afleta ([info]afleta) rakstīja,
@ 2011-12-31 14:09:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Pēc tradīcijas man vajadzētu šobrīd atskatīties uz aizgājušo gadu un dalīties iecerēs Jaunajam 2012. gadam. Jāatzīst, ka dabīgi tas šogad nenāk, man jāpiespiežas.
šis bija bagāts gads, bet laikam jau viņi visi ir bagāti, tie ir 12 mēneši, kuri piepildīti rītiem, vakariem, labām, sliktām domām, gaišiem un arī biedējošiem notikumiem.
Mēs augam, maināmies un tiecamies uz ko labāku, runā, ka 2012. būs pārmaiņu gads, es saku, labi, lai tā būtu, sen bij laiks. Tikai vakar, tiekoties ar vecajiem klases biedriem, sapratu, ka pārāk turos pie pagātnes, par maz novērtēju tos, kuri šobrīd ir manas dzīves daļa. Nu nebūs vairs tā kā pirms 5, 10 gadiem, mēs esam citi, ir citi laiki. Gada nogalē esmu sagaidījusi divas vecas draudzenes pārbraucam mājās, mani draugi ir viss, kas man dzīvē ir, jo lai cik materiālā pasaulē mēs nedzīvotu, kaut kur dziļi iekšā mums tachu visiem Ir skaidrs, ka viss laicīgais zūd, un tikai cilvēki ir tie, kuri dod vērtību mūsu eksistencei uz šīs pasaules, Bet turēties pie pagātnes nevajag, lai cik ļoti grūti nebūtu, ir jāskatās uz priekšu un kas to lai zina, varbūt, ka viss labākais mums patiešām vēl tikai priekšā. "Lai atgrieztos ir jāpalaiž vaļā" - tā teica kāda orķestra diriģente jubilejas koncertā, un jā, ir jāpalaiž vaļā vecās kvalitātes, lai mēs tiktu pie jaunām. Nekas un neviens nestāv uz vietas.

No pūķa man nav bail, katrā ziņā, ne vairāk bail kā no dzīves pašas. Ir jau laikam labi, ka ir tāda diena gadā, kad varam vismaz itēloties, ka sākot ar rītdienu būsim labāki, mīlēsim vairāk, rūpēsimies par tuviniekiem, ticēsim vairāk labām lietām. Lai nu tā būtu, Laimīgu Jauno gadu!(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?