(Atbildēt uz šo)

[info]alt
2005-06-01 16:04 (saite)
The match is in progress, 18 minutes of the second half have been played.
19200 spectators arrived at FK LIELVĀRDE NEW STADIUM, where weather conditions were pretty good for football. LIELVARDE started off with a 4-4-2 lineup. The following players had been chosen: Trubiņš - Miets, Engelsons, Zeberiņš, Sinkēvičs - Ionescu, Binavs-Binauss, Trahar, Boivin - Nabiullin, Klimentiev.

Amrijas started off with a 3-5-2 lineup. The following players had been chosen: Rozhkov - Sviestiņš, Bikaunieks, Rozenvalds - Stūrmanis, Zubrickis, Binklers, Brangulis, Dzelzis - Tishkov, Beirne.

Amrijas took the lead after 6 minutes with 0 - 1. Vsevolod Tishkov placed the ball out of reach for the home sides keeper after a fine move, coming in from the left. Amrijas´s Linards Brangulis received a play slashing through the home side´s defense in the 7:th minute, chipping it past the keeper scoring 0 - 2. The home crowd was not pleased with that one. The home side attempted to get through in the middle and had a good chance of pulling one back as Valery Nabiullin tried lifting the ball over goalie Alexander Rozhkov. Typically, the ball went just over the bar. Alex Beirne increased the visitors lead by putting a volley shot away on a pass from the right. 0 - 3. The structure of the game started to change as Amrijas decided to pull back and meet their opponents in the defensive zone. After 26 minutes a combination in the middle resulted in a through ball for Marsels Dzelzis who increased Amrijas´s lead to 0 - 4. The teams went for a half-time break at 0 - 4. Amrijas held the ball, with a clear 74 percent possession rate.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)

[info]alt
2005-06-01 16:31 (saite)
[Izplest!] FK LIELVARDE - Āmriju Klubs 0 - 5 [Izdzēst]
90. minūte: 19200 skatītāji ieradās FK LIELVĀRDE NEW STADIUM, kur laika apstākļi bija diezgan piemēroti futbolam. LIELVARDE izmantoja 4-4-2 izvietojumu. Komandas sākumsastāvs: Trubiņš - Miets, Engelsons, Zeberiņš, Sinkēvičs - Ionescu, Binavs-Binauss, Trahar, Boivin - Nabiullin, Klimentiev.

Amrijas izmantoja 3-5-2 izvietojumu. Komandas sākumsastāvs: Rozhkov - Sviestiņš, Bikaunieks, Rozenvalds - Stūrmanis, Zubrickis, Binklers, Brangulis, Dzelzis - Tishkov, Beirne.

Amrijas spēlētājs Vsevolod Tishkov veica ātru izrāvienu pa laukuma kreiso malu spēles 6. minūtē, netraucēti izgāja aci pret aci ar vārtsargu un guva vārtus. 0 - 1 viesu labā. Amrijas spēlētājs Linards Brangulis saņēma aizsardzību caururbjošu piespēli un spēles 7. minūtē raidīja bumbu garām pārsteigtajam vārtsargam: 0 - 2. Valery Nabiullin radās laba iespēja samazināt rezultāta starpību 10. minūtē, bet viņš nebija pietiekami aukstasinīgs un pārsita bumbu krietni pāri vārtu pārliktnim. Pēc piespēles no laukuma labās malas Alex Beirne sita, neapstādinot bumbu, un palielināja viesu pārsvaru līdz 0 - 3. Spēles gaita izmainījās, Amrijas izlemjot atkāpties un sagaidīt pretiniekus savā aizsardzības zonā. 26. minūtē pēc saspēles laukuma vidū sekoja precīza piespēle, un Marsels Dzelzis pēc īsa sprinta raidīja bumbu vārtos, palielinot Amrijas pārsvaru līdz 0 - 4. Komandas devās pārtraukumā pie rezultāta 0 - 4. Bumbu vairāk kontrolēja Amrijas - 74 %.

Kopš spēles sākuma jau bija pagājušas 51 minūtes, kad Vsevolod Tishkov izlauzās pa laukuma labo malu un palielināja rezultāta starpību līdz 0 - 5. 61. minūtē pēc centrējuma no kreisā flanga Māris Sviestiņš ar bumbu piepeši atradās netraucēts mājnieku soda laukumā, taču aizsita garām vārtiem – laikam jau no pārsteiguma. Spēles 64. minūtē pēc sīvas divcīņas laukuma vidū Amrijas spēlētājs Māris Sviestiņš ar sāpēs sakostiem zobiem klibodams bija spiests atstāt laukumu - izmežģīta potīte. Laukumā nekavējoties devās Alexey Pokrovskiy. Linards Brangulis varēja palielināt viesu pārsvaru – izmantojot to, ka Erlends Trubiņš jau atradās guļus, viņš pārmeta bumbu tam pāri, taču tā atsitās pret vārtu pārliktni. Bumbu vairāk kontrolēja Amrijas - 84 %.

Un LIELVARDE spēles varonis, bez šaubām, bija Smuidris Zeberiņš. Turpretī Stefan Trahar šodien nospēlēja katastrofāli slikti. Pats svarīgākais Amrijas spēlētājs bija Kristofers Zubrickis. Toties Alexander Rozhkov šonakt nevarēs aizmigt - viņš bija pārliecinoši sliktākais spēlētājs komandā. Spēle noslēdzās ar rezultātu 0 - 5.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)