epiks feils ([info]affair) rakstīja,
@ 2016-04-07 09:06:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Par aktuālo
Pāris vakardienas cibsteru sašutuma pilnie ieraksti par to, ka kaut kādi pimpji no CEHS.lv atļāvušies savos rakstos ielikt linku uz kādu publisku cibas ierakstu, teikšu tā – lika man aizdomāties...

Lika aizdomāties par to, ka 2016. gadā joprojām ir cilvēki, kas līdz galam neizprot internetu. Šo fenomenu visprecīzāk raksturoja mans cīņu biedrs: "Tu veic internetā publisku ierakstu un pēc tam saki, ka no šī resursa nedrīkst linkot, jo tas ir privāts."

"Jā, bet šī taču ir Ciba, šeit nav parasts internets, šeit es rakstu 15 gadus neko nemaksājot, tāpēc pieprasu, lai visi zinātu nerakstītos Cibas likumus."

Kaut kādā mērā, protams, izprotu sāpi un joprojām jūtu Cibas sentimentālo vērtību un komūnas spēku, tomēr – Ciba ir internets, nevis tava kompja folderis ar word doķiem. Internets ir publisks. Tavus publiskos ierakstus izlasīt un padot tālāk drīkst jebkurš.

P.S.
Vismaz 10 no 13 CEHS.lv autoriem ir bijuši vai joprojām ir Cibā :)


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]pinjons
2016-04-07 11:02 (saite)
Izbeidz diskriminēt autodrastus un peškodrastus!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]slepkava
2016-04-07 11:18 (saite)
neesmu ievērojis, ka kāds katru dienu īdētu ar kājām ejot, ka viņam ik pa laikam kāds ceļu nogriež vai brauc virsū, kad šis iet nepareizā vietā pāri ielai :)

vēl labāk būtu, jau atovadītājs vienkārši iepērtos pretējā kustības joslā uz Brīvībenes, jo tajā brīdī pa viņu pretī neviens nebrauca, kādus 50m pa viņu pabrauktu un tad iegriestos pagalmā, metru pirms pretīmbraucošas mašīnas :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]pinjons
2016-04-07 11:22 (saite)
Gan Cibas, gan Twittera "velodrasti vs. cilvēce" fleimos arī autodrasti un peškodrasti ne mazāk agresīvā formā ir pauduši savu sāpi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]anonymous
2016-04-07 11:49 (saite)
Tieši tā un līdzīgi mēdz notikt uz Melgaiļa ielas vienvirziena posma starp Antonijas un Vldemāra ielām, ja kas.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?