agressor ([info]agressor) rakstīja,
@ 2003-01-21 21:35:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Mūzika:derrick may - innovator

taste
"par gaumi nestrīdas" (C) nepateikšu.
damn! parasti to izmanto cilvēki tādās situācijās, kad apnīk ņemties, nesakrīt viedokļi (gaumes) u.tml.
2x damn! par gaumi parasti notiek vislielākie strīdi. tieši tāpēc parasti pastāv nerakstīts naids pret reperiem, metālistiem, larokistiem, reiveriem, šlāgeristiem. no tā, ka nesakrīt gaumes izceļas vieni no lielākajiem strīdiem. protams, var nestrīdēties un klusēt, bet var arī otrādi. par ko cilvēki runātu, ja viņiem viss patiktu vienādi?
teiciens "par gaumi nestrīdas" ir tik pat stulbs, kā moto "dzīvo dzīvē dzīvu dzīvi, dzīvam dzīvē dzīva dzīve"(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]ob
2003-01-21 21:48 (saite)
gaume dsk. ģen. -mju, s.

  1. Skaistuma izpratne, izjūta, spēja ko vērtēt no estētiskā viedokļa. Laba g. Attīstīta mākslinieciskā g. Gaumes trūkums. Izkopt gaumi.
  2. Tas, ko (kāds) uzskata par vēlamu, piemērotu, arī parastu.Tādas izpriecas nav manā gaumē. Ēdiens poļu gaumē (pēc poļu receptes).

Latviešu valodas skaidrojošā vārdnīca.

taa ka var un vajag par to striideeties. cita lieta ka ir paredzeets daudzskaitlis shim vaardam.

(Atbildēt uz šo)


(Anonīms)
2003-01-23 13:48 (saite)
striideeties jau var liidz nelabumam, bet cik augliigs buus shis striids? nu nez' vai es Tevi vareetu paarliecinaat, ka 'spriidiitis' ir forshaaka filma par 'fc', vai kaadu 'reperi' - ka jaaklusaas kantoris 04, vai.... utt.utjpr. taatad - kaada jeega striideeties par to, kur skaidri redzams secinaajums - tev patiik fc, man spriidiitis un ar to jaasamierinaas :)
sincerely yours
ib

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?