakstā teiktais, ka ja jau redz pašu lidmašīnām radara frekvences netraucē, tad jau nevarot traucēt arī nekam citam. :D Uzreiz atceros, kā rotām pāri tiltiem liek maršēt brīvsolī, lai neizsauktu rezonansi..
      • "Nekad" būtu visai tālu izstiepts apgalvojums, jo īpaši tādēļ, ka Visums ir tiešām ļoti liels un dzīvība, par spīti visam, nav nekas tāds, kam jelkāda iemesla dēļ būtu jābūt ekskluzīvam tikai vienai planētai visai viduvējā zvaigžņu sistēmā visai parastas spirālveida galaktikas nomalē... un tomēr, varbūtība, ka šo nomaļo vietu ar apskaužamu regularitāti ir apciemojušas un turpina apciemot tehnoloģiski advancētākas civilizācijas, kurām vai nu nākas ceļot šurp gadu tūkstošus, vai arī kuras ir tik advancētas, ka to rīcībā ir FTL lidojumu iespējas, ir visai maza - maigi izsakoties.

        Un viens atrasts autentisks citplanētiešu lidaparāts, kaut arī nozīmīguma ziņā fundamentāls kā atklājums, apstiprinātu tikai pieņēmumu, ka viņi šeit ir bijuši vienreiz; tas neko nepierādītu par kaut vienu citu NLO redzējumu (OK, tas paaugstinātu citu redzējumu "citplanētietības" Bajē varbūtību, bet arī ne līdz tādam līmenim, ka var runāt par pierādījumu).

        Visbeidzot, šāds atklājums nepārvilktu nekādu svītru fizikas Standartmodelim un, for that point, arī vēsturē un kultūrā ne. Vienas baltas vārnas atradums pierāda tikai to, ka eksistē kā minimums viena balta vārna, taču šis atradums ietver arī iespējamību, ka viena balta vārna pie reizes ir arī maksimums; ekstrapolācijai ir derīguma robežas.
        • Nenoliedzami. Bet vienlaikus tas arī liktu uzdot nopietnus jautājumus, viens no kuriem būtu apmēram 'ok, šis ir mūsu standartmodelis, tas paredz, ka nekas nevar pārvietoties ātrāk par "c", tātad, kā viņi to izdarīja un kurā vietā mums ir kļūda (as in - vienotā lauka teorijas nav joprojām, piemēram)'. It's just that, to saņemto ziņojumu ir burtiski tūkstošiem, no kuriem par visticamākajiem var uzskatīt militārās aviācijas pilotu redzēto. Viņi noteikti nejauktu Venēru un purva gāzi ar objektiem, kuri, raugoties pēc to aerodinamiskajām īpašībām, atklāti spļauj virsū inercei un gravitācijas likumam.
          U see, where I'm going with this - viens šāds nogāzies un daudzmaz neskarts objekts teorētiski varētu izsaukt apmēram tāda līmeņa izpētes projektu, kāds bija Manhatanas projekts vai Hitlera grābstīšanās ap Fišera-Tropa reakcijām, u.c. brīnumiem. Tāpēc man ir pamats uzskatīt, ka tas ir ticis darīts un ne vienu reizi vien.
          • Kādā veidā gan Fišera-Tropša reakcija (ja vien mēs abi domājam vienu un to pašu, proti, oglekļa monoksīda un ūdeņraža konversiju par ogļūdeņražiem) būtu bijusi brīnums, pat WWII laikā? Cik man zināms, nacistiskajā Vācijā šī metode bija pacelta jau rūpnieciskos apjomos, ražojot lielus daudzumus lētas un sliktas degvielas; bet tas tā.

            Un protams, ka šāds atradums izsauktu masīvu interesi visos līmeņos pēc kārtas, vienīgi tas, it īpaši mūsdienās, gandrīz noteikti nozīmētu arī to, ka par šo atradumu tiešām būtu zināms visos līmeņos pēc kārtas. Despite all the seemingly contrary, we are already living in post-secrecy conditions.

            Es nenoliedzu, vismaz ne pilnībā, iespēju, ka mēs varētu būt tikuši un/vai tiekam "apciemoti" (kaut arī gandrīz pilnīgi noteikti ne tuvu tādā apjomā, kā to varētu iztēloties pēc NLO entuziastu viedokļiem), taču es to neizvēlos, un tieši evidences trūkuma dēļ.
            • Yup. Tā pati. To es patiesībā minēju tikai kā inovāciju, kā kaut ko alternatīvu, jo prevailing belief ir, ka nafta beidzas un pa lielam 'there's nothing you can do about it'. Bet, kā jau Tu pareizi minēji - tā nav tā labākā alternatīva. Varbūt vienīgi tā laika kravas auto vai tankiem. Tādā ziņā Šķīvja enerģijas avots un piedziņas sistēmas ir kudaš iekārojamāks avots.
              Un es arī neticu, ka to būtu iespējams noslēpt. Drīzāk - notušēt. Ielikt skapī pie pārējiem skeletiem, līdzīgi kā gadījumā ar WikiLeaks, kur informācijai, lai cik tā šokējoša un pretrunīga, tiek spļauts virsū un viss turpinās kā līdz šim. Sistēmai ir inerce un tieksme pašsaglabāties. :/
  • Paldies. Sen nebiju ielūkojusies ProjectCamelot lapā. Intervija ir tiešām laba.
  • Paldiesiņš arī no manas puses ;) Pēdējā laikā PC lapelē neieskatījos tik bieži.
  • www

    (Anonīms)
    paldies Almighty!

    arī man būkmarkos saits sēdēja, bet tā kā viņiem nebija rss nebiju ielīdīs šamos.
Powered by Sviesta Ciba