epiks feils ([info]affair) rakstīja,
@ 2016-04-07 09:06:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Par aktuālo
Pāris vakardienas cibsteru sašutuma pilnie ieraksti par to, ka kaut kādi pimpji no CEHS.lv atļāvušies savos rakstos ielikt linku uz kādu publisku cibas ierakstu, teikšu tā – lika man aizdomāties...

Lika aizdomāties par to, ka 2016. gadā joprojām ir cilvēki, kas līdz galam neizprot internetu. Šo fenomenu visprecīzāk raksturoja mans cīņu biedrs: "Tu veic internetā publisku ierakstu un pēc tam saki, ka no šī resursa nedrīkst linkot, jo tas ir privāts."

"Jā, bet šī taču ir Ciba, šeit nav parasts internets, šeit es rakstu 15 gadus neko nemaksājot, tāpēc pieprasu, lai visi zinātu nerakstītos Cibas likumus."

Kaut kādā mērā, protams, izprotu sāpi un joprojām jūtu Cibas sentimentālo vērtību un komūnas spēku, tomēr – Ciba ir internets, nevis tava kompja folderis ar word doķiem. Internets ir publisks. Tavus publiskos ierakstus izlasīt un padot tālāk drīkst jebkurš.

P.S.
Vismaz 10 no 13 CEHS.lv autoriem ir bijuši vai joprojām ir Cibā :)


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)

Re: Par Cibas lietošanu precīzāk gan būtu -
[info]black_data
2016-04-07 13:35 (saite)
1999. gadā drīkstēja nezināt, tagad nedrīkst? Kā tas vispār ir jebkāds arguments? Tad jau arī argumentācijas forma, "atliek tikai izteikt līdzjūtību par dotā indivīda alternatīvo apdāvinātību šajā jautājumā", arī ir ļoti 1999.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: Par Cibas lietošanu precīzāk gan būtu -
[info]dunduks
2016-04-07 15:48 (saite)
1999.gadā bija normāli nezināt un neapzināties, jo vispārējā Internet literacy bija ļoti zemā līmenī, pirmie web-čati/sarunu dēļi 1998.gads kaut kāds. Galu galā tas ir normāli četru gadu vecumā nezināt, ka 2x2=4, bet, ja to nezina divdesmit piecu gadu vecumā, nu ko, tad ir skumji.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?