epiks feils ([info]affair) rakstīja,
@ 2016-04-07 09:06:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Par aktuālo
Pāris vakardienas cibsteru sašutuma pilnie ieraksti par to, ka kaut kādi pimpji no CEHS.lv atļāvušies savos rakstos ielikt linku uz kādu publisku cibas ierakstu, teikšu tā – lika man aizdomāties...

Lika aizdomāties par to, ka 2016. gadā joprojām ir cilvēki, kas līdz galam neizprot internetu. Šo fenomenu visprecīzāk raksturoja mans cīņu biedrs: "Tu veic internetā publisku ierakstu un pēc tam saki, ka no šī resursa nedrīkst linkot, jo tas ir privāts."

"Jā, bet šī taču ir Ciba, šeit nav parasts internets, šeit es rakstu 15 gadus neko nemaksājot, tāpēc pieprasu, lai visi zinātu nerakstītos Cibas likumus."

Kaut kādā mērā, protams, izprotu sāpi un joprojām jūtu Cibas sentimentālo vērtību un komūnas spēku, tomēr – Ciba ir internets, nevis tava kompja folderis ar word doķiem. Internets ir publisks. Tavus publiskos ierakstus izlasīt un padot tālāk drīkst jebkurš.

P.S.
Vismaz 10 no 13 CEHS.lv autoriem ir bijuši vai joprojām ir Cibā :)


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]pinjons
2016-04-07 11:04 (saite)
Идет лекция в ВУЗЕ. Профессор рассказывает о спартанцах. Ну и касается того, что, мол, войска годами пребывали в походах и это сплачивало воинов настолько, что они, как правило, влюблялись друг в друга. И это поощрялось, ибо спартанец, потерявший друга и любовника в одном лице, был беспощаден к врагу и мстил за убитого. И тут один очкастенький щуплый студент хихикает:
- Значит спартанцы были педиками?
Профессор тяжело вздохнул, снял очки, посмотрел на выскочку и говорит:
-Педики, говорите? Да не дай вам бог, милый юноша, повстречаться хоть с одним таким педиком лицом к лицу. Нет мой юный друг, это были не, как вы изволили выразиться, педики! Это были настоящие БОЕВЫЕ ПИДАРАСЫ!!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]affair
2016-04-07 11:13 (saite)
Made my day :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]slepkava
2016-04-07 11:19 (saite)
labs!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]chaika
2016-04-07 17:06 (saite)
:))))

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?