agressor ([info]agressor) rakstīja,
@ 2003-07-29 07:21:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Mūzika:silencio

...becoming a real man :)
vakardienas actionman ienāciens istabā, un terminatora cienīgas epizodes nodemonstrēšana ar pantomīmas palīdzību, mani paņēma. piedevām no kabatas tika izvilkta nesen, ar pump-action shotgun šauta, čaulīte. erekcija nebija ilgi jāgaida. viņi ar fxp bija bijuši šautuvē. viņi bija īsti veči.
pēc, apmēram, 2 līdz 3 sekunžu ilgas minstināšanās mēs bijām ceļā un šautuvi. beretta, magnum, pump-action shotgun jau gulēja uz galda. par mērķi tika izvēlēts kaut kāds bandīts, es paņēmu teroristu, kas sagrābis sievieti. mana doma bija šaut sievietei :) sajūtas ir neaprakstāmas. īpaši iegrieza magnum's, no kura, šāviena laikā, nāca arā 20 cm gara uguns strēle. hype bija tik liels, ka nejauši trāpījās teroristam galvā, bet mērķis tad man nelikās svarīgs - galvenais bija šaut. tikpat laba sajūta bija pārlādējot šotganu, kad no tā izleca kūpoša čaulīte.
nākamreiz piedomāšu arī pie precizitātes, gribu iemēģināt koltu - anaconda
ā jā. un šaut tur var iet visi, ja nav uzkrītoši nervozi un neraustās kā epileptiķi, negriež zobus vai nepartrukti nerij nomierinošas tabletes(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?