MatchID: 40036782
Stadions: Bauska Stadium
Skatītāji: 7000

7000 skatītāji ieradās Bauska Stadium, kur laika apstākļi bija diezgan piemēroti futbolam. Olimpija taktika ietvēra interesantu 4-4-2 kombināciju. Laukumā devās: Dubrovskiy - Pivovarov, Vitomskis, Vāvers, Pētersons - Āzacis, Brencis, Hansons, Zažerskis - Stabs, Grigorjevs.

Amrijas izmantoja 3-5-2 izvietojumu. Bija izvēlēti šādi spēlētāji: Rannal - Sviestiņš, Bikaunieks, Pokrovskiy - Stūrmanis, Zubrickis, Binklers, Brangulis, Dzelzis - Tishkov, Beirne.

Spēles 18. minūtē Amrijas Žanis Stūrmanis izrāvās pret vārtiem laukuma vidusdaļā, izvirzot viesus vadībā, 0 - 1. 22. minūtē viesi izvirzījās vadībā ar 0 - 2, kad Alex Beirne pēc piespēles no laukuma kreisās malas šķērītē bumbu raidīja vārtos. Amrijas sāka spēlēt no aizsardzības, lai mēģinātu nosargāt vadību. Mazpieredzējušais Linards Brangulis spēles 32. minūtē pelnīti saņēma pāris sulīgus epitetus no sava trenera - savā soda laukumā nevar tik bezatbildīgi izdarīt piespēles. Vienu no tām pārtvēra pretinieks un gandrīz guva vārtus! 34. minūtē pēc saspēles laukuma vidū sekoja precīza piespēle, un Alex Beirne pēc īsa sprinta raidīja bumbu vārtos, palielinot Amrijas pārsvaru līdz 0 - 3. Lai arī nestuves nebija nepieciešamas, tomēr tiesnesis bija bargs un Olimpija spēlētājs Egīls Vitomskis saņēma dzelteno kartiņu. Alex Beirne palielināja Amrijas pārsvaru līdz 0 - 4 pēc skaisti izpildīta brīvsitiena. Alex Beirne bija guvis trīs vārtus šajā spēlē - "hat trick"! Viesu komandas spēlētājs Vsevolod Tishkov izmantoja mājinieku labās puses aizsargu kļūdu un bez īpašām problēmām raidīja bumbu vārtos, palielinot Amrijas pārsvaru līdz 0 - 5. Amrijas spēlētājs Māris Bikaunieks saņēma dzelteno kartiņu par bīstamu spēli. Komandas devās pārtraukumā pie rezultāta 0 - 5. Bumbu vairāk kontrolēja Amrijas - 83 %.

Spēles 57. minūtē Amrijas spēlētājs Alexey Pokrovskiy pēc sajukuma soda laukumā saņēma labu piespēli no laukuma labās malas, un rezultāts kļuva jau 0 - 6! Voldemārs Binklers varēja palielināt viesu pārsvaru – izmantojot to, ka Valery Dubrovskiy jau atradās guļus, viņš pārmeta bumbu tam pāri, taču tā atsitās pret vārtu pārliktni. Amrijas spēlētājs Māris Bikaunieks saņēma otro dzelteno kartiņu par apzinātu laika vilcināšanu. Amrijas ap spēles 72. minūti aktīvi darbojās kreisajā flangā un radīja vairākas labas iespējas sava pārsvara palielināšanai, taču pēdējais akords nez kāpēc neizdevās. 79. minūtē viesi izvirzījās vadībā ar 0 - 7, kad Vsevolod Tishkov pēc piespēles no laukuma kreisās malas šķērītē bumbu raidīja vārtos. Valery Dubrovskiy saglabāja mājiniekiem izredzes ar efektīgu bumbas tvērienu, lai gan soda sitiens bija gandrīz perfekts – Alex Beirne tēmēja tālākajā "devītniekā". Lai arī nestuves nebija nepieciešamas, tomēr tiesnesis bija bargs un Olimpija spēlētājs Dementy Pivovarov saņēma dzelteno kartiņu. Lai gan Marsels Dzelzis pēc aizsarga lēciena kājās klibodams atstāja laukumu, drīz vien viņš varēja turpināt spēli. Šīs 45 minūtes dominēja Amrijas ar 88 procentu bumbas kontroli.

Olimpija labākais spēlētājs bija Ivars Pētersons. Druvvaldis Stabs, no otras puses, šodien bija īsts neveiksminieks. Amrijas labākais spēlētājs bija Kristofers Zubrickis. Toties Alexey Pokrovskiy šonakt nevarēs aizmigt - viņš bija pārliecinoši sliktākais spēlētājs komandā. Spēle ir galā - 0 - 7!